livescore - live soccer scores

LiveScore 04 Aug 2019

04/08 22:00
AET 
 Liverpool
Manchester City 
90min [1-1], Penalty [4-5], Manchester City win
04/08 22:05
AET 
 Tottenham Hotspur
Inter Milan 
90min [1-1], Penalty [3-4], Inter Milan win
04/08 23:30
FT 
 Bristol City
Leeds United 
04/08 22:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Citta Di Fasano 
04/08 23:30
FT 
 Ravenna
Unione Sanremo 
04/08 23:30
AET 
 Carrarese
Fermana 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Carrarese win
04/08 23:30
FT 
 Us Adriese
Feralpisalo 
05/08 00:00
AET 
 Piacenza
Viterbese 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-2], Piacenza win
05/08 00:30
FT 
 Ac Monza
Alessandria 
05/08 00:30
FT 
1 Pro Patria
Societa Sportiva Matelica Calcio 
05/08 01:00
AET 
 Catanzaro
Us Casertana 1908 
90min [1-1], 120min [4-1], Catanzaro win
05/08 02:00
FT 
 Triestina
Cavese 
05/08 02:30
FT 
 Catania
Fanfulla Cavenago 
05/08 02:30
FT 
 Ac Monopoli
Ponsacco 
05/08 02:30
AET 
 Imolese
Sambenedettese 1
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [4-3], Imolese win
05/08 02:30
FT 
2 Robur Siena Ssd
Mantova 
05/08 02:45
FT 
1 Arezzo
Macedonian Neapolis 
05/08 03:00
FT 
 Potenza
Asd Lanusei 
04/08 18:15
FT 
 Heracles Almelo
SC Heerenveen 
04/08 20:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Sparta Rotterdam 
04/08 22:45
FT 
 ADO Den Haag
Utrecht 
05/08 02:00
FT 
 AZ Alkmaar
Fortuna Sittard 
04/08 20:30
FT 
 Gent
AS Eupen 
05/08 00:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
Anderlecht 
05/08 02:00
FT 
 Royal Antwerp
Red Star Waasland-Beveren 
04/08 20:30
FT 
 Kilmarnock
Glasgow Rangers 
04/08 22:00
FT 
 Aberdeen
Hearts 1
04/08 21:30
FT 
 Spartak Tambov
Arsenal Tula 
05/08 00:00
FT 
 Rubin Kazan
CSKA Moscow 
05/08 02:30
FT 
 PFC Sochi
Ufa 
04/08 21:00
AET 
 Kamaz
Zvezda Perm 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5], Kamaz win
04/08 21:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
FK Tyumen 
05/08 04:00
FT 
 Minnesota United
Portland Timbers 
05/08 07:45
FT 
1 DC United
Philadelphia Union 
05/08 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Sporting Kansas City 
04/08 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Eight 
04/08 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Matsumoto Yamaga 
04/08 18:30
FT 
 Sagan Tosu
Oita Trinita 
04/08 19:00
FT 
 Incheon United
Seongnam Ilhwa Chunma 
04/08 19:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Pohang Steelers 
04/08 19:00
FT 
 Gangwon
Jeonbuk Hyundai Motors 
04/08 16:00
FT 
 Indonesia U16
Myanmar U16 
04/08 16:30
FT 
 Singapore U16
Philippines U16 
04/08 19:00
FT 
 Vietnam U16
Timor Leste U16 
04/08 22:00
FT 
 Namibia
Comoros 
05/08 00:00
FT 
 Togo
Benin 
05/08 00:00
FT 
 Mali
Guinea Bissau 
04/08 17:00
FT 
 Botswana Womens U20
Zambia Womens U20 
04/08 17:00
FT 
 Botswana Womens U20
Zambia Womens U20 
04/08 20:00
FT 
 Tanzania Womens U20
Eswatini Womens U20 
05/08 02:30
FT 
 Deportivo Armenio
Defensores Unidos 
04/08 22:00
 
 Union Santa Fe
Defensa Y Justicia 
05/08 00:15
FT 
 Gimnasia LP
San Lorenzo 
05/08 02:30
FT 
 CA Banfield
Estudiantes 
05/08 04:45
FT 
 River Plate
Lanus 
05/08 07:00
FT 
 Patronato Parana
Boca Juniors 
05/08 00:30
FT 
 Jordan
Bahrain 
05/08 03:30
FT 
 Saudi Arabia
Kuwait 1
04/08 13:00
 
