livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Aug 2019

04/08 00:35
AET 
 Manchester United
AC Milan 
90min [2-2], Penalty [5-4], Manchester United win
03/08 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Cardiff City 
03/08 22:00
FT 
 Stoke City
Queens Park Rangers 
03/08 22:00
FT 
 Barnsley
Fulham 
03/08 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Charlton Athletic 
03/08 22:00
FT 
 Brentford
Birmingham 
03/08 22:00
FT 
 Reading
Sheffield Wed. 1
03/08 22:00
FT 
 Swansea City
Hull City 
03/08 22:00
FT 
 Millwall
Preston North End 
04/08 00:30
FT 
 Nottingham Forest
West Bromwich 
03/08 23:30
FT 
 Virtus Francavilla
Novara 1
04/08 00:30
AET 
 Pro Vercelli
Rende 1
90min [0-0], 120min [2-0], Pro Vercelli win
04/08 00:30
FT 
1 Vitesse Arnhem
Ajax Amsterdam 
04/08 00:30
FT 
 Emmen
Groningen 
04/08 02:45
FT 
 VVV Venlo
RKC Waalwijk 
04/08 02:45
FT 
 Twente Enschede
PSV Eindhoven 
04/08 00:00
FT 
 Standard Liege
Zulte-Waregem 1
04/08 02:00
FT 
 Kortrijk
Sporting Charleroi 
04/08 02:00
FT 
 Oostende
Cercle Brugge 1
04/08 02:30
FT 
 KV Mechelen
Genk 
03/08 22:00
FT 
 Celtic
St. Johnstone 
03/08 22:00
FT 
 Hibernian
St. Mirren 
03/08 22:00
FT 
 Livingston
Motherwell 
03/08 22:00
FT 
 Ross County
Hamilton 
03/08 19:00
FT 
 Ural Sr
FK Rostov 
03/08 21:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Lokomotiv Moscow 
04/08 00:00
FT 
1 Spartak Moscow
Dinamo Moscow 
04/08 02:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Krasnodar 
04/08 05:00
FT 
 Atlanta United
LA Galaxy 
04/08 06:00
FT 
 New York Red Bulls
Toronto 1
04/08 07:30
FT 
 New England Revolution
Los Angeles 
04/08 07:30
FT 
 Orlando City
Dallas 
04/08 08:10
FT 
 Cincinnati
Vancouver Whitecaps 
04/08 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Montreal Impact 
04/08 09:30
FT 
 Houston Dynamo
Chicago Fire 
04/08 10:00
FT 
 Real Salt Lake
New York City 
04/08 10:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Columbus Crew 
03/08 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Shimizu S-Pulse 
03/08 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo 
03/08 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Kashima Antlers 
03/08 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Jubilo Iwata 
03/08 18:00
FT 
 Tokyo
Cerezo Osaka 
03/08 18:30
FT 
 Jeju United
Ulsan Hyundai Horang-i 
03/08 19:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Gyeongnam 
03/08 16:00
FT 
 Cambodia U16
Brunei U16 
03/08 19:00
FT 
 Thailand U16
Australia U16 
03/08 16:30
 
 Malaysia U16
Laos U16 
03/08 21:00
FT 
 Uganda
Somalia 
03/08 17:00
FT 
 Zimbabwe Womens U20
Mozambique Womens U20 
03/08 20:00
FT 
 South Africa Womens U20
Namibia Womens U20 
03/08 20:00
FT 
 South Africa Womens U20
Namibia Womens U20 
04/08 00:10
FT 
 Villa Mitre
San Martin San Juan 1
04/08 00:15
FT 
 Aldosivi
Argentinos Juniors 
04/08 02:30
FT 
 Rosario Central
Talleres Cordoba 
04/08 04:45
FT 
 Central Cordoba Sde
Atletico Tucuman 
04/08 07:00
FT 
 Velez Sarsfield
Racing Club 
03/08 13:00
 
 Belconnen United
Tuggeranong United 
03/08 13:00
 
 Woden Valley
Canberra Olympic 
03/08 17:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Hakoah Sydney 
03/08 17:00
 
 Marconi Stallions
Blacktown City Demons 1
03/08 17:00
 
 Sydney FC U21
Sutherland Sharks 
03/08 15:00
FT 
 SWQ Thunder
Gold Coast United 
03/08 15:00
FT 
 Peninsula Power
Redlands United FC 
03/08 16:00
 
