livescore - live soccer scores

Macedonia FYR Macedonia Prva liga Livescore - Live Football Results

 
11/11 20:30
 
 Bregalnica Stip
Pehchevo 
11/11 20:30
 
 Vardar Negotino
Tikves Kavadarci 
10/11 20:00
 
 Belasica Strumica
Makedonija Gjorce Petrov 
10/11 20:00
 
 Rabotnicki Skopje
FK Shkendija 79 
10/11 20:00
 
 Renova Cepciste
Pobeda Prilep 
10/11 20:00
 
 Korzo Prilep
Vardar Skopje 
10/11 20:00
 
 Sileks
Academy Pandev 
08/11 20:00
FT 
 Kozuv
Kamenica Sasa 
04/11 20:30
FT 
 Academy Pandev
Rabotnichki 
04/11 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Shkupi 
04/11 20:30
FT 
 Pobeda Prilep
Sileks 
04/11 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Renova Cepciste 
04/11 20:30
FT 
 Vardar Skopje
Belasica Strumica 
31/10 20:30
FT 
1 Belasica Strumica
FK Shkendija 79 
31/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Vardar Skopje 
31/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Sileks 
31/10 20:30
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
31/10 20:30
FT 
 Rabotnichki
Pobeda Prilep 
28/10 20:30
FT 
 Academy Pandev
Belasica Strumica 
28/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Makedonija Gjorce Petrov 1
28/10 20:30
FT 
 Vardar Skopje
Renova Cepciste 
28/10 20:30
FT 
 Pobeda Prilep
Shkupi 
28/10 20:30
FT 
 Sileks
Rabotnichki 
21/10 20:30
FT 
 Belasica Strumica
Pobeda Prilep 
21/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Academy Pandev 
21/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnichki 
21/10 20:30
FT 
 Shkupi
Sileks 
21/10 20:30
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
06/10 21:00
FT 
 Belasica Strumica
Sileks 
06/10 21:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Pobeda Prilep 
06/10 21:00
FT 
 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
06/10 21:00
FT 
 Shkupi
Rabotnichki 
06/10 21:00
FT 
 Vardar Skopje
Academy Pandev 
29/09 21:00
FT 
 Rabotnichki
Belasica Strumica 
29/09 21:00
FT 
 Academy Pandev
FK Shkendija 79 
29/09 21:00
FT 
 Pobeda Prilep
Vardar Skopje 
29/09 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Shkupi 
29/09 21:00
FT 
 Sileks
Makedonija Gjorce Petrov 
26/09 21:30
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
26/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Pobeda Prilep 
26/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
26/09 21:30
FT 
 Belasica Strumica
Shkupi 
26/09 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnichki 
23/09 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Academy Pandev 
23/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Belasica Strumica 
23/09 21:30
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
23/09 21:30
FT 
 Sileks
FK Shkendija 79 
23/09 01:00
FT 
 Rabotnichki
Vardar Skopje 
16/09 21:30
FT 
 Academy Pandev
Sileks 
16/09 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Belasica Strumica 
16/09 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Renova Cepciste 
16/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Rabotnichki 
16/09 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
02/09 22:15
FT 
 Shkupi
FK Shkendija 79 
02/09 02:00
FT 
 Rabotnichki
Academy Pandev 
01/09 22:15
FT 
 Belasica Strumica
Vardar Skopje 
01/09 22:15
FT 
 Renova Cepciste
Makedonija Gjorce Petrov 
01/09 22:15
FT 
 Sileks
Pobeda Prilep 
27/08 22:30
FT 
 FK Shkendija 79
Belasica Strumica 
26/08 22:30
FT 
 Academy Pandev
Shkupi