livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Aug 2019

31/08 02:00
 
 Sevilla
Celta Vigo 
31/08 04:00
 
 Athletic Bilbao
Real Sociedad 
31/08 02:45
 
 Bologna
Spal 
31/08 02:30
 
 Monchengladbach
RB Leipzig 
31/08 02:45
 
 Metz
PSG 
31/08 02:45
 
 Cardiff City
Fulham 
31/08 02:00
 
 Emmen
Zwolle 
31/08 02:30
 
 KV Mechelen
Mouscron Peruwelz 
31/08 02:00
 
 Moreirense
Portimonense 
31/08 04:15
 
 Belenenses
Boavista 
31/08 01:00
 
 Krylya Sovetov Samara
Dinamo Moscow 
30/08 19:00
 
 Suwon Samsung Bluewings
Jeju United 
31/08 01:00
 
 Teuta Durres
Luftetari Gjirokaster 
31/08 01:00
 
 Vllaznia Shkoder
KF Tirana 
31/08 01:00
 
 KS Perparimi Kukesi
KF Laci 
31/08 01:00
 
 Partizani Tirana
Flamurtari 
31/08 01:00
 
 Skenderbeu Korca
Ks Bylis 
30/08 23:00
 
 Mc Magra
Usm Bel Abbes 
31/08 03:00
 
 Us Biskra
Aso Chlef 
31/08 03:00
 
 Usm Alger
As Ain Mlila 
31/08 02:00
 
 Villa San Carlos
Comunicaciones BsAs 1
31/08 02:00
 
 Acassuso
Ca San Miguel 
31/08 02:00
 
 Sacachispas
Club Atletico Colegiales 
31/08 02:00
 
 Almirante Brown
Tristan Suarez 
31/08 02:00
 
1 UAI Urquiza
San Telmo 1
31/08 02:00
 
 CA Fenix Pilar
Deportivo Armenio 
31/08 02:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Flandria 
31/08 02:00
 
