livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Jul 2019

13/07 01:00
FT 
 Arsenal Tula
Dinamo Moscow 
13/07 07:10
FT 
 DC United
New England Revolution 1
13/07 09:00
FT 
 Houston Dynamo
Los Angeles 
13/07 11:10
FT 
 LA Galaxy
San Jose Earthquakes 
12/07 18:00
FT 
 Gangwon
Gyeongnam 
12/07 21:30
FT 
 Azam
Bandari 
13/07 00:00
FT 
 Kcca
Mukura 
13/07 10:40
FT 
 Adamstown Rosebud U20
Edgeworth Eagles U20 
13/07 10:40
FT 
 Lambton Jaffas U20
Valentine Phoenix U20 
12/07 18:15
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Glenn Nochi Knight 
12/07 18:30
 
 Moreland Zebras
St Albans Saints 
12/07 18:15
FT 
 Bentleigh Greens
Altona Magic 
12/07 16:15
FT 
 Bentleigh Greens U20
Altona Magic U20 
13/07 10:15
 
 Avondale U20
Hume City U20 
13/07 11:30
FT 
 South Melbourne U20
Melbourne Knights U20 
12/07 17:30
FT 
 Adelaide Panthers
Adelaide Blue Eagles 
12/07 17:00
 
 Sydney U20
Sutherland Sharks U20 
13/07 11:00
FT 
 Sorrento U20
Perth Glory Am 
12/07 18:00
 
 Arambagh Ks
Bashundhara Kings 
12/07 23:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Energetik Bgu Minsk 
13/07 01:45
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 1
12/07 18:30
FT 
 Zorka Bdu Minsk Womens
Botsor Brest Womens 
12/07 22:00
FT 
 Slavyanka Minsk Womens
Rguor Minsk Womens 
13/07 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Velo Clube Sp 
13/07 06:15
FT 
 CRB (AL)
Guarani 
13/07 08:30
FT 
 Ponte Preta
Oeste FC 
13/07 07:30
FT 
 America Mineiro Womens
Gremio Womens 
12/07 23:45
FT 
 Botev Vratsa
Beroe 
13/07 02:00
FT 
 CSKA Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
12/07 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Shandong Luneng 
12/07 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
ShenHua SVA FC 
12/07 19:35
FT 
 Dalian Yifang
Guangzhou R&F 
12/07 16:25
FT 
 Tianjin Teda 2
Guangzhou Evergrande 2 
12/07 19:05
FT 
 Psp Macau
Mfa Development 
13/07 00:00
FT 
 Baumit Jablonec
Bohemians 1905 1
13/07 01:00
FT 
 Midtjylland
Esbjerg FB 
13/07 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Mushuc Runa 
12/07 23:00
FT 
 Guayaquil City Reserves
Delfin Sc Reserves 
13/07 02:00
FT 
 Tecnico Universitario Reserves
Independiente Del Valle Reserves 
12/07 23:30
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
P-iirot 
12/07 17:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Villefranche 
13/07 00:30
FT 
 Tsv Schwabmunchen
Tsv Landsberg 
13/07 03:15
FT 
 Kf Gardabaer
Ir Reykjavik 
13/07 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Fjolnir Womens 
13/07 03:15
FT 
 Umf Afturelding (w)
Ia Akranes (w) 
13/07 03:15
FT 
 Haukar Womens
Grindavik Womens 
12/07 16:30
FT 
 Semen Padang
Arema Malang 
12/07 19:30
FT 
 PS Tni
Madura United 
12/07 18:00
 
 Peace Does Machida Futsal
F League Selection Futsal 
12/07 18:00
FT 
 Gangneung
Busan Transportation 
12/07 18:00
FT 
 Mokpo City
Incheon Korail 
12/07 18:30
FT 
 Gimhae City
Cheonan City 
12/07 21:00
FT 
 Ukm
Johor Darul Takzim II 
12/07 21:00
FT 
 Terengganu
Pahang 
13/07 10:30
FT 
1 North Wellington Afc
Miramar Rangers 
13/07 10:30
 
 Stop Out
Wairarapa United 
13/07 10:30
 
 Waterside Karori
Western Suburbs 
13/07 10:45
FT 
 Selwyn United
Christchurch United 
13/07 10:45
FT 
 St Albans Shirley
Ferrymead Bays 
13/07 10:45
FT 
 Cashmere Technical
Western AFC 
13/07 10:45
FT 
 Northern Afc
Southland United 
13/07 01:00
FT 
 Levanger
Arendal 
13/07 00:30
FT 
 Viking B
Brodd 
12/07 14:00
FT 
 Samoa
Tonga 
13/07 06:00
FT 
 3 De Febrero
Ri 3 Corrales 
12/07 20:00
 
