livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Aug 2019

24/08 03:00
 
 Aston Villa
Everton 
24/08 02:00
 
 Granada
Sevilla 
24/08 04:00
 
 Levante
Villarreal 
24/08 02:30
 
 Koln
Borussia Dortmund 
24/08 02:30
 
 Genk
Anderlecht 
24/08 02:00
 
 Vitoria Setubal
Moreirense 
24/08 04:15
 
 Rio Ave
Aves 
24/08 08:00
 
 Orlando City
Atlanta United 
24/08 10:00
 
 Portland Timbers
Seattle Sounders 
23/08 18:00
 
 Kashima Antlers
Gamba Osaka 
23/08 18:30
 
 Urawa Red Diamonds
Matsumoto Yamaga 
23/08 18:30
 
 Sagan Tosu
Vissel Kobe 
24/08 12:00
 
 Consadole Sapporo
Tokyo 
23/08 18:30
 
 Gyeongnam
Suwon Samsung Bluewings 
23/08 23:00
 
 Al Merreikh
Js Kabylie 
23/08 23:00
 
 Usm Alger
Sonidep 
23/08 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Brikama United 
23/08 23:00
 
 Asante Kotoko
Kano Pillars 
23/08 23:00
 
 Kampala City Council
Africa Stars 
23/08 23:00
 
 Orlando Pirates
Green Eagles 
23/08 23:00
 
 Township Rollers
Young Africans 
23/08 23:00
 
 Al Nasr Benghazi
As Tempete Mocaf 
23/08 23:00
 
 Asko Kara
Buffles Du Borgou 
23/08 23:00
 
 As Vita Club
Ums De Loum 
23/08 23:00
 
 Al Hilal Omdurman
Rayon Sports 
23/08 23:00
 
 Al Ahly
Atlabara 
23/08 23:00
 
 Es Du Sahel
Hafia 
23/08 23:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Matlama 
23/08 23:00
 
 Cote Dor
Fomboni 
23/08 23:00
 
 Elect Sport
Segura Don Bailey 
23/08 23:00
 
 Pamplemousses
Fosa Juniors 
23/08 23:00
 
 Etoile Du Congo
Pyramids 
23/08 23:00
 
 Ci Kamsar
Paradou Ac 
23/08 23:00
 
 Ashanti Gold
Akonangui 
23/08 23:00
 
 Al Ahly
Bandari 
23/08 23:00
 
 Ascotontchad
Cr Belouizdad 
23/08 23:00
 
 St Louis Suns United
Ts Galaxy 
23/08 23:00
 
 Ahli Al Khartoum
Arta Solar 
24/08 02:30
 
 Sportivo Dock Sud
Berazategui 
24/08 02:30
 
 Sportivo Italiano
San Martin Burzaco 
24/08 06:05
 
 Atletico Rafaela
Tigre 
24/08 08:00
 
 Arsenal de Sarandi
San Lorenzo 
23/08 23:00
 
 Yerevan
Avan Academy 
23/08 23:00
 
 Ararat Yerevan
Alashkert 
24/08 12:00
 
 Southern United Womens
Senior Ntc Womens 
24/08 12:00
 
 Box Hill Womens
Heidelberg Utd Womens 
24/08 12:00
 
 Calder United Sc Womens
Bulleen Lions Womens 
24/08 12:00
 
 South Melbourne Womens
Bayside United Womens 
24/08 12:00
 
 Geelong Galaxy Womens
Alamein Womens 
24/08 01:10
 
 Wacker Innsbruck
SKU Amstetten 
24/08 01:10
 
 SV Ried
Grazer AK 
24/08 01:10
 
 Juniors OO
Austria Lustenau 
24/08 01:10
 
 FAC Team Fur Wien
Liefering 
24/08 01:10
 
 Austria Wien Youth
Lafnitz 
24/08 01:10
 
 SV Horn
SK Vorwarts Steyr 
23/08 22:00
 
 Isloch Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
23/08 22:00
 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
24/08 02:30
 
 Oud Heverlee Leuven Womens
Genk Womens 
24/08 06:15
 
 Atletico Clube Goianiense
Brasil De Pelotas Rs 
24/08 08:30
 
 Cuiaba (MT)
Botafogo Sp 
23/08 23:00
 
 Tsarsko Selo
Beroe 
24/08 01:30
 
 Arda
Cherno More Varna 
24/08 02:00
 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Cska 1948 Sofia 
24/08 07:30
 
