livescore - live soccer scores

LiveScore 18 Sep 2019

19/09 00:55
 
 Club Brugge
Galatasaray 
19/09 00:55
 
 Olympiakos Piraeus
Tottenham Hotspur 
19/09 03:00
 
 PSG
Real Madrid 
19/09 03:00
 
 Bayern Munich
Crvena Zvezda 
19/09 03:00
 
 Dinamo Zagreb
Atalanta 
19/09 03:00
 
 Shakhtar Donetsk
Manchester City 
19/09 03:00
 
 Atletico Madrid
Juventus 
19/09 03:00
 
 Bayer Leverkusen
Lokomotiv Moscow 
19/09 08:30
 
 Corinthians
Independiente Jose Teran 
18/09 18:00
 
 Kashima Antlers
Guangzhou Evergrande 
19/09 07:30
 
 Cincinnati
Atlanta United 
19/09 10:30
 
 Portland Timbers
New York Red Bulls 
19/09 10:30
 
 Seattle Sounders
Dallas 
18/09 18:00
 
 Shakhtar Donetsk U19
Manchester City U19 
18/09 20:00
 
 Atletico Madrid U19
Juventus U19 
18/09 20:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Lokomotiv Moscow U19 
18/09 20:00
 
 Club Brugge U19
Galatasaray U19 
18/09 20:00
 
 Olympiakos Piraeus U19
Tottenham Hotspur U19 
18/09 21:00
 
 Dinamo Zagreb U19
Atalanta U19 
18/09 22:00
 
 PSG U19
Real Madrid U19 
18/09 22:00
 
 Bayern Munich U19
Crvena Zvezda U19 
18/09 16:00
 
 Laos U16
Japan U16 
18/09 16:30
 
 China U16
Philippines U16 
18/09 16:30
 
 South Korea U16
Chinese Taipei U16 
18/09 17:00
 
 Australia U16
Macau U16 
18/09 17:30
 
 Iraq U16
United Arab Emirates U16 
18/09 19:00
 
 Vietnam U16
Mongolia U16 
18/09 19:30
 
 India U16
Turkmenistan U16 
18/09 19:30
 
 Malaysia U16
Cambodia U16 
18/09 19:30
 
 Myanmar U16
Thailand U16 
18/09 20:00
 
 Indonesia U16
Northern Mariana Island U16 
18/09 20:15
 
 Afghanistan U16
Palestine U16 
18/09 20:30
 
 Uzbekistan U16
Bahrain U16 
18/09 21:00
 
 Yemen U16
Bhutan U16 
18/09 22:00
 
 Tajikistan U16
Kuwait U16 
18/09 22:00
 
 Kyrgyzstan U16
Lebanon U16 
18/09 23:15
 
 Iran U16
Maldives U16 
18/09 23:25
 
 Oman U16
Pakistan U16 
19/09 00:00
 
 Qatar U16
Bangladesh U16 
19/09 01:00
 
 Jordan U16
Sri Lanka U16 
19/09 02:20
 
 Saudi Arabia U16
Syria U16 
19/09 08:10
 
 Godoy Cruz
River Plate 
18/09 21:30
 
 Avan Academy
Ararat Yerevan 
19/09 03:00
 
 Wydad Casablanca
Al Merreikh 
18/09 17:30
 
 Brisbane Strikers
Moreland Zebras 
18/09 17:30
 
 Melbourne City
Western Sydney 
19/09 02:00
 
 Atibaia
Taubate 
19/09 02:00
 
 EC Sao Bernardo/SP
Ferroviaria Sp 
19/09 02:00
 
 Nacional Sp
Xv De Piracicaba 
19/09 02:00
 
 EC Santo Andre
Comercial Sp 
19/09 02:00
 
 Desportivo Brasil Sp
Rio Claro 
19/09 07:00
 
 Mirassol
Agua Santa 
19/09 07:00
 
 Inter De Limeira
Juventus Sp 
19/09 07:00
 
 Linense Bra
Sao Caetano (SP) 
19/09 08:30
 
 Internacional RS
Atletico Paranaense 
19/09 07:30
 
 Montreal Impact
Toronto 
19/09 03:30
 
 Fortaleza
Valledupar 
19/09 04:00
 
 Barranquilla
Tigres Zipaquira 
19/09 08:30
 
 Boyaca Chico
Real Santander 
19/09 04:00
 
 Ad San Carlos
Universidad de Costa Rica 
19/09 05:05
 
 Ad Grecia
Herediano 
19/09 10:00
 
 Cartagines Deportiva SA
Adr Jicaral 
19/09 10:00
 
 Guadalupe
Santos De Guapiles 
18/09 22:00
 
 Dubrava Zagreb
Rudes 
18/09 22:30
 
 Dugopolje
Hajduk Split Ii 
18/09 22:30
 
 HNK Sibenik
Hrvatski Dragovoljac 
18/09 22:30
 
