livescore - live soccer scores

LiveScore 15 Sep 2019

15/09 21:00
 
 Bournemouth
Everton 
15/09 23:30
 
 Watford
Arsenal 
15/09 18:00
 
 Eibar
Espanyol 
15/09 20:00
 
 Alaves
Sevilla 
15/09 22:00
 
 Celta Vigo
Granada 
16/09 00:30
 
 Valladolid
Osasuna 
16/09 03:00
 
 Real Betis
Getafe 
15/09 18:30
 
 Genoa
Atalanta 
15/09 21:00
 
 Spal
Lazio 
15/09 21:00
 
 Parma
Cagliari 
15/09 21:00
 
 Brescia
Bologna 
16/09 00:00
 
 AS Roma
Sassuolo 
16/09 02:45
 
 Hellas Verona
AC Milan 
15/09 21:30
 
 Hoffenheim
Freiburg 
16/09 00:00
 
 Paderborn 07
Schalke 04 
15/09 21:00
 
 Nantes
Stade Reims 
15/09 23:00
 
 Saint Etienne
Toulouse 
16/09 03:00
 
 AS Monaco
Marseille 
15/09 19:00
 
 Huddersfield Town
Sheffield Wed. 
15/09 19:30
 
 Barnsley
Leeds United 
15/09 18:15
 
 Zwolle
RKC Waalwijk 
15/09 20:30
 
 Feyenoord Rotterdam
ADO Den Haag 
15/09 20:30
 
 Heracles Almelo
Willem II 
15/09 22:45
 
 Fortuna Sittard
Twente Enschede 
15/09 20:30
 
 Anderlecht
Royal Antwerp 
16/09 00:00
 
 Gent
KV Mechelen 
16/09 02:30
 
 Mouscron Peruwelz
Kortrijk 
15/09 23:00
 
 Santa Clara
Moreirense 
15/09 23:00
 
 Rio Ave
Desportivo de Tondela 
15/09 23:00
 
 Maritimo
Belenenses 
16/09 01:00
 
 Portimonense
Porto 
16/09 03:00
 
 Boavista
Sporting Lisbon 
15/09 19:00
 
 Gazovik Orenburg
Rubin Kazan 
15/09 21:30
 
 Spartak Tambov
CSKA Moscow 
16/09 00:00
 
 Krasnodar
Krylya Sovetov Samara 
16/09 03:30
 
 Portland Timbers
DC United 
16/09 05:00
 
 Toronto
Colorado Rapids 
16/09 05:30
 
 Minnesota United
Real Salt Lake 
16/09 06:00
 
 Seattle Sounders
New York Red Bulls 
16/09 10:00
 
 LA Galaxy
Sporting Kansas City 
15/09 16:00
 
 Gangwon
Jeju United 
15/09 16:00
 
 Seoul
Incheon United 
15/09 18:00
 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Suwon Samsung Bluewings 
15/09 23:00
 
 Asante Kotoko
Es Du Sahel 
16/09 01:00
 
 Nouadhibou
Wydad Casablanca 
16/09 03:45
 
 Usm Alger
Gor Mahia 
16/09 00:00
 
 Al Ittihad Tripoli
HUSA Hassania Agadir 
15/09 22:00
 
 Guillermo Brown
Independiente Rivadavia 
16/09 03:00
 
 Atletico Mitre De Salta
Agropecuario De Carlos Casares 
16/09 03:00
 
 Gimnasia Mendoza
Atletico Rafaela 
16/09 04:00
 
 San Martin San Juan
Barracas Central 
15/09 22:00
 
 Gimnasia LP
Racing Club 
16/09 00:15
 
 CA Banfield
Talleres Cordoba 
16/09 02:30
 
 Rosario Central
Newells Old Boys 
16/09 04:45
 
 Independiente
Lanus 
16/09 07:00
 
 Boca Juniors
Estudiantes 
15/09 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Gold Coast Knights 
15/09 16:30
 
 Avondale Heights
Bentleigh Greens 
15/09 13:30
 
 Calder United Sc Womens
Bulleen Lions Womens 
15/09 20:30
 
 Rheindorf Altach
St.Polten 
15/09 20:30
 
 Rapid Wien
Trenkwalder Admira 
15/09 23:00
 
 Wolfsberger AC
Austria Wien 
15/09 16:30
 
 Juniors OO
Blau Weiss Linz 
15/09 16:15
 
 Favoritner Ac
Sv Schwechat 
15/09 16:30
 
 Slovan Hac
Sportunion Mauer 
15/09 18:00
 
 Wacker Innsbruck Womens
Sudburgenland Womens 
15/09 19:00
 
 Bergheim/hof Womens
Usc Landhaus Womens 
15/09 22:00
 
 FK Inter Baku
Sabail 
16/09 00:30
 
 Qarabag
Neftci Baku 
15/09 20:00
 
 Slavia Mozyr
Zorka-BDU Minsk 
15/09 22:00
 
 Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk 
16/09 00:00
 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
15/09 22:00
 
