livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Aug 2019

11/08 21:00
FT 
 Leicester City
Wolves 
11/08 21:00
FT 
 Newcastle United
Arsenal 
11/08 23:30
FT 
 Manchester United
Chelsea 
11/08 21:00
FT 
 Lille
Nantes 
11/08 23:00
FT 
 Strasbourg
Metz 
12/08 03:00
FT 
 PSG
Nimes 
11/08 22:00
FT 
 Erith Belvedere
Peacehaven Telscombe 
11/08 21:30
FT 
 Saar 05 Saarbrucken
SSV Jahn Regensburg 2
11/08 21:30
AET 
 VfB Lubeck
St. Pauli 1
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-4], St. Pauli win
11/08 21:30
FT 
 Fsv Salmrohr
Holstein Kiel 
11/08 21:30
FT 
 VfL Osnabruck
RB Leipzig 
11/08 21:30
FT 
 Oberneuland
Darmstadt 
11/08 21:30
FT 
 Germania Halberstadt
Union Berlin 
11/08 21:30
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Eintr. Frankfurt 
11/08 21:30
AET 
 Sv Rodinghausen
Paderborn 07 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [2-3], Paderborn 07 win
11/08 21:30
FT 
 VfB Eichstatt
Hertha Berlin 
12/08 00:30
AET 
 Chemnitzer
Hamburger 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-6], Hamburger win
12/08 00:30
FT 
 MSV Duisburg
Greuther Furth 
12/08 00:30
AET 
 SV Wehen Wiesbaden
Koln 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [2-3], Koln win
11/08 18:15
FT 
 Fortuna Sittard
Heracles Almelo 
11/08 20:30
FT 
 SC Heerenveen
Feyenoord Rotterdam 
11/08 20:30
FT 
1 RKC Waalwijk
AZ Alkmaar 
11/08 22:45
FT 
 Utrecht
Zwolle 
12/08 02:00
FT 
 PSV Eindhoven
ADO Den Haag 
11/08 20:30
FT 
 Sint Truidense VV
Standard Liege 
12/08 00:00
FT 
 Sporting Charleroi
Royal Antwerp 
12/08 02:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
Gent 
11/08 23:00
FT 
 Boavista
Aves 
12/08 01:30
FT 
 Maritimo
Sporting Lisbon 
12/08 04:00
FT 
 Sporting Braga
Moreirense 
11/08 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Hibernian 1
11/08 22:00
FT 
 St. Mirren
Aberdeen 
11/08 19:00
FT 
 Arsenal Tula
Ufa 
11/08 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ural Sr 
12/08 00:00
FT 
 CSKA Moscow
PFC Sochi 
12/08 02:30
FT 
1 Akhmat Grozny
Spartak Moscow 
12/08 04:00
FT 
 Atlanta United
New York City 
12/08 06:00
FT 
 Philadelphia Union
Houston Dynamo 
12/08 07:45
FT 
 DC United
LA Galaxy 
12/08 10:00
FT 
 Los Angeles
New York Red Bulls 
11/08 17:00
FT 
 Cerezo Osaka
Sagan Tosu 
11/08 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Shonan Bellmare 
11/08 18:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Daegu 
11/08 19:00
FT 
 Seoul
Gangwon 
11/08 19:00
FT 
 Pohang Steelers
Jeonbuk Hyundai Motors 
11/08 16:00
FT 
 Zambia Womens U20
Tanzania Womens U20 
11/08 21:00
FT 
 Rayon Sports
Al Hilal Omdurman 
11/08 22:30
FT 
 Ums De Loum
As Vita Club 
11/08 23:30
FT 
 Buffles Du Borgou
Asko Kara 
11/08 21:00
FT 
 Fasil Kenema
Azam 
11/08 23:00
FT 
 Maranatha Fiokpo
Liscr Monrovia 
11/08 21:00
FT 
 Lori Vanadzor
Alashkert 
11/08 23:30
FT 
 Urartu
Pyunik 
12/08 00:30
FT 
 Palestine
Syria 
12/08 03:30
FT 
 Iraq
Yemen 
11/08 13:00
 