 Defensores Unidos
Los Andes 
31/08 02:00
 
 Argentino de Quilmes
Justo Jose De Urquiza 
31/08 02:30
 
 Club Lujan
Leandro N Alem 
31/08 02:30
 
 Excursionistas
Canuelas 
31/08 02:30
 
 Deportivo Merlo
El Porvenir 
31/08 02:30
 
 Deportivo Laferrere
General Lamadrid 
31/08 02:30
 
 Central Cordoba De Rosario
Sportivo Dock Sud 
31/08 02:30
 
 Victoriano Arenas
Deportivo Espanol 
31/08 02:30
 
 Real Pilar
Sportivo Italiano 
31/08 02:30
 
 San Martin Burzaco
Argentino De Merlo 
31/08 02:30
 
 Berazategui
Ferrocarril Midland 
31/08 08:05
 
 Belgrano
Barracas Central 
31/08 06:00
 
 Lanus
Central Cordoba Sde 
31/08 08:10
 
 Estudiantes
Velez Sarsfield 
31/08 08:10
 
 Defensa Y Justicia
CA Banfield 
30/08 21:00
 
 Alashkert B Martuni
Ararat Yerevan 2 
30/08 21:00
 
 West Armenia
Lokomotiv Yerevan 
30/08 23:00
 
 Yerevan
Avan Academy 
30/08 23:30
 
 Pyunik
Yerevan 
31/08 02:00
 
 Al Hilal Omdurman
Al-Wasl 
30/08 23:00
 
 Austria Lustenau
FAC Team Fur Wien 
30/08 23:00
 
 SK Vorwarts Steyr
Dornbirn 
31/08 01:10
 
 Kapfenberg Superfund
SV Ried 
31/08 01:10
 
 Blau Weiss Linz
Wacker Innsbruck 
31/08 01:10
 
 SKU Amstetten
SV Horn 
31/08 01:10
 
 Liefering
Austria Wien Youth 
31/08 01:10
 
 Lafnitz
SG Austria Klagenfurt 
31/08 01:10
 
 Grazer AK
Juniors OO 
30/08 23:00
 
 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
31/08 00:45
 
 Gorodeya
Dnepr Mogilev 
31/08 02:30
 
 KFCO wilrijk
St Gilloise 
31/08 02:30
 
 Lokeren
Oud Heverlee 
31/08 02:30
 
 Roeselare
KVSK Lommel 
31/08 02:30
 
 Excelsior Virton
Westerlo 
31/08 02:30
 
 Thes Sport
Dessel Sport 
31/08 06:15
 
 Parana
Vila Nova (GO) 
31/08 08:30
 
 Cuiaba (MT)
Criciuma 
31/08 08:30
 
 Vitoria Salvador BA
Botafogo Sp 
31/08 01:30
 
 Slavia Sofia
Arda 
31/08 00:30
 
 Ludogorets Razgrad Ii
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
31/08 01:00
 
 Cska 1948 Sofia
Strumska Slava 
31/08 02:00
 
 Chernomorets Balchik
Pirin Blagoevgrad 
31/08 02:00
 
 Kariana Erden
Litex Lovech 
31/08 02:00
 
 Neftohimik
Septemvri Simitli 
31/08 02:00
 
 Botev Galabovo
Chernomorets Pomorie 
31/08 02:00
 
 Lokomotiv Sofia
PFK Montana 
31/08 02:00
 
 Spartak Pleven
Spartak Varna 
31/08 07:00
 
 Serbian White Eagles
Csc Mississauga 
31/08 07:30
 
 Union La Calera
Everton CD 
31/08 02:00
 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
30/08 23:00
 
