livescore - live soccer scores

Italy Italy Serie D Cup Livescore - Live Football Results

 
25/10 02:30
FT 
 Audace Cerignola
Az Picerno Asd 2
11/10 01:00
FT 
 Taranto Sport
As Sorrento Calcio 
11/10 00:30
FT 
 Rezzato
Legnago Salus 
10/10 21:30
FT 
 Sammaurese
Union Feltre Asd 1
10/10 21:30
AET 
 Team Altamura
Audace Cerignola 
90min [0-0], Penalty [3-5], Audace Cerignola win
10/10 21:00
FT 
 Clodiense
Gsd Ambrosiana 
10/10 21:00
FT 
 Albalonga
Savoia 1908 
10/10 21:00
FT 
 Asd Flaminia Civita Castellana
Aprilia 
10/10 21:00
FT 
 As Casale Calcio
Pavia 
10/10 21:00
AET 
 Gela
Messina 
90min [1-1], Penalty [2-4], Messina win
10/10 21:00
AET 
 Lecco
Mantova 1
90min [1-1], Penalty [4-5], Mantova win
10/10 21:00
FT 
 Real Forte Querceta
Montevarchi 
10/10 21:00
FT 
 Giulianova
Cassino 
10/10 21:00
FT 
 Us Pianese
Asd Seravezza Calcio 
10/10 21:00
AET 
 Sc Caronnese
Asd Villa Dalme 
90min [2-2], Penalty [3-4], Asd Villa Dalme win
03/10 21:30
FT 
 Team Altamura
Us Bitonto 
09/09 22:00
AET 
 Fbc Gravina
Citta Di Fasano 
90min [1-1], Penalty [3-4], Citta Di Fasano win
04/09 02:30
FT 
1 Ac Crema 1908
Us Pergolettese 
02/09 21:05
AET 
 Virtus Francavilla
Giulianova 
90min [2-2], Penalty [5-7], Giulianova win
29/08 23:45
AET 
1 As Ostia Mare
Budoni 
90min [1-1], Penalty [4-5], Budoni win
02/05 21:00
FT 
 Acd Campodarsego
Ac Crema 1908 
14/03 23:59
AET 
 Pomigliano
Ac Crema 1908 
90min [1-1], Penalty [3-5], Ac Crema 1908 win
14/03 21:30
FT 
 Audace Cerignola
Potenza 
09/03 22:00
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
San Donato Tavarnelle 
09/03 21:30
FT 
 Imolese
Acd Campodarsego 
07/02 22:30
FT 
 Audace Cerignola
Monticelli 
07/02 22:00
FT 
 Ac Crema 1908
Usd Grumellese 
07/02 21:30
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Albalonga 1
07/02 21:30
AET 
 San Donato Tavarnelle
As Ostia Mare 1
90min [0-0], Penalty [5-4], San Donato Tavarnelle win
07/02 21:30
FT 
 Imolese
Us Pianese 
07/02 21:30
FT 
 Acd Campodarsego
Usd Virtus Verona 
07/02 21:30
FT 
 Unione Sanremo
Gozzano 
22/12 03:30
AET 
 Nardo
Potenza 
90min [1-1], Penalty [4-5], Potenza win
20/12 21:30
FT 
 Nocerina
Audace Cerignola 
07/12 01:30
FT 
 Viterbese
Livorno 1
06/12 22:00
FT 
 Usd Virtus Verona
A.S. Varese 1
06/12 22:00
FT 
 Us Pianese
Esperia Viareggio 1
06/12 21:30
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Rimini 
06/12 21:30
FT 
 Legnago Salus
Acd Campodarsego 
06/12 21:30
FT 
 Albalonga
Nuova Monterosi 
06/12 21:30
FT 
1 Usd Grumellese
Us Folgore Caratese 2
06/12 21:30
FT 
 Us Fiorenzuola
San Donato Tavarnelle 
06/12 21:30
AET 
 Gela
Igea Virtus 
90min [1-1], Penalty [4-5], Igea Virtus win
05/10 02:30
FT 
 Potenza
Team Altamura 
05/10 00:30
AET 
 Legnago Salus
Azy Based Nano Bo 1
90min [1-1], Penalty [4-3], Legnago Salus win
04/10 22:30
FT 
 Acd Campodarsego
Us Adriese 
04/10 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Nardo 
04/10 21:00
FT 
 Lentigione
Us Fiorenzuola 1
04/10 21:00
FT 
1 Bustese
Pomigliano 
04/10 21:00
FT 
 Acireale
Gela 
04/10 21:00
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Darfo Boario 
04/10 21:00
AET 
1 Imolese
Castle Witt Lo 
90min [3-3], Penalty [5-4], Imolese win
04/10 21:00
FT 
 Savona
Unione Sanremo 
04/10 21:00
AET 
 Ercolanese 1924
Nocerina 
90min [0-0], Penalty [3-4], Nocerina win
04/10 21:00
FT 
 Igea Virtus
Us Palmese 
21/09 23:59
FT 
1 Fbc Gravina
Potenza 
27/08 22:00
FT 
 Scandicci
Ad Valdinievole Montecatini 
27/08 22:00
FT 
1 Usd Grumellese
Scanzorosciate 
24/08 02:30
FT 
 Cavese
Aversa Normanna 
23/08 02:45
FT 
 Forli
Asd Sasso Marconi 1