 Brisbane Roar Am
Brisbane Strikers 
03/08 16:00
 
 Moreton Bay United
Western Pride 
03/08 16:00
 
 Queensland Lions SC
Magpies Crusaders 
03/08 16:30
FT 
 Brisbane City SC
Gold Coast Knights 
03/08 16:30
FT 
 Eastern Suburbs
Brisbane Olympic United FC 
03/08 12:15
FT 
 Devonport City
Kingborough Lions 
03/08 13:00
FT 
 Moreland City
Murray United 
03/08 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Geelong Sc 
03/08 13:00
FT 
 Langwarrin
Werribee City Sc 
03/08 13:00
FT 
 North Geelong Warriors
Springvale White Eagles 1
03/08 13:05
FT 
 Brunswick City
Northcote City 
03/08 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Moreland Zebras 
03/08 15:30
 
 Hume City
Green Gully Cavaliers 
03/08 16:00
FT 
 Altona Magic
Avondale Heights 
03/08 16:00
 
1 Port Melbourne Sharks
Heidelberg United 
03/08 17:00
 
 Dandenong Thunder
Pascoe Vale Sc 1
03/08 14:00
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Heidelberg United U20 1
03/08 14:05
FT 
 Altona Magic U20
Avondale U20 
03/08 15:00
FT 
 Dandenong Thunder U20
Pascoe Vale Sc U20 
03/08 13:00
FT 
 Calder United Sc Womens
Heidelberg Utd Womens 
03/08 15:00
FT 
 Bayside United
Caboolture 
03/08 15:30
 
 Grange Thistle
Brisbane Knights 
03/08 13:30
FT 
 Modbury Jets
Playford City Patriots 
03/08 13:30
 
 Adelaide United U21
Adelaide Olympic 1
03/08 13:30
FT 
1 Adelaide Blue Eagles
North Eastern Metrostars 
03/08 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Para Hills Knights 
03/08 13:30
 
 Croydon Kings
Adelaide Comets 
03/08 13:30
 
 Campbelltown City SC
West Adelaide 
03/08 13:35
 
 Adelaide City
Adelaide Panthers 
03/08 15:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Blacktown City U20 
03/08 15:00
FT 
1 Mt Druitt Town Rangers U20
Hakoah Sydney City East U20 2
04/08 11:05
FT 
 Manly United U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
03/08 15:00
 