 Gungahlin United
Cooma Tigers 
11/08 13:00
 
 Tuggeranong United
Woden Valley 
11/08 13:00
 
 Hakoah Sydney
Blacktown City Demons 
11/08 13:00
 
 Rockdale City Suns
Sutherland Sharks 
11/08 13:00
 
 Sydney FC U21
Sydney Olympic 
11/08 13:00
 
 South Coast Wolves
Marconi Stallions 
11/08 13:05
 
 Sydney United
Manly United 
11/08 13:10
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
APIA Leichhardt Tigers 
11/08 14:00
FT 
 Sunshine Coast
Peninsula Power 
11/08 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Brisbane City SC 
11/08 23:00
FT 
1 TSV Hartberg
Sturm Graz 
11/08 23:00
FT 
 Mattersburg
Austria Wien 
11/08 23:00
FT 
 WSG Wattens
St.Polten 
11/08 16:30
FT 
 SV Ried
SKU Amstetten 1
11/08 22:00
FT 
 Vitebsk
Gorodeya 
11/08 23:45
FT 
 BATE Borisov
Zorka-BDU Minsk 
12/08 01:45
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
11/08 22:00
FT 
 Lokeren
KVSK Lommel 
12/08 03:00
FT 
 Aurora
Oriente Petrolero 
12/08 03:00
FT 
 The Strongest
Royal Pari 
12/08 05:20
FT 
 San Jose
Jorge Wilstermann 
12/08 07:30
FT 
 Blooming
Bolivar 
11/08 21:00
 
 Mirassol
Ca Votuporanguense Sp 1
11/08 21:00
 
 Juventus Sp
Taubate 
11/08 21:00
 
 Sao Paulo Youth
Corinthians Paulista U20 
11/08 21:00
FT 
 America Rj U20
Fluminense Rj Youth 
12/08 02:00
FT 
 Sao Caetano Youth
Desportivo Brasil U19 
11/08 22:00
FT 
 Internacional RS
Corinthians 
12/08 03:00
FT 
 Botafogo
Atletico Paranaense 
12/08 03:00
FT 
1 Palmeiras
Bahia 1
12/08 03:00
FT 
 Avai
Cruzeiro 1
12/08 06:00
FT 
 Goias
Vasco da Gama 1
11/08 22:00
FT 
 Ponte Preta
Guarani 
12/08 03:00
FT 
 Criciuma
Sport Recife 
11/08 22:45
FT 
 Arda
Lokomotiv Plovdiv 
12/08 01:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia 
12/08 00:00
FT 
 Deportes Santa Cruz
Cd Santiago Morning 
12/08 03:30
FT 
 Melipilla
Nublense 
12/08 08:00
FT 
 San Luis Quillota
Cobreloa 
12/08 00:30
FT 
 Palestino
Union La Calera 
12/08 03:00
FT 
 O Higgins
Colo Colo 1
12/08 05:30
FT 
 Univ. Catolica
Coquimbo Unido 
12/08 04:00
FT 
 Iberia Los Angeles
Deportes Vallenar 1
11/08 19:30
FT 
 Meizhou Hakka
Nantong Zhiyun 
11/08 19:30
 
