livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Jul 2019

10/07 23:30
FT 
 Partizani Tirana
Qarabag 
11/07 01:00
FT 
 Sheriff
Saburtalo Tbilisi 
11/07 01:00
FT 
1 BATE Borisov
Piast Gliwice 
11/07 02:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Ludogorets Razgrad 
11/07 02:15
FT 
 Slovan Bratislava
FK Sutjeska Niksic 
11/07 02:45
FT 
 Linfield FC
Rosenborg 
11/07 02:45
FT 
 Dundalk
Riga 
11/07 04:00
FT 
 Valur
NK Maribor 
10/07 23:55
FT 
 Jeunesse Esch
Tobol Kostanai 
11/07 04:00
FT 
 Caracas FC
Independiente Jose Teran 
10/07 18:30
FT 
 Incheon United
Suwon Samsung Bluewings 1
10/07 18:30
FT 
 Jeju United
Seoul 1
10/07 18:30
FT 
 Pohang Steelers
Seongnam Ilhwa Chunma 
10/07 18:30
FT 
1 Daegu
Jeonbuk Hyundai Motors 
11/07 00:00
FT 
 Senegal
Benin 1
11/07 03:00
FT 
 Nigeria
South Africa 
10/07 19:00
FT 
 As Port
Gor Mahia 
10/07 21:30
FT 
 Kmkm
Maniema Union 1
10/07 17:30
FT 
 Melbourne Knights
Fc Bulleen Lions 
10/07 18:00
FT 
 Chittagong Abahani
Saif Sporting Club 
10/07 21:00
FT 
 Sheikh Jamal
Mohammedan Dhaka 
11/07 00:00
FT 
 Madureira U20
Sampaio Correa Rj U20 
11/07 02:00
FT 
 Volta Redonda U20
Americano Rj U20 
11/07 02:00
FT 
 Minas Icesp Df Womens
Ponte Preta Womens 
11/07 02:00
FT 
 Sport Recife Womens
Ferroviaria Sp Womens 
11/07 02:00
FT 
 Vitoria Ba Womens
Iranduba Am Womens 
11/07 02:00
FT 
 Vitoria Ba Womens
Santos Sp Womens 1
11/07 03:00
FT 
 Foz Cataratas Womens
Corinthians Womens 
11/07 06:15
FT 
 Gremio
Bahia 
11/07 08:30
FT 
 Palmeiras
Internacional RS 
11/07 08:30
FT 
 Atletico Paranaense
Flamengo 
10/07 23:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Botev Galabovo 
11/07 06:00
FT 
 Hfx Wanderers
Ottawa Fury 
11/07 07:30
FT 
 York 9
Montreal Impact 
11/07 09:30
FT 
 Cavalry
Vancouver Whitecaps 
11/07 08:00
AET 
 Union Espanola
Melipilla 
90min [0-0], Penalty [4-3], Union Espanola win
10/07 20:00
FT 
 Beijing Guoan
Chongqing Lifan 
11/07 00:00
FT 
 Slovan Velvary
Slavoj Vysehrad 
11/07 00:00
FT 
 Lootos Polva Womens
Flora Tallinn Womens 
11/07 00:00
FT 
 Pave
Jyvaskyla JK 
11/07 00:00
FT 
 Sc Riverball
Toivalan Urheilijat 
11/07 00:30
FT 
 Turkiye Wilhelmsburg
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
11/07 00:00
FT 
 Varda Se
Nyiregyhaza 
11/07 03:15
FT 
 Augnablik Womens
Hafnarfjordur (w) 
11/07 02:00
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Hk Vikingur Womens 
10/07 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
Perseru Serui 
10/07 16:30
FT 
1 Persib Bandung
Persija Jakarta 
10/07 19:30
FT 
 Pusamania Borneo
PSIS Semarang 
10/07 17:30
FT 
 Tokyo Verdy
Hosei University 
10/07 18:00
FT 
 Yokohama
Sendai University 
10/07 18:00
AET 
 Cerezo Osaka
Arterivo Wakayama 
90min [1-1], 120min [3-1], Cerezo Osaka win
10/07 20:15
FT 
 Sarawak
Terengganu B 
10/07 21:00
FT 
 PDRM
Kelantan FA 
10/07 21:00
FT 
 Perak
Selangor PB 
10/07 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Felda United FC 
11/07 01:00
FT 
 Odd Grenland
Stabaek 
10/07 20:00
 