 Cooma Tigers
Canberra 
04/08 13:10
 
 Manly United
APIA Leichhardt Tigers 
04/08 14:00
 
 Sydney Olympic
Sydney United 
04/08 14:30
 
 Rockdale City Suns
South Coast Wolves 
04/08 14:15
 
 Hobart Olympia Warriors
Hobart Zebras 
04/08 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Manningham United Blues 
04/08 15:00
FT 
 Bulleen Lions Womens
Bayside United Womens 
04/08 12:30
FT 
 Rockdale City Suns U20
South Coast Wolves U20 
04/08 15:00
 
 Perth Glory Am
Stirling Lions 
04/08 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
Sturm Graz 1
04/08 23:00
FT 
1 Red Bull Salzburg
Mattersburg 
04/08 23:00
FT 
 St.Polten
Rapid Wien 
04/08 16:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Dornbirn 
04/08 23:00
FT 
1 SG Austria Klagenfurt
Liefering 1
04/08 20:00
FT 
 Naftan Novopolock
Torpedo Zhodino 
04/08 22:00
FT 
 St Gilloise
Roeselare 
05/08 03:00
FT 
1 Aurora
Sport Boys Warnes 
05/08 03:00
FT 
 The Strongest
Nacional Potosi 1
05/08 05:15
FT 
1 San Jose
Royal Pari 
05/08 07:30
FT 
 Blooming
Oriente Petrolero 2
04/08 21:00
FT 
 Linense Bra
Comercial Sp 
04/08 21:00
 
