livescore - live soccer scores

LiveScore 20 Sep 2019

21/09 03:00
 
 Southampton
Bournemouth 
21/09 03:00
 
 Osasuna
Real Betis 
21/09 02:45
 
 Cagliari
Genoa 
21/09 02:30
 
 Schalke 04
Mainz 05 
21/09 02:45
 
 Strasbourg
Nantes 
21/09 02:45
 
 Ashton United
Tadcaster Albion 
21/09 02:00
 
 Twente Enschede
Heracles Almelo 
21/09 02:30
 
 Kortrijk
KV Mechelen 
21/09 03:30
 
 Pacos Ferreira
Aves 
20/09 22:30
 
 Ufa
Spartak Moscow 
20/09 16:00
 
 Cambodia U16
Japan U16 
20/09 16:30
 
 China U16
Northern Mariana Island U16 
20/09 16:30
 
 Chinese Taipei U16
Thailand U16 
20/09 17:00
 
 Timor Leste U16
Australia U16 
20/09 17:30
 
 Lebanon U16
Iraq U16 
20/09 19:30
 
 Bahrain U16
India U16 
20/09 19:30
 
 Laos U16
Malaysia U16 
20/09 19:30
 
 Myanmar U16
South Korea U16 
20/09 20:00
 
 Indonesia U16
Brunei U16 
20/09 20:00
 
 Vietnam U16
Macau U16 
20/09 20:15
 
 Maldives U16
Afghanistan U16 
20/09 20:30
 
 Uzbekistan U16
Turkmenistan U16 
20/09 21:00
 
 Bhutan U16
Bangladesh U16 
20/09 22:00
 
 Jordan U16
Kuwait U16 
20/09 22:00
 
 Kyrgyzstan U16
United Arab Emirates U16 
20/09 23:15
 
 Iran U16
Palestine U16 
20/09 23:25
 
 Syria U16
Oman U16 
21/09 00:00
 
 Qatar U16
Yemen U16 
21/09 01:00
 
 Nepal U16
Tajikistan U16 
21/09 02:20
 
 Saudi Arabia U16
Pakistan U16 
20/09 21:00
 
 Algeria
Morocco 
20/09 21:00
 
 Tunisia
Libya 
20/09 21:00
 
 Niger
Cote d Ivoire 
20/09 21:00
 
 Ghana
Burkina Faso 
20/09 22:00
 
 Interclube Luanda
Estrela Clube 1 De Maio 
20/09 22:00
 
 Academica Lobito
Sagrada Esperanca 
20/09 22:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Santa Rita 
20/09 22:00
 
