livescore - live soccer scores

Moldova Moldova Cup Livescore - Live Football Results

 
26/06 01:00
 
 Cs Petrocub
Real Succes 
26/06 00:00
 
 Sheriff
Sireti 
25/06 23:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Drochia 
25/06 23:00
 
 Edinet
Milsami 
23/05 01:30
AET 
 Sheriff
Sfintul Gheorghe 
90min [0-0], 120min [1-0], Sheriff win
08/05 20:00
FT 
1 Sfintul Gheorghe
Zimbru Chisinau 1
07/05 23:00
FT 
 Milsami
Sheriff 
18/04 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sfintul Gheorghe 
16/04 23:00
AET 
 Sheriff
Milsami 
90min [0-0], Penalty [4-3],
01/11 00:00
FT 
 Milsami
Cs Petrocub 
31/10 19:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sheriff 
31/10 19:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Olimpia Balti 1
31/10 19:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Dinamo-Auto 
26/09 23:00
FT 
 Sheriff
Speranta Nisporeni 
26/09 20:30
FT 
 Dinamo-Auto
Sfintul Gheorghe 
26/09 20:30
FT 
 Olimpia Balti
Zimbru Chisinau 
06/07 22:30
FT 
 Floresti
Cs Petrocub 
06/07 22:30
FT 
 Olimpia Balti
Victoria Bardar 
06/07 01:00
FT 
 Milsami
Glodeni 
05/07 22:30
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Sheriff 
21/06 01:00
FT 
 Cs Petrocub
Floresti 
21/06 00:00
FT 
 Sheriff
Iskra-stal Ribnita 
20/06 23:30
FT 
 Glodeni
Milsami 
24/05 01:00
AET 
 Milsami
Zimbru Chisinau 
90min [0-0], 120min [2-0], Milsami win
10/05 00:00
AET 
 Cs Petrocub
Milsami 
90min [1-1], 120min [1-2], Milsami win
10/05 00:00
AET 
 Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Zimbru Chisinau win
18/04 23:59
AET 
 Zimbru Chisinau
Olimpia Balti 
90min [0-0], 120min [1-0], Zimbru Chisinau win
18/04 20:30
FT 
 Milsami
Sheriff 
18/04 20:30
FT 
 Cs Petrocub
Speranta Nisporeni 
25/10 18:30
FT 
 Spicul Chiscareni
Dinamo-Auto 
25/10 18:30
FT 
 Cs Petrocub
Socol Copceac 
25/10 18:30
AET 
 Victoria Bardar
Sheriff 
90min [1-1], 120min [1-3], Sheriff win
24/10 18:30
FT 
 Sfintul Gheorghe
Milsami 
24/10 18:30
FT 
 Cf Sparta Selemet
Speranta Nisporeni 
24/10 18:30
FT 
 Steaua 57
Zimbru Chisinau 
24/10 18:30
FT 
1 Olimpia Balti
Singerei 
24/10 18:30
FT 
 Dacia Chisinau
Glodeni 
03/10 20:30
FT 
 Abus Ungheni
Singerei 
13/08 22:00
FT 
 Steaua 57
Codru Lozova 
12/08 22:00
FT 
 Drochia
Edinet 
12/08 22:00
FT 
 Cf Riscani
Granicerul Glodeni 
12/08 22:00
FT 
 Intersport Sanatauca
Iskra-stal Ribnita 
12/08 22:00
FT 
 Slobozia Mare
Cahul 2005 
12/08 22:00
FT 
 Fcm Ungheni
Abus Ungheni 
12/08 22:00
FT 
 Bogzesti
Singerei 
12/08 22:00
FT 
 Socol Copceac
CF Gagauziya 
12/08 22:00
FT 
 Fortuna Pleseni
Cf Sparta Selemet 
12/08 22:00
FT 
 Olimp Comrat
Real Succes 
26/05 01:00
FT 
 Sheriff
Olimpia Balti 
16/05 22:00
AET 
 Cs Petrocub
Sheriff 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-5]
16/05 22:00
AET 
 Olimpia Balti
Zimbru Chisinau 
90min [0-0], 120min [1-0], Olimpia Balti win
26/04 20:30
FT 
 Dinamo-Auto
Zimbru Chisinau 
26/04 20:30
FT 
 Milsami
Sheriff 1
26/04 20:30
FT 
 Cs Petrocub
Saxan Ceadir Lunga 
26/10 23:59
FT 
 Zimbru Chisinau
Ioannina 
26/10 18:00
FT 
 Cf Sparta Selemet
Dacia Chisinau 
25/10 20:00
FT 
 Sheriff
Codru Lozova 
25/10 18:00
FT 
 CF Gagauziya
Olimpia Balti 
25/10 18:00
FT 
 Dinamo-Auto
Sfintul Gheorghe 
25/10 18:00
FT 
 Milsami
Academia Chisinau 1