livescore - live soccer scores

LiveScore 29 Jun 2019

30/06 04:00
FT 
 Minnesota United
Cincinnati 
30/06 06:00
FT 
 Atlanta United
Montreal Impact 
30/06 07:00
FT 
 New York City
Philadelphia Union 
30/06 07:30
FT 
 New England Revolution
Houston Dynamo 
30/06 07:30
FT 
 Columbus Crew
Orlando City 
30/06 08:10
FT 
 DC United
Toronto 
30/06 10:00
FT 
 San Jose Earthquakes
LA Galaxy 
30/06 10:05
FT 
 Real Salt Lake
Sporting Kansas City 
30/06 10:10
FT 
 Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps 
29/06 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Gamba Osaka 
29/06 18:00
FT 
 Tokyo
Yokohama F Marinos 
29/06 18:00
FT 
 Jeju United
Daegu 
29/06 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Gyeongnam 
30/06 03:00
AET 
 Uruguay
Peru 
90min [0-0], Penalty [4-5], Peru win
29/06 22:30
FT 
 Mauritania
Angola 
30/06 01:00
FT 
 Cameroon
Ghana 
30/06 04:00
FT 
 Benin
Guinea Bissau 
30/06 07:00
FT 
 Haiti
Canada 
30/06 10:00
AET 
 Mexico
Costa Rica 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4]
29/06 21:00
FT 
 Italy(w)
Netherlands (w) 
30/06 00:30
FT 
 Germany (w)
Sweden (w) 
29/06 15:00
FT 
 Riverina Rhinos
Belconnen United 
29/06 15:30
 
 Monaro Panthers
Cooma Tigers 
29/06 17:05
FT 
1 Ted Reiter Mountain City Rovers
South Coast Wolves 
29/06 13:10
FT 
1 Broadmeadow Magic U20
Adamstown Rosebud U20 
30/06 10:40
FT 
 Edgeworth Eagles U20
Lake Macquarie City U20 
29/06 14:00
 
 Sunshine Coast
Magpies Crusaders 
29/06 16:30
FT 
 Eastern Suburbs
Brisbane City SC 1
29/06 17:10
 
 Moreton Bay United
Brisbane Roar Am 
29/06 14:30
FT 
 Launceston City
Hobart Olympia Warriors 
29/06 14:30
 
 Glenn Nochi Knight
Kingborough Lions 
29/06 13:00
 
1 Eastern Lions Sc
Moreland City 
29/06 13:00
FT 
 Langwarrin
North Geelong Warriors 
29/06 13:00
 
 Whittlesea Ranges Fc
Springvale White Eagles 
29/06 13:00
 
 Moreland Zebras
Murray United 
29/06 16:00
 
 Melbourne Heart Youth
Brunswick City 
29/06 12:45
 
 Avondale Heights
Green Gully Cavaliers 
29/06 16:00
 
 Port Melbourne Sharks
Melbourne Knights 
29/06 16:00
FT 
1 Altona Magic
Kingston City 1
29/06 14:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Melbourne Knights U20 
29/06 14:00
Postp. 
 Heidelberg United U20
Oakleigh Cannons U20 
29/06 14:00
FT 
1 Altona Magic U20
Kingston City U20 
30/06 11:30
FT 
 South Melbourne U20
Pascoe Vale Sc U20 
29/06 13:15
FT 
 Box Hill Womens
Bulleen Lions Womens 
29/06 15:00
 
 Albany Creek
University of Queensland 
29/06 15:00
 
 Taringa Rovers
Bayside United 1
29/06 15:15
FT 
1 The Gap Bpl
Toowong 
29/06 16:00
FT 
 Caboolture
Acacia Ridge 
29/06 13:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Salisbury United 
29/06 13:30
FT 
 Playford City Patriots
Noarlunga United 
29/06 13:30
 
 Modbury Jets
White City Woodville 
29/06 13:30
FT 
 Sturt Lions
Fulham United 
29/06 17:30
FT 
 Adelaide Victory
Cumberland United 
29/06 13:30
FT 
 Adelaide City
Adelaide Raiders SC 
29/06 13:30
FT 
 Para Hills Knights
Adelaide Blue Eagles 
29/06 15:30
 
