livescore - live soccer scores

LiveScore 06 Jul 2019

07/07 07:30
FT 
 Montreal Impact
Minnesota United 
07/07 07:40
FT 
 Cincinnati
Houston Dynamo 
07/07 07:45
FT 
 Columbus Crew
Seattle Sounders 
07/07 08:30
FT 
 Sporting Kansas City
Chicago Fire 
07/07 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Real Salt Lake 
07/07 10:30
FT 
 Los Angeles
Vancouver Whitecaps 1
06/07 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe 
06/07 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Oita Trinita 
06/07 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka 
06/07 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Jubilo Iwata 
06/07 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai 1
06/07 18:00
FT 
 Seoul
Gangwon 
06/07 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Pohang Steelers 
06/07 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Incheon United 
06/07 18:30
FT 
1 Daegu
Gyeongnam 
07/07 03:00
FT 
1 Argentina
Chile 1
07/07 00:00
FT 
 Nigeria
Cameroon 
07/07 03:00
FT 
 Egypt
South Africa 
06/07 23:00
FT 
 England (w)
Sweden (w) 
06/07 22:00
FT 
 Apr
Proline 
06/07 13:00
 
 Woden Valley
Riverina Rhinos 
06/07 13:00
 
 Belconnen United
Cooma Tigers 
06/07 16:30
 
 Sutherland Sharks
Marconi Stallions 
06/07 17:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sydney United 
06/07 17:00
 
 Sydney FC U21
Rockdale City Suns 
06/07 15:00
FT 
1 St George Saints U20
North Shore Mariners U20 
06/07 15:05
FT 
 Blacktown Spartans U20
Hills Brumbies U20 
06/07 15:15
 
1 Redlands United FC
SWQ Thunder 
06/07 16:00
FT 
 Brisbane Strikers
Eastern Suburbs 
06/07 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Moreton Bay United 
06/07 17:00
FT 
1 Magpies Crusaders
Peninsula Power 
06/07 17:00
 
 Western Pride
Sunshine Coast 
06/07 12:30
 
 Riverside Olympic
South Hobart 
06/07 14:45
FT 
 Launceston City
Clarence United 
06/07 16:00
 
2 Kingborough Lions
Hobart Olympia Warriors 
06/07 13:00
 
 Moreland City
Ballarat Red Devils 
06/07 13:00
 
 Brunswick City
Moreland Zebras 
06/07 13:00
 
 Eastern Lions Sc
Springvale White Eagles 
06/07 13:00
 
 Langwarrin
Murray United 
06/07 13:15
FT 
 Northcote City
Goulburn Valley Suns 
06/07 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Box Hill United Sc 
06/07 15:30
FT 
1 Geelong Sc
Whittlesea Ranges Fc 
06/07 18:30
FT 
1 Melbourne Heart Youth
Fc Bulleen Lions 
06/07 13:10
 
 Green Gully Cavaliers
South Melbourne 
06/07 15:30
 
 Hume City
Port Melbourne Sharks 
06/07 16:00
FT 
 Altona Magic
Heidelberg United 
06/07 17:00
FT 
 Dandenong Thunder
Dandenong City Sc 
06/07 14:00
FT 
 Altona Magic U20
Heidelberg United U20 
06/07 15:00
FT 
 Dandenong Thunder U20
Dandenong City U20 
06/07 17:45
 
 Hume City U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
06/07 16:00
 
 Bayside United
Taringa Rovers 
06/07 12:30
 
 White City Woodville
Western Strikers SC 
06/07 13:30
FT 
 Cumberland United
Sturt Lions 
06/07 13:30
FT 
 Playford City Patriots
West Torrens Birkalla 
06/07 13:30
FT 
1 Salisbury United
Adelaide Victory 
06/07 13:30
 
 Fulham United
Modbury Jets 
06/07 16:30
FT 
 Seaford Rangers
Noarlunga United 
06/07 13:30
 
1 North Eastern Metrostars
Croydon Kings 
06/07 13:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Olympic 
06/07 13:30
 
 Adelaide Comets
Adelaide Panthers 
06/07 13:30
 
 Adelaide United U21
Para Hills Knights 
06/07 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
West Adelaide 1
06/07 13:35
 