 Bijelo Brdo
Radnik Sesvete 
18/09 22:30
 
 Croatia Zmijavci
Osijek Ii 
18/09 22:30
 
 Kustosija
Orijent Rijeka 
19/09 00:00
 
 Medjimurje
Cibalia 
19/09 04:00
 
 Sonsonate
Cd Chalatenango 
19/09 04:00
 
 Jocoro
Once Municipal 
19/09 04:00
 
 Santa Tecla
CD FAS 
19/09 04:00
 
 Municipal Limeno
Cd El Vencedor 
19/09 04:00
 
 Alianza San Salvador
Isidro Metapan 
19/09 04:00
 
 Aguila
Independiente San Vicente 
19/09 02:45
 
 Tiverton Town
Merthyr Town 
18/09 20:00
 
 Crewe Alexandra U23
Millwall U23 
19/09 00:00
 
 Trans Narva
Tartu JK Tammeka 
19/09 00:00
 
 Maardu Fc Starbunker
Paide Linnameeskond 
19/09 00:30
 
 Flora Tallinn
Levadia Tallinn 
19/09 00:00
 
 Parnu Jk
Voru Jk 
18/09 17:00
 
 Iceland Womens U17
Malta U17 Womens 
18/09 19:00
 
 Belarus U17 (w)
France Womens U17 
18/09 22:00
 
 NSI Runavik
Ki Klaksvik 
18/09 20:00
 
 Telavi
Shukura Kobuleti 
18/09 20:00
 
 Spartaki Tskhinvali
Guria Lanchkhuti 
18/09 20:00
 
 Shevardeni
Baia Zugdidi 
18/09 20:00
 
 Ae Pellanas Kastoreiou
Lalysos 
18/09 21:00
 
 Veria
Diagoras 
19/09 01:00
 
 Siquinala
Xelaju MC 
19/09 02:00
 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
CSD Municipal 
19/09 05:30
 
 Deportivo Sanarate
CD Puerto de Iztapa 
19/09 10:00
 
 Club Comunicaciones
Deportivo Mixco 
19/09 05:00
 
 Marathon
Real Sociedad Tocoa 
19/09 05:30
 
 Real De Minas
CD Vida 
19/09 09:00
 
 Lobos Upnfm
Real Espana 
19/09 09:00
 
 CD Motagua
Honduras Progreso 
18/09 22:00
 
 Bekescsaba
Szombathelyi Haladas 
18/09 22:00
 
 Dorogi
Siofok 
18/09 22:00
 
 Kazincbarcika
Vac-Dunakanyar 
18/09 22:00
 
 Soroksar
Gyirmot Se 
18/09 22:00
 
 Budaorsi Sc
Szegedi Ak 
18/09 22:00
 
 Duna Tisza
Budafoki Mte 
18/09 23:00
 
 Ajka
Balmazujvaros 
19/09 00:00
 
 Vasas
MTK Hungaria FC 
19/09 01:00
 
 ETO Gyori FC
Nyiregyhaza 
19/09 01:00
 
 Csakvari Tk
Szolnoki MAV 
18/09 16:00
 
 Gyori Eto Fc U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
18/09 18:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Debreceni Vsc U19 
18/09 19:00
 
 Vasas U19
Illes Akademia Haladas U19 
18/09 20:00
 
 Budapest Honved U19
Mtk Hungaria Fc U19 
19/09 00:45
 
 Hafnarfjordur FH
IBV Vestmannaeyjar 
19/09 03:15
 
 Fylkir
Vikingur Reykjavik 
18/09 16:30
 
 Barito Putera
Bhayangkara Surabaya United 
18/09 16:30
 
 Pusamania Borneo
Madura United 
18/09 19:30
 
 Persib Bandung
Semen Padang 
18/09 18:00
 
 Ventforet Kofu
Hosei University 
18/09 18:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita 
18/09 18:00
 
 Vissel Kobe
Kawasaki Frontale 
18/09 18:00
 
 Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 
18/09 18:00
 
 Sagan Tosu
Cerezo Osaka 
18/09 18:00
 
 V-Varen Nagasaki
Vegalta Sendai 
18/09 18:00
 
 Incheon Korail
Sangju Sangmu Phoenix 
18/09 18:00
 
 Hwaseong Fc
Suwon Samsung Bluewings 
18/09 18:30
 
 Anyang
Suwon 
18/09 18:30
 
 Gwangju
Bucheon 1995 
18/09 19:00
 
 Asan Mugunghwa
Ansan Greeners 
18/09 23:00
 
 Riga
FK Ventspils 
18/09 21:30
 
 Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
18/09 21:30
 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
18/09 21:30
 
