livescore - live soccer scores

LiveScore 21 Sep 2019

21/09 19:30
 
 Leicester City
Tottenham Hotspur 
21/09 22:00
 
 Burnley
Norwich 
21/09 22:00
 
 Everton
Sheffield United 
21/09 22:00
 
 Manchester City
Watford 
22/09 00:30
 
 Newcastle United
Brighton 
21/09 19:00
 
 Villarreal
Valladolid 
21/09 22:00
 
 Levante
Eibar 
22/09 00:30
 
 Atletico Madrid
Celta Vigo 
22/09 03:00
 
 Granada
Barcelona 
21/09 21:00
 
 Udinese
Brescia 
22/09 00:00
 
 Juventus
Hellas Verona 
22/09 02:45
 
 AC Milan
Inter Milan 
21/09 21:30
 
 Bayern Munich
Koln 
21/09 21:30
 
 Bayer Leverkusen
Union Berlin 
21/09 21:30
 
 Hertha Berlin
Paderborn 07 
21/09 21:30
 
 Freiburg
Augsburg 
22/09 00:30
 
 Werder Bremen
RB Leipzig 
21/09 23:30
 
 Marseille
Montpellier 
22/09 02:00
 
 Bordeaux
Stade Brestois 
22/09 02:00
 
 Metz
Amiens 
22/09 02:00
 
 Nice
Dijon 
22/09 02:00
 
 Stade Reims
AS Monaco 
21/09 22:00
 
 Grimsby Town
Macclesfield Town 
90min [0-0], Penalty [5-4], Grimsby Town win
21/09 19:30
 
 Leeds United
Derby County 
21/09 22:00
 
 Cardiff City
Middlesbrough 
21/09 22:00
 
 Wigan Athletic
Charlton Athletic 
21/09 22:00
 
 Sheffield Wed.
Fulham 
21/09 22:00
 
 Bristol City
Swansea City 
21/09 22:00
 
 Birmingham
Preston North End 
21/09 22:00
 
 Nottingham Forest
Barnsley 
21/09 22:00
 
 Millwall
Queens Park Rangers 
21/09 22:00
 
 Brentford
Stoke City 
21/09 22:00
 
 Luton Town
Hull City 
21/09 22:00
 
 Reading
Blackburn Rovers 
22/09 00:30
 
 Sparta Rotterdam
RKC Waalwijk 
22/09 01:45
 
 Willem II
VVV Venlo 
22/09 01:45
 
 Groningen
Zwolle 
22/09 02:45
 
 Vitesse Arnhem
Fortuna Sittard 
22/09 00:00
 
 Sporting Charleroi
Sint Truidense VV 
22/09 02:00
 
 Royal Antwerp
Cercle Brugge 
22/09 02:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
Mouscron Peruwelz 
22/09 02:30
 