 Roeselare
Excelsior Virton 
16/09 03:00
 
 San Jose
Destroyers 
16/09 03:00
 
 Nacional Potosi
Bolivar 
16/09 05:15
 
1 Club Guabira
Blooming 
16/09 07:30
 
 Royal Pari
Oriente Petrolero 
16/09 01:30
 
 NK Siroki Brijeg
Sloboda Uzice Sevojno 
16/09 01:30
 
 FK Sarajevo
Zvi Jerzy Da 
15/09 21:00
 
 Mirassol
Nacional Sp 
15/09 21:00
 
 Juventus Sp
Comercial Sp 
16/09 02:00
 
 Remo Belem (PA)
Atletico Acreano 
16/09 02:00
 
 Santos Youth
Juventus Ac Youth 
15/09 22:00
 
 Atletico Paranaense
Avai 
15/09 22:00
 
 Atletico-MG
Internacional RS 
16/09 03:00
 
 Fluminense
Corinthians 
16/09 03:00
 
 Bahia
Fortaleza 
16/09 03:00
 
 Gremio
Goias 
16/09 06:00
 
 Sao Paulo
CSA Alagoas AL 
16/09 03:00
 
 Figueirense (SC)
Sport Recife 
15/09 22:45
 
 Dunav Ruse
Slavia Sofia 
16/09 01:15
 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
16/09 05:00
 
