livescore - live soccer scores

LiveScore 25 Aug 2019

25/08 21:00
 
 Bournemouth
Manchester City 
25/08 23:30
 
 Tottenham Hotspur
Newcastle United 
25/08 23:00
 
 Alaves
Espanyol 
25/08 23:00
 
 Mallorca
Real Sociedad 
26/08 01:00
 
 Leganes
Atletico Madrid 
26/08 03:00
 
 Barcelona
Real Betis 
26/08 00:00
 
 Udinese
AC Milan 
26/08 02:45
 
 AS Roma
Genoa 
26/08 02:45
 
 Cagliari
Brescia 
26/08 02:45
 
 Hellas Verona
Bologna 
26/08 02:45
 
 Torino
Sassuolo 
26/08 02:45
 
 Sampdoria
Lazio 
26/08 02:45
 
 Spal
Atalanta 
25/08 21:30
 
 RB Leipzig
Eintr. Frankfurt 
26/08 00:00
 
 Hertha Berlin
Wolfsburg 
25/08 21:00
 
 AS Monaco
Nimes 
25/08 23:00
 
 Strasbourg
Stade Rennais 
26/08 03:00
 
 PSG
Toulouse 
25/08 19:00
 
 Swansea City
Birmingham 
25/08 18:15
 
 RKC Waalwijk
ADO Den Haag 
25/08 20:30
 
 Utrecht
VVV Venlo 
25/08 22:45
 
 Zwolle
Sparta Rotterdam 
25/08 22:45
 
 Feyenoord Rotterdam
AZ Alkmaar 
25/08 20:30
 
 Royal Antwerp
Gent 
26/08 00:00
 
 Standard Liege
Kortrijk 
26/08 02:00
 
 Mouscron Peruwelz
AS Eupen 
25/08 23:00
 
 Maritimo
Desportivo de Tondela 
26/08 00:00
 
 Santa Clara
Belenenses 
26/08 01:30
 
 Portimonense
Sporting Lisbon 
26/08 03:30
 
 Gil Vicente
Sporting Braga 
26/08 04:00
 
 Vitoria Guimaraes
Famalicao 
25/08 19:15
 
 St. Mirren
Glasgow Rangers 
25/08 22:00
 
 Celtic
Hearts 
25/08 19:00
 
 Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow 
25/08 21:30
 
 CSKA Moscow
Akhmat Grozny 
26/08 00:00
 
 FK Rostov
Rubin Kazan 
26/08 02:30
 
 Arsenal Tula
Gazovik Orenburg 
26/08 06:00
 
 Cincinnati
Columbus Crew 
26/08 08:00
 
 Dallas
Houston Dynamo 
26/08 10:30
 
 Los Angeles
LA Galaxy 
25/08 18:00
 
 Pohang Steelers
Incheon United 
25/08 18:00
 
 Jeju United
Seoul 
25/08 23:00
 
 Horoya Ac
Stade Malien De Bamako 
25/08 23:00
 
 Simba Sports Club
Ud Songo 
25/08 23:00
 
 Liscr Monrovia
Maranatha Fiokpo 
26/08 02:30
 
 All Boys
CA Brown Adrogue 
26/08 02:30
 
 Almagro
Gimnasia Mendoza 
26/08 03:00
 
 Agropecuario De Carlos Casares
Belgrano 
26/08 03:00
 
 Ca Platense
Estudiantes Rio Cuarto 
26/08 03:00
 
 San Martin Tucuman
Villa Dalmine 
25/08 22:00
 
 Godoy Cruz
Estudiantes 
26/08 00:15
 
 Union Santa Fe
Lanus 
26/08 02:30
 
 Central Cordoba Sde
Racing Club 
26/08 04:45
 
 River Plate
Talleres Cordoba 
26/08 07:00
 
 CA Banfield
Boca Juniors 
25/08 21:00
 
 Shirak
Pyunik 
26/08 00:00
 
 C. A. Bizertin
Js Saoura 
26/08 02:00
 
 Volcan Club
Asas Djibouti Telecom 
25/08 14:00
 
 Sunshine Coast
Moreton Bay United 
25/08 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Brisbane Roar Am 
25/08 12:00
 
 South Hobart
Riverside Olympic 
25/08 13:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
North Geelong Warriors 
25/08 13:15
 