 West Adelaide
Adelaide United U21 
29/06 15:30
 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Comets 
29/06 17:35
 
 Adelaide Olympic
Croydon Kings 
29/06 15:00
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
South Coast Wolves U20 
30/06 10:45
 
1 Apia Leichhardt Tigers U20
Hakoah Sydney City East U20 
30/06 11:00
FT 
 Manly United U20
Sutherland Sharks U20 
30/06 11:45
FT 
 Sydney Olympic U20
Rockdale City Suns U20 
29/06 15:00
 
 Perth Glory Am
Armadale 
29/06 15:00
 
 Bayswater City
Balcatta 
29/06 15:00
 
 ECU Joondalup
Cockburn City 
29/06 15:00
 
 Inglewood United
Floreat Athena 
29/06 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Perth SC 
29/06 15:00
 
 Stirling Lions
Sorrento 
29/06 18:00
FT 
 Bashundhara Kings
Muktijoddha Skc 
29/06 22:00
FT 
 Torpedo Minsk
Gomel 
30/06 00:00
FT 
 Gorodeya
Slutsksakhar Slutsk 
30/06 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Isloch Minsk 
30/06 02:00
FT 
 Desportivo Brasil Sp
Juventus Sp 
30/06 02:00
FT 
1 EC Sao Bernardo/SP
EC Santo Andre 
29/06 21:00
FT 
2 Nova Iguacu U20
Botafogo Rj U20 
29/06 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Boavista Rj Youth 1
29/06 21:00
FT 
 Americano Rj U20
Flamengo Rj U20 
29/06 23:45
FT 
1 Friburguense Rj U20
Tigres Brasil U20 
30/06 00:00
FT 
1 Nova Cidade U20
Angra Dos Reis Rj U20 
30/06 02:00
FT 
1 Agua Santa Sp Youth
Sao Caetano Youth 
30/06 02:00
FT 
 Gremio Osasco Youth
Palmeiras Youth 
30/06 02:00
FT 
 Velo Clube Youth
Botafogo Sp Youth 
30/06 02:00
FT 
 Sao Carlos Youth
Ponte Preta Youth 1
30/06 02:00
FT 
 Portuguesa Rj U20
Cabofriense U20 
30/06 02:00
FT 
 Volta Redonda U20
Goytacaz U20 
30/06 02:00
FT 
 Capivariano Sp Youth
Rio Claro Youth 
30/06 02:00
FT 
2 Osto Youth Team
Audax Rio Rj U20 2
30/06 02:00
FT 
 Votuporanguense Youth
Rio Preto Youth 
30/06 02:00
FT 
 Linense Sp Youth
Gremio Novorizontin Youth 
30/06 02:00
FT 
1 Primavera Youth
Portuguesa Desportos U20 
30/06 02:00
FT 
 Taubate Youth
Red Bull Brasil Youth 
30/06 02:05
FT 
 Comercial Sp Youth
Mirassol Youth 
29/06 23:00
FT 
 Botev Galabovo
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
29/06 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Heilongjiang Lava Spring 
29/06 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Beijing Beikong 1
29/06 17:30
 
