livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Aug 2019

03/08 02:45
FT 
 Luton Town
Middlesbrough 
03/08 02:00
FT 
 Zwolle
Willem II 
03/08 02:30
FT 
1 Club Brugge
Sint Truidense VV 
02/08 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Gamba Osaka 
02/08 19:00
FT 
1 Seoul
Daegu 1
02/08 16:00
FT 
 Philippines U16
Indonesia U16 
02/08 16:30
FT 
 Myanmar U16
Vietnam U16 
02/08 19:00
FT 
 Timor Leste U16
Singapore U16 
02/08 17:00
FT 
 Botswana Womens U20
Tanzania Womens U20 
02/08 17:00
FT 
 Botswana Womens U20
Tanzania Womens U20 
02/08 20:00
FT 
 Zambia Womens U20
Eswatini Womens U20 
03/08 02:30
FT 
 Sportivo Dock Sud
General Lamadrid 
03/08 08:00
FT 
1 CA Huracan
Colon 1
02/08 21:00
FT 
 Banfield Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Godoy Cruz Reserves
Arsenal De Sarandi Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Huracan Reserves
Colon Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Rosario Central Reserves
Ca Talleres De Córdoba Reserves 1
02/08 21:00
FT 
1 Velez Sarsfield Reserves
Racing Club Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Ca Independiente Reserves
Newells Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
San Lorenzo Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Boca Juniors Reserve 
02/08 21:00
FT 
 Union Santa Fe Reserves
Defensa Y Justicia Reserves 
02/08 21:00
FT 
 River Plate R
Lanus Reserves 
02/08 21:00
FT 
 Shirak
Urartu 1
02/08 23:30
FT 
 Ararat Yerevan
Yerevan 
03/08 00:30
FT 
 Iraq
Palestine 
03/08 03:30
FT 
 Lebanon
Syria 
03/08 10:40
FT 
 Lambton Jaffas U20
Broadmeadow Magic U20 
02/08 18:30
FT 
 Dandenong City Sc
Bentleigh Greens 
02/08 18:30
 
 Oakleigh Cannons
South Melbourne 
02/08 18:30
 
 Kingston City
Melbourne Knights 1
02/08 16:15
FT 
 Oakleigh Cannons U20
South Melbourne U20 
02/08 16:15
FT 
 Kingston City U20
Melbourne Knights U20 1
02/08 16:30
FT 
 Dandenong City U20
Bentleigh Greens U20 
02/08 17:30
 
 Centenary Stormers
North Pine 
03/08 01:10
FT 
 Austria Lustenau
SV Ried 
03/08 01:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
Lafnitz 
03/08 01:10
FT 
 Juniors OO
SK Vorwarts Steyr 
03/08 01:10
FT 
 SKU Amstetten
Austria Wien Youth 
03/08 01:10
FT 
 SV Horn
FAC Team Fur Wien 
03/08 02:30
FT 
1 Grazer AK
Blau Weiss Linz 
03/08 00:30
FT 
 Ask Klagenfurt
Sv Ludmannsdorf 
03/08 01:10
FT 
 Kac 1909
Sk Maria Saal 
03/08 01:30
FT 
2 Andelsbuch
Sv Stripfing Weiden 
03/08 01:30
FT 
1 Fcm Traiskirchen
Wiener Viktoria 
03/08 01:00
FT 
 SC Kalsdorf
Wolfsberger Ac Amateur 
03/08 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Wsc Hertha Wels 
02/08 21:00
FT 
 Sheikh Russel KC
Team Bjmc 
02/08 21:00
FT 
 Brothers Union
Arambagh Ks 
03/08 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
Lokeren 1
03/08 07:55
FT 
 Nacional(AM)
Humaita Ac 
03/08 02:00
FT 
 Resende Rj U20
Americano Rj U20 
03/08 02:25
FT 
1 Internacional Rs U23
Ec Vitoria U23 
03/08 04:00
FT 
 Batatais Youth
Velo Clube Youth 
03/08 06:15
FT 
1 Londrina (PR)
Atletico Clube Goianiense 
03/08 07:30
FT 
 Botafogo Sp
Oeste FC 
03/08 08:30
FT 
 Guarani
Bragantino SP 
03/08 01:50
FT 
1 Operario Fec U19
Cascavel Pr U19 
02/08 23:45
FT 
1 Vitosha Bistritsa
Arda 
03/08 02:00
FT 
 Cherno More Varna
Slavia Sofia 1
03/08 07:30
FT 
1 Union Espanola
Union La Calera 
02/08 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Beijing Renhe 
02/08 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Dalian Yifang 
02/08 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Wuhan ZALL 
02/08 20:00
FT 
 Beijing Guoan
Hebei Hx Xingfu 
02/08 20:00
FT 
 Guangzhou R&F
Jiangsu Sainty 
03/08 08:45
 
