livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Jun 2019

01/07 11:00
FT 
 Portland Timbers
Dallas 
30/06 17:00
FT 
 Vissel Kobe
Nagoya Grampus Eight 
30/06 17:30
FT 
 Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima 
30/06 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Cerezo Osaka 
30/06 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Consadole Sapporo 
30/06 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Kawasaki Frontale 
30/06 18:00
FT 
 Oita Trinita
Urawa Red Diamonds 
30/06 18:30
FT 
 Sagan Tosu
Shimizu S-Pulse 
30/06 18:00
FT 
 Seoul
Ulsan Hyundai Horang-i 
30/06 18:00
FT 
1 Pohang Steelers
Jeonbuk Hyundai Motors 
30/06 18:00
FT 
 Incheon United
Gangwon 
01/07 02:45
FT 
 Spain U21
Germany U21 
01/07 00:00
FT 
1 Burundi
Guinea 
01/07 00:00
FT 
 Madagascar
Nigeria 
01/07 03:00
FT 
 Zimbabwe
Democratic Rep Congo 
01/07 03:00
FT 
 Egypt
Uganda 
01/07 05:30
FT 
 Jamaica
Panama 
01/07 08:35
FT 
 USA
Curacao 
30/06 13:10
 
 Gungahlin United
Canberra Olympic 
30/06 13:00
 
 Blacktown City Demons
Sydney FC U21 
30/06 13:10
 
 APIA Leichhardt Tigers
Hakoah Sydney 
30/06 13:15
 
1 Manly United
Sutherland Sharks 
30/06 14:00
 
 Sydney Olympic
Rockdale City Suns 
30/06 15:00
 
 Sydney United
Marconi Stallions 1
30/06 12:15
FT 
 Hobart Zebras
Riverside Olympic 
30/06 13:00
FT 
 St Albans Saints
Manningham United Blues 
30/06 13:15
 
 Box Hill United Sc
Ballarat Red Devils 
30/06 14:00
 
 South Melbourne
Pascoe Vale Sc 
30/06 13:00
FT 
 Sydney Utd U20
Marconi Stallions U20 
30/06 19:00
FT 
1 Rukh Brest
Vigvam Smolevichy 
30/06 22:00
 
 Smorgon FC
Kommunalnik Slonim 
30/06 22:05
FT 
 Fk Orsha
Sputnik 
30/06 22:00
FT 
 Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk 
01/07 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk 
01/07 01:45
FT 
 BATE Borisov
Vitebsk 
30/06 21:00
FT 
1 Batatais
Mirassol 
30/06 21:00
FT 
 Comercial Sp
Linense Bra 
30/06 21:00
 
 Noroeste
Inter De Limeira 
30/06 21:00
FT 
 Gremio Osasco
Sao Caetano (SP) 
30/06 21:20
 
 Ferroviaria Sp Youth
Xv De Piracicaba Youth 
30/06 23:45
FT 
 Serrano Rj U20
Campos Aa U20 
01/07 02:00
FT 
 Vitoria Ba Womens
Sport Recife Womens 
01/07 03:30
FT 
1 Colchagua Cd
San Marcos De Arica 
30/06 19:30
 
 Liaoning Whowin
Inner Mongolia Zhongyou 
30/06 19:30
FT 
1 Guangdong Southern Tigers
Hangzhou Greentown 
30/06 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Hebei Jingying 
30/06 16:00
FT 
 Hunan Billows
Zhejiang Yiteng 
30/06 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Beijing Guoan 
30/06 19:35
FT 
 Tianjin TianHai
Jiangsu Sainty 
30/06 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Shanghai SIPG 
01/07 06:00
FT 
 Cibao
Moca 2
01/07 03:00
FT 
 Cds Santa Rita
Gualaceo Sc 
01/07 00:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
JK Tallinna Kalev 
01/07 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Paide Linnameeskond 
01/07 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Paide Linnameeskond 
01/07 00:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
JK Tallinna Kalev 
30/06 18:00
AET 
 Estonia U17
Lithuania U17 
2x40min
30/06 22:00
FT 
 Finland U17
Latvia U17 
30/06 21:00
FT 
 Tps Turku Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
30/06 23:30
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Gbk Kokkola 
30/06 23:30
FT 
 Vps J Akatemia
Sjk Akatemia 
30/06 23:30
FT 
 Rops 2
Kajha 
30/06 23:30
FT 
 Oulun Ls
Sc Kufu-98 
30/06 19:55
FT 
 Lepa
Tips 
30/06 21:55
FT 
 Espa
Poxyt 
30/06 23:30
FT 
 Lahti
HIFK 
30/06 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
Honka 
30/06 22:00
 