1 Xinjiang Dabancheng
Shijiazhuang Ever Bright 
29/06 19:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Meizhou Hakka 
29/06 19:35
FT 
1 Nantong Zhiyun
Qingdao Huanghai 
29/06 15:25
FT 
 Yanbian Beiguo
Beijing Tech 1
29/06 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Qingdao Red Lions 
29/06 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Taizhou Yuanda 
29/06 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Baoding Rongda 
29/06 16:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Jiangxi Liansheng 
29/06 16:00
FT 
 Lhasa City Ci
Nanjing Sand Leaves 
29/06 16:00
FT 
 Inner Mongolia Caoshangfei
Qingdao Jonoon 
29/06 19:00
FT 
 Shenyang City Public
Shanxi Xingdu 1
29/06 19:30
FT 
1 Fujian Tianxin
Suzhou Dongwu 
29/06 19:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Yunnan Kunglu 
29/06 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Dalian Yifang 
29/06 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Tianjin Teda 
29/06 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
HeNan JianYe 
29/06 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Wuhan ZALL 
30/06 05:00
FT 
 Manta
Club Atletico Porteno 
30/06 08:30
FT 
 Liga de Loja
Pottu Via Ho 
29/06 21:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Levadia Tallinn 
29/06 21:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Levadia Tallinn 
30/06 00:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 1
30/06 00:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 
29/06 18:00
FT 
 Estonia U17
Finland U17 
29/06 22:00
FT 
 Vikingur Gotu
Tb Tuoroyri 1
29/06 22:00
FT 
 Viikingit
Kiffen 
29/06 22:00
FT 
 Pepo
Lahden Reipas 1
29/06 22:00
FT 
 Njs Nurmijarvi
Sudet 
29/06 22:00
FT 
 Gnistan
Kapa Helsinki 
29/06 22:00
FT 
 P-iirot
Eps Espoo 
29/06 22:00
FT 
 Tampere
Kaapo[kaarinan Pojat] 
29/06 22:00
FT 
 Fc Espoo
Jazz Pori 
29/06 23:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Ilves Tampere II 
29/06 22:00
 
 Pk-37
Vifk Vaasa 
29/06 22:00
FT 
 Vaajakoski
Js Hercules 
29/06 18:30
 
1 Aifk Turku
Peimari United 
29/06 19:00
 
 Otp
Ps Kemi Academy 
29/06 20:00
FT 
 Wilpas
Aland 
29/06 20:00
 
 Malmin Palloseura Helsinki
Tups 
29/06 22:00
FT 
 HJK Helsinki
KuPS 
29/06 22:00
FT 
 VPS Vaasa
Ilves Tampere 
30/06 03:15
FT 
1 RoPS Rovaniemi
Kpv 
29/06 22:00
FT 
 Ac Kajaani
Mypa 
29/06 22:00
FT 
 Jaro
Musa 
29/06 22:00
FT 
 Haka
AC Oulu 
29/06 22:00
FT 
 Magni
Vikingur Olafsvik 
29/06 22:00
FT 
 Fjolnir
Thor Akureyri 
29/06 22:00
FT 
 Kf Gardabaer
Vestri 
29/06 22:00
FT 
 Virgin Grid U19
Haukar U19 
29/06 22:00
FT 
 Umf Selfoss (w)
Hk Vikingur Womens 
29/06 22:00
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Valur (w) 
29/06 16:30
FT 
 Persija Jakarta
Pusamania Borneo 1
29/06 19:30
FT 
 Arema Malang
PS Tni 
30/06 02:30
FT 
 Longford Town
Cobh Ramblers 
30/06 02:30
FT 
 Longford Town
Cobh Ramblers 
29/06 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Machida Zelvia 
29/06 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Ryukyu 
29/06 17:00
FT 
 Yokohama
Okayama 
29/06 17:00
FT 
 Omiya Ardija
Zweigen Kanazawa FC 
29/06 17:00
FT 
1 Ventforet Kofu
Tokushima Vortis 
29/06 17:00
FT 
 Tochigi SC
Ehime 
29/06 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Kashiwa Reysol 
29/06 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Mito Hollyhock 1
29/06 18:00
FT 
 Kagoshima United
Albirex Niigata 
29/06 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Sony Sendai 
29/06 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Imabari FC 
29/06 12:00
 
