livescore - live soccer scores

LiveScore 08 Sep 2019

08/09 21:00
FT 
 Armenia
Bosnia Herzegovina 
09/09 00:00
FT 
 Switzerland
Gibraltar 
09/09 00:00
FT 
 Georgia
Denmark 
09/09 00:00
FT 
 Romania
Malta 
09/09 02:45
FT 
 Spain
Faroe Islands 
09/09 02:45
FT 
 Sweden
Norway 
09/09 02:45
FT 
 Greece
Liechtenstein 
09/09 02:45
FT 
 Finland
Italy 
08/09 21:00
AET 
 Tanzania
Burundi 
90min [1-1], Aggregate [2-2], 120min [1-1], Penalty [3-0], Tanzania win
08/09 21:00
FT 
 Lesotho
Ethiopia 
09/09 00:00
FT 
 Equatorial Guinea
South Sudan 
09/09 00:30
FT 
 Sierra Leone
Liberia 
08/09 22:00
FT 
 Kingstonian
Walton Casuals 
08/09 22:00
FT 
1 Rio Ave
Vitoria Guimaraes 
09/09 02:05
FT 
 Villa Mitre
Central Cordoba Sde 
08/09 22:00
 
 San Telmo
CA Fenix Pilar 
09/09 02:30
FT 
 Ca San Miguel
Argentino de Quilmes 
09/09 02:30
FT 
 Deportivo Armenio
Almirante Brown 1
09/09 06:15
FT 
 Los Andes
Talleres Rem De Escalada 1
09/09 02:30
FT 
 General Lamadrid
Deportivo Merlo 
09/09 02:30
FT 
1 Argentino De Merlo
Real Pilar 
09/09 02:30
FT 
1 Deportivo Espanol
Ituzaingo 
09/09 03:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
San Martin San Juan 
09/09 03:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Atletico Mitre De Salta 
09/09 03:00
FT 
 Ca Platense
Guillermo Brown 
09/09 03:00
FT 
 San Martin Tucuman
Deportivo Riestra 1
09/09 04:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Nueva Chicago 
09/09 08:05
FT 
 Gimnasia Jujuy
Tigre 
09/09 03:00
FT 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
Gsan Martin Formosa 
09/09 03:00
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Sansinena 1
08/09 14:30
FT 
 Canberra Olympic
Gungahlin United 
08/09 16:00
 
 Gold Coast Knights
Peninsula Power 
08/09 15:00
 
 Bulleen Lions Womens
Alamein Womens 
08/09 16:30
FT 
 Annabichler Sv
Ask Klagenfurt 
08/09 17:00
FT 
 Sv Strasswalchen
Tsv Neumarkt 
08/09 22:00
 
 Trenkwalder Admira Youth
Ask Ebreichsdorf 
08/09 22:00
FT 
 Excelsior Virton
Lokeren 
09/09 03:00
FT 
 Aurora
Club Guabira 
09/09 02:30
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Fortaleza 
08/09 21:00
FT 
 Comercial Sp
Juventus Sp 
08/09 21:00
FT 
 Linense Bra
Desportivo Brasil Sp 
08/09 22:00
 
 Sao Paulo U20
Internacional Rs Youth 
08/09 22:00
FT 
 Cruzeiro
Gremio 
09/09 03:00
FT 
 Botafogo
Atletico-MG 1
09/09 03:00
FT 
 Santos
Atletico Paranaense 
09/09 06:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Chapecoense 2
08/09 22:00
FT 
1 Coritiba (PR)
Atletico Clube Goianiense 
09/09 01:00
FT 
 Flamengo Womens
Corinthians Womens 
09/09 01:00
FT 
 Forge
York 9 
09/09 02:00
FT 
1 Union La Calera
Univ. Catolica 1
08/09 23:30
FT 
 Puerto Montt
Cobreloa 
09/09 02:30
FT 
 Nublense
Union San Felipe 
09/09 02:45
FT 
 Deportivo Pasto
Deportiva Once Caldas 
09/09 04:45
FT 
 Alianza Petrolera
CD Jaguares 
09/09 06:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Nacional 
09/09 06:45
FT 
 Deportes Tolima
Atletico Huila 
09/09 08:45
FT 
 America de Cali
Deportivo Cali 1
09/09 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Universitario De Popayan 
09/09 04:00
FT 
 Barranquilla
Orsomarso 1
09/09 03:00
FT 
 St Vincent Grenadines
Dominica 
09/09 06:00
FT 
 Belize
Grenada 
09/09 06:00
FT 
 Suriname
Nicaragua 
09/09 07:00
FT 
1 St. Kitts and Nevis
French Guyana 
09/09 09:00
FT 
 Panama
Bermuda 
09/09 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Limon 
09/09 03:00
FT 
 Ad Grecia
Deportivo Saprissa 
09/09 05:00
FT 
 Adr Jicaral
Alajuelense 
09/09 05:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Santos De Guapiles 1
08/09 23:00
FT 
1 Varazdin U19
Inter Zapresic U19 
08/09 16:00
FT 
 Sokol Opatovice
Sokol Kralice 
08/09 16:15
FT 
 Meteor Praha
Sk Mondi Steti 
08/09 16:15
FT 
 Sumperk
Sardice 
08/09 16:15
 