 Valerenga U19
Sparta Sarpsborg U19 
10/07 14:00
FT 
 Papua New Guinea
Vanuatu 
10/07 15:30
FT 
 Ceres
Kaya 2
10/07 17:35
FT 
 Motor Lublin
Kszo Ostrowiec 
10/07 22:45
FT 
 Zlatibor
FK Metalac Gornji Milanovac 
10/07 19:45
FT 
 Hougang United FC
Young Lions 
11/07 01:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Degerfors IF 
10/07 23:00
FT 
 Obolon Kiev
Kolos Kovalyovka 
11/07 06:00
FT 
 Manhattan Sc
Westchester Flames 
11/07 07:00
FT 
 New York Red Bull U23
Sonic Lehigh Valley 
11/07 07:00
FT 
 Miami
Jacksonville Armada 
11/07 07:05
FT 
 Dayton Dutch Lions
Flint City Bucks 
11/07 10:00
 
 Tss
Seattle Sounders U23 
11/07 10:00
FT 
 Hippocampus Of Southern California
San Diego Zest 
11/07 07:30
FT 
 Atlanta United
Stlouis Lions 
11/07 08:10
FT 
 Minnesota United
New Mexico United 
11/07 10:30
FT 
 Los Angeles
Portland Timbers 
11/07 07:30
FT 
 Bethlehem Steel
New York Red Bulls B 
10/07 16:00
 
 Fishsan Khanh Hoa
Kon Tum 
10/07 16:00
FT 
 Gia Dinh
Ba Ria Vung Tau 
10/07 16:30
 
 Long An 2
Tien Giang 
10/07 16:30
FT 
 Nam Dinh 2
Cong An Nhan Dan 
10/07 17:00
FT 
 Da Nang 2
Lam Dong 
10/07 14:00
FT 
 Junior Sevan
Gandzasar Kapan 
10/07 14:30
FT 
 Kamaz
Ufa 2 1
10/07 15:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Spartak Pleven 1
10/07 16:00
FT 
 GKS Katowice
Frydek-mistek 
10/07 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Viktoria Zizkov 
10/07 16:30
 
 Porto
Varzim 
10/07 17:00
FT 
 Greuther Furth
Huddersfield Town 
10/07 17:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Concordia Chiajna 
10/07 17:00
FT 
 Vasas
Mezokovesd-Zsory 
10/07 17:00
FT 
 Nafta
Zalaegerszegi TE 
10/07 17:00
FT 
 Macva Sabac
Mladost Lucani 1
10/07 17:00
FT 
 Olimpia Grudziadz
Warta Poznan 
10/07 17:00
FT 
 Sandecja
Liptovsky Mikulas 
10/07 17:00
FT 
 Podbeskidzie
Podhale Nowy 
10/07 17:30
 
 Rio Ave
Penafiel 
10/07 20:30
FT 
 SpVgg Unterhaching
Dynamo Dresden 
10/07 21:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Hamburger Sv Ii 
10/07 21:00
FT 
 Ura
Aigle Noir 
10/07 21:15
FT 
 Sokol
Lada Togliatti 
10/07 21:30
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Nyva Ternopil 
10/07 22:00
 