 Veertien Kuwana
Honda Lock SC 
29/06 12:00
FT 
 Miyazaki
Honda 
29/06 12:00
 
 Maruyasu Industries
Nara Club 
29/06 12:00
FT 
 Matsue City
Ryutsu Keizai University 
29/06 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Osaka 
29/06 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Giravanz Kitakyushu 
29/06 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Yokohama Scc 
29/06 17:00
FT 
 Kataller Toyama
Kamatamare Sanuki 
29/06 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Tokyo U23 
30/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Blaublitz Akita 
30/06 11:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Vegalta Sendai (w) 
29/06 19:55
FT 
 Akademiya Ontustik
Aktobe Zhas 
29/06 20:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Kyzylzhar Petropavlovsk 
29/06 20:00
FT 
 Zhetysu 2
Bolat Temirtau 
29/06 20:00
FT 
 Maktaaral
Ekibastuzets 1
29/06 20:00
FT 
 Kairat Academy
Astana B 
29/06 21:00
FT 
 Baykonur
Akzhayik 
29/06 21:55
FT 
 Kaspyi Aktau
Tarlan Shymkent 1
29/06 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Seoul E Land 
29/06 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Gwangju 
29/06 22:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Rigas Futbola Skola 
29/06 21:00
FT 
 Baltija Panevezys
FK Zalgiris Vilnius 
29/06 23:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Palanga 
30/06 00:00
FT 
 Suduva
Atlantas Klaipeda 
29/06 20:40
FT 
 Big Bullets
Chitipa United 
29/06 20:40
FT 
 Masters Security
Tn Stars 
29/06 21:00
FT 
 Perak
Pahang 
29/06 23:00
FT 
 Sireti
Singerei 
29/06 23:00
FT 
 Cahul 2005
Iskra-stal Ribnita 
29/06 23:00
FT 
 Dinamo-Auto
Codru Lozova 
30/06 01:00
FT 
 Sheriff
Speranta Nisporeni 
29/06 17:00
FT 
 Hantharwady United
Yangon United 
29/06 17:30
 
 Magway
Laconi Lian 
29/06 13:30
FT 
 Lower Hutt City
Stop Out 2
30/06 10:00
FT 
 Western Suburbs
North Wellington Afc 
30/06 08:30
FT 
 Nelson Suburbs
Western AFC 
29/06 19:00
FT 
 Kvik Halden
Brattvag 
29/06 20:30
FT 
 Egersunds IK
Byasen Toppfotball 1
29/06 21:55
FT 
 Moss
Stjordals Blink 
29/06 22:00
FT 
 Nardo
Fredrikstad 
29/06 22:00
FT 
 Sola
Arendal 
29/06 20:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Vardeneset 
29/06 22:00
FT 
1 Tonsberg
Orn-Horten 
29/06 22:00
FT 
 Rommen Sk
Lorenskog 
29/06 22:00
FT 
 Ullern
Grei 
29/06 22:00
FT 
 Vindbjart
Staal Jorpeland 
29/06 22:00
FT 
 Flint
Storms Bk 
29/06 22:00
FT 
 Start Kristiansand B
Pors Grenland 
29/06 21:30
FT 
 HamKam
Raufoss 
30/06 00:00
FT 
 Rosenborg
Kristiansund BK 
29/06 17:30
FT 
1 Geylang United FC
Young Lions 
29/06 17:30
FT 
1 Home United FC
Hougang United FC 
29/06 22:00
FT 
 Ostersunds
IFK Goteborg 
30/06 00:00
FT 
 Falkenbergs FF
Elfsborg 
30/06 05:00
FT 
 GIF Sundsvall
afc eskilstuna 
29/06 21:00
FT 
 Vattholma If
Forssa 
29/06 22:00
 
 Sandvikens IF
Umea FC 
29/06 22:00
FT 
 Gefle IF
Bk Forward 
29/06 22:00
FT 
 Karlstad BK
Rynninge IK 
29/06 22:00
FT 
1 Fc Linkoping City
Akropolis IF 
29/06 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Vasalunds IF 1
29/06 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Kristianstads FF 
29/06 22:00
FT 
 Eskilsminne IF
Tvaakers IF 
29/06 22:00
FT 
 Trollhattan
Lunds BK 
29/06 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
Utsiktens BK 
29/06 22:00
FT 
 Torns IF
Oskarshamns AIK 
29/06 20:00
FT 
 Vargarda Ik
Savedalens IF 
29/06 20:00
FT 
 Stenungsunds If
Vanersborg 
29/06 21:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Grebbestads If 
29/06 22:00
 