 Onze Bravos
Casa Militar 
20/09 22:00
 
 Sporting Cabinda
Desportivo Huila 
20/09 22:00
 
 Primeiro De Agosto
Recreativo Caala 
20/09 22:00
 
 Santa Rita
Primeiro De Agosto 
21/09 02:00
 
 San Telmo
Sacachispas 
21/09 02:30
 
 Ferrocarril Midland
Deportivo Merlo 
21/09 02:30
 
 Sportivo Dock Sud
Club Lujan 
21/09 02:30
 
 General Lamadrid
San Martin Burzaco 
21/09 08:05
 
 Ferrol Carril Oeste
Nueva Chicago 
21/09 02:30
 
 Sportivo Barracas
Argentino De Rosario 
21/09 08:10
 
 Argentinos Juniors
Central Cordoba Sde 
21/09 01:10
 
 SV Ried
Juniors OO 
21/09 01:10
 
 Austria Lustenau
Blau Weiss Linz 
21/09 01:10
 
 Kapfenberg Superfund
SKU Amstetten 
21/09 01:10
 
 Lafnitz
SV Horn 
21/09 01:10
 
 Grazer AK
SG Austria Klagenfurt 
21/09 00:45
 
 Gorodeya
Dinamo Brest 
21/09 02:30
 
 Lokeren
Roeselare 
21/09 06:15
 
 Criciuma
Atletico Clube Goianiense 
21/09 08:30
 
 Sport Recife
America Mineiro 
20/09 22:30
 
 Cherno More Varna
Botev Plovdiv 
20/09 22:00
 
 Kariana Erden
Pirin Blagoevgrad 
20/09 22:00
 
 Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
20/09 23:30
 
 Neftohimik
Chernomorets Balchik 
21/09 02:00
 
 Cska 1948 Sofia
Septemvri Simitli 
21/09 09:00
 
 Csc Mississauga
London City 
20/09 19:35
 
 Chongqing Lifan
Jiangsu Sainty 
21/09 08:30
 
 Deportes Tolima
La Equidad 
21/09 00:00
 
 NK Lokomotiva Zagreb
ZNK Osijek 
20/09 23:00
 
 Vitkovice
Fk Banik Sokolov 
21/09 00:00
 
 Vysocina Jihlava
Brno 
21/09 00:00
 
 Bohemians 1905
Zlin 
21/09 00:30
 
 Hvidovre IF
Herfolge Boldklub Koge 
21/09 01:00
 
 Odense BK
Aarhus AGF 
21/09 08:15
 
 Tecnico Universitario
Guayaquil City 
21/09 02:45
 
 Atherton Collieries
Witton Albion 
21/09 02:45
 
 Scarborough
Matlock Town 
21/09 02:45
 
 South Shields
Lancaster City 
21/09 02:45
 
 Fc United Of Manchester
Whitby Town 
20/09 20:00
 
 Watford U23
Bristol City U23 
21/09 02:00
 
 Hull City U23
Leeds United U23 
20/09 23:30
 
 VPS Vaasa
Lahti 
21/09 00:00
 
 Toulon
Stade Lavallois MFC 
21/09 02:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Concarneau 
21/09 02:00
 