 Hangzhou Greentown
Liaoning Whowin 
11/08 16:00
 
 Shanxi Xingdu
Jinlin Baijia 
11/08 19:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Sichuan Jiuniu 
11/08 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Tianjin TianHai 
11/08 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Guangzhou Evergrande 
12/08 03:00
FT 
 Santa Fe
Patriotas 
12/08 05:00
FT 
 CD Jaguares
Deportivo Pasto 
12/08 06:00
FT 
 Atletico Huila
Millonarios 
12/08 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
Atletico Junior Barranquilla 
12/08 09:00
FT 
1 Atletico Bucaramanga
Cucuta 
12/08 04:00
FT 
 Real Cartagena
Atletico Clube Purtugal 
12/08 04:00
FT 
1 Bogota
Fortaleza 
12/08 04:30
FT 
 Real Santander
Valledupar 
12/08 01:05
FT 
 Ad Grecia
Universidad de Costa Rica 
12/08 05:00
FT 
 Adr Jicaral
Ad San Carlos 
12/08 06:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Herediano 
12/08 07:00
FT 
1 Guadalupe
Limon 
12/08 00:00
FT 
1 Slaven Belupo Koprivnica
Hajduk Split 1
12/08 02:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Rijeka 
11/08 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Vitkovice 
11/08 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Lisen 
11/08 16:15
FT 
 Clu Beroun
Jindrichuv Hradec 
11/08 16:15
FT 
 Brumov
Nove Sady 
11/08 16:15
FT 
 Slavicin
Strani 
11/08 23:00
FT 
 Velka Bites
Breclav 
11/08 23:00
FT 
 Kozlovice
Bzenec 2
11/08 16:15
FT 
 Banik Ostrava B
Blansko 
11/08 16:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Slovacko Ii 
11/08 16:30
FT 
 Zlin B
Vrchovina 
11/08 23:00
FT 
1 Slovan Rosice
Frydek-mistek 
11/08 22:30
FT 
 Baumit Jablonec
Opava 1
11/08 22:30
FT 
 Viktoria Plzen
Synot Slovacko 
12/08 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Sparta Praha 
11/08 19:45
FT 
 Fremad Amager
Skive IK 
11/08 20:00
FT 
 Fredericia
Naestved 
11/08 21:00
FT 
 Kolding IF
Roskilde 
11/08 21:00
FT 
 Viborg
Herfolge Boldklub Koge 
12/08 00:00
FT 
 Nykobing Falster
Hvidovre IF 1
11/08 19:00
FT 
 B 73 Slagelse
Skovshoved 
11/08 19:00
FT 
 Avarta
Bronshoj 
11/08 21:00
FT 
 AB Kobenhavn
Thisted 
11/08 18:00
FT 
1 Nordsjaelland
Silkeborg IF 
11/08 20:00
FT 
 Aalborg BK
Esbjerg FB 
11/08 22:00
FT 
 Horsens
Midtjylland 
12/08 00:00
FT 
 Hobro I.K.
Brondby 1
11/08 20:00
 
 Brondby Womens
Vsk Aarhus Womens 
12/08 04:00
FT 
 Jarabacoa
Barcelona Atletico 
12/08 03:15
FT 
1 Tecnico Universitario
Deportivo Cuenca 
12/08 06:00
FT 
 Sonsonate
Santa Tecla 
11/08 20:00
FT 
 Manchester City U23
Southampton U23 
11/08 20:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Paide Linnameeskond 
11/08 22:00
FT 
 B36 Torshavn
EB Streymur 
11/08 22:00
FT 
 Ab Argir
IF Fuglafjordur 
11/08 12:00
 
 Lautoka
Labasa 
11/08 19:00
 
 Honka Womens
Aland Womens 
11/08 22:00
FT 
1 Jazz Pori
Eps Espoo 
11/08 23:30
FT 
 Grifk
Kapa Helsinki 
11/08 23:30
FT 
 Sc Kufu-98
Js Hercules 
11/08 23:30
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Sjk Akatemia 
11/08 23:30
FT 
 Oulun Ls
Gbk Kokkola 
11/08 20:00
FT 
 Lepa
PK-35 
11/08 22:00
FT 
 IFK Mariehamn
Ilves Tampere 
11/08 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
VPS Vaasa 
11/08 21:30
FT 
 Chikhura Sachkhere
Sioni Bolnisi 1
11/08 21:30
FT 
 Torpedo Kutaisi
Metalurgi Rustavi 
12/08 00:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
11/08 19:00
FT 
 Augsburg U17
Spvgg Unterhaching U17 
11/08 17:00
FT 
 Bayern Munich 2 Womens
Ffc Frankfurt 2 Womens 
11/08 17:00
FT 
 Gutersloh Womens
Ffc Turbine Potsdam 2 Womens 
11/08 17:00
FT 
 Andernach Womens
Wolfsburg 2 Womens 
11/08 17:00
FT 
 Tsg 1899 Hoffenheim Ii Womens
Bv Cloppenburg Womens 1
11/08 18:00
 