1 Campbelltown City SC
Adelaide City 
06/07 14:30
 
 Sutherland Sharks U20
Marconi Stallions U20 
06/07 15:00
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
Sydney United 58 U20 
07/07 11:00
FT 
 Blacktown City U20
Apia Leichhardt Tigers U20 1
07/07 11:00
FT 
 Manly United U20
Sydney Olympic U20 
07/07 11:00
 
 South Coast Wolves U20
Hakoah Sydney City East U20 
06/07 15:00
 
 Armadale
Bayswater City 
06/07 15:00
 
1 Balcatta
Inglewood United 
06/07 15:00
 
 Cockburn City
Floreat Athena 
06/07 15:00
 
1 ECU Joondalup
Stirling Lions 
06/07 15:00
 
 Perth SC
Perth Glory Am 1
06/07 15:00
FT 
 Sorrento
Rocking Ham City 
06/07 18:00
FT 
 Muktijoddha Skc
Rahmatgonj Mfs 
06/07 21:00
FT 
 Sheikh Russel KC
Sheikh Jamal 
06/07 21:00
FT 
 Mohammedan Dhaka
Chittagong Abahani 
06/07 22:00
 
 Belshina Babruisk
Fk Orsha 
06/07 22:00
 
 Vigvam Smolevichy
Smorgon FC 
06/07 22:00
FT 
 Granit Mikashevichi
Rukh Brest 
06/07 23:00
FT 
1 Fc Baranovichi
Naftan Novopolock 
06/07 22:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Neman Grodno 
06/07 23:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Torpedo Minsk 2
07/07 01:45
FT 
 Vitebsk
Dinamo Brest 
06/07 21:30
FT 
 Cabofriense U20
Volta Redonda U20 1
06/07 23:50
FT 
 Serra Macaense U20
Friburguense Rj U20 
06/07 23:55
FT 
 Tigres Brasil U20
Barra Da Tijuca U20 
06/07 23:55
FT 
 Olaria Rj U20
Artsul U20 
07/07 02:00
FT 
1 Xv De Piracicaba Youth
Velo Clube Youth 1
07/07 02:00
FT 
 Sao Bernardo Youth
Agua Santa Sp Youth 
07/07 02:00
FT 
 Santo Andre Youth
Santos Youth 
07/07 02:00
FT 
 Madureira Youth
Bangu U20 1
07/07 02:00
FT 
 Criciuma Youth
Chapecoense Youth 1
07/07 02:00
FT 
 Botafogo Rj U20
Sao Carlos Youth 
07/07 02:00
FT 
 Penapolense Youth
Linense Sp Youth 
07/07 02:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Taboao Da Serra Youth 
07/07 02:00
FT 
 Desportivo Brasil U19
Gremio Osasco Youth 
07/07 02:00
FT 
 Audax Rio Rj U20
Ituano Youth 
07/07 02:00
FT 
 Gremio Novorizontin Youth
Votuporanguense Youth 
07/07 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Primavera Youth 
07/07 02:00
FT 
 Palmeiras Youth
Sao Bento Sp Youth 
07/07 02:00
FT 
 Portuguesa Youth
Bragantino SP Youth 
07/07 02:00
FT 
 Rio Preto Youth
Comercial Sp Youth 
07/07 02:00
FT 
 Sao Paulo U20
Osto Youth Team 1
07/07 02:00
FT 
 Red Bull Brasil Youth
Nacional Ac Sao Paulo Youth 
07/07 02:00
FT 
 Rio Claro Youth
Desportiva Ferroviaria U20 
07/07 02:00
FT 
 Sao Caetano Youth
Ec Sao Bernardo U20 
07/07 08:30
 
 Brantford Galaxy Sc
Vorkuta 
07/07 07:00
FT 
 Everton CD
Trasandino Los Andes 
07/07 03:00
FT 
 Ac Colina
Colchagua Cd 
07/07 04:00
FT 
1 San Antonio Unido
Fernandez Vial 
06/07 17:30
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Guangdong Southern Tigers 
06/07 19:30
 
