livescore - live soccer scores

Germany Germany Regionalliga Nordost Livescore - Live Football Results

 
18/05 19:30
 
 VSG Altglienicke
Wacker Nordhausen 
18/05 19:30
 
 VFB Auerbach
SV Babelsberg 03 
18/05 19:30
 
 Budissa Bautzen
Zfc Meuselwitz 
18/05 19:30
 
 Berliner Ak 07
Viktoria Berlin 1889 
18/05 19:30
FT 
 Chemnitzer
Bischofswerdaer FV 08 
18/05 19:30
 
 Germania Halberstadt
FSV Union Furstenwalde 
18/05 19:30
 
 Lokomotive Leipzig
Oberlausitz 
18/05 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Hertha Bsc Berlin Am 
18/05 01:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Berliner Fc Dynamo 
12/05 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Germania Halberstadt 1
12/05 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
VFB Auerbach 
12/05 19:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Rot-weiss Erfurt 
12/05 19:30
 
1 Berliner Fc Dynamo
VSG Altglienicke 
12/05 19:30
 
 Zfc Meuselwitz
Berliner Ak 07 
12/05 19:30
FT 
 Wacker Nordhausen
FSV Optik Rathenow 
12/05 19:30
FT 
 Oberlausitz
Budissa Bautzen 
12/05 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Chemnitzer 
05/05 19:30
 
 Budissa Bautzen
Hertha Bsc Berlin Am 
05/05 19:30
 
 Berliner Ak 07
Oberlausitz 
05/05 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
FSV Union Furstenwalde 
04/05 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Bischofswerdaer FV 08 
04/05 19:30
FT 
 Chemnitzer
Zfc Meuselwitz 
04/05 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Viktoria Berlin 1889 
04/05 01:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
VSG Altglienicke 
28/04 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Rot-weiss Erfurt 
28/04 19:30
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Berliner Ak 07 
28/04 19:30
 
 Wacker Nordhausen
Budissa Bautzen 
28/04 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Lokomotive Leipzig 
27/04 19:30
 
1 Zfc Meuselwitz
Germania Halberstadt 
27/04 19:30
FT 
 Oberlausitz
Chemnitzer 
27/04 19:30
 
 Viktoria Berlin 1889
VFB Auerbach 
22/04 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Oberlausitz 
22/04 19:30
 
 SV Babelsberg 03
FSV Union Furstenwalde 
20/04 19:30
FT 
1 Budissa Bautzen
FSV Optik Rathenow 
20/04 19:30
 
 Berliner Ak 07
Wacker Nordhausen 
20/04 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Viktoria Berlin 1889 
19/04 01:00
FT 
 Chemnitzer
Hertha Bsc Berlin Am 
19/04 00:00
FT 
1 Berliner Fc Dynamo
Bischofswerdaer FV 08 
14/04 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Rot-weiss Erfurt 
14/04 19:30
 
 Oberlausitz
VFB Auerbach 
14/04 19:30
 
 Viktoria Berlin 1889
Berliner Fc Dynamo 
13/04 19:30
 
 VSG Altglienicke
FSV Union Furstenwalde 
13/04 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
SV Babelsberg 03 
13/04 19:30
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Germania Halberstadt 
13/04 19:30
 
 Lokomotive Leipzig
Budissa Bautzen 
13/04 01:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Berliner Ak 07 
13/04 01:00
FT 
 Wacker Nordhausen
Chemnitzer 
11/04 01:00
FT 
 VFB Auerbach
Rot-weiss Erfurt 
07/04 19:30
 
 Berliner Ak 07
Lokomotive Leipzig 
07/04 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Oberlausitz 
07/04 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Bischofswerdaer FV 08 
07/04 19:30
 
 Germania Halberstadt
Wacker Nordhausen 
06/04 19:30
 
 VFB Auerbach
Hertha Bsc Berlin Am 
06/04 19:30
FT 
 Chemnitzer
FSV Optik Rathenow 
04/04 01:00
FT 
 VFB Auerbach
Chemnitzer 
03/04 23:45
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Lokomotive Leipzig 
03/04 23:30
FT 
 Oberlausitz
FSV Optik Rathenow 
31/03 21:00
 
 Oberlausitz
Berliner Fc Dynamo 
31/03 19:30
 
 Lokomotive Leipzig
Chemnitzer 1
31/03 19:30
 
 Zfc Meuselwitz
SV Babelsberg 03