 Tigres Zipaquira
Real Cartagena 
03/08 02:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hnk Gorica 
03/08 00:00
FT 
 Slovan Velvary
Kraluv Dvur 
02/08 23:00
FT 
 Vitkovice
Slavoj Vysehrad 
03/08 00:00
FT 
 Usti nad Labem
Prostejov 
03/08 00:00
FT 
 Dobris
Klatovy 
03/08 00:00
FT 
 SC Znojmo
Velke Mezirici 
03/08 00:00
FT 
 Opava
Banik Ostrava 
03/08 01:00
FT 
 Ringkobing
Jammerbugt 
03/08 01:00
FT 
 Tarup Paarup If
Kolding Bk 
03/08 01:00
FT 
 Hedensted BK
Marienlyst 
03/08 01:00
FT 
 Silkeborg IF
Hobro I.K. 
03/08 09:00
 
 Deportivo Cuenca
CD El Nacional 1
03/08 07:30
FT 
 Emelec Reserves
Delfin Sc Reserves 
03/08 00:30
FT 
 Tartu JK Tammeka
Maardu Fc Starbunker 1
02/08 23:30
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Salon Palloilijat Salpa 
02/08 23:30
FT 
1 Fc Futura
Herto 
03/08 00:00
FT 
 Hjs Akatemia
Janpa 
03/08 00:00
FT 
 Hps
Espoo 2 
03/08 00:00
FT 
 Kypa
Union Plaani 
03/08 00:00
FT 
 Raifu
Wilpas 
03/08 00:15
FT 
 LPS Helsinki
Hoogee 
03/08 00:15
FT 
 Puiu
Lepa 1
03/08 00:30
FT 
 Kuusysi
Valtti 
02/08 23:30
FT 
 TPS Turku
KTP Kotka 
02/08 23:30
FT 
 Tpv Tampere
Mypa 
03/08 02:00
FT 
 Creteil
Bastia CA 
03/08 02:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Le Puy Foot 43 Auvergne 
03/08 02:00
FT 
 Red Star 93
Ajaccio GFCO 
03/08 02:00
FT 
 Toulon
Avenir Sportif Beziers 1
03/08 02:00
FT 
 Paris Fc
Sochaux 
03/08 02:00
FT 
 Auxerre
Le Mans 
03/08 02:00
FT 
1 ES Troyes AC
Clermont Foot 
03/08 02:00
FT 
 Grenoble
Ajaccio 
03/08 02:00
FT 
 Chateauroux
Rodez AF 
03/08 02:00
FT 
 Le Havre
Chamois Niortais 
03/08 02:00
FT 
1 Orleans US 45
Chambly 1
03/08 02:00
FT 
 Valenciennes
Nancy 
03/08 01:00
FT 
 Ingolstadt 04
Wurzburger Kickers 
03/08 00:30
FT 
 Bochum
Arminia Bielefeld 
03/08 00:30
FT 
 SV Sandhausen
VfL Osnabruck 
03/08 02:30
FT 
 St. Pauli
Greuther Furth 
03/08 00:30
FT 
 Sfl Bremerhaven
Lts Bremerhaven 
03/08 00:30
FT 
 Torgelower Sv Greif
Greifswalder 
03/08 00:30
FT 
 Freie Turnerschaft Braunschweig
Mtv Wolfenbuttel 
03/08 01:00
FT 
 Sv Curslack Neuengamme
Niendorfer Tsv 
03/08 01:30
FT 
 Tsv 1880 Wasserburg
Ismaning 
03/08 01:30
FT 
 RW Oberhausen
Sc Verl 
03/08 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Csyd Carcha 
03/08 02:00
FT 
 Gyirmot Se
Szombathelyi Haladas 
02/08 16:15
FT 
1 Madura
Persik Kediri 2
02/08 16:30
FT 
1 Babel United
Persiraja Aceh 2
02/08 16:30
 
