livescore - live soccer scores

Bulgaria Bulgaria Cup Livescore - Live Football Results

 
10/05 00:30
AET 
 Slavia Sofia
Levski Sofia 
90min [0-0], 120min [2-2], Penalty [4-2], Slavia Sofia win
25/04 23:30
FT 
1 Levski Sofia
CSKA Sofia 
24/04 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Botev Plovdiv 
11/04 23:00
FT 
 CSKA Sofia
Levski Sofia 
10/04 23:59
FT 
 Botev Plovdiv
Slavia Sofia 
15/12 22:30
FT 
 Dunav Ruse
Levski Sofia 
14/12 23:30
AET 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
13/12 23:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Slavia Sofia 
12/12 23:30
FT 
 Botev Plovdiv
Litex Lovech 1
26/10 23:59
AET 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-3]
25/10 23:00
FT 
 PFK Montana
Levski Sofia 
25/10 22:30
AET 
 Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
24/10 23:00
FT 
 Dunav Ruse
Strumska Slava 
24/10 23:00
FT 
 CSKA Sofia
Botev Vratsa 1
24/10 22:00
FT 
 Litex Lovech
Lokomotiv Sofia 
24/10 20:00
AET 
 Tsarsko Selo
Botev Plovdiv 
90 minutes[2-2],120 minutes[3-4]
22/09 01:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Botev Plovdiv 
21/09 22:30
FT 
 Maritsa 1921
Lokomotiv Plovdiv 
21/09 21:00
AET 
 Oborishte
Ludogorets Razgrad 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-3]
20/09 23:59
FT 
 Litex Lovech
Vitosha Bistritsa 
20/09 21:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Slavia Sofia 
20/09 21:00
FT 
 PFK Montana
Cherno More Varna 
20/09 21:00
AET 
 Botev Vratsa
Pirin Blagoevgrad 1
90 minutes[1-1],120 minutes[3-1]
20/09 21:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Vereya 1
20/09 21:00
FT 
1 Strumska Slava
Sozopol 
20/09 21:00
AET 
 Chernomorets Pomorie
Etar Veliko Tarnovo 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-4]
19/09 23:59
AET 
 Botev Galabovo
Levski Sofia 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-1]
19/09 21:00
FT 
 Neftohimik
Tsarsko Selo 
19/09 21:00
FT 
 Pfc Nesebar
CSKA Sofia 
19/09 21:00
FT 
 Sevlievo
Beroe 
19/09 21:00
FT 
 Sokol Markovo
Dunav Ruse 
24/05 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Botev Plovdiv 1
27/04 23:00
FT 
 Litex Lovech
Ludogorets Razgrad 
26/04 23:00
FT 
 Botev Plovdiv
Vereya 
19/04 23:59
FT 
 Vereya
Botev Plovdiv 
18/04 23:59
FT 
 Ludogorets Razgrad
Litex Lovech 
07/04 01:00
FT 
 Vereya
Dunav Ruse 
06/04 01:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad 
05/04 22:30
AET 
 Litex Lovech
Cherno More Varna 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-3]
05/04 01:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Botev Plovdiv 
28/10 01:00
FT 
 Botev Plovdiv
Neftohimik 
27/10 22:00
FT 
 Vereya
Chernomorets Pomorie 
27/10 21:00
FT 
1 Sozopol
Pirin Blagoevgrad 
26/10 23:59
AET 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-3]
26/10 23:00
AET 
 Litex Lovech
Lokomotiv Sofia 1
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-2]
26/10 01:00
FT 
 PFK Montana
Ludogorets Razgrad 
25/10 23:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Oborishte 
22/09 21:00
FT 
 Oborishte
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
22/09 21:00
FT 
1 Tsarsko Selo
Levski Sofia 
21/09 23:59
FT 
 Litex Lovech
Slavia Sofia 
21/09 21:00
FT 
 Rozova Dolina
Cherno More Varna 
21/09 21:00
FT 
 Pirin Gotse Delchev
Botev Plovdiv 
21/09 21:00
FT 
 Bansko
Sozopol 
21/09 21:00
AET 
 Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[7-8]
21/09 21:00
FT 
 Pfc Nesebar
Chernomorets Pomorie 
21/09 21:00
FT 
1 Lokomotiv Sofia
CSKA Sofia 1
20/09 21:00
FT 
 Botev Vratsa
Ludogorets Razgrad 
20/09 21:00
FT 
 Spartak Pleven
Pirin Blagoevgrad 
20/09 21:00
FT 
 Botev Galabovo
PFK Montana 
20/09 21:00
FT 
 Levski Karlovo
Vereya