livescore - live soccer scores

Czech Ceska Fotbalova Liga Livescore - Live Football Results

 
19/09 23:00
AET 
 Viktorie Jirny
Slovan Velvary 
90min [0-0], Penalty [5-4], Viktorie Jirny win
19/09 23:00
FT 
 Litomerice
Radotin 
19/09 23:00
FT 
 Prevysov
Karlovy Vary Dvory 1
19/09 23:00
FT 
1 Zivanice
Sokol Zapy 
15/09 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Domazlice 
15/09 16:15
 
 Slavoj Vysehrad
Dobrovice 
09/09 23:00
FT 
 Viktorie Jirny
Sokol Brozany 
09/09 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Slavoj Vysehrad 
08/09 16:15
 
 Prevysov
Stechovice 
08/09 16:15
 
 Fk Loko Vltavin
Jiskra Usti Nad Orlici 
07/09 23:00
AET 
 Kraluv Dvur
Radotin 
90min [0-0], Penalty [2-3], Radotin win
02/09 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Fk Loko Vltavin 
02/09 23:00
 
 Sokol Brozany
Prevysov 
01/09 16:15
FT 
 Pisek
Karlovy Vary Dvory 
01/09 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Slovan Velvary 
26/08 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Stechovice 
25/08 16:30
FT 
 Kraluv Dvur
Zivanice 
25/08 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Radotin 
23/08 00:00
AET 
 Kraluv Dvur
Sokol Brozany 
90min [1-1], Penalty [4-5], Sokol Brozany win
23/08 00:00
AET 
 Karlovy Vary Dvory
Dobrovice 
90min [1-1], Penalty [4-3], Karlovy Vary Dvory win
23/08 00:00
FT 
 Slovan Velvary
Prevysov 
23/08 00:00
AET 
 Radotin
Zivanice 
90min [1-1], Penalty [3-5], Zivanice win
19/08 23:00
AET 
 Sokol Brozany
Karlovy Vary Dvory 
90min [2-2], Penalty [3-5], Karlovy Vary Dvory win
19/08 23:00
FT 
 Viktorie Jirny
Dobrovice 
19/08 23:00
AET 
 Stechovice
Slovan Velvary 
90min [1-1], Penalty [5-4], Stechovice win
18/08 16:15
FT 
 Radotin
Sokol Zapy 
12/08 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Viktorie Jirny 
11/08 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Zivanice 
16/06 23:00
AET 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Benatky Nad Jizerou 
90min [2-2], Penalty [5-3], Jiskra Usti Nad Orlici win
16/06 16:30
AET 
 Litomerice
Prevysov 
90min [1-1], Penalty [5-4], Litomerice win
16/06 16:15
FT 
 Chrudim
Sk Polaban Nymburk 
15/06 23:05
FT 
 Kraluv Dvur
Sokol Cizova 
14/06 23:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Dobrovice 
14/06 00:05
FT 
 Domazlice
Stechovice 
13/06 23:00
FT 
 Benesov
Viktorie Jirny 
10/06 23:10
FT 
 Stechovice
Kraluv Dvur 
10/06 23:00
AET 
 Sk Polaban Nymburk
Litomerice 1
90min [0-0], Penalty [5-6], Litomerice win
10/06 23:00
AET 
 Benatky Nad Jizerou
Slavoj Vysehrad 
90min [1-1], Penalty [3-2], Benatky Nad Jizerou win
10/06 16:15
FT 
 Prevysov
Jiskra Usti Nad Orlici 
09/06 23:00
FT 
 Dobrovice
Benesov 1
09/06 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Domazlice 
09/06 19:30
FT 
 Sokol Cizova
Sokol Zapy 1
09/06 19:30
AET 
 Viktorie Jirny
Fk Loko Vltavin 
90min [0-0], Penalty [2-4], Fk Loko Vltavin win
09/06 16:15
AET 
 Pisek
Chrudim 
90min [1-1], Penalty [2-3], Chrudim win
07/06 00:00
FT 
 Sokol Zapy
Pisek 
05/06 23:30
AET 
 Fk Loko Vltavin
Sokol Brozany 
90min [2-2], Penalty [4-3], Fk Loko Vltavin win
03/06 23:00
FT 
 Benesov
Benatky Nad Jizerou 
03/06 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Stechovice 
03/06 16:15
FT 
 Prevysov
Sk Polaban Nymburk 
02/06 23:00
AET 
 Domazlice
Viktorie Jirny 
90min [1-1], Penalty [5-3], Domazlice win
02/06 23:00
FT 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Slavoj Vysehrad 
02/06 16:30
AET 
 Litomerice
Pisek 
90min [3-3], Penalty [5-4], Litomerice win
02/06 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Dobrovice 
30/05 23:00
FT 
 Benesov
Stechovice 
30/05 23:00
FT 
 Benatky Nad Jizerou
Viktorie Jirny 
30/05 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Prevysov 
30/05 23:00
FT 
 Kraluv Dvur
Sk Polaban Nymburk 1
30/05 23:00
FT 
1 Chrudim
Litomerice 
30/05 23:00
FT 
 Fk Loko Vltavin
Sokol Cizova 
30/05 23:00
FT 
 Domazlice
Pisek