livescore - live soccer scores

LiveScore 07 Sep 2019

07/09 21:00
FT 
 Kosovo
Czech 
08/09 00:00
FT 
 England
Bulgaria 
08/09 00:00
FT 
 Lithuania
Ukraine 
08/09 00:00
FT 
 Iceland
Moldova 
08/09 02:45
FT 
 Serbia
Portugal 
08/09 02:45
FT 
 Turkey
Andorra 
08/09 02:45
FT 
 France
Albania 
07/09 22:00
FT 
 Botswana
Malawi 
07/09 22:00
FT 
 Nantwich Town
Grantham Town 
07/09 22:00
FT 
 Sutton Coldfield Town
Redditch United 
07/09 22:00
FT 
 Matlock Town
Basford Utd 
07/09 22:00
FT 
 Stafford Rangers
Mickleover Sports 
07/09 22:00
FT 
 Chichester City
Chalfont St Peter 
07/09 22:00
FT 
 Histon
Maldon Tiptree 
07/09 22:00
FT 
 Lancaster City
1874 Northwich 
07/09 22:00
FT 
 Warrington Town AFC
City Of Liverpool 
07/09 22:00
FT 
 Tamworth
Nuneaton Town 
07/09 22:00
FT 
 Banbury United
Gainsborough Trinity 
07/09 22:00
FT 
 Belper Town
Alvechurch 
07/09 22:00
FT 
 Tadcaster Albion
Ashton United 
07/09 22:00
FT 
 Trafford
Bamber Bridge 
07/09 22:00
FT 
 Bognor Regis Town
Sittingbourne 
07/09 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Sheffield Fc 
07/09 22:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Atherton Collieries 
08/09 03:55
FT 
 New York City
New England Revolution 1
08/09 07:30
FT 
 Cincinnati
Toronto 1
08/09 07:35
FT 
 Orlando City
Los Angeles 
08/09 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Seattle Sounders 
08/09 10:50
FT 
 Portland Timbers
Sporting Kansas City 
08/09 08:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Toluca 
08/09 01:00
FT 
 Cote D Ivoire U23
Guinea U23 
08/09 03:00
FT 
 Morocco U23
Mali U23 1
08/09 04:10
FT 
 Lanus
Argentinos Juniors 
08/09 00:00
FT 
 Temperley
Alvarado Mar Del Plata 
08/09 00:05
FT 
 All Boys
Defensores de Belgrano 
08/09 02:05
FT 
 Almagro
Sarmiento Junin 
08/09 02:30
FT 
 Atletico Atlanta
Estudiantes Rio Cuarto 
08/09 02:30
FT 
 Villa Dalmine
Gimnasia Mendoza 
08/09 07:05
FT 
 Instituto
Chacarita Juniors 
08/09 11:00
 
 Broadmeadow Magic U20
Hamilton Olympic U20 
07/09 12:00
FT 
 South Hobart
Devonport City 
07/09 12:15
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Launceston City 
07/09 12:15
FT 
 Kingborough Lions
Glenn Nochi Knight 
07/09 13:00
 
 Moreland Zebras
Whittlesea Ranges Fc 
07/09 13:00
FT 
 Moreland City
North Geelong Warriors 
07/09 13:00
 
 St Albans Saints
Melbourne Victory Fc Am 
07/09 13:00
FT 
 Geelong Sc
Brunswick City 
07/09 13:00
FT 
 Fc Bulleen Lions
Goulburn Valley Suns 1
07/09 13:00
 
 Langwarrin
Eastern Lions Sc 
07/09 13:00
FT 
 Melbourne Heart Youth
Northcote City 
07/09 13:00
FT 
 Murray United
Manningham United Blues 
07/09 13:00
 
1 Springvale White Eagles
Box Hill United Sc 
07/09 12:00
FT 
 Avondale Heights
Oakleigh Cannons 1
07/09 16:00
FT 
 Heidelberg United
Bentleigh Greens 
07/09 12:00
FT 
 Calder United Sc Womens
South Melbourne Womens 
07/09 16:30
 
