livescore - live soccer scores

LiveScore 21 Jul 2019

21/07 19:30
FT 
 Juventus
Tottenham Hotspur 
21/07 19:00
FT 
 Ural Sr
Akhmat Grozny 
21/07 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Spartak Tambov 
22/07 00:00
FT 
 Dinamo Moscow
Rubin Kazan 1
22/07 02:30
FT 
 PFC Sochi
Zenit St Petersburg 
21/07 22:00
FT 
1 FK Kolomna
Saturn 
22/07 04:00
FT 
 Atlanta United
DC United 
22/07 06:00
FT 
 Cincinnati
New England Revolution 
22/07 07:35
FT 
 Orlando City
New York Red Bulls 
22/07 09:50
FT 
 Seattle Sounders
Portland Timbers 
21/07 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Gangwon 
21/07 18:00
FT 
1 Suwon Samsung Bluewings
Seongnam Ilhwa Chunma 
21/07 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Daegu 
22/07 01:00
FT 
 Republic of Ireland U19
Czech U19 
22/07 01:00
FT 
 France U19
Norway U19 
21/07 20:00
FT 
 Maniema Union
Green Eagles 
21/07 23:00
FT 
 Azam
Kcca 
22/07 04:10
AET 
 Racing Club
Boca Unidos 
90min [0-0], Penalty [3-4], Boca Unidos win
21/07 13:00
 
 Sydney United
Sydney FC U21 
21/07 13:30
 
 APIA Leichhardt Tigers
Sydney Olympic 
21/07 14:30
 
1 Rockdale City Suns
Blacktown City Demons 
21/07 15:00
 
 Hakoah Sydney
Manly United 
21/07 12:15
 
2 Hobart Zebras
Devonport City 
21/07 15:10
FT 
1 Caboolture
Centenary Stormers 1
21/07 12:30
FT 
2 Rockdale City Suns U20
Blacktown City U20 
21/07 13:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Manly United U20 
21/07 23:00
FT 
 Sc Globasnitz
Ruckersdorf 
21/07 23:15
FT 
 SV Allerheiligen
Rapid Wien 
22/07 00:00
FT 
 Sc Schwaz
Kapfenberg Superfund 
22/07 01:45
FT 
 Vitebsk
Torpedo Minsk 
22/07 03:00
FT 
 The Strongest
San Jose 
22/07 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Bolivar 
22/07 01:00
FT 
 FK Sarajevo
Zrinjski Mostar 
22/07 02:30
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Radnik Bijeljina 
21/07 21:00
 
 Noroeste
Xv De Piracicaba 
21/07 21:00
FT 
 Batatais
Ferroviaria Sp 
21/07 21:00
FT 
 Linense Bra
Ca Votuporanguense Sp 1
21/07 21:00
FT 
 Comercial Sp
Mirassol 
21/07 21:20
 
1 Atibaia
Rio Claro 
22/07 02:00
FT 
 Goytacaz U20
Americano Rj U20 
21/07 22:00
FT 
1 Botafogo
Santos 1
22/07 03:00
FT 
 Corinthians
Flamengo 1
22/07 03:00
FT 
 Atletico-MG
Fortaleza 
22/07 06:00
FT 
 Avai
Goias 
22/07 02:00
FT 
 Minas Icesp Df Womens
Kindermann Womens 
22/07 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Iranduba Am Womens 
21/07 23:45
FT 
 Botev Plovdiv
Dunav Ruse 
22/07 02:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Levski Sofia 
22/07 00:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Botev Galabovo 
22/07 00:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Botev Galabovo 
22/07 03:30
FT 
 Cavalry
York 9 
22/07 00:00
FT 
 Csyd Barnechea
Colo Colo 
22/07 03:00
AET 
 Nublense
Union La Calera 
90min [1-1], Aggregate [2-2], Penalty [4-5], Union La Calera win
22/07 03:30
FT 
 General Velasquez
Fernandez Vial 
22/07 03:45
FT 
 Independiente De Cauquenes
Ac Colina 2
21/07 19:30
FT 
 Guangdong Southern Tigers
Sichuan Longfor 
21/07 16:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Hunan Billows 
21/07 18:00
FT 
 Beijing Renhe
ShenHua SVA FC 
21/07 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Shenzhen Jiazhaoye 
21/07 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Tianjin TianHai 
21/07 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Wuhan ZALL 
21/07 20:00
FT 
 Chongqing Lifan
Shanghai SIPG 1
21/07 20:00
FT 
 Jiangsu Sainty
Beijing Guoan 
21/07 16:25
 
