livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Jul 2019

04/07 01:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
04/07 07:00
FT 
 New York City
Seattle Sounders 
04/07 08:00
FT 
 Minnesota United
San Jose Earthquakes 
04/07 08:00
FT 
 Chicago Fire
Atlanta United 1
04/07 08:15
FT 
2 Orlando City
Philadelphia Union 
04/07 08:35
FT 
 Sporting Kansas City
Los Angeles 
04/07 09:00
FT 
1 Houston Dynamo
New York Red Bulls 2
04/07 10:05
FT 
 Real Salt Lake
Columbus Crew 
04/07 08:30
FT 
 Chile
Peru 
04/07 09:30
FT 
 USA
Jamaica 
04/07 03:00
AET 
 Netherlands (w)
Sweden (w) 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
03/07 21:00
FT 
 Bahrain U16
Syria U16 
04/07 03:00
FT 
 Kuwait U16
Iraq U16 
03/07 21:00
FT 
 Rahmatgonj Mfs
Bashundhara Kings 
04/07 02:00
FT 
 Rolandia Ec U19
Nacional Ac U19 
04/07 02:00
FT 
 Campo Mourao U19
Apucarana/pr U19 
03/07 23:30
FT 
 Chernomorets Pomorie
Neftohimik 
03/07 19:05
FT 
 Chao Pak Kei
Cd Monte Carlo 
03/07 21:00
FT 
 Cheng Fung
Mfa Development 
03/07 15:00
FT 
 Welwalo Adigrat
Shire Endaselassie 
03/07 20:00
FT 
 Dedebit
Sidama Bunna 1
03/07 20:00
FT 
 Defence Force Eth
Mekelle Kenema 1
03/07 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Atlantis 1
03/07 23:30
FT 
 Rips
Valtti 
04/07 00:00
FT 
 Ac Oulu Akatemia
As Moon 
04/07 00:00
FT 
 Edustus Ips
Stps 
04/07 00:00
FT 
 Kiisto
I Jbk 
04/07 00:15
FT 
1 LPS Helsinki
PK-35 
04/07 00:30
FT 
 Kuusysi
Herto 
04/07 00:30
FT 
 Hps
Eif Academy 1
04/07 01:30
FT 
 Koips
Malmin Palloseura Helsinki 
04/07 00:30
FT 
 Viktoria Koln
Bonner sc 
04/07 03:15
FT 
 Grindavik Womens
Ir Reykjavik Womens 
04/07 02:00
FT 
 Stjarnan (w)
Thor Ka Akureyri (w) 
04/07 03:15
FT 
 Umf Selfoss (w)
Kr Reykjavik Womens 
03/07 16:30
FT 
 Persija Jakarta
Pss Sleman 
03/07 19:30
FT 
1 Kalteng Putra
Pusamania Borneo 
03/07 22:00
FT 
 Naft Alwasat
Al Quwa Al Jawiya 
03/07 17:30
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Okinawa Sv 
03/07 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Meiji University 
03/07 18:00
FT 
 Jef Utd Ichihare B
Okayama 
03/07 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Honda Lock SC 
03/07 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
AC Nagano Parceiro 
03/07 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kamatamare Sanuki 
03/07 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
Honda 
03/07 18:00
AET 
 Tokushima Vortis
Ehime 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3], Tokushima Vortis win
03/07 18:00
AET 
 V-Varen Nagasaki
Kochi United 
90min [1-1], 120min [2-1], V-Varen Nagasaki win
03/07 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Ryutsu Keizai University 
03/07 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Kyoto Purple Sanga 
03/07 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Ritsumeikan University 
03/07 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Albirex Niigata 
03/07 18:00
FT 
 Oita Trinita
Gainare Tottori 
