livescore - live soccer scores

LiveScore 24 Aug 2019

24/08 19:30
 
 Norwich
Chelsea 
24/08 22:00
 
 Brighton
Southampton 
24/08 22:00
 
 Manchester United
Crystal Palace 
24/08 22:00
 
 Sheffield United
Leicester City 
24/08 22:00
 
 Watford
West Ham 
24/08 22:00
 
 Wolves
Burnley 
25/08 00:30
 
 Liverpool
Arsenal 
24/08 23:00
 
 Osasuna
Eibar 
25/08 01:00
 
 Real Madrid
Valladolid 
25/08 03:00
 
 Celta Vigo
Valencia 
25/08 03:00
 
 Getafe
Athletic Bilbao 
25/08 00:00
 
 Parma
Juventus 
25/08 02:45
 
 Fiorentina
Napoli 
24/08 21:30
 
 Fortuna Dusseldorf
Bayer Leverkusen 
24/08 21:30
 
 Augsburg
Union Berlin 
24/08 21:30
 
 Hoffenheim
Werder Bremen 
24/08 21:30
 
 Mainz 05
Monchengladbach 
24/08 21:30
 
 Paderborn 07
Freiburg 
25/08 00:30
 
 Schalke 04
Bayern Munich 
25/08 02:00
 
 Amiens
Nantes 
25/08 02:00
 
 Angers SCO
Metz 
25/08 02:00
 
 Stade Brestois
Stade Reims 
25/08 02:00
 
 Dijon
Bordeaux 
24/08 19:30
 
 Derby County
West Bromwich 
24/08 22:00
 
 Stoke City
Leeds United 
24/08 22:00
 
 Preston North End
Sheffield Wed. 
24/08 22:00
 
 Fulham
Nottingham Forest 
24/08 22:00
 
 Hull City
Bristol City 
24/08 22:00
 
 Blackburn Rovers
Cardiff City 
24/08 22:00
 
 Huddersfield Town
Reading 
24/08 22:00
 
 Queens Park Rangers
Wigan Athletic 
24/08 22:00
 
 Barnsley
Luton Town 
24/08 22:00
 
 Charlton Athletic
Brentford 
24/08 22:00
 
 Middlesbrough
Millwall 
25/08 00:30
 
 Willem II
Emmen 
25/08 00:30
 
 Ajax Amsterdam
Fortuna Sittard 
25/08 01:45
 
 Heracles Almelo
Vitesse Arnhem 
25/08 01:45
 
 PSV Eindhoven
Groningen 
25/08 02:45
 
 SC Heerenveen
Twente Enschede 
25/08 00:00
 
 Sporting Charleroi
Club Brugge 
25/08 02:00
 
 Cercle Brugge
Red Star Waasland-Beveren 
25/08 02:00
 
 Sint Truidense VV
Zulte-Waregem 
25/08 02:30
 
 Oostende
KV Mechelen 
25/08 02:00
 
 Benfica
Porto 
24/08 22:00
 
 Hamilton
Motherwell 
24/08 22:00
 
 Hibernian
St. Johnstone 
24/08 22:00
 
 Kilmarnock
Aberdeen 
24/08 22:00
 
 Ross County
Livingston 
24/08 19:00
 
 Spartak Tambov
Dinamo Moscow 
24/08 21:30
 
 Ufa
Zenit St Petersburg 
25/08 00:00
 
 Krasnodar
Lokomotiv Moscow 
25/08 07:00
 
 New York City
New York Red Bulls 
25/08 07:30
 
 New England Revolution
Chicago Fire 
25/08 07:30
 
 Philadelphia Union
DC United 
25/08 07:30
 
 Toronto
Montreal Impact 
25/08 10:00
 
 Real Salt Lake
Colorado Rapids 
25/08 10:00
 
 San Jose Earthquakes
Vancouver Whitecaps 
24/08 12:00
 
 Consadole Sapporo
Tokyo 
24/08 17:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Yokohama F Marinos 
24/08 18:00
 
 Jubilo Iwata
Cerezo Osaka 
24/08 18:00
 
 Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse 
24/08 18:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita 
24/08 18:00
 
 Vegalta Sendai
Shonan Bellmare 
24/08 18:00
 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Sangju Sangmu Phoenix 
24/08 18:00
 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Seongnam Ilhwa Chunma 
24/08 18:30
 
 Daegu
Gangwon 
24/08 23:00
 
 Zesco United Ndola
Green Mamba 
25/08 03:00
 
 Aso Chlef
Na Hussein Dey 
25/08 03:00
 
 Es Setif
Mc Oran 
25/08 03:00
 
 As Ain Mlila
Js Saoura 
25/08 03:30
 
 Usm Bel Abbes
Ca Bordj Bou Arreridj 
25/08 00:15
 
 Gimnasia LP
Defensa Y Justicia 1
90min [1-1], Penalty [3-4], Defensa Y Justicia win
25/08 02:30
 