 Velke Mezirici
Vyskov 
08/09 19:45
FT 
 Naestved
Roskilde 
08/09 20:00
FT 
 Fredericia
Nykobing Falster 
08/09 21:00
FT 
 Kolding IF
Fremad Amager 
08/09 19:00
FT 
 B 73 Slagelse
B93 Copenhagen 1
08/09 19:00
FT 
 Jammerbugt
Aarhus Fremad 
08/09 20:00
FT 
 Ringkobing
Vsk Arhus 
08/09 20:00
FT 
 Odder IGF
Tarup Paarup If 
09/09 05:00
FT 
 Pottu Via Ho
Club Atletico Porteno 
09/09 02:00
FT 
 El Zamalek
Pyramids 
09/09 05:45
FT 
 Municipal Limeno
Independiente San Vicente 
09/09 06:00
FT 
 Cd Chalatenango
CD FAS 
08/09 19:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Tottenham Hotspur Womens 
08/09 21:00
FT 
 Liverpool Womens
Reading Womens 
08/09 21:00
FT 
 Birmingham Womens
Everton Cd Womens 
08/09 21:30
FT 
 Arsenal Womens
West Ham United Womens 
08/09 19:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Charlton Athletic Womens 
08/09 19:00
FT 
 Aston Villa Womens
Blackburn Rovers Womens 
08/09 21:00
FT 
 Lewes Womens
Crystal Palace Womens 
08/09 21:00
FT 
 London Bees Womens
Coventry Womens 
08/09 21:00
FT 
 Derby County Womens
Nottingham Forest Womens 
08/09 21:00
FT 
 Huddersfield Town Womens
Stoke City Womens 
08/09 21:00
FT 
 West Bromwich Wfc Womens
Loughborough Foxes Womens 
08/09 22:00
FT 
 Watford Womens
Cardiff City Womens 
08/09 21:00
FT 
 Lens U19
Caen U19 
08/09 21:00
FT 
 Us Boulogne U19
Quevilly Us U19 
08/09 21:00
 
 Valenciennes Us U19
Lille U19 
08/09 17:00
FT 
1 Rennes U19
Bordeaux U19 1
08/09 21:00
FT 
 Niort U19
Chateauroux U19 
08/09 17:00
 
 Nice U19
Colomiers U19 1
08/09 17:10
 
 Saint Etienne U19
Bastia U19 
08/09 21:00
 
 Monaco U19
Nimes U19 
08/09 20:45
FT 
 Dijon Womens
Bordeaux Womens 
08/09 21:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
Sochaux U19 
08/09 21:00
FT 
 Dijon U19
Lyon U19 
08/09 21:00
FT 
 Auxerre U19
Metz U19 
08/09 20:00
FT 
 Niendorfer Tsv
Tsv Buchholz 08 
08/09 20:00
FT 
 Sv Rugenbergen
Sc Concordia Hamburg 
08/09 20:30
FT 
1 Teutonia 05
SC Victoria Hamburg 
08/09 21:00
 
 Turu Dusseldorf
SF Baumberg 
08/09 21:00
 
 Ratingen Sv
Ssvg Velbert 
08/09 21:00
FT 
 Schwarz-Weiss Essen
SV Straelen 
08/09 21:00
FT 
 Holzwickeder Sc
Sc Preussen Munster Ii 
08/09 21:00
 