03/07 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ryukyu 
03/07 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Giravanz Kitakyushu 
03/07 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tochigi SC 
03/07 18:00
AET 
 Sagan Tosu
Roasso Kumamoto 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Sagan Tosu win
03/07 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Grulla Morioka 
03/07 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Osaka 
03/07 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Kataller Toyama 
03/07 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Veertien Kuwana 
03/07 18:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Institute Of Fitness 
03/07 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Hokuriku Electric Power 
03/07 18:00
FT 
 Tokyo
Toin University Of Yokohama 
03/07 18:00
FT 
 Gyeongnam
Hwaseong Fc 
03/07 18:10
FT 
 Incheon Korail
Gangwon 
03/07 18:30
AET 
 Suwon Samsung Bluewings
Gyeongju KHNP 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [3-1], Suwon Samsung Bluewings win
04/07 01:00
FT 
 Suduva
Kauno Zalgiris 
03/07 23:00
FT 
 Atomsfera Mazeikiai
Trakai Ii 
03/07 23:00
FT 
 Lietava Jonava
Nevezis 
03/07 23:30
FT 
 Zalgiris Vilnius B
Dziugas Telsiai 
03/07 23:30
FT 
 Siauliai
Taip 
04/07 00:00
FT 
 Banga Gargzdai
Dainava Alytus 
04/07 00:30
FT 
 Minija
Hegelmann Litauen 
03/07 21:00
FT 
 Mjondalen U19
Viking U19 
03/07 15:30
FT 
 Green Archers United
Ceres 
04/07 02:45
FT 
 Cove Rangers
Inverurie Loco Works 
03/07 19:45
FT 
 Young Lions
Home United FC 
03/07 23:30
FT 
 Skf Sered
Dukla Banska Bystrica 
04/07 01:00
FT 
 Ifk Lidingo
Karlbergs BK 
04/07 01:00
FT 
 Hogsater Gf
Karlstad BK 
04/07 01:00
FT 
 Hittarps Ik
Eskilsminne IF 
04/07 01:05
FT 
 Skovde AIK
Torns IF 
04/07 01:00
FT 
 Savedalens IF
Stenungsunds If 
04/07 01:30
FT 
 Tidaholms
Vargarda Ik 
04/07 01:30
FT 
 Valbo Ff
Sundbybergs 1
04/07 01:30
FT 
 Ifk Stocksund
Gamla Upsala 
04/07 01:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Rappe Goif 
04/07 01:00
FT 
 Nassjo Ff
Dalstorps If 
04/07 01:00
FT 
 Asarums If Fk
Hassleholms If 
04/07 01:30
FT 
 IFK Aspudden-Tellus
Sodertalje 
04/07 01:00
FT 
 Eslovs Bk
Ifk Malmo 
03/07 16:30
FT 
 Muang Loei United
Bangkok United 
03/07 16:30
FT 
 Surat Thani City
Chiangrai United 
03/07 16:30
FT 
 Thonburi University
PT Prachuap 
03/07 19:00
AET 
 Nong Bua Lamphu
Ratchaburi FC 
90min [0-0], 120min [1-0], Nong Bua Lamphu win
03/07 19:00
AET 
 JL Chiangmai United
Buriram United 
90min [1-1], 120min [1-2], Buriram United win
03/07 19:00
FT 
 Ranong
Sukhothai 
03/07 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Chainat 
03/07 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Customs Department FC 
04/07 06:00
FT 
1 Indiana
Afc Ann Arbor 
04/07 07:00
FT 
 Michigan Stars
Columbus Crew 
04/07 07:00
FT 
 Dalton Red Wolves Sc
Charlotte Eagles 
04/07 07:00
FT 
 North Carolina U23
Wake 
04/07 07:10
FT 
 Evergreen
Ocean City Noreasters 
04/07 07:30
FT 
 Daytona Sc
Florida Elite 
04/07 08:00