 Sacachispas
Almirante Brown 
25/08 02:30
 
 San Telmo
Talleres Rem De Escalada 
25/08 02:30
 
 Tristan Suarez
CA Fenix Pilar 
25/08 02:30
 
 Club Atletico Colegiales
Comunicaciones BsAs 
25/08 02:30
 
 Ca San Miguel
Villa San Carlos 
25/08 02:30
 
 Justo Jose De Urquiza
Acassuso 
25/08 02:30
 
 Los Andes
Argentino de Quilmes 
25/08 02:30
 
 Flandria
Defensores Unidos 
25/08 02:30
 
 Deportivo Armenio
UAI Urquiza 
25/08 02:30
 
 Leandro N Alem
Deportivo Merlo 
25/08 02:30
 
 General Lamadrid
Central Cordoba De Rosario 
25/08 02:30
 
 El Porvenir
Deportivo Laferrere 
25/08 02:30
 
 Argentino De Merlo
Club Lujan 
25/08 02:30
 
 Canuelas
Real Pilar 
25/08 02:30
 
 Deportivo Espanol
Excursionistas 
25/08 02:30
 
 Ituzaingo
Victoriano Arenas 
25/08 00:05
 
 Temperley
Nueva Chicago 
25/08 02:30
 
 Atletico Atlanta
Atletico Mitre De Salta 
25/08 02:30
 
 Barracas Central
Alvarado Mar Del Plata 
25/08 02:30
 
 Deportivo Moron
Guillermo Brown 
25/08 04:00
 
 San Martin San Juan
Estudiantes de Caseros 
25/08 04:05
 
 Gimnasia Jujuy
Chacarita Juniors 
25/08 07:05
 
 Independiente Rivadavia
Ferrol Carril Oeste 
25/08 02:30
 
 Velez Sarsfield
Newells Old Boys 
25/08 04:45
 
 Rosario Central
Patronato Parana 
25/08 07:00
 
 Independiente
Colon 
24/08 23:30
 
1 Banants
Gandzasar Kapan 
25/08 00:00
 
 Al Zawraa
Al-Riffa 
24/08 15:00
 
 Redlands United FC
Queensland Lions SC 
24/08 15:00
 
 Peninsula Power
Gold Coast United 
24/08 16:30
 
 Eastern Suburbs
SWQ Thunder 
24/08 17:00
 
 Magpies Crusaders
Brisbane Strikers 
24/08 17:00
 
 Western Pride
Brisbane City SC 
24/08 12:30
 
 Clarence United
Launceston City 
24/08 12:30
 
 Hobart Zebras
Glenn Nochi Knight 
24/08 15:00
 
 Hobart Olympia Warriors
Kingborough Lions 
25/08 12:00
 
 South Hobart
Riverside Olympic 
24/08 13:00
 
 Brunswick City
Ballarat Red Devils 
24/08 13:00
 
 Whittlesea Ranges Fc
Moreland City 
24/08 13:00
 
 Werribee City Sc
Moreland Zebras 
24/08 13:00
 
 Eastern Lions Sc
Northcote City 
24/08 13:00
 
 Langwarrin
Goulburn Valley Suns 
24/08 15:30
 
 Geelong Sc
St Albans Saints 
24/08 12:00
 
 Southern United Womens
Senior Ntc Womens 
24/08 12:00
 
 Box Hill Womens
Heidelberg Utd Womens 
24/08 12:00
 
 Calder United Sc Womens
Bulleen Lions Womens 
24/08 12:00
 
 South Melbourne Womens
Bayside United Womens 
24/08 12:00
 
 Geelong Galaxy Womens
Alamein Womens 
24/08 15:00
 
 Acacia Ridge
Grange Thistle 
24/08 16:00
 
 Albany Creek
Toowong 
24/08 16:00
 
 Bayside United
The Gap Bpl 
24/08 16:00
 
 Caboolture
North Pine 
24/08 15:00
 
 Cockburn City
Perth SC 
24/08 15:00
 
 ECU Joondalup
Balcatta 
24/08 15:00
 
 Perth Glory Am
Bayswater City 
24/08 15:00
 
 Rocking Ham City
Inglewood United 
24/08 15:00
 
 Sorrento
Armadale 
24/08 15:00
 
 Stirling Lions
Floreat Athena 
24/08 23:00
 
 Wolfsberger AC
Rheindorf Altach 
24/08 23:00
 
 Mattersburg
St.Polten 
24/08 23:00
 
 Rapid Wien
LASK Linz 
25/08 00:00
 
 Dornbirn
Kapfenberg Superfund 
24/08 20:00
 
 Wacker Innsbruck Womens
Neulengbach Womens 
24/08 21:00
 
 St Polten Womens
Sudburgenland Womens 
24/08 21:00
 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Usc Landhaus Womens 
24/08 23:00
 