 Ukraine United
Kingsman 
15/09 23:30
 
 Universidad de Concepcion
Colo Colo 
16/09 02:00
 
 Cobresal
Everton CD 
16/09 04:30
 
 Univ. Catolica
O Higgins 
16/09 07:00
 
 Union La Calera
Csd Antofagasta 
15/09 15:00
 
 Shenyang City Public
Hebei Jingying 
15/09 15:00
 
 Zhejiang Yiteng
Wuhan Three Towns 
15/09 15:00
 
 Hunan Billows
Yunnan Kunglu 
15/09 15:00
 
 Jiangxi Liansheng
Lhasa City Ci 
15/09 15:00
 
 Suzhou Dongwu
Nanjing Sand Leaves 
15/09 15:00
 
 Sichuan Jiuniu
Fujian Tianxin 
15/09 15:00
 
 Shenzhen Pengcheng
Zhejiang Yiwu 
15/09 15:00
 
 Qingdao Jonoon
Dalian Boyang 
15/09 15:00
 
 Baoding Rongda
Zibo Sunday 
15/09 15:00
 
 Yinchuan Helanshan
Beijing Tech 
15/09 15:00
 
 Jinlin Baijia
Qingdao Red Lions 
15/09 15:00
 
 Shanxi Xingdu
Jiangsu Yancheng 
15/09 15:00
 
 Taizhou Yuanda
Yanbian Beiguo 
15/09 17:30
 
 ShenHua SVA FC
Tianjin Teda 
15/09 19:35
 
 Wuhan ZALL
Dalian Yifang 
15/09 15:00
 
 Henan Jianye 2
Hebei Cffc Reserves 
15/09 15:00
 
 Guangdong Meizhou Huijun Womens
Shanghai Rcb Womens 
15/09 15:00
 
 Wuhan Jianghan Womens
Beijing Beikong Womens 
15/09 15:00
 
 Changchun Rcb Womens
Henan Huishang Womens 
15/09 15:00
 
 Jiangsu Suning Womens
Dalian Quanjian Womens 
16/09 04:30
 
 CD Jaguares
America de Cali 
16/09 06:00
 
 Millonarios
Deportivo Pasto 
16/09 06:45
 
 Envigado
Dep.Independiente Medellin 
16/09 09:00
 
 Atletico Huila
Atletico Junior Barranquilla 
16/09 03:00
 
 Tigres Zipaquira
Deportes Quindio 
16/09 04:30
 
 Real Santander
Llaneros de Guanare 
16/09 08:00
 
 Ad San Carlos
Herediano 
15/09 22:30
 
 ZNK Osijek
Varteks Varazdin 
16/09 01:00
 
 NK Rijeka
Hajduk Split 
15/09 22:30
 
 Rudes
Croatia Zmijavci 
15/09 23:00
 
 AEK Larnaca
Omonia Nicosia 
15/09 23:00
 
 Doxa Katokopias
Ethnikos Achnas 
16/09 00:00
 
 E.N.Paralimni
Anorthosis Famagusta FC 
15/09 16:15
 
 Viktoria Zizkov
Hradec Kralove 
15/09 19:00
 
 Viktoria Plzen Womens
Horni Herspice Womens 
15/09 16:30
 
 Sapeli Polna
Sk Pribyslav 
15/09 16:15
 
 Blansko
Sigma Olomouc B 
15/09 16:15
 
 Banik Ostrava B
Velke Mezirici 
15/09 16:15
 
 Slovacko Ii
Viktoria Otrokovice 
15/09 16:15
 
 Unicov
Hlucin 
15/09 16:30
 
 Zlin B
Dolni Benesov 
15/09 17:00
 
 Mlada Boleslav U19
Sk Sigma Olomouc u19 
15/09 21:00
 
 Mfk Karvina
Bohemians 1905 
15/09 21:00
 
 Zlin
Sparta Praha 
15/09 23:00
 
 Banik Ostrava
Budejovice 
15/09 19:45
 
 Roskilde
Nykobing Falster 
15/09 20:00
 
 Herfolge Boldklub Koge
Naestved 
15/09 21:00
 
 Vejle
Hvidovre IF 
16/09 00:00
 
 Vendsyssel
Kolding IF 
15/09 19:00
 
 Holbaek
BK Frem 
15/09 16:00
 
 Thisted
Vejgaard Bk 
15/09 20:00
 
 Sydvest
Jammerbugt 
15/09 18:00
 
 Aarhus AGF
Aalborg BK 
15/09 20:00
 
 Esbjerg FB
Randers 
15/09 20:00
 
 Lyngby
Midtjylland 
15/09 22:00
 
 Hobro I.K.
Kobenhavn 
16/09 00:00
 
 Brondby
Nordsjaelland 
15/09 23:00
 
 Cd Independiente Juniors
Orense Sc 
16/09 01:45
 
 Cd Puerto Quito
Manta 
16/09 04:30
 
 Club Atletico Porteno
Liga de Loja 
16/09 05:00
 
 Gualaceo Sc
Pottu Via Ho 
16/09 03:00
 
 Guayaquil City
Univ. Catolica 
16/09 05:30
 
 CD FAS
Jocoro 
16/09 05:30
 
 Independiente San Vicente
Alianza San Salvador 
15/09 19:30
 
 Everton Cd Womens
Bristol Academy Womens 
15/09 19:30
 
 Reading Womens
Manchester City Womens 
15/09 21:00
 
 Brighton Ha Womens
Chelsea Fc Womens 
15/09 21:00
 
 Tottenham Hotspur Womens
Liverpool Womens 
15/09 22:00
 
 West Ham United Womens
Birmingham Womens 
15/09 21:00
 
 Middlesbrough Womens
Derby County Womens 
15/09 20:00
 
 Maardu Fc Starbunker
Tartu JK Tammeka 
15/09 18:00
 
 Elva
Kohtla Jarve Jk Jarve 
15/09 18:00
 
 Nomme Jk Kalju Ii
Tabasalu Charma 
15/09 18:00
 
 Paide Linnameeskond B
Voru Jk 
15/09 17:00
 
 France Womens U17
Malta U17 Womens 
15/09 23:30
 
 Grifk
Kaapo[kaarinan Pojat] 
15/09 20:00
 
 Jakobstads Bollklubb
Js Hercules 
15/09 20:00
 
 Oulun Ls
Rops 2 
15/09 20:00
 
 Kypa
Savu 
15/09 20:00
 
 Narpes Kraft
Esse IK 
15/09 21:30
 
 PK-35
Tips 
15/09 22:00
 
 Sc Riverball
Jyvaskyla JK 
15/09 22:00
 
 Inter Turku
IFK Mariehamn 
15/09 23:30
 
 Ilves Tampere
Honka 
15/09 23:30
 
 KuPS
HJK Helsinki 
15/09 19:00
 
 Ingolstadt 04
Hallescher 
15/09 20:00
 
 Eintr. Braunschweig
Hansa Rostock 
15/09 20:00
 
 Ffc Frankfurt Womens
Ff Usv Jena (w) 
15/09 20:00
 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
15/09 20:00
 
