livescore - live soccer scores

LiveScore 19 Jun 2019

19/06 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Ulsan Hyundai Horang-i 
19/06 20:00
FT 
 Shanghai SIPG
Jeonbuk Hyundai Motors 
20/06 00:30
FT 
 Spain U21
Belgium U21 
20/06 03:00
FT 
 Italy U21
Poland U21 
20/06 05:30
FT 
 Colombia
Qatar 
20/06 08:30
FT 
 Argentina
Paraguay 
19/06 17:30
FT 
 Minerva Academy
Chennai Titans 
19/06 18:00
FT 
1 Binh Duong
PSM Makassar 
19/06 19:45
FT 
 Abahani Limited
Manang Marshyangdi Club 
19/06 20:00
FT 
 Wofoo Tai Po
Kitchee 
19/06 20:30
FT 
 Khujand
Esteghlal Dushanbe 
19/06 22:00
FT 
 Altyn Asyr
Dordoi-Dynamo Naryn 
20/06 08:00
FT 
1 Cuba
Martinique 
20/06 10:30
FT 
 Mexico
Canada 
20/06 03:00
FT 
 Japan women
England (w) 
20/06 03:00
FT 
 Scotland (w)
Argentina women 
19/06 17:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
St Albans Saints 
19/06 17:45
FT 
 Altona Magic
Moreland Zebras 
19/06 16:00
 
 Valentine Phoenix U20
Adamstown Rosebud U20 
19/06 17:45
 
 Hamilton Olympic U20
Weston Workers U20 
19/06 21:00
FT 
1 Bela Vista U20
Ad Itaborai U20 
19/06 21:00
FT 
 Nova Cidade U20
Olaria Rj U20 
19/06 21:00
 
 Vasco Da Gama Youth
Flamengo Rj U20 
20/06 00:00
FT 
1 Campos Aa U20
Tigres Brasil U20 1
20/06 02:00
FT 
1 Atletico Tubarao U20
Brusque U20 
20/06 02:00
FT 
 Ponte Preta Youth
Rio Claro Youth 
19/06 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Qingdao Jonoon 
19/06 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Beijing Tech 
19/06 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Shanxi Xingdu 
19/06 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Jinlin Baijia 1
19/06 15:30
FT 
 Qingdao Red Lions
Zibo Sunday 
19/06 16:00
FT 
 Lhasa City Ci
Suzhou Dongwu 
19/06 16:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Fujian Tianxin 
19/06 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Inner Mongolia Caoshangfei 
19/06 16:30
FT 
 Shenyang City Public
Taizhou Yuanda 1
19/06 19:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Yunnan Kunglu 
19/06 19:05
FT 
 Benfica De Macau
Cheng Fung 
19/06 21:30
FT 
 Cd Tim Iec
Hang Sai 
20/06 00:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Kuressaare 
20/06 00:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Kuressaare 
20/06 00:30
FT 
 Levadia Tallinn
Trans Narva 
20/06 00:30
FT 
 Levadia Tallinn
Trans Narva 
19/06 23:30
FT 
 Sudet
Klubi 04 
19/06 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Gnistan 
19/06 23:30
FT 
 P-iirot
Jazz Pori 
19/06 23:30
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Grifk 
19/06 22:30
 