 Genk
Oostende 
22/09 01:00
 
 Belenenses
Rio Ave 
22/09 03:30
 
 Moreirense
Benfica 
21/09 22:00
 
 Livingston
Aberdeen 
21/09 22:00
 
 Motherwell
Ross County 
21/09 22:00
 
 St. Mirren
Hamilton 
21/09 19:00
 
 Akhmat Grozny
Krylya Sovetov Samara 
22/09 00:00
 
 Spartak Tambov
FK Rostov 
22/09 00:00
 
 Zenit St Petersburg
Rubin Kazan 
22/09 03:30
 
 Atlanta United
San Jose Earthquakes 
22/09 05:00
 
 Vancouver Whitecaps
Columbus Crew 
22/09 07:30
 
 Cincinnati
Chicago Fire 
22/09 07:30
 
 New England Revolution
Real Salt Lake 
22/09 08:30
 
 Sporting Kansas City
Colorado Rapids 
22/09 08:30
 
 Houston Dynamo
Orlando City 
22/09 10:30
 
 LA Galaxy
Montreal Impact 
22/09 10:30
 
 Los Angeles
Toronto 
21/09 16:00
 
 Jeju United
Seongnam Ilhwa Chunma 
21/09 16:00
 
 Pohang Steelers
Seoul 
21/09 18:00
 
 Suwon Samsung Bluewings
Sangju Sangmu Phoenix 
21/09 17:00
 
 North Korea U16
Hong Kong U16 
21/09 20:00
 
 Singapore U16
Guam U16 
21/09 22:00
 
 KS Perparimi Kukesi
KF Tirana 
21/09 22:00
 
 Partizani Tirana
Ks Bylis 
21/09 22:00
 
 Skenderbeu Korca
Teuta Durres 
21/09 23:00
 
 Om Medea
Drb Tadjenant 
21/09 23:00
 
 Rc Relizane
Mo Bejaia 
21/09 23:00
 
 Om Arzew
Usm El Harrach 
21/09 23:00
 
 Rc Arba
As Khroub 
21/09 23:00
 
 A Bou Saada
Mc Saida 
22/09 02:00
 
 Mc El Eulma
Usm Annaba 
22/09 02:00
 
 Wa Tlemcen
Asm Oran 
22/09 02:00
 
 Jsm Bejaia
Jsm Skikda 
22/09 02:30
 
 Ca San Miguel
Talleres Rem De Escalada 
22/09 02:30
 
 Club Atletico Colegiales
Acassuso 
22/09 02:30
 
 Villa San Carlos
Argentino de Quilmes 
22/09 02:30
 
 Comunicaciones BsAs
Defensores Unidos 
22/09 02:30
 
 Justo Jose De Urquiza
UAI Urquiza 
22/09 02:30
 
 Los Andes
CA Fenix Pilar 
22/09 02:30
 
 Flandria
Almirante Brown 
22/09 02:30
 
 Deportivo Armenio
Tristan Suarez 
22/09 02:30
 
 Sportivo Italiano
Ituzaingo 
22/09 02:30
 
 Berazategui
Deportivo Laferrere 
22/09 02:30
 
 El Porvenir
Real Pilar 
22/09 02:30
 
 Leandro N Alem
Excursionistas 
22/09 02:30
 
 Canuelas
Deportivo Espanol 
22/09 02:30
 
 Atletico Atlanta
Guillermo Brown 
22/09 02:30
 
 Estudiantes Rio Cuarto
Atletico Mitre De Salta 
22/09 02:30
 
 Temperley
Estudiantes de Caseros 
22/09 02:30
 
 All Boys
Atletico Rafaela 
22/09 02:30
 
 Almagro
Chacarita Juniors 
22/09 02:30
 
 San Martin Tucuman
CA Brown Adrogue 
22/09 02:30
 
 Sarmiento Junin
Gimnasia Mendoza 
22/09 02:30
 
 Villa Dalmine
Deportivo Riestra 
22/09 02:30
 
 Argentino De Merlo
Victoriano Arenas 
22/09 02:30
 
1 Claypole
Ca Atlas 1
22/09 02:30
 
 Liniers
Ca Lugano 
22/09 02:30
 
1 Deportivo Muniz
Central Ballester 
22/09 02:30
 
1 Centro Espanol
Puerto Nuevo 
22/09 02:30
 
 Cdys Juventud Unida
Deportivo Paraguayo 
22/09 02:30
 
 Defensores De Cambaceres
Yupanqui 
22/09 00:15
 
 Estudiantes
Patronato Parana 
22/09 02:30
 
 Defensa Y Justicia
CA Huracan 
22/09 04:45
 
 San Lorenzo
Boca Juniors 
22/09 07:00
 
 Atletico Tucuman
Independiente 
21/09 20:00
 
 Yerevan
Urartu 
21/09 20:00
 
 Shirak
Avan Academy 
21/09 20:00
 
 Alashkert
Gandzasar Kapan 
21/09 17:00
 
 Thailand Womens U16
Japan Womens U16 
21/09 17:00
 
 Australia Womens U16
Bangladesh Womens U16 
22/09 00:00
 
 Esperance Sportive de Tunis
Al-Nejmeh 
22/09 01:00
 
 Nouadhibou
Al-Jaish Damascus 
22/09 04:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Hilal Al Quds 
21/09 23:00
 
 Trenkwalder Admira
St.Polten 
21/09 23:00
 
 Mattersburg
Sturm Graz 
21/09 23:00
 
 WSG Wattens
Rapid Wien 
21/09 20:30
 
 Liefering
Wacker Innsbruck 
22/09 02:00
 
 FAC Team Fur Wien
Dornbirn 
21/09 18:30
 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Wacker Innsbruck Womens 
21/09 21:30
 
 Standard Sumqayit
Sabah 
21/09 23:45
 
 Sabail
Gilan Gabala 
22/09 01:45
 
 Shakhter Soligorsk
Vitebsk 
21/09 19:00
 
 Zorka-BDU Minsk
Isloch Minsk 
21/09 21:00
 
 Lokomotiv Gomel
Lida 
21/09 21:00
 
 Khimik Svetlogorsk
Belshina Babruisk 
21/09 21:00
 
 Vigvam Smolevichy
Volna Pinsk 
21/09 21:00
 
 Kommunalnik Slonim
Sputnik 
21/09 21:00
 
 Fc Baranovichi
Fk Orsha 
21/09 21:00
 
 Smorgon FC
Rukh Brest 
21/09 21:00
 
 Granit Mikashevichi
Naftan Novopolock 
21/09 21:00
 
 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
21/09 23:00
 
 Neman Grodno
Dnepr Mogilev 
21/09 21:00
 
 Neman Grodno Womens
Slavyanka Minsk Womens 
21/09 21:00
 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
21/09 21:00
 
 Nadezhda Womens
Botsor Brest Womens 
21/09 21:00
 
 Rguor Minsk Womens
Minsk Womens 
21/09 23:00
 
 Excelsior Virton
KFCO wilrijk 
22/09 02:30
 
 Westerlo
St Gilloise 
22/09 01:30
 
 Dessel Sport
Lierse Kempenzonen 
22/09 02:00
 
 KSK Heist
Thes Sport 
22/09 02:00
 
 Kmsk Deinze
Seraing United 
22/09 02:00
 
 Dender
Lalouviere 
22/09 02:00
 
 Tubize
Jeunesse Molenbeek 
22/09 03:00
 
 Always Ready
The Strongest 
22/09 07:30
 
 Blooming
San Jose 
21/09 22:30
 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Sarajevo 
21/09 22:30
 
