livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Sep 2019

12/09 02:30
FT 
 Sunderland Rca
Dunston Uts 
12/09 02:45
AET 
 Lewes
Leatherhead 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-1], Lewes win
12/09 02:45
FT 
 Biggleswade Town
St Neots Town 
12/09 02:45
FT 
 Northwich Victoria
Lancaster City 
12/09 07:00
FT 
 New York City
Toronto 
12/09 08:40
FT 
 Houston Dynamo
Minnesota United 
12/09 09:10
FT 
 Colorado Rapids
LA Galaxy 
12/09 09:35
FT 
 Real Salt Lake
San Jose Earthquakes 
11/09 23:00
FT 
 As Ain Mlila
Mc Oran 
11/09 17:25
 
 As Ain Mlila U21
Mc Oran U21 1
11/09 23:00
FT 
 Aso Chlef U21
Js Kabylie U21 
11/09 23:00
FT 
 Excursionistas Reserves
Ferrocarril Midland Reserves 
12/09 02:00
FT 
 Berazategui Reserves
Ca Ituzaingo Reserves 1
12/09 02:30
FT 
 El Porvenir Reserves
San Martin Burzaco Reserves 
12/09 01:00
FT 
 Sv Strasswalchen
Sv Wals Grunau 
12/09 03:00
FT 
 Goias
Luverdense 
12/09 07:30
FT 
 Cuiaba (MT)
Costa Rica Ms 
12/09 08:00
FT 
2 Paysandu (PA)
Bragantino Pa 
11/09 23:45
FT 
 Artsul U20
Serrano Rj U20 
11/09 23:45
FT 
1 Nova Cidade U20
Duque De Caxias Rj U20 
11/09 23:45
FT 
 Olaria Rj U20
Barra Da Tijuca U20 
11/09 23:45
FT 
 Sampaio Correa Rj U20
Campos Aa U20 
12/09 02:00
FT 
 Sao Paulo Youth
Sao Bernardo Youth 
12/09 02:00
FT 
 Sao Paulo U20
Ec Sao Bernardo U20 
12/09 02:00
FT 
 Elosport Sp Youth
Xv De Jau Youth 
12/09 02:00
FT 
 Jose Bonifacio Sp Youth
Fernando Boris U20 
12/09 03:00
FT 
 Corinthians Womens
Ca Juventus Womens 
12/09 08:30
FT 
 Atletico Paranaense
Internacional RS 
12/09 09:00
FT 
 Fc Edmonton
Cavalry 
12/09 10:00
FT 
 Pacific
York 9 
11/09 15:35
FT 
 Wuhan Jianghan Womens
Henan Huishang Womens 
11/09 16:00
FT 
 Dalian Quanjian Womens
Changchun Rcb Womens 
11/09 19:35
FT 
 Guangdong Meizhou Huijun Womens
Jiangsu Suning Womens 
11/09 19:35
FT 
 Shanghai Rcb Womens
Beijing Beikong Womens 
12/09 07:00
FT 
 Deportes Tolima
CD El Nacional 
12/09 09:15
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Deportiva Once Caldas 
12/09 05:00
FT 
 Adr Jicaral
Ad Grecia 
12/09 05:05
FT 
 Limon
Perez Zeledon 
12/09 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ad San Carlos 
11/09 22:30
FT 
 Osijek Ii
Kustosija 
11/09 22:00
FT 
1 Tj Sokol Usti
Sokol Opatovice 1
11/09 22:30
FT 
 Ivancice
Bosonohy 
11/09 18:00
FT 
 Opava U19
Sk Sigma Olomouc u19 
11/09 23:15
AET 
 Marstal Rise
Aarhus AGF 
90min [2-2], 120min [2-6], Aarhus AGF win
11/09 23:15
FT 
 Norresundby
Aalborg BK 
12/09 02:00
AET 
 Fremad Amager
Lyngby 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Fremad Amager win
12/09 00:30
FT 
 Herlufsholm Gf Womens
Boldklubben Af 1893 Womens 
12/09 08:15
 
