livescore - live soccer scores

LiveScore 15 Jun 2019

16/06 00:00
FT 
 Ukraine U20
South Korea U20 
15/06 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Yokohama F Marinos 1
15/06 18:00
FT 
 Oita Trinita
Nagoya Grampus Eight 
15/06 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Gamba Osaka 
15/06 18:00
FT 
 Tokyo
Vissel Kobe 
15/06 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Vegalta Sendai 
15/06 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Sagan Tosu 
15/06 18:00
FT 
1 Seongnam Ilhwa Chunma
Gyeongnam 
15/06 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Pohang Steelers 
15/06 18:00
FT 
 Incheon United
Jeonbuk Hyundai Motors 
15/06 18:30
FT 
 Daegu
Gangwon 
16/06 07:30
FT 
 Canada
Martinique 
16/06 10:00
FT 
 Mexico
Cuba 
15/06 15:00
AET 
 Floreat Athena
Sorrento 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Floreat Athena win
15/06 17:00
AET 
 Cooma Tigers
Canberra 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Cooma Tigers win
15/06 16:30
 
 Sutherland Sharks
Blacktown City Demons 
15/06 17:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Rockdale City Suns 
15/06 13:10
FT 
 Broadmeadow Magic U20
Lake Macquarie City U20 
15/06 15:10
FT 
 Hills Brumbies U20
Northern Tigers U20 
16/06 10:15
FT 
2 Valentine Phoenix U20
Maitland U20 
16/06 10:40
FT 
 Weston Workers U20
Adamstown Rosebud U20 
16/06 10:40
FT 
 Charlestown City Blues U20
Edgeworth Eagles U20 
16/06 11:00
FT 
 North Shore Mariners U20
Macarthur Rams U20 
15/06 15:00
FT 
 Peninsula Power
Brisbane Roar Am 
15/06 16:45
 
 Brisbane City SC
Moreton Bay United 
15/06 17:00
 
 Gold Coast United
Brisbane Strikers 
15/06 17:00
 
 Magpies Crusaders
SWQ Thunder 
15/06 13:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Devonport City 
15/06 13:00
 
 Eastern Lions Sc
Murray United 
15/06 13:05
 
 Brunswick City
North Geelong Warriors 
15/06 13:15
FT 
 Northcote City
Box Hill United Sc 1
15/06 14:00
FT 
 Ballarat Red Devils
Melbourne Victory Fc Am 
15/06 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Fc Bulleen Lions 
15/06 15:30
FT 
 Geelong Sc
Werribee City Sc 
15/06 18:30
 
 Melbourne Heart Youth
Langwarrin 
15/06 15:00
 
 Bentleigh Greens
Melbourne Knights 1
15/06 16:00
FT 
 Altona Magic
Dandenong Thunder 
15/06 16:00
 
 Port Melbourne Sharks
Pascoe Vale Sc 
15/06 16:00
 
 Heidelberg United
Hume City 
15/06 13:00
FT 
 Bentleigh Greens U20
Melbourne Knights U20 
15/06 14:00
 
1 Port Melbourne Sharks Sc U20
Pascoe Vale Sc U20 
15/06 14:00
FT 
 Altona Magic U20
Dandenong Thunder U20 
15/06 17:30
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Alamein Womens 
16/06 11:30
FT 
 South Melbourne Womens
Bayside United Womens 
15/06 16:00
 
 Bayside United
Albany Creek 
15/06 16:00
 
 Brisbane Knights
University of Queensland 
15/06 16:05
 
 Caboolture
Taringa Rovers 
15/06 13:30
FT 
 Noarlunga United
Western Strikers SC 
15/06 13:30
FT 
 White City Woodville
Sturt Lions 
15/06 13:30
FT 
 Fulham United
Adelaide Victory 
15/06 16:30
 
2 Seaford Rangers
Modbury Jets 
15/06 17:30
FT 
 Cumberland United
West Torrens Birkalla 
15/06 13:30
FT 
 West Adelaide
Adelaide Blue Eagles 
15/06 13:30
 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Panthers 
15/06 13:30
 