 Union Espanola
O Higgins 
23/08 23:30
 
 Hrvatski Dragovoljac
Medjimurje 
23/08 23:30
 
 Radnik Sesvete
Solin 
24/08 00:00
 
 Hradec Kralove
Chrudim 
24/08 00:00
 
 Vysocina Jihlava
Lisen 
24/08 01:00
 
 Brno
Vitkovice 
24/08 00:00
 
 Banik Ostrava
Synot Slovacko 
24/08 00:00
 
 SK Sigma Olomouc
Teplice 
24/08 01:00
 
 Hobro I.K.
Odense BK 
24/08 08:15
 
1 Sociedad Deportiva Aucas
Olmedo Riobamba 
24/08 05:30
 
 Jocoro
Independiente San Vicente 
23/08 20:00
 
 Watford U23
Sheffield Wed U23 
23/08 23:45
 
 Kuressaare
Tartu JK Tammeka 
23/08 23:30
 
 Flora Tallinn 2
Parnu Linnameeskond 
23/08 23:30
 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tallinna Jk Legion 
23/08 23:30
 
 Rakvere Flora
Elva 
23/08 23:30
 
 HIFK
Ilves Tampere 
23/08 23:30
 
 Haka
KTP Kotka 
24/08 02:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Pau 
24/08 02:00
 
 US Boulogne
Concarneau 
24/08 02:00
 
 Cholet So
Creteil 
24/08 02:00
 
 Ajaccio GFCO
Bastia CA 
24/08 02:00
 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Avranches 
24/08 02:00
 
 Lyon la Duchere
Stade Lavallois MFC 
24/08 02:00
 
 Quevilly
Villefranche 
24/08 02:00
 
 Red Star 93
Dunkerque 
24/08 02:00
 
 Toulon
Bourg Peronnas 
24/08 02:00
 
 Sochaux
Nancy 
24/08 02:00
 
 Le Mans
Lorient 
24/08 02:00
 
 Chambly
Chateauroux 
24/08 02:00
 
 Rodez AF
Orleans US 45 
24/08 02:00
 
 Ajaccio
Paris Fc 
24/08 02:00
 
 Clermont Foot
Auxerre 
24/08 02:00
 
 Le Havre
Grenoble 
24/08 02:00
 
 Chamois Niortais
Caen 
23/08 21:00
 
 Sioni Bolnisi
Dinamo Batumi 
24/08 01:00
 
 Ingolstadt 04
Hansa Rostock 
24/08 01:15
 
 Bayern Munich (w)
Ffc Frankfurt Womens 
24/08 00:30
 
 Erzgebirge Aue
VfB Stuttgart 
24/08 00:30
 
 Darmstadt
Dynamo Dresden 
24/08 02:00
 
 Vikingur Olafsvik
Fjolnir 
24/08 02:00
 
 Throttur
Keflavik 
24/08 03:15
 
 Grotta Seltjarnarnes
Fram Reykjavik 
24/08 03:15
 
 Umf Afturelding (w)
Augnablik Womens 
24/08 01:00
 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Hk Vikingur Womens 
24/08 01:00
 
 Fylkir (w)
Valur (w) 
23/08 16:30
 
 Barito Putera
Persipura Jayapura 
23/08 19:30
 
 Pss Sleman
PSM Makassar 
23/08 21:00
 
 Hapoel Afula
Hapoel Petah Tikva 
23/08 21:00
 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Bnei Lod 
23/08 21:00
 
 Ironi Ramat Hasharon
Beitar Tel Aviv Ramla 
23/08 21:00
 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Ramat Gan FC 
23/08 21:00
 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
23/08 21:00
 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Rishon Letzion 
23/08 21:00
 
 Kfar Kasem
Hapoel Akko 
23/08 23:00
 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Natzrat Illit 
24/08 03:00
 