 Mladost Doboj Kakanj
Sloboda Uzice Sevojno 
22/09 01:30
 
 FK Zeljeznicar
Radnik Bijeljina 
22/09 02:00
 
 Ferroviaria Sp
Atibaia 
22/09 02:00
 
 Taubate
EC Sao Bernardo/SP 
22/09 02:00
 
 Agua Santa
Nacional Sp 
22/09 02:00
 
 Xv De Piracicaba
Mirassol 
22/09 02:00
 
 Comercial Sp
Inter De Limeira 
22/09 02:00
 
 Juventus Sp
EC Santo Andre 
22/09 02:00
 
 Rio Claro
Linense Bra 
22/09 02:00
 
 Sao Caetano (SP)
Desportivo Brasil Sp 
21/09 22:00
 
 Botafogo
Sao Paulo 
22/09 04:00
 
 Cruzeiro
Flamengo 
22/09 06:00
 
 Corinthians
Bahia 
22/09 08:00
 
 Santos
Gremio 
21/09 22:00
 
 Guarani
Parana 
22/09 03:30
 
 Bragantino SP
Londrina (PR) 
22/09 06:00
 
 Coritiba (PR)
CRB (AL) 
22/09 06:00
 
 Cuiaba (MT)
Oeste FC 
21/09 22:30
 
 Botev Vratsa
Dunav Ruse 
22/09 01:00
 
 Slavia Sofia
Levski Sofia 
21/09 22:00
 
 Hebar Pazardzhik
Litex Lovech 
21/09 23:00
 
 Spartak Pleven
Chernomorets Pomorie 
21/09 23:00
 
 Spartak Varna
PFK Montana 
22/09 00:00
 
 Botev Galabovo
Strumska Slava 
22/09 03:30
 
 Hfx Wanderers
Valour 
22/09 06:00
 
 Fc Edmonton
York 9 
22/09 07:00
 
 Sc Waterloo
Ukraine United 
21/09 16:00
 
 Sichuan Longfor
Nantong Zhiyun 
21/09 17:30
 
 Xinjiang Dabancheng
Shanghai Shenxin 
21/09 19:30
 
 Inner Mongolia Zhongyou
Meizhou Hakka 
21/09 19:30
 
 Hangzhou Greentown
Beijing Beikong 
21/09 15:00
 
 Jiangsu Yancheng
Jinlin Baijia 
21/09 15:00
 
 Nanjing Sand Leaves
Yunnan Kunglu 
21/09 15:00
 
 Fujian Tianxin
Zhejiang Yiteng 
21/09 15:00
 
 Lhasa City Ci
Shenzhen Pengcheng 
21/09 15:00
 
 Wuhan Three Towns
Jiangxi Liansheng 
21/09 15:00
 
 Guangxi Baoyun
Hunan Billows 
21/09 15:00
 
 Hebei Jingying
Qingdao Jonoon 
21/09 15:00
 
 Shenyang City Public
Yinchuan Helanshan 
21/09 15:00
 
 Dalian Boyang
Taizhou Yuanda 
21/09 15:00
 
 Yanbian Beiguo
Inner Mongolia Caoshangfei 
21/09 15:00
 
 Zibo Sunday
Beijing Tech 
21/09 15:00
 
 Qingdao Red Lions
Baoding Rongda 
21/09 15:30
 
 Dalian Yifang
Shenzhen Jiazhaoye 
21/09 19:35
 
 Shandong Luneng
ShenHua SVA FC 
21/09 19:35
 
 Hebei Hx Xingfu
Tianjin Teda 
22/09 03:00
 
 Deportivo Pasto
Atletico Nacional 
22/09 05:00
 
 Patriotas
Atletico Huila 
22/09 06:00
 
 Dep.Independiente Medellin
Millonarios 
22/09 07:00
 
 Aguilas Doradas
Deportiva Once Caldas 
22/09 09:00
 
 America de Cali
Atletico Bucaramanga 
22/09 00:00
 
 Deportes Quindio
Deportivo Pereira 
22/09 00:00
 
 Universitario De Popayan
Cortulua 
22/09 00:00
 
 Real Cartagena
Leones 
22/09 10:00
 
 Deportivo Saprissa
Santos De Guapiles 
21/09 22:00
 
 Istra 1961
NK Rijeka 
21/09 22:30
 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hnk Gorica 
21/09 22:30
 