 Bad Vilbel
Eddersheim 
08/09 20:00
FT 
 Havelse
Hamburger Sv Ii 
08/09 20:00
FT 
 Altonaer
St Pauli 2 
08/09 20:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
BSV Rehden 
08/09 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Heider Sv 
08/09 20:00
AET 
 Arminia Bielefeld Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3], Arminia Bielefeld Womens win
08/09 20:00
AET 
 Hamburger Sv Womens
Gutersloh Womens 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-5], Gutersloh Womens win
08/09 20:00
FT 
 Fsv Hessen Wetzlar Womens
Hoffenheim (w) 
08/09 20:00
FT 
 Sv Meppen Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
08/09 20:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Bayer Leverkusen (w) 
08/09 13:30
FT 
 Tai Chung
Sham Shui Po 1
08/09 13:30
FT 
 Dreams Sports Club
Eastern District Sa 
08/09 15:30
FT 
 Central Western District Rsa
Kai Jing 
08/09 15:30
FT 
 North District
Shatin Sports 
08/09 17:00
FT 
 Puskas Academy 2
Balatonlelle Se 
09/09 00:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Magni 
09/09 00:00
FT 
1 Thor Akureyri
Fjolnir 
09/09 03:15
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Umf Afturelding 
08/09 22:00
FT 
 Ir Reykjavik
Umf Vidir 
08/09 22:00
FT 
 Kari Akranes
Leiknir F 
08/09 22:00
FT 
 Throttur Vogur
UMF Selfoss 
08/09 22:00
 
 Valur (w)
Ibv Vestmannaeyjar (w) 
08/09 22:00
FT 
 Umf Selfoss (w)
Fylkir (w) 
08/09 22:00
FT 
 Stjarnan (w)
Keflavik Womens 
08/09 16:30
FT 
 Pscs Cilacap
Sriwijaya Palembang 
08/09 16:30
FT 
 Psgc Ciamis
Babel United 
08/09 13:45
FT 
 Wonua Bombana
Emphank 
08/09 16:05
FT 
 Persibri Batanghari
Jambi United 
08/09 16:30
FT 
 Persebi Boyolali
Persiku Kudus 
08/09 16:30
FT 
 Persip Pekalongan
Persab Brebes 
08/09 17:15
FT 
 Rbs Padang Sidempuan
Persesi Siantar 
08/09 17:45
FT 
 Carrigaline United
College Corinthians 
08/09 17:45
FT 
 Ringmahon Rangers
St Marys 
08/09 19:00
 
 Crumlin United
Newbridge Town 
09/09 00:30
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Rishon Letzion 
08/09 21:00
FT 
 Pro Patria
Us Pergolettese 
08/09 21:00
FT 
 Giana
Us Pianese 
08/09 21:00
 
1 Pontedera
Olbia 
08/09 23:30
FT 
 Alessandria
Renate Ac 
08/09 23:30
FT 
 Como
Ac Monza 
08/09 23:30
 
1 Pistoiese
Pomigliano 1
08/09 23:30
FT 
 Pro Vercelli
Albinoleffe 
08/09 23:30
 
 Robur Siena Ssd
Carrarese 
08/09 21:00
FT 
 Azy Based Nano Bo
Gubbio 
08/09 21:00
 
 Fermana
Feralpisalo 
08/09 21:00
FT 
 Usd Virtus Verona
Cesena 
08/09 23:30
 
 Alma Juventus Fano
Ravenna 
08/09 23:30
FT 
 Reggio Audace
Imolese 
08/09 23:30
 
 Rimini
Alto Adige/sudtirol 
08/09 23:30
FT 
 Triestina
Piacenza 
08/09 23:30
 
 Vis Pesaro
Sambenedettese 
08/09 21:00
FT 
1 Reggina
Bisceglie 1913 
08/09 21:00
 
 Cavese
Vibonese 
08/09 21:00
 
 Ac Monopoli
Catanzaro 
08/09 21:00
FT 
 Rende
Ternana 
08/09 21:00
FT 
1 Rieti
Bari 
08/09 21:00
 
 Asd Sicula Leonzio
Paganese 
08/09 22:30
 
1 Virtus Francavilla
Us Casertana 1908 1
08/09 23:30
FT 
 Potenza
Catania 
08/09 23:30
FT 
1 Viterbese
Az Picerno Asd 
08/09 15:00
FT 
 Tokyo Verdy
Renofa Yamaguchi 
08/09 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Zweigen Kanazawa FC 
08/09 18:00
FT 
 Ehime
Tokushima Vortis 
08/09 18:00
FT 
 Okayama
Kyoto Purple Sanga 
08/09 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Nara Club 
08/09 12:00
FT 
 Miyazaki
Ryutsu Keizai University 
08/09 14:00
FT 
 Matsue City
Yokogawa Musashino 
08/09 15:00
 