 Wolfsburg womens
Hoffenheim (w) 
15/09 20:00
 
 Sc Freiburg (w)
Sc Sand (w) 
15/09 17:00
 
 Ffc Turbine Potsdam 2 Womens
Bayern Munich 2 Womens 
15/09 17:00
 
 Tsg 1899 Hoffenheim Ii Womens
Gutersloh Womens 
15/09 17:00
 
 Wolfsburg 2 Womens
Saarbrucken Womens 
15/09 19:30
 
 Erzgebirge Aue
VfL Osnabruck 
15/09 19:30
 
 Bochum
Dynamo Dresden 
15/09 19:30
 
 Darmstadt
Nurnberg 
15/09 20:00
 
 Arminia Bielefeld Womens
Sv Meppen Womens 
15/09 20:00
 
 Hamburger U19
Union Berlin U19 
15/09 17:00
 
 Kickers Offenbach U19
Augsburg U19 
15/09 16:45
 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Teutonia 05 
15/09 20:00
 
 Ludwigsfelder
TSG Neustrelitz 
15/09 20:00
 
 Holstein Kiel 2
Altonaer 
15/09 20:00
 
 St Pauli 2
Hansa Luneburg 
15/09 21:00
 
 Hsc Hannover
Sv Drochtersen/assel 
15/09 21:00
 
 VfB Oldenburg
Eintracht Norderstedt 
15/09 19:30
 
 VSG Altglienicke
Bsg Chemie Leipzig 
15/09 19:30
 
 Energie Cottbus
Zfc Meuselwitz 
15/09 19:30
 
 FSV Union Furstenwalde
Viktoria Berlin 1889 
15/09 19:30
 
 Lichtenberg 47
SV Babelsberg 03 
15/09 19:30
 
 Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV 08 
15/09 21:00
 
 Rot-weiss Erfurt
Berliner Fc Dynamo 
15/09 20:00
 
 Mainz Am
Giessen 
15/09 21:00
 
 Schalke 04 II
Fortuna Koln 
15/09 20:00
 
 AO Episkopis Rethymno
Trikala 
16/09 01:00
 
 Panserraikos
Ao Triglia 
16/09 00:00
 
 Xanthi
Asteras Tripolis 
16/09 00:15
 
 Panionios
Larisa 
16/09 00:15
 
 AEK Athens
Lamia 
16/09 02:30
 
 Aris Thessaloniki
Panathinaikos 
16/09 03:00
 
 CD Puerto de Iztapa
Deportivo Mixco 
16/09 04:30
 
 Guastatoya
Club Comunicaciones 
15/09 14:25
 
 Leeman
Southern District 
15/09 14:30
 
 Hong Kong Rangers FC
Happy Valley 
15/09 13:30
 
 Dreams Metro Gallery
Central Western District Rsa 
15/09 13:30
FT 
 Citizen
Dreams Sports Club 
15/09 15:30
 
 Eastern District Sa
Kai Jing 
15/09 15:30
 
 Shatin Sports
Wong Tai Sin District Rsc 
15/09 15:30
 
 North District
Tai Chung 
15/09 22:00
 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Fylkir (w) 
15/09 22:00
 
 Kr Reykjavik Womens
Umf Selfoss (w) 
15/09 22:00
 
 Keflavik Womens
Hk Vikingur Womens 
16/09 00:00
 
 IA Akranes
Grindavik 
16/09 00:45
 
 Ka Akureyri
HK Kopavog 
15/09 14:15
 
 Psbs Biak
PSIM Yogyakarta 
15/09 16:00
 
 Depok United
Cibinong Poetra 
15/09 16:00
 
 Maung Anom
Psgj Kabupaten Cirebon 
15/09 16:00
 
 Persiku Kudus
Persebi Boyolali 
15/09 16:00
 
 Psip Pemalang
Persekat Kabupaten Tegal 
15/09 16:30
 
 Persibas Banyumas
Ppsmmagelang 
15/09 16:30
 
 Psit Kota Cirebon
Persitas Tasikmalaya 
15/09 16:30
 
 Persipura Jayapura
Persela Lamongan 
15/09 16:30
 
 Persija Jakarta
PSIS Semarang 
15/09 19:30
 
 Perseru Badak Lampung
PSM Makassar 
15/09 16:00
 
 Persebaya Surabaya U20
Persela Lamongan U20 
15/09 20:00
 
 Qashqai Shiraz
Fajr Sepasi 
15/09 20:15
 
 Khouneh Be Khouneh
Oxin Alborz 
15/09 20:30
 
 Shahrdary Arak
Esteghlal Khozestan 
15/09 20:30
 
 Malavan
Khooshe Talaee Sana Saveh 
15/09 20:30
 
 Arman Gohar Sirjan
Baderan Tehran 
15/09 23:15
 
 Naft Masjed Soleyman
Esteghlal Tehran 
15/09 23:15
 
 Saipa
Nassaji Mazandaran 
15/09 23:15
 
 Shahin Bushehr
Peykan 
15/09 23:15
 
 Zob Ahan
Teraktor-Sazi 
16/09 00:00
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Netanya 
16/09 01:15
 