 Mirassol
Batatais 
04/08 21:00
 
 Rio Claro
Xv De Piracicaba 
04/08 21:00
FT 
 Taubate
Corinthians Paulista B 
04/08 21:00
FT 
 Juventus Sp
Desportivo Brasil Sp 
05/08 02:00
FT 
 EC Santo Andre
EC Sao Bernardo/SP 
04/08 22:00
FT 
 Santos
Goias 
05/08 03:00
FT 
1 Bahia
Flamengo 
05/08 03:00
FT 
1 Avai
Botafogo 
05/08 06:00
FT 
 Corinthians
Palmeiras 
05/08 06:00
FT 
 Atletico-MG
Cruzeiro 
05/08 06:00
FT 
 Vasco da Gama
CSA Alagoas AL 
05/08 01:00
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Vitoria Pe Womens 
05/08 01:00
FT 
 Audax Sp Womens
Ponte Preta Womens 1
05/08 01:00
FT 
 Ec Sao Jose Sp Womens
Santos Womens 
05/08 01:00
FT 
 Corinthians Womens
Vitoria Ba Womens 
04/08 23:45
FT 
 CSKA Sofia
Botev Vratsa 1
05/08 02:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad 
04/08 16:53
FT 
 Kingsman
Serbian White Eagles 
05/08 03:30
FT 
1 Huadiwei Sub
Cd Copiapo S.a. 
05/08 03:30
FT 
 Nublense
San Luis Quillota 
05/08 04:00
FT 
 Santiago Wanderers
Union San Felipe 
05/08 08:00
FT 
 Cd Santiago Morning
Puerto Montt 
05/08 00:30
FT 
 Universidad de Concepcion
Univ. Catolica 
05/08 03:00
FT 
 Csd Antofagasta
Everton CD 
05/08 05:30
FT 
 Colo Colo
Curico Unido 1
04/08 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Meizhou Hakka 1
04/08 19:30
FT 
 Guangdong Southern Tigers
Shanghai Shenxin 
04/08 19:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Qingdao Huanghai 
04/08 19:30
FT 
 Liaoning Whowin
Xinjiang Dabancheng 
04/08 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Beijing Beikong 
04/08 19:30
FT 
 Hunan Billows
Shenzhen Pengcheng 
04/08 19:35
FT 
 Henan Huishang Womens
Wuhan Jianghan Womens 
05/08 04:45
FT 
 Alianza Petrolera
Envigado 
05/08 06:00
FT 
1 Atletico Junior Barranquilla
America de Cali 1
05/08 08:45
FT 
 Deportes Tolima
Santa Fe 
05/08 04:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Leones 1
05/08 01:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Guadalupe 
05/08 05:05
FT 
 Limon
Santos De Guapiles 
05/08 06:00
FT 
 Perez Zeledon
Alajuelense 
05/08 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Ad Grecia 
05/08 00:00
FT 
 Hajduk Split
NK Lokomotiva Zagreb 
05/08 02:00
FT 
 ZNK Osijek
Zapresic 
04/08 16:15
FT 
 Dukla Praha
Viktoria Zizkov 
04/08 23:00
FT 
1 Sk Slovan Varnsdorf
Chrudim 
04/08 16:00
FT 
 Slovan Cernovir
Sternberk 
04/08 16:15
FT 
 Blansko
Vyskov 
04/08 16:15
FT 
 Slovacko Ii
Slavia Kromeriz 
04/08 16:15
FT 
 Unicov
Zlin B 
04/08 22:30
FT 
 Budejovice
Baumit Jablonec 
04/08 22:30
FT 
 Mfk Karvina
Slavia Praha 
04/08 22:30
Postp. 
 Teplice
Mlada Boleslav 
05/08 01:00
FT 
 Sparta Praha
Marila Pribram 1
04/08 19:45
FT 
 Roskilde
Skive IK 
04/08 19:45
FT 
 Naestved
Kolding IF 
04/08 20:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fredericia 
04/08 21:00
FT 
 Vejle
Nykobing Falster 
05/08 00:00
FT 
 Vendsyssel
Fremad Amager 
04/08 19:00
FT 
 B 73 Slagelse
Vanlose If 1
04/08 19:00
FT 
 Holbaek
Bronshoj 
04/08 19:00
FT 
 Thisted
Vsk Arhus 
04/08 18:00
FT 
 Randers
Nordsjaelland 
04/08 20:00
FT 
 Esbjerg FB
Odense BK 
04/08 22:00
FT 
 Brondby
Horsens 
05/08 00:00
FT 
1 Midtjylland
Aalborg BK 
05/08 03:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Macara 1
05/08 07:30
FT 
 Emelec
Delfin 
04/08 22:00
FT 
 Vikingur Gotu
NSI Runavik 
04/08 22:00
FT 
 EB Streymur
Tb Tuoroyri 
04/08 22:00
FT 
 Ilves Tampere
RoPS Rovaniemi 
04/08 22:00
FT 
1 KuPS
HIFK 
04/08 22:00
FT 
 Lahti
Kpv 1
04/08 23:00
FT 
 Inter Turku
IFK Mariehamn 
04/08 21:30
FT 
 Shevardeni
Spartaki Tskhinvali 
04/08 21:30
FT 
 Telavi
Guria Lanchkhuti 
04/08 21:30
FT 
 Samtredia
Baia Zugdidi 
05/08 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Dila Gori 
05/08 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
04/08 19:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
MSV Duisburg 
04/08 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Carl Zeiss Jena 1
04/08 19:30
FT 
 Heidenheimer
VfB Stuttgart 
04/08 21:30
FT 
 Erzgebirge Aue
SV Wehen Wiesbaden 
04/08 21:30
FT 
 Darmstadt
Holstein Kiel 
04/08 20:00
FT 
 Sc Staaken
TSG Neustrelitz 
04/08 20:00
FT 
1 TuS Koblenz
Fv Diefflen 1
04/08 20:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Nottingen 
04/08 20:10
FT 
 Sv Tasmania Berlin
TeBe Berlin 1
04/08 21:00
FT 
1 Werder Bremen Iii
Aumund-Vegesack 
04/08 22:00
FT 
 Sv Elversberg Ii
Arminia Ludwigshafen 
04/08 19:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
Holstein Kiel 2 
04/08 20:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
Heider Sv 
04/08 20:00
FT 
 Havelse
Etsv Weiche Flensburg 
04/08 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
St Pauli 2 
04/08 21:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Ssv Jeddeloh 
04/08 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Wolfsburg Am 
04/08 19:30
FT 
1 Viktoria Berlin 1889
Lokomotive Leipzig 
04/08 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Rot-weiss Erfurt 
04/08 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Lichtenberg 47 
04/08 19:30
FT 
 Wacker Nordhausen
Bischofswerdaer FV 08 
04/08 20:00
 