FT 
1 New York Universe B Team
Brooklyn Italians 
04/07 10:00
FT 
 Hippocampus Of Southern California
Ventura County Fusion 
04/07 10:00
FT 
 Tucson
Toronto 2 
04/07 11:30
FT 
1 As Los Angeles
Orange County Blues Fc 1
04/07 08:30
FT 
 San Antonio
Austin Bold 
04/07 10:30
 
 Reno 1868
Rio Grande Valley 
04/07 11:00
FT 
1 Sacramento Republic
Fresno 1
03/07 18:00
AET 
 Quảng Nam
Hoàng Anh Gia Lai 
90min [0-0], Penalty [5-4], Quảng Nam win
03/07 18:00
AET 
 Hải Phòng
Tp Ho Chi Minh 
90min [0-0], Penalty [3-5], Tp Ho Chi Minh win
03/07 15:30
FT 
 Olimpic Donetsk
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
03/07 15:30
FT 
 Zvezda Perm
Ufa 2 
03/07 16:35
FT 
 Spartak Subotica
Borac Banja Luka 
03/07 17:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Fotbal Trinec 
03/07 17:00
FT 
 LKS Lodz
Warta Poznan 
03/07 17:00
FT 
 Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice 
03/07 17:00
FT 
 Dunaujvaros
Budaorsi Sc 
03/07 17:10
FT 
 Gomel
Avan Academy 
03/07 17:10
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Sparta Praha B 
03/07 18:00
FT 
 Gornik Leczna
Pogon Siedlce 
03/07 19:00
FT 
 Odense BK
Holstein Kiel 
03/07 19:05
 
 Silkeborg IF
Vendsyssel 
03/07 20:00
FT 
 Lyngby
Elite 3000 Helsingor 
03/07 20:30
FT 
 Carl Zeiss Jena
Nurnberg Am 
03/07 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Hansa Rostock 
03/07 21:00
FT 
 Nordsjaelland
Utrecht Am 
03/07 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Trencin 
03/07 22:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Wacker Burghausen 
03/07 22:00
FT 
 Saturn
Tom Tomsk 
03/07 22:00
FT 
 Hirnyk Kryvyi Rih
Pfc Oleksandria U21 
03/07 22:10
FT 
 Wisla Krakow
Sandecja 
03/07 22:30
FT 
 Obolon Kiev
Olimpic Donetsk 
03/07 22:30
FT 
 Teplice
Vysocina Jihlava 
03/07 23:00
FT 
 Midtjylland
Vitesse Arnhem 
03/07 23:00
FT 
 Lechia Gdansk
Olympiakos Piraeus 1
03/07 23:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Puszcza Niepolomice 
03/07 23:00
FT 
 Ingolstadt 04 Am
Te Cu Kukuh Atta Seip 
03/07 23:00
FT 
 Varda Se
Mynai 
03/07 23:00
FT 
 Paksi SE
Livingston 
03/07 23:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Znicz Pruszkow 
03/07 23:00
FT 
 Stal Mielec
Resovia Rzeszow 
03/07 23:00
FT 
 Elana Torun
Chrobry Glogow 
03/07 23:00
FT 
 Viitorul Constanta
Cherno More Varna 
03/07 23:00
FT 
 Hfc Hummene
MFK Kosice 
03/07 23:00
FT 
 Kamaz
Chelyabinsk 
03/07 23:30
FT 
 Septemvri Simitli
Teuta Durres 
03/07 23:30
FT 
 Cruz Azul
Zacatepec 
03/07 23:30
FT 
 Nurnberg
Basel 
03/07 23:30
FT 
 Humenne
MFK Kosice 
03/07 23:45
FT 
 Tsarsko Selo
Botev Plovdiv 
03/07 23:45
FT 
 NK Ptuj Drava
NK Rudar Velenje 
03/07 23:45
FT 
 Stal Rzeszow
Partizan Bardejov 
03/07 23:45
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv 1929 Sofia 
04/07 00:00
FT 
 CSKA Moscow
FK Rostov 
04/07 00:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Pogon Szczecin 
04/07 00:00
FT 
 Botev Vratsa
Litex Lovech 
04/07 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
St.Polten 