 Croydon Kings
Para Hills Knights 
15/06 13:30
 
 Adelaide United U21
Adelaide City 
15/06 13:30
FT 
1 Adelaide Raiders SC
Campbelltown City SC 
15/06 14:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Blacktown City U20 
15/06 15:00
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
Rockdale City Suns U20 
16/06 11:00
FT 
1 Manly United U20
Marconi Stallions U20 
15/06 22:00
FT 
 Sv Wienerberger
Sr Donaufeld Wien 
15/06 22:00
FT 
 1980 Wien
Sc Ostbahn Xi 
15/06 22:00
FT 
 Wiener Viktoria
Sc Mannsworth 
16/06 00:00
FT 
 Gurnitz
Sc Globasnitz 
16/06 00:00
FT 
1 St Margarethen
Sv Ruden 
16/06 00:00
FT 
 Ask Elektra
Sportunion Mauer 
16/06 00:10
FT 
 Tsv Grafenstein
Sv Eberstein 
15/06 18:00
 
 Abahani Limited
Rahmatgonj Mfs 
15/06 21:00
 
 Sheikh Jamal
Team Bjmc 
15/06 22:00
 
 Dnepr Mogilev
Isloch Minsk 
16/06 00:00
FT 
 Slavia Mozyr
Slutsksakhar Slutsk 
16/06 01:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Vitebsk 1
15/06 21:00
FT 
 Nova Iguacu U20
America Rj U20 1
15/06 21:00
FT 
 Portuguesa Rj U20
Madureira Youth 
15/06 21:00
FT 
 Fluminense Rj Youth
Boavista Rj Youth 
15/06 23:45
FT 
 Ad Itaborai U20
Tigres Brasil U20 
15/06 23:45
FT 
 Nova Cidade U20
Sampaio Correa Rj U20 
16/06 02:00
FT 
 Agua Santa Sp Youth
Sao Bernardo/spu20 1
16/06 02:00
FT 
 Sao Bernardo Youth
Taboao Da Serra Youth 
16/06 02:00
FT 
 Osto Youth Team
Palmeiras Youth 
16/06 02:00
FT 
 Sao Paulo U20
Desportivo Brasil U19 
16/06 02:00
FT 
 Taubate Youth
Nacional Ac Sao Paulo Youth 
16/06 02:00
FT 
 Capivariano Sp Youth
Botafogo Sp Youth 
16/06 02:00
FT 
 Comercial Sp Youth
Gremio Novorizontin Youth 
16/06 02:00
FT 
 Portuguesa Youth
Red Bull Brasil Youth 
16/06 02:00
FT 
 Mirassol Youth
Votuporanguense Youth 
16/06 02:00
FT 
 Criciuma Youth
Brusque U20 
16/06 02:00
FT 
 Ca Juventus U19
Primavera Youth 
16/06 02:00
FT 
 Brasilis U20
Linense Sp Youth 
16/06 02:30
FT 
 Floresta Ce Youth
Ae Tiradentes U20 
15/06 22:00
FT 
 Taubate Womens
Ec Sao Jose Sp Womens 
16/06 02:00
FT 
 Ca Cambe U19
Londrina Pr U19 
16/06 02:00
FT 
 Cascavel Pr U19
Aa Batel U19 
16/06 02:00
FT 
 Nacional Ac U19
Portuguesa Londrinense U19 
16/06 02:00
FT 
1 Rio Branco Ac U19
Sao Joseense U19 2
15/06 22:00
FT 
 Santos Sp Womens
Portuguesa Womens 
16/06 09:14
FT 
 Serbian White Eagles
Sc Waterloo 
16/06 03:00
FT 
 Deportes Recoleta
General Velasquez 
16/06 03:00
FT 
1 Ac Colina
Independiente De Cauquenes 
16/06 04:00
FT 
 San Antonio Unido
San Marcos De Arica 
15/06 15:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Meizhou Hakka 2
15/06 16:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Sichuan Longfor 
15/06 19:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Shijiazhuang Ever Bright 
15/06 19:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Inner Mongolia Zhongyou 
15/06 19:30
 
