livescore - live soccer scores

Czech Czech Cup Livescore - Live Football Results

 
30/11 23:00
AET 
 Mfk Karvina
Dukla Praha 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-2], Mfk Karvina win
30/11 20:00
Postp. 
 Fk Mas Taborsko
Slovan Liberec 
27/10 00:30
FT 
 Slavia Praha
Litomerice 
26/10 23:59
FT 
 Bohemians 1905
Kraluv Dvur 
26/10 23:00
FT 
 Brno
Vysocina Jihlava 
26/10 22:30
FT 
 Opava
Viktoria Plzen 
26/10 22:30
AET 
 Zlin
Sparta Praha 
90min [1-1], 120min [3-1], Zlin win
26/10 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Hradec Kralove 
12/10 22:00
FT 
 Pisek
Slovan Liberec 
12/10 22:00
FT 
 Budejovice
Sparta Praha 
11/10 23:59
AET 
 Synot Slovacko
Opava 
90 minutes[2-2],120 minutes[3-4]
11/10 22:00
AET 
 Kraluv Dvur
Baumit Jablonec 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-3]
05/10 22:00
FT 
 Tachov
Zlin 
28/09 22:00
FT 
1 Chrudim
Slavia Praha 
27/09 21:30
AET 
 Mfk Karvina
Prostejov 
90 minutes[0-0],120 minutes[2-0]
21/09 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Brno 
21/09 22:30
FT 
 Hlucin
Viktoria Plzen 
21/09 22:30
FT 
 Velke Mezirici
Dukla Praha 
21/09 22:00
FT 
 Litomerice
Banik Ostrava 
20/09 23:00
FT 
1 SK Sigma Olomouc
Fk Mas Taborsko 
20/09 22:30
FT 
 Pardubice
Vysocina Jihlava 
20/09 22:00
FT 
 Spartak Hulin
Bohemians 1905 
20/09 22:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Hradec Kralove 
14/09 22:30
FT 
 Sokol Zapy
Mlada Boleslav 
24/08 23:20
FT 
 Sokol Zapy
Fk Banik Sokolov 
23/08 23:00
FT 
 Hfk Trebic
Zlin 
23/08 23:00
FT 
1 Benesov
Usti nad Labem 1
23/08 22:30
FT 
 Breclav
Banik Ostrava 
17/08 23:00
FT 
 Velke Mezirici
Fotbal Trinec 
16/08 23:00
FT 
 Litomerice
Marila Pribram 
09/08 23:00
FT 
 Novy Jicin
Mfk Karvina 
31/07 23:00
FT 
 Meteor Praha
Litomerice 
31/07 23:00
FT 
 Rakovnik
Stechovice 
30/07 23:59
FT 
 Zenit Caslav
Sokol Zivanice 
30/07 23:00
FT 
 Afk Tisnov
Prostejov 
30/07 23:00
FT 
 Nove Sady
Frydek-mistek 
30/07 23:00
FT 
 Holesov
SK Sigma Olomouc 
30/07 23:00
FT 
 Dolni Benesov
Banik Ostrava 
30/07 23:00
FT 
 Tj Probostov
Sk Slovan Varnsdorf 
30/07 23:00
FT 
 Slovan Velvary
Prevysov 
30/07 23:00
FT 
 Chotebor
Polna 
30/07 23:00
FT 
 Spartak Sezimovo Usti
Pisek 
30/07 23:00
FT 
 Kladno
Fk Mas Taborsko 
30/07 23:00
FT 
 Tj Dvur Kralove
Benatky Nad Jizerou 
30/07 23:00
FT 
 Cesky Brod
Horovicko 
30/07 23:00
FT 
 Rymarov
Hlucin 
30/07 23:00
AET 
 Sardice
Spartak Hulin 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[8-9]
30/07 23:00
FT 
 Breclav
Vyskov 
30/07 23:00
FT 
 Slovan Rosice
SC Znojmo 
30/07 23:00
FT 
 Lisen
Viktoria Otrokovice 
30/07 23:00
FT 
 Hranice Kunz
Novy Jicin 
30/07 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Opava 
30/07 23:00
FT 
 Prerov
Unicov 
30/07 23:00
FT 
 Sumperk
Mohelnice 
30/07 23:00
FT 
 Brumov
Vitkovice 
30/07 23:00
FT 
 Slavicin
Slavia Kromeriz 
30/07 23:00
FT 
 Klatovy
Slavoj Vysehrad 
30/07 23:00
FT 
 Spartak Chrastava
Sokol Zapy 
30/07 23:00
FT 
 Mondi Steti
Usti nad Labem 
30/07 23:00
FT 
 Banik Sous
Fk Loko Vltavin