 Albany Creek
Toowong 
07/09 13:00
 
 Sturt Lions
Cumberland United 
07/09 13:00
FT 
 Adelaide Comets
North Eastern Metrostars 
07/09 12:30
FT 
 Bayswater City U20
Perth Sc U20 
07/09 22:30
FT 
 Sv Stripfing Weiden
Team Wiener Linien 
07/09 19:00
 
 Usc Landhaus Womens
Wacker Innsbruck Womens 
07/09 23:00
FT 
 Westerlo
KFCO wilrijk 
08/09 02:30
FT 
 Oud Heverlee
Roeselare 
08/09 01:30
FT 
1 Dessel Sport
Tubize 
08/09 02:00
FT 
 EC Sao Bernardo/SP
Atibaia 
08/09 02:00
FT 
 Taubate
Ferroviaria Sp 
08/09 02:00
FT 
1 Nacional Sp
Mirassol 
08/09 02:00
FT 
 Agua Santa
Xv De Piracicaba 
08/09 04:00
FT 
1 Inter De Limeira
EC Santo Andre 
07/09 21:00
FT 
 Fluminense Rj Youth
Vasco Da Gama Youth 
07/09 22:00
FT 
 Vasco da Gama
Bahia 
07/09 22:00
FT 
 Corinthians
Ceara 
08/09 04:00
FT 
1 Avai
Flamengo 
08/09 04:00
FT 
 Fortaleza
Fluminense 
08/09 06:00
FT 
 Internacional RS
Sao Paulo 
08/09 08:00
FT 
 Goias
Palmeiras 1
07/09 22:00
FT 
 Botafogo Sp
America Mineiro 
08/09 03:30
FT 
 Guarani
Oeste FC 
08/09 03:30
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Cuiaba (MT) 
08/09 06:00
FT 
 Sport Recife
Bragantino SP 
07/09 14:30
 
 Serbian White Eagles
Sc Scarborough Ontario 
08/09 03:00
FT 
 Cobresal
Universidad de Chile 
08/09 05:30
FT 
 Colo Colo
Everton CD 
08/09 07:00
FT 
 La Serena
Deportes Santa Cruz 
08/09 07:00
FT 
1 San Luis Quillota
Deportes Temuco 
07/09 19:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Guizhou Hengfeng 
07/09 19:30
 
 Inner Mongolia Zhongyou
Heilongjiang Lava Spring 
07/09 19:30
FT 
 Changchun YaTai
Xinjiang Dabancheng 
07/09 15:00
FT 
 Fujian Tianxin
Guangxi Baoyun 
07/09 15:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Jiangxi Liansheng 
07/09 15:00
FT 
 Lhasa City Ci
Zhejiang Yiteng 
07/09 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Inner Mongolia Caoshangfei 
07/09 15:00
FT 
1 Yanbian Beiguo
Qingdao Jonoon 
07/09 15:00
FT 
 Qingdao Red Lions
Shanxi Xingdu 
07/09 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Shenyang City Public 
07/09 16:00
FT 
 Yunnan Kunglu
Suzhou Dongwu 
07/09 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Yinchuan Helanshan 
07/09 16:00
FT 
 Beijing Tech
Baoding Rongda 
07/09 16:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Sichuan Jiuniu 
07/09 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Jinlin Baijia 
08/09 04:00
FT 
 Cucuta
Atletico Bucaramanga 1
08/09 06:00
FT 
 Aguilas Doradas
Envigado 
08/09 06:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Union Magdalena 
08/09 08:00
FT 
 Santa Fe
Millonarios 
08/09 03:30
FT 
 Fortaleza
Real Santander 
08/09 03:00
FT 
 Montserrat
Dominican Republic 
08/09 06:00
FT 
 Curacao
Haiti 
08/09 08:00
FT 
 Canada
Cuba 
08/09 10:00
FT 
1 El Salvador
St Lucia 
08/09 08:00
FT 
 Puntarenas
Ad Guanacasteca 1
08/09 10:00
FT 
 Herediano
Perez Zeledon 1
08/09 10:05
FT 
 Ad San Carlos
Guadalupe 
07/09 21:00
FT 
 Dugopolje U19
Sesvete U19 
07/09 16:15
FT 
 Odra Petrkovice
SC Znojmo 
07/09 16:15
 