 Box Hill United Sc
Murray United 
25/08 18:00
 
 Melbourne Heart Youth
Manningham United Blues 
25/08 18:00
 
 Fc Bulleen Lions
Springvale White Eagles 
25/08 13:00
 
 Port Melbourne Sharks
Dandenong City Sc 
25/08 13:00
 
 Bentleigh Greens
Avondale Heights 
25/08 13:00
 
 Altona Magic
Pascoe Vale Sc 
25/08 13:00
 
 Oakleigh Cannons
Green Gully Cavaliers 
25/08 13:00
 
 South Melbourne
Heidelberg United 
25/08 13:00
 
 Hume City
Kingston City 
25/08 13:00
 
 Dandenong Thunder
Melbourne Knights 
25/08 15:00
 
 Bentleigh Greens U20
Avondale U20 
25/08 15:00
 
 Hume City U20
Kingston City U20 
25/08 15:00
 
 Dandenong Thunder U20
Melbourne Knights U20 
25/08 15:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Dandenong City U20 
25/08 15:00
 
 Oakleigh Cannons U20
Green Gully Cavaliers U20 
25/08 15:00
 
 South Melbourne U20
Heidelberg United U20 
25/08 15:00
 
 Altona Magic U20
Pascoe Vale Sc U20 
25/08 14:00
 
 Taringa Rovers
Brisbane Knights 
25/08 16:00
 
 University of Queensland
Centenary Stormers 
25/08 23:00
 
 TSV Hartberg
Austria Wien 
25/08 23:00
 
 Red Bull Salzburg
Trenkwalder Admira 
25/08 23:00
 
 Sturm Graz
WSG Wattens 
25/08 16:30
 
 SG Austria Klagenfurt
Blau Weiss Linz 
25/08 19:00
 
 Bergheim/hof Womens
Vorderland Womens 
25/08 22:00
 
 Sabah
FK Inter Baku 
25/08 22:00
 
 Shakhter Soligorsk
Gomel 
25/08 22:00
 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 
25/08 23:00
 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
26/08 02:00
 
 NK Siroki Brijeg
FK Zeljeznicar 
26/08 03:00
 
 Vasco da Gama
Sao Paulo 
26/08 03:00
 
 Goias
Internacional RS 
26/08 03:00
 
 Santos
Fortaleza 
26/08 06:00
 
 Ceara
Flamengo 
26/08 06:00
 
 Avai
Corinthians 
26/08 06:00
 
 CSA Alagoas AL
Cruzeiro 
25/08 22:00
 
 America Mineiro
Guarani 
25/08 23:00
 
 Dunav Ruse
CSKA Sofia 
26/08 01:30
 
 Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia 
26/08 00:30
 
 Litex Lovech
Chernomorets Balchik 
26/08 01:00
 
 Pirin Blagoevgrad
Spartak Pleven 
26/08 06:30
 
 Kingsman
Serbian White Eagles 
25/08 23:00
 
 San Luis Quillota
Huadiwei Sub 
25/08 23:00
 
 Santiago Wanderers
Deportes Santa Cruz 
26/08 03:30
 
 Cobreloa
Union San Felipe 
26/08 00:00
 
 Deportes Iquique
Universidad de Concepcion 
26/08 03:00
 
 Universidad de Chile
Univ. Catolica 
26/08 05:30
 
 Huachipato
Csd Antofagasta 
25/08 16:00
 
 Dalian Quanjian Womens
Beijing Beikong Womens 
25/08 19:35
 
 Wuhan Jianghan Womens
Changchun Rcb Womens 
25/08 19:35
 
 Shanghai Rcb Womens
Jiangsu Suning Womens 
26/08 00:00
 
 Atletico Nacional
Dep.Independiente Medellin 
26/08 00:00
 
 Millonarios
Deportivo Cali 
26/08 00:00
 
 Deportivo Pasto
Union Magdalena 
26/08 00:00
 
 Cucuta
La Equidad 
26/08 00:00
 
 Alianza Petrolera
Atletico Huila 
26/08 00:00
 
 Deportes Tolima
CD Jaguares 
26/08 00:00
 
 Patriotas
Atletico Bucaramanga 
26/08 00:00
 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportiva Once Caldas 
26/08 00:00
 