 Deportivo Capiata Reserves
Sportivo Luqueno Reserve 
13/07 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Carlos Manucci 
13/07 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Em Deportivo Binacional 
12/07 23:00
FT 
 Cesar Vallejo Reserves
Deportivo Binacional Reserves 1
13/07 01:30
FT 
 Ayacucho Reserves
Carlos Manucci Reserves 
12/07 23:30
FT 
 Cs Voluntari
Sepsi 
12/07 16:00
 
 Ural Youth
Ufa Youth 
12/07 21:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Pfc Sochi Youth 1
13/07 02:45
AET 
1 Hearts
Dundee United 
90min [1-1], Penalty [5-3], Hearts win
12/07 19:45
FT 
 Geylang United FC
Home United FC 
12/07 20:00
FT 
 Samut Sakhon
BEC Tero Sasana 
12/07 21:00
FT 
 Chiangmai
Muang Thong United 1
13/07 07:30
FT 
 Sky Blue Fc Womens
Utah Royals Womens 
13/07 04:00
FT 
 Toronto 2
Tormenta 
13/07 04:30
FT 
 Greenville
Asheville City Sc 
13/07 05:00
FT 
 Charlotte Eagles
Dalton Red Wolves Sc 
13/07 07:00
FT 
 Ac Connecticut
Black Rock 
13/07 07:00
FT 
 Lakeland Tropics
Florida Elite 1
13/07 07:00
FT 
 Manhattan Sc
Seacoast Utd Phantoms 
13/07 07:30
FT 
 Cedar Star
Long Island Rough Riders 
13/07 07:30
FT 
 Carolina Discoveries
Peachtree City 
13/07 08:00
FT 
 Minneapolis City Sc
Med City 
13/07 08:00
FT 
 Ahfc Royals
Texas United 2
13/07 08:45
 
1 Chattanooga
Inter Nashville 
13/07 09:00
FT 
 Kjrsl
Victoria Highlanders 
13/07 10:00
FT 
 San Francisco City
Orange County Sc Ii 
13/07 07:00
FT 
 Connecticut Fusion Womens
Lancaster Inferno Womens 
13/07 07:30
FT 
 New England Mutiny Womens
Long Island Rough Riders Womens 
13/07 10:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Tacoma Defiance 
12/07 18:00
FT 
 Thanh Hóa
Song Lam Nghe An 
12/07 18:00
FT 
 Nam Dinh
Viettel 
12/07 18:00
FT 
 Quảng Nam
Sài Gòn FC 
12/07 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Bình Dương 
12/07 14:30
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Kfar Saba 
12/07 15:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Csd Dudestii Noi 
12/07 15:30
FT 
 Septemvri Simitli
Borec Veles 
12/07 16:00
FT 
 Rudes
Dubrava Zagreb 
12/07 16:30
FT 
 Lech Poznan
GKS Tychy 
12/07 17:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Rakow Czestochowa 
12/07 18:00
FT 
 Wigry Suwalki
Olsztyn OKS 1945 
12/07 18:00
FT 
 Arka Gdynia
Larne 
12/07 18:00
FT 
 Pfc Oleksandria Reserves
Hirnyk Sport Komsomolsk 
12/07 18:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Hirnyk Sport 
12/07 18:00
FT 
 Perserond Rote Ndao
Persap Alor Pantar 
12/07 20:00
FT 
 Fram Reykjavik
Notodden FK 
12/07 20:25
FT 
 Persena Nagekeo
Persematim Manggarai Timur 
12/07 20:45
FT 
 ADO Den Haag
Kortrijk 
12/07 21:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Wurzburger Kickers 
12/07 21:50
FT 
 Karagumruk
Petrolul Ploiesti 
12/07 22:00
FT 
 RKC Waalwijk
KV Mechelen 
12/07 22:00
FT 
 Pogon Szczecin
Vitesse Arnhem 
12/07 22:00
FT 
 Wil 1900
Austria Lustenau 
12/07 22:00
FT 
 Austria Wien Youth
Manchester United U23 
12/07 22:00
 