 Persita Tangerang
Cilegon United 
02/08 16:30
FT 
1 Psgc Ciamis
Persibat Batang 1
02/08 16:30
FT 
 PSPS Pekanbaru
Pscs Cilacap 
02/08 16:30
FT 
 PSIS Semarang
PS Tni 
02/08 16:30
FT 
 Kalteng Putra
Semen Padang 
02/08 19:30
FT 
1 Persebaya Surabaya
Persipura Jayapura 
03/08 02:45
FT 
 Cabinteely
Limerick FC 1
03/08 02:45
FT 
 Wexford Youths
Bray Wanderers 
03/08 02:45
FT 
 Galway United
Drogheda United 
03/08 02:45
FT 
 Athlone
Longford Town 
03/08 02:45
FT 
1 UC Dublin UCD
Derry City 
03/08 03:00
FT 
 Cork City
St. Patrick's 
03/08 03:00
FT 
 Finn Harps
Bohemians 
02/08 20:00
FT 
 Bolat Temirtau
Akademiya Ontustik 
02/08 18:00
FT 
 Gangneung
Cheonan City 
02/08 18:00
FT 
 Incheon Korail
Busan Transportation 
02/08 18:30
FT 
 Gimhae City
Changwon City 1
02/08 23:30
FT 
 Kupiskis
Nevezis 
03/08 00:00
FT 
 Dainava Alytus
Taip 
03/08 00:00
FT 
 Atomsfera Mazeikiai
Dziugas Telsiai 
02/08 21:00
FT 
 Johor
UiTM 
02/08 21:00
FT 
 Terengganu
Selangor PKNS 
03/08 05:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Monarcas Morelia Womens 
03/08 05:00
FT 
 Queretaro Womens
Santos Laguna Womens 
03/08 08:00
FT 
1 Puebla
Chivas Guadalajara 1
03/08 10:05
FT 
 Atlas
Santos Laguna 
03/08 06:00
FT 
 Uaem Potros
Correcaminos Uat 
03/08 08:00
FT 
 Tampico Madero
Csyd Dorados De Sinaloa 
03/08 09:00
FT 
 Atlante
Mineros De Zacatecas 
03/08 10:00
FT 
 Caversham
Bay Olympic 
03/08 10:00
FT 
 Melville United
Christchurch United 
03/08 10:45
FT 
 St Albans Shirley
Twenty 11 
03/08 10:40
FT 
 Queenstown Rovers
Northern Afc 
03/08 08:00
FT 
 Wellington United Diamonds Womens
Seatoun Afc Womens 
03/08 08:30
FT 
 Waterside Karori Womens
Western Suburbs Womens 
03/08 01:00
FT 
1 Rodde
Kolstad 
03/08 06:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Sportivo Iteno 
03/08 07:00
FT 
 Deportivo Capiata
General Diaz 
02/08 20:00
 
1 Deportivo Capiata Reserves
Club General Diaz Reserves 
03/08 00:00
FT 
 Arka Gdynia
Korona Kielce 
03/08 01:00
FT 
1 Chrobry Glogow
LKS Nieciecza 
03/08 01:10
FT 
 Sandecja
Miedz Legnica 
03/08 01:40
FT 
 Stal Mielec
Wigry Suwalki 
03/08 01:45
FT 
1 Odra Opole
Puszcza Niepolomice 
03/08 02:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Jagiellonia Bialystok 
03/08 01:00
FT 
 Chrobry Glogow
LKS Nieciecza 
03/08 01:10
FT 
 Sandecja
Miedz Legnica 
03/08 01:40
FT 
 Stal Mielec
Wigry Suwalki 
03/08 01:45
FT 
 Odra Opole
Puszcza Niepolomice 
03/08 00:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Ks Mieszko Gniezno 
03/08 00:00
FT 
1 KS Energetyk ROW
Gawin Sleza Wroclaw 
02/08 23:00
FT 
 Scolar Resita
Universitaea Cluj 1
03/08 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Clinceni 
02/08 17:00
FT 
 Ural Youth
Rostov Youth 
02/08 17:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
02/08 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Dinamo Moscow 2 
03/08 02:05
FT 
 Dunfermline
Dundee 
03/08 02:45
FT 
 Cumbernauld Colts
Bsc Glasgow 
03/08 02:00
FT 
1 Mladost Lucani
Proleter Novi Sad 1
03/08 02:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Zemun 
02/08 20:15
FT 
 DPMM FC
Geylang United FC 
02/08 23:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Ruzomberok B 
03/08 01:00
FT 
 NK Publikum Celje
Ask Bravo Publikum 
03/08 02:00
FT 
 Martinenc
Espanyol B 
03/08 01:00
FT 
 Valladolid B
Cultural Leonesa 
03/08 01:00
FT 
 Fc Linkoping City
Rynninge IK 
03/08 01:00
FT 
 Nosaby If
Asarums If Fk 
03/08 02:00
FT 
 Aarau
Grasshoppers 
02/08 22:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Erbaaspor S 
02/08 21:00
 
 Mbarara City
Ura Kampala 
02/08 23:30
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Fk Avanhard Kramatorsk 1
02/08 18:00
FT 
 Lviv U21
Dynamo Kyiv U21 
02/08 21:00
FT 
1 Desna Chernihiv U21
Vorskla U21 
02/08 22:00
FT 
 Mariupol U21
Pfc Oleksandria U21 
02/08 20:00
 
