livescore - live soccer scores

LiveScore 18 Aug 2019

18/08 21:00
FT 
 Sheffield United
Crystal Palace 
18/08 23:30
FT 
 Chelsea
Leicester City 
18/08 23:00
FT 
 Alaves
Levante 
19/08 01:00
FT 
 Espanyol
Sevilla 
19/08 03:00
FT 
1 Real Betis
Valladolid 
19/08 04:00
FT 
1 Atletico Madrid
Getafe 1
18/08 21:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Hoffenheim 
19/08 00:00
FT 
 Union Berlin
RB Leipzig 
18/08 21:00
FT 
 Saint Etienne
Stade Brestois 
18/08 23:00
FT 
 Stade Reims
Strasbourg 
19/08 03:00
FT 
 Stade Rennais
PSG 
18/08 19:00
FT 
 Reading
Cardiff City 
19/08 00:00
AET 
 Perugia
Brescia 
90min [1-1], 120min [2-1], Perugia win
19/08 00:15
FT 
 Fiorentina
Ac Monza 
19/08 02:30
FT 
1 Cagliari
Chievo 
19/08 02:30
AET 
 Cittadella
Carpi 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [5-4], Cittadella win
19/08 02:30
AET 
 Hellas Verona
Cremonese 
90min [1-1], 120min [1-2], Cremonese win
19/08 02:30
AET 
 Empoli
Pescara 
90min [1-1], 120min [2-1], Empoli win
19/08 02:30
FT 
 Ascoli
Trapani 
19/08 02:30
FT 
 Udinese
Alto Adige/sudtirol 
19/08 02:30
FT 
 Frosinone
Ac Monopoli 
19/08 02:45
FT 
 Sassuolo
Spezia 
19/08 02:45
FT 
 Spal
Feralpisalo 1
19/08 02:45
FT 
 Pisa
Bologna 
19/08 02:45
FT 
 Lecce
Salernitana 
19/08 03:00
FT 
 Crotone
Sampdoria 
18/08 18:15
FT 
 Fortuna Sittard
Willem II 
18/08 20:30
FT 
 Twente Enschede
RKC Waalwijk 
18/08 22:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Utrecht 
18/08 22:45
FT 
 AZ Alkmaar
Groningen 
19/08 02:00
FT 
 Heracles Almelo
PSV Eindhoven 
18/08 20:30
FT 
 Standard Liege
Mouscron Peruwelz 
19/08 00:00
FT 
 Royal Antwerp
Sint Truidense VV 1
19/08 02:00
FT 
 Gent
Oostende 
18/08 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Santa Clara 
18/08 23:00
FT 
 Aves
Maritimo 
19/08 01:30
FT 
 Vitoria Guimaraes
Boavista 
19/08 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
Sporting Braga 
18/08 19:00
FT 
 Rubin Kazan
Arsenal Tula 
18/08 21:30
FT 
 Ufa
FK Rostov 
19/08 00:00
FT 
 Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow 
19/08 10:25
FT 
 Portland Timbers
Atlanta United 
18/08 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Nagoya Grampus Eight 
18/08 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Jubilo Iwata 1
18/08 18:00
FT 
 Incheon United
Jeju United 
18/08 19:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Pohang Steelers 
19/08 02:30
FT 
 Acassuso
Los Andes 
19/08 02:05
FT 
 Guillermo Brown
Barracas Central 
19/08 02:30
FT 
 Deportivo Riestra
Gimnasia Jujuy 
19/08 04:05
FT 
 Tigre
Quilmes 1
19/08 05:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Agropecuario De Carlos Casares 
18/08 22:00
FT 
 Patronato Parana
CA Huracan 
19/08 02:30
FT 
 Defensa Y Justicia
Arsenal de Sarandi 
19/08 04:45
FT 
 Lanus
Velez Sarsfield 
19/08 07:00
FT 
 Boca Juniors
Aldosivi 
18/08 13:00
 
 Canberra Olympic
Cooma Tigers 
18/08 13:05
 
 Canberra
Gungahlin United 
18/08 17:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Gold Coast Knights 
18/08 12:35
FT 
 South Hobart
Clarence United 
18/08 13:00
FT 
 St Albans Saints
Eastern Lions Sc 
18/08 13:00
 