 Ashdod MS
Hapoel Beer Sheva 
15/09 17:00
 
 Sassuolo Calcio Youth
Lazio U20 
15/09 18:30
 
 Gs Roma Womens
Ac Milan Womens 
15/09 21:00
 
 Albinoleffe
Us Pianese 
15/09 21:00
 
 Lecco
Robur Siena Ssd 
15/09 21:00
 
 Olbia
Alessandria 
15/09 21:00
 
 Pontedera
Novara 
15/09 23:30
 
 Pomigliano
Giana 
15/09 23:30
 
 Juventus U23
Pro Patria 
15/09 23:30
 
 Us Pergolettese
Arezzo 
15/09 23:30
 
 Renate Ac
Como 
15/09 21:00
 
 Imolese
Modena 
15/09 21:00
 
 Piacenza
Fermana 
15/09 21:00
 
 Sambenedettese
Azy Based Nano Bo 
15/09 21:00
 
 Alto Adige/sudtirol
Reggio Audace 
15/09 23:30
 
 Cesena
Triestina 
15/09 23:30
 
 Feralpisalo
Usd Virtus Verona 
15/09 23:30
 
 Vicenza
Rimini 
15/09 23:30
 
 Padova
Carpi 
15/09 23:30
 
 Ravenna
Vis Pesaro 
15/09 21:00
 
 Catania
Viterbese 
15/09 21:00
 
 Paganese
Virtus Francavilla 
15/09 21:00
 
 Teramo
Cavese 
15/09 21:00
 
 Ternana
Ac Monopoli 
15/09 23:30
 
 Bisceglie 1913
Potenza 
15/09 23:30
 
 Catanzaro
Asd Sicula Leonzio 
15/09 23:30
 
 Az Picerno Asd
Avellino 
15/09 23:30
 
 Vibonese
Rende 
15/09 21:00
 
 Crotone
Empoli 
15/09 21:00
 
 Cosenza Calcio 1914
Pescara 
16/09 03:00
 
 Pisa
Cremonese 
15/09 17:00
 
 Yokohama
Omiya Ardija 
15/09 18:00
 
 Kagoshima United
Yamagata Montedio 
15/09 14:00
 
 Nara Club
Miyazaki 
15/09 16:00
 
 Ryutsu Keizai University
Suzuka Unlimited 
15/09 17:00
 
 Yokogawa Musashino
Imabari FC 
16/09 12:00
 
 Veertien Kuwana
Verspah Oita 
15/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Roasso Kumamoto 
15/09 12:00
FT 
 Gainare Tottori
SC Sagamihara 
15/09 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Grulla Morioka 
15/09 14:00
 
 Fukushima United FC
Giravanz Kitakyushu 
15/09 14:00
 
 Azul Claro Numazu
Cerezo Osaka U23 
15/09 15:00
 
 Blaublitz Akita
Kamatamare Sanuki 
15/09 16:00
 
 AC Nagano Parceiro
Fujieda Myfc 
15/09 17:00
 
 Gamba Osaka U23
Yokohama Scc 
15/09 14:00
 
 Inac Kobe (w)
Albirex Niigata (w) 
15/09 16:00
 
 Urawa Reds (w)
Vegalta Sendai (w) 
15/09 14:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
As Harima Albion (w) 
15/09 20:00
 