 Sc Freiburg Am
Kickers Offenbach 
04/08 20:00
FT 
 Mainz Am
Rot Weiss Koblenz 
04/08 20:00
FT 
 VFB Homberg
RW Essen 
04/08 22:30
FT 
 Dortmund(am)
Sportfreunde Lotte 
04/08 17:00
FT 
 Rot Weiss Erfurt Womens
Saarbrucken Womens 
05/08 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Antigua Gfc 
05/08 06:00
FT 
 Platense
Lobos Upnfm 1
05/08 08:00
FT 
 CD Olimpia
Real Sociedad Tocoa 
05/08 08:00
FT 
 CD Vida
Marathon 
05/08 00:00
FT 
 Mol Fehervar
Kaposvar 
05/08 00:00
FT 
 Diosgyor
Budapest Honved 
04/08 16:30
FT 
 Pusamania Borneo
Pss Sleman 
04/08 19:40
FT 
 Barito Putera
Persib Bandung 
05/08 00:30
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
05/08 01:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem 
04/08 22:30
 
 Giana
Albinoleffe 
04/08 23:00
FT 
 Pomigliano
Renate Ac 
05/08 00:30
FT 
 Rimini
Cesena 
05/08 02:30
FT 
 Juventus U23
Us Pergolettese 
05/08 02:30
FT 
 Gubbio
Alma Juventus Fano 
05/08 02:30
FT 
 Ternana
Olbia 
04/08 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Yokohama 
04/08 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Machida Zelvia 
04/08 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Gifu 
04/08 17:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Tochigi SC 
04/08 17:00
FT 
 Albirex Niigata
Tokushima Vortis 
04/08 17:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Tokyo Verdy 
04/08 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Ryukyu 
04/08 18:00
FT 
 Ehime
Okayama 
04/08 18:00
FT 
 Kagoshima United
JEF United Ichihara 
04/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Yamagata Montedio 
04/08 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock 1
04/08 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Gamba Osaka U23 
04/08 14:00
FT 
 Grulla Morioka
SC Sagamihara 
04/08 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Fukushima United FC 
04/08 16:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Giravanz Kitakyushu 
04/08 16:00
FT 
 Tokyo U23
Gainare Tottori 
04/08 18:00
 
 Thespa Kusatsu Gunma
Yokohama Scc 
04/08 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Blaublitz Akita 
04/08 20:00
FT 
 Aktobe Zhas
Akzhayik 
04/08 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kairat Almaty 1
04/08 21:30
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Astana 
04/08 21:30
FT 
 Taraz
Ordabasy 1
04/08 22:00
FT 
 FK Atyrau
Tobol Kostanai 
04/08 19:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Busan I'Park 
04/08 19:00
FT 
 Seoul E Land
Bucheon 1995 
04/08 19:00
FT 
1 Suwon
Anyang 
05/08 00:00
FT 
 Fk Valmiera
Liepajas Metalurgs 
04/08 19:00
FT 
 Caramba
Karosta 
05/08 00:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
FK Zalgiris Vilnius 
04/08 21:00
 