 Otp
As Moon 
19/06 23:00
 
 Tpk
Aifk Turku 
19/06 23:30
FT 
 Hapk
Peka 
19/06 23:30
FT 
 Maps Masku
Tove Pori 
20/06 00:00
FT 
 PK-35
Hoogee 
20/06 00:00
FT 
 Edustus Ips
Union Plaani 1
20/06 00:00
FT 
 I Jbk
Kaik Tepa 
20/06 00:30
FT 
 Hps
Poxyt 
20/06 00:40
FT 
 Inter Turku 2
Jyty 
20/06 01:00
FT 
 Pp 70
NOPS 
20/06 01:15
FT 
1 Hifk 2
HIK 
19/06 23:30
FT 
1 HJK Helsinki
Honka 
19/06 23:30
FT 
 Tpv Tampere
Haka 1
19/06 23:30
FT 
 Mypa
TPS Turku 
19/06 23:30
FT 
 Ac Kajaani
Musa 
19/06 23:30
FT 
 Jaro
Ekenas IF Fotboll 
19/06 21:00
FT 
 Gagra
Torpedo Kutaisi 
19/06 21:00
FT 
 Telavi
Lokomotiv Tbilisi 
19/06 23:00
AET 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
90min [0-0], 120min [1-0], Norchi Dinamoeli Tbilisi win
20/06 00:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
20/06 00:00
FT 
 Sv Turkgucu Ataspor
Sv Pullach 1
20/06 03:15
FT 
 Throttur
Fjolnir 
20/06 03:15
FT 
 Ia Akranes (w)
Haukar Womens 
20/06 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Valur 
20/06 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Valur 
20/06 04:00
FT 
 Breidablik Ubk U19
Virgin Grid U19 
19/06 17:00
FT 
 Persebaya Surabaya
Madura United 
19/06 22:00
FT 
 Al Karkh
Al Quwa Al Jawiya 
19/06 22:00
FT 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Al Zawraa 
19/06 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Consadole Sapporo 
19/06 18:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vegalta Sendai 
19/06 18:00
FT 
 Tokyo
Cerezo Osaka 
19/06 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Gamba Osaka 
19/06 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Tobol Kostanai 
19/06 21:30
FT 
 FK Atyrau
Ordabasy 
19/06 20:00
FT 
 Posta Rangers
Nairobi Stima 
19/06 20:15
FT 
 Sarawak
Ukm 
19/06 21:00
FT 
1 UiTM
Pulau Pinang 1
19/06 21:00
FT 
 PDRM
Sabah 
19/06 21:00
FT 
 Johor
Selangor PB 1
19/06 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Melaka FC 
20/06 00:00
FT 
 Fram Larvik
Stromsgodset 
20/06 00:00
FT 
 Grorud IL
Mjondalen 
20/06 00:00
FT 
 Baerum SK
Valerenga 
20/06 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Ranheim IL 
20/06 00:00
FT 
 Strommen
Lillestrom 
20/06 00:00
AET 
 Ullensaker/Kisa IL
Rosenborg 1
90min [1-1], 120min [1-2], Rosenborg win
20/06 00:00
AET 
 Sandefjord
Odd Grenland 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-3], Odd Grenland win
20/06 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Viking 
20/06 00:00
FT 
 Nest-Sotra
KFUM Oslo 
20/06 00:00
FT 
 Sogndal
Brann 
20/06 00:00
FT 
 Levanger
Kristiansund BK 
20/06 00:00
FT 
1 Tromsdalen UIL
Sarpsborg 08 FF 
20/06 01:00
FT 
 Bryne
FK Haugesund 
20/06 02:00
FT 
 Aalesund
Molde 1
19/06 20:00
FT 
 Brann U19
Mjondalen U19 
19/06 15:30
FT 
 Global FC
Philippine Air Force 
19/06 19:00
FT 
1 Green Archers United
Stallions 
20/06 00:00
FT 
 Legia Warszawa B
Sokol Aleksandrow Lodzki 
20/06 00:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Ruch Wysokie Mazowieckie 
20/06 00:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Unia Skierniewice 
20/06 00:00
FT 
 Lks Lomza
Olimpia Zambrow 
20/06 00:00
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Pelikan Lowicz 
20/06 00:00
FT 
 Ursus Warszawa
Ks Legionovia Legionowo 
20/06 00:00
FT 
1 Mks Elk
Bron Radom 
20/06 00:00
FT 
 Polonia Bytom
Lks Czaniec 
19/06 23:00
FT 
1 Mlks Unia Gniewkowo
Chemik Bydgoszcz 
20/06 01:00
FT 
1 Kristianstads FF
Torns IF 
20/06 01:00
FT 
 Torslanda IK
Vargarda Ik 
20/06 01:00
FT 
 Vanersborg
Nordvarmland Ff 
20/06 01:30
FT 
 Tidaholms
Stenungsunds If 
20/06 01:30
FT 
 Skiljebo SK
Valbo Ff 
20/06 01:00
FT 
 Gottne If
Ifk Umea 
20/06 01:00
FT 
 Sandviks Ik
Anundsjo If 
20/06 01:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Ifk Berga 
20/06 01:30
FT 
 Karlskrona
Hassleholms If 
20/06 01:30
FT 
1 IFK Aspudden-Tellus
Stockholm Internazionale 
20/06 00:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Varbergs BoIS FC 
20/06 00:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Varbergs BoIS FC 
19/06 22:00
 