 America de Cali
Envigado 
26/08 00:00
 
 Aguilas Doradas
Santa Fe 
26/08 03:30
 
 Fortaleza
Real Cartagena 
26/08 04:00
 
 Barranquilla
Universitario De Popayan 
26/08 01:00
 
 Limon
Deportivo Saprissa 
26/08 01:00
 
1 Cartagines Deportiva SA
Ad Grecia 
26/08 04:00
 
 Ad San Carlos
Herediano 
26/08 05:00
 
 Guadalupe
Adr Jicaral 
26/08 06:00
 
 Perez Zeledon
Universidad de Costa Rica 
26/08 02:00
 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
25/08 23:30
 
 Osijek Ii
Bijelo Brdo 
25/08 23:30
 
 Hajduk Split Ii
Kustosija 
25/08 23:30
 
 Rudes
HNK Sibenik 
25/08 16:15
 
 Viktoria Zizkov
Sk Slovan Varnsdorf 
25/08 23:00
 
 Fk Graffin Vlasim
Usti nad Labem 
25/08 23:00
 
 Opava U19
Mlada Boleslav U19 
25/08 23:00
 
 Pribram U19
Pardubice U19 
25/08 22:30
 
 Mlada Boleslav
Budejovice 
25/08 22:30
 
 Viktoria Plzen
Opava 
26/08 01:00
 
 Slovan Liberec
Sparta Praha 
25/08 20:00
 
 Fredericia
Kolding IF 
25/08 20:00
 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
25/08 21:00
 
