livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Jun 2019

24/06 05:30
FT 
1 Columbus Crew
Sporting Kansas City 
23/06 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Tokyo 
23/06 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Suwon Samsung Bluewings 
23/06 18:00
FT 
 Gangwon
Pohang Steelers 
24/06 03:00
FT 
 Austria U21
Germany U21 
24/06 03:00
FT 
 Denmark U21
Serbia U21 
24/06 03:00
FT 
 Colombia
Paraguay 
24/06 03:00
FT 
 Qatar
Argentina 
23/06 22:30
FT 
 Morocco
Namibia 
24/06 01:00
FT 
 Senegal
Tanzania 
24/06 04:00
FT 
 Algeria
Kenya 
24/06 06:00
FT 
 Canada
Cuba 
24/06 08:30
FT 
 Martinique
Mexico 
23/06 23:30
FT 
 England (w)
Cameroon Womens 
24/06 03:00
AET 
 France (w)
Brazil (w) 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
23/06 13:00
 
 Tuggeranong United
Cooma Tigers 1
23/06 13:05
 
 South Coast Wolves
Sydney Olympic 
23/06 13:10
 
 Blacktown City Demons
Manly United 
23/06 14:35
 
 Rockdale City Suns
APIA Leichhardt Tigers 
23/06 15:00
 
 Hakoah Sydney
Marconi Stallions 
23/06 15:00
 
 Sydney United
Sutherland Sharks 1
23/06 13:10
 
 Brisbane Roar Am
Gold Coast United 
23/06 15:00
 
1 Moreton Bay United
Brisbane Strikers 
23/06 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Sunshine Coast 
23/06 12:05
FT 
 South Hobart
Glenn Nochi Knight 
23/06 13:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Geelong Sc 
23/06 14:00
 
 South Melbourne
Kingston City 
23/06 14:15
FT 
 Oakleigh Cannons
Altona Magic 
23/06 16:00
FT 
1 Caboolture
Bayside United 
23/06 12:30
FT 
 Rockdale City Suns U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
23/06 13:00
 
 Hakoah Sydney City East U20
Marconi Stallions U20 
23/06 13:00
 
 Sydney United 58 U20
Sutherland Sharks U20 
23/06 22:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Minsk 
24/06 00:00
FT 
 Vitebsk
Dnepr Mogilev 
24/06 01:45
FT 
 Gomel
Slavia Mozyr 
23/06 21:00
 