3 Radnik Sesvete
HNK Sibenik 
21/09 22:30
 
 Solin
Bijelo Brdo 
21/09 22:30
 
 Cibalia
Hajduk Split Ii 
21/09 22:30
 
 Hrvatski Dragovoljac
Kustosija 
21/09 22:30
 
 Orijent Rijeka
Croatia Zmijavci 
22/09 01:00
 
 Medjimurje
Dinamo Zagreb 2 
21/09 22:00
 
 E.N.Paralimni
APOEL Nicosia 
21/09 23:00
 
 Olympiakos Nicosia
AEK Larnaca 
21/09 23:00
 
 Omonia Nicosia
Apollon Limassol FC 
22/09 01:00
 
 AEL Limassol
Doxa Katokopias 
21/09 16:15
 
 Chrudim
Fk Graffin Vlasim 
21/09 16:15
 
 Fotbal Trinec
Viktoria Zizkov 
21/09 22:30
 
 Sk Slovan Varnsdorf
Pardubice 
21/09 23:00
 
 Hradec Kralove
Slavoj Vysehrad 
21/09 17:00
 
 Slovan Liberec Womens
Pardubice Womens 
21/09 17:00
 
 Horni Herspice Womens
Sparta Praha Womens 
21/09 17:00
 
 Synot Slovacko U19
Mlada Boleslav U19 
21/09 18:00
 
 Ceske Budejovice u19
Brno U19 
21/09 18:00
 
 Banik Ostrava u19
Meteor Praha U19 
21/09 18:30
 
 Mfk Karvina U19
Slavia Praha u19 
21/09 19:30
 
 Zlin U19
Sparta Praha U19 
21/09 22:30
 
 Opava
Slovan Liberec 
21/09 22:30
 
 Marila Pribram
Mfk Karvina 
21/09 22:30
 
 Synot Slovacko
Teplice 
21/09 21:00
 
 Odense Bk U17
Brondby U17 
21/09 21:00
 
 Vejle U17
Aarhus Agf U17 
21/09 21:15
 
 Midtjylland U17
Nordsjaelland U17 
21/09 21:15
 
 Aalborg Bk U17
Esbjerg Fb U17 
21/09 19:00
 
 Ob Womens
Kolding Bk Womens 
21/09 19:00
 
 Ballerup Skovlunde Womens
Vsk Aarhus Womens 
21/09 19:30
 
 Sundby Bk Womens
Naesby Bk Womans 
21/09 21:00
 
 Thisted Fc Womens
Brondby Womens 
21/09 18:00
 
 Jai Fodbold Womens
Aalborg Bk Womens 
21/09 18:00
 
 Damso Womens
Boldklubben Af 1893 Womens 
21/09 19:00
 
 Osterbro If Womans
Frederiksberg Boldklub Womens 
21/09 18:30
 
 Vejle U19
Aarhus Agf U19 
21/09 18:30
 
 Odense Bk U19
Brondby U19 
21/09 19:00
 
 Aalborg Bk U19
Esbjerg Fb U19 
21/09 19:00
 
 Randers Fc U19
Sonderjyske U19 
21/09 19:00
 
 Midtjylland U19
Nordsjaelland U19 
22/09 04:15
 
 Sociedad Deportivo Quito
Emelec 
22/09 06:30
 
 Macara
Delfin 
22/09 04:00
 
 Cd Chalatenango
Jocoro 
22/09 04:00
 
 Once Municipal
Santa Tecla 
22/09 04:00
 
 CD FAS
Municipal Limeno 
22/09 04:00
 
 Cd El Vencedor
Alianza San Salvador 
22/09 04:00
 
 Isidro Metapan
Aguila 
22/09 04:00
 
 Independiente San Vicente
Sonsonate 
21/09 22:00
 
 Aldershot Town
Wrexham 
21/09 22:00
 
 Boreham Wood
Stockport County 
21/09 22:00
 
 Bromley
Notts County 
21/09 22:00
 
 Chorley
Woking 
21/09 22:00
 
 Ebbsfleet United
Barrow 
21/09 22:00
 
 Halifax Town
Barnet 
21/09 22:00
 
 Hartlepool United FC
Dover Athletic 
21/09 22:00
 
 Maidenhead United
Harrogate Town 
21/09 22:00
 
 Solihull Moors
Yeovil Town 
21/09 22:00
 
 Sutton United
Chesterfield 
21/09 22:00
 
 Torquay United
Dagenham and Redbridge 
22/09 00:20
 
 AFC Fylde
Eastleigh 
21/09 22:00
 
 Bolton Wanderers
Sunderland 
21/09 22:00
 
 Gillingham
Ipswich 
21/09 22:00
 
 Wycombe Wanderers
Portsmouth 
21/09 22:00
 
 Accrington Stanley
Blackpool 
21/09 22:00
 
 Tranmere Rovers
Burton Albion 
21/09 22:00
 
 AFC Wimbledon
Bristol Rovers 
21/09 22:00
 
 Rotherham United
Shrewsbury Town 
21/09 22:00
 
 Fleetwood Town
Rochdale 
21/09 22:00
 
 Doncaster Rovers
Peterborough United 
21/09 22:00
 
 Lincoln City
Oxford United 
21/09 22:00
 
 Milton Keynes Dons
Southend United 
21/09 22:00
 
 Bury
Coventry 
21/09 22:00
 
 Port Vale
Mansfield Town 
21/09 22:00
 
 Colchester United
Leyton Orient 
21/09 22:00
 
 Plymouth Argyle
Cheltenham Town 
21/09 22:00
 
 Walsall
Scunthorpe United 
21/09 22:00
 
 Crewe Alexandra
Salford City 
21/09 22:00
 
 Cambridge United
Swindon 
21/09 22:00
 
 Newport County
Exeter City 
21/09 22:00
 
 Forest Green Rovers
Stevenage Borough 
21/09 22:00
 
 Oldham Athletic
Morecambe 
21/09 22:00
 
 Northampton Town
Crawley Town 
21/09 22:00
 
 Bishop's Stortford
Corinthian Casuals 
21/09 22:00
 
 Haringey Borough
AFC Hornchurch 
21/09 22:00
 
 Margate
Leatherhead 
21/09 22:00
 
 Potters Bar Town
Worthing 
21/09 22:00
 
 Kingstonian
Enfield Town 
21/09 22:00
 
 Bowers Pitsea
Bognor Regis Town 
21/09 22:00
 
 East Thurrock United
Brightlingsea Regent 
21/09 22:00
 
 Folkestone
Cheshunt 
21/09 22:00
 
 Horsham
Carshalton Athletic 
21/09 22:00
 
 Lewes
Wingate Finchley 
21/09 22:00
 
 Merstham
Cray Wanderers 
22/09 00:20
 
 Bromsgrove Rovers
Kings Langley 
21/09 18:00
 
 Paide Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
21/09 18:00
 
 Nomme JK Kalju
JK Tallinna Kalev 
21/09 21:00
 
 Levadia Tallinn
Trans Narva 
21/09 19:00
 
 Tartu Sk 10 Premium Womens
Lootos Polva Womens 
21/09 19:00
 
 Jk Parnu Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
21/09 19:00
 
 Saku Sporting Womens
Flora Tallinn Womens 
21/09 19:00
 
 Iceland Womens U17
France Womens U17 
21/09 19:00
 
 Belarus U17 (w)
Malta U17 Womens 
22/09 01:00
 
 Vikingur Gotu
HB Torshavn 
21/09 19:30
 
 Ons Womens
Y Ilves Womens 
21/09 20:00
 
 Tips Womens
Hjk Helsinki Womens 1
21/09 20:00
 
 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Honka Womens 
21/09 23:00
 
 Tps Turku Womens
Idrottsklubben Myran Women's 
21/09 18:00
 
 Honka
HJK Helsinki 
21/09 20:00
 
 Kpv
RoPS Rovaniemi 
21/09 23:00
 
 HIFK
SJK Seinajoki 
21/09 20:00
 
 Mypa
KTP Kotka 
21/09 20:00
 
 Jaro
Tpv Tampere 
21/09 20:00
 
 Musa
AC Oulu 
21/09 22:00
 
 Ac Kajaani
Ekenas IF Fotboll 
21/09 21:00
 
 Caen
Lens 
21/09 20:00
 
 Chikhura Sachkhere
Dinamo Tbilisi 
21/09 22:00
 
 WIT Georgia Tbilisi
Dila Gori 
21/09 20:00
 
 Chemnitzer
Carl Zeiss Jena 
21/09 20:00
 
 MSV Duisburg
Munchen 1860 
21/09 20:00
 
 Hallescher
Preuben Munster 
21/09 20:00
 
 Kaiserslautern
1. Magdeburg 
21/09 20:00
 
 SpVgg Unterhaching
SG Sonnenhof Grobaspach 
21/09 20:00
 
 Viktoria Koln
Eintr. Braunschweig 
21/09 19:00
 
 Nurnberg
Karlsruher 
21/09 19:00
 
 SV Sandhausen
Bochum 
21/09 19:00
 
 VfB Stuttgart
Greuther Furth 
21/09 19:00
 
 SV Wehen Wiesbaden
Arminia Bielefeld 
21/09 22:15
 
 Volos Nfc
OFI Crete 
22/09 00:30
 
 Asteras Tripolis
Atromitos Athens 
22/09 01:00
 
 Panaitolikos Agrinio
AEK Athens 
22/09 05:00
 
 CSD Municipal
Siquinala 
22/09 10:00
 
 Xelaju MC
Guastatoya 
22/09 09:15
 
 Honduras Progreso
CD Vida 
21/09 20:30
 
 Hong Kong
Eastern District Sa 
21/09 16:00
 
 Gyori Eto Fc U19
Vasas U19 
21/09 18:00
 
 Budapest Honved U19
Debreceni Vsc U19 
21/09 18:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Illes Akademia Haladas U19 
21/09 18:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Mtk Hungaria Fc U19 
21/09 20:00
 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Gyori Dozsa Womans 
21/09 21:00
 
 Ferencvarosi Tc Womens
Taksony Womens 
21/09 22:00
 
 Leiknir Reykjavik
Fram Reykjavik 
21/09 22:00
 
 Vikingur Olafsvik
Umf Njardvik 
21/09 22:00
 
 Thor Akureyri
Magni 
21/09 22:00
 
 Grotta Seltjarnarnes
Haukar 
21/09 22:00
 
 Throttur
Umf Afturelding 
21/09 22:00
 
 Keflavik
Fjolnir 
21/09 22:00
 
 Vestri
Tindastoll Sauda 
21/09 22:00
 
 Fjardabyggd
Leiknir F 
21/09 22:00
 
 Ir Reykjavik
Kf Gardabaer 
21/09 22:00
 
 Umf Vidir
Dalvik Reynir 
21/09 23:00
 
 Volsungur Husavik
Throttur Vogur 
21/09 23:00
 
 Kari Akranes
UMF Selfoss 
21/09 22:00
 
 Valur (w)
Keflavik Womens 
21/09 22:00
 
 Stjarnan (w)
Kr Reykjavik Womens 
21/09 22:00
 
 Hk Vikingur Womens
Thor Ka Akureyri (w) 
21/09 14:30
 
 Persipura Jayapura
Persib Bandung 
21/09 19:30
 
 Madura United
Persela Lamongan 
22/09 02:45
 
 Bray Wanderers
Drogheda United 
22/09 02:45
 
 Cobh Ramblers
Longford Town 
22/09 02:45
 
 Wexford Youths
Cabinteely 
22/09 02:45
 
 Athlone
Galway United 
22/09 02:45
 
 Shelbourne
Limerick FC 
21/09 23:00
 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Tel Aviv 
21/09 23:00
 
 Maccabi Netanya
Hapoel Kfar Saba 
22/09 00:00
 
 Sektzia Nes Tziona
Bnei Yehuda Tel Aviv 
22/09 01:30
 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jerusalem 
22/09 01:30
 
 Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa 
21/09 21:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Iksal 
21/09 21:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Bnei Zalfa 
21/09 21:00
 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
21/09 21:00
 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Kfar Shalem 
21/09 21:00
 
