livescore - live soccer scores

LiveScore 04 Sep 2019

04/09 21:00
FT 
 Eritrea
Namibia 
04/09 21:00
FT 
 Ethiopia
Lesotho 
04/09 21:00
FT 
 Burundi
Tanzania 
04/09 22:00
FT 
 South Sudan
Equatorial Guinea 
04/09 22:30
FT 
 Mauritius
Mozambique 
04/09 23:00
FT 
 Djibouti
Swaziland 
04/09 23:30
FT 
 Sao Tome & Principe
Guinea Bissau 
05/09 02:00
FT 
 Liberia
Sierra Leone 
05/09 08:00
 
 Necaxa
Celaya 
05/09 08:00
FT 
1 Venados
Juarez 
05/09 08:00
FT 
1 Mineros De Zacatecas
Club Tijuana 1
05/09 10:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Correcaminos Uat 
05/09 00:00
FT 
 Congo U23
Zambia U23 
05/09 08:10
AET 
 Atletico Tucuman
Boca Juniors 
90min [2-2], Penalty [5-4], Atletico Tucuman win
05/09 06:30
FT 
 Excursionistas
Real Pilar 
04/09 20:30
 
1 Ferro Carril Oeste Reserves
Nueva Chicago Reserves 
04/09 21:10
FT 
 Tigre Reserves
Barracas Central Reserves 
04/09 22:00
 
 Deportivo Moron Reserves
Villa Dalmine Reserves 
05/09 02:00
FT 
 Ca Atlanta Reserves
Quilmes Reserves 
05/09 03:00
FT 
 Chacarita Juniors Reserves
Temperley Reserves 
05/09 07:15
FT 
 Auto Esporte Clube Pb
Internacional Pb 1
05/09 02:00
FT 
 Agua Santa
Mirassol 
05/09 02:00
FT 
 Juventus Sp
Inter De Limeira 
05/09 06:00
FT 
 Ferroviaria Sp
EC Sao Bernardo/SP 
05/09 07:00
FT 
 Taubate
Atibaia 
05/09 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Nacional Sp 
05/09 07:00
FT 
 Comercial Sp
EC Santo Andre 
05/09 07:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Linense Bra 
05/09 07:55
FT 
 Luverdense
Goias 
05/09 08:00
FT 
 Costa Rica Ms
Cuiaba (MT) 
04/09 21:00
FT 
 Sao Goncalo U20
Bonsucesso U20 
04/09 23:45
FT 
 Artsul U20
Duque De Caxias Rj U20 
04/09 23:45
FT 
 Nova Cidade U20
Campos Aa U20 
04/09 23:45
FT 
1 Sampaio Correa Rj U20
Serra Macaense U20 
05/09 06:00
AET 
 Atletico Paranaense
Gremio 1
90min [2-0], Aggregate [2-2], Penalty [5-4], Atletico Paranaense win
05/09 08:30
FT 
 Internacional RS
Cruzeiro 
05/09 10:00
FT 
 Pacific
Forge 
05/09 07:00
FT 
1 Huadiwei Sub
Union Espanola 
05/09 07:00
FT 
 Atletico Huila
Cucuta 
05/09 09:00
FT 
 La Equidad
Deportivo Pasto 
05/09 05:05
FT 
 Limon
Adr Jicaral 
05/09 10:00
FT 
 Perez Zeledon
Ad Grecia 
05/09 10:00
FT 
 Alajuelense
Ad San Carlos 2
05/09 10:00
FT 
 Santos De Guapiles
Herediano 
04/09 23:00
FT 
 Admira Praha
Hradec Kralove 
04/09 23:30
FT 
 Sokol Lanzho
Vysocina Jihlava 
04/09 22:30
FT 
 Banik Ostrava B
Unicov 
04/09 23:00
FT 
 Sigma Olomouc B
Odra Petrkovice 
04/09 23:00
FT 
 Blansko
Viktoria Otrokovice 1
04/09 23:00
FT 
 Dolni Benesov
SC Znojmo 
04/09 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Hlucin 
04/09 23:00
FT 
 Velke Mezirici
Slovacko Ii 
04/09 23:00
FT 
 Zlin B
Uhersky Brod 
04/09 23:15
FT 
 Herlev IF
Silkeborg IF 
04/09 23:15
FT 
 Avarta
BK Frem 
04/09 23:35
FT 
 Brabrand IF
Fredericia 
05/09 00:15
FT 
 Union Santa Fe
Horsens 
05/09 01:00
FT 
 B 73 Slagelse
AB Kobenhavn 
05/09 01:00
FT 
 Kolding IF
Randers 
05/09 02:45
FT 
 Dagenham and Redbridge
Bromley 
05/09 02:45
FT 
 Darlington
Blyth Spartans 
05/09 02:45
FT 
 Havant and Waterlooville
Hungerford Town 
05/09 02:45
FT 
1 Newport County
West Ham United U21 
05/09 02:45
FT 
 Huddersfield Town Womens
Hull City Womens 
05/09 02:45
FT 
 Burnley Womens
Fylde Lfc Womens 
04/09 23:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Pohja Tallinna Jk Volta 
05/09 00:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tallinna Wolves 
04/09 23:30
FT 
 Vpv Pallo Veikot
Narpes Kraft 
04/09 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Eif Academy 
04/09 23:30
FT 
1 Kaik Tepa
Sif 
04/09 23:45
FT 
 Spvgg Hankofen Hailing
Ssv Jahn Regensburg Ii 1
05/09 01:30
FT 
1 Bocholt
Ssvg Velbert 
05/09 01:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Wacker Nordhausen 
04/09 21:00
FT 
 AO Episkopis Rethymno
Ethnikos Pireaus 
04/09 16:30
FT 
 Psgc Ciamis
Sriwijaya Palembang 
04/09 14:15
FT 
 Ps Wakatobi
Gulamastar Buteng 
04/09 15:55
FT 
 Psgj Kabupaten Cirebon
Prima Con 
04/09 16:00
FT 
 Gasko
Persimubar Muna Barat 
04/09 16:00
FT 
 Benpica Karawang
Depok United 
04/09 16:00
FT 
 Persebam Kabupaten Bogor
Bintang Timur 
04/09 16:15
FT 
 Protaba Bantul
Rajawali Gunung Kidul 
04/09 16:15
 