 Vejle
Skive IK 
25/08 21:00
 
 Viborg
Nykobing Falster 
25/08 18:00
 
 Lyngby
Randers 
25/08 20:00
 
 Esbjerg FB
Silkeborg IF 
25/08 22:00
 
 Sonderjyske
Midtjylland 
26/08 00:00
 
 Brondby
Aarhus AGF 
26/08 02:00
 
 Kobenhavn
Nordsjaelland 
25/08 19:30
 
 Fortuna Hjorring Womens
Kolding Bk Womens 
25/08 19:00
 
 Osterbro If Womans
Sundby Bk Womens 
25/08 21:00
 
 Herlufsholm Gf Womens
Damso Womens 
26/08 01:15
 
 CD El Nacional
Univ. Catolica 
26/08 03:45
 
 Guayaquil City
Mushuc Runa 
26/08 04:00
 
 Independiente Jose Teran
Fuerza Amarilla 
26/08 06:00
 
 Macara
Emelec 
25/08 19:00
 
 Durham Wildcats Womens
Crystal Palace Womens 
25/08 20:00
 
 Charlton Athletic Womens
Lewes Womens 
25/08 21:00
 
 Blackburn Rovers Womens
London Bees Womens 
25/08 21:00
 
 Sheffield United Womens
Leicester City Womens 
26/08 02:45
 
 Scarborough
South Shields 
26/08 02:45
 
 Grantham Town
Basford Utd 
26/08 02:45
 
 Hyde United
Buxton FC 
26/08 02:45
 
 Matlock Town
Gainsborough Trinity 
26/08 02:45
 
 Mickleover Sports
Stafford Rangers 
26/08 02:45
 
 Nantwich Town
Witton Albion 
26/08 02:45
 
 Warrington Town AFC
Bamber Bridge 
26/08 02:45
 
 Whitby Town
Morpeth Town 
26/08 02:45
 
 Ashton United
Stalybridge Celtic 
26/08 02:45
 
 Lancaster City
Atherton Collieries 
26/08 02:45
 
 Radcliffe Borough
Fc United Of Manchester 
25/08 20:00
 
 Paide Linnameeskond
Maardu Fc Starbunker 
25/08 23:30
 
 Viljandi Jk Tulevik
JK Tallinna Kalev 
25/08 22:00
 
 Viimsi Mrjk
Vandra Jk Vaprus 
25/08 23:30
 
 Voru Jk
Parnu Jk 
26/08 00:00
 
 Tabasalu Charma
Keila Jk 
25/08 22:00
 
 HB Torshavn
Vikingur Gotu 
25/08 22:00
 
 Ab Argir
B36 Torshavn 
25/08 22:00
 
 skala if
NSI Runavik 
25/08 22:00
 
 IF Fuglafjordur
Tb Tuoroyri 
25/08 22:00
 
 EB Streymur
Ki Klaksvik 
25/08 23:30
 
 IFK Mariehamn
SJK Seinajoki 
25/08 23:30
 
 RoPS Rovaniemi
Lahti 
25/08 21:00
 
 Kolkheti Poti
Telavi 
25/08 23:00
 
 WIT Georgia Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
26/08 01:00
 
 Dinamo Tbilisi
Metalurgi Rustavi 
25/08 19:00
 
 SV Waldhof Mannheim
MSV Duisburg 
25/08 20:00
 
 SpVgg Unterhaching
Hallescher 
25/08 20:00
 
 Sc Sand (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
25/08 20:00
 
 Bayer Leverkusen (w)
Sc Freiburg (w) 
25/08 20:00
 
 Turbine Potsdam (w)
Ff Usv Jena (w) 
25/08 19:30
 
 Heidenheimer
SV Sandhausen 
25/08 19:30
 
 Karlsruher
Hamburger 
25/08 19:30
 
 Nurnberg
VfL Osnabruck 
26/08 00:00
 
 Atromitos Athens
Larisa 
26/08 00:15
 
 Panionios
Volos Nfc 
26/08 02:00
 
 Aris Thessaloniki
OFI Crete 
26/08 02:30
 
 AEK Athens
Xanthi 
26/08 01:30
 
 Antigua Gfc
Coban Imperial 
26/08 02:00
 
 CD Malacateco
CD Puerto de Iztapa 
26/08 04:30
 
 Guastatoya
Santa Lucia Cotzumalguapa 
26/08 04:00
 
 Real Sociedad Tocoa
Honduras Progreso 
26/08 08:00
 
 Lobos Upnfm
CD Olimpia 
26/08 00:00
 
 Puskas Akademia
Ferencvarosi TC 
25/08 23:30
 
 Szegedi Ak
Siofok 
25/08 23:30
 
 Dorogi
Budafoki Mte 
25/08 23:30
 
 Soroksar
Vac-Dunakanyar 
25/08 23:30
 
 Budaorsi Sc
Balmazujvaros 
25/08 23:30
 
 Duna Tisza
Vasas 
26/08 01:00
 
 Ajka
Nyiregyhaza 
26/08 01:00
 
 Bekescsaba
MTK Hungaria FC 
26/08 01:00
 
 Csakvari Tk
Szombathelyi Haladas 
26/08 01:00
 
 ETO Gyori FC
Kazincbarcika 
26/08 01:00
 
 Szolnoki MAV
Gyirmot Se 
25/08 22:00
 
 Vestri
Umf Vidir 
25/08 22:00
 
 UMF Selfoss
Leiknir F 
25/08 23:00
 
 Throttur Vogur
Tindastoll Sauda 
25/08 23:00
 
 Dalvik Reynir
Kari Akranes 
25/08 23:00
 
 Fjardabyggd
Ir Reykjavik 
26/08 00:00
 
 Volsungur Husavik
Kf Gardabaer 
25/08 22:00
 
 Thor Ka Akureyri (w)
Umf Selfoss (w) 
25/08 22:00
 
 Breidablik (w)
Stjarnan (w) 
26/08 00:00
 
 Ka Akureyri
KR Reykjavik 
26/08 02:15
 
 Hafnarfjordur FH
Breidablik 
26/08 03:15
 
 Vikingur Reykjavik
Grindavik 
25/08 22:00
 
 Keflavik Womens
Kr Reykjavik Womens 
25/08 16:00
 
 Kalteng Putra
Bhayangkara Surabaya United 
25/08 19:00
 
 Persela Lamongan
PS Tni 
25/08 21:30
 
 Perseru Serui
Persib Bandung 
26/08 01:15
 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Beer Sheva 
26/08 00:00
 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Haifa 
26/08 01:00
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
26/08 00:00
 