 Penarol U19
Cerro U19 
02/08 20:00
FT 
1 Rampla Juniors U19
Torque U19 1
02/08 20:00
FT 
 Villa Espanola U19
Cerrito U19 1
03/08 07:05
FT 
 Houston Dash Womens
Seattle Reign Womens 
03/08 07:05
FT 
 New York Red Bulls B
Stlouis Lions 1
03/08 07:05
FT 
 Ottawa Fury
Birmingham Legion 1
03/08 07:30
FT 
 Atlanta United 2
Loudoun United 
03/08 10:05
 
 Real Monarchs Slc
Colorado Springs Switchbacks 
03/08 03:35
AET 
 Ca Furrial
Yaracuyanos 
90min [1-1], Aggregate [2-2], Penalty [4-3], Ca Furrial win
03/08 03:35
AET 
 Universidad Central De Venezuela
Dynamo Puerto 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [1-3], Dynamo Puerto win
02/08 18:00
FT 
 Song Lam Nghe An
Viettel 1
02/08 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Cần Thơ 
03/08 04:30
FT 
2 Spain U20
Argentina U20 
02/08 16:00
 
 Bosnia And Herzegovina Womens U19
Bulgaria Womens U19 
02/08 16:00
FT 
 Zeleznicar Pancevo
Tutin 
02/08 17:00
FT 
 Amarante
Vizela 
02/08 20:00
FT 
 Schalke 04
Alanyaspor 
02/08 20:00
FT 
 Utrecht Am
Oss 
02/08 21:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Istanbulspor 
02/08 21:00
FT 
 Boluspor
Adana Demirspor 
02/08 21:00
FT 
 Rizespor
FK Inter Baku 
02/08 21:00
FT 
 Anderlecht U21
West Ham United U23 
02/08 21:30
FT 
 Sabail
Al Salmiyah 
02/08 22:10
FT 
 Elazigspor
Agri 1970 Spor 
02/08 22:55
FT 
 Sepahan
Gol Gohar 
02/08 23:00
FT 
 Xanthi
Olympiakos Nicosia 1
02/08 23:30
FT 
 Sv Schwechat
Leopoldsdorf 
02/08 23:55
FT 
 Dubrava Zagreb
Dinamo Zagreb 2 
03/08 00:00
FT 
 Schalke 04
Villarreal 
03/08 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Doxa Katokopias 
03/08 00:05
FT 
 Osk Otok
NK Junak 
03/08 00:30
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Psv Eindhoven Womens 
03/08 00:30
FT 
 If Lyseng Dj
Kjellerup IF 
03/08 01:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Volendam 
03/08 01:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Eindhoven 
03/08 01:00
FT 
 MVV Maastricht
Al Taawon 
03/08 01:00
FT 
 Besiktas
Udinese 
03/08 01:00
FT 
 Portugalete
Leioa 
03/08 01:00
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Cronenberger Sc 
03/08 01:00
FT 
 Sv Stegersbach
Tus Bad Waltersdorf 
03/08 01:00
FT 
 Sv Gossendorf Jaz
Usv Gnas 
03/08 01:00
FT 
 Helmond Sport
Al-Raed 
03/08 01:00
FT 
 Croatia Zmijavci
Solin 
03/08 01:00
FT 
 Langenrohr
Waf Brigittenau 
03/08 01:05
FT 
 Alaves B
SD Amorebieta 
03/08 01:20
FT 
 Weinland Gamlitz
Su Rebenland 
03/08 01:30
FT 
 Granada
Valladolid 
03/08 01:30
FT 
 Cd Ebro
Sd Tarazona 
03/08 01:30
FT 
 Elche
Ud Ibiza 
03/08 02:00
FT 
 Den Bosch
SBV Excelsior 
03/08 02:00
FT 
 Nantes
Genoa 
03/08 02:00
FT 
 Las Palmas
Almeria 
03/08 02:00
FT 
 Brighton
Valencia 
03/08 02:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Benfica B 
03/08 02:00
FT 
 Atletico Antoniano
Sevilla Atletico 
03/08 02:00
FT 
 Getafe
Crotone 
03/08 02:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Cadiz 
03/08 02:30
FT 
 Leicester City
Atalanta 
03/08 02:45
FT 
 Bournemouth
Lazio 
03/08 02:45
FT 
 Barry Town Afc
Swansea City U23 
03/08 03:00
FT 
 Linense
College Europa 
03/08 03:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Las Palmas C 
03/08 03:00
FT 
 Llandudno
Stafford Rangers