 Hnk Gorica
NK Ptuj Drava 
10/07 22:00
FT 
 WSG Wattens
St. Pauli 
10/07 22:00
FT 
 Polissya Zhytomyr
Veres Rivne 
10/07 22:00
FT 
 Hirnyk Sport Komsomolsk
Cherkashchyna Akademiya 
10/07 22:00
FT 
 Veles
Strogino Moscow 
10/07 22:00
FT 
 Hirnyk Sport
Cherkaskyi Dnipro 
10/07 22:30
FT 
 Tajikistan
Syria 
10/07 22:30
FT 
 Karpaty Lviv
Kalush 
10/07 23:00
FT 
 Puskas Akademia
ETO Gyori FC 
10/07 23:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Slavia Praha 
10/07 23:00
FT 
 Szegedi Ak
Fuzesgyarmati Sk 
10/07 23:00
FT 
 Chrobry Glogow
Mieszko Gniezno 
10/07 23:00
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Darmstadt 
10/07 23:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Fsv Zwickau 
10/07 23:00
FT 
 Budafoki Mte
FK Pohronie 
10/07 23:00
FT 
 Diosgyor
Poprad 
10/07 23:00
FT 
 Ingolstadt 04
Lugano 
10/07 23:00
FT 
 Gyirmot Se
Zlate Moravce 
10/07 23:00
FT 
 Kolding IF
Vejle 
10/07 23:00
FT 
 Cwks Resovia Rzeszow
Lipany 
10/07 23:00
FT 
 Gornik Leczna
Stal Rzeszow 
10/07 23:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Slovacko Ii 
10/07 23:00
FT 
 Slovan Bratislava B
Slovan Duslo Sala 
10/07 23:00
FT 
 Soroksar
Kozarmisleny Se 
10/07 23:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba 
10/07 23:00
FT 
 AEL Limassol
FK Rad Beograd 
10/07 23:00
FT 
 Slavia Ruda Slaska
Gwarek Tarnowskie Gory 
10/07 23:00
FT 
 Mfk Snina
Slavoj Trebisov 
10/07 23:15
FT 
 Chernomorets Odessa
Krystal 
10/07 23:30
FT 
 Orleans US 45
Chamois Niortais 
10/07 23:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Hertha Berlin 
10/07 23:30
FT 
 Lks Wolczanka Wolka Pelkinska
Stal Stalowa Wola 
10/07 23:30
FT 
 Nove Mesto
Uhersky Brod 
10/07 23:30
FT 
 Mfk Skalica
Lisen 
10/07 23:30
FT 
 Sc Globasnitz
Sk Austria Klagenfurt Amateure 
10/07 23:30
FT 
 Ruch Chorzow
Rekord Bielsko Biala 
11/07 00:00
FT 
 Lusitania Lourosa
Leixoes 
11/07 00:00
FT 
 NK Aluminij
Nd Beltinci 
11/07 00:00
FT 
 Bordeaux
Partizan Belgrade 
11/07 00:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Hamburger 
11/07 00:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Dynamo Dresden 
11/07 00:00
FT 
 Feirense
Academico Viseu 
11/07 00:00
FT 
 Sc Verl
Paderborn 07 
11/07 00:00
FT 
 UC Dublin UCD
Portsmouth 
11/07 00:00
FT 
 Bohumin
Hlucin 
11/07 00:00
FT 
 Blansko
SC Znojmo 
11/07 00:00
FT 
 Huragan Morag
Olsztyn OKS 1945 
11/07 00:00
FT 
 Bijelo Brdo
Szentlorinc Se 
11/07 00:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Karadjordje Topola 
11/07 00:00
FT 
 Maksima
Bratstvo Gracanica 
11/07 00:00
FT 
 Moreirense
Berco Sc 
11/07 00:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Cska 1948 Sofia 
11/07 00:30
FT 
 TSV Hartberg
Fcm Traiskirchen 
11/07 00:30
FT 
 Tsg Balingen
SG Sonnenhof Grobaspach 
11/07 00:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