 Empoli
Juve Stabia 
26/08 03:00
 
 Perugia
Chievo 
25/08 17:00
 
 Gifu
Kashiwa Reysol 
25/08 18:00
 
 Ehime
Omiya Ardija 
25/08 18:00
 
 Okayama
Machida Zelvia 
25/08 14:00
 
 Mio Biwako Shiga
Reinmeer Aomori 
25/08 14:00
 
 Verspah Oita
Osaka 
25/08 14:00
 
 Miyazaki
Honda Lock SC 
25/08 14:00
 
 Maruyasu Industries
Veertien Kuwana 
25/08 14:00
 
 Matsue City
Imabari FC 
25/08 14:00
 
 Suzuka Unlimited
Yokogawa Musashino 
25/08 18:00
 
 FK Aktobe Lento
Irtysh Pavlodar 
25/08 18:00
 
 Astana
Taraz 
25/08 18:00
 
 Kairat Almaty
Okzhetpes 
25/08 18:00
 
 Kaisar Kyzylorda
Zhetysu Taldykorgan 
25/08 19:00
 
 Busan I'Park
Anyang 
25/08 21:00
 
 Jelgava
Bfc Daugavpils 
25/08 23:00
 
 Spartaks Jurmala
Riga 
26/08 00:30
 
 Metta/LU Riga
Fk Valmiera 
25/08 21:00
 
 Grobina
Super Nova 
25/08 19:00
 
 Trakai Ii
Stumbras 2 
25/08 22:00
 
 Jeunesse Esch
Victoria Rosport 
25/08 22:00
 
 Etzella Ettelbruck
Us Mondorf-les-bains 
25/08 22:00
 
 Progres Niedercorn
F91 Dudelange 
25/08 22:00
 
 Muhlenbach Sandzak
Fola Esch 
25/08 22:00
 
 Hostert
Racing Beirut 
26/08 00:00
 
 Una Strassen
Differdange 03 
25/08 23:00
 
 Academy Pandev
Borec Veles 
25/08 23:00
 
 FK Shkendija 79
Makedonija Gjorce Petrov 
25/08 23:00
 
 Shkupi
Renova Cepciste 
25/08 23:00
 
 Vardar Skopje
Rabotnicki Skopje 
26/08 01:00
 
 Toluca
Club Tijuana 
26/08 06:00
 
 Chivas Guadalajara
Necaxa 
25/08 22:00
 
 Toluca U20
Club Tijuana U20 
26/08 01:00
 
 Chivas Guadalajara U20
Necaxa U20 
25/08 22:30
 
 Sireti
Abus Ungheni 
25/08 22:30
 
 Olimpia Balti
Floresti 
25/08 23:00
 
 Dinamo-Auto
Speranta Nisporeni 
25/08 23:00
 
 Codru Lozova
Cs Petrocub 
25/08 23:00
 
 Jezero Plav
Jedinstvo Bijelo Polje 
25/08 23:00
 
 Drezga
Bokelj Kotor 
25/08 23:00
 
 Decic Tuzi
Lovcen Cetinje 
25/08 23:00
 
 Mornar
Otrant 
25/08 23:00
 
 Arsenal Tivat
Ibar Rozaje 
25/08 21:00
 
 HamKam
Notodden FK 
26/08 00:00
 
 Raufoss
Start Kristiansand 
26/08 00:00
 
 Sogndal
Kongsvinger 
26/08 00:00
 
 KFUM Oslo
Ullensaker/Kisa IL 
26/08 00:00
 
 Nest-Sotra
Sandefjord 
26/08 00:00
 
 Strommen
Tromsdalen UIL 
26/08 00:00
 
 Jerv
Skeid Oslo 
26/08 00:00
 
 FK Haugesund
Lillestrom 
26/08 00:00
 
 Kristiansund BK
Mjondalen 
26/08 00:00
 
 Brann
Tromso IL 
26/08 00:00
 
 Viking
Ranheim IL 
26/08 00:00
 
 Molde
Odd Grenland 
26/08 02:00
 
 Stromsgodset
Sarpsborg 08 FF 
25/08 21:00
 
 Arna Bjornar Womens
Lsk Kvinner Womens 
25/08 21:00
 
 Lyn Womens
Valerenga Womens 
25/08 22:00
 
 Ovetense
Guay Leena 
25/08 22:00
 
 2 De Mayo Pjc
Club Fernando De La Mora 
25/08 22:00
 
 Deportivo Caaguazu
Resistencia Sc 
25/08 22:00
 
 Fulgencio Yegros
Sportivo Trinidense 
25/08 22:00
 
 General Caballero
Sportivo Iteno 
25/08 22:00
 
 3 De Febrero
12 De Octubre 
25/08 22:00
 
 Ri 3 Corrales
Independiente Fbc 
26/08 04:00
 
 General Diaz
Libertad Asuncion 
26/08 06:30
 
 Olimpia Asuncion
Deportivo Santani 
25/08 20:45
 
 Zaglebie Sosnowiec
GKS Tychy 
25/08 21:00
 
 Gornik Zabrze
Korona Kielce 
25/08 22:00
 
 Warta Poznan
Gks Jastrzebie 
25/08 23:00
 
 Sandecja
Belchatow 
25/08 23:30
 
 Zaglebie Lubin
Piast Gliwice 
25/08 23:30
 
 LKS Lodz
Legia Warszawa 
26/08 00:00
 
 Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepolomice 
26/08 01:00
 
 Wigry Suwalki
LKS Nieciecza 
25/08 19:05
 
 Gornik Leczna
GKS Katowice 
25/08 22:00
 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Resovia Rzeszow 
25/08 22:00
 