 Balcatta
Armadale 
03/08 15:00
 
 Bayswater City
ECU Joondalup 
03/08 15:00
 
1 Floreat Athena
Perth SC 1
03/08 15:00
 
 Inglewood United
Sorrento 
03/08 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Cockburn City 1
03/08 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
WSG Wattens 
03/08 23:00
FT 
 Austria Wien
LASK Linz 
03/08 23:00
FT 
 TSV Hartberg
Trenkwalder Admira 
03/08 23:00
FT 
 Oud Heverlee
Excelsior Virton 
04/08 02:30
FT 
 KVSK Lommel
Westerlo 
04/08 05:15
FT 
 Destroyers
Jorge Wilstermann 
04/08 07:30
FT 
 Club Guabira
Real Potosi 
04/08 02:00
FT 
 Atibaia
Velo Clube Sp 
04/08 02:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Gremio Osasco 
04/08 06:00
FT 
 Ceara
Fortaleza 1
04/08 06:00
FT 
 Fluminense
Internacional RS 
03/08 22:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Vitoria Salvador BA 1
04/08 03:30
FT 
 Sao Bento
Ponte Preta 
04/08 03:30
FT 
 Criciuma
Operario Ferroviario Pr 1
04/08 04:00
FT 
 Parana
America Mineiro 
04/08 06:00
FT 
 CRB (AL)
Cuiaba (MT) 
04/08 06:15
FT 
 Vila Nova (GO)
Figueirense (SC) 
03/08 23:45
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Botev Plovdiv 
04/08 02:00
FT 
 Beroe
Dunav Ruse 
04/08 00:30
FT 
 Deportes Iquique
Coquimbo Unido 
04/08 03:00
FT 
 Cobresal
O Higgins 1
04/08 05:30
FT 
 Huachipato
Palestino 
04/08 08:00
FT 
 Universidad de Chile
Audax Italiano 
03/08 19:35
FT 
 Sichuan Longfor
Hangzhou Greentown 
03/08 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Heilongjiang Lava Spring 
03/08 15:30
FT 
 Qingdao Jonoon
Beijing Tech 
03/08 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Shanxi Xingdu 
03/08 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Qingdao Red Lions 
03/08 19:30
FT 
 Fujian Tianxin
Zhejiang Yiwu 
03/08 19:30
FT 
 Sichuan Jiuniu
Yunnan Kunglu 
03/08 19:30
FT 
 Taizhou Yuanda
Baoding Rongda 
03/08 19:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Suzhou Dongwu 
03/08 19:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Lhasa City Ci 
03/08 18:00
FT 
1 Tianjin Teda
HeNan JianYe 
03/08 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Guangzhou Evergrande 
03/08 20:00
FT 
1 Shanghai SIPG
Tianjin TianHai 
04/08 05:00
FT 
 Union Magdalena
Dep.Independiente Medellin 
04/08 06:00
FT 
 Deportivo Cali
La Equidad 
04/08 07:00
FT 
 Cucuta
Deportiva Once Caldas 
04/08 09:05
FT 
1 Millonarios
CD Jaguares 
04/08 10:00
FT 
 Herediano
Adr Jicaral 
04/08 01:00
FT 
 Istra 1961
Varteks Varazdin 
04/08 03:00
FT 
 NK Rijeka
Slaven Belupo Koprivnica 
03/08 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Brno 
03/08 16:15
FT 
1 Fotbal Trinec
Vysocina Jihlava 
03/08 16:15
FT 
 Pardubice
Fk Graffin Vlasim 
03/08 23:00
FT 
 Lisen
Hradec Kralove 
03/08 16:15
FT 
 Odra Petrkovice
Slovan Rosice 
03/08 23:00
FT 
 Slovan Liberec
SK Sigma Olomouc 
03/08 23:00
FT 
 Synot Slovacko
Zlin 
04/08 01:30
FT 
 Bohemians 1905
Viktoria Plzen 
03/08 19:15
FT 
 Hvidovre IF
Viborg 
03/08 18:00
FT 
 HIK
Avarta 
03/08 20:00
FT 
 BK Frem
Fa 2000 
03/08 21:00
FT 
 Skovshoved
Elite 3000 Helsingor 
03/08 19:00
FT 
 Vejgaard Bk
Middelfart 
03/08 20:00
FT 
 Sydvest
AB Kobenhavn 
03/08 20:15
FT 
1 Dalum
Brabrand IF 
03/08 20:25
FT 
 Naesby BK
Aarhus Fremad 1
03/08 22:00
FT 
 Sonderjyske
Kobenhavn 
03/08 19:00
 
 Kolding Bk Womens
Thisted Fc Womens 
04/08 00:00
FT 
1 Sociedad Deportivo Quito
Independiente Jose Teran 
04/08 02:15
FT 
1 Mushuc Runa
Sociedad Deportiva Aucas 
04/08 04:30
FT 
 Fuerza Amarilla
Guayaquil City 
03/08 19:30
FT 
 Stockport County
Maidenhead United 
03/08 22:00
 
 Aldershot Town
AFC Fylde 
03/08 22:00
FT 
 Barnet
Yeovil Town 
03/08 22:00
 
 Chesterfield
Dover Athletic 
03/08 22:00
FT 
 Chorley
Bromley 
03/08 22:00
 
 Dagenham and Redbridge
Woking 
03/08 22:00
FT 
 Eastleigh
Notts County 2
03/08 22:00
 
1 Ebbsfleet United
Halifax Town 
03/08 22:00
 
 Harrogate Town
Solihull Moors 
03/08 22:00
 
 Hartlepool United FC
Sutton United 
03/08 22:00
FT 
 Torquay United
Boreham Wood  1
03/08 22:00
 
 Wrexham
Barrow 
03/08 22:00
 
 Brackley Town
Alfreton Town 
03/08 22:00
FT 
 Boston United
Chester FC 
03/08 22:00
FT 
 Hereford
Spennymoor Town 
03/08 22:00
 
1 Altrincham
York City 
03/08 22:00
FT 
 Blyth Spartans
Gloucester City 
03/08 22:00
 
 Curzon Ashton
Bradford Park Avenue 
03/08 22:00
FT 
 Farsley Celtic
Darlington 
03/08 22:00
FT 
 Gateshead
Southport FC 
03/08 22:00
FT 
 Guiseley
Kings Lynn 
03/08 22:00
FT 
1 Kettering Town
AFC Telford United 
03/08 22:00
 
