livescore - live soccer scores

Romania Romania B Play Off Livescore - Live Football Results

 
07/06 23:00
FT 
 Olimpia Satu Mare
Gloria Buzau 
04/06 23:00
AET 
1 Uta Batrana Doamna
Dunarea Calarasi 
90 minutes[3-1],Double bouts[4-4],120 minutes[4-1]
04/06 16:00
FT 
 Ceahlaul Piatra Neamt
ACS Berceni 
04/06 16:00
FT 
 Bucovina Pojorata
Gloria Buzau 
04/06 16:00
FT 
 Balotesti
CS Rapid CFR Suceava 
04/06 16:00
FT 
 Metalul Resita
Ramnicu Valcea 
04/06 16:00
FT 
 Unirea Tarlungeni
Universitaea Cluj 
04/06 16:00
FT 
 Olimpia Satu Mare
Pancota 
01/06 23:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Uta Batrana Doamna 
28/05 18:00
FT 
 SC Bacau
Rapid Bucuresti 
28/05 18:00
FT 
 Academica Arges
Dunarea Calarasi 
28/05 16:00
FT 
 CS Mioveni
Gaz Metan Medias 
28/05 16:00
FT 
 Brasov
Uta Batrana Doamna 
28/05 16:00
FT 
 Ramnicu Valcea
Unirea Tarlungeni 
28/05 16:00
FT 
 Universitaea Cluj
Olimpia Satu Mare 
28/05 16:00
FT 
 Pancota
Metalul Resita 
28/05 16:00
FT 
 Farul Constanta
Dacia Unirea Braila 
28/05 16:00
FT 
 ACS Berceni
Bucovina Pojorata 
28/05 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Balotesti 
28/05 16:00
FT 
 CS Rapid CFR Suceava
Ceahlaul Piatra Neamt 
28/05 16:00
FT 
 Baia Mare
Chindia Targoviste 
22/05 19:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Academica Arges 
22/05 16:30
FT 
 Chindia Targoviste
Brasov 
22/05 16:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Baia Mare 
22/05 16:00
FT 
 Uta Batrana Doamna
CS Mioveni 
21/05 19:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Farul Constanta 
21/05 16:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
SC Bacau 
21/05 16:00
FT 
 Balotesti
ACS Berceni 
21/05 16:00
FT 
 CS Rapid CFR Suceava
Gloria Buzau 
21/05 16:00
FT 
 Bucovina Pojorata
Ceahlaul Piatra Neamt 
21/05 16:00
FT 
 Olimpia Satu Mare
Ramnicu Valcea 
21/05 16:00
FT 
 Pancota
Universitaea Cluj 
21/05 16:00
FT 
 Unirea Tarlungeni
Metalul Resita 
20/05 01:00
FT 
 Brasov
Gaz Metan Medias 
19/05 22:30
FT 
 Uta Batrana Doamna
Chindia Targoviste 
18/05 23:00
FT 
 Farul Constanta
Rapid Bucuresti 
18/05 23:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
Dunarea Calarasi 
18/05 23:00
FT 
 Academica Arges
SC Bacau 
18/05 23:00
FT 
 ACS Berceni
CS Rapid CFR Suceava 
18/05 23:00
FT 
 Ceahlaul Piatra Neamt
Gloria Buzau 
18/05 23:00
FT 
 Baia Mare
CS Mioveni 
18/05 23:00
FT 
 Ramnicu Valcea
Pancota 
18/05 23:00
FT 
 Metalul Resita
Universitaea Cluj 
18/05 18:00
FT 
 Bucovina Pojorata
Balotesti 
18/05 16:00
FT 
 Unirea Tarlungeni
Olimpia Satu Mare 
15/05 16:00
FT 
 CS Mioveni
Chindia Targoviste 
15/05 16:00
FT 
 Baia Mare
Brasov 
14/05 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Dacia Unirea Braila 
14/05 16:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Uta Batrana Doamna 
14/05 16:00
FT 
 Universitaea Cluj
Ramnicu Valcea 
14/05 16:00
FT 
 Pancota
Unirea Tarlungeni 
14/05 16:00
FT 
 Olimpia Satu Mare
Metalul Resita 
14/05 16:00
FT 
 Academica Arges
Farul Constanta 
14/05 16:00
FT 
 SC Bacau
Dunarea Calarasi 
14/05 16:00
FT 
 Gloria Buzau
ACS Berceni 
14/05 16:00
FT 
 CS Rapid CFR Suceava
Bucovina Pojorata 
14/05 16:00
FT 
 Balotesti
Ceahlaul Piatra Neamt 
12/05 23:59
FT 
 Brasov
CS Mioveni 
11/05 23:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Rapid Bucuresti 1
11/05 22:00
FT 
 ACS Berceni
Gloria Buzau 1