livescore - live soccer scores

Croatia Croatia Cup Livescore - Live Football Results

 
26/09 21:30
 
 NK Krk
Cibalia 
26/09 21:30
 
 Krizevci
NK Rijeka 
26/09 21:30
 
 Marsonia
NK Zagreb 
26/09 21:30
 
 Nehaj
HNK Sibenik 1
26/09 21:30
 
 Slavija Pleternica
Vinogradar 
26/09 21:30
 
 Primorac
NK Lokomotiva Zagreb 
26/09 21:30
 
 Vrapce
Hajduk Split 
26/09 21:30
 
 Zelina
Gosk Dubrovnik 
26/09 21:30
 
 Jadran Gunja
NK Split 
26/09 21:30
 
 Gardiska
Istra 1961 
25/09 21:30
FT 
 Udarnik Kurilovec
Slaven Belupo Koprivnica 
25/09 21:30
AET 
 Hnk Vukovar 91
Zadar 
90min [3-3], 120min [3-5], Zadar win
18/09 21:30
FT 
 Bednja
Zapresic 
30/08 01:00
FT 
 Karlovac
Marsonia 
29/08 22:00
AET 
 Bijelo Brdo
Hnk Vukovar 91 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Hnk Vukovar 91 win
29/08 22:00
FT 
 Bednja
Pitomaca 
29/08 22:00
FT 
 Slavija Pleternica
Hnk Segesta Sisak 1
29/08 22:00
FT 
 Nedelisce
Gardiska 1
29/08 22:00
FT 
 Visnjevac
Vrapce 1
29/08 22:00
FT 
 Jadran Gunja
Bjelovar 
29/08 00:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Varteks Varazdin 
24/05 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 
14/03 00:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hajduk Split 
13/12 23:59
FT 
1 Zapresic
NK Rijeka 
30/11 23:00
FT 
 Rudes
NK Lokomotiva Zagreb 
30/11 01:00
FT 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
29/11 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Istra 1961 
14/11 20:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Rijeka 
07/11 21:00
FT 
 Cibalia
Astra Ploiesti 
31/10 20:30
AET 
 Novigrad
Dinamo Zagreb 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[2-3]
25/10 23:59
FT 
1 HNK Sibenik
Hajduk Split 
25/10 23:00
AET 
 Zapresic
Radnik Sesvete 
90min [1-1], 120min [2-1], Zapresic win
25/10 21:30
FT 
 Zadar
ZNK Osijek 
25/10 20:00
FT 
 NK Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb 
24/10 20:00
AET 
 Rudes
Slaven Belupo Koprivnica 
90 minutes[0-0],120 minutes[2-0]
18/10 23:59
FT 
 Varteks Varazdin
Cibalia 
04/10 20:00
AET 
 Rudes
Vinogradar 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[4-2]
04/10 20:00
FT 
 Hnk Gorica
Gosk Dubrovnik 
20/09 21:30
FT 
 Borac Imbriovec
Dinamo Zagreb 
20/09 21:30
FT 
 Vrbovec
NK Rijeka 
20/09 21:30
FT 
 Oriolik
Hajduk Split 
20/09 21:30
FT 
 Bedem Ivankovo
NK Lokomotiva Zagreb 
20/09 21:30
FT 
 Croatia Zmijavci
Slaven Belupo Koprivnica 
20/09 21:30
FT 
 Nehaj
ZNK Osijek 
20/09 21:30
FT 
 Dakovo Croatia
Istra 1961 
20/09 21:30
FT 
 Nedelisce
Zapresic 
20/09 21:30
FT 
 Bjelovar
NK Zagreb 
20/09 21:30
FT 
 Zagora Unesic
HNK Sibenik 
20/09 21:30
FT 
 Novigrad
Zelina 
19/09 21:30
FT 
 Slavonija Pozega
Zadar 
23/08 22:00
FT 
 Rudes
Hrvatski Dragovoljac 
23/08 22:00
FT 
 Fruskogorac
Varteks Varazdin 
23/08 22:00
AET 
 Borac Imbriovec
Karlovac 
90 minutes[3-3],120 minutes[4-3]
23/08 22:00
AET 
 Crikvenica
Bjelovar 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-3]
23/08 22:00
AET 
 Bedem Ivankovo
Medjimurje 
90 minutes[1-1],120 minutes[4-1]
23/08 22:00
AET 
 Straza Hum Na Sutli
Nedelisce 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-3]
23/08 22:00
AET 
 Krizevci
Dakovo Croatia 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-4]
23/08 22:00
AET 
 Nehaj
Batrina 
90 minutes[2-2],120 minutes[3-2]
23/08 22:00
FT 
 Slavonija Pozega
Mladost Fazana 
23/08 22:00
FT 
 Rudes
Dragovoljac Policnik