livescore - live soccer scores

LiveScore 14 Jun 2019

15/06 02:30
AET 
 Italy U20
Ecuador U20 
90min [0-0], 120min [0-1], Ecuador U20 win
14/06 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare 
14/06 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Consadole Sapporo 
14/06 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Cerezo Osaka 
15/06 03:00
FT 
1 Instituto Deportivo Santiago
Comercio Central Unidos 
15/06 10:40
FT 
 Lambton Jaffas U20
Hamilton Olympic U20 
14/06 17:00
 
 Redlands United FC
Brisbane Olympic United FC 
14/06 18:00
FT 
 Hobart Zebras
Kingborough Lions 1
14/06 18:30
 
 Moreland Zebras
Moreland City 
14/06 18:30
 
 Oakleigh Cannons
Kingston City 
14/06 18:30
FT 
1 Dandenong City Sc
Green Gully Cavaliers 
14/06 16:15
 
 Oakleigh Cannons U20
Kingston City U20 
14/06 16:35
FT 
 Dandenong City U20
Green Gully Cavaliers U20 
15/06 11:30
 
 South Melbourne U20
Avondale U20 
14/06 18:30
FT 
 The Gap Bpl
Centenary Stormers 
14/06 18:30
 
 Adelaide Comets
Adelaide Olympic 
15/06 00:00
FT 
 Sv Donau
Slovan Hac 
15/06 00:00
FT 
 Sv Gerasdorf Stammer
Waf Brigittenau 
15/06 00:30
FT 
1 ATUS Ferach
Asko Gmund 
15/06 00:30
FT 
 Sv Innsbruck
Volders 
15/06 00:30
FT 
 Sv Kirchbichl
Union Innsbruck 1
15/06 00:30
FT 
 Sv Matrei
Sv Spittal 1
15/06 00:40
FT 
 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Su Rebenland 
15/06 01:00
FT 
 Sk Standra
Ask Klagenfurt 1
15/06 01:00
FT 
 Sv Feldkirchen
Svg Bleiburg 1
15/06 01:00
FT 
 Sk Furstenfeld
Tus Heiligenkreuz 
15/06 01:00
FT 
 Usv Mettersdorf
St Anna Am Aigen 
15/06 01:00
FT 
 Sv Lebring
Sv Lafnitz Ii 
15/06 01:00
FT 
 Usv Gnas
Esv Hitthaller St Michael 
14/06 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Neman Grodno 
15/06 01:45
FT 
 Gorodeya
Torpedo Minsk 
15/06 01:30
FT 
 Volta Redonda U20
Resende Rj U20 
15/06 02:00
FT 
 Bragantino SP Youth
Guarani SP Youth 
15/06 02:00
FT 
2 Desportiva Ferroviaria U20
Velo Clube Youth 
15/06 02:00
FT 
 Ituano Youth
Gremio Osasco Youth 
15/06 02:00
FT 
 Ponte Preta Youth
Xv De Piracicaba Youth 
15/06 02:00
FT 
 Bangu U20
Cabofriense U20 
15/06 02:00
FT 
 Gremio Maringa Pru19
Campo Mourao U19 
14/06 18:00
FT 
 Beijing Guoan
ShenHua SVA FC 
14/06 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Shandong Luneng 
14/06 20:00
FT 
 Shanghai SIPG
Guangzhou Evergrande 
14/06 22:00
FT 
 Vyskov
Uhersky Brod 
15/06 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Levadia Tallinn 
14/06 23:00
FT 
 Latvia womens
Estonia (w) 
15/06 02:00
FT 
 skala if
Ki Klaksvik 
14/06 16:00
 
1 Nadi
Lautoka 
15/06 00:00
FT 
 Peka
Savu 
15/06 00:00
FT 
 Raifu
Inter Turku 2 1
15/06 00:00
FT 
 Tips
PK-35 
15/06 00:00
FT 
 Hjs Akatemia
Fjk 
15/06 00:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Hyps Hyvinkaa 
15/06 00:15
FT 
 Puiu
Cle 
15/06 01:15
FT 
 Poxyt
Atlantis 
14/06 23:30
FT 
 TPS Turku
Musa 
14/06 22:00
FT 
 Baia Zugdidi
Spartaki Tskhinvali 
14/06 22:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Guria Lanchkhuti 
14/06 22:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
14/06 23:30
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dila Gori 
15/06 01:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
15/06 03:15
FT 
 Fylkir
Breidablik 
15/06 03:15
FT 
 Hafnarfjordur FH
Stjarnan 
15/06 03:15
FT 
1 Vikingur Reykjavik
HK Kopavog 
15/06 02:45
FT 
 Shelbourne
Drogheda United 
15/06 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Longford Town 
15/06 02:45
FT 
 Athlone
Cabinteely 
15/06 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Galway United 
15/06 02:45
FT 
 Wexford Youths
Limerick FC 
15/06 02:45
FT 
 St. Patrick's
Finn Harps 
15/06 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Cork City 
15/06 03:00
FT 
 Bohemians
Shamrock Rovers 
15/06 12:00
 