 Benevento Youth
Perugia Youth 
21/09 21:00
 
 Atalanta U19
Juventus U19 
21/09 21:00
 
 Brescia Youth
Virtus Entella Youth 
21/09 21:00
 
 Cittadella Youth
Venezia Youth 
21/09 21:00
 
 Verona U20
Spal Youth 
21/09 21:00
 
 Parma U20
Udinese Youth 
21/09 21:00
 
 Spezia U20
Cremonese Youth 
21/09 21:00
 
 Ascoli Youth
Lecce U20 
21/09 21:00
 
 Juve Stabia U20
Crotone Youth 
21/09 21:00
 
 Pisa Youth
Cosenza Calcio Youth 
21/09 21:00
 
 Salernitana Youth
Livorno U19 
21/09 21:00
 
 Trapani Youth
Frosinone Youth 
21/09 21:00
 
 Bologna U20
Napoli U19 
21/09 21:00
 
 Chievo Youth
Sampdoria U19 
21/09 21:00
 
 Empoli U20
Cagliari U20 
21/09 21:00
 
 Genoa U20
Sassuolo Calcio Youth 
21/09 21:00
 
 Inter Milan U20
Fiorentina U20 
21/09 21:00
 
 Lazio U20
Pescara Youth 
21/09 21:00
 
 Torino U19
AS Roma U19 
21/09 21:00
 
 Spezia
Perugia 
21/09 21:00
 
 Benevento
Cosenza Calcio 1914 
21/09 21:00
 
 Livorno
Pordenone Calcio Ssd 
21/09 21:00
 
 Cremonese
Crotone 
21/09 21:00
 
 Juve Stabia
Ascoli 
21/09 21:00
 
 Pescara
Virtus Entella 
21/09 21:00
 
 Empoli
Cittadella 
22/09 00:00
 
 Chievo
Pisa 
21/09 15:00
 
 Avispa Fukuoka
Okayama 
21/09 17:00
 
 Ventforet Kofu
Albirex Niigata 
21/09 17:00
 
 V-Varen Nagasaki
Kyoto Purple Sanga 
21/09 18:00
 
 Zweigen Kanazawa FC
Renofa Yamaguchi 
21/09 18:00
 
 Ryukyu
Yamagata Montedio 
21/09 14:00
 
 Honda Lock SC
Honda 
21/09 17:00
 
 Yokogawa Musashino
Sony Sendai 
22/09 12:00
 
 Veertien Kuwana
Mio Biwako Shiga 
22/09 12:00
 
 Matsue City
Suzuka Unlimited 
22/09 12:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Nagano Parceiro (w) 
21/09 12:00
 
 B Kyoto (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
21/09 12:00
 
 Setagaya Sfida (w)
Yamato Sylphid Womens 
21/09 12:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Orca Kamogawa Womens 
21/09 15:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
As Elfen Sayama (w) 
22/09 12:00
 
 As Harima Albion (w)
Ehime (w) 
22/09 12:00
 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
21/09 21:00
 
 Kaisar Kyzylorda
Kairat Almaty 
21/09 21:00
 
 Taraz
FK Atyrau 
21/09 21:00
 
 Zhetysu Taldykorgan
Astana 
21/09 21:00
 
 Okzhetpes
Irtysh Pavlodar 
21/09 19:00
 
 Posta Rangers
Weston Shitima 
21/09 20:00
 
 Kisumu All Stars
Nzoia United 
21/09 20:00
 
 Mathare United
Ulinzi Stars Nakuru 
21/09 20:00
 
 Sony Sugar
Bandari 
21/09 21:15
 
 Wazito
Afc Leopards Sc 
21/09 12:00
 
 Yangju Citizen Fc
Jeonju Citizen 
21/09 12:00
 
 Seoul United Fc
Yeoju Sejong 
21/09 12:00
 
 Pyeongchang
Jungnang Chorus Mustang Fc 
21/09 14:00
 
 Icheon Citizen Fc
Cheongju Jikji Fc 
21/09 14:00
 
 Yangpyeong
Hwaseong Fc 
21/09 14:00
 
 Pocheon Fc
Paju Citizen Fc 
21/09 14:00
 
 Gimpo Fc
Chungju Citizen 
21/09 14:00
 
 Pyeongtaek Citizen
Gyeongju Citizen Fc 
21/09 14:00
 
 Siheung City
Chuncheon Citizen 
21/09 18:00
 
 Suwon
Daejeon Citizen 
21/09 14:00
 
 Busan Transportation
Incheon Korail 
21/09 14:00
 
 Gyeongju KHNP
Mokpo City 
22/09 00:35
 
 Al Ttadamon
Al Sahel 
22/09 00:35
 
 Al-Qadsia
Al-Arabi Club 
21/09 19:00
 
 Jelgava
Rigas Futbola Skola 
21/09 20:00
 
 Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs 
21/09 19:00
 
 Balvu Vilki
Jdfs Alberts 
21/09 19:00
 
 Fk Smiltene Bjss
Fk Dinamo Riga 
21/09 20:00
 
 New Project
Tukums-2000 
21/09 20:00
 
 Rezekne / Bjss
Super Nova 
21/09 21:00
 
 FK Zalgiris Vilnius
Suduva 
21/09 21:00
 
 Riteriai
FK Zalgiris Vilnius 
21/09 21:00
 
 Kauno Zalgiris
Suduva 
21/09 21:00
 
 Atlantas Klaipeda
Stumbras 
21/09 21:00
 
 Siauliai
Minija 
21/09 23:00
 
 Taip
Nevezis 
21/09 21:30
 
 Bregalnica Stip
Tikves Kavadarci 
21/09 21:30
 
 Kozuv
Kamenica Sasa 
21/09 21:30
 
 Plackovica
Belasica Strumica 
21/09 21:30
 
 Osogovo
Pobeda Prilep 
21/09 21:30
 
 Pelister Bitola
Fk Rinija Gostivar 
21/09 21:30
 
 Kadino
Ohrid 2004 
21/09 21:30
 
 Labunishta
Drita 
21/09 21:30
 
 Korab Debar
Vlazrimi Kicevo 
21/09 23:00
 
 Vardar Forino
Skopje 
22/09 00:00
 
 Qormi
Fgura United 
22/09 02:15
 
 Naxxar Lions
Pieta Hotspurs 
22/09 02:00
 
 Balzan
Valletta FC 
90min [2-2], 120min [4-4], Penalty [5-4], Balzan win
22/09 00:00
 