04/07 00:00
FT 
 Arminia Bielefeld
Baumit Jablonec 
04/07 00:00
FT 
 Bahlinger SC
Wurzburger Kickers 
04/07 00:00
FT 
 Bragantino SP
Budapest Honved 
04/07 00:00
FT 
 Diosgyor
Bekescsaba 
04/07 00:00
FT 
 Dunav Ruse
Clinceni 
04/07 00:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
BSV Rehden 1
04/07 00:00
FT 
 NK Maribor
Hnk Gorica 
04/07 00:00
FT 
 Auxerre
Villefranche 
04/07 00:00
FT 
 Servette
Stade Ouchy 
04/07 00:00
FT 
 Chateauroux
Rodez Aveyron 
04/07 00:00
FT 
 Synot Slovacko
FK Senica 
04/07 00:00
FT 
 NK Triglav Kranj
Krasnodar 
04/07 00:00
FT 
 Hajduk Split
Slask Wroclaw 
04/07 00:00
FT 
 ETO Gyori FC
Spartak Moscow 
04/07 00:00
FT 
 Struga Trim Lum
Vardar Forino 
04/07 00:00
FT 
 FK Velez Mostar
Varteks Varazdin 
04/07 00:00
FT 
 Nd Beltinci
Partizan Belgrade 
04/07 00:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Backa Backa Palanka 
04/07 00:00
FT 
 Mladost Lucani
Spartak Subotica 1
04/07 00:30
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Baltyk Koszalin 
04/07 00:30
FT 
 Club Brugge
Heracles Almelo 
04/07 00:30
FT 
 Red Bull Salzburg
CSKA Sofia 
04/07 00:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
1. Magdeburg 
04/07 00:30
FT 
 Trenkwalder Admira
ASV Bruck 
04/07 00:30
FT 
 Sg Barockstadt
Mainz Am 
04/07 00:30
FT 
 FAC Team Fur Wien
Sv Stripfing Weiden 
04/07 00:30
FT 
 TSV Hartberg
Kapfenberg Superfund 
04/07 00:30
FT 
 SV Lippstadt
1 Gievenbeck 
04/07 00:30
FT 
 Jadran Dekani
Dinamo Zagreb 
04/07 00:30
FT 
 Ofk Titograd
Iskra Danilovgrad 
04/07 00:45
FT 
 Zrinjski Mostar
NK Mura 05 
04/07 01:00
FT 
 AZ Alkmaar
PAOK Saloniki 
04/07 01:00
FT 
 Strasbourg
Zurich 
04/07 01:00
FT 
 PSV Eindhoven
Sion 
04/07 01:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Kilmarnock 
04/07 01:00
FT 
 Dender
Lokeren 
04/07 01:00
FT 
 Kray
RW Essen 
04/07 01:00
FT 
 Luzern
Aarau 
04/07 01:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Borac Banja Luka 
04/07 01:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
Mahdov 
04/07 01:00
FT 
 Cercle Brugge
Zulte-Waregem 
04/07 01:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Cska 1948 Sofia 
04/07 01:00
FT 
 Fortuna Sittard
Aris Thessaloniki 
04/07 01:30
FT 
 Svelta Melsele
Red Star Waasland-Beveren 
04/07 01:30
FT 
 KSK Heist
KV Mechelen 
04/07 01:30
FT 
1 Union Gurten
SV Austria Salzburg 
04/07 01:30
FT 
 VfR Garching
Deisenhofen 
04/07 02:15
FT 
 Fehervar Videoton
DAC Dunajska Streda 
04/07 02:30
FT 
 Glentoran
St. Johnstone 
04/07 02:45
FT 
 Arbroath
Hibernian 
04/07 02:45
FT 
 Stalybridge Celtic
Barnsley 
04/07 02:45
FT 
 Stockton Town
Spennymoor Town 
04/07 02:55
FT 
 Peterhead
Aberdeen 
04/07 03:00
FT 
 Avro
Curzon Ashton 
04/07 05:00
FT 
 Cd Titan
Cd Huracan Atiquizaya 
04/07 06:00
FT 
 Guarani
Palmeiras 
04/07 07:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Sport Recife 
04/07 07:00
FT 
 Club America
Boca Juniors 
04/07 09:00
FT 
 Celaya
Pumas UNAM 
04/07 09:00
FT 
 Real Esteli
Aguila 
04/07 10:10
FT 
 Club Tijuana
Herediano