 Tianjin Teda 2
Dalian Yifang Reserves 
22/07 06:00
FT 
 Millonarios
Deportiva Once Caldas 
22/07 08:45
FT 
 Atletico Nacional
Atletico Bucaramanga 
22/07 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Cortulua 1
22/07 04:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Bogota 
22/07 04:30
FT 
 Real Santander
Universitario De Popayan 
22/07 04:00
FT 
 Guyana Womens U20
Suriname Womens U20 
22/07 04:30
FT 
 Grenada Womens U20
Anguilla Womens U20 
22/07 06:30
FT 
 Antigua Barbuda Womens U20
Bermuda Womens U20 
22/07 07:00
FT 
 St Kitts And Nevis Womens U20
St Vincent Grenadines Womens U20 
22/07 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
CD Arabe Unido 
22/07 01:00
FT 
 Costa Rica U23
Guatemala U23 1
22/07 02:00
FT 
 Saint Lucia U23
Antigua Barbuda U23 
22/07 04:30
FT 
 Puerto Rico U23
Dominican Republic U23 
22/07 05:15
FT 
 El Salvador U23
Panama U23 
22/07 05:30
FT 
 Barbados U23
Us Virgin Islands U23 
22/07 07:30
FT 
 St Kitts And Nevis U23
Jamaica U23 
22/07 08:00
FT 
 Honduras U23
Nicaragua U23 
22/07 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Santos De Guapiles 
22/07 03:30
FT 
1 Ad Grecia
Adr Jicaral 
22/07 03:30
 
 Ad Grecia
Jicaral 
22/07 04:00
 
 Guadalupe
Alajuelense 
22/07 06:00
 
 Perez Zeledon
Limon 
22/07 02:00
FT 
 Hajduk Split
Istra 1961 
21/07 22:30
FT 
 Bohemians 1905
Mlada Boleslav 
22/07 01:00
FT 
1 Teplice
Slavia Praha 
21/07 18:00
FT 
 Silkeborg IF
Horsens 
21/07 20:00
FT 
 Esbjerg FB
Hobro I.K. 
21/07 20:00
FT 
 Aalborg BK
Sonderjyske 
21/07 22:00
FT 
 Randers
Brondby 1
22/07 00:00
FT 
 Midtjylland
Nordsjaelland 
22/07 00:30
FT 
 Cds Santa Rita
Cd Puerto Quito 1
22/07 03:00
FT 
 Mushuc Runa
Barcelona Sporting Club 
22/07 05:15
FT 
 Independiente Jose Teran
Guayaquil City 
21/07 23:00
FT 
 Independiente Del Valle Reserves
Guayaquil City Reserves 
22/07 02:00
FT 
1 El Gounah
El Zamalek 1
21/07 21:00
FT 
 Trans Narva
Viljandi Jk Tulevik 
22/07 00:00
FT 
 Kuressaare
Levadia Tallinn 
22/07 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Maardu Fc Starbunker 
22/07 00:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Tartu Jk Maag Tammeka B 
21/07 23:30
FT 
 Tampere
Grifk 1
21/07 20:00
FT 
 Kumu Stps
Peka 
21/07 22:00
FT 
 HIFK
RoPS Rovaniemi 
21/07 22:00
FT 
 Inter Turku
Honka 
21/07 22:00
FT 
 KuPS
IFK Mariehamn 
21/07 19:00
FT 
 Chemnitzer
SV Waldhof Mannheim 
21/07 20:00
FT 
 Uerdingen
Hallescher 
21/07 20:00
 
 Wurzburger Fv
Djk Don Bosco Bamberg 
21/07 21:00
FT 
1 Djk Ammerthal
Sc Eltersdorf 
21/07 22:00
FT 
 Ssv Jahn Regensburg Ii
Deisenhofen 
22/07 03:15
FT 
 Fram Reykjavik
Keflavik 
22/07 00:00
FT 
 Fylkir
IBV Vestmannaeyjar 
22/07 01:00
FT 
 Ka Akureyri
IA Akranes 
22/07 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
Valur 
22/07 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Stjarnan 
21/07 22:00
 