1. Magdeburg 
11/07 00:30
FT 
 Grazer AK
Hannover 96 
11/07 00:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
International Leipzig 
11/07 00:30
FT 
 Sv Meppen
Dortmund(am) 
11/07 00:30
FT 
 Preuben Munster
Fortuna Koln 
11/07 00:30
FT 
 Ssvg Velbert
Koln 2 
11/07 00:30
FT 
 Tsv Ilshofen
VfR Aalen 
11/07 00:30
FT 
 Werder Bremen Am
Rotherham United 
11/07 00:30
FT 
 Chaves
Boavista 
11/07 00:30
FT 
 St.-Truidense VV
Lens 
11/07 00:30
FT 
 Bischofshofen
Nurnberg 
11/07 00:30
FT 
 Hnk Gorica
Kaposvar 
11/07 00:30
FT 
 Tus Raiffeisen Paldau
Usc Eichkogl 
11/07 01:00
FT 
 Schaffhausen
Yf Juventus Zurich 
11/07 01:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
ATSV Wolfsberg 
11/07 01:00
FT 
 Famalicao
Santa Clara 
11/07 01:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Aves 
11/07 01:00
FT 
 Oud Heverlee
AS Eupen 
11/07 01:00
FT 
 Ludwigsfelder
VSG Altglienicke 
11/07 01:00
FT 
 Chateauroux
Clermont Foot 
11/07 01:00
FT 
 Winterthur
VfB Stuttgart 
11/07 01:00
FT 
1 Sion
Grenoble 
11/07 01:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
KVSK Lommel 
11/07 01:00
FT 
 Rapperswil Jona
Sporting Lisbon 
11/07 01:00
FT 
 Sv Leithaprodersdorf
ASV Bruck 
11/07 01:00
FT 
 UD Oliveirense
Pacos Ferreira 
11/07 01:00
FT 
 Mainz Am
Hassia Bingen 
11/07 01:00
FT 
 Westfalia Herne
Rw Oberhausen U19 
11/07 01:30
FT 
 Wingene
Roeselare 
11/07 01:30
FT 
 Monheim
Sc Obersprockhovel 
11/07 01:30
FT 
 Rot Weiss Hadamar
Engers 
11/07 01:30
FT 
 Reading
College Europa 
11/07 01:45
FT 
 SC Victoria Hamburg
Heider Sv 
11/07 02:00
FT 
 Young Boys
Eintr. Frankfurt 
11/07 02:00
FT 
 SC Covilha
Oliv Hospital 
11/07 02:00
FT 
 York City
Leeds United 
11/07 02:30
FT 
 Gateshead
Middlesbrough 
11/07 02:30
FT 
 Stamford AFC
Peterborough United 
11/07 02:45
FT 
 Bohemians
Chelsea 
11/07 02:45
FT 
 Campion Afc
Thackley 
11/07 02:45
FT 
 Mochtas
Bristol Rovers 
11/07 02:45
FT 
 Hitchin Town
Stevenage Borough 
11/07 02:45
FT 
 Kelty Hearts
Dunfermline 
11/07 03:30
FT 
 Benfica
Anderlecht 
11/07 07:00
FT 
 Sarasota Metropolis
Derby County 
11/07 08:30
FT 
 Alianza San Salvador
CSD Municipal 
11/07 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
Portuguesa de Desportos 
11/07 09:00
AET 
 Leon
Toluca 
90min [4-4], Penalty [4-3], Leon win
11/07 10:00
FT 
 Club Tijuana
Boca Juniors 
11/07 10:00
FT 
 Xelaju MC
Ad Cofutpa 
11/07 10:30
FT 
 Real Espana
Alajuelense 
10/07 23:00
FT 
 South Africa University Womens
Brazil University Womens 
10/07 23:00
FT 
 Usa University Womens
Mexico University Womens 
10/07 23:00
FT 
 Italy University Womens
China University Womens 
10/07 23:00
FT 
 Korea Republic University Womens
Canada University Womens 
10/07 23:00
FT 
 North Korea University Womens
Ireland University Womens 
11/07 03:00
FT 
 Russia University Womens
Japan University Womens