 Inter De Limeira
Xv De Piracicaba 2
23/06 21:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Comercial Sp 
23/06 21:00
FT 
 Linense Bra
Batatais 1
23/06 21:00
FT 
1 Rio Claro
Velo Clube Sp 1
23/06 21:00
FT 
 Taubate
Nacional Sp 
24/06 02:00
FT 
 Atibaia
Noroeste 
24/06 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Gremio Osasco 
23/06 23:45
FT 
 Campos Aa U20
Duque De Caxias Rj U20 
24/06 02:00
FT 
 Penapolense Youth
Comercial Sp Youth 
24/06 02:00
FT 
1 Linense Sp Youth
Votuporanguense Youth 
24/06 02:00
FT 
 Gremio Osasco Youth
Sao Bento Sp Youth 
24/06 02:00
FT 
 Velo Clube Youth
Sao Carlos Youth 
24/06 02:00
FT 
 Xv De Piracicaba Youth
Capivariano Sp Youth 1
24/06 03:45
FT 
 Independiente De Cauquenes
Deportes Recoleta 
24/06 04:00
FT 
1 Iberia Los Angeles
Colchagua Cd 1
24/06 04:00
FT 
 San Marcos De Arica
Lautaro De Buin 
23/06 15:30
FT 
 Qingdao Jonoon
Taizhou Yuanda 
23/06 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Qingdao Red Lions 1
23/06 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Baoding Rongda 
23/06 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Dalian Boyang 
23/06 16:00
FT 
 Lhasa City Ci
Yunnan Kunglu 
23/06 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Shanxi Xingdu 
23/06 16:00
FT 
 Inner Mongolia Caoshangfei
Shenyang City Public 
23/06 19:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Zhejiang Yiwu 
23/06 19:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Guangxi Baoyun 
23/06 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Jiangsu Yancheng 
23/06 19:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Sichuan Jiuniu 
23/06 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Wuhan Three Towns 
23/06 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Tianjin TianHai 
23/06 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
Chongqing Lifan 
23/06 14:30
FT 
 Shanghai Sipg 2
Beijing Renhe 2 
23/06 16:00
FT 
 Tianjin Teda 2
Shandong Luneng 2 
23/06 16:00
FT 
 Sporting De Macau
Mfa Development 
23/06 20:05
FT 
 Taastrup
Kastrup 
23/06 22:00
FT 
 skala if
HB Torshavn 
23/06 22:00
FT 
 EB Streymur
IF Fuglafjordur 
23/06 22:00
FT 
 Ab Argir
Vikingur Gotu 
23/06 22:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Kolkheti Poti 
23/06 23:30
FT 
1 Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 1
24/06 01:30
FT 
 Dila Gori
WIT Georgia Tbilisi 
23/06 22:00
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Kr Reykjavik Womens 
24/06 01:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Valur (w) 
24/06 00:00
FT 
 Stjarnan
Fylkir 
24/06 00:00
FT 
 Valur
Grindavik 
24/06 00:00
FT 
 Stjarnan
Fylkir 
24/06 00:00
FT 
 Valur
Grindavik 
24/06 01:00
FT 
 Ka Akureyri
Vikingur Reykjavik 
24/06 01:00
FT 
 Ka Akureyri
Vikingur Reykjavik 
24/06 03:15
FT 
 Hafnarfjordur FH
KR Reykjavik 
24/06 02:30
FT 
 Haukar U19
Breidablik Ubk U19 
23/06 16:30
FT 
 Pscs Cilacap
Psbk Blitar 
23/06 16:30
FT 
 Psgc Ciamis
Persita Tangerang 
23/06 16:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Perserang Serang 
23/06 16:30
FT 
 PS Tni
Persipura Jayapura 
23/06 16:30
FT 
 Persib Bandung
Madura United 
23/06 19:30
FT 
 Pusamania Borneo
Persebaya Surabaya 
23/06 17:00
FT 
 Machida Zelvia
Okayama 
23/06 12:00
FT 
 Osaka
Miyazaki 
23/06 12:00
 
 Honda Lock SC
Imabari FC 
23/06 14:00
 
 Yokogawa Musashino
Veertien Kuwana 
23/06 14:00
FT 
 Nara Club
Suzuka Unlimited 
23/06 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Roasso Kumamoto 
23/06 16:00
FT 
 Yokohama Scc
AC Nagano Parceiro 
23/06 16:00
FT 
 Tokyo U23
Azul Claro Numazu 
23/06 16:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Gainare Tottori 
23/06 17:00
FT 
 Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe 
23/06 17:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
SC Sagamihara 
23/06 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Kamatamare Sanuki 
23/06 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
23/06 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Iga Kunoichi (w) 
23/06 15:00
 
 Beleza (w)
Nippon Sport Science University (w) 
23/06 18:00
FT 
 Astana B
Baykonur 
23/06 18:00
FT 
 Ekibastuzets
Bolat Temirtau 1
23/06 19:00
FT 
1 Aktobe Zhas
Altay Spor Kulubu 
23/06 19:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Kaspyi Aktau 
23/06 22:00
FT 
 Akzhayik
Akademiya Ontustik 
23/06 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Shakhtyor Karagandy 1
23/06 21:00
FT 
1 Ordabasy
Astana 
23/06 21:00
FT 
 Tobol Kostanai
Okzhetpes 
23/06 21:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Taraz 1
23/06 21:00
FT 
 Kairat Almaty
Zhetysu Taldykorgan 
23/06 22:00
FT 
 FK Atyrau
FK Aktobe Lento 
23/06 18:00
FT 
 Anyang
Chunnam Dragons 
24/06 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Palanga 
23/06 21:00
 
