livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Sep 2019

04/09 02:45
FT 
 Brentwood Town
Harlow Town 1
04/09 02:45
FT 
2 Mossley
Widnes 
03/09 16:00
FT 
 Sakhalin
Ska Khabarovsk 
03/09 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Tom Tomsk 
03/09 22:00
FT 
 FK Tyumen
Yenisey Krasnoyarsk 
04/09 08:00
FT 
 Morelia
Cimarrones De Sonora 
04/09 10:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Leones Univ Guadalajara 
04/09 10:00
FT 
 Uaem Potros
Atletico San Luis 
04/09 04:05
FT 
 Nueva Chicago
Ca Platense 
04/09 08:05
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Atletico Atlanta 
04/09 02:30
FT 
1 Ca Estudiantes Caseros Reserves
Deportivo Riestra Reserves 
04/09 01:00
FT 
 Sv Ilztal
Sv Pischelsdorf 
03/09 23:45
FT 
 Al Ahli Bhr
Al Ittihad Bhr 1
03/09 23:45
FT 
 Al-Muharraq
Al-shabbab 
04/09 01:00
FT 
 Manama Club
East Riffa 
04/09 08:00
FT 
 Atletico Acreano
Remo Belem (PA) 
04/09 00:15
FT 
 Goncalense U20
Ad Itaborai U20 
04/09 06:15
FT 
 Vila Nova (GO)
Vitoria Salvador BA 
04/09 06:15
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Londrina (PR) 
04/09 08:30
FT 
 Criciuma
Ponte Preta 
04/09 07:30
AET 
 Santos Womens
Ferroviaria Sp Womens 
90min [1-2], Penalty [1-3], Ferroviaria Sp Womens win
04/09 08:30
 