 Sleman United
Uad 
04/09 16:30
FT 
 Persebi Boyolali
Persip Pekalongan 
04/09 16:30
FT 
 Persibas Banyumas
Psip Pemalang 
04/09 16:30
FT 
 Persiku Kudus
Persab Brebes 
05/09 02:45
FT 
 Leixlip United
Tullamore Town 
05/09 03:00
FT 
 St Patricks Cy
Dublin Bus 
05/09 03:00
FT 
 Swords Celtic
Lucan United 
04/09 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima 1
04/09 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus Eight 
04/09 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers 
04/09 18:35
FT 
 Gamba Osaka
Tokyo 
04/09 16:00
 
 Gyeongju KHNP
Cheonan City 
04/09 18:00
 
 Changwon City
Busan Transportation 
04/09 18:00
 
1 Gangneung
Incheon Korail 
04/09 18:30
 
 Gimhae City
Mokpo City 
04/09 23:45
FT 
 Al Salmiyah
Al Kuwait SC 1
04/09 22:00
FT 
 Glodeni
Abus Ungheni 
04/09 22:00
FT 
 Olimpia Balti
Real Succes 
04/09 22:00
FT 
 Sireti
Dacia Buiucani 
04/09 22:00
FT 
 Decic Tuzi
Bokelj Kotor 
04/09 22:00
FT 
 Mornar
Drezga 
04/09 22:00
FT 
 Arsenal Tivat
Lovcen Cetinje 
04/09 22:00
FT 
 Jezero Plav
Otrant 
04/09 22:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Ibar Rozaje 
05/09 02:45
FT 
 Ballymena Utd Reserves
Carrick Rangers Reserves 
04/09 20:00
FT 
 Rosenborg U19
Viking U19 
05/09 02:30
FT 
 Skedsmo U19
Raufoss U19 
05/09 09:00
 