 Leiknir Kb U19
Thor Akureyri U19 
21/07 16:30
FT 
 Persija Jakarta
PSM Makassar 
21/07 16:30
FT 
1 PSIS Semarang
Persib Bandung 
21/07 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Persib Bandung 
21/07 19:30
FT 
1 Bhayangkara Surabaya United
Persipura Jayapura 
21/07 19:30
FT 
 Persebaya Surabaya
PS Tni 
21/07 19:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Tira Persikabo 
21/07 19:30
FT 
 Bhayangkara
Persipura Jayapura 
21/07 22:00
FT 
 Bohemians
St. Patrick's 
21/07 23:00
FT 
 Shamrock Rovers
UC Dublin UCD 
21/07 17:00
 
 Mito Hollyhock
Ryukyu 
21/07 17:00
FT 
 Machida Zelvia
Tokushima Vortis 
21/07 18:00
FT 
 Okayama
Yamagata Montedio 
21/07 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Honda Lock SC 
21/07 14:00
FT 
 Verspah Oita
Miyazaki 
21/07 14:00
 
 Veertien Kuwana
Nara Club 
21/07 14:00
FT 
 Matsue City
Honda 
21/07 14:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Mio Biwako Shiga 
21/07 15:00
 
 Maruyasu Industries
Sony Sendai 
21/07 16:00
 
 Imabari FC
Osaka 
21/07 14:00
FT 
 Fukushima United FC
Roasso Kumamoto 
21/07 14:00
 
 Azul Claro Numazu
AC Nagano Parceiro 
21/07 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
SC Sagamihara 
21/07 17:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Gamba Osaka U23 
21/07 20:00
FT 
1 Tobol Kostanai
Kairat Almaty 
21/07 21:30
FT 
1 Taraz
Zhetysu Taldykorgan 
21/07 22:00
FT 
 FK Atyrau
Ordabasy 
21/07 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Chunnam Dragons 
21/07 18:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Seoul E Land 
21/07 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Suwon 
21/07 18:00
FT 
 Busan Transportation
Changwon City 
21/07 21:00
FT 
 Metta/LU Riga
Rigas Futbola Skola 
21/07 22:00
FT 
 FK Ventspils
Fk Valmiera 
21/07 23:30
FT 
 Jelgava
Liepajas Metalurgs 
21/07 20:30
FT 
 Epac United
Chitipa United 
21/07 21:00
FT 
 Misc Mifa
Pknp 
21/07 21:00
FT 
 Felda United FC
Kedah 1
21/07 21:00
FT 
 Perak
Kuala Lumpur 
22/07 01:00
FT 
1 Toluca
Queretaro 
22/07 07:45
FT 
 Santos Laguna
Chivas Guadalajara 
21/07 22:00
FT 
 Toluca U20
Queretaro U20 
22/07 00:00
 
 Santos Laguna U20
Chivas Guadalajara U20 
21/07 17:00
 
 Shan United
Ayeyawady United 
21/07 17:30
FT 
 Yadanabon
Southern Myanmar 
21/07 17:30
FT 
 Chinland
Zwekapin United 
22/07 00:00
FT 
 Asker
Mjolner 
22/07 00:00
FT 
 Fram Larvik
Baerum SK 
21/07 20:00
FT 
 Stromsgodset B
Brann B 
21/07 20:00
FT 
 Rosenborg B
Gjovik Ff 
21/07 23:00
FT 
1 Finnsnes
Tromso B 
21/07 23:00
FT 
 Lillestrom B
IF Floya 
22/07 00:00
FT 
 Skjetten Fotball
Junkeren 
22/07 00:00
FT 
 Os Turn Fotball
Djerv 1919 
22/07 00:00
FT 
 Start Kristiansand
HamKam 
22/07 00:00
FT 
 Raufoss
Jerv 
22/07 00:00
FT 
 Sogndal
Tromsdalen UIL 
22/07 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Notodden FK 
22/07 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Ullensaker/Kisa IL 
22/07 00:00
FT 
 KFUM Oslo
Aalesund 
22/07 00:00
FT 
 Strommen
Skeid Oslo 
22/07 02:00
FT 
 Sandefjord
Kongsvinger 
22/07 00:00
FT 
 Brann
Stabaek 
22/07 02:00
FT 
 Molde
Sarpsborg 08 FF 
21/07 22:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
12 De Octubre 
22/07 02:30
FT 
 Guay Leena
Independiente Fbc 
22/07 02:45
FT 
 Ri 3 Corrales
General Caballero 
22/07 02:45
FT 
1 Fulgencio Yegros
Resistencia Sc 
22/07 03:00
FT 
 2 De Mayo Pjc
Deportivo Caaguazu 
22/07 05:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sol De America 
21/07 21:00
 