 Imabari FC
Veertien Kuwana 
08/09 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe 
08/09 16:00
FT 
 Yokohama Scc
Cerezo Osaka U23 1
08/09 16:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Fukushima United FC 
08/09 15:30
FT 
 Tokyo
Gamba Osaka 
08/09 17:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Kawasaki Frontale 
08/09 17:30
FT 
 Kashima Antlers
Urawa Red Diamonds 
08/09 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo 
08/09 14:30
 
 Nippon Sport Science University (w)
Inac Kobe (w) 
08/09 13:00
FT 
 B Kyoto (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
08/09 20:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Taip 
08/09 16:45
FT 
 Terengganu 3 U21
Perak U21 
08/09 20:30
 
 Ajax Amsterdam Womens
Sc Heerenveen Womens 
08/09 18:15
FT 
 Helmond Sport
Eindhoven 
08/09 20:30
FT 
 Roda JC Kerkrade
Oss 
08/09 22:45
FT 
 Almere City FC
Volendam 
08/09 21:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Arendal 
08/09 22:00
FT 
 Levanger
IL Hodd 1
08/09 23:00
FT 
 Fredrikstad
Nardo 
09/09 00:00
FT 
 Bryne
Kvik Halden 
08/09 19:00
FT 
 Fram Larvik
Mjolner 1
08/09 19:00
FT 
 Senja
Floro 
08/09 20:00
FT 
 Alta
Asane Fotball 
08/09 22:00
FT 
 Asker
Oppsal 
08/09 18:00
FT 
 Norild
Drobak-Frogn IL 
08/09 23:00
FT 
 Melhus
Orkla 1
09/09 00:15
FT 
 Sporting Cristal
Academia Deportiva Cantolao 
09/09 02:30
FT 
 Deportivo Union Comercio
Univ. Cesar Vallejo 
08/09 19:05
FT 
 Olimpia Elblag
Znicz Pruszkow 
08/09 22:00
FT 
1 Gornik Leczna Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
08/09 18:00
AET 
 Sertanense
Arc Oleiros 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3], Sertanense win
08/09 23:00
FT 
 Alverca
Sacavenense 
09/09 00:00
FT 
 Oriental Lisboa
Sp. Ideal 
09/09 00:00
FT 
1 CF Uniao Madeira
Vila Real 
09/09 00:00
AET 
 Sintrense
Coruchense 
90min [0-0], 120min [1-0], Sintrense win
09/09 00:00
FT 
 Pedras Rubras
Vizela 
09/09 00:00
FT 
 Louletano
Ferreiras 
09/09 00:00
FT 
 Mortagua
Anadia 
09/09 00:00
FT 
 Olhanense SC
Armacenenses 
09/09 00:00
FT 
 Aguias Do Moradal
GD Vitoria Sernache 
09/09 00:00
FT 
 Sao Roque
SCU Torreense 
09/09 00:00
FT 
 St Maur Lusitanos
Gd Braganca 2
09/09 00:00
FT 
 Agueda
Ferreira De Aves 
09/09 00:00
AET 
 Paredes
Lusitania Lourosa 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4], Lusitania Lourosa win
09/09 00:00
FT 
 Kane Rush
Valadares Gaia 
09/09 01:00
FT 
 Rabo Peixe
Olimpico Montijo 
09/09 01:00
FT 
 Scpraiense
Fabril Barreiro 
08/09 18:30
FT 
 Farul Constanta
Csikszereda 
08/09 16:00
FT 
 Becicherecu Mic Womens
Uni Alexandria Womens 
08/09 16:00
FT 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Css Targoviste Womens 
08/09 16:10
FT 
 Piros Security Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
08/09 16:10
FT 
 Selena Sn Constanta Womens
Independenta Baia Mare Womens 
08/09 21:00
FT 
1 Tekstilshchik Ivanovo
Baltika 
08/09 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Khimki 1
08/09 22:00
FT 
1 Dundee
Elgin City 
08/09 20:00
 