 Dubrava Zagreb
Dugopolje 
30/08 23:30
 
 HNK Sibenik
Osijek Ii 
30/08 23:30
 
 Dinamo Zagreb 2
Hrvatski Dragovoljac 
30/08 23:30
 
 Kustosija
Rudes 
30/08 23:30
 
 Solin
Cibalia 
30/08 23:30
 
 Bijelo Brdo
Orijent Rijeka 
30/08 23:30
 
 Croatia Zmijavci
Hajduk Split Ii 
31/08 02:00
 
 Medjimurje
Radnik Sesvete 
31/08 00:00
 
 AEP Paphos
AEK Larnaca 
30/08 23:00
 
 Vitkovice
Pardubice 
31/08 00:00
 
 Hradec Kralove
Vysocina Jihlava 
31/08 01:00
 
 Fremad Amager
Naestved 
31/08 01:00
 
 Nykobing Falster
Kolding IF 
31/08 01:00
 
 Skive IK
Herfolge Boldklub Koge 
31/08 01:00
 
 Odense BK
Sonderjyske 
30/08 18:00
 
 If Lyseng Womens
Aarhus 1900 Womens 
30/08 18:00
 
 Jai Fodbold Womens
Asa Aarhus Womens 
31/08 05:30
 
 CD FAS
Once Municipal 
31/08 05:30
 
 Cd El Vencedor
Cd Chalatenango 
31/08 05:30
 
 Isidro Metapan
Jocoro 
31/08 05:30
 
 Independiente San Vicente
Santa Tecla 
31/08 05:30
 
 Aguila
Municipal Limeno 
31/08 05:30
 
 Sonsonate
Alianza San Salvador 
30/08 20:30
 
 Birmingham U23
Ipswich U23 
31/08 02:00
 
 Nottingham Forest U23
Cardiff City U23 
30/08 22:00
 
 Bromsgrove Rovers
Kings Langley 
30/08 22:00
 
 Peterborough Sports
Banbury United 
30/08 23:30
 
 TPS Turku
Tpv Tampere 
31/08 00:00
 
 Stade Lavallois MFC
Quevilly 
31/08 02:00
 
 Pau
Red Star 93 
31/08 02:00
 
 Villefranche
Avenir Sportif Beziers 
31/08 02:00
 
 Avranches
US Boulogne 
31/08 02:00
 
 Bastia CA
Le Puy Foot 43 Auvergne 
31/08 02:00
 
 Bourg Peronnas
Ajaccio GFCO 
31/08 02:00
 
 Concarneau
Cholet So 
31/08 02:00
 
 Creteil
Lyon la Duchere 
31/08 02:00
 
 Dunkerque
Toulon 
31/08 02:00
 
 Le Mans
Sochaux 
31/08 02:00
 
 Caen
Le Havre 
31/08 02:00
 
 Auxerre
Ajaccio 
31/08 02:00
 
 Chateauroux
ES Troyes AC 
31/08 02:00
 
 Nancy
Rodez AF 
31/08 02:00
 
 Orleans US 45
Chamois Niortais 
31/08 02:00
 
 Valenciennes
Clermont Foot 
30/08 21:00
 
 Samtredia
Kolkheti Poti 
31/08 00:00
 
 Lokomotiv Tbilisi
Sioni Bolnisi 
31/08 00:00
 
 Chemnitzer
Munchen 1860 
31/08 00:30
 
 Nurnberg
Heidenheimer 
31/08 00:30
 
 SV Sandhausen
Darmstadt 
31/08 02:00
 
 Leiknir Reykjavik
Haukar 
31/08 02:00
 
 Fjolnir
Throttur 
31/08 02:00
 
 Fram Reykjavik
Vikingur Olafsvik 
30/08 23:00
 
 Umf Vidir
Fjardabyggd 
30/08 23:00
 
 Kf Gardabaer
Kari Akranes 
30/08 23:00
 
 Dalvik Reynir
Vestri 
30/08 23:00
 
 Ir Reykjavik
Throttur Vogur 
30/08 23:00
 
 Tindastoll Sauda
UMF Selfoss 
31/08 03:15
 
 Leiknir F
Volsungur Husavik 
30/08 16:30
 
 Madura United
Kalteng Putra 
30/08 16:30
 
 Semen Padang
Barito Putera 
30/08 16:30
 
 PS Tni
Pusamania Borneo 
30/08 19:30
 
 Bhayangkara Surabaya United
Persebaya Surabaya 
30/08 19:30
 
 Persib Bandung
Pss Sleman 
31/08 02:45
 
 Wexford Youths
Longford Town 
31/08 02:45
 
 Galway United
Limerick FC 
31/08 02:45
 
 Athlone
Drogheda United 
31/08 02:45
 
 Shelbourne
Bray Wanderers 
31/08 02:45
 
 UC Dublin UCD
Dundalk 
31/08 02:45
 
 Cork City
Sligo Rovers 
31/08 02:45
 
 Waterford United
Derry City 
31/08 03:00
 
 Shamrock Rovers
Bohemians 
31/08 03:00
 
 Finn Harps
St. Patrick's 
30/08 21:00
 
 Hapoel Akko
Maccabi Ahi Nazareth 
30/08 21:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Kfar Kasem 
30/08 21:00
 
 Hapoel Rishon Letzion
Maccabi Petah Tikva FC 
30/08 21:00
 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Katamon Jerusalem 
30/08 21:00
 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Umm Al Fahm 
30/08 21:00
 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Ashkelon 
30/08 21:00
 
 Hapoel Petah Tikva
Ironi Ramat Hasharon 
30/08 21:00
 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Afula 
31/08 03:00
 
 Chievo
Empoli 
30/08 18:00
 
 Blaublitz Akita
Azul Claro Numazu 
31/08 12:00
 
 As Elfen Sayama (w)
Ehime (w) 
31/08 12:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Yamato Sylphid Womens 
31/08 12:00
 
 As Harima Albion (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
31/08 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
B Kyoto (w) 
30/08 18:00
 