 Perak
Sabah 
04/08 21:00
 
 Melaka FC
PDRM 
05/08 01:00
FT 
1 Pumas UNAM
Tigres UANL 
05/08 08:00
FT 
 Juarez
Toluca 
05/08 01:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Leones Univ Guadalajara 1
04/08 23:00
FT 
 Abus Ungheni
Real Succes 
04/08 23:00
FT 
 Floresti
Dacia Buiucani 
04/08 23:00
FT 
 Spartanii Selemet
Real Succes 
04/08 17:00
FT 
 Shan United
Yadanabon 
04/08 17:00
FT 
 Southern Myanmar
Zwekapin United 
04/08 17:30
FT 
 Chinland
Yangon United 
04/08 20:00
FT 
 Alta
Baerum SK 1
04/08 22:00
FT 
 Asker
Senja 
04/08 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Mjolner 
04/08 20:00
FT 
 Bodo Glimt 2
Gjelleraasen Il 
04/08 22:00
FT 
 Melhus
Strindheim IL 
04/08 21:00
FT 
 Start Kristiansand
Kongsvinger 
05/08 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
HamKam 
05/08 00:00
FT 
 Strommen
Jerv 1
05/08 00:00
FT 
1 Raufoss
Notodden FK 
05/08 00:00
FT 
 Sogndal
Ullensaker/Kisa IL 
05/08 00:00
FT 
 Nest-Sotra
KFUM Oslo 1
05/08 00:00
FT 
 Sandefjord
Tromsdalen UIL 
05/08 00:00
FT 
 Ranheim IL
Brann 
05/08 00:00
FT 
 Stabaek
FK Haugesund 
05/08 00:00
FT 
 Tromso IL
Mjondalen 
05/08 00:00
FT 
 Viking
Molde 
05/08 02:00
FT 
 Valerenga
Kristiansund BK 
05/08 03:30
FT 
 Sportivo Luqueno
Sol De America 
05/08 06:00
FT 
 Cerro Porteno
Guarani CA 
04/08 21:00
FT 
 Wisla Plock
Lechia Gdansk 1
04/08 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Slask Wroclaw 
04/08 23:30
FT 
 Piast Gliwice
Pogon Szczecin 
04/08 23:45
FT 
1 Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie 
04/08 19:05
FT 
 Stal Rzeszow
Ks Legionovia Legionowo 
04/08 17:55
FT 
 Kkp Bydgoszcz Womens
Azs Wroclaw Womens 1
05/08 03:45
FT 
 Benfica
Sporting Lisbon 1
04/08 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Csikszereda 
04/08 18:30
 
 Metaloglobus
Petrolul Ploiesti 
04/08 23:00
FT 
1 Hermannstadt
Universitatea Craiova 
05/08 02:00
FT 
 Sepsi
Viitorul Constanta 
04/08 16:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Cska Moscow Youth 
04/08 16:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Ufa Youth 
04/08 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Torpedo Armavir 
04/08 21:30
FT 
 Motherwell Womens
Spartans Womens 
05/08 02:00
FT 
 Spartak Subotica
Karadjordje Topola 1
05/08 02:00
FT 
 Cukaricki
Radnik Surdulica 
05/08 02:00
FT 
 Partizan Belgrade
Macva Sabac 
04/08 15:55
FT 
 Vojvodina U19
Internacional U19 1
04/08 18:40
FT 
1 Spartak Zdrepceva Krv U19
Ofk Belgrade U19 1
04/08 18:55
FT 
 Napredak U19
Vozdovac U19 
04/08 17:30
FT 
 Balestier Khalsa FC
Hougang United FC 
05/08 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Nitra 
05/08 01:00
FT 
 Skf Sered
DAC Dunajska Streda 
04/08 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Msk Zilina B 
04/08 16:30
FT 
 Jednota Banova
Tj Tatran Oravske Vesele 
04/08 23:30
FT 
 Tabor Sezana
Domzale 
05/08 02:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Triglav Kranj 
04/08 21:00
FT 
 Black Leopards
Polokwane City 
04/08 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Maritzburg United 
05/08 01:00
AET 
 Ce Europa
UE Llagostera 
90min [1-1], Penalty [2-4], UE Llagostera win
05/08 03:00
FT 
 La Roda CF
Albacete B 
04/08 21:00
FT 
 Kalmar FF
Hammarby 1
04/08 23:30
FT 
 Hacken
IK Sirius 
04/08 19:00
FT 
 Linkopings Fc Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
04/08 20:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Kif Orebro Duff Womens 
04/08 21:00
FT 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Vittsjo Gik Womens 
04/08 21:00
 