 Cerro Porteno Asuncion Reserves
Deportivo Capiata Reserves 
22/07 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Deportivo Municipal 
22/07 05:00
FT 
 Molinos El Pirata
Universitario de Deportes 
21/07 23:30
 
 Union Comercio Reserves
Sport Boys Reserves 
22/07 02:00
FT 
 Alianza Universidad Reserves
Deportivo Municipal Reserves 2
22/07 02:00
FT 
 Atletico Grau
Los Caimanes 
22/07 04:00
FT 
 Cienciano
Victoria Sports 
22/07 04:30
FT 
 Club Deportivo Sport Loreto
Union Huaral 
21/07 21:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Cracovia Krakow 
21/07 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Pogon Szczecin 
21/07 23:00
 
 CSM Studentesc Iasi
Astra Ploiesti 
21/07 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Astra Ploiesti 
22/07 02:15
FT 
 Dinamo Bucuresti
Universitatea Craiova 
21/07 22:00
FT 
 St. Johnstone
Ross County 
21/07 22:00
FT 
 Clyde
Airdrie United 
22/07 00:00
FT 
 Indjija
Partizan Belgrade 1
22/07 02:00
FT 
 Radnicki Nis
Proleter Novi Sad 
22/07 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Nitra 
22/07 01:00
FT 
 Spartak Trnava
Skf Sered 
22/07 01:00
FT 
 Zlate Moravce
DAC Dunajska Streda 
21/07 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Slavoj Trebisov 
21/07 23:00
FT 
 Start Hrabusice
Velka Lomnica 
21/07 23:00
FT 
 Slavoj Spiska Bela
Lipany 
22/07 00:00
FT 
 NK Mura 05
Ask Bravo Publikum 
22/07 02:10
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Domzale 
21/07 21:00
FT 
 Malmo
IK Sirius 
21/07 21:00
FT 
 IFK Goteborg
afc eskilstuna 1
21/07 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
Ostersunds 
21/07 20:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
21/07 20:00
FT 
 Pitea If Womens
Kif Orebro Duff Womens 
21/07 23:30
 
 Rosengard Womens
Vaxjo Ff Womens 
21/07 21:00
FT 
 Mjallby AIF
Halmstads 
21/07 23:30
 
 Osters IF
Trelleborgs FF 
21/07 23:30
FT 
 Osters IF
Trelleborgs FF 
21/07 22:00
FT 
 Sc Kriens
Vaduz 
21/07 19:00
FT 
1 Kasetsart
Sisaket 
21/07 19:00
FT 
 Lampang
Ubon Umt United 1
21/07 20:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Bangkok Glass 
21/07 20:00
FT 
 Customs Department FC
Navy 
21/07 19:00
FT 
 Buriram United
Bangkok United 1
21/07 19:00
FT 
 Trat
Nakhon Ratchasima 
21/07 20:00
FT 
 Muang Thong United
Chiangrai United 
21/07 20:00
FT 
 Sukhothai
Samut Prakan City 
21/07 23:00
 