 Mfk Karvina U19
Viktoria Plzen U19 
07/09 17:00
 
 Hradec Kralove u19
Pardubice U19 
90min [1-1], Penalty [5-4], Hradec Kralove u19 win
07/09 20:00
 
 Ceske Budejovice u19
Mlada Boleslav U19 
07/09 19:45
FT 
 Fa 2000
HIK 
07/09 20:00
FT 
 BK Frem
Bronshoj 
07/09 21:00
FT 
 Skovshoved
Avarta 
07/09 19:00
FT 
 Vejgaard Bk
AB Kobenhavn 
07/09 20:00
FT 
 Brabrand IF
Sydvest 
07/09 20:00
FT 
 Middelfart
Thisted 
07/09 19:00
 
 Kolding Bk Womens
Brondby Womens 
08/09 04:00
FT 
 Orense Sc
Gualaceo Sc 1
07/09 22:00
FT 
 Aldershot Town
Barrow 
07/09 22:00
FT 
 Boreham Wood
Dover Athletic 
07/09 22:00
FT 
 Bromley
Chesterfield 
07/09 22:00
FT 
 Chorley
Stockport County 
07/09 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Eastleigh 
07/09 22:00
FT 
 Halifax Town
Yeovil Town 
07/09 22:00
FT 
 Maidenhead United
Dagenham and Redbridge 
07/09 22:00
FT 
 Sutton United
Notts County 
07/09 22:00
FT 
 Torquay United
Harrogate Town 1
08/09 02:30
FT 
 Hartlepool United FC
Woking 
07/09 22:00
FT 
 Blyth Spartans
Kidderminster 
07/09 22:00
FT 
1 Alfreton Town
Curzon Ashton 
07/09 22:00
FT 
 Altrincham
Leamington 
07/09 22:00
FT 
 Boston United
Bradford Park Avenue 
07/09 22:00
FT 
 Brackley Town
AFC Telford United 
07/09 22:00
FT 
 Chester FC
Guiseley 
07/09 22:00
FT 
 Farsley Celtic
Kettering Town 
07/09 22:00
FT 
 Gloucester City
Darlington 
07/09 22:00
FT 
 Spennymoor Town
Kings Lynn 
07/09 22:00
FT 
 York City
Southport FC 
07/09 22:00
 
 Billericay Town
Bath City 
07/09 22:00
FT 
 Braintree Town
Dulwich Hamlet 
07/09 22:00
FT 
1 Chippenham Town
Tonbridge Angels 
07/09 22:00
FT 
1 Dartford
Dorking 
07/09 22:00
FT 
1 Eastbourne Borough
Slough Town 
07/09 22:00
 
 Hampton & Richmond
Concord Rangers 
07/09 22:00
 
 Hemel Hempstead Town
Chelmsford City 1
07/09 22:00
 
 Hungerford Town
St Albans City 1
07/09 22:00
FT 
 Maidstone United
Havant and Waterlooville 
07/09 22:00
 
 Wealdstone
Oxford City 
07/09 22:00
FT 
 Weymouth
Welling United 1
07/09 19:00
FT 
 Milton Keynes Dons
AFC Wimbledon 
07/09 19:30
FT 
 Doncaster Rovers
Rotherham United 
07/09 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Gillingham 
07/09 22:00
FT 
 Coventry
Blackpool 
07/09 22:00
Postp. 
 Portsmouth
Southend United 
07/09 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Lincoln City 
07/09 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Oxford United 
07/09 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Accrington Stanley 1
07/09 22:00
 
 Grimsby Town
Crewe Alexandra 
07/09 22:00
FT 
 Colchester United
Walsall 
07/09 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
Oldham Athletic 
07/09 22:00
FT 
 Mansfield Town
Scunthorpe United 
07/09 22:00
 
 Newport County
Port Vale 
07/09 22:00
FT 
 Morecambe
Salford City 
07/09 22:00
FT 
1 Bradford AFC
Northampton Town 
07/09 22:00
 