 Irtysh Pavlodar
Taraz 
15/09 20:00
 
 Ordabasy
Kaisar Kyzylorda 
15/09 20:00
 
 Tobol Kostanai
Okzhetpes 
15/09 21:00
 
 FK Aktobe Lento
FK Atyrau 
15/09 21:00
 
 Astana
Shakhtyor Karagandy 
15/09 21:00
 
 Kairat Almaty
Zhetysu Taldykorgan 
15/09 20:00
 
 Kcb
Kisumu All Stars 
15/09 20:00
 
 Afc Leopards Sc
Kariobangi Sharks 
15/09 16:00
 
 Bucheon 1995
Suwon 
15/09 18:00
 
 Ansan Greeners
Anyang 
15/09 18:00
 
 Gwangju
Asan Mugunghwa 
15/09 23:25
 
 Al Yarmouk
Al Shabab Kuw 
16/09 01:35
 
 Al-Qadsia
Al Ttadamon 
15/09 23:00
 
 Rigas Futbola Skola
Spartaks Jurmala 
15/09 20:00
 
 Minija
Dainava Alytus 
15/09 22:00
 
 CS Petange
Us Mondorf-les-bains 
15/09 22:00
 
 Racing Beirut
Victoria Rosport 
15/09 16:15
 
 Johor Darul Tazim Iii U21
Selangor Pkns U21 
15/09 16:15
 
 Perak U21
Terengganu 3 U21 
16/09 01:00
 
 Toluca
Morelia 
16/09 07:45
 
 Santos Laguna
Pachuca 
16/09 01:00
 
 Leones Univ Guadalajara
Celaya 
16/09 03:00
 
 Rcoz Oued Zem
MCO Mouloudia Oujda 
15/09 17:00
 
 Shan United
Laconi Lian 
15/09 17:00
 
 Yangon United
Magway 
15/09 17:00
 
 Ayeyawady United
Mahar United 
15/09 17:00
 
 Southern Myanmar
Dagon 
15/09 17:30
 
 Yadanabon
Chinland 
15/09 17:30
 
 Zwekapin United
Hantharwady United 
15/09 21:00
 
 Brattvag
Stjordals Blink 
15/09 21:00
 
 Egersunds IK
Levanger 
15/09 21:00
 
 IL Hodd
Bryne 
15/09 21:00
 
 Kvik Halden
Sola 
15/09 23:00
 
 Moss
FK Vidar 
16/09 00:00
 
 Arendal
Fredrikstad 
15/09 19:00
 
 Mjolner
Alta 
15/09 22:00
 
 Sotra
Fram Larvik 
15/09 22:30
 
 Elverum
Senja 
15/09 19:00
 
 Lyn Oslo
Norild 
15/09 19:00
 
 Madla Il
Pors Grenland 
15/09 19:00
 
 Steinkjer
Raufoss Il B 
15/09 20:00
 
 Kongsvinger Il B
Verdal 
15/09 21:00
 
 KFUM Oslo
Skeid Oslo 
15/09 21:00
 
 Jerv
Raufoss 
15/09 21:00
 
 Nest-Sotra
Tromsdalen UIL 
15/09 21:00
 
 Strommen
Start Kristiansand 
16/09 00:00
 
 Sogndal
Sandefjord 
16/09 00:00
 
 Sandnes Ulf
Notodden FK 
16/09 00:00
 
 HamKam
Ullensaker/Kisa IL 
16/09 00:00
 
 Bodo Glimt
Stabaek 
16/09 00:00
 
 FK Haugesund
Mjondalen 
16/09 00:00
 
 Molde
Tromso IL 
16/09 00:00
 
 Stromsgodset
Ranheim IL 
16/09 00:00
 
 Viking
Odd Grenland 
16/09 02:00
 
 Kristiansund BK
Brann 
16/09 04:00
 
 Nacional Asuncion
Deportivo Capiata 
16/09 06:30
 
 Olimpia Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
16/09 02:30
 
 Carlos Manucci
Deportivo Union Comercio 
16/09 05:00
 
 Deportivo Municipal
Sporting Cristal 
15/09 18:45
 
 Miedz Legnica
Olimpia Grudziadz 
15/09 21:00
 
 Pogon Szczecin
LKS Lodz 
15/09 23:30
 
 Gornik Zabrze
Slask Wroclaw 
15/09 19:05
 
 Znicz Pruszkow
Gornik Leczna 
15/09 19:00
 
 Korona Ii Kielce
Hutnik Krakow 
15/09 20:00
 
 Baltyk Koszalin
Jarota Jarocin 
15/09 18:00
 
 Ts Mitech Zywiec Womens
Kkp Bydgoszcz Womens 
15/09 18:15
 
 Academica Coimbra
CD Nacional 
15/09 23:00
 
 SC Covilha
Leixoes 
16/09 01:15
 
 Penafiel
CD Mafra 
16/09 01:15
 
 Casa Pia Ac
UD Oliveirense 
16/09 00:05
 
 Al Duhail Sc
Al Rayyan 
15/09 23:00
 
 Politehnica Iasi
Hermannstadt 
16/09 02:00
 
 Universitatea Craiova
Steaua Bucuresti 
15/09 16:00
 
 Fairplay Bucuresti Womens
Piros Security Womens 
15/09 21:00
 
 Khimki Reserve
Zorkyi Krasnogorsk 
15/09 18:00
 
 Ufa 2
Kamaz 
15/09 20:00
 
 Lada Sok Dimitrovgrad
Zenit-Izhevsk 
15/09 20:00
 
 Zvezda Perm
Volga Ulyanovsk 
15/09 21:00
 
 Lada Togliatti
FK Tyumen 
15/09 19:00
 
 Veles
Leningradets 
15/09 23:00
 
 Torpedo Vladimir
Kazanka Moscow 
15/09 16:00
 
 Krasnodar Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
15/09 19:00
 
 Dinamo Moscow 2
Ufa Youth 
15/09 22:30
 
 Torpedo Armavir
Chertanovo Moscow 
15/09 23:50
 
 Al Hazm
Al-Ettifaq 
16/09 01:10
 
 Al Faisaly Harmah
Al-Fath 
16/09 01:00
 
 Karadjordje Topola
Macva Sabac 
16/09 01:00
 
 Mladost Lucani
Spartak Subotica 
15/09 17:30
 
 Albirex Niigata FC
Young Lions 
15/09 17:30
 
 Geylang United FC
Hougang United FC 
16/09 00:00
 
 Slovan Bratislava
Spartak Trnava 
15/09 16:30
 
 Artmedia Petrzalka
Poprad 
15/09 16:30
 
 Stk 1914 Samorin
Ruzomberok B 
15/09 16:30
 
 Msk Zilina B
SKM Puchov 
15/09 20:00
 
 NK Triglav Kranj
Domzale 
15/09 22:15
 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Publikum Celje 
15/09 21:00
 
 Black Leopards
Baroka 
15/09 21:00
 
 Bloemfontein Celtic
Stellenbosch 
15/09 18:00
 
 Hercules U19
Real Murcia U19 
16/09 00:00
 
 Cadiz U19
Granada U19 
15/09 19:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Fcbarcelona Futsal 
15/09 18:00
 