 Beijing Beikong
Qingdao Huanghai 
15/06 19:35
FT 
1 Nantong Zhiyun
Hangzhou Greentown 
15/06 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Baoding Rongda 1
15/06 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Baotou Southern 
15/06 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Shanxi Xingdu 1
15/06 15:30
FT 
 Qingdao Red Lions
Beijing Tech 
15/06 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Taizhou Yuanda 1
15/06 19:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Hunan Billows 
15/06 19:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Suzhou Dongwu 
15/06 19:00
FT 
 Shenyang City Public
Qingdao Jonoon 
15/06 19:30
FT 
 Fujian Tianxin
Jiangxi Liansheng 
15/06 19:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Shenzhen Pengcheng 
15/06 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Yinchuan Helanshan 
15/06 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Dalian Yifang 1
15/06 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Wuhan ZALL 
15/06 15:30
FT 
 Beijing Guoan 2
Shanghai Shenhua Reserves 
15/06 15:30
FT 
 Shanghai Sipg 2
Guangzhou Evergrande 2 
15/06 19:00
FT 
 Slovan Velvary
Dobrovice 
15/06 21:30
FT 
 Aalborg Bk Am
Viby 
15/06 21:45
FT 
 Valby Bk
Kfum Roskilde 
15/06 21:45
 
 Fa 2000
Kastrup 
15/06 21:45
FT 
 Herlev
Greve 
15/06 22:00
FT 
 Gentofte Vangede If/gvi
Avedore IF 
15/06 18:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Flora Tallinn 
15/06 21:00
 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
16/06 00:00
FT 
 Kuressaare
Tartu JK Tammeka 
15/06 18:00
 
 Nomme United
Paide Linnameeskond B 
16/06 00:00
FT 
 Tabasalu Charma
Vandra Jk Vaprus 
15/06 19:00
FT 
 Estonia (w)
Litva (w) 
16/06 11:00
FT 
 Lautoka
Nasinu 
15/06 21:00
FT 
 IFK Mariehamn
Ilves Tampere 
15/06 18:00
FT 
 Tove Pori
Pif Parainen 
15/06 19:00
FT 
 Esse IK
Narpes Kraft 
15/06 19:00
 
 Ps Kemi Academy
Roi United 
15/06 19:00
 
 Saaksjarven Loiske
Tp T 
15/06 19:00
FT 
 Ac Oulu Akatemia
Ropo 
15/06 20:00
FT 
 Hapk
Ri Pa 
15/06 20:00
 
 NOPS
Ps 44 Valkeakoski 
15/06 22:00
 
 Gagra
Telavi 
15/06 22:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
16/06 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
16/06 00:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Thor Akureyri 
15/06 22:00
FT 
 Ir Reykjavik
Fjardabyggd 
15/06 22:00
FT 
 Kf Gardabaer
Volsungur Husavik 
15/06 22:00
 
 Umf Vidir
Vestri 
16/06 00:00
FT 
 IA Akranes
KR Reykjavik 
16/06 00:00
FT 
 Valur
IBV Vestmannaeyjar 
16/06 01:00
FT 
 Ka Akureyri
Grindavik 
15/06 22:00
FT 
 Haukar U19
Fh Hafnarfjordur U19 1
15/06 22:00
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Minaa 1
15/06 22:00
 
 Al Kahrabaa
Al Bahri 
16/06 01:30
FT 
 Al Zawraa
Naft Al Junoob 
15/06 17:00
FT 
 Omiya Ardija
Gifu 
15/06 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Tokyo Verdy 
15/06 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Kagoshima United 
15/06 17:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Ehime 
15/06 17:00
FT 
 Yokohama
Tokushima Vortis 
15/06 18:00
 
 Kyoto Purple Sanga
Ryukyu 
15/06 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Mito Hollyhock 
15/06 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Tochigi SC 1
15/06 18:00
FT 
 Okayama
Renofa Yamaguchi 
15/06 12:00
 
 Sony Sendai
Honda 
15/06 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Osaka 
16/06 12:00
 
 Verspah Oita
Veertien Kuwana 
16/06 12:00
FT 
 Miyazaki
Nara Club 
16/06 12:00
 
 Maruyasu Industries
Reinmeer Aomori 
16/06 12:00
FT 
 Matsue City
Honda Lock SC 
16/06 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Ryutsu Keizai University 
15/06 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Gamba Osaka U23 
15/06 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Kataller Toyama 
15/06 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Yokohama Scc 
15/06 17:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Tokyo U23 
16/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Grulla Morioka 
15/06 16:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Beleza (w) 
16/06 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Albirex Niigata (w) 
16/06 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Vegalta Sendai (w) 
15/06 19:00
FT 
 Bolat Temirtau
Tarlan Shymkent 
15/06 20:00
 