 Carlisle
Exeter City 
07/09 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Stevenage Borough 
07/09 22:00
FT 
 Cambridge United
Forest Green Rovers 
07/09 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Crawley Town 
07/09 22:00
FT 
 Leyton Orient
Swindon 
07/09 22:00
FT 
 Manchester City Womens
Manchester United Womens 
07/09 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Elva 
07/09 19:00
FT 
 Idrottsklubben Myran Women's
Y Ilves Womens 
07/09 22:00
FT 
 Pepo
Vantaa 
07/09 20:00
FT 
 Rops 2
Jakobstads Bollklubb 
07/09 21:00
FT 
 Vifk Vaasa
Js Hercules 
07/09 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Mypa 
08/09 00:30
FT 
 Lorient B
Poissy As 
08/09 00:30
FT 
 Vannes OC
Guingamp B 1
07/09 20:30
FT 
 Asj Soyaux Womens
Paris Womens 1
07/09 20:30
FT 
 Fleury 91 Womens
Montpellier Hsc Womens 
07/09 20:30
FT 
 Marseille Womens
Guingamp Womens 
07/09 20:00
FT 
 Stuttgarter Kickers
Goppinger Sv 
07/09 20:00
FT 
 Ksv Baunatal
Ksv Hessen Kassel 
07/09 20:00
FT 
 VfB Lubeck
Etsv Weiche Flensburg 
07/09 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
VfB Oldenburg 
07/09 22:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Wolfsburg Am 
07/09 22:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Holstein Kiel 2 
07/09 20:00
FT 
 Giessen
Astoria Walldorf 
07/09 20:00
FT 
1 Bayern Alzenau
Mainz Am 
07/09 20:00
 
 Saarbrucken
Tsg Hoffenheim Am 
07/09 20:00
FT 
 Sv Elversberg
08 Homburg 1
07/09 20:00
FT 
 Kickers Offenbach
Pirmasens 
07/09 20:00
FT 
 Bahlinger SC
Steinbach 
07/09 20:00
FT 
 VfR Aalen
Rot Weiss Koblenz 
07/09 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Sv Rodinghausen 
07/09 20:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
SV Lippstadt 
07/09 20:00
FT 
 Dortmund(am)
VFB Homberg 
07/09 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Sc Verl 
07/09 20:00
FT 
 Fortuna Koln
Bonner sc 
07/09 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
RW Oberhausen 
07/09 20:00
FT 
 Tus Haltern
Koln Am 
07/09 20:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Wattenscheid 
08/09 01:00
FT 
 Club Aurora
Deportivo Mictlan 
07/09 15:30
FT 
 Vasas U19
Mtk Hungaria Fc U19 1
07/09 17:00
 
 Gyori Eto Fc U19
Budapest Honved U19 
08/09 02:45
FT 
 Sligo Rovers
UC Dublin UCD 
08/09 02:45
FT 
 Novara
Lecco 
08/09 02:45
FT 
 Carpi
Vicenza 
08/09 02:45
FT 
 Avellino
Teramo 1
07/09 17:00
FT 
 Yokohama
Ventforet Kofu 
07/09 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Avispa Fukuoka 
07/09 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Yamagata Montedio 
07/09 18:00
FT 
 Ryukyu
Kagoshima United 
07/09 18:00
FT 
 Gifu
Tochigi SC 
07/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Machida Zelvia 
07/09 18:00
FT 
 Albirex Niigata
JEF United Ichihara 
07/09 13:00
 
 Maruyasu Industries
Honda Lock SC 
07/09 14:00
 
 Sony Sendai
Osaka 
07/09 14:00
 
 Verspah Oita
Honda 
08/09 11:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Reinmeer Aomori 
08/09 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Nara Club 
08/09 12:00
FT 
 Miyazaki
Ryutsu Keizai University 
07/09 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Thespa Kusatsu Gunma 
07/09 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Grulla Morioka 
07/09 16:00
FT 
 Tokyo U23
Giravanz Kitakyushu 
07/09 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Kataller Toyama 1
07/09 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Blaublitz Akita 
07/09 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Gamba Osaka U23 
07/09 16:00
 
 Nagano Parceiro (w)
Urawa Reds (w) 
08/09 10:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
As Harima Albion (w) 
07/09 18:00
FT 
 Gangneung
Gimhae City 
07/09 18:00
 