 Independiente Jose Teran
Macara 
12/09 09:00
FT 
2 Once Municipal
Sonsonate 3
12/09 00:00
AET 
 Kohtla Jarve Jk Jarve Ii
Jk Tallinna Kalev 3 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [10-9], Kohtla Jarve Jk Jarve Ii win
12/09 02:00
FT 
 West Ham United U23
Valencia Cf Mestalla 
11/09 20:00
FT 
 Ryazan Womens
Lyonnais Womens 
11/09 22:00
FT 
 Minsk Womens
Zurich Frauen Womens 
12/09 00:00
FT 
 Vllaznia Shkoder Womens
Fortuna Hjorring Womens 
12/09 00:00
FT 
 Kff Mitrovica Womens
Wolfsburg womens 
12/09 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow Womens
Glasgow City Womens 
12/09 00:45
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Bayern Munich (w) 
12/09 01:00
FT 
 Pitea If Womens
Brondby Womens 
12/09 01:10
FT 
 St Polten Womens
Twente Enschede Womens 
12/09 02:30
FT 
 Juventus Womens
Barcelona Womens 1
12/09 02:45
FT 
 Hibernians Womens
Slavia Praha Womens 
12/09 03:15
FT 
 Breidablik (w)
Sparta Praha Womens 
12/09 01:00
FT 
 Ingolstadt 04 Am
Ssv Jahn Regensburg Ii 
12/09 01:00
FT 
 SV Babelsberg 03
Wacker Nordhausen 1
12/09 01:00
FT 
1 Germania Halberstadt
Bsg Chemie Leipzig 
12/09 05:00
FT 
 Deportivo San Pedro
Deportivo Xinabajul 
12/09 05:00
FT 
 Csyd Carcha
Csyd Sacachispas 1
12/09 05:30
FT 
1 Deportivo Chiantla
CD Marquense 2
12/09 05:30
FT 
 Cd Achuapa
Club Aurora 
12/09 09:55
 
 Deportivo Mictlan
Csd Comunicaciones B 
12/09 10:00
 
 Quiche
CD Suchitepequez 1
12/09 09:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Marathon 
12/09 09:00
FT 
 CD Olimpia
Platense 
12/09 09:15
FT 
 CD Vida
Real De Minas 
11/09 21:00
 
 Ferencvarosi Tc Womens
Gyori Dozsa Womans 
12/09 03:00
FT 
 Slotur U19
Fram/ulfarnir U19 
11/09 14:15
FT 
 Psbs Biak
Persik Kediri 
11/09 13:55
FT 
 Acn Muara Badak
Nostalgia 
11/09 14:00
FT 
 Perselan Sanga Sanga
Persikutim Kutai Timur 
11/09 15:15
FT 
 Psab Aceh Besar
Persada Abdya 
11/09 15:55
FT 
 Harbi Putra
Setda Bontang 
11/09 16:00
FT 
 Persebam Kabupaten Bogor
Persikab Bandung 
11/09 17:35
FT 
 Psgl Gayo Lues
Pskbs Kuta Binjai 
11/09 16:30
FT 
 PSM Makassar
PSIS Semarang 
11/09 16:30
FT 
 Perseru Badak Lampung
Persela Lamongan 
11/09 16:30
FT 
 PSM Makassar
PSIS Semarang 
11/09 16:30
FT 
 Perseru Badak Lampung
Persela Lamongan 
11/09 19:30
FT 
 Persipura Jayapura
Persija Jakarta 
11/09 19:30
FT 
 Persipura Jayapura
Persija Jakarta 
11/09 21:00
FT 
 Bustese Milano City
Us Folgore Caratese 
11/09 21:00
FT 
 Us Adriese
Ac Este 1
11/09 21:00
FT 
 Apdc Chions
Ac Mestre 
11/09 21:00
FT 
 Scanzorosciate
Tritium 
11/09 21:00
FT 
 Acd Campodarsego
Delta Porto Tolle 
11/09 21:00
FT 
 Caravaggio
Ac Legnano 
11/09 21:00
FT 
 Gsd Ambrosiana
Ac Vigasio 
12/09 02:00
FT 
 Ponte San Pietro
Virtus Bergamo 
12/09 02:30
FT 
 US Seregno
Arconatese 
11/09 21:00
FT 
 Audace Cerignola
Fbc Gravina 
11/09 20:30
FT 
1 Adelaide Blue Eagles
Tn Stars 
12/09 05:30
FT 
 As Garde National
Nouadhibou 
11/09 23:00
FT 
1 Sotra
Elverum 
12/09 01:00
FT 
 Stabaek B
Lorenskog 
11/09 20:00
FT 
 Molde U19
Bodo Glimt U19 
11/09 20:30
FT 
 Sandefjord U19
Kristiansund Bk U19 
11/09 23:00
FT 
 Brann U19
Lillestrom U19 
12/09 00:00
FT 
 Start Kristiansand U19
Valerenga U19 
11/09 15:55
FT 
 Philippine Air Force
Global FC 
11/09 22:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Podlasie Biala Podlaska 1
12/09 00:00
FT 
 KS Energetyk ROW
Stal Brzeg 
11/09 22:00
 