 Zhetysu 2
Ekibastuzets 
15/06 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Tobol Kostanai 
15/06 20:00
FT 
 Nairobi Stima
Posta Rangers 
15/06 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Ansan Greeners 
15/06 18:00
FT 
 Suwon
Asan Mugunghwa 
15/06 20:00
FT 
 Jelgava
Fk Valmiera 
15/06 21:10
FT 
 Rigas Futbola Skola
FK Ventspils 1
16/06 00:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Riga 
15/06 22:00
 
 Stumbras
Palanga 
16/06 00:00
FT 
 Suduva
Baltija Panevezys 1
15/06 18:00
FT 
 Nevezis
Banga Gargzdai 
15/06 19:00
FT 
 Siauliai
Dziugas Telsiai 1
15/06 22:00
FT 
 Minija
Kupiskis 
15/06 20:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Big Bullets 
15/06 16:45
FT 
 Selangor United
Pulau Pinang 
15/06 20:15
FT 
 Sabah
Negeri Sembilan 
15/06 21:00
FT 
 Ukm
PDRM 
15/06 21:00
FT 
 Selangor PB
Kuala Lumpur 
15/06 21:00
FT 
 Melaka FC
Terengganu 
15/06 23:00
FT 
 Codru Lozova
Sheriff 
16/06 01:00
FT 
 Cs Petrocub
Speranta Nisporeni 
15/06 17:00
 
 Southern Myanmar
Ayeyawady United 
15/06 17:00
 
 Hantharwady United
Yadanabon 
15/06 17:00
FT 
 Shan United
Chinland 
15/06 17:30
FT 
 Zwekapin United
Mahar United 
15/06 14:00
AET 
1 Lower Hutt City
Miramar Rangers 
90min [2-2], 120min [2-5], Miramar Rangers win
16/06 09:00
FT 
 Nelson Suburbs
Ferrymead Bays 
16/06 10:00
FT 
 North Wellington Afc
Western Suburbs 
16/06 10:00
FT 
 East Coast Bays
Melville United 
15/06 18:00
FT 
 Egersunds IK
IL Hodd 
15/06 22:00
FT 
 Levanger
Fredrikstad 
15/06 22:00
FT 
 Nardo
Stjordals Blink 
15/06 20:30
FT 
 Fram Larvik
Asane Fotball 
15/06 22:00
FT 
 Oppsal
Asker 
15/06 22:00
FT 
 Sotra
Kjelsas IL 
15/06 19:00
FT 
 Viking B
Storms Bk 
15/06 20:00
FT 
 Lokomotiv Oslo
Orn-Horten 
15/06 20:00
FT 
 Flint
Pors Grenland 
15/06 21:00
FT 
 Brumunddal
Gjovik Ff 
15/06 21:00
FT 
 Vindbjart
Madla Il 
15/06 22:00
FT 
 Tonsberg
Drobak-Frogn IL 
15/06 22:00
FT 
1 Orkla
Kolstad 
15/06 22:00
FT 
 Honefoss
Skjetten Fotball 
16/06 00:00
FT 
 Ullern
Norild 
16/06 00:00
FT 
1 Verdal
Steinkjer 1
16/06 00:00
FT 
 SK Traeff
Molde B 
15/06 21:30
FT 
 Kongsvinger
Start Kristiansand 
16/06 00:00
FT 
 FK Haugesund
Brann 
15/06 19:00
FT 
 Sandnes Ulf U19
Sandefjord U19 
15/06 20:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Sokol Ostroda 
15/06 22:00
FT 
 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
15/06 23:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Lech Ii Poznan 
15/06 23:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Kp Calisia Kalisz 1
15/06 23:00
FT 
 Jarota Jarocin
Kp Starogard Gdanski 
15/06 23:00
FT 
 Ks Wierzyca Pelplin
Gornik Konin 
15/06 23:00
FT 
 Swit Skolwin
Chemik Bydgoszcz 
15/06 23:00
FT 
 Radunia Stezyca
Ks Polonia Sroda Wlkp 
15/06 23:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Mks Elk 
15/06 23:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Victoria Sulejowek 
15/06 23:00
FT 
 Znamya Noginsk
FK Istra 
15/06 23:00
FT 
 Prialit Reutov
Vityaz Podolsk 
16/06 00:00
FT 
 Lokomotiv Liski
Avangard 2 Kursk 
15/06 17:30
FT 
 Albirex Niigata FC
Tampines Rovers FC 
15/06 17:30
FT 
 Home United FC
Singapore Warriors 
15/06 17:00
 