 Tigres Zipaquira
Deportivo Pereira 1
03/09 23:00
FT 
 Benesov
Pardubice 
04/09 00:00
FT 
 Jammerbugt
Middelfart 
03/09 23:15
FT 
 Djursland
Vsk Arhus 
03/09 23:15
FT 
 Fuglebakken Kfum
Viby 
03/09 23:15
FT 
 Herstedoster
HIK 
03/09 23:15
FT 
 Tarup Paarup If
Roskilde 
03/09 23:15
FT 
 Hillerod Fodbold
Naestved 
03/09 23:15
FT 
 Otterup
Sydvest 
03/09 23:15
FT 
 Ledoje Smorum Fodbold
Nykobing Falster 
03/09 23:15
FT 
 Kfum Roskilde
Herfolge Boldklub Koge 
03/09 23:15
FT 
 Vejgaard Bk
Hobro I.K. 
04/09 01:00
FT 
 Marienlyst
Holstebro Bk 
04/09 01:00
FT 
 Frederiksberg BK
Vanlose If 1
04/09 02:45
FT 
 Eastleigh
Boreham Wood  1
04/09 02:45
FT 
 Chesterfield
Halifax Town 
04/09 02:45
FT 
 Dover Athletic
Ebbsfleet United 
04/09 02:45
FT 
 Harrogate Town
Chorley 
04/09 02:45
FT 
 Notts County
Solihull Moors 
04/09 02:45
FT 
 Stockport County
AFC Fylde 
04/09 02:45
FT 
 Woking
Torquay United 
04/09 02:45
FT 
 Wrexham
Maidenhead United 
04/09 02:45
FT 
 Yeovil Town
Sutton United 
04/09 02:45
FT 
 Barrow
Hartlepool United FC 
04/09 02:45
FT 
 Kidderminster
Brackley Town 
04/09 02:45
FT 
 AFC Telford United
Gloucester City 
04/09 02:45
FT 
 Bradford Park Avenue
Farsley Celtic 
04/09 02:45
FT 
 Gateshead
Spennymoor Town 
04/09 02:45
FT 
 Guiseley
York City 
04/09 02:45
FT 
 Kettering Town
Boston United 
04/09 02:45
FT 
1 Kings Lynn
Alfreton Town 
04/09 02:45
FT 
 Southport FC
Altrincham 1
04/09 02:45
FT 
1 Concord Rangers
Braintree Town 
04/09 02:45
FT 
 Dorking
Chippenham Town 1
04/09 02:45
FT 
 Dulwich Hamlet
Maidstone United 
04/09 02:45
FT 
 Oxford City
Weymouth 
04/09 02:45
FT 
 Tonbridge Angels
Dartford 
04/09 02:00
FT 
 Forest Green Rovers
Southampton U21 
04/09 02:10
AET 
 Bolton Wanderers
Bradford AFC 
90min [1-1], Penalty [3-4], Bradford AFC win
04/09 02:30
FT 
 Crewe Alexandra
Burton Albion 
04/09 02:30
FT 
 Blackpool
Morecambe 
04/09 02:30
FT 
 AFC Wimbledon
Brighton Hove Albion U21 
04/09 02:30
FT 
 Northampton Town
Peterborough United 
04/09 02:45
AET 
 Plymouth Argyle
Bristol Rovers 
90min [1-1], Penalty [5-3], Plymouth Argyle win
04/09 02:45
FT 
 Grimsby Town
Scunthorpe United 1
04/09 02:45
FT 
 Accrington Stanley
Fleetwood Town 1
04/09 02:45
FT 
 Salford City
Aston Villa U21 
04/09 02:45
FT 
 Macclesfield Town
Newcastle U21 
04/09 02:45
FT 
 Doncaster Rovers
Lincoln City 
04/09 02:45
FT 
 Gillingham
Colchester United 
04/09 02:45
FT 
 Ipswich
Tottenham Hotspur U21 
04/09 02:45
FT 
 Oxford United
Norwich City U21 
04/09 02:45
FT 
 Portsmouth
Crawley Town 
04/09 02:45
FT 
 Leyton Orient
Southend United 1
04/09 02:45
AET 
 Coventry
Walsall 
90min [0-0], Penalty [5-4], Coventry win
04/09 02:45
FT 
 Exeter City
Cheltenham Town 
04/09 02:45
FT 
 Stevenage Borough
Milton Keynes Dons 
04/09 02:45
FT 
 Mickleover Sports
Buxton FC 
04/09 02:45
FT 
 Whitby Town
Scarborough 
04/09 02:45
FT 
 Bamber Bridge
Atherton Collieries 1
04/09 02:45
FT 
 Lancaster City
Fc United Of Manchester 1
04/09 02:45
FT 
 Nantwich Town
Warrington Town AFC 
04/09 02:45
FT 
 Peterborough Sports
Banbury United 
03/09 20:15
FT 
 Georgia (w)
Italy(w) 
03/09 22:00
FT 
 Ukraina (w)
Germany (w) 
03/09 23:00
FT 
 Bosnia (w)
Malta (w) 
03/09 23:00
FT 
 Slovenia (w)
Kosovo Womens 
04/09 00:00
FT 
 Russia (w)
Estonia (w) 
04/09 00:00
FT 
 Latvia womens
Sweden (w) 
04/09 00:00
FT 
 Israel (w)
Denmark (w) 
04/09 00:00
FT 
 Austria (w)
North Macedonia Womens 
04/09 01:00
FT 
 Belarus (w)
Faroe Islands (w) 
04/09 01:00
FT 
 Switzerland (w)
Litva (w) 
04/09 02:00
FT 
 Netherlands (w)
Turkey (w) 
04/09 02:05
FT 
 Wales (w)
Northern Ireland (w) 
04/09 02:30
FT 
 Ireland (w)
Montenegro (w) 
04/09 02:30
FT 
 Belgium (w)
Croatia (w) 
03/09 23:20
FT 
 Ponnistajat
PK-35 
04/09 00:30
FT 
 Tus Haltern
Wuppertaler Sv 
03/09 18:00
 
 Rangdajied United
Nangkiew Irat 
03/09 16:25
FT 
2 Pscs Cilacap
Babel United 2
03/09 16:30
 