 Qarabag
Gilan Gabala 
24/08 23:00
 
 Standard Sumqayit
Sabail 
24/08 23:00
 
 Zira
Neftci Baku 
24/08 21:00
 
 Rukh Brest
Fk Orsha 
24/08 22:00
 
 Krumkachy
Lida 
24/08 22:00
 
 Khimik Svetlogorsk
Vigvam Smolevichy 
24/08 22:00
 
 Fc Baranovichi
Granit Mikashevichi 
24/08 22:00
 
 Lokomotiv Gomel
Volna Pinsk 
24/08 22:00
 
 Smorgon FC
Belshina Babruisk 
24/08 22:00
 
 Kommunalnik Slonim
Naftan Novopolock 
24/08 22:00
 
 Vitebsk
Neman Grodno 
24/08 22:00
 
 BATE Borisov
Slavia Mozyr 
24/08 22:00
 
 Dinamo Brest
Zorka-BDU Minsk 
24/08 23:00
 
 NK Celik
Sloboda Uzice Sevojno 
24/08 23:00
 
 Sloboda Uzice Sevojno
Zvi Jerzy Da 
24/08 23:00
 
 Radnik Bijeljina
Mladost Doboj Kakanj 
25/08 00:00
 
 FK Sarajevo
FK Velez Mostar 
25/08 02:00
 
 Zrinjski Mostar
Borac Banja Luka 
25/08 02:00
 
 Xv De Piracicaba
Noroeste 
25/08 02:00
 
 Ferroviaria Sp
Batatais 
25/08 02:00
 
 Ca Votuporanguense Sp
Linense Bra 
25/08 02:00
 
 Mirassol
Comercial Sp 
25/08 02:00
 
 Rio Claro
Atibaia 
25/08 02:00
 
 Corinthians Paulista B
Desportivo Brasil Sp 
25/08 02:00
 
 Taubate
Portuguesa de Desportos 
25/08 02:00
 
 Juventus Sp
Nacional Sp 
25/08 02:00
 
 Agua Santa
EC Santo Andre 
25/08 02:00
 
 Sao Caetano (SP)
EC Sao Bernardo/SP 
24/08 22:00
 
 Atletico-MG
Bahia 
25/08 04:00
 
 Gremio
Atletico Paranaense 
25/08 06:00
 
 Palmeiras
Fluminense 
24/08 22:00
 
 Parana
Criciuma 
25/08 03:30
 
 Londrina (PR)
Sao Bento 
25/08 03:30
 
 Vitoria Salvador BA
Operario Ferroviario Pr 
25/08 03:30
 
 Oeste FC
Vila Nova (GO) 
25/08 06:00
 
 Figueirense (SC)
CRB (AL) 
25/08 06:00
 
 Ponte Preta
Sport Recife 
24/08 23:00
 
 Botev Vratsa
Etar Veliko Tarnovo 
24/08 23:00
 
 Botev Plovdiv
Vitosha Bistritsa 
25/08 01:30
 
 Levski Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
24/08 23:00
 
 Spartak Varna
Lokomotiv Sofia 
24/08 23:00
 
 Chernomorets Pomorie
Ludogorets Razgrad Ii 
24/08 23:00
 
 Strumska Slava
Hebar Pazardzhik 
24/08 23:00
 
 Septemvri Simitli
Kariana Erden 
25/08 01:00
 
 PFK Montana
Botev Galabovo 
25/08 05:00
 
 Ukraine United
Serbian White Eagles 
25/08 07:00
 
 Sc Waterloo
Vorkuta 
25/08 08:30
 
 Brantford Galaxy Sc
Sc Scarborough Ontario 
25/08 00:30
 
 Cobresal
Union La Calera 
25/08 03:00
 
 Cd Magallanes
Nublense 
25/08 03:30
 
 Melipilla
Cd Santiago Morning 
25/08 05:30
 
 Puerto Montt
Rangers Talca 
25/08 07:00
 
 La Serena
Csyd Barnechea 
25/08 09:00
 
 Cd Copiapo S.a.
Deportes Temuco 
25/08 03:00
 
 Palestino
Colo Colo 
25/08 05:30
 
 Everton CD
Coquimbo Unido 
25/08 08:00
 
 Curico Unido
Audax Italiano 
24/08 19:30
 
 Heilongjiang Lava Spring
Xinjiang Dabancheng 
24/08 19:30
 
 Guangdong Southern Tigers
Meizhou Hakka 
24/08 19:30
 
 Liaoning Whowin
Shijiazhuang Ever Bright 
24/08 19:30
 
 Inner Mongolia Zhongyou
Heilongjiang Lava Spring 
24/08 19:30
 
 Qingdao Huanghai
Sichuan Longfor 
24/08 19:30
 
 Hangzhou Greentown
Guizhou Hengfeng 
24/08 19:35
 
 Nantong Zhiyun
Shanghai Shenxin 
24/08 15:30
 
 Jiangsu Yancheng
Qingdao Jonoon 
24/08 15:30
 
 Yanbian Beiguo
Hebei Jingying 
24/08 15:30
 
 Qingdao Red Lions
Taizhou Yuanda 
24/08 15:30
 
 Dalian Boyang
Yinchuan Helanshan 
24/08 16:00
 
 Shanxi Xingdu
Beijing Tech 
24/08 16:00
 
 Yunnan Kunglu
Shenzhen Pengcheng 
24/08 16:00
 
 Guangxi Baoyun
Lhasa City Ci 
24/08 16:00
 
 Baoding Rongda
Jinlin Baijia 
24/08 16:00
 
 Inner Mongolia Caoshangfei
Zibo Sunday 
24/08 19:00
 
 Nanjing Sand Leaves
Jiangxi Liansheng 
24/08 19:00
 
 Zhejiang Yiwu
Sichuan Jiuniu 
24/08 19:30
 
 Fujian Tianxin
Hunan Billows 
24/08 16:00
 
 Henan Huishang Womens
Guangdong Meizhou Huijun Womens 
25/08 04:00
 
 Atletico Clube Purtugal
Orsomarso 
25/08 05:00
 
 Deportivo Pereira
Bogota 
25/08 05:00
 
 Boyaca Chico
Cortulua 
25/08 05:00
 
 Llaneros de Guanare
Leones 
25/08 05:00
 
 Deportes Quindio
Real Santander 
25/08 05:00
 
 Tigres Zipaquira
Valledupar 
25/08 09:00
 
 Alajuelense
Santos De Guapiles 
24/08 22:00
 
 Hnk Gorica
Istra 1961 
25/08 01:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
Varteks Varazdin 
25/08 01:00
 