 Melbourne Knights
Hume City 
18/08 14:00
FT 
 South Melbourne
Altona Magic 
18/08 13:00
FT 
 Alamein Womens
Bulleen Lions Womens 
18/08 15:05
FT 
 Brisbane Knights
Caboolture 
18/08 13:00
 
 Perth Glory Am
Cockburn City U20 
18/08 15:00
 
 Perth Glory Am
Cockburn City 
18/08 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
TSV Hartberg 
18/08 23:00
FT 
 Austria Wien
Trenkwalder Admira 
18/08 23:00
FT 
 Sturm Graz
Rapid Wien 
18/08 16:30
FT 
 Austria Lustenau
Grazer AK 
18/08 17:00
FT 
 St Michael Lav
Annabichler Sv 
18/08 20:00
 
 Usc Landhaus Womens
Sudburgenland Womens 
18/08 21:00
FT 
 Neulengbach Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
19/08 00:00
FT 
 Sabail
Zira 
19/08 00:45
FT 
 Gorodeya
Dinamo Minsk 
18/08 22:00
FT 
 St Gilloise
Lokeren 
19/08 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Club Guabira 
19/08 03:00
FT 
 Real Potosi
Blooming 
19/08 03:30
FT 
 Bolivar
San Jose 
19/08 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Aurora 
19/08 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
The Strongest 
18/08 21:00
 
 Linense Bra
Mirassol 
18/08 21:00
 
 Noroeste
Rio Claro 
18/08 21:00
 
 Santos Youth
Sao Bernardo Youth 
19/08 03:00
FT 
 Cruzeiro
Santos 1
19/08 03:00
FT 
 Fluminense
CSA Alagoas AL 
19/08 03:00
FT 
1 Bahia
Goias 
19/08 03:00
FT 
 Sao Paulo
Ceara 
19/08 06:00
FT 
 Chapecoense
Avai 
19/08 03:00
FT 
 CRB (AL)
Vitoria Salvador BA 
19/08 02:00
FT 
 Audax Sp Womens
Kindermann Womens 
18/08 23:00
FT 
 CSKA Sofia
Arda 
19/08 01:30
FT 
 Cherno More Varna
Ludogorets Razgrad 1
19/08 03:30
FT 
1 Nublense
La Serena 
19/08 04:00
FT 
 Huadiwei Sub
Deportes Temuco 
19/08 08:00
FT 
 Cd Santiago Morning
Cobreloa 
19/08 00:30
FT 
 Union La Calera
Universidad de Chile 
19/08 03:00
FT 
 Csd Antofagasta
Cobresal 1
19/08 05:30
FT 
 Audax Italiano
Palestino 
18/08 19:30
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Inner Mongolia Zhongyou 
18/08 19:30
 
 Meizhou Hakka
Hangzhou Greentown 
18/08 19:35
FT 
 Sichuan Longfor
Liaoning Whowin 
18/08 15:30
FT 
1 Shanxi Xingdu
Baoding Rongda 
18/08 16:00
FT 
1 Dalian Quanjian Womens
Henan Huishang Womens 
18/08 19:35
 
 Jiangsu Suning Womens
Beijing Beikong Womens 
19/08 05:00
FT 
1 Alianza Petrolera
Atletico Bucaramanga 1
19/08 06:00
FT 
1 Atletico Junior Barranquilla
Santa Fe 
19/08 07:00
FT 
1 Atletico Nacional
Union Magdalena 
19/08 09:00
FT 
 Deportivo Cali
Dep.Independiente Medellin 
19/08 04:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Universitario De Popayan 1
19/08 05:00
FT 
 Adr Jicaral
Perez Zeledon 
19/08 06:00
FT 
 Alajuelense
Universidad de Costa Rica 
19/08 00:00
FT 
 Hajduk Split
Hnk Gorica 1
19/08 02:00
FT 
 NK Rijeka
ZNK Osijek 
18/08 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Vysocina Jihlava 
18/08 16:15
FT 
 Brno B
Tj Sokol Lanzhot 
18/08 16:15
FT 
 Blansko
Zlin B 
18/08 16:15
FT 
 Slovacko Ii
Slovan Rosice 
18/08 21:00
FT 
 Sparta Praha
Banik Ostrava 
18/08 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Mlada Boleslav 
18/08 23:00
FT 
 Mfk Karvina
Slovan Liberec 2
19/08 01:00
FT 
 Teplice
Viktoria Plzen 
18/08 19:45
FT 
 Roskilde
Vendsyssel 
18/08 19:45
FT 
 Naestved
Hvidovre IF 
18/08 19:00
FT 
 Holbaek
B93 Copenhagen 
18/08 18:00
FT 
 Silkeborg IF
Sonderjyske 
18/08 20:00
FT 
1 Esbjerg FB
Lyngby 
18/08 22:00
FT 
 Midtjylland
Hobro I.K. 
19/08 00:00
FT 
 Brondby
Aalborg BK 
18/08 19:30
 