 Kidderminster
Leamington 1
03/08 22:00
FT 
 Bath City
Braintree Town 
03/08 22:00
 
 Billericay Town
Eastbourne Borough 
03/08 22:00
 
 Chelmsford City
Hampton & Richmond 
03/08 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Welling United 
03/08 22:00
 
 Hemel Hempstead Town
Hungerford Town 
03/08 22:00
FT 
 Maidstone United
Weymouth 
03/08 22:00
 
 Oxford City
Concord Rangers 
03/08 22:00
FT 
1 Slough Town
Dorking 
03/08 22:00
 
 St Albans City
Chippenham Town 
03/08 22:00
FT 
1 Tonbridge Angels
Dulwich Hamlet 1
03/08 22:00
 
 Wealdstone
Dartford 
03/08 22:00
FT 
 Sunderland
Oxford United 
03/08 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Bolton Wanderers 
03/08 22:00
FT 
1 Burton Albion
Ipswich 
03/08 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Rotherham United 
03/08 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Gillingham 
03/08 22:00
FT 
 Peterborough United
Fleetwood Town 
03/08 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Portsmouth 1
03/08 22:00
FT 
1 Tranmere Rovers
Rochdale 
03/08 22:00
FT 
 Coventry
Southend United 
03/08 22:00
FT 
 Blackpool
Bristol Rovers 
03/08 22:00
Postp. 
 Bury
Milton Keynes Dons 
03/08 22:00
FT 
 Lincoln City
Accrington Stanley 
03/08 19:30
FT 
 Salford City
Stevenage Borough 
03/08 22:00
 
 Newport County
Mansfield Town 1
03/08 22:00
FT 
 Exeter City
Macclesfield Town 
03/08 22:00
FT 
 Northampton Town
Walsall 
03/08 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Oldham Athletic 
03/08 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Plymouth Argyle 
03/08 22:00
 
 Morecambe
Grimsby Town 
03/08 22:00
 
 Carlisle
Crawley Town 1
03/08 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Swindon 
03/08 22:00
FT 
 Bradford AFC
Cambridge United 1
03/08 22:00
FT 
 Colchester United
Port Vale 
03/08 22:00
FT 
 Leyton Orient
Cheltenham Town 2
03/08 21:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Trans Narva 
04/08 00:00
FT 
 Levadia Tallinn
JK Tallinna Kalev 
04/08 00:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Kuressaare 
04/08 09:00
FT 
 Labasa
Tavua 
04/08 11:00
FT 
 Rewa
Lautoka 
03/08 22:00
FT 
 Sudet
Kiffen 
03/08 22:00
FT 
 Japs
Mp Mikkeli 
03/08 22:00
FT 
 Lahden Reipas
Viikingit 
03/08 22:00
FT 
 Njs Nurmijarvi
Klubi 04 
03/08 22:00
FT 
 Eps Espoo
Ilves Tampere II 
03/08 22:00
FT 
 Kapa Helsinki
Jazz Pori 
03/08 22:00
FT 
 Tampere
Gnistan 
03/08 22:00
FT 
 P-iirot
Grifk 
03/08 22:00
FT 
 Gbk Kokkola
Rops 2 
03/08 22:00
FT 
 Pk-37
Jakobstads Bollklubb 
03/08 22:00
FT 
 Js Hercules
Oulun Ls 1
03/08 22:00
FT 
 VPS Vaasa
Honka 
03/08 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Musa 
03/08 22:00
FT 
 Haka
Ac Kajaani 
03/08 19:30
FT 
 PSG
Stade Rennais 
03/08 22:30
FT 
 Lens
Guingamp 
03/08 21:30
FT 
 Sioni Bolnisi
WIT Georgia Tbilisi 
03/08 20:00
FT 
 Hallescher
Chemnitzer 
03/08 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Viktoria Koln 
03/08 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Uerdingen 
03/08 20:00
FT 
 Sv Meppen
1. Magdeburg 
03/08 20:00
FT 
 Preuben Munster
Kaiserslautern 
03/08 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Hansa Rostock 
03/08 19:00
FT 
 Karlsruher
Dynamo Dresden 
03/08 21:30
FT 
 Hannover 96
SSV Jahn Regensburg 
03/08 19:00
FT 
 Hannover 96 Am
Altonaer 
03/08 20:00
FT 
 VfB Lubeck
Hansa Luneburg 
03/08 21:00
FT 
 BSV Rehden
Hsc Hannover 
03/08 19:30
FT 
 Berliner Ak 07
Germania Halberstadt 
03/08 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Hertha Bsc Berlin Am 
03/08 19:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
FSV Union Furstenwalde 
03/08 19:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
SV Babelsberg 03 
03/08 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
VSG Altglienicke 
03/08 20:00
 