 Albacete
Tenerife 
15/09 22:00
 
 Real Oviedo
Elche 
16/09 00:00
 
 Zaragoza
Extremadura 
16/09 02:00
 
 CD Lugo
Fuenlabrada 
16/09 03:00
 
 Sporting de Gijon
Deportivo La Coruna 
15/09 17:30
 
 Getafe B
Scr Pena Deportiva 
15/09 18:00
 
 Atletico De Madrid B
Las Palmas Atletico 
15/09 18:00
 
 Atletico Baleares
San Sebastian Reyes 
15/09 18:00
 
 Celta Vigo B
Marino luanco 
15/09 18:00
 
 Sporting De Gijon B
Coruxo 
15/09 18:00
 
 UD Melilla
Las Rozas 
15/09 18:00
 
 Real Oviedo B
Cf Rayo Majadahonda 
15/09 18:00
 
 Ud Ibiza
Pontevedra 
15/09 23:00
 
 Racing de Ferrol
Inter De Madrid 
15/09 18:00
 
 Unionistas De Salamanca
Haro Deportivo 
15/09 23:00
 
 Burgos CF
Calahorra 
16/09 00:00
 
 Real Union de Irun
CD Tudelano 
16/09 00:00
 
 UD Logrones
Cultural Leonesa 
15/09 18:00
 
 Cd Ebro
Gimnastic Tarragona 
15/09 18:00
 
 Andorra
SD Ejea 
16/09 00:00
 
 Lleida
Espanyol B 
16/09 01:00
 
 CD Castellon
UE Olot 
16/09 01:30
 
 Hercules
Sabadell 1
16/09 02:00
 
 Ue Cornella
CF Badalona 1
15/09 17:00
 
 Granada Cf B
CP Villarrobledo 
15/09 17:00
 
 Sevilla Atletico
Cadiz B 
15/09 17:30
 
 UD Marbella
Merida Ad 
16/09 00:00
 
 Murcia
Cd San Fernando Isleno 
16/09 00:00
 
 Atletico Sanluqueno
Futbol Club Cartagena 
16/09 00:30
 
 Yeclano Deportivo
Cordoba 
16/09 01:00
 
 Recreativo Huelva
UCAM Murcia 
16/09 01:00
 
 Linense
Don Benito 
16/09 01:00
 
 UD Badajoz
Algeciras 
15/09 21:00
 
 Hammarby
IFK Goteborg 
15/09 21:00
 
 Hacken
AIK Solna 
15/09 23:30
 
 Malmo
IFK Norrkoping 
15/09 19:00
 
 Vittsjo Gik Womens
Kif Orebro Duff Womens 
15/09 19:00
 
 Umea FC
Karlstad BK 
15/09 21:00
 
 Akropolis IF
Fc Linkoping City 
15/09 21:00
 
 Bk Forward
Bodens BK 
15/09 21:00
 
 Gefle IF
Nykopings BIS 
15/09 21:00
 
 IF Sylvia
Tegs Sk 
15/09 22:00
 
 Landskrona BoIS
IK Oddevold 
15/09 22:00
 
 Ljungskile SK
Tvaakers IF 
15/09 23:00
 
 Oskarshamns AIK
IFK Varnamo 
15/09 20:00
 
 Assyriska Bk
Ksf Prespa Birlik 
15/09 21:00
 
 IK Brage
Dalkurd Ff 
15/09 23:30
 
 Norrby IF
Varbergs BoIS FC 
15/09 18:00
 
 Osters U19
Djurgardens U19 
15/09 20:30
 
 Stade Nyonnais
Thun 
15/09 21:00
 
 Bellinzona
Neuchatel Xamax 
15/09 21:30
 
 Bassecourt