 Fortuna Hjorring Womens
Brondby Womens 
19/08 02:00
FT 
 Olmedo Riobamba
CD El Nacional 
19/08 04:15
FT 
1 Fuerza Amarilla
Tecnico Universitario 1
18/08 22:00
FT 
 Notts County
Wrexham 
18/08 20:00
FT 
 Lewes Womens
Blackburn Rovers Womens 
18/08 21:00
AET 
 Crystal Palace Womens
Coventry Womens 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-3], Coventry Womens win
18/08 21:00
 
 Leicester City Womens
Durham Wildcats Womens 
18/08 22:00
 
 Aston Villa Womens
Sheffield United Womens 
18/08 19:00
FT 
 Sunderland U23
Norwich City U23 
18/08 21:00
FT 
 Wolves U23
Everton U23 
18/08 20:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Viljandi Jk Tulevik 
18/08 23:30
FT 
 Pepo
Viikingit 
18/08 23:30
FT 
 Honka Akatemia
Ilves Tampere II 
18/08 23:30
FT 
1 Pk-37
Rops 2 
18/08 22:00
FT 
 Kpv
HJK Helsinki 
18/08 21:30
 
 Spartaki Tskhinvali
Shukura Kobuleti 1
18/08 21:30
 
 Baia Zugdidi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
18/08 19:00
FT 
 Kaiserslautern
Eintr. Braunschweig 
18/08 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
SV Waldhof Mannheim 
18/08 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Sc Sand (w) 
18/08 20:00
 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Bayer Leverkusen (w) 
18/08 18:00
FT 
 Vfb Stuttgart U17
Nurnberg U17 
18/08 17:00
FT 
 Arminia Bielefeld Womens
Bayern Munich 2 Womens 
18/08 17:00
FT 
 Ffc Turbine Potsdam 2 Womens
Saarbrucken Womens 
18/08 19:30
FT 
 Greuther Furth
SSV Jahn Regensburg 
18/08 19:30
FT 
1 Holstein Kiel
Karlsruher 
18/08 19:30
FT 
 Dynamo Dresden
Heidenheimer 
18/08 17:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Wuppertaler Sv U19 
18/08 19:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Viktoria Koln U19 
18/08 17:00
 