1 Kupiskis
Dainava Alytus 
23/06 23:00
FT 
 Trakai Ii
Siauliai 
23/06 20:30
FT 
 Epac United
Tn Stars 
23/06 20:30
FT 
 Chitipa United
Adelaide Blue Eagles 
23/06 20:30
FT 
 Masters Security
Azam Tigers 
23/06 20:30
FT 
 Mzuzu University
Big Bullets 
23/06 23:30
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Real Succes 
23/06 17:00
FT 
 Shan United
Yangon United 
23/06 17:00
 
 Ayeyawady United
Laconi Lian 
23/06 17:30
FT 
 Chinland
Dagon 
23/06 19:30
FT 
 Arendal
Nardo 1
23/06 21:00
FT 
 IL Hodd
Sola 
23/06 21:00
FT 
 Stjordals Blink
Egersunds IK 
23/06 23:00
FT 
 Fredrikstad
Bryne 
23/06 20:00
FT 
 Stabaek B
SK Traeff 1
23/06 21:00
FT 
 Mandalskameratene
Start Kristiansand B 
23/06 21:00
FT 
 Junkeren
Lillestrom B 
23/06 22:00
FT 
 Gjelleraasen Il
Finnsnes 
24/06 00:00
FT 
 Raufoss
Aalesund 
24/06 00:00
FT 
 KFUM Oslo
HamKam 
24/06 00:00
FT 
 Strommen
Kongsvinger 
24/06 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Jerv 1
24/06 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Tromsdalen UIL 
24/06 00:00
FT 
 Sogndal
Skeid Oslo 
23/06 21:00
FT 
 Valerenga
Sarpsborg 08 FF 
24/06 00:00
FT 
 Tromso IL
Rosenborg 
24/06 00:00
FT 
 Viking
Bodo Glimt 
24/06 00:00
FT 
 Ranheim IL
Mjondalen 
24/06 00:00
FT 
 Odd Grenland
FK Haugesund 
24/06 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Stabaek 
24/06 02:00
FT 
 Brann
Lillestrom 
23/06 18:30
FT 
 Krakeroy U19
Lyn Fotball U19 
23/06 21:00
Postp. 
 Kongsvinger U19
Kristiansund Bk U19 
24/06 00:00
AET 
 Vilafranquense
Casa Pia Ac 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [2-4], Casa Pia Ac win
23/06 17:30
FT 
 Singapore Warriors
Geylang United FC 
24/06 03:00
FT 
 Mallorca
Deportivo La Coruna 
23/06 17:30
FT 
 Alcobendas Sport
Villarrubia 
23/06 17:30
FT 
 Algeciras
Ud Socuellamos 
23/06 18:00
FT 
 Alaves B
Sd Tarazona 
23/06 18:00
FT 
 Las Rozas
Mallorca B 
23/06 18:00
FT 
 AE Prat
Portugalete 
24/06 00:00
FT 
 Marino luanco
Sestao 
24/06 01:30
FT 
1 Unión Viera
Cadiz B 
24/06 02:00
FT 
 Cd Linares Deportivo
CF La Nucia 
23/06 18:00
FT 
 Bodens BK
Rynninge IK 
23/06 21:00
FT 
 Akropolis IF
Gefle IF 
23/06 21:00
FT 
 Tegs Sk
Fc Linkoping City 
23/06 22:00
FT 
1 Nykopings BIS
Carlstad United BK 1
23/06 23:00
FT 
 Sandvikens IF
Karlstad BK 
23/06 23:00
FT 
 Vasalunds IF
IF Sylvia 
23/06 20:00
FT 
 Sundbybergs
Kvarnsvedens IK 
23/06 21:00
FT 
 Ifk Stocksund
Karlbergs BK 
23/06 22:00
FT 
 Ifk Mora
Gamla Upsala 
23/06 22:00
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
Taby 1
24/06 00:00
FT 
 Ifk Lidingo
Kungsangens If 
23/06 21:00
FT 
 Taftea Ik
Ytterhogdal Ik 
23/06 21:00
FT 
 Skelleftea Ff
Ifk Timra 
23/06 22:00
FT 
 Nassjo Ff
Osterlen Ff 