 Incheon Korail
Changwon City 
07/09 21:00
FT 
 Ukm
Terengganu B 
08/09 05:00
FT 
 Ua Zacatecas
Gavilanes Matamoros 
08/09 00:30
FT 
 Dordrecht 90
MVV Maastricht 
08/09 00:30
FT 
 Telstar
Cambuur Leeuwarden 
08/09 02:45
FT 
 Go Ahead Eagles
SBV Excelsior 
08/09 11:00
FT 
1 Melville United
Napier City Rovers 
07/09 22:00
 
1 Ballymena United
Warrenpoint Town 
07/09 22:00
FT 
 Cliftonville
Linfield FC 
07/09 22:00
 
 Coleraine
Dungannon Swifts 
07/09 22:00
FT 
 Glentoran
Larne 
07/09 22:00
 
1 Institute
Crusaders FC 
07/09 19:00
FT 
 FK Vidar
Brattvag 
07/09 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Moss 
07/09 22:00
FT 
 Baerum SK
Kjelsas IL 
07/09 22:00
FT 
 Grorud IL
Sotra 
07/09 22:00
FT 
 Odd Grenland B
Elverum 
07/09 19:00
FT 
1 Lokomotiv Oslo
Follo 
07/09 19:00
FT 
 Stromsgodset B
Djerv 1919 
07/09 19:00
FT 
 Bryne B
Flint 
07/09 20:00
FT 
 Arvoll
Sunndal 
07/09 20:00
FT 
 Halsen
Ready 
07/09 20:00
FT 
 Brodd
Start Kristiansand B 
07/09 21:00
FT 
 Fyllingsdalen
Fjora 
07/09 21:00
FT 
 Vard Haugesund
Bergen Nord 
07/09 23:00
FT 
 Viking B
Vindbjart 
08/09 00:00
FT 
 SK Traeff
Spjelkavik 
07/09 20:00
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Trondheims Orn Womens 
07/09 22:00
 
 Fredrikstad U19
Nordstrand U19 
08/09 04:30
FT 
 Sport Huancayo
Utc Cajamarca 
08/09 06:45
FT 
 Melgar
Molinos El Pirata 
08/09 09:00
FT 
 Sport Boys
Deportivo Municipal 
07/09 20:45
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Olsztyn OKS 1945 
08/09 00:00
FT 
 Wigry Suwalki
Puszcza Niepolomice 
08/09 01:10
FT 
 Sandecja
Gks Jastrzebie 
07/09 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Gryf Wejherowo 
07/09 23:00
FT 
1 Garbarnia Krakow
Elana Torun 
08/09 00:00
FT 
1 Bytovia Bytow
Pogon Siedlce 1
08/09 02:10
FT 
 Gornik Leczna
Resovia Rzeszow 
07/09 18:00
FT 
 Avia Swidnik
Podhale Nowy 1
07/09 19:00
FT 
1 Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice 
07/09 21:00
FT 
 Nielba Wagrowiec
Unia Janikowo 
07/09 23:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Rekord Bielsko Biala 
07/09 18:00
 
 Azs Wroclaw Womens
Uks Lodz Womens 
07/09 18:00
 
 Azs Uj Krakow Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
07/09 23:00
FT 
1 Csd Camara Lobos
Felgueiras 
07/09 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Scolar Resita 
07/09 16:00
FT 
 Pandurii
Gloria Buzau 
07/09 16:00
FT 
1 Snagov
Dunarea Calarasi 
07/09 16:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Politehnica Timisoara 
07/09 18:30
 
1 Juventus Bucharest
Scm Argesul Pitesti 
07/09 22:15
FT 
 Rapid Bucuresti
Luceafarul Oradea 
07/09 20:30
FT 
 Legion Dynamo
Inter Cherkessk 
07/09 21:00
FT 
 Alania
Makhachkala 
07/09 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Avangard 
07/09 20:00
 
1 Volga Olimpiets
Torpedo Armavir 
07/09 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Neftekhimik Nizhnekamsk 1
07/09 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Tom Tomsk 
07/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Krasnodar II 
07/09 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Luch-Energiya 1
07/09 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Yenisey Krasnoyarsk 
08/09 00:00
FT 
 Chayka K Sr
Rotor Volgograd 
07/09 20:00
FT 
 Airdrie United
Bohemians 
07/09 22:00
 