 Esc Geestemunde
Lts Bremerhaven 
18/08 20:00
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Sc Staaken 
18/08 21:00
FT 
 Tsv Sasel
Sv Rugenbergen 
18/08 21:00
FT 
 Gonsenheim
TUS Mechtersheim 1
18/08 21:00
FT 
 SF Baumberg
VfB Hilden 
18/08 21:00
FT 
1 Sc Borgfeld
Oberneuland 
18/08 21:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Tsv Ilshofen 
18/08 21:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Sc Velbert 
18/08 21:00
FT 
 Eintracht Celle
Vfl Oldenburg 1
18/08 21:20
FT 
 Asc 09 Dortmund
Gutersloh 1
18/08 21:30
FT 
 Hertha Zehlendorf
Sv Tasmania Berlin 
18/08 20:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel 2 
18/08 21:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Hansa Luneburg 
18/08 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Etsv Weiche Flensburg 
18/08 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Bsg Chemie Leipzig 
18/08 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Wacker Nordhausen 
18/08 19:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
FSV Optik Rathenow 
18/08 19:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Kickers Offenbach 1
18/08 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Bahlinger SC 
19/08 05:00
FT 
1 Deportivo Mixco
Xelaju MC 
19/08 00:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Ka Akureyri 
19/08 01:00
FT 
 Grindavik
HK Kopavog 
19/08 02:00
FT 
1 Hafnarfjordur FH
Fylkir 
19/08 03:15
FT 
 Stjarnan
IA Akranes 
18/08 17:30
FT 
1 Chennai City
Army Green 
18/08 16:35
FT 
 Serang Jaya
Persikota Tangerang 
18/08 19:30
FT 
 PSM Makassar
Persib Bandung 
19/08 10:00
FT 
 Ps Tira U20
Persija Jakarta U20 
18/08 17:45
FT 
 Cobh Wanderers
Ringmahon Rangers 
18/08 18:00
FT 
 Killester Donnycarne
Newbridge Town 
19/08 00:30
AET 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat Gan FC 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Hapoel Ramat Gan FC win
18/08 23:00
FT 
 Albinoleffe
Lecco 
18/08 23:30
FT 
 Avellino
Bari 
18/08 23:30
FT 
1 Azy Based Nano Bo
Usd Virtus Verona 
18/08 23:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Vibonese 1
19/08 00:30
FT 
 Reggio Audace
Juventus U23 
19/08 02:00
FT 
 Renate Ac
Como 
19/08 02:30
FT 
 Rieti
Ternana 
19/08 02:30
FT 
 Vis Pesaro
Rimini 
19/08 02:30
FT 
 Gubbio
Teramo 
18/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
JEF United Ichihara 
18/08 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Yamagata Montedio 
18/08 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Fukushima United FC 
18/08 20:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
FK Aktobe Lento 
18/08 21:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Kaisar Kyzylorda 
18/08 18:00
FT 
 Seoul E Land
Anyang 1
18/08 22:00
FT 
 FK Ventspils
Rigas Futbola Skola 
18/08 22:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Baltija Panevezys 
18/08 20:00
FT 
 Dainava Alytus
Hegelmann Litauen 
18/08 21:00
FT 
 Misc Mifa
UiTM 
18/08 21:00
FT 
 Selangor PB
PDRM 
19/08 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Veracruz 
19/08 06:00
FT 
 Necaxa
Santos Laguna 
19/08 08:00
FT 
1 Juarez
Queretaro 
19/08 01:00
FT 
 Celaya
Cimarrones De Sonora 
19/08 06:00
FT 
 Loros Universidad
Alebrijes De Oaxaca 
18/08 17:00
FT 
 Hantharwady United
Ayeyawady United 
18/08 17:00
 
 Shan United
Magway 
18/08 17:30
FT 
 Chinland
Laconi Lian 
19/08 05:00
FT 
 Chinandega
Juventus Managua 
18/08 21:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Sola 
18/08 21:00
FT 
 Nardo
Arendal 
18/08 22:00
FT 
 IL Hodd
Stjordals Blink 
19/08 00:00
FT 
 Bryne
Fredrikstad 
19/08 00:00
FT 
 Kvik Halden
Moss 
18/08 19:00
FT 
 Fram Larvik
Alta 
18/08 21:00
FT 
 Mjolner
Elverum 
18/08 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Senja 
19/08 00:00
FT 
 Oppsal
Odd Grenland B 
18/08 21:00
FT 
 HamKam
KFUM Oslo 
19/08 00:00
FT 
1 Sandnes Ulf
Jerv 
19/08 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Kongsvinger 
19/08 00:00
FT 
 Strommen
Notodden FK 
19/08 00:00
FT 
 Raufoss
Ullensaker/Kisa IL 
19/08 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Tromsdalen UIL 
18/08 22:00
FT 
 Stabaek
Kristiansund BK 
19/08 00:00
FT 
 Tromso IL
Lillestrom 
19/08 00:00
FT 
 Mjondalen
Brann 
19/08 00:00
FT 
 Valerenga
FK Haugesund 
19/08 00:00
FT 
 Ranheim IL
Molde 
19/08 02:00
FT 
 Viking
Stromsgodset 
18/08 21:00
FT 
 Sandviken Womens
Trondheims Orn Womens 
19/08 04:00
FT 
1 Deportivo Capiata
Guarani CA 
19/08 06:30
FT 
 Libertad Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
19/08 02:15
FT 
 Deportivo Municipal
Em Deportivo Binacional 2
18/08 21:00
FT 
 Piast Gliwice
Wisla Plock 
18/08 23:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk 
18/08 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Zaglebie Lubin 
18/08 19:05
FT 
 Gornik Leczna
Elana Torun 
18/08 17:15
 