 Rb Leipzig U19
Magdeburg U19 
11/08 20:00
 
 Wolfsburg U19
St Pauli U19 
11/08 19:00
 
 Bayern Munich U19
Augsburg U19 
11/08 17:00
FT 
 Monchengladbach U19
Schalke 04 U19 
11/08 17:00
FT 
 Wuppertaler Sv U19
Dortmund U19 
11/08 19:00
FT 
 Koln U19
Preuben Munster U19 
11/08 21:00
 
 Arminia Bielefeld U19
Rw Oberhausen U19 
11/08 20:00
 
1 Tsv Buchholz 08
Tsv Sasel 
11/08 20:00
FT 
 Sv Rugenbergen
Bramfelder Sv 
11/08 20:30
 
 Arminia Ludwigshafen
Karbach 1
11/08 21:00
 
 VfB Hilden
Monheim 
11/08 21:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Holzwickeder Sc 
11/08 21:00
FT 
 Adams Sam Beek
Westfalia Herne 1
11/08 21:00
FT 
 Djk Don Bosco Bamberg
Bayern Hof 
11/08 21:00
 
 Spvg Schonnebeck
Tsv Meerbusch 
11/08 21:00
FT 
 Hammer Spvg
Sc Preussen Munster Ii 
11/08 21:00
FT 
 Tsg Sprockhovel
Kaan Marienborn 
11/08 21:15
FT 
 Tvd Velbert
Bocholt 
11/08 22:00
FT 
 Munchen 1860 Am
Tsv Schwabmunchen 
11/08 20:00
FT 
1 Holstein Kiel 2
Werder Bremen Am 
11/08 20:00
FT 
 St Pauli 2
Eintracht Norderstedt 
11/08 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Hannover 96 Am 1
11/08 21:00
FT 
 Hsc Hannover
VfB Oldenburg 
11/08 20:00
FT 
 RW Essen
Koln Am 
12/08 06:00
FT 
 Platense
CD Vida 
12/08 06:00
FT 
 CD Motagua
Real Sociedad Tocoa 
12/08 06:00
FT 
 Marathon
CD Olimpia 1
12/08 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Varda Se 
12/08 00:00
FT 
 Paksi SE
Budapest Honved 1
12/08 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Mol Fehervar 
11/08 23:30
FT 
 Budaorsi Sc
Vac-Dunakanyar 
11/08 23:30
FT 
 Soroksar
Nyiregyhaza 
11/08 23:30
FT 
1 Dorogi
MTK Hungaria FC 
11/08 23:30
FT 
 Szegedi Ak
Szombathelyi Haladas 
12/08 01:00
FT 
 Siofok
Gyirmot Se 
12/08 01:00
FT 
 Ajka
Kazincbarcika 1
12/08 01:00
FT 
 Szolnoki MAV
Balmazujvaros 
11/08 17:00
 
 Puskas Academy 2
Iiikeruleti Tue 
11/08 23:00
FT 
 Sarvari
Rco Agde 
11/08 23:00
FT 
 Szentlorinc Se
Dabas 
12/08 00:00
FT 
 IA Akranes
Breidablik 
12/08 00:00
FT 
 HK Kopavog
KR Reykjavik 
12/08 00:00
FT 
 Ka Akureyri
Stjarnan 1
12/08 00:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar 
12/08 04:00
FT 
 Valur
Hafnarfjordur FH 
11/08 23:00
 