 Altay Spor Kulubu
Baykonur 
30/08 18:00
 
 Zhetysu 2
Akademiya Ontustik 
30/08 18:00
 
 Kaspyi Aktau
Kairat Academy 
30/08 18:00
 
 Maktaaral
Astana B 
30/08 18:00
 
 Bolat Temirtau
Akzhayik 
30/08 18:00
 
 Ekibastuzets
Aktobe Zhas 
30/08 18:00
 
 Tarlan Shymkent
Kyzylzhar Petropavlovsk 
30/08 16:00
 
 Incheon Korail
Mokpo City 
30/08 18:00
 
 Cheonan City
Gimhae City 
30/08 18:00
 
 Busan Transportation
Gangneung 
30/08 18:00
 
 Changwon City
Gyeongju KHNP 
30/08 22:30
 
 Metta/LU Riga
Bfc Daugavpils 
30/08 23:00
 
 Bfc Daugavpils
Riga 
31/08 00:00
 
 Liepajas Metalurgs
Rigas Futbola Skola 
30/08 23:00
 
 Taip
Kupiskis 
30/08 23:00
 
 Lietava Jonava
Minija 
30/08 23:00
 
 Hegelmann Litauen
Banga Gargzdai 
30/08 23:00
 
 Dziugas Telsiai
Nevezis 
30/08 23:00
 
 Zalgiris Vilnius B
Atomsfera Mazeikiai 
30/08 23:30
 
 Siauliai
Pakruojis 
31/08 08:00
 
 Morelia
Veracruz 
31/08 10:00
 
 Atlas
Club America 
30/08 22:00
 
 Atlas U20
Club America U20 
30/08 22:00
 
 Monarcas Morelia U20
Veracruz U20 
31/08 06:00
 
 Uaem Potros
Alebrijes De Oaxaca 
31/08 08:00
 
 Tampico Madero
Cafetaleros De Tapachula 
31/08 08:00
 
 Venados
Mineros De Zacatecas 
31/08 08:00
 
 Loros Universidad
Cimarrones De Sonora 
31/08 08:00
 
 Zacatepec
Atlante 
31/08 08:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Leones Univ Guadalajara 
31/08 08:00
 
 Celaya
Correcaminos Uat 
31/08 02:00
 
 Zeta
Rudar Pljevlja 
31/08 02:00
 
 Mladost Ljeskopolje
Iskra Danilovgrad 
31/08 02:00
 
 Kom Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
31/08 02:00
 
 OFK Petrovac
Ofk Titograd 
31/08 02:00
 
 FK Buducnost Podgorica
Grbalj Radanovici 
31/08 02:00
 
 Cambuur Leeuwarden
Den Bosch 
31/08 02:00
 
 Eindhoven
Go Ahead Eagles 
31/08 02:00
 
 SBV Excelsior
Helmond Sport 
31/08 02:00
 
 Volendam
NAC Breda 
31/08 02:00
 
 Jong Ajax Amsterdam
Almere City FC 
31/08 02:00
 
 Utrecht Am
Jong PSV Eindhoven 
31/08 02:00
 
 NEC Nijmegen
Telstar 
31/08 02:00
 
 Oss
De Graafschap 
31/08 02:00
 
 MVV Maastricht
Roda JC Kerkrade 
31/08 02:45
 
 Ballyclare Comrades
Loughgall 
31/08 02:45
 
 Ards
Portadown FC 
31/08 03:00
 
 Glenavon Lurgan
Coleraine 
31/08 01:00
 
 Odd Grenland
Bodo Glimt 
30/08 21:45
 
 Alrstak
Fnjaa SC 
31/08 04:30
 
 Sportivo Luqueno
Libertad Asuncion 
31/08 06:45
 
 Deportivo Capiata
Olimpia Asuncion 
31/08 04:00
 
 Univ. Cesar Vallejo
Sporting Cristal 
31/08 04:00
 
 Real Garcilaso
Alianza Universidad 
31/08 04:00
 
 Molinos El Pirata
Carlos Manucci 
31/08 04:00
 
 Academia Deportiva Cantolao
Sport Boys 
31/08 04:00
 
 Utc Cajamarca
Em Deportivo Binacional 
31/08 04:00
 
 Universitario de Deportes
Melgar 
31/08 04:00
 
 Deportivo Municipal
Alianza Lima 
31/08 04:00
 
 Dep. San Martin
Deportivo Union Comercio 
30/08 23:30
 
 Olsztyn OKS 1945
Zaglebie Sosnowiec 
31/08 00:00
 
 Arka Gdynia
Gornik Zabrze 
31/08 02:30
 
 Korona Kielce
Jagiellonia Bialystok 
30/08 17:00
 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Sms Lodz Youth 
30/08 17:00
 