 Pisa
Benevento 
23/08 18:00
 
 Mokpo City
Busan Transportation 
23/08 18:00
 
 Incheon Korail
Cheonan City 
23/08 18:00
 
 Gangneung
Changwon City 
23/08 21:00
 
 Stumbras
Kauno Zalgiris 
23/08 21:00
 
 Palanga
Atlantas Klaipeda 
23/08 23:00
 
 Baltija Panevezys
Riteriai 
24/08 01:00
 
 FK Zalgiris Vilnius
Suduva 
24/08 08:00
 
 Veracruz
Atletico San Luis 
24/08 10:00
 
 Morelia
Pumas UNAM 
24/08 10:00
 
 Santos Laguna
Monterrey 
23/08 22:00
 
 Monarcas Morelia U20
Pumas U20 
24/08 00:00
 
1 Santos Laguna U20
Monterrey U20 2
24/08 08:00
 
 Leones Univ Guadalajara
Zacatepec 
24/08 08:00
 
 Mineros De Zacatecas
Celaya 
24/08 08:00
 
 Cimarrones De Sonora
Tampico Madero 
24/08 09:10
 
 Correcaminos Uat
Loros Universidad 
24/08 02:00
 
 NAC Breda
Cambuur Leeuwarden 
24/08 02:00
 
 Den Bosch
Eindhoven 
24/08 02:00
 
 Dordrecht 90
Jong Ajax Amsterdam 
24/08 02:00
 
 Go Ahead Eagles
Utrecht Am 
24/08 02:00
 
 De Graafschap
Volendam 
24/08 02:00
 
 Helmond Sport
Almere City FC 
24/08 02:00
 
 Oss
Az Alkmaar 2 
24/08 02:00
 
 Roda JC Kerkrade
NEC Nijmegen 
24/08 02:00
 
 Telstar
SBV Excelsior 
24/08 04:00
 
 Alianza Universidad
Utc Cajamarca 
24/08 04:00
 
 Alianza Lima
Academia Deportiva Cantolao 
24/08 04:00
 
 Em Deportivo Binacional
Inti Gas Deportes 
24/08 04:00
 
 Sport Boys
Univ. Cesar Vallejo 
24/08 04:00
 
 Carlos Manucci
Universitario de Deportes 
24/08 04:00
 
 Sport Huancayo
Deportivo Municipal 
24/08 04:00
 
 Dep. San Martin
Molinos El Pirata 
24/08 04:00
 
 Melgar
Real Garcilaso 
24/08 04:00
 
 Deportivo Union Comercio
Sporting Cristal 
24/08 02:30
 
 Jagiellonia Bialystok
Wisla Krakow 
24/08 02:00
 
 Benfica B
UD Oliveirense 
23/08 23:00
 
 Politehnica Iasi
Chindia Targoviste 
24/08 02:00
 
 Universitatea Craiova
Astra Ploiesti 1
23/08 18:00
 
 Tambov Youth
Dinamo Moscow 2 
23/08 18:00
 
 Ufa Youth
Zenit St.petersburg Youth 
23/08 18:00
 
 Ural Youth
Pfc Sochi Youth 
24/08 02:05
 
 Greenock Morton
Partick Thistle 
24/08 02:00
 
 FK Bezanija
Borac Cacak 
24/08 02:00
 
 Buducnost Dobanovci
Graficar 
24/08 01:00
 
 FK Senica
Zlate Moravce 1
23/08 21:00
 
 Cape Umoya United
Maccabi 
23/08 16:00
 
 Singapore Womens
Philippines womens 
23/08 19:00
 
 Thailand womens
Malaysia womens 
24/08 04:00
 
 Albacete
Girona 
24/08 02:00
 
 Stade Ouchy
Lausanne Sports 
24/08 01:30
 
 Besiktas
Goztepe 
23/08 22:00
 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Rukh Vynnyky 
23/08 22:00
 
 Metalurh Zaporizhya
Metalist Kharkiv 
23/08 22:00
 
 Hirnyk Sport
Inhulets Petrove 
23/08 22:00
 
 Mynai
Kremin Kremenchuk 
23/08 22:00
 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
23/08 18:00
 
 Pfc Oleksandria U21
Desna Chernihiv U21 
24/08 07:00
 
 Pittsburgh Riverhounds
Loudoun United 
24/08 10:30
 
 Phoenix Rising
Sacramento Republic 
23/08 18:00
 
 Quảng Nam
Khanh Hoa 
23/08 17:00
 
 Long An
An Giang 
23/08 17:00
 
 Phu Dong
Binh Phuoc 
23/08 18:00
 
 Pho Hien
Dak Lak 
24/08 02:45
 
 Penybont
Uwic Inter Cardiff 
24/08 02:45
 
 Bala Town
The New Saints 
24/08 02:45
 
 Newi Cefn Druids
Airbus 
24/08 02:45
 
 Barry Town Afc
Aberystwyth Town 
24/08 02:45
 
 Caernarfon
Connahs Quay Nomads 
24/08 03:00
 
 Carmarthen
Newtown 
24/08 01:00
 
 Sport Podbrezova
Dukla Banska Bystrica