 Dunfermline
Alloa Athletic 
07/09 22:00
AET 
 Stenhousemuir
The New Saints 
90min [1-1], Penalty [3-1], Stenhousemuir win
07/09 22:00
FT 
 Montrose
Partick Thistle 
07/09 22:00
FT 
 Clyde
Queen of the South 
07/09 22:00
AET 
 Wrexham
Ayr Utd 
90min [1-1], Penalty [6-5], Wrexham win
07/09 22:00
AET 
 Dundee United
Arbroath 
90min [0-0], Penalty [3-4], Arbroath win
07/09 22:00
FT 
 Inverness C.T.
Greenock Morton 
07/09 22:00
FT 
 Raith Rovers
Falkirk 
08/09 00:15
FT 
 Connahs Quay Nomads
Cove Rangers 
07/09 22:00
FT 
 Forfar Athletic
East Fife 
08/09 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Dukla Banska Bystrica 
07/09 19:00
 
 Laguna U19
Cd Maspalomas U19 
07/09 19:00
FT 
 Tenerife U19
Sd San Jose U19 
08/09 01:00
FT 
 Ud Alzira U19
Villarreal U19 
08/09 01:00
FT 
 Ad Nervion U19
Recreativo Huelva U19 
08/09 00:00
FT 
 Barcelona Womens
Cd Tacon Womens 
07/09 22:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Albacete 1
08/09 00:00
FT 
 Malaga
Almeria 
08/09 02:00
FT 
 Fuenlabrada
SD Ponferradina 
08/09 02:00
FT 
 Extremadura
Numancia 2
08/09 03:00
FT 
1 Tenerife
Las Palmas 
08/09 00:00
FT 
1 Union Langreo
Atletico De Madrid B 
08/09 01:00
FT 
1 Marino luanco
Getafe B 
07/09 22:00
FT 
 Real Sociedad B
Cd Guijuelo 1
07/09 23:00
FT 
 Haro Deportivo
Burgos CF 1
08/09 01:00
FT 
 Villarreal B
Orihuela CF 
07/09 19:30
 
 Unión Viera
Tenisca 1
07/09 23:30
FT 
 Cd La Virgen Del Camino
G Segoviana 
07/09 23:30
FT 
 Cd Vera
Ud San Fernando 
08/09 00:00
FT 
 Real Aviles
Caudal 
08/09 00:00
FT 
 Las Palmas C
Atletico Union Guimar 1
08/09 00:00
FT 
 Sd Balmaseda
Suodu Pei 1
08/09 00:30
FT 
 Ce Europa
Terrassa 
08/09 01:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Ue Castelldefels 
08/09 01:00
FT 
 Constancia
Santa Catalina Atletico 
08/09 01:00
FT 
 Cartagena B
Minera 
08/09 01:00
FT 
 Cd Villegas
Alfaro 
08/09 01:00
FT 
 Eldense
Acero 
08/09 01:00
FT 
 Jove Espanol
Hercules Ii 1
08/09 01:15
FT 
 Ud Santa Marta
Tuoer De Cilliers 1
08/09 01:30
FT 
 Tamar Ritter
CD Robres 
08/09 02:00
FT 
 Sant Andreu
Ue Vilassar De Mar 
08/09 00:30
FT 
 Cordoba
Murcia 
08/09 01:00
FT 
 UCAM Murcia
UD Marbella 
08/09 02:00
FT 
 CP Villarrobledo
Recreativo Huelva 
08/09 02:30
FT 
 Don Benito
Atletico Sanluqueno 
07/09 19:45
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
07/09 20:20
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Kristianstads Dff Womens 
07/09 21:00
 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Pitea If Womens 
07/09 20:00
FT 
 Bk Forward
Sollentuna United FF 
07/09 20:00
FT 
 Vasalunds IF
Bodens BK 
07/09 21:00
FT 
 Carlstad United BK
Rynninge IK 
07/09 19:00
FT 
 Lindome GIF
Torns IF 
07/09 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Ljungskile SK 
07/09 20:00
FT 
 Lunds BK
Landskrona BoIS 
07/09 20:00
FT 
 Tvaakers IF
IFK Varnamo 
07/09 20:00
FT 
1 Ik Gauthiod
Lidkopings 
07/09 20:00
FT 
 Sundbybergs
Enkoping 
07/09 20:00
FT 
 Ifk Timra
Ytterhogdal Ik 
07/09 19:00
FT 
1 Nassjo Ff
Ifo Bromolla If 1
07/09 20:00
FT 
 Hassleholms If
Rappe Goif 
07/09 20:00
FT 
 Husqvarna FF
Raslatt SK 
07/09 21:00
FT 
1 Asarums If Fk
IFK Hassleholm 
07/09 20:00
FT 
 Afk Linkoping
Huddinge If 
07/09 20:30
FT 
 Wing Larsburg
Tokatspor 
07/09 21:30
FT 
 Catalca Spor
Sultanbeyli 
07/09 21:30
FT 
 Sile Yildizspor
Silivrispor 
07/09 21:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Artvin Hopaspor 
07/09 21:30
FT 
 Erokspor
Cizrespor 
07/09 21:00
FT 
 Yeni Altindag Bs
Muglaspor 1
07/09 21:30
FT 
1 Bayrampasa
Golcukspor 1
07/09 23:00
FT 
 Ajman
Al-Sharjah 
08/09 03:00
FT 
 Sky Blue Fc Womens
North Carolina Womens 
08/09 07:00
FT 
 Richmond Kickers
Greenville Triumph 
08/09 08:00
FT 
 Forward Madison
Tormenta 
08/09 07:00
FT 
 Charlotte Independence
Tampa Bay Rowdies 
08/09 07:00
FT 
 North Carolina
Bethlehem Steel 
08/09 08:00
FT 
 Memphis 901
Swope Park Rangers 
08/09 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
Tulsa Roughnecks 
08/09 08:30
FT 
 Stlouis Lions
Nashville 
08/09 10:00
 
