livescore - live soccer scores

Argentina Argentina Primera B Nacional Livescore - Live Football Results

 
13/12 07:05
FT 
 Defensores de Belgrano
Temperley 
12/12 08:05
FT 
 Santa Marina Tandil
Sarmiento Junin 
11/12 09:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Deportivo Moron 
11/12 08:05
FT 
 Arsenal de Sarandi
Nueva Chicago 
11/12 04:00
FT 
 Almagro
Central Cordoba Sde 
10/12 07:00
FT 
 Instituto
Quilmes 
10/12 05:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
Atletico Rafaela 
09/12 08:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
CA Brown Adrogue 2
09/12 07:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Guillermo Brown 1
09/12 04:05
FT 
 Ca Platense
Los Andes 
09/12 04:00
FT 
 Villa Dalmine
Olimpo 
08/12 07:05
FT 
 Defensores de Belgrano
Ferrol Carril Oeste 1
08/12 06:00
FT 
 Temperley
Independiente Rivadavia 1
05/12 08:05
FT 
 Chacarita Juniors
Atletico Mitre De Salta 
03/12 06:05
FT 
 Atletico Rafaela
Ca Platense 
03/12 06:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Arsenal de Sarandi 
03/12 05:00
FT 
 Olimpo
Gimnasia Mendoza 
03/12 04:00
FT 
 CA Brown Adrogue
Defensores de Belgrano 
03/12 04:00
FT 
 Deportivo Moron
Temperley 
03/12 04:00
FT 
 Quilmes
Santa Marina Tandil 
02/12 06:10
FT 
 Independiente Rivadavia
Instituto 
02/12 04:05
FT 
1 Sarmiento Junin
Gimnasia Jujuy 1
01/12 07:00
FT 
 Los Andes
Almagro 
28/11 08:05
FT 
 Temperley
Chacarita Juniors 
27/11 08:05
FT 
 Defensores de Belgrano
Sarmiento Junin 
27/11 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Independiente Rivadavia 1
26/11 07:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Ferrol Carril Oeste 
26/11 06:05
FT 
 Villa Dalmine
Nueva Chicago 
26/11 06:00
FT 
 Instituto
Deportivo Moron 
26/11 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Guillermo Brown 
26/11 04:00
FT 
 Almagro
Atletico Rafaela 
26/11 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Quilmes 
26/11 04:00
FT 
 Ca Platense
Olimpo 
25/11 08:00
FT 
 Arsenal de Sarandi
CA Brown Adrogue 
24/11 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Los Andes 
20/11 04:00
FT 
 Deportivo Moron
Santa Marina Tandil 
20/11 04:00
FT 
 Nueva Chicago
Agropecuario De Carlos Casares 
19/11 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Villa Dalmine 
14/11 21:45
 
 Sarmiento Junin
Arsenal de Sarandi 
13/11 08:05
FT 
 Olimpo
Almagro 1
13/11 07:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Villa Dalmine 
13/11 07:00
FT 
 Quilmes
Defensores de Belgrano 
13/11 02:35
FT 
 Nueva Chicago
Gimnasia Mendoza 
12/11 06:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Gimnasia Jujuy 
12/11 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Ca Platense 
11/11 01:00
FT 
 Chacarita Juniors
Instituto 
10/11 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
Central Cordoba Sde 
06/11 08:05
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Sarmiento Junin 1
06/11 07:00
FT 
 Santa Marina Tandil
Chacarita Juniors 
06/11 02:30
FT 
 Almagro
Guillermo Brown 
06/11 02:30
FT 
 Arsenal de Sarandi
Quilmes 
05/11 05:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Olimpo 2
05/11 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Deportivo Moron 
05/11 03:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Ferrol Carril Oeste 
05/11 02:10
FT 
 Ca Platense
Nueva Chicago 
04/11 02:30
FT 
 Los Andes
Atletico Rafaela 
04/11 01:30
FT 
 Defensores de Belgrano
Independiente Rivadavia 
03/11 08:15
FT 
 Villa Dalmine
CA Brown Adrogue 
03/11 08:00
FT 
 Instituto
Atletico Mitre De Salta 
31/10 06:30
FT 
1 Quilmes
Agropecuario De Carlos Casares