 Lech Poznan Youth
Cracovia Krakow Youth 
30/08 17:00
 
 Slask Wroclaw Youth
Arka Gdynia Youth 
30/08 17:00
 
 Wisla Krakow Youth
Lechia Gdansk Youth 
30/08 17:00
 
 Escola Varsovia Warszawa Youth
Gornik Zabrze Youth 
30/08 17:00
 
 Zha Buse U19
Nowy Hutnik Youth 
30/08 17:00
 
 Pogon Szczecin Youth
Korona Kielce Youth 
30/08 18:00
 
 Legia Warszawa Youth
Zaglebie Lubin Youth 
30/08 22:10
 
 Al Khor SC
Umm Salal 
31/08 00:20
 
 Al Rayyan
Al-Gharafa 
30/08 23:00
 
 Botosani
Clinceni 
31/08 02:00
 
 Cs Voluntari
Universitatea Craiova 
30/08 18:00
 
 Ufa Youth
Orenburg Youth 
30/08 18:00
 
 Rubin Kazan Youth
Pfc Sochi Youth 
30/08 18:00
 
 Lokomotiv Moscow Youth
Rostov Youth 
30/08 18:00
 
 Terek Groznyi Youth
Tambov Youth 
31/08 02:05
 
 Inverness C.T.
Greenock Morton 
31/08 02:45
 
 Dundee United
Dundee 
31/08 02:00
 
 Radnicki 1923 Kragujevac
FK Metalac Gornji Milanovac 
31/08 02:00
 
 Borac Cacak
Buducnost Dobanovci 
31/08 02:00
 
 Zemun
FK Bezanija 
31/08 02:00
 
 Radnicki Pirot
Trajal 
31/08 02:00
 
 Kabel Novi Sad
Zarkovo 
31/08 02:00
 
 Dinamo Vranje
Zlatibor 
31/08 02:00
 
 Backa Backa Palanka
Sindjelic Belgrad 
30/08 19:45
 
 Young Lions
Geylang United FC 
30/08 22:30
 
 Partizan Bardejov
Ruzomberok B 
30/08 23:00
 
 Ask Bravo Publikum
NK Triglav Kranj 
31/08 04:00
 
 Zaragoza
Elche 
31/08 01:00
 
 Helsingborg IF
Ostersunds 
31/08 01:00
 
 Karlslunds If Hfk
Bk Forward 
31/08 01:00
 
 IK Brage
GAIS 
31/08 01:30
 
 Kayserispor
Galatasaray 
31/08 01:30
 
 Kasimpasa
Ankaragucu 
31/08 01:00
 
 Osmanlispor
Adanaspor 
30/08 23:00
 
 Ittihad Kalba
Al-Dhafra 
31/08 01:30
 
 Ahli Al-Fujirah
Ajman 
31/08 00:00
 
 Desna Chernihiv
Karpaty Lviv 
30/08 18:00
 
 Vorskla U21
Pfc Oleksandria U21 
30/08 18:00
 
 Zorya U21
Dynamo Kyiv U21 
30/08 18:00
 
 Lviv U21
Mariupol U21 
31/08 07:00
 
 Louisville City
Indy Eleven 
31/08 07:00
 
 Charlotte Independence
Charleston Battery 
31/08 07:00
 
 Ottawa Fury
Pittsburgh Riverhounds 
31/08 10:00
 
 Real Monarchs Slc
Okc Energy 
31/08 10:00
 
 Tacoma Defiance
San Antonio 
30/08 17:00
 
 An Giang
Phu Dong 
30/08 17:00
 
 Binh Phuoc
Pho Hien 
30/08 17:00
 
 Cần Thơ
Hue FC 
30/08 17:00
 
 Dak Lak
Long An 
30/08 17:00
 
 Đồng Tháp
Bình Định 
30/08 18:00
 
 Ha Tinh
Xm Fico Tay Ninh 
31/08 02:45
 
 Newi Cefn Druids
Aberystwyth Town 
31/08 02:45
 
 Bala Town
Connahs Quay Nomads 
31/08 02:45
 
 Carmarthen
Barry Town Afc 
31/08 02:45
 
 Uwic Inter Cardiff
Newtown 
31/08 03:00
 
 Airbus
Caernarfon 
30/08 18:30
 
 Nagoya Grampus Eight
Tokyo 
30/08 20:45
 
 Malaysia
Jordan 
30/08 23:00
 
 Cherno More Varna
Dunav Ruse 
31/08 02:00
 
 Az Alkmaar 2
Dordrecht 90 
31/08 02:45
 
 Carrick Rangers
Ballymena United 
31/08 04:00
 
 Inti Gas Deportes
Sport Huancayo