 Shkupi
Vardar Skopje 
18/09 21:30
 
 Sileks
Borec Veles 
18/09 21:30
 
 Struga Trim Lum
Academy Pandev 
18/09 21:00
 
 Pulau Pinang
Pahang 
18/09 21:00
 
 Sabah
Perak 
18/09 21:00
 
 PDRM
Melaka FC 
18/09 21:00
 
 Felda United FC
Selangor PB 
18/09 21:00
 
 Lovcen Cetinje
Ibar Rozaje 
18/09 21:00
 
 Bokelj Kotor
Otrant 
18/09 21:00
 
 Drezga
Jedinstvo Bijelo Polje 
18/09 21:00
 
 Decic Tuzi
Jezero Plav 
18/09 21:00
 
 Mornar
Arsenal Tivat 
18/09 21:00
 
 Kom Podgorica
Rudar Pljevlja 
18/09 21:00
 
 Zeta
Mladost Ljeskopolje 
18/09 21:00
 
 FK Buducnost Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
18/09 21:00
 
 Grbalj Radanovici
Ofk Titograd 
18/09 21:00
 
 Tromsdalen UIL
Sandnes Ulf 
19/09 00:00
 
 Sandefjord
Strommen 
19/09 00:00
 
 Start Kristiansand
Nest-Sotra 
19/09 00:00
 
 Notodden FK
Kongsvinger 
19/09 00:00
 
 Ullensaker/Kisa IL
Jerv 
19/09 00:00
 
 Aalesund
KFUM Oslo 
19/09 00:00
 
 Skeid Oslo
Sogndal 
19/09 01:00
 
 Raufoss
HamKam 
18/09 22:30
 
 Lyn Womens
Avaldsnes Womens 
19/09 01:00
 
 Stabaek Womens
Kolbotn Womens 
19/09 00:00
 
 Wisla Plock
Legia Warszawa 
19/09 01:00
 
 Olimpia Grudziadz
LKS Nieciecza 
19/09 01:00
 
 Stal Mielec
GKS Tychy 
19/09 01:30
 
 Podbeskidzie
Miedz Legnica 
19/09 02:00
 
 Warta Poznan
Odra Opole 
18/09 23:20
 
 Al Thuqbah
Al Khaleej Club 
18/09 23:30
 
 Al Kawkab
Al taqdom 
18/09 23:55
 
 Al Ameade
Al Tai 
19/09 00:05
 
 Al Rbeea
Najran 
19/09 00:05
 
 Al Ansar
Al Bukayriyah 
18/09 22:30
 
 Stara Lubovna
MSK Zilina 
18/09 21:30
 
 NK Triglav Kranj
NK Mura 05 
18/09 21:30
 
 Brda
Domzale 
18/09 22:30
 
 Koper
NK Maribor 
19/09 01:00
 
 Fuenlabrada
Zaragoza 
19/09 01:00
 
 SD Huesca
Albacete 
19/09 01:00
 
 CD Lugo
SD Ponferradina 
19/09 03:00
 
 Deportivo La Coruna
Numancia 
18/09 20:00
 
 Bangkok United
Port 
18/09 20:00
 
 Ratchaburi FC
Buriram United 
19/09 03:00
 
 Rampla Juniors
CA Penarol 
19/09 03:00
 
 Ca Juventud
Club Atletico Progreso 
19/09 03:00
 
 Liverpool P
Centro Atletico Fenix 
19/09 03:00
 
 Racing Club Montevideo
Ca River Plate 
19/09 06:00
 
 Cerro Largo
Defensor 
19/09 10:00
 
 Seattle Reign Womens
Utah Royals Womens 
19/09 07:00
 
 Ottawa Fury
Tampa Bay Rowdies 
19/09 07:30
 
 Bethlehem Steel
Loudoun United 
19/09 08:00
 
 Stlouis Lions
New York Red Bulls B 
19/09 10:30
 
 Fresno
Rio Grande Valley 
18/09 21:00
 
 Shurtan Guzor
Xorazm Urganch 
18/09 21:00
 
 Oktepa
Istiklol Fergana 
18/09 21:00
 
 Iftixor Oltiariq
Mashal Muborak 
18/09 21:00
 
 Neftchi Fargona
Sherdor Samarqand 
19/09 04:00
 
 Caracas FC
Deportivo Petare FC 
19/09 04:00
 
 Mineros de Guayana
Fundacion Aifi 
19/09 04:00
 
 Deportivo La Guaira
Gran Valencia 
19/09 04:00
 
 Metropolitanos
Petroleros De Anzoategui 
19/09 04:00
 
 Estudiantes Merida
Atletico El Vigia 
19/09 04:00
 
 Carabobo
Ca Furrial 
19/09 04:00
 
 Atletico Venezuela
Estudiantes Caracas Sc 
19/09 04:00
 
 Academia Puerto Cabello
Titanes 
19/09 04:00
 
 Deportivo Lara
Llaneros de Guanare 
19/09 05:00
 
 Monagas
Dynamo Puerto 
19/09 05:00
 
 Aragua
Yaracuy 
19/09 02:00
 
 Deportivo Anzoategui
Academia Puerto Cabello 
19/09 04:00
 
 Portuguesa de Desportos
Trujillanos FC 
19/09 04:00
 
 LALA
Angostura 
18/09 21:00
 
 OFK Petrovac
Iskra Danilovgrad 
19/09 10:30
 
 Tigres UANL
Cruz Azul