 Skra Czestochowa
Widzew lodz 
25/08 23:00
 
 Ks Legionovia Legionowo
Gornik Polkowice 
26/08 00:00
 
 Bytovia Bytow
Znicz Pruszkow 
26/08 01:00
 
 Pogon Siedlce
Gryf Wejherowo 
26/08 01:00
 
 Olimpia Elblag
Stal Stalowa Wola 
25/08 18:00
 
 Wisla Krakow Youth
Lech Poznan Youth 
25/08 19:00
 
 Nowy Hutnik Youth
Slask Wroclaw Youth 
25/08 19:00
 
 Lechia Gdansk Youth
Zha Buse U19 
25/08 18:15
 
 SC Farense
Porto B 
25/08 23:00
 
 CD Nacional
CD Mafra 
26/08 01:15
 
 Casa Pia Ac
GD Estoril-Praia 
26/08 01:15
 
 Varzim
Leixoes 
25/08 17:00
 
 Vitoria Sc Guimaraes U17
Rio Ave U17 
25/08 18:00
 
 Belenenses U17
Oeiras U17 
25/08 18:00
 
 Gd Estoril Praia U17
Benfica U17 
25/08 17:00
 
 Pacos Ferreira U17
Moreirense U17 
25/08 18:00
 
 Casa Pia Ac U17
Vitoria Fc Setubal U17 
25/08 18:00
 
 Real Sport Clube U17
Louletano U17 
25/08 18:00
 
 Chaves U17
Merelinense U17 
25/08 18:00
 
 Uniao Leiria U17
Academica Coimbra U17 
25/08 23:00
 
 Viitorul Constanta
Cs Voluntari 
26/08 02:00
 
 Gaz Metan Medias
Steaua Bucuresti 
25/08 19:00
 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 
25/08 19:00
 
 Chayka K Sr
Tekstilshchik Ivanovo 
25/08 19:00
 
 Mordovia Saransk
Volga Olimpiets 
25/08 19:00
 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Krasnodar II 
25/08 19:00
 
 Ska Khabarovsk
Torpedo Armavir 
25/08 19:00
 
 Torpedo Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
25/08 20:00
 
 Spartak Moscow II
Rotor Volgograd 
25/08 22:00
 
 Shinnik Yaroslavl
Khimki 
25/08 23:00
 
 Fakel Voronezh
Avangard 
26/08 00:00
 
 Baltika
Luch-Energiya 
25/08 20:00
 
 Hibernians Womens
Forfar Farmington Womens 
25/08 21:30
 
 Motherwell Womens
Glasgow City Womens 
25/08 22:00
 
 Glasgow Rangers Womens
Spartans Womens 
25/08 22:00
 
 Celtic Womens
Stirling University Womens 
26/08 00:00
 
 Nitra
DAC Dunajska Streda 
25/08 16:30
 
 Ruzomberok B
Slavoj Trebisov 
25/08 16:30
 
 Stk 1914 Samorin
Partizan Bardejov 
25/08 16:30
 
 Slovan Bratislava B
Mfk Dubnica Nad Vahom 
25/08 22:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Publikum Celje 
26/08 00:00
 
 NK Rudar Velenje
Tabor Sezana 
26/08 02:10
 
 NK Maribor
Ask Bravo Publikum 
25/08 21:00
 
 Free State Stars
Pretoria Univ 
25/08 21:00
 
 Baroka
Bloemfontein Celtic 
25/08 21:00
 
 Stellenbosch
Maritzburg United 
26/08 00:00
 
 SD Ponferradina
Zaragoza 
26/08 00:00
 
 Sporting de Gijon
Rayo Vallecano 
26/08 01:00
 
 SD Huesca
Deportivo La Coruna 
26/08 02:00
 
 Tenerife
Numancia 
26/08 03:00
 
 Extremadura
Fuenlabrada 
25/08 21:00
 
 IFK Norrkoping
Helsingborg IF 
25/08 21:00
 
 Ostersunds
AIK Solna 
25/08 21:00
 
 afc eskilstuna
Hacken 
25/08 23:30
 
 Malmo
Djurgardens 
25/08 20:00
 
 Vittsjo Gik Womens
Vaxjo Ff Womens 
25/08 20:00
 
 Pitea If Womens
Rosengard Womens 
25/08 21:00
 
 Kristianstads Dff Womens
Djurgardens Womens 
25/08 23:00
 
 Kif Orebro Duff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
25/08 20:00
 
 Rynninge IK
Vasalunds IF 
25/08 21:00
 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Oskarshamns AIK 
25/08 21:00
 