 Dac Dunajska Streda U19
Slovan Bratislava U19 
15/06 17:00
FT 
 Nitra U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
15/06 17:00
 
 Spartak Trnava U19
Scp Ruzomberoku19 
16/06 03:00
FT 
1 Venezuela
Peru 
16/06 06:00
FT 
 Argentina
Colombia 
15/06 19:15
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Fcbarcelona Futsal 
16/06 03:00
FT 
 Malaga
Deportivo La Coruna 
16/06 01:00
FT 
 U.M. Escobedo
Alaves B 
16/06 01:00
FT 
 Sestao
Ud Poblense 
16/06 01:30
FT 
 G Segoviana
CP Villarrobledo 
16/06 00:30
FT 
 UD Logrones
Hercules 
16/06 02:30
FT 
 SD Ponferradina
Futbol Club Cartagena 1
15/06 20:00
FT 
 Rynninge IK
Nykopings BIS 
15/06 22:00
FT 
 Carlstad United BK
Tegs Sk 
15/06 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Sollentuna United FF 1
15/06 23:00
FT 
 Gefle IF
Sandvikens IF 
15/06 20:00
FT 
 Lunds BK
Lindome GIF 
15/06 21:15
FT 
 Landskrona BoIS
Skovde AIK 
15/06 22:00
FT 
 Trollhattan
Eskilsminne IF 
15/06 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Kristianstads FF 
15/06 22:00
 
 Atvidabergs FF
IK Oddevold 
15/06 22:00
FT 
 Tvaakers IF
Oskarshamns AIK 
15/06 23:00
FT 
 Torns IF
Ljungskile SK 1
15/06 20:00
FT 
 Vargarda Ik
Grebbestads If 
15/06 22:00
FT 
 Vanersborg
Orebro Syrianska If 
15/06 22:00
FT 
 Stenungsunds If
Torslanda IK 
15/06 22:00
FT 
 Ifk Amal
Vanersborg 
15/06 22:00
FT 
 IFK Uddevalla
Ik Gauthiod 
15/06 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Ifk Mora 
15/06 20:00
FT 
 Enkoping
Hudiksvalls Forenade FF 
15/06 22:00
FT 
 Gamla Upsala
Ifk Lidingo 
15/06 22:00
FT 
 Kungsangens If
Sundbybergs 1
15/06 22:00
FT 
 Taby
Ifk Stocksund 
15/06 20:00
FT 
 Ifk Umea
Ifk Timra 
15/06 20:00
FT 
 Kramfors Alliansen
IFK Lulea 
15/06 20:00
FT 
 Gottne If
Sandviks Ik 1
15/06 22:00
FT 
 Ytterhogdal Ik
IFK Ostersund 
15/06 20:00
FT 
 Almeboda/linneryd
Nassjo Ff 
15/06 20:00
FT 
 Ifk Berga
Raslatt SK 
15/06 20:00
FT 
 IFK Hassleholm
Ifo Bromolla If 
15/06 19:00
FT 
 Newroz
Assyriska If I Norrkoping 
15/06 20:00
FT 
 Stockholm Internazionale
Enskede Ik 
15/06 22:30
FT 
 Tyreso Ff
Huddinge If 
15/06 18:30
FT 
 Qviding FIF
IS Halmia 
15/06 19:30
FT 
 Vinbergs If
Eslovs Bk 
15/06 20:00
FT 
 Onsala Bk
Rosengard 
15/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Stafsinge If 
15/06 22:30
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Ullared 
15/06 22:00
FT 
 Ik Frej Taby
Dalkurd Ff 
15/06 22:00
FT 
 IK Brage
Trelleborgs FF 1
15/06 22:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Norrby IF 
15/06 22:00
FT 
 Osters IF
Brommapojkarna 
16/06 00:00
FT 
 Degerfors IF
Vasteras 
15/06 22:00
FT 
 Ifk Norrkoping U19
Vasalunds If U19 3
15/06 18:45
FT 
 Khonkaen FC
Kasetsart 
15/06 19:00
FT 
 Udon Thani
Samut Sakhon 
15/06 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Thailand Honda Fc 
15/06 20:00
FT 
 Army United
Bangkok Glass 1
15/06 21:00
FT 
 Ubon Umt United
BEC Tero Sasana 
15/06 18:45
FT 
 Suphanburi
Samut Prakan City 
15/06 19:00
FT 
 Trat
Sukhothai 1
15/06 20:00
FT 
 PT Prachuap
Chiangrai United 
15/06 21:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chainat 
15/06 23:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Stade Tunisien 
15/06 23:00
FT 
 As Gabes
J.s. Kairouanaise 
15/06 23:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
C. A. Bizertin 
15/06 23:10
FT 
 Etoile Metlaoui
Us Tataouine 
16/06 07:45
FT 
 North Carolina Womens
Portland Thorns Fc Womens 
16/06 08:35
 