 Shukura Kobuleti
Telavi 
30/06 22:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Spartaki Tskhinvali 
30/06 22:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shevardeni 
30/06 22:00
FT 
 Gagra
Kolkheti Poti 
01/07 00:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Stjarnan 
01/07 00:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Stjarnan 
01/07 01:00
FT 
 Fylkir
Ka Akureyri 
01/07 01:00
FT 
 Fylkir
Ka Akureyri 
01/07 03:15
FT 
 HK Kopavog
Valur 
01/07 03:15
FT 
 HK Kopavog
Valur 
30/06 16:30
FT 
 PSM Makassar
Madura United 
30/06 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Barito Putera 
30/06 16:30
FT 
 Persib Bandung
Bhayangkara Surabaya United 
30/06 19:30
FT 
1 Perseru Serui
Bali United 
30/06 17:00
FT 
 Gifu
Tokyo Verdy 
30/06 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Renofa Yamaguchi 
30/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Blaublitz Akita 
30/06 14:00
FT 
 Fukushima United FC
Cerezo Osaka U23 
30/06 14:00
 
 Azul Claro Numazu
SC Sagamihara 
30/06 16:00
 
 AC Nagano Parceiro
Gamba Osaka U23 
30/06 17:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Thespa Kusatsu Gunma 
30/06 19:00
FT 
 Okzhetpes
FK Atyrau 
30/06 20:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Tobol Kostanai 
30/06 21:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Taraz 
30/06 21:00
FT 
 Ordabasy
Kaisar Kyzylorda 
30/06 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Irtysh Pavlodar 
30/06 22:00
FT 
 Astana
Kairat Almaty 
30/06 18:00
FT 
 Anyang
Suwon 1
30/06 18:00
FT 
 Chunnam Dragons
Bucheon 1995 
30/06 19:00
FT 
 Busan I'Park
Asan Mugunghwa 
30/06 22:10
FT 
 Fk Valmiera
Bfc Daugavpils 
01/07 00:00
FT 
 Jelgava
FK Ventspils 
01/07 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Riga 
30/06 15:30
FT 
 Tente
Karosta 
30/06 18:00
FT 
 Zalgiris Vilnius B
Hegelmann Litauen 1
30/06 20:00
FT 
 Trakai Ii
Lietava Jonava 
30/06 20:00
FT 
 Dainava Alytus
Nevezis 
30/06 21:00
 
 Stumbras 2
Minija 
30/06 23:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Pakruojis 
30/06 23:00
FT 
 Taip
Atomsfera Mazeikiai 
30/06 20:30
FT 
 Epac United
Be Forward Wanderers 
30/06 21:00
FT 
 Felda United FC
Kedah 
30/06 23:00
FT 
 Abus Ungheni
Spartanii Selemet 
30/06 23:00
FT 
 Real Succes
Drochia 
30/06 23:00
FT 
 Granicerul Glodeni
Olimpia Balti 
30/06 23:00
FT 
 Milsami
Sfintul Gheorghe 
30/06 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Yadanabon 
30/06 17:00
FT 
 Shan United
Mahar United 
30/06 17:30
FT 
 Zwekapin United
Dagon 
01/07 08:40
FT 
 Diriangen
Managua 
30/06 21:00
FT 
 Bryne
IL Hodd 
30/06 21:00
FT 
 Levanger
FK Vidar 
30/06 23:00
FT 
 SK Traeff
Krakeroy IL 
01/07 00:00
FT 
 Lokomotiv Oslo
Lyn Oslo 
30/06 21:00
FT 
 Kongsvinger
Sogndal 
01/07 00:00
FT 
 Jerv
Sandefjord 
01/07 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
KFUM Oslo 
01/07 00:00
FT 
1 Tromsdalen UIL
Start Kristiansand 
01/07 00:00
FT 
 Notodden FK
Strommen 
01/07 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Nest-Sotra 
01/07 00:00
FT 
 Aalesund
Sandnes Ulf 
01/07 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Odd Grenland 
01/07 00:00
FT 
 Stabaek
Ranheim IL 
01/07 00:00
FT 
 FK Haugesund
Valerenga 
01/07 00:00
FT 
 Mjondalen
Viking 
01/07 00:00
FT 
 Lillestrom
Tromso IL 
01/07 02:00
FT 
 Molde
Brann 
30/06 22:00
FT 
 General Caballero
Fulgencio Yegros 
30/06 22:00
FT 
 12 De Octubre
Guay Leena 
30/06 17:30
FT 
 Albirex Niigata
Singapore Warriors 
01/07 00:00
FT 
1 Cd Lealtad
CP Villarrobledo 
01/07 00:00
FT 
 Portugalete
AE Prat 
01/07 01:30
FT 
1 Sd Tarazona
Alaves B 
01/07 02:00
FT 
 CF La Nucia
Cd Linares Deportivo 
30/06 21:00
FT 
 AIK Solna
Malmo 
30/06 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
IK Sirius 
30/06 21:00
FT 
 IF Sylvia
Bodens BK 
30/06 22:30
FT 
 Tegs Sk
Nykopings BIS 
30/06 22:00
FT 
 Umea Academy
IFK Ostersund 
30/06 23:00
FT 
 Varmbols Fc
Haninge 
30/06 21:30
 