 Akropolis IF
IF Sylvia 
25/08 22:00
 
 IK Oddevold
Torns IF 
25/08 22:00
 
 Karlstad BK
Fc Linkoping City 
25/08 22:00
 
 Tegs Sk
Sandvikens IF 
25/08 23:00
 
 Trollhattan
Ljungskile SK 
25/08 23:00
 
 Landskrona BoIS
IFK Varnamo 
25/08 19:00
 
 Ik Frej Taby
Degerfors IF 
25/08 21:00
 
 Osters IF
Orgryte 
25/08 21:00
 
 Mjallby AIF
Dalkurd Ff 
25/08 23:30
 
 GAIS
Brommapojkarna 
25/08 22:00
 
 St. Gallen
Lugano 
25/08 22:00
 
 Sion
Luzern 
25/08 22:00
 
 Vaduz
Grasshoppers 
25/08 19:00
 
 Udon Thani
Navy 
25/08 20:00
 
 Samut Sakhon
Khonkaen FC 
25/08 20:00
 
 Lampang
Sisaket 
25/08 19:00
 
 Muang Thong United
Suphanburi 
25/08 19:00
 
 Ratchaburi FC
Chainat 
25/08 20:00
 
 Chiangmai
Nakhon Ratchasima 
25/08 20:00
 
 Chonburi Shark
Chiangrai United 
26/08 00:15
 
 Trabzonspor
Yeni Malatyaspor 
26/08 00:15
 
 Rizespor
Sivasspor 
26/08 02:45
 
 Antalyaspor
Denizlispor 
26/08 02:45
 
 Galatasaray
Konyaspor 
25/08 22:00
 
 Umraniyespor
Giresunspor 
26/08 01:00
 
 Boluspor
Adana Demirspor 
26/08 01:00
 
 Istanbulspor
Altay Spor Kulubu 
26/08 02:45
 
 Adanaspor
Eskisehirspor 
26/08 02:45
 
 Bursaspor
Akhisar Bld.Geng 
26/08 00:15
 
 Menemen Belediye Spor
Hatayspor 
26/08 00:30
 
 Shakhtar Donetsk
Illichivets 
26/08 02:00
 
 Ca Juventud
Nacional Montevideo 
26/08 02:00
 
 Defensor
Danubio FC 
26/08 02:00
 
 Cerro Montevideo
Centro Atletico Fenix 
26/08 02:00
 
 Rampla Juniors
Liverpool P 
26/08 03:00
 
 Portland Thorns Fc Womens
Chicago Red Stars Womens 
26/08 06:00
 
 Bethlehem Steel
Birmingham Legion 
26/08 06:00
 
 Indy Eleven
Charlotte Independence 
25/08 18:00
 
 Oktepa
Mashal Muborak 
25/08 18:00
 
 Xorazm Urganch
Sherdor Samarqand 
25/08 18:00
 
 Istiklol Fergana
Neftchi Fargona 
25/08 18:00
 
 Shurtan Guzor
Iftixor Oltiariq 
26/08 04:00
 
 Llaneros de Guanare
Estudiantes Caracas Sc 
26/08 04:00
 
 Trujillanos FC
Caracas FC 
26/08 04:00
 
 Academia Puerto Cabello
Estudiantes Merida 
26/08 04:00
 
 Deportivo Lara
Atletico Venezuela 
26/08 04:00
 
 Deportivo La Guaira
Carabobo 
26/08 05:00
 
 Deportivo Tachira
Mineros de Guayana 
25/08 18:00
 
 Song Lam Nghe An
Tp Ho Chi Minh 
25/08 18:00
 
 Hoàng Anh Gia Lai
Da Nang 
25/08 17:00
 
 Bình Định
Cần Thơ 
25/08 17:00
 
 Xm Fico Tay Ninh
Đồng Tháp 
25/08 22:00
 
 Thun
Servette 
25/08 23:00
 
 Struga Trim Lum
Sileks