livescore - live soccer scores

Romania Romania Cup Livescore - Live Football Results

 
11/09 22:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Dunarea Calarasi 
11/09 21:30
FT 
 Snagov
Petrolul Ploiesti 
11/09 21:30
AET 
 Acs Olimpic Cetate Rasnov
Csikszereda 
90min [0-0], 120min [0-1], Csikszereda win
11/09 21:30
FT 
 Scolar Resita
Politehnica Timisoara 
11/09 21:30
FT 
 Industria Galda
Avantul Reghin 
11/09 21:30
FT 
 Sanmartin
Universitaea Cluj 1
11/09 21:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Arges Pitesti 
11/09 21:30
FT 
 Cs Faurei
Farul Constanta 
11/09 21:30
FT 
 Tunari
Metaloglobus 
10/09 21:30
FT 
 Csm Flacara Moreni
CS Mioveni 1
10/09 21:30
FT 
 Gloria Popesti-leordeni
Voin Tate Numa Glenn 1
10/09 21:30
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Ripensia Timisoara 
10/09 21:30
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Comuna Recea 
10/09 21:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Cs Aerostar Bacau 
10/09 21:30
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Dorohoi 
29/08 00:00
AET 
 Universitatea Craiova
Luceafarul Oradea 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5], Universitatea Craiova win
28/08 22:30
FT 
1 Tunari
Unirea 2004 Slobozia 
28/08 22:30
FT 
 Maramures
Comuna Recea 1
28/08 22:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Bucovina Radauti 
28/08 22:30
AET 
 Csm Focsani
Otelul Galati 
90min [1-1], 120min [3-1], Csm Focsani win
28/08 22:30
FT 
 Acs Kse Targu Secuiesc
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
28/08 22:30
FT 
 Csm Flacara Moreni
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
28/08 22:30
AET 
 Gloria Popesti-leordeni
Afumati 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Gloria Popesti-leordeni win
28/08 22:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Pandurii 
28/08 22:30
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Gerry Aruka 
28/08 00:00
FT 
 Alexandria
Voin Tate Numa Glenn 
27/08 22:45
AET 
2 Unirea Mircesti
Cs Aerostar Bacau 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Cs Aerostar Bacau win
27/08 22:30
FT 
 Acs Ghiroda
Politehnica Timisoara 
27/08 22:30
FT 
 Soimii Lipova
UTA Arad 1
27/08 22:30
FT 
 Sanmartin
Luceafarul Oradea 
27/08 22:30
AET 
2 Unirea Ungheni
Avantul Reghin 
90min [3-3], 120min [3-5], Avantul Reghin win
27/08 22:30
FT 
 Unirea Dej
Cs Sanatatea Cluj 
14/08 22:50
FT 
 Sacele
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
14/08 22:30
AET 
 Csm Flacara Moreni
Pucioasa 
90min [1-1], 120min [4-1], Csm Flacara Moreni win
14/08 22:30
FT 
 Unirea Alba Iulia
Industria Galda 1
14/08 22:30
FT 
 National Sebis
Gloria Lunca Teuz Cermei 
14/08 22:30
FT 
 Acs Ghiroda
Acs Dumbravita 
14/08 22:30
FT 
 Olimpia Satu Mare
Sanmartin 
14/08 22:30
FT 
 Ariesu Turda
Cs Sanatatea Cluj 
31/07 22:30
FT 
 Cetate Deva
Corvinul Hunedoara 
31/07 22:30
FT 
 Sanmartin
Afc Unirea Tasnad 
31/07 22:30
AET 
1 Papauti
Acs Kse Targu Secuiesc 
90min [1-1], 120min [1-3], Acs Kse Targu Secuiesc win
31/07 22:30
FT 
 Viitorul Liteni
Acs Somuz Falticeni 
31/07 22:30
FT 
 Unirea Mircesti
Pascani 
31/07 22:30
AET 
1 Csm Ramnicu Sarat
Cs Faurei 1
90min [1-1], 120min [1-2], Cs Faurei win
31/07 22:30
FT 
 Millenium Giarmata
Ghiroda Si Giarmata Vii 
26/05 01:00
AET 
1 Astra Ploiesti
Viitorul Constanta 
90min [1-1], 120min [1-2], Viitorul Constanta win
26/04 00:45
FT 
 Viitorul Constanta
Universitatea Craiova 
25/04 00:45
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 
05/04 01:00
FT 
 Universitatea Craiova
Viitorul Constanta 
04/04 01:00
FT 
 CFR Cluj
Astra Ploiesti 
01/03 02:00
FT 
 Csikszereda
Universitatea Craiova 
28/02 02:00
FT 
 Sepsi
CFR Cluj 
27/02 23:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Astra Ploiesti 
27/02 02:00
FT 
 Hermannstadt
Viitorul Constanta 
02/11 03:45
FT 
 Dunarea Calarasi
Steaua Bucuresti 1
02/11 01:00
AET 
 Csikszereda
Dinamo Bucuresti 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [6-5], Csikszereda win
01/11 03:45
FT 
 Gaz Metan Medias
CFR Cluj 
01/11 01:00
AET 
1 Universitaea Cluj
Astra Ploiesti 
90min [3-3], 120min [3-4], Astra Ploiesti win
31/10 22:30
FT 
 CS Mioveni
Sepsi