2 Rampla Juniors
Cerro Montevideo 2
22/07 02:00
FT 
 Liverpool P
Centro Atletico Fenix 
22/07 02:00
FT 
 Ca Atenas
Villa Espanola 
22/07 06:00
FT 
1 New York Universe B Team
Baltimore Usa 2
22/07 01:00
FT 
 Pensacola Womens
Utah Royals Reserves Womens 
21/07 18:00
FT 
 Binh Duong
Quảng Nam 
21/07 18:00
FT 
 Hải Phòng
Than Quảng Ninh 1
21/07 18:00
FT 
 Da Nang
Nam Dinh 
21/07 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Song Lam Nghe An 
21/07 19:00
FT 
 Thanh Hóa
Tp Ho Chi Minh 
21/07 20:00
FT 
 Viettel
Khanh Hoa 
21/07 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Ha Noi FC 
21/07 15:15
AET 
 Belarus Beach Soccer
Lithuania Beach Soccer 
90min [3-3], 120min [0-0], Penalty [2-0], Belarus Beach Soccer win
21/07 17:45
FT 
 Germany Beach Soccer
Estonia Beach Soccer 
21/07 19:15
FT 
 Switzerland Beach Soccer
Turkey Beach Soccer 
21/07 20:30
FT 
 Spain Beach Soccer
Azerbaijan Beach Soccer 
21/07 21:45
FT 
 Russia Beach Soccer
Hungary Beach Soccer 
21/07 15:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Hapoel Bnei Lod 
21/07 16:00
FT 
 Ntupes
Taiwan Power Company 
21/07 16:30
FT 
 Waf Brigittenau
DSV Fortuna 05 
21/07 16:30
FT 
 Dynamo Kyiv
Obolon Kiev 
21/07 16:30
FT 
 Dynamo Kyiv
Kolos Kovalyovka 
21/07 17:00
FT 
 Al Hilal
Mnk Ljubljana 
21/07 18:00
FT 
 Porto B
Al Duhail Sc 
21/07 18:30
FT 
 Real Betis
Portimonense 
21/07 19:00
FT 
 Naestved
B93 Copenhagen 1
21/07 19:00
FT 
 VSG Altglienicke
Sc Staaken 
21/07 19:00
FT 
 Thisted
Vendsyssel 
21/07 19:00
FT 
 Ming Chuan University
Taicheng Lions 
21/07 19:00
FT 
 Hsc Hannover
SV Babelsberg 03 
21/07 19:00
FT 
 Sv Rugenbergen
Sc Weiche Flensburg 08 
21/07 19:00
FT 
 Gintra Universitetas Womens
Czarni Sosnowiec Womens 1
21/07 19:35
FT 
 China Womens U16
Chile Womens U17 
21/07 20:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
International Leipzig 
21/07 20:00
FT 
 Gillingham
Millwall 
21/07 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Werder Bremen Am 
21/07 20:30
FT 
 Holstein Kiel
Sheffield Wed. 
21/07 21:00
FT 
 Sc Verl
Arminia Bielefeld 
21/07 21:00
FT 
 Standard Liege
Nice 
21/07 21:00
FT 
 VFB Homberg
Kray 
21/07 21:00
FT 
 Shrewsbury Town
Aston Villa 
21/07 21:00
FT 
 Ssvg Velbert
SC Wiedenbruck 
21/07 21:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Holzwickeder Sc 
21/07 21:00
FT 
 Marine
Liverpool U23 
21/07 21:00
FT 
 Sparta Rotterdam Reserves
Umm Salal 
21/07 21:00
FT 
 Tsv Meerbusch
Hurth 
21/07 22:00
FT 
 Odranci
Nd Beltinci 
21/07 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Blackburn Rovers 
21/07 22:00
FT 
 Westerlo
Genk 
21/07 22:00
FT 
 Dinamo Batumi
Merani Martvili 
21/07 22:15
FT 
 Mainz 05
SSV Jahn Regensburg 
21/07 23:00
FT 
 Vorskla Poltava
Dnipro 1 
21/07 23:00
FT 
 Lazio
Triestina 
21/07 23:00
FT 
 Atalanta
Renate Ac 
21/07 23:00
FT 
 Spal
Pordenone Calcio Ssd 
21/07 23:00
FT 
 NK Krka
Universitaea Cluj 
21/07 23:30
FT 
 Cagliari
Feralpisalo 
21/07 23:30
FT 
 Darfo Boario
Brescia 
21/07 23:30
FT 
 Besiktas
Korfez Bld 
21/07 23:30
FT 
 Labunishta
Trajal 
21/07 23:30
FT 
 Frosinone
Rieti 
21/07 23:45
FT 
 Fk Rinija Gostivar
Vardar Forino 
22/07 00:00
FT 
 Eibar
Kayserispor 
22/07 00:00
FT 
 Oostende
Panahaiki-2005 
22/07 00:00
FT 
 Nafta
Polet Sv Martin 
22/07 01:00
FT 
 Villarreal B
Wolves U23 
22/07 01:00
FT 
 Palamos
Al-Sadd 
22/07 01:10
FT 
 Coban Imperial
Isidro Metapan 
22/07 02:00
FT 
 Mallorca
Ce Felanitx 
22/07 02:00
FT 
 Tenerife
Aguilas CF 
22/07 02:30
FT 
 Emd Aceuchal
Don Benito 
22/07 03:00
FT 
 Brusque
Juazeirense Ba 
22/07 03:10
FT 
 SC Farense
Belenenses 
22/07 03:15
FT 
 Talleres Cordoba
Central Cordoba De Rosario 
22/07 03:30
FT 
 Porto
Getafe 
22/07 06:00
FT 
 Liverpool
Sevilla 1
22/07 06:00
FT 
 Montpellier
Bordeaux 
22/07 09:00
FT 
 Marseille
Saint Etienne 
21/07 21:00
FT 
 Manica Diamond
Highlanders Fc 
21/07 21:00
FT 
 Telone
Mushowani Stars 
21/07 21:25
FT 
 Dynamos Fc
Caps United Fc