Rapperswil Jona 
15/09 22:00
 
 Aarau
Sion 
15/09 22:00
 
 Wohlen
Luzern 
15/09 19:00
 
 Nong Bua Lamphu
BEC Tero Sasana 
15/09 19:00
 
 Khonkaen FC
Thailand Honda Fc 
15/09 20:00
 
 Ubon Umt United
Rayong 
15/09 20:00
 
 Army United
Samut Sakhon 
15/09 19:00
 
 Ptt Rayong
Suphanburi 
15/09 19:00
 
 Chiangrai United
Trat 
15/09 20:00
 
 PT Prachuap
Chiangmai 
15/09 20:00
 
 Chainat
Sukhothai 
15/09 22:00
 
 Ankaragucu
Yeni Malatyaspor 
15/09 22:00
 
 Rizespor
Goztepe 
16/09 01:00
 
 Denizlispor
Konyaspor 
16/09 01:00
 
 Trabzonspor
Genclerbirligi 
15/09 21:30
 
 Bursaspor
Osmanlispor 
15/09 21:30
 
 Istanbulspor
Giresunspor 
16/09 00:00
 
 Adanaspor
Adana Demirspor 
16/09 00:00
 
 Menemen Belediye Spor
Akhisar Bld.Geng 
15/09 19:00
 
 Illichivets
Olimpic Donetsk 
15/09 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Desna Chernihiv 
16/09 00:30
 
 Kolos Kovalyovka
Lviv 
16/09 03:00
 
 Plaza Colonia
Boston River 
16/09 03:00
 
 Club Atletico Progreso
Rampla Juniors 
16/09 03:00
 
 Danubio FC
Cerro Largo 
16/09 06:00
 
 Nacional Montevideo
Liverpool P 
16/09 02:30
 
 Bella Vista
Ca Rentistas 
16/09 05:00
 
 Sky Blue Fc Womens
Chicago Red Stars Womens 
15/09 19:15
 
 Kokand 1912
Kuruvchi Bunyodkor 
16/09 04:00
 
 Zulia
Mineros de Guayana 
16/09 04:00
 
 Deportivo Lara
LALA 
16/09 04:00
 
 Llaneros de Guanare
Deportivo La Guaira 
16/09 05:00
 
 Aragua
Estudiantes Caracas Sc 
16/09 05:00
 
 Deportivo Tachira
Carabobo 
16/09 06:00
 
 Academia Puerto Cabello
Atletico Venezuela 
16/09 06:00
 
 Zamora Barinas
Portuguesa de Desportos 
15/09 18:00
 
 Binh Duong
Song Lam Nghe An 
15/09 18:00
 
 Nam Dinh
Tp Ho Chi Minh 
15/09 19:00
 
 Thanh Hóa
Than Quảng Ninh 
15/09 20:00
 
 Ha Noi FC
Viettel 
15/09 16:30
 
 Bình Định
Binh Phuoc 
15/09 16:30
 
 Hue FC
Dak Lak 
15/09 16:30
 
 Long An
Đồng Tháp 
15/09 16:30
 
 Pho Hien
Ha Tinh 
15/09 16:30
 
 Phu Dong
Cần Thơ 
15/09 16:30
 
 Xm Fico Tay Ninh
An Giang 
15/09 16:00
 
 Ming Chuan University
Ntupes 
15/09 16:00
 
 Tainan City
Taichung Futuro 
15/09 19:00
 
 Tatung
Fu Jen University 
15/09 19:00
 
 Taiwan Power Company
Taicheng Lions 
15/09 22:00
 
 Jordan U19
Uzbekistan U19