 Nordvarmland Ff
IFK Uddevalla 
29/06 22:00
FT 
 Lidkopings
Ifk Amal 
29/06 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Gute 
29/06 20:00
FT 
 Sundbybergs
Ifk Lidingo 
29/06 22:00
FT 
 Kvarnsvedens IK
Ifk Mora 
29/06 22:00
FT 
 Kungsangens If
Ifk Stocksund 
29/06 22:00
FT 
 Gamla Upsala
Hudiksvalls Forenade FF 
29/06 22:00
FT 
1 Enkoping
Valbo Ff 
29/06 20:00
FT 
1 Ifk Timra
IFK Lulea 
29/06 20:00
FT 
 Skelleftea Ff
Friska Viljor 
29/06 20:00
FT 
 Anundsjo If
Ifk Umea 
29/06 22:00
FT 
 Kramfors Alliansen
Sandviks Ik 
29/06 20:00
FT 
 Ifk Berga
Nosaby If 
29/06 20:00
 
 Hassleholms If
Nassjo Ff 
29/06 22:00
FT 
 Dalstorps If
Husqvarna FF 
29/06 22:00
 
 Osterlen Ff
Raslatt SK 
29/06 20:00
 
 Enskede Ik
IFK Aspudden-Tellus 
29/06 20:00
FT 
 Stockholm Internazionale
Assyriska If I Norrkoping 
29/06 22:00
FT 
 Motala AIF
Huddinge If 
29/06 22:00
FT 
 Sodertalje
Afk Linkoping 
29/06 19:00
FT 
 Onsala Bk
Stafsinge If 
29/06 19:30
FT 
 Vinbergs If
Bk Olympic 
29/06 20:00
FT 
 Rosengard
Ullared 
29/06 20:00
 
2 Assyriska Bk
Hittarps Ik 
29/06 20:00
 
 Ifk Malmo
IS Halmia 
29/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Qviding FIF 
29/06 22:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Eslovs Bk 
29/06 18:45
FT 
 Sisaket
Nong Bua Lamphu 
29/06 19:00
FT 
 Ubon Umt United
Thailand Honda Fc 
29/06 20:00
FT 
 Udon Thani
Air Force Central 
29/06 20:00
FT 
 Khonkaen FC
JL Chiangmai United 
29/06 21:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Samut Sakhon 
29/06 18:45
FT 
 Bangkok United
Sukhothai 
29/06 19:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Ptt Rayong 
29/06 20:00
FT 
1 Chiangmai
Samut Prakan City 1
29/06 21:00
FT 
 Suphanburi
Chainat 
29/06 20:00
 
 Penarol U19
Santiago Wanderers U19 
29/06 20:00
 
 Miramar Misiones U19
Rentistas U19 
30/06 08:00
FT 
 Washington Spirit Womens
North Carolina Womens 
30/06 10:00
FT 
 Houston Dash Womens
Portland Thorns Fc Womens 
30/06 08:00
FT 
 Winnipeg
Saint Louis U23 
30/06 08:00
FT 
 Sioux Falls Thunder
Minneapolis City Sc 
30/06 09:15
FT 
 North Texas
Lansing Ignite 
30/06 10:00
FT 
 San Diego Zest
Hippocampus Of Southern California 
30/06 10:00
FT 
 Arizona
Temecula 
30/06 07:00
FT 
 Pittsburgh Riverhounds
Birmingham Legion 
30/06 08:00
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Ottawa Fury 
30/06 08:30
FT 
 Austin Bold
Colorado Springs Switchbacks 
30/06 08:30
FT 
 Orange County Blues Fc
LA Galaxy 2 
30/06 08:30
FT 
 Tulsa Roughnecks
Real Monarchs Slc 
30/06 10:30
FT 
 Fresno
El Paso Locomotive 
30/06 10:30
 
 Las Vegas Lights
Okc Energy 
30/06 10:30
FT 
 Reno 1868
Sacramento Republic 
29/06 21:00
FT 
 Kokand 1912
Pakhtakor Tashkent 
29/06 21:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Sogdiana Jizak 
29/06 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Termez Surkhon 
29/06 23:00
FT 
 Buxoro
Andijan 
29/06 18:00
FT 
1 Thanh Hóa
Hải Phòng 
29/06 18:00
AET 
 Song Lam Nghe An
Quảng Nam 
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[8-9]
29/06 19:00
FT 
 Sài Gòn FC
An Giang 
29/06 18:00
FT 
 Romania Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer 
29/06 19:30
 