1 Astoria Walldorf
FSV Frankfurt 
03/08 20:00
 
 Ssv Ulm 1846
Sv Elversberg 
03/08 20:00
FT 
 Giessen
08 Homburg 
03/08 20:00
FT 
 Bayern Alzenau
Pirmasens 
03/08 20:00
FT 
 VfR Aalen
Bahlinger SC 
03/08 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Fortuna Dusseldorf Ii 1
03/08 20:00
FT 
 Koln Am
Bergisch Gladbach 09 
03/08 20:00
FT 
 SV Lippstadt
Bonner sc 
03/08 20:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Fortuna Koln 
03/08 20:00
FT 
1 Wattenscheid
Monchengladbach Am 
04/08 02:30
FT 
 Borussia Dortmund
Bayern Munich 
04/08 01:30
FT 
 Varda Se
Paksi SE 
04/08 01:30
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Zalaegerszegi TE 
04/08 01:30
FT 
 Ujpesti TE
Puskas Akademia 
03/08 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
HK Kopavog 
03/08 14:15
FT 
1 Psbs Biak
Mitra Kukar 1
03/08 15:30
FT 
 Sulut United
PSIM Yogyakarta 1
03/08 16:30
FT 
 Persija Jakarta
Arema Malang 
04/08 02:00
FT 
 Cobh Ramblers
Shelbourne 
04/08 00:00
FT 
1 Ashdod MS
Sektzia Nes Tziona 
04/08 01:30
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Kfar Saba 
04/08 02:30
FT 
 Pontedera
Us Pianese 
03/08 17:00
FT 
 Kataller Toyama
Fujieda Myfc 
03/08 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Kamatamare Sanuki 
04/08 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Gamba Osaka U23 
03/08 20:00
 