 Esteghlal Dushanbe
Cska Pamir Dushanbe 
30/06 19:00
FT 
 Army United
Kasetsart 
30/06 19:00
FT 
 Navy
Lampang 
30/06 20:00
FT 
 Customs Department FC
BEC Tero Sasana 
30/06 20:00
FT 
 Rayong
Bangkok Glass 
30/06 19:00
FT 
 PT Prachuap
Muang Thong United 
30/06 19:00
FT 
 Trat
Ratchaburi FC 
30/06 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Buriram United 
30/06 20:00
FT 
 Port
Chiangrai United 
01/07 05:05
FT 
 Orlando Pride Womens
Chicago Red Stars Womens 
01/07 01:00
FT 
 Orange County Sc Ii
Santa Cruz Breakers 
01/07 02:05
FT 
 Indiana
Columbus Crew 
01/07 03:15
FT 
 Ac Connecticut
Boston United 
01/07 04:00
FT 
 Gl Rough Diamonds
New York Athletic Club 
01/07 04:25
FT 
 San Francisco Glens Sc
Ventura County Fusion 
01/07 05:05
FT 
 New York Universe B Team
Rod Nyders 
01/07 07:00
FT 
 Holland Cincinnati Lion
Flint City Bucks 1
01/07 08:00
 
 Houston Dynamo
Corpus Christi 
01/07 10:00
FT 
 As Los Angeles
Deportivo Coras 1
30/06 22:55
FT 
 Team Boca Blast Womens
Florida Krush Womens 
01/07 02:00
FT 
 Surge Womens
Puerto Rico Pride Womens 
01/07 09:00
FT 
 La Premier Womens
Pateadores Womens 
01/07 09:00
FT 
 Osa Womens
Westside Timbers Womens 
01/07 05:05
FT 
1 Swope Park Rangers
Stlouis Lions 
30/06 18:00
FT 
 Binh Duong
Xm Fico Tay Ninh 
30/06 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Ha Tinh 
30/06 16:00
FT 
 Ntupes
Ming Chuan University 
30/06 16:00
FT 
1 Taichung Futuro
Tainan City 
30/06 16:30
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
30/06 17:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
CSKA Sofia 
30/06 18:00
FT 
1 Naestved
Hvidovre IF 
30/06 19:00
FT 
 Tatung
Fu Jen University 
30/06 19:00
FT 
 Taiwan Power Company
Taicheng Lions 
30/06 20:00
FT 
 Teplice
Sk Slovan Varnsdorf 
30/06 20:00
FT 
 Ingolstadt 04
VfB Eichstatt 
30/06 20:00
FT 
 Vaduz
Kriens 
30/06 21:00
FT 
 Heracles Almelo
Nordsjaelland 
30/06 21:30
FT 
 Lausanne Sports
Sion 
30/06 22:00
FT 
 Bragantino SP
Legia Warszawa 
30/06 22:05
FT 
 SpVgg Unterhaching
TSV 1860 Rosenheim 
30/06 22:10
FT 
 Livingston
Skf Sered 
30/06 23:00
FT 
 MSK Zilina
Lokomotiv Moscow 
30/06 23:00
FT 
 Botosani
Baumit Jablonec 
30/06 23:35
FT 
 Ferencvarosi TC
Marila Pribram 
01/07 00:00
FT 
 Arka Gdynia
Pogon Szczecin 
01/07 00:00
FT 
1 Spartak Moscow
CSKA Moscow 
01/07 00:00
FT 
 Slovan Sahy
Slavia Praha 
01/07 00:00
FT 
 NK Aluminij
Hajduk Split 
01/07 01:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Kilmarnock 
01/07 01:05
FT 
 Necaxa
Herediano 1
01/07 01:10
FT 
 Alajuelense
Millonarios 
01/07 02:30
FT 
 Sport Recife
CSA Alagoas AL 
01/07 05:05
FT 
 America de Cali
Pachuca 
01/07 06:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Barcelona Sporting Club 1
01/07 08:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
CA Penarol