 Dinamo Zagreb
NK Rijeka 
25/08 03:00
 
 Zapresic
NK Lokomotiva Zagreb 
24/08 23:00
 
 Orijent Rijeka
Dinamo Zagreb 2 
24/08 23:30
 
 Cibalia
Dubrava Zagreb 
24/08 23:30
 
 Dugopolje
Croatia Zmijavci 
24/08 23:00
 
 APOEL Nicosia
Olympiakos Nicosia 
24/08 23:00
 
 E.N.Paralimni
Ethnikos Achnas 
24/08 23:00
 
 AEK Larnaca
Apollon Limassol FC 
24/08 23:00
 
 AEL Limassol
Anorthosis Famagusta FC 
24/08 23:00
 
 Nea Salamis
AEP Paphos 
24/08 23:00
 
 Doxa Katokopias
Omonia Nicosia 
24/08 16:15
 
 Pardubice
Fk Banik Sokolov 
24/08 16:15
 
 Slavoj Vysehrad
Dukla Praha 
24/08 23:00
 
 Prostejov
Fotbal Trinec 
24/08 17:00
 
 Viktoria Plzen Womens
Slovan Liberec Womens 
24/08 19:30
 
 Synot Slovacko Womens
Dukla Prague Womens 
24/08 21:30
 
 Pardubice Womens
Horni Herspice Womens 
24/08 22:00
 
 Sparta Praha Womens
Slavia Praha Womens 
24/08 16:30
 
 Ceske Budejovice u19
Sk Sigma Olomouc u19 
24/08 17:00
 
 Mfk Karvina U19
Synot Slovacko U19 
24/08 17:00
 
 Meteor Praha U19
Sparta Praha U19 
24/08 20:30
 
 Zlin U19
Slavia Praha u19 
24/08 23:00
 
 Marila Pribram
Baumit Jablonec 
24/08 23:00
 
 Zlin
Mfk Karvina 
25/08 01:30
 
 Slavia Praha
Bohemians 1905 
24/08 19:15
 
 Naestved
Vendsyssel 
24/08 20:00
 
 Hvidovre IF
Roskilde 
24/08 18:30
 
 Odense Bk U17
Aalborg Bk U17 
24/08 19:00
 
 Midtjylland U17
Randers U17 
24/08 19:00
 
 Lyngby U17
Esbjerg Fb U17 
24/08 19:00
 
 Silkeborg If U17
Vejle U17 
24/08 19:00
 
 Kobenhavn U17
Aarhus Agf U17 
24/08 19:00
 
 Vsk Aarhus Womens
Thisted Fc Womens 
24/08 19:00
 
 Ballerup Skovlunde Womens
Brondby Womens 
24/08 18:00
 
 Jai Fodbold Womens
Fortuna Hjorring B Womens 
24/08 19:00
 
 Frederiksberg Boldklub Womens
Naesby Bk Womans 
24/08 19:00
 
 Aalborg Bk Womens
Asa Aarhus Womens 
24/08 18:30
 
 Odense Bk U19
Aalborg Bk U19 
24/08 18:30
 
 Sonderjyske U19
Brondby U19 
24/08 19:00
 
 Midtjylland U19
Randers Fc U19 
24/08 19:00
 
 Silkeborg If U19
Vejle U19 
24/08 19:00
 
 Kobenhavn U19
Aarhus Agf U19 
24/08 19:15
 
 Lyngby U19
Esbjerg Fb U19 
25/08 04:00
 
 Delfin
Deportivo Cuenca 
25/08 06:15
 
 Tecnico Universitario
Liga Dep. Universitaria Quito 
25/08 08:30
 
 Barcelona Sporting Club
Sociedad Deportivo Quito 
25/08 05:00
 
 Municipal Limeno
Alianza San Salvador 
25/08 05:00
 
 CD FAS
Sonsonate 
25/08 05:00
 
 Once Municipal
Cd El Vencedor 
25/08 05:00
 
 Cd Chalatenango
Isidro Metapan 
25/08 05:00
 
 Santa Tecla
Aguila 
24/08 22:00
 
 Bromley
Boreham Wood  
24/08 22:00
 
 Chesterfield
Barrow 
24/08 22:00
 
 Chorley
Hartlepool United FC 
24/08 22:00
 
 Eastleigh
Dagenham and Redbridge 
24/08 22:00
 
 Ebbsfleet United
Notts County 
24/08 22:00
 
 Halifax Town
AFC Fylde 
24/08 22:00
 
 Harrogate Town
Stockport County 
24/08 22:00
 
 Sutton United
Dover Athletic 
24/08 22:00
 
 Woking
Solihull Moors 
24/08 22:00
 
 Wrexham
Barnet 
24/08 22:00
 
 Yeovil Town
Maidenhead United 
25/08 00:20
 
 Torquay United
Aldershot Town 
24/08 22:00
 
 Altrincham
Darlington 
24/08 22:00
 
 Bradford Park Avenue
Blyth Spartans 
24/08 22:00
 
 Gateshead
Farsley Celtic 
24/08 22:00
 
 Gloucester City
Boston United 
24/08 22:00
 
 Guiseley
Alfreton Town 
24/08 22:00
 
 Hereford
Brackley Town 
24/08 22:00
 
 Kidderminster
Chester FC 
24/08 22:00
 
 Kings Lynn
Curzon Ashton 
24/08 22:00
 
 Southport FC
AFC Telford United 
24/08 22:00
 
 Spennymoor Town
York City 
24/08 22:00
 
 Billericay Town
St Albans City 
24/08 22:00
 
 Chelmsford City
Welling United 
24/08 22:00
 
 Chippenham Town
Weymouth 
24/08 22:00
 
 Concord Rangers
Maidstone United 
24/08 22:00
 
 Dartford
Braintree Town 
24/08 22:00
 
 Dorking
Hampton & Richmond 
24/08 22:00
 
 Eastbourne Borough
Dulwich Hamlet 
24/08 22:00
 
 Oxford City
Hemel Hempstead Town 
24/08 22:00
 
 Slough Town
Bath City 
24/08 22:00
 
 Wealdstone
Hungerford Town 
24/08 19:30
 
 Doncaster Rovers
Lincoln City 
24/08 22:00
 
 Bolton Wanderers
Ipswich 
24/08 22:00
 
 Coventry
Gillingham 
24/08 22:00
 
 Portsmouth
Rotherham United 
24/08 22:00
 
 Rochdale
Blackpool 
24/08 22:00
 
 Wycombe Wanderers
Southend United 
24/08 22:00
 
 Sunderland
AFC Wimbledon 
24/08 22:00
 
 Milton Keynes Dons
Peterborough United 
24/08 22:00
 
 Bristol Rovers
Oxford United 
24/08 22:00
 
 Fleetwood Town
Accrington Stanley 
24/08 22:00
 
 Shrewsbury Town
Burton Albion 
24/08 22:00
 
 Tranmere Rovers
Bury 
24/08 22:00
 
 Newport County
Crewe Alexandra 
24/08 22:00
 
 Plymouth Argyle
Walsall 
24/08 22:00
 
 Cambridge United
Oldham Athletic 
24/08 22:00
 
 Macclesfield Town
Scunthorpe United 
24/08 22:00
 
 Grimsby Town
Port Vale 
24/08 22:00
 
 Carlisle
Salford City 
24/08 22:00
 
 Colchester United
Northampton Town 
24/08 22:00
 
 Morecambe
Exeter City 
24/08 22:00
 
 Mansfield Town
Stevenage Borough 
24/08 22:00
 
 Bradford AFC
Forest Green Rovers 
24/08 22:00
 
 Leyton Orient
Crawley Town 
24/08 22:00
 
 Cheltenham Town
Swindon 
24/08 22:00
 
 Basford Utd
Lancaster City 
24/08 22:00
 
 Gainsborough Trinity
Warrington Town AFC 
24/08 22:00
 
 Buxton FC
Whitby Town 
24/08 22:00
 