1 Zhetysu 2
Kaspyi Aktau 
03/08 20:00
FT 
 Ekibastuzets
Baykonur 
03/08 20:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Kairat Academy 
03/08 22:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Okzhetpes 
03/08 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Zhetysu Taldykorgan 
03/08 19:00
FT 
 Ansan Greeners
Daejeon Citizen 
03/08 19:00
FT 
 Chunnam Dragons
Gwangju 
03/08 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Mokpo City 
03/08 23:00
FT 
 Metta/LU Riga
Spartaks Jurmala 
03/08 20:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 
03/08 22:00
FT 
 Riteriai
Palanga 
03/08 21:00
FT 
 Misc Mifa
Pknp 
03/08 21:00
FT 
 Pahang
Pulau Pinang 
03/08 21:00
FT 
 Selangor PB
Felda United FC 
03/08 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
Kedah 
04/08 06:00
FT 
1 Queretaro
Cruz Azul 1
04/08 08:00
FT 
 Club America
Club Tijuana 
04/08 08:00
FT 
 Pachuca
Morelia 
04/08 10:05
FT 
 Monterrey
Leon 
04/08 10:05
FT 
 Necaxa
Veracruz 
04/08 06:00
FT 
 Loros Universidad
Venados 
04/08 08:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Cimarrones De Sonora 
03/08 23:00
FT 
 Drochia
Cahul 2005 
03/08 23:00
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Granicerul Glodeni 
03/08 23:00
FT 
 Victoria Bardar
Olimpia Balti 
03/08 23:00
FT 
 Cs Sparta Chisinau
Sireti 
04/08 01:00
FT 
 Cs Petrocub
Dinamo-Auto 
03/08 23:30
FT 
 Kom Podgorica
Zeta 
03/08 23:30
FT 
 Grbalj Radanovici
Iskra Danilovgrad 
04/08 02:00
FT 
 OFK Petrovac
Mladost Ljeskopolje 
04/08 02:30
FT 
 Ofk Titograd
FK Sutjeska Niksic 
03/08 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Magway 
03/08 17:00
FT 
 Hantharwady United
Mahar United 
03/08 17:30
FT 
 Dagon
Laconi Lian 1
03/08 20:30
FT 
 Oppsal
Asane Fotball 
03/08 22:00
FT 
1 Grorud IL
Elverum 
03/08 22:00
FT 
 Sotra
Floro 
03/08 19:00
FT 
 Stromsgodset B
Bergen Nord 
03/08 21:30
FT 
 Skeid Oslo
Aalesund 
04/08 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Rosenborg 
04/08 00:00
FT 
 Odd Grenland
Lillestrom 
04/08 03:30
FT 
 Deportivo Santani
Sportivo San Lorenzo 
04/08 06:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Nacional Asuncion 
03/08 23:00
FT 
1 Warta Poznan
Belchatow 
03/08 23:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Cracovia Krakow 
04/08 00:00
FT 
 Radomiak Radom
Olsztyn OKS 1945 
04/08 00:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Olimpia Grudziadz 
04/08 02:00
FT 
 LKS Lodz
Lech Poznan 
04/08 02:00
FT 
 Gks Jastrzebie
GKS Tychy 
03/08 23:00
FT 
 Warta Poznan
Belchatow 
04/08 00:00
FT 
 Radomiak Radom
Stomil Olsztyn 
04/08 00:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Olimpia Grudziadz 
04/08 02:00
FT 
 Gks Jastrzebie
GKS Tychy 
03/08 19:00
FT 
1 Stal Brzeg
Gornik Ii Zabrze 
03/08 23:00
AET 
 Nacional Montevideo
Chaves 
90min [2-2], Penalty [3-4], Chaves win
03/08 23:00
FT 
 Vitoria Setubal
Moreirense 1
03/08 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
Boavista 
03/08 23:00
FT 
 Leixoes
Maritimo 
03/08 23:00
FT 
 Penafiel
Desportivo de Tondela 
04/08 00:00
FT 
1 Belenenses
Santa Clara 
04/08 01:00
AET 
1 Pacos Ferreira
GD Estoril-Praia 
90min [1-1], Penalty [5-4], Pacos Ferreira win
04/08 01:00
FT 
 Famalicao
SC Covilha 1
04/08 01:00
FT 
 Rio Ave
UD Oliveirense 1
04/08 01:00
FT 
 Portimonense
Academica Coimbra 
04/08 01:00
FT 
 Aves
Gil Vicente 
03/08 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Juventus Bucharest 
03/08 16:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Pandurii 1
03/08 18:00
FT 
 UTA Arad
Dunarea Calarasi 
03/08 20:30
FT 
 Botosani
Gaz Metan Medias 
04/08 02:00
FT 
 Chindia Targoviste
CFR Cluj 
03/08 17:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Krasnodar Youth 
03/08 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Spartak Moscow II 
03/08 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Baltika 1
03/08 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Khimki 
03/08 20:00
FT 
1 Tom Tomsk
Yenisey Krasnoyarsk 
03/08 22:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Avangard 
03/08 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Mordovia Saransk 
03/08 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Tekstilshchik Ivanovo 
03/08 23:30
FT 
 Krasnodar II
Rotor Volgograd 
04/08 00:00
FT 
 Chayka K Sr
Volga Olimpiets 
03/08 22:00
FT 
 Alloa Athletic
Partick Thistle 
03/08 22:00
FT 
 Ayr Utd
Greenock Morton 
03/08 22:00
FT 
 Dundee United
Inverness C.T. 
03/08 22:00
FT 
 Arbroath
Queen of the South 
03/08 22:00
FT 
 Airdrie United
Forfar Athletic 
03/08 22:00
FT 
 Clyde
East Fife 
03/08 22:00
FT 
 Dumbarton
Raith Rovers 
03/08 22:00
FT 
 Peterhead
Falkirk 
03/08 22:00
FT 
 Stranraer
Montrose 
03/08 22:00
FT 
 Elgin City
Cowdenbeath 1
03/08 22:00
FT 
 Brechin City
Annan Athletic 
03/08 22:00
FT 
 Cove Rangers
Edinburgh City 2
03/08 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Albion Rovers 
03/08 22:00
FT 
1 Stirling Albion
Queens Park 
03/08 23:00
FT 
 Indjija
FK Napredak Krusevac 
04/08 02:00
FT 
 Vojvodina
FK Rad Beograd 
04/08 02:00
FT 
 Radnicki Nis
FK Javor Ivanjica 
04/08 00:00
FT 
 FK Senica
Slovan Bratislava 
04/08 01:00
FT 
1 MFK Ruzomberok
FK Pohronie 
04/08 01:00
FT 
 MSK Zilina
Trencin 
04/08 01:00
FT 
 Zlate Moravce
Zemplin Michalovce 
04/08 00:00
FT 
 NK Aluminij
NK Rudar Velenje 
04/08 02:10
FT 
 NK Mura 05
NK Maribor 
03/08 21:00
FT 
 Baroka
Kaizer Chiefs FC 1
03/08 21:00
 