 Hamrun Spartans
Sirens 
22/09 00:00
 
 Hibernians FC
Senglea Athletic 
22/09 02:15
 
 Sliema Wanderers FC
Gudja United 
22/09 06:00
 
 Atletico San Luis
Santos Laguna 
22/09 06:00
 
 Necaxa
Leon 
22/09 06:00
 
 Monterrey
Puebla 
22/09 08:00
 
 Pachuca
Club Tijuana 
22/09 10:00
 
 Club America
Queretaro 
21/09 22:00
 
 Monterrey U20
Puebla U20 
22/09 00:00
 
 Club America U20
Queretaro U20 
22/09 06:00
 
 Zacatepec
Correcaminos Uat 
22/09 10:00
 
 Cimarrones De Sonora
Mineros De Zacatecas 
21/09 21:00
 
 Real Succes
Glodeni 
21/09 21:00
 
 Cahul 2005
Olimpia Balti 
21/09 21:00
 
 Dacia Buiucani
Singerei 
21/09 21:00
 
 Codru Lozova
Dinamo-Auto 
22/09 00:00
 
 Speranta Nisporeni
Sheriff 
22/09 02:00
 
 Racing Casablanca
ASS Association Sportive de Sale 
22/09 02:00
 
 Itihad Z. Khemisset
Chabab Ben Guerir 
22/09 02:00
 
 KAC de Kenitra
Chabab Atlas Khenifra 
22/09 02:00
 
 Wydad Fes
Olympique Dcheira 
22/09 02:00
 
 Club Salmi
Maghreb Fez 
22/09 02:00
 
 Kawkab de Marrakech
Tas De Casablanca 
22/09 02:00
 
 Wydad Temara
SCCM Chabab Mohamedia 
22/09 02:00
 
 Chabab Rif Hoceima
Union Sportive Sidi Kacem 
21/09 23:00
 
 Wydad Casablanca
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
21/09 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Difaa Hassani Jdidi 
21/09 23:00
 
 MCO Mouloudia Oujda
Union Touarga Sport Rabat 
21/09 23:00
 
 Renaissance Sportive de Berkane
Rcoz Oued Zem 
21/09 23:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
HUSA Hassania Agadir 
21/09 23:00
 
 Raja de Beni Mellal
Maghrib Association Tetouan 
21/09 23:00
 
 Renaissance Zmamra
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
22/09 01:45
 
 Helmond Sport
Oss 
21/09 22:00
 
 Harland Wolff Welders
Police Service Of Northern Ireland 
21/09 22:00
 
 Ballinamallard United
Dundela 
21/09 22:00
 
 Ballyclare Comrades
Knockbreda Parish 
21/09 22:00
 
 Dergview
Portadown FC 
21/09 22:00
 
 Loughgall
Ards 
21/09 22:00
 
 Queens University
Newry City 
21/09 22:00
 
 Glentoran
Warrenpoint Town 
21/09 22:00
 
 Carrick Rangers
Linfield FC 
21/09 22:00
 
 Cliftonville
Institute 
21/09 22:00
 
 Coleraine
Crusaders FC 
21/09 22:00
 
 Glenavon Lurgan
Ballymena United 
21/09 22:00
 
 Larne
Dungannon Swifts 
21/09 21:30
 
 Kongsvinger
Ullensaker/Kisa IL 
22/09 00:00
 
 Brann
FK Haugesund 
21/09 23:00
 
 Lsk Kvinner Womens
Sandviken Womens 
21/09 21:00
 
 Kolbotn Womens
Stabaek Womens 
21/09 21:00
 
 Arna Bjornar Womens
Avaldsnes Womens 
21/09 21:00
 
 Lyn Womens
Klepp Il Womens 
21/09 21:00
 
 Fart Womens
Roa Womens 
21/09 21:00
 
 Valerenga Womens
Trondheims Orn Womens 
22/09 06:00
 
 Olimpia Asuncion
Sol De America 1
22/09 06:00
 
 General Diaz
Cerro Porteno 
22/09 06:00
 
 Nacional Asuncion
Guarani CA 
22/09 06:00
 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
22/09 06:00
 
 Libertad Asuncion
Deportivo Capiata 
22/09 06:00
 
 Sportivo Luqueno
Deportivo Santani 
22/09 02:15
 
 Deportivo Union Comercio
Academia Deportiva Cantolao 
22/09 06:45
 
 Sport Boys
Utc Cajamarca 
22/09 09:00
 
 Sport Huancayo
Universitario de Deportes 
21/09 21:00
 
 LKS Lodz
Arka Gdynia 
21/09 23:00
 
 Stal Mielec
Belchatow 
21/09 23:30
 
 Lechia Gdansk
Korona Kielce 
22/09 00:00
 
 Chrobry Glogow
Odra Opole 
22/09 00:00
 
 Chojniczanka Chojnice
Radomiak Radom 
22/09 00:00
 
 Zaglebie Sosnowiec
Gks Jastrzebie 
22/09 01:10
 
 Sandecja
Warta Poznan 
22/09 02:00
 
 Slask Wroclaw
Zaglebie Lubin 
22/09 02:00
 
 LKS Nieciecza
Miedz Legnica 
21/09 21:30
 
 Garbarnia Krakow
GKS Katowice 
21/09 22:00
 
 Skra Czestochowa
Znicz Pruszkow 
21/09 22:00
 
 Pogon Siedlce
Blekitni Stargard Szczecinski 
21/09 22:00
 
 Lech Ii Poznan
Widzew lodz 
22/09 01:00
 
 Gornik Polkowice
Elana Torun 
21/09 22:00
 
 Ks Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 
21/09 17:00
 
 Gornik Zabrze Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
21/09 18:00
 
 Sms Lodz Youth
Wisla Krakow Youth 
21/09 18:00
 
 Cracovia Krakow Youth
Legia Warszawa Youth 
21/09 18:00
 
 Korona Kielce Youth
Slask Wroclaw Youth 
21/09 18:00
 
 Escola Varsovia Warszawa Youth
Pogon Szczecin Youth 
21/09 18:00
 
 Zaglebie Lubin Youth
Zha Buse U19 
21/09 17:00
 
 Kkp Bydgoszcz Womens
Gks Katowice Womens 
21/09 18:00
 
 Azs Wroclaw Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
21/09 20:00
 
 Azs Uj Krakow Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
21/09 22:00
 
 Azs Pwsz Walbrzych Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
21/09 18:00
 