 Sport Huancayo
Deportivo Municipal 
04/09 23:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Ruch Chorzow 
04/09 23:00
FT 
 Odra Miasteczko Slaskie
Gwarek Tarnowskie Gory 
04/09 16:00
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Selena Sn Constanta Womens 
04/09 16:10
FT 
 Universitatea Galati Womens
Vasas Odorhei Womens 
04/09 23:50
FT 
 Al Kawkab
Al Jeel 
05/09 00:05
FT 
 Al taqdom
Al Ansar 
05/09 00:10
FT 
 Al Ameade
Hottain 1
05/09 00:20
FT 
 Uhud
Al Rbeea 
04/09 22:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Radnicki 1923 Kragujevac 
04/09 22:30
FT 
 Zlatibor
Backa Backa Palanka 
04/09 22:30
FT 
 Zarkovo
Dinamo Vranje 
04/09 22:30
FT 
1 Buducnost Dobanovci
Zemun 
04/09 22:30
FT 
 Graficar
Borac Cacak 
05/09 00:00
FT 
 Trajal
Kabel Novi Sad 
05/09 02:00
FT 
 FK Bezanija
Radnicki Pirot 
04/09 23:00
FT 
 Rohoznik
Slovan Most Pri Bratislave 
04/09 23:00
FT 
 Kfc Kalna Nad Hronom
Nitra B 
04/09 23:00
FT 
 Sk Bahon
Lokomotiva Devinska Nova Ves 
04/09 23:00
FT 
 Lednicke Rovne
Nove Zamky 
04/09 23:00
FT 
 Slovan Duslo Sala
Povazska Bystrica 
04/09 23:00
FT 
 Tj Druzstevnik Vrakun
Sk 1923 Gabcikovo 1
04/09 23:00
FT 
 Vion Zlate Moravce B
Belusa 
04/09 23:00
FT 
 Mfk Rusovce
Sk Bernolakovo 
05/09 01:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
Spartak Trnava B 
04/09 22:00
FT 
 Dolne Vestenice
Zlate Moravce 
05/09 03:00
FT 
1 Trujillo
Arroyo Club Polideportivo 
04/09 21:25
FT 
 Kasimpasa U19
Trabzonspor U19 
04/09 21:30
FT 
 Uganda Police
Bul 
04/09 21:30
FT 
 Proline
Onduparaka 
05/09 01:00
FT 
 Sc Villa
Mbarara City 
04/09 21:00
FT 
 Hirnyk Sport
Metalist Kharkiv 
04/09 22:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Inhulets Petrove 
04/09 22:00
FT 
 Cherkashchyna Akademiya
Ahrobiznes Tsk Romny 
04/09 22:00
FT 
 Mynai
Balkany Zorya 1
04/09 23:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Rukh Vynnyky 
04/09 23:30
FT 
1 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Obolon Kiev 
05/09 00:00
FT 
 Volyn
Kremin Kremenchuk 1
05/09 00:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Chernomorets Odessa 
05/09 07:00
FT 
 Indy Eleven
New York Red Bulls B 
05/09 07:30
FT 
 Atlanta United 2
Birmingham Legion 
05/09 08:05
FT 
 St Louis Lions
Ottawa Fury 
05/09 09:00
FT 
 El Paso Locomotive
Tulsa Roughnecks 
05/09 09:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Las Vegas Lights 
05/09 03:00
FT 
 Dynamo Puerto
Monagas 1
05/09 03:20
FT 
 Fundacion Aifi
Mineros de Guayana 
05/09 03:30
FT 
 Gran Valencia
Deportivo La Guaira 
05/09 03:30
FT 
 Petroleros De Anzoategui
Metropolitanos 
05/09 03:30
FT 
 Atletico El Vigia
Estudiantes Merida 1
05/09 03:30
FT 
 Yaracuy
Aragua 
05/09 04:00
FT 
 Angostura
LALA 1
05/09 04:00
FT 
 Cd Hermanos Colmenares
Zamora Barinas 
05/09 04:00
FT 
1 Ca Furrial
Carabobo 
05/09 04:00
FT 
1 Estudiantes Caracas Sc
Atletico Venezuela 
05/09 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Portuguesa de Desportos 2
05/09 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Deportivo Lara 1
05/09 05:00
FT 
 Deportivo Petare FC
Caracas FC 
05/09 02:45
FT 
1 Conwy United
Bangor City FC 
04/09 17:00
FT 
 Slovakia Womens u19
Slovenia Womens U19 
04/09 18:00
FT 
 Schaffhausen
Zurich 
04/09 18:00
FT 
 St. Pauli
Aalborg BK 
04/09 19:30
FT 
 RKC Waalwijk
Utrecht Am 
04/09 22:30
FT 
 Alki Larnaka FC
Omonia Psevda 
04/09 22:30
FT 
 Digenis Morphou
PAEEK Keryneias 
04/09 22:30
FT 
 Agios Ierotheos
Aittios Spata 
04/09 22:40
FT 
 Ao Giouchtas
Kissamikos 
04/09 23:00
FT 
 Osk Otok
Hajduk Split 
04/09 23:00
FT 
 Asteras Tripolis
PAE Levadiakos 
04/09 23:00
FT 
 Doxa Dramas
Makedonikos 
05/09 00:00
FT 
 Austria Wien
SG Austria Klagenfurt 
05/09 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
MTK Hungaria FC 
05/09 00:20
FT 
 Mantova
Brescia 
05/09 00:30
FT 
 Eibar
CD Mirandes 
05/09 01:00
FT 
 Spain U19
Germany U19 
05/09 01:00
FT 
 Yf Juventus Zurich
Grasshoppers 
05/09 01:00
FT 
 Fsv Luckenwalde
Ludwigsfelder 
05/09 01:20
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Fortuna Koln U19 
05/09 02:00
AET 
 Alcorcon
Leganes 
90min [0-0], Penalty [4-2], Alcorcon win
05/09 02:00
FT 
 Alba
Sc Vista Alegre 
05/09 02:00
AET 
 Racing de Ferrol
Deportivo La Coruna 
90min [1-1], Penalty [8-7], Racing de Ferrol win
05/09 03:00
FT 
 Recreativo Huelva
Osasuna 
05/09 04:00
AET 
 Cd Coopsol
Universitario de Deportes 
90min [1-1], Penalty [4-3], Cd Coopsol win
05/09 08:00
FT 
 DC United
Puebla 
05/09 08:00
AET 
 Independiente Rivadavia
Andes Talleres 
90min [1-1], Penalty [4-2], Independiente Rivadavia win
05/09 10:30
FT 
 Cruz Azul
Atlas