 Czarni Sosnowiec Womens
Gornik Leczna Womens 
11/09 21:30
FT 
 Snagov
Petrolul Ploiesti 
11/09 21:30
AET 
 Acs Olimpic Cetate Rasnov
Csikszereda 
90min [0-0], 120min [0-1], Csikszereda win
11/09 21:30
FT 
 Scolar Resita
Politehnica Timisoara 
11/09 21:30
FT 
 Industria Galda
Avantul Reghin 
11/09 21:30
FT 
 Sanmartin
Universitaea Cluj 1
11/09 21:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Arges Pitesti 
11/09 21:30
FT 
 Cs Faurei
Farul Constanta 
11/09 21:30
FT 
 Tunari
Metaloglobus 
11/09 22:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Dunarea Calarasi 
11/09 21:00
FT 
 Lada Togliatti
Nosta Novotroitsk 
11/09 21:30
FT 
 Zenit-Izhevsk
Ural 2 
11/09 22:00
FT 
 FK Tyumen
Ufa 2 
11/09 23:30
FT 
 Kamaz
Zvezda Perm 
11/09 23:40
FT 
 Al Shoalah
Al Thuqbah 
11/09 23:50
FT 
 Najran
Uhud 
11/09 23:55
FT 
 Al taqdom
Al Bukayriyah 
12/09 00:05
FT 
 Al Tai
Al Mojzel 
12/09 00:10
FT 
 Al Ansar
Al Rbeea 1
11/09 22:00
FT 
 1. Tatran Presov
Poprad 
11/09 22:00
FT 
 Druzstevnik Radimov
Tj Slavoj Boleraz 
11/09 22:00
FT 
 Dunajska Luzna
Lokomotiv Devinska 1
11/09 22:00
FT 
 Tatran Krasno Nad Kysucou
Spartak Trnava 
11/09 22:00
AET 
 Tj Sv And Kysucou
SKM Puchov 
90min [0-0], Penalty [9-8], Tj Sv And Kysucou win
11/09 22:00
AET 
 Mfk Vranov Nad Topou
Partizan Bardejov 1
90min [1-1], Penalty [4-5], Partizan Bardejov win
11/09 22:00
AET 
 Kechnec
Mladost Kalsa 1
90min [1-1], Penalty [1-3], Mladost Kalsa win
11/09 22:00
FT 
 Sarisske Michalany
MFK Kosice 1
11/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Mfk Aleksince 
11/09 22:30
FT 
 Pata
Artmedia Petrzalka 1
11/09 22:30
FT 
 Strecno
Dukla Banska Bystrica 
11/09 22:30
FT 
 Horna Krupa
Mfk Skalica 
11/09 21:30
FT 
 Tolmin
NK Publikum Celje 
11/09 21:30
AET 
 Nk Radomlje
Gorica 
90min [2-2], 120min [3-2], Nk Radomlje win
12/09 00:00
FT 
 Nafta
Krsko Posavlje 
11/09 18:00
FT 
 Ua Horta
Cf Peralada 
11/09 18:00
 