 Persibat Batang
Persita Tangerang 1
03/09 16:30
FT 
 PSPS Pekanbaru
Psbk Blitar 
03/09 14:15
FT 
 Emphank
Ps Konut Putra 
03/09 15:00
FT 
 Medan Utama
Ps Harjuna Putra 
03/09 15:10
FT 
 Mandailing Raya
Toba Samosir 
03/09 15:10
FT 
1 Bintang Utara
Poslab Labuhan Batu 
03/09 15:55
FT 
 Persima Majalengka
Psit Kota Cirebon 
03/09 15:55
FT 
 Patriot Candrabhaga
Cibinong Poetra 
03/09 16:00
FT 
 Persikasi Kabupaten Bekasi
Fearless Persekabtas 
03/09 16:00
FT 
 Pskc Kota Cimahi
Sultan Muda 
03/09 16:05
FT 
 Bola Gotong
Amesiu United 
03/09 21:30
FT 
 Damash Gilan FC
Arman Gohar Sirjan 
04/09 02:45
FT 
 Rockmount
Carrigaline United 1
03/09 20:30
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Alnada Nazareth 
03/09 14:30
AET 
 Kansai University
Fukuoka University 
90min [1-1], 120min [3-1], Kansai University win
03/09 14:30
FT 
 Rissho University
Osaka Taiiku University 
03/09 22:00
FT 
 Victoria Bardar
Drochia 
04/09 08:00
 
 Managua
Deportivo Ocotal 
04/09 07:00
FT 
 Tahiti Womens U19
New Zealand Womens U19 
04/09 10:00
FT 
 American Samoa Womens U19
Samoa Womens U19 
03/09 21:35
FT 
 Al Oruba Sur
Al Seeb 
03/09 21:40
FT 
 Muscat
Oman Club 
03/09 21:45
FT 
 Bahla
Alrstak 
03/09 21:50
FT 
 AL-Nahda
Saham 
03/09 21:50
FT 
 Sohar Club
Al-Suwaiq Club 
03/09 20:00
FT 
 Cerro Porteno Asuncion Reserves
Club River Plate Asuncion Reserve 
03/09 16:10
FT 
 Uni Alexandria Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
03/09 23:40
FT 
 Al Thuqbah
Najran 
03/09 23:40
FT 
 Al Nojoom
Al Shoalah 
03/09 23:55
FT 
 Al Mojzel
Al Baten 
04/09 00:05
FT 
 Al Bukayriyah
Al Qadasiya 
03/09 21:00
FT 
 Hamilton U20
Dundee United U20 
03/09 23:00
FT 
 IFK Norrkoping U21
Vasteras Sk Fk U21 
03/09 23:00
FT 
 Hacken U21
Goteborg U21 
03/09 21:00
FT 
1 Vipers
Tooro United 
03/09 21:30
FT 
 Wakiso Giants
Ura Kampala 
03/09 21:30
FT 
 Maroons
Kyetume 
03/09 21:30
FT 
 Ma Lu
Koyetum 
03/09 21:30
FT 
 Cs Paulesti
Bright Stars 
03/09 21:40
FT 
 Busoga United
Kampala City Council 
03/09 21:30
FT 
 Ca River Plate Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves 
04/09 02:00
FT 
 Cerro Largo Reserves
Boston River Reserve 
03/09 16:30
FT 
 Perth Glory
Newcastle Jets 
03/09 16:30
 
 Spain Womens U19
Italy Womens U19 
03/09 17:00
FT 
 Western United
North Geelong Warriors 
03/09 17:00
FT 
 Fk Orsha
Dnepr Smolensk 
03/09 20:00
FT 
 Cambuur Reserve
Jong Zwolle Reserve 
03/09 22:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Nafta 
03/09 22:00
FT 
 Bulgaria U19
Macedonia U19 
03/09 22:00
FT 
 Dubrava Zagreb
Al-Qadsia 
03/09 23:00
FT 
 Panahaiki-2005
Luftetari Gjirokaster 
04/09 00:00
FT 
 Norway (w)
England (w) 
04/09 02:00
FT 
 Northern Ireland U19
Faroe Islands U19 
04/09 02:30
FT 
 Espartinas
Castilleja 
04/09 08:00
FT 
 USA womens
Portugal (w)