 South Shields
Hyde United 
24/08 22:00
 
 Stafford Rangers
Matlock Town 
24/08 22:00
 
 Atherton Collieries
Grantham Town 
24/08 22:00
 
 Bamber Bridge
Ashton United 
24/08 22:00
 
 Morpeth Town
Mickleover Sports 
24/08 22:00
 
 Stalybridge Celtic
Nantwich Town 
24/08 22:00
 
 Fc United Of Manchester
Scarborough 
24/08 22:00
 
 Witton Albion
Radcliffe Borough 
24/08 22:00
 
 Tonbridge Angels
Havant and Waterlooville 
24/08 22:00
 
 Margate
Lewes 
24/08 22:00
 
 Leatherhead
Enfield Town 
24/08 22:00
 
 AFC Hornchurch
Kingstonian 
24/08 22:00
 
 Bishop's Stortford
Cray Wanderers 
24/08 22:00
 
 Bognor Regis Town
Cheshunt 
24/08 22:00
 
 Bowers Pitsea
Worthing 
24/08 22:00
 
 Corinthian Casuals
Carshalton Athletic 
24/08 22:00
 
 Haringey Borough
Brightlingsea Regent 
24/08 22:00
 
 Horsham
Wingate Finchley 
24/08 22:00
 
 Merstham
East Thurrock United 
24/08 22:00
 
 Potters Bar Town
Folkestone 
24/08 22:00
 
 Leamington
Kettering Town 
24/08 22:00
 
 Farnborough Town
Merthyr Town 
24/08 22:00
 
 Metropolitan Police
Hartley Wintney 
24/08 22:00
 
 Gosport Borough
Hendon 
24/08 22:00
 
 Swindon Supermarine
Salisbury City 
24/08 22:00
 
 Wimborne Town
Taunton Town 
24/08 22:00
 
 Tiverton Town
Beaconsfield Sycob 
24/08 22:00
 
 Chesham United
Truro City 
24/08 22:00
 
 Dorchester Town
Hayes&Yeading 
24/08 22:00
 
 Harrow Borough
Blackfield Langley 
24/08 22:00
 
 Weston Super Mare
Poole Town 
24/08 22:00
 
 Yate Town
Walton Casuals 
24/08 22:00
 
 Redditch United
Lowestoft Town 
24/08 22:00
 
 Royston Town
Coalville 
24/08 22:00
 
 Hitchin Town
Rushall Olympic 
24/08 22:00
 
 Stratford Town
Rushden&Diamonds 
24/08 22:00
 
 Barwell
Biggleswade Town 
24/08 22:00
 
 Bromsgrove Rovers
Kings Langley 
24/08 22:00
 
 Hednesford Town
Alvechurch 
24/08 22:00
 
 Leiston
Tamworth 
24/08 22:00
 
 Nuneaton Town
Needham Market 
24/08 22:00
 
 Peterborough Sports
Banbury United 
24/08 22:00
 
 St Ives Town
Stourbridge 
24/08 21:00
 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
24/08 23:30
 
 Trans Narva
Flora Tallinn 
24/08 18:00
 
 Paide Linnameeskond B
Pohja Tallinna Jk Volta 
24/08 19:00
 
 Nomme United
Nomme Jk Kalju Ii 
24/08 19:00
 
 Jk Tallinna Kalev Womens
Tartu Sk 10 Premium Womens 
24/08 19:00
 
 Tammeka Tartu Womens
Flora Tallinn Womens 
24/08 23:00
 
 Saku Sporting Womens
Jk Parnu Womens 
24/08 19:00
 
 Tps Turku Womens
Hjk Helsinki Womens 
24/08 19:00
 
 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Honka Womens 
24/08 19:00
 
 Idrottsklubben Myran Women's
Ons Womens 
24/08 23:00
 
 Y Ilves Womens
Aland Womens 
24/08 18:00
 
 Honka
HJK Helsinki 
24/08 22:00
 
 KuPS
VPS Vaasa 
24/08 22:00
 
 Ac Kajaani
AC Oulu 
24/08 22:00
 
 Jaro
Mypa 
24/08 22:00
 
 Ekenas IF Fotboll
TPS Turku 
24/08 21:00
 
 ES Troyes AC
Lens 
24/08 21:00
 
 Chikhura Sachkhere
Lokomotiv Tbilisi 
25/08 00:00
 
 Dila Gori
Torpedo Kutaisi 
24/08 20:00
 
 Bayern Munich (am)
Chemnitzer 
24/08 20:00
 
 Eintr. Braunschweig
Wurzburger Kickers 
24/08 20:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Viktoria Koln 
24/08 20:00
 
 1. Magdeburg
Munchen 1860 
24/08 20:00
 
 Sv Meppen
Carl Zeiss Jena 
24/08 20:00
 
 Preuben Munster
Uerdingen 
24/08 19:00
 
 Hoffenheim (w)
Koln Womens 
24/08 19:00
 
 Bochum
SV Wehen Wiesbaden 
24/08 19:00
 
 Hannover 96
Greuther Furth 
24/08 19:00
 
 SSV Jahn Regensburg
Arminia Bielefeld 
25/08 00:00
 
 Lamia
Panathinaikos 
25/08 01:00
 
 PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio 
25/08 02:30
 
 Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis 
25/08 01:00
 
 Siquinala
Club Comunicaciones 
25/08 05:00
 
 CSD Municipal
Deportivo Mixco 
25/08 10:00
 
 Xelaju MC
Deportivo Sanarate 
25/08 05:00
 
 Marathon
Real Espana 
25/08 05:30
 
 Real De Minas
Platense 
25/08 06:00
 
 CD Motagua
CD Vida 
25/08 00:00
 
 Diosgyor
Mezokovesd-Zsory 
25/08 00:00
 
 Budapest Honved
Debreceni VSC 
25/08 00:00
 
 Kaposvar
Zalaegerszegi TE 
25/08 00:00
 
 Varda Se
Ujpesti TE 
25/08 00:00
 
 Paksi SE
Mol Fehervar 
24/08 17:00
 
 Budapest Honved U19
Illes Akademia Haladas U19 
24/08 17:00
 
 Gyori Eto Fc U19
Mtk Hungaria Fc U19 
24/08 17:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Vasas U19 
24/08 17:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Debreceni Vsc U19 
25/08 00:00
 
 Thor Akureyri
Leiknir Reykjavik 
25/08 00:00
 
 Umf Njardvik
Magni 
24/08 22:00
 
 Fjolnir Womens
Ir Reykjavik Womens 
25/08 00:00
 
 IA Akranes
IBV Vestmannaeyjar 
25/08 01:00
 
 Fylkir
HK Kopavog 
25/08 00:00
 
 Grindavik Womens
Tindastoll Neisti Womens 
24/08 16:30
 
 Persija Jakarta
PSM Makassar 
24/08 16:30
 
 Persebaya Surabaya
Persija Jakarta 
24/08 19:00
 
 PSIS Semarang
Madura United 
24/08 19:30
 
 Madura United
Semen Padang 
24/08 19:30
 
 Bali United
Pusamania Borneo 
24/08 19:30
 
 Pusamania Borneo
Semen Padang 
24/08 21:30
 
 Bali United
Arema Malang 
24/08 23:00
 
 Maccabi Haifa
Hapoel Raanana 
24/08 23:00
 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Netanya 
25/08 00:00
 