 Vilafranca
Terrassa 
11/09 23:45
FT 
1 Ribamontan Al Mar
Selaya 
12/09 00:00
FT 
1 EC Granollers
Ce Europa 2
12/09 00:15
FT 
1 Real Burgos
CD Mirandes B 1
12/09 01:30
FT 
 Tuoer De Cilliers
La Baneza 
12/09 01:30
FT 
 Samanod
CD Tropezon 
12/09 01:30
FT 
 Cd Becerril
Numancia B 
12/09 02:00
FT 
 Almazan
Beroil Bupolsa 
12/09 02:00
FT 
 Burgos Promesas
Cd La Virgen Del Camino 
12/09 02:00
FT 
 Atletico Astorga
Real Avila CF 
12/09 02:15
FT 
 Arandina
Cd Cristo Atletico 
12/09 02:15
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Cd Guarnizo 
12/09 03:00
FT 
 Sd Textil Escudo
Cf Vimenor 
11/09 18:00
AET 
 Agri 1970 Spor
Artvin Hopaspor 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [4-2], Agri 1970 Spor win
11/09 19:30
FT 
 Batman Petrolspor
Amarante 
11/09 19:30
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Siirt Il Ozle Idaresi Spor 
11/09 20:00
FT 
1 Tokatspor
Erbaaspor S 
11/09 20:00
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Osmaniyespor 
11/09 20:00
FT 
 Yeni Altindag Bs
Yimpas Yozgatspor 
11/09 20:00
FT 
 Erzin Belediyespor
Kilis Bldspor 
11/09 20:30
FT 
 Tepecik Bld
Halide Edip Adivarspor 
11/09 20:30
FT 
 Duzcespor
Darica Genclerbirligi 
11/09 20:30
FT 
 Maltepespor
Erokspor 
11/09 20:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Turgutluspor 
11/09 20:30
AET 
 Sile Yildizspor
Bursa Niluferspor AS 
90min [1-1], 120min [1-2], Bursa Niluferspor AS win
11/09 23:30
AET 
 Tire 1922 Spor
Nazillispor 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5], Nazillispor win
12/09 00:00
FT 
 Fethiyespor
Kizilcabolukspor 
11/09 21:00
FT 
 Bul
Busoga United 
11/09 21:30
FT 
 Bright Stars
Wakiso Giants 
12/09 10:30
 
 Portland Thorns Fc Womens
North Carolina Womens 
12/09 07:00
FT 
 Indy Eleven
Ottawa Fury 
12/09 08:05
FT 
 Swope Park Rangers
Charleston Battery 
12/09 08:30
FT 
 Austin Bold
Sacramento Republic 
12/09 10:30
 
 Las Vegas Lights
Phoenix Rising 
12/09 03:30
FT 
1 Estudiantes Merida
Caracas FC 1
12/09 04:00
FT 
1 LALA
Llaneros de Guanare 
12/09 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Deportivo Lara 
12/09 05:00
FT 
 Monagas
Zulia 
12/09 05:00
FT 
 Atletico Venezuela
Aragua 
12/09 06:00
FT 
3 Deportivo La Guaira
Metropolitanos 2
11/09 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Nam Dinh 
11/09 19:00
FT 
1 Chertanovo Moscow
Spartaks Jurmala 
11/09 22:30
FT 
 Kozara Gradiska
Borac Banja Luka 
11/09 22:30
FT 
 Makedonikos
Panserraikos 
12/09 03:00
FT 
 Ud Tacoronte
Atletico Tacoronte 
12/09 06:10
FT 
 Joinville
Brusque 
12/09 07:35
FT 
1 Desportiva Guarabira Pb
Miramar Pb 1