 Beijing Beikong
Meizhou Hakka 
06/07 19:30
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Sichuan Longfor 
06/07 19:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Hangzhou Greentown 1
06/07 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Shijiazhuang Ever Bright 
06/07 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Zibo Sunday 
06/07 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Yinchuan Helanshan 
06/07 15:30
FT 
 Shanxi Xingdu
Qingdao Jonoon 
06/07 15:30
FT 
1 Jinlin Baijia
Shenyang City Public 
06/07 16:00
 
 Shenzhen Pengcheng
Sichuan Jiuniu 
06/07 16:00
FT 
 Yunnan Kunglu
Fujian Tianxin 1
06/07 16:05
FT 
 Baoding Rongda
Hebei Jingying 
06/07 19:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Zhejiang Yiteng 
06/07 19:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Hunan Billows 
06/07 19:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Nanjing Sand Leaves 
06/07 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Chongqing Lifan 
06/07 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Wuhan ZALL 
06/07 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
ShenHua SVA FC 
07/07 00:30
FT 
 Mushuc Runa
Sociedad Deportivo Quito 1
07/07 06:00
FT 
 Olmedo Riobamba
Liga Dep. Universitaria Quito 
07/07 08:15
 
 CD El Nacional
Barcelona Sporting Club 
07/07 00:00
FT 
 Emelec Reserves
Sd Aucas Reserves 
06/07 21:00
 
1 Levadia Tallinn
Flora Tallinn 
07/07 00:00
FT 
1 Parnu Jk
Paide Linnameeskond B 
07/07 00:00
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Vandra Jk Vaprus 
07/07 00:00
FT 
 Keila Jk
Nomme Jk Kalju Ii 1
07/07 00:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Voru Jk 
06/07 18:45
FT 
 Bulgaria Beach Soccer
Denmark Beach Soccer 
06/07 21:30
FT 
 Russia Beach Soccer
Turkey Beach Soccer 
07/07 01:15
FT 
 Spain Beach Soccer
Azerbaijan Beach Soccer 
06/07 18:00
FT 
 Idrottsklubben Myran Women's
Hjk Helsinki Womens 
06/07 22:00
FT 
 Aland Womens
Ons Womens 
06/07 22:00
FT 
1 Lahden Reipas
Njs Nurmijarvi 
06/07 22:00
FT 
1 Kiffen
Klubi 04 
06/07 22:00
FT 
 JIPPO
Viikingit 
06/07 22:00
FT 
 Japs
Pepo 
06/07 22:00
FT 
 Sjk Akatemia
Rops 2 
07/07 00:30
FT 
 Sc Kufu-98
Jakobstads Bollklubb 
07/07 00:30
FT 
 Js Hercules
Pk-37 
06/07 18:00
FT 
 Jyvaskyla Blackbird
Kings 
06/07 19:00
FT 
 Roi United
Otp 
06/07 20:00
FT 
 Narpes Kraft
Sporting Kristina 
06/07 22:00
FT 
 Kpv
VPS Vaasa 
06/07 22:00
FT 
 Honka
KuPS 
06/07 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
IFK Mariehamn 
06/07 22:00
FT 
 Jaro
KTP Kotka 
06/07 22:00
FT 
 Mypa
Ekenas IF Fotboll 
06/07 22:00
FT 
 Musa
Haka 
06/07 22:00
FT 
 Ac Kajaani
TPS Turku 
06/07 22:00
FT 
 AC Oulu
Tpv Tampere 
07/07 00:00
FT 
 Throttur
Magni 
06/07 22:00
FT 
 Volsungur Husavik
UMF Selfoss 
06/07 22:00
FT 
 IA Akranes
Fylkir 
06/07 22:00
FT 
 IA Akranes
Fylkir 
07/07 00:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
KR Reykjavik 
07/07 00:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
KR Reykjavik 
06/07 16:30
FT 
 Pusamania Borneo
Persija Jakarta 
06/07 14:15
 
 Psbs Biak
Madura 
06/07 16:00
FT 
 Martapura
Persatu Tuban 
06/07 16:30
FT 
 Persis Solo
Persik Kediri 
06/07 16:30
 