 Thor Akureyri U19
Grindavik Sindri U19 
11/08 18:00
FT 
 Lucan United
Killester Donnycarne 
11/08 21:00
FT 
 UC Dublin UCD
Letterkenny Rovers 
11/08 21:00
FT 
 Collinstown
Galway United 
11/08 22:00
FT 
 Maynooth University Town
Waterford United 
11/08 23:00
FT 
 Lecco
Giana 
11/08 23:30
FT 
 Vibonese
Asd Sicula Leonzio 
12/08 00:00
FT 
 Como
Pomigliano 
11/08 17:00
FT 
 Gifu
Avispa Fukuoka 
11/08 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Albirex Niigata 
11/08 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kagoshima United 
11/08 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Grulla Morioka 1
11/08 16:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Tokyo U23 
11/08 17:00
 
 Blaublitz Akita
Kataller Toyama 
11/08 21:30
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Ordabasy 
11/08 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Astana 
11/08 19:00
FT 
 Busan I'Park
Daejeon Citizen 
11/08 19:00
FT 
1 Anyang
Chunnam Dragons 
11/08 22:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Bfc Daugavpils 
12/08 00:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Riga 
12/08 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris 
11/08 20:30
 
 Mzuzu University
Karonga United 
12/08 01:00
FT 
 Toluca
Club America 
12/08 07:45
FT 
1 Santos Laguna
Puebla 
11/08 22:00
 
 Toluca U20
Club America U20 
12/08 00:00
FT 
 Santos Laguna U20
Puebla U20 
12/08 01:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Cafetaleros De Tapachula 
11/08 23:00
FT 
 Drochia
Sireti 
11/08 23:00
FT 
 Dinamo-Auto
Sheriff 
11/08 17:00
FT 
 Shan United
Zwekapin United 
11/08 17:00
FT 
 Mahar United
Laconi Lian 1
11/08 17:30
 
 Magway
Southern Myanmar 
12/08 08:00
 
 Managua
Diriangen 
11/08 20:00
FT 
 Moss
Egersunds IK 1
11/08 21:00
FT 
 Sola
Levanger 
11/08 23:00
FT 
 Fredrikstad
Byasen Toppfotball 
12/08 00:00
FT 
 Arendal
Kvik Halden 
11/08 21:00
FT 
 Senja
Grorud IL 
11/08 21:00
FT 
 Asane Fotball
Fram Larvik 
11/08 22:00
FT 
 Baerum SK
Asker 1
11/08 20:05
FT 
 Junkeren
Skjervoy 
11/08 21:00
FT 
 Kongsvinger
Raufoss 
12/08 00:00
FT 
1 Notodden FK
Sogndal 
12/08 00:00
FT 
 Jerv
HamKam 
12/08 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Nest-Sotra 
12/08 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Skeid Oslo 
12/08 00:00
FT 
 Aalesund
Strommen 
12/08 00:00
AET 
 Kristiansund BK
Odd Grenland 
90min [1-1], 120min [1-2], Odd Grenland win
12/08 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Viking 
12/08 00:00
FT 
 FK Haugesund
Ranheim IL 
12/08 02:00
FT 
 Stromsgodset
Valerenga 
11/08 21:00
FT 
 Klepp Il Womens
Sandviken Womens 
12/08 04:00
FT 
1 Olimpia Asuncion
Sportivo Luqueno 2
12/08 06:30
FT 
 Guarani CA
Deportivo Santani 
12/08 00:00
AET 
 Cd Coopsol
Dep. San Martin 1
90min [1-1], Penalty [4-3], Cd Coopsol win
12/08 04:30
FT 
 Union Huaral
Santa Rosa Pucallpa 1
11/08 21:00
FT 
 LKS Lodz
Piast Gliwice 
11/08 23:30
FT 
 Cracovia Krakow
Korona Kielce 
11/08 23:45
FT 
 Podbeskidzie
Stal Mielec 
12/08 00:00
FT 
 Wigry Suwalki
Warta Poznan 
11/08 19:05
FT 
 Lech Ii Poznan
Skra Czestochowa 
11/08 17:15
 