 Mamelodi Sundowns
Supersport United 
03/08 21:00
FT 
 Chippa United FC
Stellenbosch 
03/08 17:30
 
 Real Sociedad B
Real Union de Irun 
03/08 22:00
FT 
 Ostersunds
afc eskilstuna 
04/08 00:00
FT 
 Falkenbergs FF
Helsingborg IF 
03/08 22:00
FT 
 IF Sylvia
Karlslunds If Hfk 
03/08 22:00
FT 
 Karlstad BK
Nykopings BIS 
03/08 22:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Tvaakers IF 
03/08 22:00
FT 
 Utsiktens BK
Landskrona BoIS 
03/08 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
IFK Varnamo 
03/08 20:00
FT 
 Torslanda IK
Orebro Syrianska If 
03/08 20:00
FT 
 Enkoping
Taby 
03/08 20:00
FT 
 Gottne If
Kramfors Alliansen 
03/08 20:00
FT 
 Ifk Berga
Rappe Goif 
03/08 20:00
FT 
 Afk Linkoping
Enskede Ik 
03/08 19:30
FT 
 Qviding FIF
Ifk Malmo 
03/08 19:30
FT 
 Vinbergs If
Angelholms FF 
03/08 20:00
FT 
 Bk Olympic
Ullared 
03/08 20:00
FT 
 Eslovs Bk
Onsala Bk 
03/08 22:00
FT 
 Degerfors IF
Varbergs BoIS FC 
03/08 22:00
FT 
 Dalkurd Ff
Jonkopings Sodra IF 
04/08 00:00
FT 
 Brommapojkarna
IK Brage 
03/08 23:30
FT 
 Kriens
Chiasso 
04/08 00:00
FT 
 Winterthur
Lausanne Sports 
04/08 01:00
FT 
1 Sion
Zurich 
04/08 01:00
FT 
 Thun
Basel 
04/08 01:00
FT 
 Schaffhausen
Wil 1900 
03/08 18:45
FT 
 Rayong
Customs Department FC 
03/08 19:00
FT 
 Lampang
BEC Tero Sasana 
03/08 20:00
FT 
 Sisaket
Khonkaen FC 
03/08 20:00
FT 
 Army United
Nong Bua Lamphu 
03/08 18:45
FT 
 Samut Prakan City
Trat 
03/08 20:00
FT 
 Muang Thong United
Nakhon Ratchasima 
03/08 21:00
FT 
 Chonburi Shark
Sukhothai 
03/08 22:00
FT 
 Illichivets
PFC Oleksandria 
04/08 00:30
FT 
 Desna Chernihiv
Vorskla Poltava 
04/08 00:30
FT 
 Lviv
Dynamo Kyiv 
04/08 04:00
FT 
 North Carolina Womens
Washington Spirit Womens 1
04/08 08:05
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Utah Royals Womens 
04/08 11:05
 