 Pelikan Lowicz
Mlks Znicz Biala Piska 
18/08 18:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Jutrzenka Giebultow 
18/08 18:00
FT 
 Miedz Legnica Ii
Slask Wroclaw Ii 
18/08 20:00
FT 
1 Lechia Zielona Gora
Gawin Sleza Wroclaw 1
18/08 18:00
FT 
 Azs Wroclaw Womens
Azs Uj Krakow Womens 
18/08 18:15
FT 
 GD Estoril-Praia
SC Farense 
18/08 23:00
FT 
1 Porto B
Varzim 
18/08 23:00
FT 
 Leixoes
CD Nacional 
18/08 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Feirense 
19/08 01:00
FT 
 Vilafranquense
Benfica B 1
18/08 18:00
FT 
 Aves U19
Gil Vicente U19 
18/08 18:00
FT 
 Tondela U19
Benfica U19 
18/08 18:00
FT 
1 Concordia Chiajna
Farul Constanta 
18/08 20:30
FT 
 Dunarea Calarasi
Petrolul Ploiesti 
18/08 23:00
FT 
 Botosani
Universitatea Craiova 
19/08 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Politehnica Iasi 
18/08 14:00
FT 
 Ufa Youth
Rostov Youth 
18/08 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Fakel Voronezh 
18/08 22:00
FT 
 Khimki
Neftekhimik Nizhnekamsk 
18/08 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Chertanovo Moscow 
18/08 22:00
FT 
 Volga Olimpiets
Ska Khabarovsk 
18/08 23:00
FT 
 Avangard
Chayka K Sr 
18/08 23:00
FT 
 Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl 
18/08 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Tekstilshchik Ivanovo 1
19/08 00:00
FT 
 Torpedo Armavir
Baltika 
19/08 00:00
FT 
1 Krasnodar II
Tom Tomsk 
18/08 21:00
FT 
 Colville Park Afc
Whitehill Welfare 
18/08 22:00
AET 
 Dundee
Aberdeen 
90min [1-1], 120min [1-2], Aberdeen win
18/08 22:00
FT 
 East Fife
Glasgow Rangers 
18/08 19:00
FT 
 Stirling University Womens
Hibernians Womens 
18/08 20:00
 
 Spartans Womens
Forfar Farmington Womens 
18/08 21:10
 
 Glasgow City Womens
Celtic Womens 
19/08 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
FK Rad Beograd 
19/08 02:00
FT 
 Macva Sabac
FK Napredak Krusevac 
19/08 02:00
FT 
 Vojvodina
Karadjordje Topola 
18/08 17:30
FT 
 Young Lions
Hougang United FC 
18/08 17:30
FT 
 Balestier Khalsa FC
Geylang United FC 
18/08 17:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Albirex Niigata FC 
19/08 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Zemplin Michalovce 
18/08 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Ruzomberok B 
18/08 16:30
FT 
 Raca Bratislava
Inter Bratislava 
18/08 16:35
FT 
 Jednota Banova
Cadca 
18/08 22:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
Domzale 
19/08 00:00
FT 
 NK Mura 05
NK Rudar Velenje 
19/08 02:15
FT 
 NK Aluminij
NK Olimpija Ljubljana 
18/08 18:10
FT 
 Olimpija Ljubljana U19
Publikum Celje U19 1
18/08 19:00
FT 
 Ts Galaxy
Jomo Cosmos 
18/08 16:00
FT 
 Indonesia womens
Vietnam womens 
18/08 19:00
FT 
 Cambodia Womens
Myanmar womens 
19/08 00:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Real Oviedo 
19/08 00:00
FT 
 Numancia
Alcorcon 
19/08 00:30
FT 
 Girona
Sporting de Gijon 1
19/08 02:00
FT 
 Cadiz
SD Ponferradina 1
19/08 02:00
FT 
 Las Palmas
SD Huesca 
18/08 21:00
FT 
 AIK Solna
Kalmar FF 
18/08 21:00
FT 
 IK Sirius
IFK Norrkoping 
18/08 21:00
FT 
 Orebro
Hacken 
18/08 23:30
FT 
 Malmo
Falkenbergs FF 
18/08 21:00
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Kristianstads Dff Womens 
18/08 22:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Pitea If Womens 
18/08 21:30
FT 
 Tegs Sk
Carlstad United BK 
18/08 23:00
FT 
 Trollhattan
Tvaakers IF 
18/08 23:00
FT 
 Ljungskile SK
Assyriska Turab Ik Jkp 
18/08 20:00
FT 
 Raslatt SK
Karlskrona 
18/08 21:00
FT 
 Dalkurd Ff
GAIS 
18/08 23:30
FT 
1 Brommapojkarna
Osters IF 
18/08 19:00
FT 
 Ik Frej Taby U19
Sandviken U19 
18/08 20:00
FT 
 Linth 04
Schaffhausen 
18/08 21:00
FT 
 Uster
Grand Lancy 
18/08 22:00
 