 Hapoel Hadera
Ashdod MS 
25/08 01:30
 
 Sektzia Nes Tziona
Maccabi Tel Aviv 
25/08 00:00
 
 Salernitana
Pescara 
25/08 00:00
 
 Crotone
Cosenza Calcio 1914 
25/08 03:00
 
 Cittadella
Spezia 
25/08 03:00
 
 Virtus Entella
Livorno 
25/08 03:00
 
 Venezia
Cremonese 
25/08 03:00
 
 Ascoli
Trapani 
24/08 17:00
 
 Mito Hollyhock
Tokyo Verdy 
24/08 17:00
 
 Yokohama
Kagoshima United 
24/08 17:00
 
 JEF United Ichihara
Ventforet Kofu 
24/08 18:00
 
 Kyoto Purple Sanga
Avispa Fukuoka 
24/08 18:00
 
 Yamagata Montedio
Tochigi SC 
24/08 18:00
 
 Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki 
24/08 18:00
 
 Tokushima Vortis
Ryukyu 
24/08 18:00
 
 Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa FC 
24/08 14:00
 
 Sony Sendai
Ryutsu Keizai University 
24/08 17:00
 
 Honda
Nara Club 
24/08 18:00
 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Zhetysu 2 
24/08 18:00
 
 Aktobe Zhas
Tarlan Shymkent 
24/08 18:00
 
 Akzhayik
Ekibastuzets 
24/08 18:00
 
 Astana B
Bolat Temirtau 
24/08 18:00
 
 Kairat Academy
Maktaaral 
24/08 18:00
 
 Baykonur
Kaspyi Aktau 
24/08 18:00
 
 Akademiya Ontustik
Altay Spor Kulubu 
24/08 18:00
 
 Ordabasy
Shakhtyor Karagandy 
24/08 18:00
 
 Tobol Kostanai
FK Atyrau 
24/08 15:00
 
 Yeoju Sejong
Yangju Citizen Fc 
24/08 15:00
 
 Jeonju Citizen
Seoul United Fc 
24/08 16:00
 
 Gimpo Fc
Paju Citizen Fc 
24/08 16:00
 
 Pocheon Fc
Hwaseong Fc 
24/08 16:00
 
 Pyeongtaek Citizen
Icheon Citizen Fc 
24/08 16:00
 
 Goyang Fc
Jungnang Chorus Mustang Fc 
24/08 16:00
 
 Chungju Citizen
Gyeongju Citizen Fc 
24/08 16:00
 
 Yangpyeong
Siheung City 
24/08 18:00
 
 Cheongju Jikji Fc
Chuncheon Citizen 
24/08 18:00
 
 Bucheon 1995
Chunnam Dragons 
24/08 18:00
 
 Seoul E Land
Ansan Greeners 
24/08 16:00
 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
25/08 00:00
 
 Liepajas Metalurgs
FK Ventspils 
24/08 20:00
 
 New Project
Fk Smiltene Bjss 
24/08 21:00
 
 Rezekne / Bjss
Fk Auda Riga 
24/08 21:00
 
 Balvu Vilki
Fk Dinamo Riga 
24/08 22:00
 
 Jdfs Alberts
Tukums-2000 
25/08 00:30
 
 CS Petange
Rodange 91 
25/08 06:00
 
 Queretaro
Leon 
25/08 08:00
 
 Pachuca
Atlas 
25/08 08:00
 
 Cruz Azul
Puebla 
25/08 10:00
 
 Tigres UANL
Club America 
24/08 22:00
 
 Cdsyc Cruz Azul U20
Puebla U20 
24/08 22:00
 
 Queretaro U20
Leon U20 
25/08 00:15
 
 Tigres Uanl U20
Club America U20 
25/08 01:00
 
 Pachuca U20
Atlas U20 
25/08 06:00
 
 Alebrijes De Oaxaca
Cafetaleros De Tapachula 
25/08 08:00
 
 Atlante
Uaem Potros 
25/08 10:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Venados 
24/08 22:30
 
 Cahul 2005
Real Succes 
24/08 22:30
 
 Singerei
Drochia 
24/08 22:30
 
 Glodeni
Cs Sparta Chisinau B 
24/08 22:30
 
 Real Succes
Dacia Buiucani 
24/08 23:00
 
 Sfintul Gheorghe
Sheriff 
25/08 01:00
 
 Milsami
Zimbru Chisinau 
24/08 23:00
 
 FK Buducnost Podgorica
Zeta 
24/08 23:00
 
 Grbalj Radanovici
OFK Petrovac 
24/08 23:00
 
 Ofk Titograd
Kom Podgorica 
24/08 23:00
 
 FK Sutjeska Niksic
Mladost Ljeskopolje 
24/08 23:00
 
 Iskra Danilovgrad
Rudar Pljevlja 
24/08 22:00
 
 Portadown FC
Harland Wolff Welders 
24/08 22:00
 
 Ballinamallard United
Ballyclare Comrades 
24/08 22:00
 
 Knockbreda Parish
Ards 
24/08 22:00
 
 Loughgall
Dundela 
24/08 22:00
 
 Newry City
Police Service Of Northern Ireland 
24/08 22:00
 
 Queens University
Dergview 
24/08 22:00
 
 Ballymena United
Glentoran 
24/08 22:00
 
 Carrick Rangers
Cliftonville 
24/08 22:00
 
 Coleraine
Institute 
24/08 22:00
 
 Dungannon Swifts
Glenavon Lurgan 
24/08 22:00
 
 Linfield FC
Warrenpoint Town 
24/08 21:30
 
 Sandnes Ulf
Aalesund 
25/08 00:00
 
 Rosenborg
Stabaek 
24/08 19:00
 
 Klepp Il Womens
Kolbotn Womens 
24/08 20:00
 
 Avaldsnes Womens
Roa Womens 
24/08 20:00
 
 Trondheims Orn Womens
Fart Womens 
24/08 21:00
 
 Stabaek Womens
Sandviken Womens 
25/08 04:00
 
 Sol De America
Deportivo Capiata 
25/08 06:00
 
 Nacional Asuncion
Cerro Porteno 
25/08 06:00
 
 Guarani CA
Sportivo San Lorenzo 
25/08 06:00
 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo Luqueno 
24/08 20:30
 