 Bourg Peronnas
Villefranche 
21/09 02:00
 
 Cholet So
Le Puy Foot 43 Auvergne 
21/09 02:00
 
 Dunkerque
Pau 
21/09 02:00
 
 Ajaccio GFCO
US Boulogne 
21/09 02:00
 
 Lyon la Duchere
Bastia CA 
21/09 02:00
 
 Quevilly
Avranches 
21/09 02:00
 
 Red Star 93
Creteil 
21/09 02:00
 
 Sochaux
Guingamp 
21/09 02:00
 
 Le Mans
Ajaccio 
21/09 02:00
 
 Auxerre
ES Troyes AC 
21/09 02:00
 
 Chateauroux
Grenoble 
21/09 02:00
 
 Nancy
Chambly 
21/09 02:00
 
 Orleans US 45
Le Havre 
21/09 02:00
 
 Paris Fc
Clermont Foot 
21/09 02:00
 
 Valenciennes
Chamois Niortais 
20/09 20:00
 
 Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi 
20/09 22:00
 
 Metalurgi Rustavi
Lokomotiv Tbilisi 
21/09 00:00
 
 Dinamo Batumi
Saburtalo Tbilisi 
21/09 01:00
 
 Wurzburger Kickers
Sv Meppen 
21/09 00:30
 
 Heidenheimer
Darmstadt 
21/09 00:30
 
 Holstein Kiel
Hannover 96 
21/09 01:00
 
 Umf Afturelding (w)
Hafnarfjordur (w) 
21/09 03:15
 
 Haukar Womens
Ir Reykjavik Womens 
21/09 03:15
 
 Augnablik Womens
Fjolnir Womens 
21/09 03:15
 
 Trottur Reykjavik Womens
Grindavik Womens 
21/09 03:15
 
 Tindastoll Neisti Womens
Ia Akranes (w) 
21/09 01:00
 
 Umf Selfoss (w)
Ibv Vestmannaeyjar (w) 
21/09 01:00
 
 Fylkir (w)
Breidablik (w) 
20/09 16:30
 
 PSIS Semarang
Persebaya Surabaya 
20/09 19:00
 
 Persela Lamongan
Arema Malang 
20/09 16:30
 
 Persela Lamongan U20
Persebaya Surabaya U20 
20/09 21:00
 
 Teraktor-Sazi
Gol Gohar 
20/09 22:30
 
 Padideh Mashhad
Foolad Khozestan 
20/09 23:00
 
 Pars Jonoubi Jam
Saipa 
20/09 23:00
 
 Peykan
Mashin Sazi 
20/09 23:00
 
 Sepahan
Naft Masjed Soleyman 
20/09 23:00
 
 Nassaji Mazandaran
Shahin Bushehr 
20/09 23:15
 
 Sanat-Naft
Zob Ahan 
21/09 02:45
 
 UC Dublin UCD
Sligo Rovers 
21/09 02:45
 
 Waterford United
Dundalk 
21/09 02:45
 
 Derry City
Bohemians 
21/09 02:45
 
 Cork City
Finn Harps 
21/09 03:00
 
 Shamrock Rovers
St. Patrick's 
20/09 23:00
 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Bnei Lod 
20/09 23:00
 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Petah Tikva 
20/09 21:00
 
 Hapoel Bikat Hayarden
As Ashdod 
20/09 21:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Azor 1
20/09 21:00
 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Herzliya 
20/09 21:00
 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Hapoel Migdal Haemek 
20/09 21:00
 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
20/09 21:00
 
 Maccabi Tamra
Hapoel Kafr Kanna 
20/09 21:00
 
 Ironi Or Yehuda
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
20/09 21:00
 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Shaarayim 
20/09 21:00
 
 Sc Maccabi Ashdod
Hapoel Holon Yaniv 
21/09 03:00
 
 Frosinone
Venezia 
21/09 12:00
 
 B Kyoto (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
21/09 12:00
 
 Setagaya Sfida (w)
Yamato Sylphid Womens 
21/09 12:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Orca Kamogawa Womens 
20/09 21:00
 