 Persita Tangerang
PSPS Pekanbaru 
06/07 17:00
FT 
 PSMS Medan
Perserang Serang 
06/07 21:30
FT 
 Persiraja Aceh
Cilegon United 
06/07 19:30
FT 
 PSIS Semarang
Persela Lamongan 
06/07 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Gifu 
06/07 18:00
FT 
 Ryukyu
Tochigi SC 
06/07 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Omiya Ardija 
06/07 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Yokohama 
07/07 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Verspah Oita 
07/07 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Veertien Kuwana 
06/07 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Vanraure Hachinohe 
06/07 16:00
FT 
 Tokyo U23
Kataller Toyama 
06/07 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Cerezo Osaka U23 
06/07 17:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
AC Nagano Parceiro 
06/07 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Azul Claro Numazu 
06/07 16:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Albirex Niigata (w) 
06/07 16:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Urawa Reds (w) 
07/07 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Inac Kobe (w) 
06/07 18:00
FT 
 Astana B
Zhetysu 2 
06/07 18:00
FT 
 Ekibastuzets
Kaspyi Aktau 
06/07 19:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Akademiya Ontustik 
06/07 20:00
FT 
1 Aktobe Zhas
Baykonur 
06/07 20:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Altay Spor Kulubu 
06/07 20:00
FT 
 Bolat Temirtau
Maktaaral 
06/07 22:00
FT 
 Akzhayik
Kairat Academy 
06/07 20:00
FT 
 Taraz
FK Aktobe Lento 
06/07 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Okzhetpes 
06/07 22:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Shakhtyor Karagandy 
06/07 22:00
FT 
 FK Atyrau
Zhetysu Taldykorgan 
06/07 18:00
FT 
 Gwangju
Ansan Greeners 
06/07 18:00
FT 
 Busan I'Park
Seoul E Land 
06/07 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
06/07 18:00
FT 
 Cheonan City
Incheon Korail 
06/07 18:00
FT 
 Changwon City
Gangneung 
06/07 22:00
FT 
 FK Ventspils
Metta/LU Riga 
07/07 00:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Jelgava 
06/07 20:00
FT 
 Grobina
Fk Auda Riga 
06/07 22:00
 
 Tukums-2000
New Project 
06/07 19:00
 
 Pakruojis
Banga Gargzdai 
06/07 19:00
FT 
 Lietava Jonava
Atomsfera Mazeikiai 1
06/07 22:00
FT 
 Kupiskis
Dziugas Telsiai 1
06/07 20:30
 
 Kamuzu Barracks
Karonga United 
06/07 20:15
FT 
 Sarawak
Negeri Sembilan 
06/07 21:00
FT 
 Terengganu B
Pulau Pinang 
06/07 21:00
FT 
 UiTM
PDRM 
06/07 21:00
FT 
 Misc Mifa
Melaka FC 
06/07 21:00
FT 
 Pahang
Kuala Lumpur 
06/07 21:00
FT 
 Perak
Johor 
06/07 23:00
FT 
 Singerei
Olimpia Balti 
06/07 17:00
 
 Yangon United
Yadanabon 
06/07 17:00
FT 
 Shan United
Dagon 
06/07 17:30
 
 Magway
Hantharwady United 
06/07 15:00
FT 
 Christchurch United
Nelson Suburbs 
07/07 10:00
AET 
 Roslyn Wakari
Caversham 
90min [2-2], 120min [2-3], Caversham win
06/07 22:00
FT 
 Brattvag
Nardo 
06/07 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Kvik Halden 
06/07 20:00
FT 
 Stabaek B
Spjelkavik 
06/07 21:00
FT 
 Sparta Sarpsborg B
Herd 
06/07 21:00
FT 
 Start Kristiansand B
Viking B 
06/07 22:00
FT 
 Krakeroy IL
Nordstrand 
06/07 22:00
FT 
 Lorenskog
Arvoll 
06/07 22:00
FT 
 Brodd
Floy Flekkeroy Il 1
06/07 22:00
FT 
 Staal Jorpeland
Flint 
06/07 22:00
FT 
 Storms Bk
Donn 
07/07 01:00
FT 
 CFR Cluj
Viitorul Constanta 
07/07 00:00
FT 
1 Zenit St Petersburg
Lokomotiv Moscow 
06/07 17:30
FT 
2 Young Lions
Albirex Niigata FC 
06/07 18:05
FT 
 Singapore Warriors
DPMM FC 1
07/07 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Slavia Praha 
06/07 21:00
FT 
1 Kalmar FF
AIK Solna 
06/07 21:00
FT 
 IK Sirius
Ostersunds 
06/07 22:00
FT 
 IFK Goteborg
GIF Sundsvall 
07/07 01:00
FT 
 Malmo
Orebro 
06/07 21:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Tegs Sk 
06/07 22:00
FT 
 Akropolis IF
Sandvikens IF 
06/07 22:00
FT 
 Bk Forward
Carlstad United BK 
06/07 22:00
FT 
 Gefle IF
Karlstad BK 
06/07 22:00
FT 
 Rynninge IK
IF Sylvia 
06/07 22:00
 