 Podbeskidzie
Olimpia Grudziadz 
24/08 21:00
 
 Cracovia Krakow
Arka Gdynia 
24/08 23:00
 
 Pogon Szczecin
Wisla Plock 
24/08 23:30
 
 Lechia Gdansk
Slask Wroclaw 
25/08 00:00
 
 Stal Mielec
Miedz Legnica 
25/08 01:00
 
 Chrobry Glogow
Olsztyn OKS 1945 
25/08 01:45
 
 Odra Opole
Radomiak Radom 
25/08 02:00
 
 Rakow Czestochowa
Lech Poznan 
24/08 23:00
 
 Stal Rzeszow
Elana Torun 
24/08 23:30
 
 Garbarnia Krakow
Lech Ii Poznan 
24/08 17:00
 
 Gornik Zabrze Youth
Cracovia Krakow Youth 
24/08 18:00
 
 Zaglebie Lubin Youth
Pogon Szczecin Youth 
24/08 18:00
 
 Sms Lodz Youth
Legia Warszawa Youth 
24/08 19:00
 
 Arka Gdynia Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
24/08 20:00
 
 Korona Kielce Youth
Escola Varsovia Warszawa Youth 
24/08 17:00
 
 Gks Katowice Womens
Gornik Leczna Womens 
24/08 17:00
 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Azs Uj Krakow Womens 
24/08 18:00
 
 Ts Mitech Zywiec Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
24/08 18:00
 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Azs Wroclaw Womens 
24/08 21:00
 
 Uks Lodz Womens
Kkp Bydgoszcz Womens 
24/08 18:00
 
 Academica Coimbra
Chaves 
24/08 23:00
 
 Feirense
Academico Viseu 
25/08 01:00
 
 SC Covilha
Vilafranquense 
25/08 01:00
 
 Penafiel
CD Cova Piedade 
24/08 16:00
 
 Concordia Chiajna
Voin Tate Numa Glenn 
24/08 16:00
 
 Juventus Bucharest
Scolar Resita 
24/08 16:00
 
 Farul Constanta
Petrolul Ploiesti 
24/08 16:00
 
 Rapid Bucuresti
Politehnica Timisoara 
24/08 16:00
 
 Csikszereda
Dunarea Calarasi 
24/08 16:00
 
 CS Mioveni
Scm Argesul Pitesti 
24/08 16:00
 
 Universitaea Cluj
Gloria Buzau 
24/08 20:30
 
 Clinceni
Sepsi 
24/08 23:00
 
 Dinamo Bucuresti
Hermannstadt 
25/08 02:00
 
 CFR Cluj
Botosani 
24/08 15:30
 
 Krasnodar Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
24/08 17:00
 
 Cska Moscow Youth
Terek Groznyi Youth 
24/08 18:00
 
 Arsenal Tula Youth
Orenburg Youth 
24/08 19:00
 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Spartak Moscow Youth 
24/08 23:00
 
 Rostov Youth
Rubin Kazan Youth 
24/08 22:00
 
 Ayr Utd
Queen of the South 
24/08 22:00
 
 Dunfermline
Dundee United 
24/08 22:00
 
 Alloa Athletic
Arbroath 
24/08 22:00
 
 Dundee
Inverness C.T. 
24/08 22:00
 
 Clyde
Falkirk 
24/08 22:00
 
 Dumbarton
Stranraer 
24/08 22:00
 
 East Fife
Airdrie United 
24/08 22:00
 
 Peterhead
Forfar Athletic 
24/08 22:00
 
 Raith Rovers
Montrose 
24/08 22:00
 
1 Cowdenbeath
Annan Athletic 
24/08 22:00
 
 Albion Rovers
Brechin City 
24/08 22:00
 
 Queens Park
Elgin City 
24/08 22:00
 
 Stenhousemuir
Edinburgh City 
24/08 22:00
 
 Stirling Albion
Cove Rangers 
24/08 22:00
 
 Wick Academy
Buckie Thistle 
24/08 22:00
 
 Keith
Turriff United 
24/08 22:00
 
 Forres Mechanics
Strathspey Thistle 
24/08 22:00
 
 Formartine United
Clachnacuddin 
24/08 22:00
 
 Lossiemouth
Inverurie Loco Works 
24/08 22:00
 
 Nairn County
Brora Rangers 
24/08 22:00
 
 Huntly
Rothes 
24/08 23:00
 
 FK Rad Beograd
Macva Sabac 
24/08 23:00
 
 Radnik Surdulica
Partizan Belgrade 
24/08 23:00
 
 Proleter Novi Sad
Vojvodina 
24/08 23:00
 
 Crvena Zvezda
Cukaricki 
24/08 23:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Mladost Lucani 
24/08 23:00
 
 Karadjordje Topola
Indjija 
24/08 23:00
 
 Radnicki Nis
Spartak Subotica 
24/08 23:00
 
 FK Javor Ivanjica
FK Napredak Krusevac 
24/08 23:00
 
 Sindjelic Belgrad
Dinamo Vranje 
24/08 23:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Backa Backa Palanka 
24/08 23:00
 
 Zlatibor
Kabel Novi Sad 
24/08 23:00
 
 Zarkovo
Radnicki Pirot 
24/08 23:00
 
 Trajal
Zemun 
25/08 01:00
 
 Zemplin Michalovce
Skf Sered 1
25/08 01:00
 
 FK Pohronie
Trencin 
25/08 01:00
 
 MFK Ruzomberok
Spartak Trnava 
25/08 01:00
 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
24/08 22:30
 
 MFK Kosice
Msk Zilina B 
24/08 23:00
 
 SKM Puchov
Artmedia Petrzalka 
25/08 01:00
 
 Mfk Skalica
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
25/08 01:00
 
 Poprad
KFC Komarno 
24/08 23:00
 
 Nafta
NK Ptuj Drava 
24/08 23:00
 
 Fuzinar
Nk Radomlje 
24/08 23:00
 
 Nd Beltinci
Koroska Dravograd 
24/08 23:00
 
 Brezice
Koper 
24/08 23:00
 
 Gorica
Nk Roltek Dob 
24/08 23:00
 
 NK Krka
Krsko Posavlje 
25/08 00:00
 
 Domzale
NK Aluminij 
25/08 02:15
 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Mura 05 
24/08 21:00
 
