livescore - live soccer scores

Belarus Belarus Cup Livescore - Live Football Results

 
22/09 00:30
AET 
 Vfr Neumunster
Shakhter Soligorsk 
90min [1-1], 120min [1-2], Shakhter Soligorsk win
21/09 23:59
FT 
 Torpedo Zhodino
Vitebsk 
21/09 23:59
FT 
 BATE Borisov
Isloch Minsk 
21/09 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Naftan Novopolock 
21/09 23:00
AET 
 Gorodeya
Dinamo Minsk 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[1-4]
21/09 22:30
AET 
 Gomelzheldortrans
Slavia Mozyr 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[3-0]
21/09 21:30
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Smorgon FC 
21/09 21:00
AET 
 Fc Baranovichi
Torpedo Minsk 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-3]
14/09 23:00
FT 
 Torpedo Mogilev
BATE Borisov 
06/09 22:30
FT 
 Lida
Shakhter Soligorsk 
01/09 23:30
FT 
 Gomel
Dinamo Minsk 
26/07 23:00
FT 
1 Vertikal Kalinkovichi
Isloch Minsk 
10/07 23:00
FT 
 Torpedo Maz Minsk
Slavia Mozyr 
10/07 21:00
FT 
 Tarpeda
Slavia Mozyr 1
09/07 23:59
FT 
 Volna Pinsk
Torpedo Zhodino 
09/07 23:59
FT 
 Gomelzheldortrans
Krumkachy 
09/07 23:00
AET 
 Fc Baranovichi
Belshina Babruisk 
90 minutes[1-1],120 minutes[3-2]
09/07 22:00
FT 
 Senno
Naftan Novopolock 
09/07 22:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Slutsksakhar Slutsk 
09/07 22:00
FT 
 Smorgon FC
Granit Mikashevichi 
09/07 21:00
FT 
 Gomelzheldortrans
Krumkachy 
09/07 21:00
FT 
1 Khimik Svetlogorsk
Slutsksakhar Slutsk 1
09/07 21:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Gorodeya 
09/07 21:00
FT 
 Fc Baranovichi
Belshina Babruisk 
09/07 21:00
FT 
 Smorgon FC
Granit Mikashevichi 
08/07 23:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Vitebsk 
08/07 22:00
AET 
 Zorka-BDU Minsk
Gorodeya 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[2-3]
08/07 21:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Vitebsk 
07/07 23:00
FT 
 Neman Agro
Neman Grodno 
06/07 23:30
FT 
 Kommunalnik Slonim
Dinamo Brest 
06/07 23:30
FT 
 Fk Orsha
Torpedo Minsk 
06/07 23:30
FT 
 Kommunalnik Slonim
Dinamo Brest 
06/07 23:30
FT 
 Fk Orsha
Torpedo Minsk 
12/06 19:00
FT 
 Pripyat
Torpedo Mogilev 
12/06 19:00
FT 
 Pripyat
Torpedo Mogilev 
11/06 23:59
FT 
 Dyussh Dsk
Tarpeda 
11/06 23:59
FT 
 Dyussh Dsk
Torpedo Maz Minsk 
11/06 23:00
AET 
 Osipovichy
Gomelzheldortrans 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
11/06 23:00
FT 
 Fc Molodechno
Gomel 
11/06 23:00
FT 
 Victoria Maryina Gorka
Smorgon FC 
11/06 23:00
AET 
 Osipovichy
Gomelzheldortrans 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
11/06 23:00
FT 
 Victoria Maryina Gorka
Smorgon FC 
11/06 23:00
FT 
 Fc Molodechno
Gomel 
11/06 22:00
FT 
 Mkk Dnepr
Fc Baranovichi 
11/06 22:00
FT 
 Zabudova 2007
Lida 
11/06 22:00
FT 
 Senno
Luch Minsk 
11/06 22:00
FT 
 Zabudova 2007
Lida 
11/06 22:00
FT 
 Senno
Luch Minsk 
11/06 22:00
FT 
 Mkk Dnepr
Fc Baranovichi 
11/06 21:00
FT 
 Gorki
Volna Pinsk 
11/06 21:00
FT 
 Klechesk Kletsk
Khimik Svetlogorsk 
11/06 21:00
FT 
 Vertikal Kalinkovichi
Dnepr Mogilev 
11/06 21:00
FT 
 Neman Agro
Oshmyany 
11/06 21:00
FT 
 Zhitkovichi‎
Fk Orsha 
11/06 21:00
FT 
 Gorki
Volna Pinsk 
11/06 21:00
FT 
 Klechesk Kletsk
Khimik Svetlogorsk 
11/06 21:00
FT 
 Neman Agro
Oshmyany 
11/06 21:00
FT 
 Vertikal Kalinkovichi
Dnepr Mogilev 
11/06 21:00
FT 
 Zhitkovichi‎
Fk Orsha 
11/06 19:00
FT 
 Montazhnik
Vigvam Smolevichy