 Kristianstads FF
Ljungskile SK 
06/07 22:00
FT 
 Tvaakers IF
Landskrona BoIS 
06/07 22:00
FT 
 Utsiktens BK
Atvidabergs FF 
06/07 22:00
FT 
 Torslanda IK
Vanersborg 
06/07 22:00
FT 
 IFK Uddevalla
Orebro Syrianska If 
06/07 22:00
FT 
 Ifk Mora
Kungsangens If 
06/07 22:00
FT 
 Ifk Lidingo
Kvarnsvedens IK 
06/07 22:00
FT 
 Sandviks Ik
Ytterhogdal Ik 
06/07 22:00
FT 
 IFK Hassleholm
Ifk Berga 
06/07 22:00
FT 
1 Husqvarna FF
Osterlen Ff 1
06/07 22:00
FT 
 Assyriska If I Norrkoping
Assyriska FF 
06/07 22:30
FT 
2 Arameisk-syrianska If
Motala AIF 
06/07 20:00
 
 Bk Olympic
Rosengard 
06/07 22:00
FT 
1 Hittarps Ik
Onsala Bk 
06/07 22:00
FT 
 Stafsinge If
Ksf Prespa Birlik 
06/07 18:45
FT 
 Customs Department FC
Army United 
06/07 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Air Force Central 
06/07 20:00
FT 
 Lampang
Samut Sakhon 
06/07 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Ayutthaya Fc 
06/07 21:00
FT 
 JL Chiangmai United
Sisaket 
06/07 18:45
FT 
 Sukhothai
Chiangmai 
06/07 19:00
FT 
 Ptt Rayong
PT Prachuap 
06/07 20:00
FT 
1 Chainat
Trat 
06/07 21:00
FT 
 Ratchaburi FC
Port 
06/07 21:05
FT 
1 Ia Sud America
Ca Villa Teresa 
07/07 02:00
FT 
1 Deportivo Maldonado
Villa Espanola 
07/07 02:00
FT 
 Ca Atenas
Ca Rentistas 
07/07 02:00
FT 
 Ca Bella Vista
Tacuarembo 
06/07 21:00
 