 Uthongathi
Tshakhuma Tm 
24/08 21:00
 
 Jomo Cosmos
Royal Eagles 
24/08 21:00
 
 Mbombela United
Ajax Cape Town 
24/08 21:00
 
 Black Leopards
Highlands Park 
24/08 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Chippa United FC 
25/08 00:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Supersport United 
25/08 00:00
 
 Real Oviedo
CD Lugo 
25/08 00:00
 
 Racing de Santander
Almeria 
25/08 01:00
 
 CD Mirandes
Cadiz 
25/08 02:00
 
 Alcorcon
Elche 
25/08 03:00
 
 Malaga
Las Palmas 
24/08 22:00
 
 IK Sirius
Orebro 
24/08 20:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Linkopings Fc Womens 
24/08 21:00
 
 Kungsbacka Dff Womens
Eskilstuna United Df Womens 
24/08 22:00
 
 Sollentuna United FF
Karlslunds If Hfk 
24/08 20:00
 
 Lunds BK
Skovde AIK 
24/08 20:00
 
 Tvaakers IF
Utsiktens BK 
24/08 20:00
 
 Bk Forward
Nykopings BIS 
24/08 21:00
 
 Gefle IF
Umea FC 
24/08 22:00
 
 Atvidabergs FF
Eskilsminne IF 
24/08 22:00
 
 Kristianstads FF
Lindome GIF 
24/08 22:00
 
 Carlstad United BK
Bodens BK 
24/08 22:00
 
 Syrianska
Vasteras 
24/08 20:00
 
 Helsingborg If U19
Ifk Goteborg U19 
24/08 23:30
 
 Kriens
Winterthur 
25/08 01:00
 
 Young Boys
Zurich 
25/08 01:00
 
 Neuchatel Xamax
Basel 
25/08 01:00
 
 Aarau
Wil 1900 
25/08 01:00
 
 Schaffhausen
Chiasso 
24/08 18:45
 
 Ubon Umt United
Army United 
24/08 19:00
 
 Customs Department FC
Nong Bua Lamphu 
24/08 20:00
 
 Air Force Central
Kasetsart 
24/08 20:00
 
 Rayong
Ayutthaya Fc 
24/08 20:00
 
 Thailand Honda Fc
Bangkok Glass 
24/08 21:00
 
 BEC Tero Sasana
JL Chiangmai United 
24/08 18:45
 
 Buriram United
Sukhothai 
24/08 19:00
 
 Trat
Ptt Rayong 
24/08 20:00
 
 Bangkok United
Port 
24/08 21:00
 
 PT Prachuap
Samut Prakan City 
25/08 00:15
 
 Ankaragucu
Kayserispor 
25/08 02:45
 
 Istanbul Basaksehir
Fenerbahce 
25/08 02:45
 
 Alanyaspor
Kasimpasa 
24/08 21:30
 
 Keciorengucu
Osmanlispor 
25/08 02:45
 
 Altinordu
Karagumruk 
25/08 02:45
 
 Balikesirspor
Erzurum BB 
24/08 22:00
 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Obolon Kiev 
24/08 23:00
 
 Cherkashchyna Akademiya
Balkany Zorya 
24/08 23:00
 
 Volyn
Chernomorets Odessa 
24/08 19:00
 
 Kolos Kovalyovka
Vorskla Poltava 
24/08 22:00
 
 PFC Oleksandria
Desna Chernihiv 
24/08 23:00
 
 Dnipro 1
Lviv 
24/08 23:00
 
 Karpaty Lviv
Zorya 
25/08 00:30
 
 Dynamo Kyiv
Olimpic Donetsk 
24/08 18:00
 
 Karpaty Lviv U21
Zorya U21 
25/08 02:00
 
 Boston River
Club Atletico Progreso 
25/08 02:00
 
 Racing Club Montevideo
Wanderers FC 
25/08 02:00
 
 Ca River Plate
CA Penarol 
25/08 02:00
 
 Plaza Colonia
Cerro Largo 
25/08 02:00
 
 Defensor
Boston River 
25/08 02:00
 
 Club Atletico Progreso
Ca Juventud 
25/08 02:00
 
 Danubio FC
Ca River Plate 
25/08 02:00
 
 Racing Club Montevideo
Rampla Juniors 
25/08 02:00
 
 Liverpool P
Plaza Colonia 
25/08 02:00
 
 Wanderers FC
Cerro Montevideo 
25/08 02:00
 
 Cerro Largo
Centro Atletico Fenix 
25/08 07:00
 
 North Carolina Womens
Seattle Reign Womens 
25/08 07:30
 
 Washington Spirit Womens
Orlando Pride Womens 
25/08 08:30
 
 Houston Dash Womens
Sky Blue Fc Womens 
25/08 02:00
 
 Ottawa Fury
Stlouis Lions 
25/08 03:00
 
 Louisville City
North Carolina 
25/08 05:00
 
 Hartford Athletic
Atlanta United 2 
25/08 07:30
 
 Tampa Bay Rowdies
Memphis 901 
25/08 08:00
 
 Nashville
Charleston Battery 
25/08 08:00
 
 Swope Park Rangers
New York Red Bulls B 
25/08 08:30
 
 Rio Grande Valley
El Paso Locomotive 
25/08 08:30
 
 San Antonio
New Mexico United 
25/08 09:00
 
 Okc Energy
Austin Bold 
25/08 10:00
 
 Orange County Blues Fc
Real Monarchs Slc 
25/08 10:30
 
 Fresno
Colorado Springs Switchbacks 
25/08 10:30
 
 Las Vegas Lights
Portland Timbers 2 
25/08 02:00
 
 Zamora Barinas
Deportivo Anzoategui 
25/08 04:00
 
 Metropolitanos
Zulia 
25/08 04:00
 
 LALA
Portuguesa de Desportos 
25/08 05:00
 
 Aragua
Monagas 
24/08 18:00
 
 Hải Phòng
Viettel 
24/08 19:00
 
 Than Quảng Ninh
Binh Duong 
24/08 20:00
 
 Sài Gòn FC
Thanh Hóa 
24/08 17:00
 
 Hue FC
Ha Tinh 
24/08 22:00
 
 Crusaders FC
Larne 
25/08 02:00
 
 Inter De Limeira
Velo Clube Sp 
25/08 04:30
 
 Boavista
Pacos Ferreira