 Spartans Womens
Hibernians Womens 
08/09 21:30
 
 Glasgow Rangers Womens
Glasgow City Womens 
08/09 20:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Slavoj Trebisov 
08/09 16:30
FT 
 Poprad B
Giraltovce 
08/09 16:30
FT 
 Rakytovce
Tatran Krasno Nad Kysucou 
08/09 16:30
FT 
 Nitra B
TJ Spartak Myjava 
08/09 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Baroka Reserves 
08/09 18:00
FT 
 Lleida Esportiu U19
Gimnastic Manresa U19 
08/09 18:15
FT 
 Ed Val Minor Nigran U19
Bansander U19 
08/09 23:00
FT 
 Leganes U19
Rayo Vallecano U19 
09/09 00:00
FT 
 Vazquez Cultural U19
San Felix U19 2
09/09 02:30
FT 
 Ud Cornella U19
Barcelona U19 
08/09 18:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Rcd Espanyol Womens 
08/09 18:00
 
 Cdef Logrono Womens
Rayo Vallecano Womens 
08/09 18:00
FT 
 SD Huesca
Sporting de Gijon 1
08/09 22:00
FT 
 Girona
Rayo Vallecano 
09/09 00:00
FT 
 Elche
CD Lugo 
09/09 00:00
FT 
 CD Mirandes
Real Oviedo 1
09/09 00:30
FT 
 Alcorcon
Zaragoza 
08/09 18:00
FT 
 Inter De Madrid
UD Melilla 
08/09 18:00
FT 
 Las Rozas
Celta Vigo B 
08/09 18:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Real Madrid Castilla 
08/09 18:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Atletico Baleares 
08/09 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Ud Ibiza 
08/09 19:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Real Oviedo B 
09/09 00:00
FT 
 Coruxo
Racing de Ferrol 
09/09 00:00
FT 
1 Pontevedra
Sporting De Gijon B 
08/09 18:00
FT 
 Alaves B
Unionistas De Salamanca 
09/09 00:00
FT 
 Valladolid B
Leioa 
09/09 01:00
FT 
 Cultural Leonesa
Athletic Bilbao B 
09/09 01:00
FT 
 Salmantino
Real Union de Irun 
09/09 01:00
FT 
 CF La Nucia
CD Castellon 
09/09 01:00
FT 
1 Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu 
08/09 17:00
 
 Elche Cf Ilicitano
Vilamarxant 
08/09 17:00
 
 Leganes B
Alcorcon B 
08/09 17:30
FT 
 Real Betis B
Cd Utrera 
08/09 17:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Cd El Alamo 
08/09 17:30
FT 
 Cd Calamonte
Jerez 
08/09 17:30
FT 
1 CD Basconia
Portugalete 
08/09 17:30
FT 
 Alcobendas Sport
Cd San Fernando De Henares 
08/09 17:30
FT 
 Sfc Minerva
At Pulpileno 
08/09 17:30
FT 
 Intercity
Cd Roda 
08/09 17:30
FT 
 Recambios Colon Cd
CD Olimpic Xativa 
08/09 17:55
FT 
1 Loja CD
Cd Huetor Vega 1
08/09 18:00
FT 
1 Cd Colunga
Urraca 
08/09 18:00
FT 
 Mostoles
Villaverde Boetticher 
08/09 18:00
FT 
 Cacereno
Trujillo 
08/09 18:00
FT 
 Cd Berceo
Ud Logrones B 
08/09 18:00
FT 
 Real Zaragoza B
Sd Borja 
08/09 18:30
FT 
 Cd Ferriolense
Sd Formentera 
08/09 19:00
FT 
 Atletico Tacoronte
UD Ibarra 
08/09 19:00
 
 Marino
Cd Santa Ursula 1
08/09 23:00
FT 
 Cd Cristo Atletico
Atletico Bembibre 
08/09 23:00
 