1 Miramar Misiones U19
Santiago Wanderers U19 
07/07 00:00
FT 
1 El Tanque Sisley U19
Basanez U19 
07/07 08:00
 
 Chicago Red Stars Womens
Sky Blue Fc Womens 
07/07 08:20
FT 
 Orlando Pride Womens
Washington Spirit Womens 
07/07 08:00
FT 
 Tormenta
Forward Madison 
07/07 08:30
FT 
 Inter Nashville
Georgia Revolution 
07/07 09:00
FT 
 San Francisco Glens Sc
San Diego Zest 
07/07 09:00
FT 
 La Premier Womens
Socal Womens 
07/07 07:00
FT 
 Louisville City
Nashville 
07/07 08:30
FT 
 Memphis 901
Hartford Athletic 
07/07 08:30
FT 
 Stlouis Lions
Loudoun United 
07/07 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
Tacoma Defiance 
07/07 09:00
FT 
 Okc Energy
El Paso Locomotive 
07/07 10:00
FT 
 Real Monarchs Slc
New Mexico United 1
07/07 10:30
FT 
 Portland Timbers 2
Tulsa Roughnecks 2
06/07 17:00
FT 
 Hue FC
Phu Dong 
06/07 18:00
FT 
 Long An
Cần Thơ 
06/07 20:00
FT 
 Switzerland Beach Soccer
Poland Beach Soccer 1
06/07 17:00
FT 
 Dukla Praha
Sk Slovan Varnsdorf 
06/07 17:00
FT 
 Teplice
Slavoj Vysehrad 
06/07 17:00
FT 
 Synot Slovacko
Trencin 
06/07 17:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Napredak Krusevac 1
06/07 17:20
FT 
 Kecskemeti TE
Szegedi Ak 
06/07 17:30
FT 
1 Ruch Chorzow
Stal Rzeszow 
06/07 18:00
FT 
 Randers
Viborg 
06/07 18:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Gazovik Orenburg 
06/07 18:00
FT 
 Swansea City
Mansfield Town 
06/07 18:00
FT 
 Wisla Krakow
Podbeskidzie 
06/07 18:30
FT 
 Stal Mielec
Radomiak Radom 
06/07 19:00
FT 
 Sv Rodinghausen
VfL Osnabruck 
06/07 19:00
FT 
 Vejle
Esbjerg FB 
06/07 19:00
FT 
 Hampton & Richmond
Harrow Borough 
06/07 20:00
FT 
 Bonner sc
Steinbach 
06/07 20:00
FT 
 Liefering
Bayern Munich (am) 
06/07 20:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Berliner Ak 07 
06/07 20:00
FT 
 Concord Rangers
Millwall 
06/07 20:00
FT 
 Sonderjyske
Etsv Weiche Flensburg 
06/07 20:00
FT 
 Yate Town
Bristol Rovers 
06/07 20:30
FT 
 Preuben Munster
Groningen 
06/07 21:00
FT 
 BSV Rehden
Fortuna Dusseldorf Ii 
06/07 21:00
FT 
 Schweinfurt
Saarbrucken 
06/07 21:00
FT 
 Dordrecht 90
Feyenoord Rotterdam 
06/07 21:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Hearts 
06/07 21:00
FT 
 Linfield FC
St. Johnstone 
06/07 21:00
FT 
 Trelleborgs FF
Silkeborg IF 
06/07 21:00
FT 
 Willem II
Oostende 
06/07 21:00
FT 
 Nordsjaelland
PAOK Saloniki 
06/07 21:00
FT 
 Albion Rovers
Hamilton 
06/07 21:00
FT 
 Darlington
Motherwell 
06/07 21:00
FT 
1 Bahlinger SC
SV Sandhausen 
06/07 21:15
FT 
 Thun
Kriens 
06/07 21:15
FT 
 Paderborn 07
Ipswich 
06/07 21:20
FT 
 Sv Schalding Heining
SSV Jahn Regensburg 
06/07 21:30
FT 
 Union Berlin
Brondby 
06/07 21:30
FT 
 Rapid Wien
Baumit Jablonec 
06/07 21:55
FT 
 Podillya Khmelnytskyi
Pfc Nyva Vinnytsia 
06/07 22:00
FT 
 Fraserburgh
Peterhead 
06/07 22:00
FT 
 Leamington
Coventry 
06/07 22:00
FT 
 Forfar Athletic
Greenock Morton 
06/07 22:00
FT 
 Alfreton Town
Walsall 
06/07 22:00
FT 
 Airdrie United
Cowdenbeath 
06/07 22:00
FT 
 AZ Alkmaar
Club Brugge 
06/07 22:00
FT 
 Barrow
Blackburn Rovers 
06/07 22:00
FT 
 Blackfield Langley
Eastleigh 
06/07 22:00
FT 
 Dumbarton