 Italy Beach Soccer
Russia Beach Soccer 1
29/06 22:00
FT 
 Switzerland Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer 
29/06 23:30
FT 
 Spain Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
29/06 14:00
FT 
 Chelyabinsk
FK Tyumen 
29/06 16:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Pardubice 
29/06 16:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
GKS Tychy 
29/06 16:00
FT 
 Lithuania Womens U19
Latvia Womens U19 
29/06 16:30
FT 
 Mfk Karvina
Vitkovice 
29/06 17:00
FT 
 Brno
Vysocina Jihlava 
29/06 17:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Stal Mielec 
29/06 17:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Budapest Honved 
29/06 17:00
FT 
 Teplice
Fk Banik Sokolov 
29/06 17:05
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziadz 
29/06 17:10
FT 
 Zaglebie Lubin
Warta Poznan 
29/06 18:00
FT 
 Ajax Amsterdam
Aalborg BK 
29/06 18:00
FT 
 Vejle
Silkeborg IF 
29/06 18:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Banik Ostrava 
29/06 18:05
FT 
 Belchatow
Wisla Krakow 1
29/06 19:00
FT 
 VSG Altglienicke
Hansa Rostock 
29/06 19:00
FT 
 Hradec Kralove
Sk Slovan Varnsdorf 
29/06 19:00
FT 
 Horsens
Hobro I.K. 
29/06 19:00
FT 
 WSG Wattens
Bayern Munich (am) 
29/06 19:00
FT 
 Randers
Aarhus AGF 
29/06 19:05
FT 
 Viktoria Berlin 1889
FSV Optik Rathenow 
29/06 20:00
FT 
 Brechin City
Dundee 
29/06 20:00
FT 
 Prostejov
Fotbal Trinec 
29/06 20:00
FT 
 Koln Am
Utrecht Reserves 
29/06 20:05
FT 
 Energie Cottbus
Erzgebirge Aue 
29/06 20:20
FT 
 Viktoria Zizkov
Fk Mas Taborsko 
29/06 20:30
FT 
 Linfield FC
Motherwell 
29/06 21:00
FT 
 Forfar Athletic
Dunfermline 
29/06 21:00
FT 
 SV Sandhausen
FSV Frankfurt 
29/06 21:30
FT 
 Young Boys
VfB Stuttgart 
29/06 22:00
FT 
 Alfreton Town
Nottingham Forest 
29/06 22:00
FT 
 Alloa Athletic
Albion Rovers 
29/06 22:00
FT 
 Berliner Ak 07
1. Magdeburg 
29/06 22:00
FT 
 East Fife
Dundee United 
29/06 22:00
FT 
 Crusaders FC
Ards 
29/06 22:00
FT 
 Luzern
Rheindorf Altach 
29/06 22:00
FT 
 Newi Cefn Druids
Wrexham 
29/06 22:00
FT 
 Stranraer
Blyth Spartans 
29/06 22:00
FT 
 Raith Rovers
Stirling Albion 
29/06 22:00
FT 
 AZ Alkmaar
PFC Oleksandria 
29/06 22:30
FT 
 Rapid Wien
Bohemians 1905 
29/06 22:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Arsenal Tula 
29/06 22:35
FT 
 CFR Cluj
Sparta Praha 
29/06 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
Kapfenberg Superfund 
29/06 23:00
FT 
 Wisla Plock
Brondby 
29/06 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Dinamo Moscow 
29/06 23:05
FT 
 Budejovice
SKU Amstetten 
30/06 00:00
FT 
 Oud Heverlee
Zulte-Waregem 
30/06 00:00
FT 
 Clermont Foot
Orleans US 45 
30/06 00:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Olympiakos Piraeus 
30/06 00:00
FT 
 NK Maribor
Synot Slovacko 
30/06 01:00
FT 
 Cercle Brugge
Oostende 
30/06 01:00
FT 
 Istra 1961
Tabor Sezana 
30/06 01:00
FT 
 Debreceni VSC
Diosgyor 
30/06 01:05
FT 
 LKS Lodz
Radomiak Radom 
30/06 09:00
FT 
 Atlante
Monterrey