 Reus Deportiu Ii
Vilafranca 
08/09 23:30
FT 
 Villanueva
Brea 
08/09 23:30
FT 
 Cd Lealtad
Uc Ceares 1
08/09 23:30
FT 
 Cd Guarnizo
Barreda Balompie 
09/09 00:00
FT 
1 Ud Somozas
Racing Villalbes 
09/09 00:00
FT 
1 Ud Paiosaco
Cd As Pontes 
09/09 00:00
FT 
 San Rafael
Sd Portmany 
09/09 00:00
FT 
 Soller
Platges De Calvia 
09/09 00:00
FT 
 Ucam Murcia B
Cd Plus Ultra 2
09/09 00:00
FT 
 Ad Almudevar
CA Monzon 
09/09 00:00
FT 
 Club Siero
Sd Lenense 
09/09 00:00
FT 
 SD Gernika
Pasaia Ke 
09/09 01:00
FT 
 Atletico Antoniano
Cd Rota 
09/09 01:00
FT 
1 Lorca Deportiva FC
Murcia B 
09/09 01:00
FT 
 UD Alzira
Ud Paterna 
09/09 02:00
FT 
 Moralo Cp
Arroyo Club Polideportivo 
08/09 17:30
FT 
 Cd Pozoalbense Womens
Collerense Womens 
08/09 18:00
FT 
 Barcelona B Womens
Seccio Esportiva Aem Womens 
08/09 18:55
FT 
 Cd Femarguin Womens
Levante B Womens 
08/09 17:30
FT 
 Cadiz B
UD Badajoz 
09/09 01:00
FT 
 Algeciras
Yeclano Deportivo 
09/09 01:00
FT 
 Merida Ad
Linense 
09/09 01:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Villarrubia 
09/09 02:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Sevilla Atletico 
09/09 02:00
FT 
 Talavera De La Reina
Granada Cf B 
08/09 21:00
 
 Rosengard Womens
Djurgardens Womens 
08/09 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Umea FC 
08/09 22:00
FT 
 Karlstad BK
Akropolis IF 
08/09 22:00
FT 
 Nykopings BIS
Karlslunds If Hfk 
08/09 22:30
FT 
 Tegs Sk
Gefle IF 
08/09 23:00
FT 
 Sandvikens IF
IF Sylvia 
08/09 22:00
FT 
 Kristianstads FF
Assyriska Turab Ik Jkp 
08/09 23:00
FT 
 Vargarda Ik
IFK Uddevalla 
08/09 21:00
FT 
 Pitea If
Ifk Umea 
08/09 18:00
FT 
 Elfsborg U19
Gif Sundsvall U19 
08/09 20:30
FT 
 Duzyurtspor
Afjet Afyonspor 1
08/09 20:30
FT 
 Elazigspor
Sakaryaspor 
08/09 22:30
FT 
 Inhulets Petrove
Volyn 
09/09 02:30
FT 
 Ia Sud America
Deportivo Maldonado 
09/09 02:30
FT 
 Ca Villa Teresa
Bella Vista 
09/09 06:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Houston Dash Womens 
09/09 05:00
FT 
 Portland Timbers 2
Orange County Blues Fc 
09/09 07:00
FT 
 Okc Energy
New Mexico United 
08/09 23:00
FT 
 Deportivo La Guaira
LALA 
09/09 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Portuguesa de Desportos 1
09/09 04:00
FT 
 Zulia
Estudiantes Merida 
09/09 05:00
FT 
 Deportivo Tachira
Atletico Venezuela 1
09/09 05:00
FT 
 Deportivo Lara
Carabobo 
08/09 17:15
FT 
 Czech Republic Beach Soccer
Hungary Beach Soccer 
08/09 19:50
 
 Switzerland Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer 
08/09 21:15
 
1 Belarus Beach Soccer
Turkey Beach Soccer 
09/09 01:00
FT 
 Russia Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
08/09 18:00
FT 
 China U22
Vietnam U22 
08/09 18:05
FT 
 Austria U19
Cyprus U19 
08/09 19:00
FT 
 Zenit St Petersburg
PFC Sochi 1
08/09 19:00
 
 Ukraine U19
Romania U19 
08/09 19:30
FT 
 Uzbekistan U16
United Arab Emirates U16 
08/09 21:00
FT 
 Kenya
Uganda 
08/09 22:00
 
 Sivasspor
Adana Demirspor 
08/09 22:00
FT 
1 Holland U20
Germany U20 
08/09 22:30
FT 
 Serbia U19
Hungary U19 
08/09 22:30
FT 
 Israel U19
Montenegro U19 
08/09 23:00
FT 
 Panionios
Kissamikos 
09/09 00:00
FT 
 Slovenia U21
France U20 
09/09 01:10
FT 
 Bursaspor
Fenerbahce 
09/09 04:15
FT 
 Argentina U23
Colombia U23 1
09/09 07:05
FT 
 Chivas Guadalajara
Club America