23/06 21:00
FT 
 Tyreso Ff
Haninge 
23/06 22:00
FT 
 Assyriska If I Norrkoping
Motala AIF 
23/06 18:00
FT 
 Qviding FIF
Bk Olympic 1
23/06 21:00
FT 
 Mjallby AIF
IK Brage 
23/06 21:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Trelleborgs FF 
23/06 21:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Trelleborgs FF 
23/06 21:00
FT 
 Mjallby AIF
IK Brage 
23/06 23:30
FT 
 Halmstads
Ik Frej Taby 
23/06 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Orgryte 
23/06 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Orgryte 
23/06 23:30
FT 
 Halmstads
Ik Frej Taby 
23/06 19:00
FT 
 JL Chiangmai United
Rayong 
23/06 19:00
FT 
 Samut Sakhon
Ubon Umt United 
23/06 19:55
FT 
 Lampang
Customs Department FC 
23/06 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Sisaket 
23/06 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Bangkok United 
23/06 19:00
FT 
 Chainat
Chonburi Shark 
23/06 20:00
FT 
 Chiangrai United
Suphanburi 
23/06 20:00
FT 
1 Samut Prakan City
Port 
24/06 06:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Seattle Reign Womens 
24/06 04:00
FT 
1 Santa Cruz Breakers
Ventura County Fusion 
24/06 04:00
FT 
 Hippocampus Of Southern California
San Francisco City 
24/06 05:00
FT 
 Seattle Sounders U23
Nani Lian 
24/06 05:00
FT 
 Pittsburgh Hotspurs
Buffalo 
24/06 08:00
FT 
 Dalton Red Wolves Sc
South Georgia Tormenta B 
24/06 08:00
FT 
 Houston Dynamo
Mississippibrilla 
24/06 01:00
FT 
 Surge Womens
Orlando Kicks Womens 
24/06 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
Austin Bold 
23/06 21:00
FT 
 Termez Surkhon
Kuruvchi Bunyodkor 
23/06 22:30
FT 
 Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi 
23/06 22:30
FT 
 Navbahor Namangan
Buxoro 
24/06 05:00
FT 
 Estudiantes Merida
Mineros de Guayana 
23/06 16:00
FT 
 Fu Jen University
Taichung Futuro 
23/06 16:00
 
 Tainan City
Tatung 
23/06 17:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Zaglebie Sosnowiec 
23/06 19:00
FT 
1 Taicheng Lions
Ntupes 
23/06 19:00
 
 Taiwan Power Company
Ming Chuan University 
23/06 21:00
FT 
 Bad Vilbel
Gonsenheim 
23/06 22:00
 
 Opava
Brno 
23/06 22:45
FT 
 Torpedo Armavir
Baltika 
23/06 23:00
FT 
 SKU Amstetten
Apollon Limassol FC 
23/06 23:00
FT 
 FK Shkendija 79
Zlin 
23/06 23:00
FT 
 Levski Sofia
Red Bull Brasil 
24/06 00:00
FT 
 Club Brugge
KSK Heist 
24/06 00:00
FT 
 Sepsi
Karadjordje Topola 
24/06 00:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Borac Banja Luka 
24/06 00:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
KF Laci 
24/06 04:20
FT 
 Sport Boys
Sport Boys Warnes 1
24/06 06:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Liga Dep. Universitaria Quito