Dundee United 
06/07 22:00
FT 
 Dunfermline
Hibernian 
06/07 22:00
FT 
 Folkestone
Dover Athletic 
06/07 22:00
FT 
 Guiseley
Bradford AFC 
06/07 22:00
FT 
 Cove Rangers
Montrose 
06/07 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Notts County 
06/07 22:00
FT 
 Stranraer
Coleraine 
06/07 22:00
FT 
 Wolfsburg
Hansa Rostock 
06/07 22:00
FT 
 Aberdeen
Inverness C.T. 
06/07 22:00
FT 
 Rheindorf Altach
Dornbirn 
06/07 22:00
FT 
 Piast Gliwice
Miedz Legnica 
06/07 22:00
FT 
 Grasshoppers
Schaffhausen 
06/07 22:00
FT 
 Chester FC
Wigan Athletic 
06/07 22:00
FT 
 Haringey Borough
St Albans City 
06/07 22:00
FT 
 Preston North End
Bamber Bridge 
06/07 22:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Arsenal Tula 
06/07 22:00
FT 
 Gent
Aris Thessaloniki 
06/07 22:00
FT 
 Zurich
VfB Stuttgart 
06/07 22:10
FT 
 Nantwich Town
Crewe Alexandra 
06/07 22:25
FT 
 Slask Wroclaw
Slaven Belupo Koprivnica 
06/07 22:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
Sturm Graz 
06/07 22:30
FT 
 Pardubice
Vysocina Jihlava 
06/07 22:30
FT 
 Mfk Karvina
FK Pohronie 
06/07 23:00
FT 
 Kortrijk
Valenciennes 
06/07 23:00
FT 
 Arka Gdynia
Chemnitzer 
06/07 23:00
FT 
 Avranches
Guingamp 
06/07 23:00
FT 
 Brno
Nitra 
06/07 23:00
FT 
 US Boulogne
Lens 
06/07 23:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Bayer Leverkusen 
06/07 23:00
FT 
 LASK Linz
Bohemians 1905 
06/07 23:00
FT 
 Zaglebie Lubin
De Graafschap 
06/07 23:00
FT 
 Marila Pribram
Fk Graffin Vlasim 
06/07 23:00
FT 
 Servette
Lausanne Sports 
06/07 23:00
FT 
 ES Troyes AC
Villefranche 
06/07 23:00
FT 
 Uerdingen
Arminia Bielefeld 
06/07 23:00
FT 
 Lech Poznan
Midtjylland 
06/07 23:00
FT 
 Korona Kielce
Vitesse Arnhem 
06/07 23:10
FT 
 Le Havre
Paris Fc 
06/07 23:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Borec Veles 
07/07 00:00
FT 
 Hnk Gorica
Tabor Sezana 
07/07 00:00
FT 
 Mattersburg
Lafnitz 
07/07 00:00
FT 
 Chamois Niortais
Cholet So 
07/07 00:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
FAC Team Fur Wien 
07/07 00:00
FT 
 Zlin
FK Senica 
07/07 00:00
FT 
 Auxerre
Bourg Peronnas 
07/07 00:00
FT 
 NK Publikum Celje
Krylya Sovetov Samara 
07/07 00:05
FT 
 Rohoznik
Mfk Skalica 
07/07 00:30
FT 
 Lorient
Concarneau 
07/07 01:00
FT 
 Oud Heverlee
KV Mechelen 
07/07 01:00
FT 
 KVSK Lommel
Eindhoven 
07/07 01:00
FT 
 Cercle Brugge
AS Monaco 
07/07 01:00
FT 
 Chaves
Aves 
07/07 01:00
FT 
 St. Mirren
Peterborough United 
07/07 04:30
FT 
1 Olimpia Asuncion
Rosario Central 
07/07 05:00
FT 
 Goias
Racing Club Montevideo 
07/07 05:00
FT 
 Ad Santa Rosa Guachipilin
Isidro Metapan 
07/07 05:45
FT 
 Cruz Azul
Morelia 
07/07 06:30
FT 
1 Atletico Nacional
Lanus 1
07/07 06:40
FT 
 CA Penarol
Nacional Montevideo 
07/07 07:00
FT 
 Alianza Universidad
Deportivo Union Comercio 
07/07 08:00
FT 
 Club America
River Plate 
07/07 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Carlos Manucci 
07/07 09:00
FT 
 Coban Imperial
Adr Jicaral 
07/07 09:00
FT 
 Real Espana
Ad San Carlos 
07/07 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Pumas UNAM 
07/07 10:30
FT 
 Chivas Guadalajara
Boca Juniors