 UD Oliveirense
Porto B 
21/09 23:00
 
 Chaves
SC Covilha 
21/09 23:00
 
 CD Nacional
Penafiel 
21/09 23:00
 
 Academico Viseu
SC Farense 
21/09 21:50
 
 Al Rayyan
Al Khor SC 
21/09 16:00
 
 CS Mioveni
Dunarea Calarasi 
21/09 16:00
 
 Universitaea Cluj
Petrolul Ploiesti 
21/09 16:00
 
 Concordia Chiajna
Scm Argesul Pitesti 
21/09 16:00
 
 Juventus Bucharest
Metaloglobus 
21/09 16:00
 
 Farul Constanta
Ripensia Timisoara 
21/09 16:00
 
 Rapid Bucuresti
Gloria Buzau 
21/09 16:00
 
 Pandurii
UTA Arad 
21/09 16:00
 
 Politehnica Timisoara
Scolar Resita 
21/09 16:00
 
 Snagov
Csikszereda 
21/09 16:00
 
 Voin Tate Numa Glenn
Luceafarul Oradea 
21/09 20:00
 
 Cs Voluntari
Clinceni 
21/09 22:30
 
 Sepsi
Hermannstadt 
21/09 23:00
 
 Viitorul Constanta
Politehnica Iasi 
22/09 01:30
 
 Astra Ploiesti
Dinamo Bucuresti 
21/09 18:00
 
 Orenburg Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
21/09 18:00
 
 Ufa Youth
Spartak Moscow Youth 
21/09 18:00
 
 Arsenal Tula Youth
Ural Youth 
21/09 18:00
 
 Terek Groznyi Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
21/09 18:00
 
 Dinamo Moscow 2
Pfc Sochi Youth 
21/09 18:00
 
 Tambov Youth
Rostov Youth 
21/09 18:00
 
 Zenit St.petersburg Youth
Rubin Kazan Youth 
21/09 21:00
 
 Torpedo Armavir
Luch-Energiya 
21/09 21:00
 
 Baltika
Rotor Volgograd 
21/09 21:00
 
 Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl 
21/09 21:00
 
 Fakel Voronezh
Khimki 
21/09 21:00
 
 Chayka K Sr
Krasnodar II 
21/09 21:00
 
 Mordovia Saransk
Tekstilshchik Ivanovo 
21/09 21:00
 
 Volga Olimpiets
Avangard 
21/09 21:00
 
 Spartak Moscow II
Neftekhimik Nizhnekamsk 
21/09 21:00
 
 Torpedo Moscow
Tom Tomsk 
22/09 01:20
 
 Al Ittihad Ksa
Al Hilal 
21/09 22:00
 
 Inverness C.T.
Queen of the South 
21/09 22:00
 
 Alloa Athletic
Ayr Utd 
21/09 22:00
 
 Dundee United
Arbroath 
21/09 22:00
 
 Greenock Morton
Dundee 
21/09 22:00
 
 Partick Thistle
Dunfermline 
21/09 22:00
 
 Airdrie United
Raith Rovers 
21/09 22:00
 
 East Fife
Dumbarton 
21/09 22:00
 
 Forfar Athletic
Montrose 
21/09 22:00
 
 Stranraer
Falkirk 
21/09 22:00
 
 Peterhead
Clyde 
21/09 22:00
 
 Albion Rovers
Edinburgh City 
21/09 22:00
 
 Annan Athletic
Stirling Albion 
21/09 22:00
 
 Elgin City
Cove Rangers 
21/09 22:00
 
 Queens Park
Cowdenbeath 
21/09 22:00
 
 Stenhousemuir
Brechin City 
21/09 21:00
 
 Partizan Belgrade
Crvena Zvezda 
21/09 21:00
 
 Cukaricki
Mladost Lucani 
21/09 21:00
 
 Spartak Subotica
FK Javor Ivanjica 
21/09 21:00
 
 FK Napredak Krusevac
Karadjordje Topola 
21/09 21:00
 
 Macva Sabac
Proleter Novi Sad 
21/09 21:00
 
 Indjija
Radnicki Nis 
21/09 21:00
 
 FK Rad Beograd
Radnik Surdulica 
21/09 21:00
 
 Vojvodina
FK Vozdovac Beograd 
21/09 22:00
 
 Radnicki Pirot
Novi Pazar 
21/09 22:00
 
 Dinamo Vranje
Buducnost Dobanovci 
21/09 22:00
 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Trajal Krusevac 
21/09 22:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Zarkovo 
21/09 22:00
 
 Sindjelic Belgrad
Zlatibor 
21/09 17:30
 
 Home United FC
Geylang United FC 
21/09 23:00
 
 DAC Dunajska Streda
MFK Ruzomberok 
22/09 01:00
 
 Trencin
Slovan Bratislava 
22/09 01:00
 
 Nitra
Zemplin Michalovce 
22/09 01:00
 
 MSK Zilina
FK Pohronie 
22/09 01:00
 
 Skf Sered
Zlate Moravce 
21/09 21:30
 
 Slovan Bratislava B
Msk Zilina B 
21/09 21:30
 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Mfk Dubnica Nad Vahom 
21/09 21:30
 
 KFC Komarno
Dukla Banska Bystrica 
21/09 20:00
 
 Brezice
Krsko Posavlje 
21/09 22:00
 
 Nafta
Rogaska 
21/09 22:00
 
 Nd Beltinci
Bilje 
21/09 22:00
 
 Koroska Dravograd
Nk Roltek Dob 
21/09 22:00
 
 Gorica
Fuzinar 
21/09 22:00
 
 NK Krka
Nk Radomlje 
21/09 21:00
 
 Pretoria Univ
Uthongathi 
21/09 21:00
 
 Ts Sporting
Mbombela United 
21/09 21:00
 
 Royal Eagles
Real Kings 
21/09 21:00
 
 Steenberg United
Maccabi 
21/09 21:00
 
 Chippa United FC
Bloemfontein Celtic 
21/09 21:00
 
 Stellenbosch
Black Leopards 
21/09 21:30
 
 Polokwane City
Supersport United 
22/09 00:00
 
 Mamelodi Sundowns
Maritzburg United 
22/09 02:15
 
 Bidvest Wits
Orlando Pirates 
21/09 19:45
 
 Madrid Cff Womens
Rcd Espanyol Womens 
21/09 22:00
 
 Barcelona Womens
Atletico De Madrid Womens 
21/09 22:00
 
 Cadiz
Deportivo La Coruna 
22/09 00:00
 
 Zaragoza
CD Lugo 
22/09 02:00
 
 Rayo Vallecano
Almeria 
22/09 02:30
 
 Albacete
Malaga 
21/09 19:30
 
 Falkenbergs FF
Ostersunds 
21/09 22:00
 
 Kalmar FF
Hacken 
21/09 22:00
 
 IFK Norrkoping
Orebro 
22/09 00:00
 
 IFK Goteborg
IK Sirius 
21/09 21:00
 
 Djurgardens Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
21/09 21:00
 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Kristianstads Dff Womens 
21/09 19:00
 