 Rakow Czestochowa
Skra Czestochowa 
12/07 22:00
FT 
 Gornik Zabrze
Maccabi Netanya 
12/07 22:30
FT 
 Wisla Plock
GKS Tychy 
12/07 22:30
FT 
 Budafoki Mte
Queens Park Rangers U23 
12/07 23:00
FT 
 US Boulogne
Amiens 
12/07 23:00
FT 
 Coventry
Northampton Town 
12/07 23:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Carl Zeiss Jena 
12/07 23:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Gornik Polkowice 
12/07 23:00
FT 
 Pirmasens
Tsg Hoffenheim Am 
12/07 23:00
FT 
 Viktoria Koln
Heracles Almelo 
12/07 23:00
FT 
 Widzew lodz
Frydek-mistek 1
12/07 23:30
FT 
 SKU Amstetten
Karabakh Vienna 
12/07 23:30
FT 
 Vitkovice
Unicov 
12/07 23:30
FT 
 Schweinberg
Borussia Dortmund 
12/07 23:30
FT 
 Zob Ahan
Fajr Shahid Sepasi 
13/07 00:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Benesov 
13/07 00:00
FT 
 Vst Volkermarkt
SG Austria Klagenfurt 
13/07 00:00
FT 
 RB Leipzig
Zurich 
13/07 00:00
FT 
 Grasshoppers
Bochum 
13/07 00:00
FT 
 AEK Athens
Trencin 
13/07 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Anorthosis Famagusta FC 
13/07 00:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Fredericia 
13/07 00:00
FT 
 Paris Fc
Quevilly 
13/07 00:00
FT 
 SV Ried
Union Berlin 
13/07 00:00
FT 
 Sv Leobendorf
Stadlau 
13/07 00:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Feyenoord Rotterdam 
13/07 00:30
FT 
 Sochaux
Lyon la Duchere 
13/07 00:30
FT 
 Delbrucker Sc
Paderborn 07 
13/07 00:30
FT 
 SV Lippstadt
Gutersloh 
13/07 00:30
FT 
 Le Mans
Angouleme 
13/07 00:30
FT 
 Stade Ouchy
Nantes 
13/07 00:30
FT 
 Sc Rohrendorf
ASC Marathon Korneuburg 
13/07 00:30
FT 
 St Jakob/rosental
Dsg Ledenitzen 
13/07 00:30
FT 
 Vfb Frohnhausen
RW Essen 
13/07 00:30
FT 
 Usv Rb Weindorf St Anna
Hotiza 
13/07 00:55
FT 
 SC Pinkafeld
Sk Furstenfeld 
13/07 01:00
FT 
 Austria Wien
Queens Park Rangers 
13/07 01:00
FT 
 Nimes
Rodez Aveyron 
13/07 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Kapfenberg Superfund 
13/07 01:00
FT 
 Club Brugge
NK Lokomotiva Zagreb 
13/07 01:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Harkemase Boys 
13/07 01:00
FT 
 Kaiserslautern
AFC Wimbledon 
13/07 01:00
FT 
 Lafnitz
Szombathelyi Haladas 
13/07 01:00
FT 
 Go Ahead Eagles
SBV Excelsior 
13/07 01:00
FT 
 Chemnitzer
Alanyaspor 
13/07 01:00
FT 
 Hull City
Lincoln City 
13/07 01:00
FT 
 Winterthur
Bruhl Sg 
13/07 01:00
FT 
 Eutin 08
Mecklenburg Schwerin 
13/07 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Sv Lebring 
13/07 01:00
FT 
 Montpellier
Avenir Sportif Beziers 
13/07 01:00
FT 
 Sv Wildon
Deutschlandsberger Sc 
13/07 01:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Union Edelweiss 
13/07 01:00
FT 
 Wuppertaler Sv
NEC Nijmegen 
13/07 01:15
FT 
 PSV Eindhoven
Aris Thessaloniki 
13/07 01:30
FT 
 Aarau
Solothurn 
13/07 01:30
FT 
 Vfb Hohenems
USV Eschen Mauren 
13/07 01:30
FT 
1 Hamburg Eimsbutteler Bc
Hamm United 
13/07 01:45
FT 
 VFB Homberg
VfB Oldenburg 
13/07 02:00
FT 
 Luzern
Eintr. Frankfurt 
13/07 02:00
FT 
 Universitaea Cluj
PAOK Saloniki 
13/07 02:00
FT 
 Bath City
Exeter City 
13/07 02:00
FT 
 Llanelli
Garden Village 
13/07 02:30
FT 
 Inverness C.T.
St. Johnstone 
13/07 02:30
FT 
 Chelmsford City
Dagenham and Redbridge 
13/07 02:30
FT 
 Harrogate Town
Darlington 
13/07 02:30
FT 
 Yeovil Town
Hereford 
13/07 02:30
FT 
 Sandbach Utd
Macclesfield Town 
13/07 02:45
FT 
 Enfield Town
Fc United Of Manchester 
13/07 02:45
FT 
 Weymouth
Southend United 
13/07 02:45
FT 
 Braintree Town
West Ham United U23 
13/07 02:45
FT 
 Chester FC
Dulwich Hamlet 
13/07 02:45
FT 
 Frickley Athletic
East Stirlingshire 
13/07 02:45
FT 
 Slimbridge Afc
Gloucester City 
13/07 02:45
FT 
 Widnes
Southport FC 
13/07 03:00
FT 
 Real Betis
Sheffield United 
13/07 03:00
FT 
 Vitoria Setubal
CD Cova Piedade 
13/07 08:30
FT 
 Central Coast Mariners
Manly United 
12/07 23:00
AET 
 Ireland University Womens
Russia University Womens 
90min [2-2], Penalty [2-4], Russia University Womens win
12/07 23:00
FT 
 Italy University Womens
Canada University Womens 
12/07 23:00
AET 
 China University Womens
Korea Republic University Womens 
90min [1-1], Penalty [2-4], Korea Republic University Womens win
13/07 03:00
FT 
 North Korea University Womens
Japan University Womens