 Yverdon
Neuchatel Xamax 1
18/08 19:00
FT 
 Thailand Honda Fc
JL Chiangmai United 
18/08 19:00
FT 
 Rayong
Sisaket 
18/08 20:00
FT 
 Kasetsart
BEC Tero Sasana 
18/08 20:00
FT 
 Customs Department FC
Ayutthaya Fc 
18/08 19:00
FT 
 Suphanburi
Port 
18/08 19:00
FT 
 Muang Thong United
Ptt Rayong 
18/08 20:00
FT 
 Chiangmai
Trat 
18/08 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Nakhon Ratchasima 
18/08 16:00
FT 
 Assumption United U19
Nakhon Ratchasima U19 
19/08 00:15
FT 
 Konyaspor
Ankaragucu 
19/08 02:45
FT 
 Goztepe
Antalyaspor 
19/08 02:45
FT 
 Yeni Malatyaspor
Istanbul Basaksehir 1
19/08 02:45
FT 
 Kasimpasa
Trabzonspor 
18/08 21:30
FT 
 Hatayspor
Altinordu 
18/08 21:30
FT 
 Hatayspor
Altinordu 
19/08 00:15
FT 
 Erzurum BB
Istanbulspor 
19/08 00:15
FT 
 Erzurum BB
Istanbulspor 
19/08 02:45
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Adanaspor 
19/08 02:45
FT 
1 Altay Spor Kulubu
Umraniyespor 
19/08 02:45
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Adanaspor 
19/08 02:45
FT 
 Altay Spor Kulubu
Umraniyespor 
18/08 22:00
FT 
1 Olimpic Donetsk
Karpaty Lviv 
19/08 00:30
FT 
 Zorya
PFC Oleksandria 
19/08 00:30
FT 
 Lviv
Shakhtar Donetsk 
19/08 06:00
FT 
 Indy Eleven
Stlouis Lions 
18/08 20:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Metallurg Bekobod 
18/08 21:00
FT 
 Andijon
Navbahor Namangan 
18/08 22:15
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Dinamo Samarkand 
19/08 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
Llaneros de Guanare 
19/08 06:00
FT 
 Monagas
Deportivo Tachira 
18/08 19:00
FT 
 Thanh Hóa
Hải Phòng 
18/08 20:00
FT 
 Khanh Hoa
Song Lam Nghe An 
18/08 16:30
FT 
1 Đồng Tháp
Binh Phuoc 
18/08 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Pho Hien 
18/08 18:00
FT 
 Long An
Hue FC 
18/08 21:30
 
 The New Saints
Caernarfon 
18/08 15:00
FT 
 Estonia Beach Soccer
Lithuania Beach Soccer 
18/08 16:15
FT 
 Czech Republic Beach Soccer
Holland Beach Soccer 
18/08 19:00
FT 
 Hungary Beach Soccer
Moldova Beach Soccer 
18/08 22:45
FT 
 France Beach Soccer
Germany Beach Soccer 
18/08 16:00
FT 
 Ming Chuan University
Tainan City 
18/08 16:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Leganes B 
18/08 19:00
FT 
 Tatung
Taicheng Lions 
18/08 21:00
FT 
 Bidvest Wits
Supersport United 
18/08 21:15
FT 
1 Gor Mahia
Bandari 
19/08 00:00
FT 
 Panionios
PAE Levadiakos 1
19/08 00:30
FT 
 La Baneza
Cultural Leonesa 
19/08 01:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
Gimnastic Tarragona 
19/08 01:00
FT 
 Burgos CF
Real Madrid Castilla 
19/08 01:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Merida 1
19/08 02:00
FT 
 Arosa Sc
Pontevedra 
19/08 02:40
FT 
 Algeciras
AD Ceuta 1
19/08 03:00
FT 
 Cd Linares Deportivo
Cordoba 
19/08 07:30
FT 
 Lyonnais Womens
North Carolina Womens