 Pelikan Lowicz
Olimpia Zambrow 
11/08 20:00
 
 Gornik Ii Zabrze
Ruch Zdzieszowice 
11/08 23:00
FT 
1 Stal Krasnik
Motor Lublin 
11/08 18:00
 
 Biala Podlaska Womens
Gks Katowice Womens 1
11/08 18:15
FT 
 Academica Coimbra
Leixoes 
11/08 23:00
FT 
 Feirense
Vilafranquense 
12/08 01:00
FT 
 SC Covilha
Porto B 
12/08 01:00
FT 
 Penafiel
Academico Viseu 
12/08 01:00
FT 
1 Benfica B
GD Estoril-Praia 1
11/08 18:00
FT 
 Gil Vicente U19
Rio Ave U19 
11/08 18:30
 
 Snagov
Scm Argesul Pitesti 
11/08 20:30
 
 Universitaea Cluj
Luceafarul Oradea 
11/08 23:00
FT 
 Universitatea Craiova
Sepsi 
12/08 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Cs Voluntari 
12/08 01:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Partizan Belgrade 
12/08 02:00
FT 
 Radnik Surdulica
Vojvodina 
12/08 02:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Spartak Subotica 
11/08 22:00
FT 
 Vozdovac U19
Radnicki Nis U19 
12/08 00:00
FT 
1 FK Pohronie
Spartak Trnava 
11/08 16:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Artmedia Petrzalka 1
11/08 16:30
FT 
 Ruzomberok B
Mfk Dubnica Nad Vahom 
11/08 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Slavoj Trebisov 
11/08 23:00
FT 
 Slovan Bratislava B
KFC Komarno 
11/08 16:30
FT 
 Spartak Trnava B
Lednicke Rovne 
11/08 16:30
FT 
 Nitra B
Tj Druzstevnik Vrakun 
11/08 16:30
FT 
 Poprad B
Spisska Nova Ves 
11/08 22:30
FT 
1 Pokrok Sez Krompachy
Mfk Snina 
11/08 23:00
FT 
 Tatran Krasno Nad Kysucou
Msk Fomat Martin 
11/08 23:30
FT 
 Brda
NK Ptuj Drava 
12/08 00:00
FT 
 Domzale
NK Publikum Celje 
12/08 02:10
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Olimpija Ljubljana 
11/08 21:00
 