 Houston Dash Womens
Orlando Pride Womens 
16/06 10:05
 
 Seattle Reign Womens
Washington Spirit Womens 
16/06 10:05
FT 
 Utah Royals Womens
Sky Blue Fc Womens 
16/06 07:00
FT 
 Greenville Triumph
Lansing Ignite 
16/06 07:00
FT 
 Evergreen
Cedar Stars Rush 
16/06 07:00
FT 
 Lakeland Tropics
Weston Super Mare 
16/06 07:00
FT 
 Treasure Coast Tritons
The Villages 
16/06 07:30
FT 
 Atlanta Sc
Greenville 
16/06 08:00
FT 
 Forward Madison
Tucson 
16/06 08:00
FT 
1 Winnipeg
Thunder Bay Cold 
16/06 08:30
 
 Sonic Lehigh Valley
Des Moines Menace 
16/06 10:00
 
 Pdx
Ruth Portland 1
16/06 10:05
FT 
 Orange County Blues Fc
Albion Sc Pros 
16/06 02:00
FT 
 Beach Womens
La Salsa Womens 
16/06 04:20
FT 
 Old Dominion Cesena Womens
Philly Fever Womens 
16/06 07:00
FT 
 Charlotte Independence
Birmingham Legion 
16/06 07:00
FT 
 Ottawa Fury
Memphis 901 
16/06 07:30
FT 
 Loudoun United
Indy Eleven 
16/06 08:05
FT 
1 Bethlehem Steel
St Louis Lions 1
16/06 08:35
FT 
 Rio Grande Valley
Colorado Springs Switchbacks 
16/06 08:35
FT 
 Austin Bold
Tacoma Defiance 1
16/06 08:35
FT 
 Tulsa Roughnecks
El Paso Locomotive 
16/06 09:00
FT 
 Okc Energy
San Antonio 
16/06 10:30
FT 
 Las Vegas Lights
New Mexico United 
16/06 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Orange County Blues Fc 
16/06 10:30
 
 Reno 1868
LA Galaxy 2 1
15/06 21:00
FT 
 Kokand 1912
Dinamo Samarkand 
15/06 22:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Termez Surkhon 
15/06 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Sogdiana Jizak 
15/06 18:00
FT 
 Nam Dinh
Da Nang 
15/06 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Thanh Hóa 
15/06 21:00
FT 
 Netherlands (w)
Cameroon Womens 
16/06 03:00
FT 
 Canada womens
New Zealand (w) 
15/06 19:30
FT 
 Indonesia
Vanuatu 
15/06 20:30
FT 
 Cote d Ivoire
Uganda 
15/06 21:40
FT 
 Ghana
South Africa 
15/06 22:30
FT 
 Zlin
Spartak Trnava 
15/06 23:30
FT 
 NK Publikum Celje
Ferencvarosi TC 
16/06 01:00
FT 
 Kenya
Democratic Rep Congo 
16/06 08:00
FT 
1 Emelec
Barcelona Sporting Club 
15/06 19:30
AET 
 Mexico U22
Ireland U21 
90min [0-0], Penalty [4-3], Mexico U22 win
15/06 22:00
AET 
 Japan U22
Brazil U22 
90min [1-1], Penalty [4-5], Brazil U22 win
15/06 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Platinum 1
15/06 21:00
FT 
 Harare City
Vc Herentals 
15/06 21:00
FT 
 Black Rhinos Fc
Zpc Kariba 
15/06 21:00
 
 Chapungu
Yadah