 LA Galaxy 2
Real Monarchs Slc 
08/09 10:00
FT 
 Reno 1868
Fresno 
08/09 10:35
FT 
 Las Vegas Lights
El Paso Locomotive 
08/09 10:35
FT 
 Phoenix Rising
San Antonio 
08/09 10:35
FT 
 Sacramento Republic
Tacoma Defiance 
07/09 23:00
FT 
 Metropolitanos
Caracas FC 
08/09 05:00
FT 
1 Trujillanos FC
Monagas 1
08/09 03:30
FT 
 Yaracuyanos
Deportivo Petare FC 
08/09 03:30
FT 
1 Gran Valencia
Ca Furrial 
08/09 04:00
FT 
 Titanes
Atletico El Vigia 
07/09 21:30
FT 
 Aberystwyth Town
Airbus 
07/09 21:30
FT 
 Penybont
Bala Town 
07/09 21:30
FT 
 Barry Town Afc
Caernarfon 
07/09 21:30
FT 
 Carmarthen
Cardiff Metropolitan University 
07/09 17:15
FT 
 Romania Beach Soccer
Bulgaria Beach Soccer 
07/09 18:30
FT 
 Greece Beach Soccer
Hungary Beach Soccer 
07/09 19:45
FT 
 Azerbaijan Beach Soccer
Czech Republic Beach Soccer 
07/09 21:15
FT 
 Russia Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
07/09 17:20
FT 
 Korona Kielce
Rakow Czestochowa 
07/09 21:00
 
 Zambia
South Africa 
07/09 21:00
FT 
 Denmark U19
Mexico U17 
07/09 21:00
FT 
 Brescia
Frosinone 
07/09 22:00
FT 
 Croatia U19
France U19 1
07/09 22:00
FT 
 Belarus U19
Estonia U19 
07/09 22:00
FT 
 Belgium U19
Portugal U19 
07/09 22:30
FT 
 Dinamo Brest
Jagiellonia Bialystok 
07/09 22:30
FT 
 Olimpic Donetsk
Kolos Kovalyovka 
07/09 23:00
FT 
 Slovenia U19
Russia U19 
07/09 23:00
FT 
1 Dnipro 1
Illichivets 
07/09 23:20
FT 
 Guatemala (w)
El Salvador (w) 
07/09 23:30
FT 
 Bosnia Herzegovina U19
Albania U19 1
08/09 00:00
FT 
 Lecce
Cosenza Calcio 1914 
08/09 00:00
FT 
 Kayserispor
Adanaspor 
08/09 08:00
FT 
 Minnesota United
Pachuca