livescore - live soccer scores

Estonia Estonia Cup Livescore - Live Football Results

 
17/06 23:30
FT 
 Jk Tulevik Viljandi Ii
Jogeva Wolves 
17/06 17:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Viljandi Jk Tulevik 
17/06 17:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Tabasalu Palliklubi 
17/06 17:00
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Tartu JK Tammeka 
15/06 02:00
AET 
 Jk Tallinna Kalev 3
Laanemaa Haapsalu 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [3-5], Laanemaa Haapsalu win
15/06 01:00
FT 
 Romoli
Raplamaa 
19/05 21:00
FT 
 Levadia Tallinn
Flora Tallinn 
09/05 23:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Flora Tallinn 
08/05 23:00
FT 
 Trans Narva
Levadia Tallinn 
27/04 01:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Ambla Vallameeskond 
18/04 23:59
FT 
 Flora Tallinn 2
Viljandi Jk Tulevik 
18/04 23:00
FT 
 Kuressaare
Flora Tallinn 
17/04 23:59
FT 
 Trans Narva
Fci Tallinn 
17/04 23:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
27/09 23:59
AET 
 Trans Narva
Rakvere Flora 
90min [0-0], 120min [2-0], Trans Narva win
21/09 01:30
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Flora Tallinn 2 
21/09 01:00
FT 
 Romoli
Kuressaare 
20/09 23:00
AET 
 Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond C 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-4]
20/09 22:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Maardu United 
20/09 22:00
FT 
 Levadia Tallinn
Kohtla Jarve Jk Jarve 
19/09 23:00
FT 
 Flora Tallinn
Elva 
19/09 22:00
FT 
 Laanemaa Haapsalu
Fci Tallinn 1
07/09 23:50
FT 
 Jk Retro
Paide Linnameeskond C 
30/08 23:59
FT 
 Maardu Aliens
Elva 
30/08 23:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Jk Welco Elekter 1
10/08 01:00
FT 
 Romoli
Jk Kadakas Kernu 
09/08 23:59
FT 
 Paide Linnameeskond C
Tartu 
09/08 23:59
FT 
 Nomme JK Kalju
Lelle 
09/08 23:59
FT 
 Laanemaa Haapsalu
Turi Jk Ganvix 
09/08 23:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Flora Tallinn 2 
09/08 01:00
FT 
 Narva United
Flora Tallinn 
08/08 23:59
AET 
 Maardu United
Transfer Wise 
90 minutes[3-3],120 minutes[4-4],Penalty Kicks[4-2]
08/08 23:59
FT 
 Fci Tallinn
Anija United 
08/08 23:59
FT 
 Pusivus
Viljandi Jk Tulevik 
08/08 23:00
FT 
 Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond 
08/08 23:00
FT 
 Trans Narva
Tallinna Fc Levadia C 
02/08 23:00
FT 
 Tartu Sk 10 Ii
Flora Tallinn 
01/08 23:59
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tartu JK Tammeka 
27/07 01:00
FT 
 Trans Narva
Suure Jaani United 
27/07 01:00
FT 
 Romoli
The Grinding Force Test Of General Matt 
27/07 00:30
FT 
 Tartu FS Santos
Paide Linnameeskond C 
26/07 23:59
FT 
 Koeru Sk
Nomme JK Kalju 
26/07 23:59
FT 
 Jk Poseidon
Joker Raasiku 
26/07 23:00
FT 
 Narva United
Parnu Linnameeskond 
26/07 01:30
FT 
 Jk Tallinna Kalev 3
Tartu 
25/07 23:59
FT 
 Zenit Tallinn
Otepaa 
25/07 23:59
FT 
 Tallinna Fc Levadia C
Tallinna Jk Legion 
25/07 23:59
FT 
 Paide Linnameeskond
Jogeva Sk Noorus 96 
25/07 23:59
FT 
 Anija United
Lihula Jk 
25/07 23:59
FT 
 Elva
Tallinna Fc Ararat 
25/07 23:59
FT 
 Fcf Jarva Jaani Sk
Pohja Tallinna Jk Volta 
25/07 23:00
AET 
 JK Sillamae Kalev
Levadia Tallinn 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
23/07 23:59
AET 
 Lelle
Kohtla Nomme 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[6-4]
23/07 23:00
AET 
 Transfer Wise
Tartu Ulikool Fauna 
90 minutes[2-2],120 minutes[3-2]
23/07 21:00
FT 
 Jogeva Wolves B
Pusivus 
23/07 21:00
FT 
 Maardu United
Warrior Valga 
20/07 00:30
FT 
 Flora Tallinn Iii
Jk Welco Elekter 
18/07 23:59
AET 
 JK Tallinna Kalev
Rakvere Flora 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-6], Rakvere Flora win
18/07 23:59
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve Ii
Flora Tallinn 2 
16/07 21:00
FT 
 Kuressaare
Kadrina Sk Moe