 Bloemfontein Celtic
Lamontville Golden Arrows 
11/08 16:00
FT 
 Polokwane City Reserves
Bidvest Wits Reserves 1
11/08 18:00
FT 
 Highlands Park Reserves
Baroka Reserves 
11/08 16:30
FT 
 Malaysia U18
Cambodia U18 
11/08 17:30
FT 
 Australia U18
Thailand U18 
11/08 20:30
FT 
 Singapore U18
Vietnam U18 
12/08 01:30
FT 
 Ue Vilassar De Mar
Espanyol B 
12/08 02:00
FT 
 L'Hospitalet
Ue Castelldefels 
11/08 21:00
FT 
 afc eskilstuna
AIK Solna 
11/08 21:00
FT 
 Hacken
Malmo 
11/08 23:30
FT 
 Hammarby
Helsingborg IF 
11/08 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
Elfsborg 
11/08 20:00
FT 
 Karlstad BK
Tegs Sk 
11/08 20:00
FT 
 Sollentuna United FF
Bodens BK 
11/08 21:00
FT 
 Umea FC
IF Sylvia 
11/08 23:00
FT 
 Fc Linkoping City
Sandvikens IF 
11/08 20:00
FT 
 Lunds BK
Utsiktens BK 
11/08 22:00
FT 
1 Landskrona BoIS
Ljungskile SK 
11/08 22:00
FT 
 Skovde AIK
Oskarshamns AIK 
11/08 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Trollhattan 
11/08 23:00
FT 
 IK Oddevold
Atvidabergs FF 
11/08 23:00
FT 
 Vargarda Ik
Ifk Amal 
11/08 22:00
FT 
 Kvarnsvedens IK
Hudiksvalls Forenade FF 1
11/08 21:00
FT 
 Pitea If
Gottne If 1
11/08 23:00
FT 
1 Angelholms FF
Bk Olympic 
11/08 21:00
FT 
 IK Brage
Osters IF 
11/08 21:00
FT 
 Trelleborgs FF
Brommapojkarna 
11/08 23:30
FT 
 Vasteras
Orgryte 1
11/08 23:30
FT 
 GAIS
Mjallby AIF 
11/08 20:30
FT 
 Wil 1900
Stade Ouchy 
11/08 22:00
FT 
 Luzern
Thun 
11/08 22:00
FT 
 Zurich
Neuchatel Xamax 1
11/08 22:00
FT 
 Lugano
Sion 
11/08 22:00
FT 
 Vaduz
Winterthur 
11/08 19:00
FT 
 Army United
Khonkaen FC 
11/08 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Thailand Honda Fc 
11/08 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Lampang 
11/08 21:00
FT 
 JL Chiangmai United
Kasetsart 1
11/08 19:00
FT 
 Port
Muang Thong United 
11/08 19:00
FT 
 Samut Prakan City
Chiangrai United 
11/08 20:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Suphanburi 
11/08 20:30
AET 
 Trat
Buriram United 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-5], Buriram United win
11/08 22:00
FT 
 Dnipro 1
Desna Chernihiv 
11/08 22:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Zorya 
12/08 00:30
FT 
1 Karpaty Lviv
Illichivets 
12/08 02:00
FT 
 Club Atletico Progreso
Danubio FC 1
12/08 02:00
FT 
 Plaza Colonia
Cerro Montevideo 
12/08 03:00
FT 
 Portland Thorns Fc Womens
North Carolina Womens 
12/08 04:00
FT 
 Seattle Reign Womens
Utah Royals Womens 
12/08 03:00
FT 
 Louisville City
Atlanta United 2 
12/08 09:00
FT 
 Portland Timbers 2
New Mexico United 1
11/08 23:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Qizilqum Zarafshon 
11/08 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Kuruvchi Bunyodkor 
11/08 23:00
FT 
1 Metallurg Bekobod
Andijon 
12/08 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Academia Puerto Cabello 
12/08 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
Zamora Barinas 
12/08 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
LALA 
12/08 04:20
FT 
 Mineros de Guayana
Llaneros de Guanare 
12/08 03:10
FT 
 Urena Sc
Real Frontera 
11/08 18:00
FT 
 Song Lam Nghe An
Hải Phòng 
11/08 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Binh Duong 
11/08 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Thanh Hóa 
11/08 16:30
FT 
 An Giang
Pho Hien 
11/08 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Ha Tinh 
11/08 18:00
FT 
 Cần Thơ
Dak Lak 1
11/08 16:00
FT 
2 Taicheng Lions
Taichung Futuro 
11/08 16:00
FT 
 Tainan City
Taiwan Power Company 
11/08 17:00
FT 
 UD Marbella
UD Melilla 
11/08 17:00
FT 
 Cf Trival Valderas
Mostoles 
11/08 17:30
FT 
 Dinamo Zagreb U19
Feyenoord Rotterdam U19 
11/08 19:00
FT 
 Fu Jen University
Ntupes 
11/08 19:00
 
 Ming Chuan University
Tatung 
12/08 01:00
FT 
 Ud Ibiza
CD Castellon 
12/08 01:00
FT 
 Alicante
Intercity 
12/08 02:00
AET 
 AS Roma
Real Madrid 
90min [2-2], Penalty [5-4], AS Roma win
12/08 03:00
FT 
 Fiorentina
Galatasaray 
12/08 04:00
FT 
 Santa Rosa
Trinidad Tobago Police 1