 Brommapojkarna U19
Ik Sirius Fk U19 
19/06 23:00
FT 
 Hacken U19
Atvidabergs Ff U19 
20/06 00:00
FT 
 Gais Goteborg U19
Osters U19 1
20/06 00:00
FT 
 Malmo U19
Ifk Varnamo U19 
19/06 16:30
AET 
 Bankhai United
Sisaket 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [7-6], Bankhai United win
19/06 16:30
FT 
 Surat Thani City
Huai Thalaeng United 
19/06 16:30
FT 
 Nakhon Si United
Songkhla Aslan Tsu 
19/06 16:30
FT 
1 Rayong United
Nakhon Ratchasima 
19/06 17:30
FT 
 Krabi Fc
Thailand Honda Fc 
19/06 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Chainat 
19/06 19:00
FT 
 Air Force Central
Chiangrai United 
19/06 19:00
FT 
 Buriram United
Lampang 
19/06 19:00
FT 
 Customs Department FC
Ubon Umt United 
19/06 19:00
FT 
 Singburi
Muang Thong United 
19/06 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Bangkok United 
19/06 20:00
FT 
 Navy
Trat 
19/06 20:00
AET 
 Samut Prakan City
Army United 
90min [1-1], 120min [4-2], Samut Prakan City win
19/06 20:00
AET 
 Rayong
Suphanburi 
90min [0-0], 120min [2-0], Rayong win
19/06 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Nong Bua Lamphu 1
19/06 20:00
FT 
 Port
Sukhothai 
20/06 06:40
FT 
1 Dayton Dutch Lions
Chicago Fire Premier 
20/06 07:00
FT 
1 Black Rock
West Mass Pioneers 1
20/06 07:00
FT 
 Lansing Ignite
Toronto 2 
20/06 07:00
FT 
 Boston United
Seacoast Utd Phantoms 
20/06 07:15
FT 
 Portland Phoenix
Ac Connecticut 1
20/06 08:00
FT 
 Long Island Rough Riders
Fa Euro 1
20/06 08:00
FT 
 Minnesota Star
Duluth 
20/06 07:00
FT 
 DC United
New York City 
20/06 07:30
AET 
 Orlando City
New England Revolution 
90min [0-0], 120min [2-1], Orlando City win
20/06 08:05
FT 
 Dallas
New Mexico United 
20/06 08:35
FT 
 Atletico San Luis
Cincinnati 
20/06 07:00
FT 
 Chicago City Sc Womens
Chicago Red Stars Reserves Womens 
20/06 07:00
FT 
 Indian Saints Womens
Pride Womens 
19/06 20:40
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Metallurg Bekobod 
19/06 20:45
FT 
 Zaamin
Xorazm Urganch 
19/06 21:00
FT 
 Andijon
Buxoro 
19/06 15:00
 
 Russia U17
China U16 
19/06 16:35
FT 
 Opava
Vitkovice 
19/06 17:00
FT 
 Budejovice
Marila Pribram 
19/06 17:00
FT 
 NK Mura 05
Ferencvarosi TC 
19/06 20:30
FT 
 Zambia
Cote d Ivoire 
19/06 22:00
FT 
 Cherno More Varna
Maritsa 1921 
19/06 22:30
FT 
 Zlin
Brno 
19/06 22:30
FT 
 Viktoria Plzen
Fk Banik Sokolov 
19/06 22:40
FT 
 Skf Sered
Mfk Dubnica Nad Vahom 
19/06 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Vysocina Jihlava 
19/06 23:00
FT 
 AIK Solna
Hacken 
19/06 23:00
FT 
 Beroe
Academy Pandev 
19/06 23:00
FT 
 Luch-Energiya
PFC Sochi 
19/06 23:30
FT 
 NK Triglav Kranj
Ludogorets Razgrad 
19/06 23:30
FT 
 NK Maribor
Akhmat Grozny 
19/06 23:30
FT 
 Chemik Police
Pogon Szczecin 
20/06 00:00
FT 
 Kalmar FF
Hammarby 
20/06 00:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
FK Shkendija 79 
20/06 00:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Viitorul Constanta 
20/06 00:00
FT 
 Gradina Srebrenik
Sloboda Uzice Sevojno 
20/06 00:50
FT 
 Domzale
Simer Sampion Celje 
20/06 02:30
FT 
 Cliftonville
Ards 
20/06 08:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Emelec 1