 Lindome GIF
Ljungskile SK 
21/09 21:00
 
 Tvaakers IF
Atvidabergs FF 
21/09 21:00
 
 Karlstad BK
IF Sylvia 
21/09 21:00
 
 Nykopings BIS
Rynninge IK 
21/09 22:00
 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Utsiktens BK 
21/09 22:00
 
 Torns IF
Eskilsminne IF 
21/09 19:30
 
 Varbergs BoIS FC
Syrianska 
21/09 22:00
 
 Dalkurd Ff
Osters IF 
21/09 22:00
 
 Jonkopings Sodra IF
Norrby IF 
21/09 23:00
 
 Stade Ouchy
Chiasso 
22/09 00:00
 
 Winterthur
Wil 1900 
22/09 01:00
 
 Neuchatel Xamax
Sion 
22/09 01:00
 
 St. Gallen
Servette 
22/09 01:00
 
 Aarau
Schaffhausen 
21/09 18:45
 
 Lampang
Army United 
21/09 20:00
 
 Air Force Central
Khonkaen FC 
21/09 20:00
 
 Bangkok Glass
Navy 
21/09 20:00
 
 Udon Thani
Ayutthaya Fc 
21/09 21:00
 
 Samut Sakhon
Rayong 
21/09 19:00
 
 Sukhothai
Muang Thong United 
21/09 20:00
 
 Suphanburi
Ratchaburi FC 
21/09 21:00
 
 Bangkok United
Chiangrai United 
21/09 20:00
 
 Kasimpasa
Antalyaspor 
21/09 22:30
 
 Kayserispor
Denizlispor 
22/09 01:00
 
 Fenerbahce
Ankaragucu 
21/09 19:00
 
 Umraniyespor
Boluspor 
21/09 21:30
 
 Altay Spor Kulubu
Keciorengucu 
21/09 21:30
 
 Osmanlispor
Altinordu 
22/09 00:00
 
 Adana Demirspor
Bursaspor 
21/09 20:30
 
 Erzin Belediyespor
Duzcespor 
21/09 20:30
 
 Tekirova Belediyespor
Ofspor 
21/09 20:00
 
 Erzincanspor
Tire 1922 Spor 
21/09 21:00
 
 Kizilcabolukspor
Sultanbeyli 
22/09 00:00
 
 Korfez Bld
Turgutluspor 
21/09 20:00
 
 Vestel Manisaspor
Karaman Belediyesi Spor 
21/09 20:00
 
 Artvin Hopaspor
Tokatspor 
21/09 20:00
 
 Wing Larsburg
Yeni Orduspor 
21/09 20:00
 
 Agri 1970 Spor
Cizrespor 
21/09 20:00
 
 Elazig Belediyespor
Fethiyespor 
21/09 20:00
 
 Fatsa Belediyespor
Tepecik Bld 
21/09 20:00
 
 Pazarspor
Halide Edip Adivarspor 
21/09 20:30
 
 Aksarayspor
Silivrispor 
21/09 20:30
 
 Erbaaspor S
Karsiyaka 
21/09 20:30
 
 Osmaniyespor
Modafenspor 
21/09 21:00
 
 Catalca Spor
Serik Belediyespor 
21/09 21:00
 
 Erokspor
Dai Lin Jissbon 
21/09 21:00
 
 Darica Genclerbirligi
Golcukspor 
21/09 21:00
 
 Bayrampasa
Batman Petrolspor 
21/09 21:00
 
 Bursa Niluferspor AS
Nevsehirspor Genclik 
21/09 21:00
 
 Nazillispor
Yimpas Yozgatspor 
21/09 22:00
 
 Balkany Zorya
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
21/09 22:00
 
 Metalist Kharkiv
Volyn 
21/09 22:00
 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Fk Avanhard Kramatorsk 
21/09 22:00
 
 Metalurh Zaporizhya
Mynai 
21/09 22:00
 
 Cherkashchyna Akademiya
Hirnyk Sport 
21/09 22:00
 
 Rukh Vynnyky
Obolon Kiev 
21/09 23:00
 
 Kremin Kremenchuk
Chernomorets Odessa 
21/09 23:00
 
 Zorya
Illichivets 
21/09 23:00
 
 Lviv
Olimpic Donetsk 
21/09 19:00
 
 Vorskla U21
Dynamo Kyiv U21 
21/09 19:00
 
 Desna Chernihiv U21
Shakhtar Donetsk U21 
22/09 08:00
 
 Chicago Red Stars Womens
Washington Spirit Womens 
22/09 10:00
 
 Seattle Reign Womens
Sky Blue Fc Womens 
22/09 10:30
 
 Portland Thorns Fc Womens
Houston Dash Womens 
22/09 07:00
 
 Charlotte Independence
Swope Park Rangers 
22/09 07:00
 
 Louisville City
New York Red Bulls B 
22/09 07:30
 
 Tampa Bay Rowdies
Bethlehem Steel 
22/09 08:00
 
 Nashville
Pittsburgh Riverhounds 
22/09 08:00
 
 Memphis 901
Stlouis Lions 
22/09 08:00
 
 Tulsa Roughnecks
Orange County Blues Fc 
22/09 08:30
 
 Rio Grande Valley
Real Monarchs Slc 
22/09 09:30
 
 El Paso Locomotive
Colorado Springs Switchbacks 
22/09 10:30
 
 Fresno
Phoenix Rising 
22/09 02:00
 
 Deportivo Anzoategui
Zulia 
22/09 04:00
 
 Carabobo
Aragua 
22/09 04:00
 
 Portuguesa de Desportos
Deportivo Tachira 
22/09 04:00
 
 LALA
Zamora Barinas 
22/09 05:00
 
 Estudiantes Caracas Sc
Academia Puerto Cabello 
21/09 18:00
 
 Da Nang
Thanh Hóa 
21/09 20:00
 
 Khanh Hoa
Nam Dinh 
21/09 21:30
 
 Carmarthen
The New Saints 
21/09 21:30
 
 Penybont
Airbus 
21/09 21:30
 
 Bala Town
Uwic Inter Cardiff 
21/09 21:30
 
 Newtown
Connahs Quay Nomads 
21/09 13:00
 
 South Coast Wolves
Canberra Olympic 
21/09 16:15
 
 Dukla Praha
Usti nad Labem 
21/09 21:00
 
 Abus Ungheni
Victoria Bardar 
21/09 22:00
 
 Bradford AFC
Carlisle 
21/09 22:30
 
 Lisen
Prostejov 
22/09 01:00
 
 Olimpia Elblag
Bytovia Bytow 
22/09 01:00
 
 Budejovice
Viktoria Plzen 
22/09 01:00
 
 Varteks Varazdin
Dinamo Zagreb 
22/09 02:00
 
 Nimes
Toulouse 
22/09 11:00
 
 Queensland Lions SC
Campbelltown City SC