 Portland Thorns Fc Womens
Sky Blue Fc Womens 1
04/08 07:30
FT 
1 Charleston Battery
Tampa Bay Rowdies 
04/08 08:00
FT 
 Swope Park Rangers
Nashville 
04/08 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
Reno 1868 
04/08 08:30
FT 
 San Antonio
Sacramento Republic 
04/08 09:05
FT 
1 Okc Energy
Tulsa Roughnecks 
04/08 10:00
FT 
 LA Galaxy 2
Phoenix Rising 
04/08 10:20
FT 
 New Mexico United
Austin Bold 
04/08 10:30
FT 
 Fresno
Las Vegas Lights 1
04/08 03:30
FT 
1 Ciudad Vinotinto
Petroleros De Anzoategui 
04/08 03:45
FT 
 Carabobo
Estudiantes Caracas Sc 
04/08 04:00
FT 
 Metropolitanos
Academia Puerto Cabello 
04/08 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Atletico Venezuela 
04/08 05:00
FT 
 Aragua
Trujillanos FC 
03/08 18:00
FT 
 Hải Phòng
Sài Gòn FC 
03/08 18:00
FT 
 Quảng Nam
Thanh Hóa 1
03/08 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Binh Duong 
04/08 04:30
FT 
 Russia U20
Mauritania U20 
03/08 17:00
FT 
 Metz
Mainz 05 
03/08 17:00
FT 
 Real Oviedo B
Union Langreo 
03/08 20:30
FT 
 Freiburg
Cagliari 
03/08 20:30
FT 
 Rijnsburgse Boys
Telstar 
03/08 20:30
FT 
 Go Ahead Eagles
Konyaspor 
03/08 21:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Eibar 
03/08 21:00
FT 
 Werder Bremen
Everton 
03/08 21:30
FT 
 RB Leipzig
Aston Villa 
03/08 21:30
FT 
 Augsburg
Bologna 
03/08 21:30
FT 
 Hoffenheim
Sevilla 
03/08 21:30
FT 
 Leatherhead
Farnborough Town 
03/08 22:00
FT 
 Watford
Real Sociedad 
03/08 22:00
FT 
 Paderborn 07
Lazio 
03/08 22:00
 
 Union Berlin
Celta Vigo 
03/08 22:00
FT 
 Burnley
Parma 
03/08 22:00
FT 
 Newcastle United
Saint Etienne 
03/08 22:00
FT 
 Crystal Palace
Hertha Berlin 
03/08 22:00
AET 
 West Ham
Athletic Bilbao 
90min [2-2], Penalty [2-4], Athletic Bilbao win
03/08 22:00
FT 
 Southampton
Koln 
03/08 22:30
FT 
 Bournemouth
Lyon 
03/08 23:00
FT 
 Monchengladbach
Chelsea 
03/08 23:00
FT 
 Norwich
Toulouse 
04/08 00:00
FT 
 Lille
AS Roma 
04/08 00:00
FT 
 NEC Nijmegen
Osasuna 
04/08 00:00
FT 
 Porto B
Celta Vigo B 
04/08 00:00
FT 
 Nimes
Dijon 
04/08 00:00
FT 
 Urania
NK Split 
04/08 00:10
FT 
 Asteras Tripolis
Panionios 
04/08 00:30
FT 
 Alaves
Racing de Santander 
04/08 00:30
FT 
 Stade Brestois
Levante 
04/08 00:30
FT 
 Cittadella
Pordenone Calcio Ssd 
04/08 00:30
FT 
 Venezia
Empoli 
04/08 01:00
FT 
 Albacete
Elche 
04/08 01:00
FT 
 CD Lugo
Real Madrid Castilla 
04/08 01:00
FT 
 Numancia
UD Logrones 
04/08 01:00
FT 
 Atletico San Luis
Atletico Madrid 
04/08 01:00
FT 
 CD Mirandes
Burgos CF 
04/08 01:00
FT 
 Orihuela CF
UCAM Murcia 
04/08 01:00
FT 
 Deportivo La Coruna
SD Ponferradina 
04/08 01:05
FT 
 Al-Arabi Club
Al Ahli Dubai 
04/08 01:30
FT 
 AS Monaco
Sampdoria 
04/08 01:30
FT 
 Marino luanco
Sporting de Gijon 
04/08 02:00
FT 
 Galatasaray
Panathinaikos 
04/08 02:00
FT 
 Atletico Baleares
Futbol Club Cartagena 
04/08 02:30
FT 
 Girona
Montpellier 
04/08 02:30
FT 
 Gimnastic Tarragona
Zaragoza 
04/08 02:30
FT 
 Xerez CD
Recreativo Huelva 
04/08 02:30
FT 
 Villanovense
Merida Ad 
04/08 03:00
FT 
 Amiens
Leganes 
04/08 03:00
FT 
 Livorno
Fiorentina 
04/08 03:00
FT 
 Rayo Vallecano
Alcorcon 
04/08 10:25
FT 
 USA womens
Ireland (w) 
03/08 23:00
FT 
 Colombia Womens
Mexico Womens 
04/08 02:00
FT 
 Jamaica (w)
Paraguay Womens 
04/08 06:30
FT 
 Costa Rica (w)
Argentina women 
04/08 09:30
FT 
 Peru Womens
Panama (w) 
03/08 19:30
 
 Santos Laguna U18
Boca Juniors U18 1