 Pitea If Womens
Eskilstuna United Df Womens 
04/08 22:00
FT 
 Carlstad United BK
Gefle IF 
04/08 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Akropolis IF 1
04/08 23:00
FT 
 Sandvikens IF
Bk Forward 
04/08 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Umea FC 
04/08 22:00
FT 
 Trollhattan
Assyriska Turab Ik Jkp 
04/08 22:00
FT 
 Torns IF
Kristianstads FF 
04/08 23:00
FT 
 Ljungskile SK
Skovde AIK 1
04/08 21:00
FT 
 Syrianska
Trelleborgs FF 
04/08 21:00
FT 
 Ik Frej Taby
Vasteras 
04/08 23:30
FT 
 Osters IF
GAIS 
04/08 20:00
FT 
 Djursholm U19
Taby Is U19 
04/08 22:00
FT 
 Neuchatel Xamax
St. Gallen 
04/08 22:00
FT 
 Servette
Luzern 
04/08 22:00
FT 
 Young Boys
Lugano 
04/08 22:00
FT 
 Stade Ouchy
Vaduz 
04/08 19:00
FT 
 Ubon Umt United
Air Force Central 
04/08 19:00
FT 
1 Samut Sakhon
JL Chiangmai United 
04/08 20:00
FT 
 Navy
Ayutthaya Fc 
04/08 20:10
FT 
 Udon Thani
Bangkok Glass 
04/08 19:00
FT 
 Chainat
Chiangmai 1
04/08 19:00
FT 
 Suphanburi
Bangkok United 1
04/08 19:00
FT 
 PT Prachuap
Port 
04/08 20:00
FT 
 Ptt Rayong
Buriram United 
04/08 20:00
FT 
 Chiangrai United
Ratchaburi FC 
04/08 22:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Volyn 
04/08 22:00
FT 
2 Olimpic Donetsk
Kolos Kovalyovka 1
05/08 00:30
FT 
 Zorya
Dnipro 1 
05/08 00:30
FT 
 Shakhtar Donetsk
Karpaty Lviv 
04/08 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Andijon 
04/08 23:00
FT 
 Navbahor Namangan
Neftchi Fargona 
04/08 23:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Yashnobod 
05/08 03:25
FT 
 Llaneros de Guanare
Monagas 
05/08 04:00
FT 
 Deportivo Lara
Estudiantes Merida 
05/08 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Mineros de Guayana 1
05/08 05:00
FT 
 Zamora Barinas
Caracas FC 
05/08 05:05
FT 
 Deportivo Tachira
Zulia 1
04/08 18:00
FT 
 Nam Dinh
Hoàng Anh Gia Lai 
04/08 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Da Nang 
04/08 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Khanh Hoa 
04/08 16:00
FT 
1 Da Nang 2
Cong An Nhan Dan 
04/08 16:00
FT 
 Gia Dinh
Tien Giang 1
04/08 16:00
FT 
 Vinh Long
Binh Thuan 
04/08 16:00
FT 
 Fishsan Khanh Hoa
Hanoi 2 
04/08 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Ha Tinh 
04/08 17:00
FT 
 Bình Định
Hue FC 
04/08 18:00
FT 
 Long An
Binh Phuoc 
04/08 16:00
FT 
 Fu Jen University
Taicheng Lions 
04/08 17:05
FT 
 Tsv Havelse U19
Sv Rodinghausen U19 
04/08 19:00
FT 
 Taiwan Power Company
Tatung 
04/08 19:00
FT 
 Taichung Futuro
Ming Chuan University 
04/08 20:00
FT 
1 Bayer Leverkusen
Valencia 
04/08 22:30
FT 
 UNFP
Strasbourg 
04/08 22:30
FT 
 Ao Tympakiou
Pao Krousona 
04/08 23:00
FT 
 Besiktas
Brescia 
04/08 23:00
FT 
 De Graafschap
Osasuna 
04/08 23:00
FT 
 Al Faisaly Harmah
Apollon Larissas 
05/08 00:00
FT 
 Alanyaspor
Al-Wasl 
05/08 00:00
FT 
 Bordeaux Womens
Athletic Club Bibao Womens 
05/08 00:00
FT 
 Spal
Hellas Verona 
05/08 00:00
FT 
 Esp. Lagos
Louletano 
05/08 00:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Madrid Cff Womens 
05/08 01:00
FT 
 Mallorca
Valladolid 
05/08 01:30
FT 
 Granada
Las Palmas 1
05/08 01:30
FT 
 Ud Santa Marta
Salmantino 
05/08 02:00
FT 
 Racing de Santander
Athletic Bilbao 
05/08 02:00
FT 
 SD Huesca
CD Castellon 
05/08 02:10
FT 
 Barcelona
Arsenal 
05/08 02:30
FT 
 Spain Womens U19
Villarreal Womens 
05/08 02:45
FT 
 Bordeaux
Genoa 
05/08 03:00
FT 
 Marseille
Napoli 
05/08 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Real Betis 
04/08 23:00
FT 
 Panama U22
Argentina U22 1
05/08 02:00
FT 
 Ecuador U22
Mexico U22 
05/08 06:30
FT 
1 Uruguay U22
Honduras U22 
05/08 09:30
FT 
1 Peru U22
Jamaica U22