 Bolat Temirtau
Kyzylzhar Petropavlovsk 
20/09 21:00
 
 Zhetysu 2
Baykonur 
20/09 21:00
 
 Akademiya Ontustik
Kairat Academy 
20/09 21:00
 
 Altay Spor Kulubu
Astana B 
20/09 21:00
 
 Kaspyi Aktau
Akzhayik 
20/09 21:00
 
 Maktaaral
Aktobe Zhas 
20/09 21:00
 
 Ekibastuzets
Tarlan Shymkent 
21/09 12:00
 
 Yangju Citizen Fc
Jeonju Citizen 
21/09 12:00
 
 Seoul United Fc
Yeoju Sejong 
21/09 12:00
 
 Pyeongchang
Jungnang Chorus Mustang Fc 
20/09 18:00
 
 Changwon City
Gimhae City 
20/09 18:00
 
 Cheonan City
Gangneung 
21/09 00:00
 
 Dainava Alytus
Dziugas Telsiai 
20/09 20:30
 
 Adelaide Blue Eagles
Azam Tigers 
21/09 00:00
 
 Zebbug Rangers
Swieqi United 
21/09 02:15
 
 Mqabba
Lija Athletic 
21/09 01:00
 
 Mosta
Birkirkara FC 
21/09 08:00
 
 Morelia
Chivas Guadalajara 
21/09 10:00
 
 Atlas
Toluca 
20/09 22:00
 
 Atlas U20
Toluca U20 
20/09 22:00
 
 Monarcas Morelia U20
Chivas Guadalajara U20 
21/09 06:00
 
 Loros Universidad
Atlante 
21/09 08:00
 
 Tampico Madero
Leones Univ Guadalajara 
21/09 10:00
 
 Venados
Alebrijes De Oaxaca 
20/09 21:00
 
 Sfintul Gheorghe
Milsami 
21/09 00:00
 
 Cs Petrocub
Zimbru Chisinau 
21/09 01:30
 
 Ajax Amsterdam Womens
Twente Enschede Womens 
21/09 01:30
 
 Psv Eindhoven Womens
Ado Den Haag Womens 
21/09 01:30
 
 Vv Alkmaar Womens
Zwolle Womens 
21/09 02:00
 
 Almere City FC
Az Alkmaar 2 
21/09 02:00
 
 NAC Breda
SBV Excelsior 
21/09 02:00
 
 Den Bosch
MVV Maastricht 
21/09 02:00
 
 Dordrecht 90
NEC Nijmegen 
21/09 02:00
 
 Go Ahead Eagles
Jong Ajax Amsterdam 
21/09 02:00
 
 De Graafschap
Eindhoven 
21/09 02:00
 
 Roda JC Kerkrade
Utrecht Am 
21/09 02:00
 
 Telstar
Volendam 
21/09 07:30
 
 Sportivo San Lorenzo
Nacional Asuncion 
21/09 04:00
 
 Melgar
Carlos Manucci 
21/09 04:00
 
 Sporting Cristal
Inti Gas Deportes 
21/09 04:00
 
 Em Deportivo Binacional
Molinos El Pirata 
21/09 04:00
 
 Alianza Lima
Real Garcilaso 
21/09 09:00
 
 Univ. Cesar Vallejo
Deportivo Municipal 
21/09 00:00
 
 Piast Gliwice
Rakow Czestochowa 
21/09 01:45
 
 Wigry Suwalki
Olsztyn OKS 1945 
21/09 02:30
 
 Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok 
21/09 01:10
 
 Gornik Leczna
Gryf Wejherowo 
20/09 18:00
 
 Gd Estoril Praia U23
Cova Piedade U23 
20/09 21:50
 
 Al-Sadd
Umm Salal 
21/09 00:00
 
 Al-Sailiya
Qatar SC 
21/09 01:30
 
 Gaz Metan Medias
Universitatea Craiova 
20/09 17:00
 
 Ska Khabarovsk
Yenisey Krasnoyarsk 
20/09 23:20
 
 Al Adalh
Abha 
20/09 23:35
 
 Al Feiha
Al Wehda Mecca 
21/09 01:20
 
 Al-Nasr Riyadh
Al Hazm 
21/09 02:35
 
 Forfar Farmington Womens
Motherwell Womens 
21/09 02:00
 
 Kabel Novi Sad
Graficar 
21/09 02:00
 
 Backa Backa Palanka
FK Bezanija 
20/09 22:00
 
 MFK Kosice
Ruzomberok B 
20/09 23:00
 
 Sport Podbrezova
Partizan Bardejov 
20/09 23:00
 
 SKM Puchov
Stk 1914 Samorin 
21/09 00:00
 
 Poprad
Slavoj Trebisov 
21/09 01:00
 
 Mfk Skalica
Artmedia Petrzalka 
21/09 03:00
 
 CD Mirandes
Alcorcon 
21/09 01:00
 
 GIF Sundsvall
Djurgardens 
20/09 22:00
 
 IFK Norrkoping U21
Degerfors IF U21 
21/09 01:00
 
 Ik Frej Taby
GAIS 
21/09 01:00
 
 Orgryte
IK Brage 
21/09 02:00
 
 Kriens
Grasshoppers 
21/09 01:30
 
 Goztepe
Konyaspor 
20/09 22:45
 
 Dabba Al-Fujairah
Al Wehda UAE 
20/09 22:45
 
 Al Ain
Ittihad Kalba 
21/09 01:15
 
 Al Nasr Dubai
Al-Wasl 
21/09 00:00
 
 Dnipro 1
Karpaty Lviv 
20/09 20:00
 
 Zorya U21
Mariupol U21 
21/09 08:00
 
 Birmingham Legion
Indy Eleven 
21/09 09:30
 
 New Mexico United
Reno 1868 
21/09 10:30
 
 LA Galaxy 2
San Antonio 
21/09 10:30
 
 Portland Timbers 2
Tacoma Defiance 
20/09 18:00
 
 Zaamin
Yangiyer 
20/09 18:00
 
 Navbahor Namangan
Pakhtakor Tashkent 
20/09 18:00
 
 Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi 
20/09 18:00
 
 AGMK
Dinamo Samarkand 
20/09 18:00
 
 Hoàng Anh Gia Lai
Hải Phòng 
20/09 19:00
 
 Than Quảng Ninh
Quảng Nam 
20/09 20:00
 
 Viettel
Binh Duong 
20/09 20:00
 
 Tp Ho Chi Minh
Sài Gòn FC 
21/09 02:45
 
 Aberystwyth Town
Caernarfon 
20/09 23:00
 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 
21/09 01:00
 
 CSKA Sofia
Tsarsko Selo 
21/09 06:00
 
 Union Santa Fe
Rosario Central 
21/09 11:00
 
 Maitland
Devonport City