 Sony Sendai
Honda 
15/06 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Osaka 
14/06 23:00
FT 
1 Atlantas Klaipeda
Riteriai 
15/06 01:00
FT 
 Kauno Zalgiris
FK Zalgiris Vilnius 
14/06 21:00
FT 
 Kelantan FA
UiTM 
14/06 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Terengganu B 
14/06 21:00
FT 
1 Misc Mifa
Perak 
14/06 21:00
FT 
 Kedah
Pahang 
14/06 21:00
FT 
 Felda United FC
Selangor PKNS 
14/06 21:00
FT 
 Pknp
Johor 
15/06 10:00
AET 
 Cashmere Technical
Christchurch United 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3], Cashmere Technical win
15/06 10:00
FT 
 Stop Out
Wellington Olympic 
15/06 10:45
 
 Nomads
Twenty 11 
15/06 10:45
FT 
 Northern Afc
Queenstown Rovers 
15/06 01:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Donn 
15/06 01:30
FT 
 Skjervoy
IF Floya 
15/06 00:00
FT 
1 Strommen U19
Oppsal U19 
15/06 01:15
FT 
 Kfum U19
Skedsmo U19 
15/06 00:00
FT 
 Bron Radom
Huragan Morag 
15/06 00:00
FT 
 Olimpia Zambrow
Mlks Znicz Biala Piska 
15/06 01:00
FT 
 Polonia Warszawa
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
14/06 17:00
 
 Zenit Moskva
Vulkan 
14/06 21:55
 
 Letnii Dozhdik
Fsm 
15/06 00:20
FT 
 Ararat Moscow
Burevestnik 
14/06 23:30
FT 
 Ruzomberok B
Mfk Zarnovica 
14/06 23:30
FT 
 Spisska Nova Ves
Humenne 
15/06 00:00
FT 
1 Sarisske Michalany
Tesla Stropkov 1
14/06 21:00
 
 Senica U19
Msk Zilina U19 
15/06 08:30
FT 
 Brazil
Bolivia 
15/06 01:00
FT 
 Karlstad BK
Bk Forward 
15/06 01:00
FT 
 Fc Linkoping City
IF Sylvia 
15/06 01:30
FT 
 Umea FC
Bodens BK 
15/06 01:30
FT 
2 Valbo Ff
Kvarnsvedens IK 
15/06 01:00
FT 
 Syrianska
Jonkopings Sodra IF 
15/06 05:00
FT 
 Charlotte Eagles
Sc United Bantams 1
15/06 07:00
FT 
 Seacoast Utd Phantoms
Portland Phoenix 
15/06 07:30
FT 
 West Mass Pioneers
Ac Connecticut 1
15/06 07:30
FT 
 Carolina Discoveries
Dalton Red Wolves Sc 
15/06 08:05
FT 
 Mississippibrilla
Houston Dynamo 
15/06 09:30
FT 
 Park City Red Wolves
C Lola Pred U23 
15/06 10:00
FT 
 Tss
Nani Lian 
15/06 10:05
FT 
 Arizona
High Desert 
15/06 10:30
FT 
 Seattle Sounders U23
Portland Timbers U23 
15/06 07:00
FT 
 Charleston Fleet Womens
Beaufort County Womens 
15/06 10:35
FT 
 San Francisco Nighthawks Womens
Mvla Wolves Womens 
14/06 17:30
 
 HCMC 1 womens
Hanoi womens 
14/06 21:25
FT 
 Poland Beach Soccer
Greece Beach Soccer 
14/06 21:00
FT 
 Japan women
Scotland (w) 
15/06 00:00
FT 
 Jamaica (w)
Italy(w) 
15/06 03:00
FT 
 England (w)
Argentina women 
14/06 23:00
FT 
 Russia U19
Argentina U17 
14/06 16:00
FT 
 Slovakia Womens u19
Bosnia And Herzegovina Womens U19 
14/06 17:00
FT 
 Japan U16
Nigeria U17 
14/06 21:00
FT 
 Georgia (w)
United Arab Emirates Womens 
14/06 22:00
FT 
 Slovakia (w)
Poland (w) 
14/06 23:00
FT 
 Rotor Volgograd
Torpedo Armavir 
15/06 00:00
FT 
 Cameroon
Mali 
15/06 00:00
FT 
 Czech (w)
Russia (w) 
15/06 00:00
FT 
 Moldova (w)
Turkey (w) 
15/06 00:00
FT 
 Serbia (w)
Switzerland (w) 
15/06 00:30
FT 
 Mauritania
Madagascar 
15/06 01:00
FT 
 Tsv Germania Windeck
Viktoria Koln 
15/06 02:00
FT 
 Derry City
Cliftonville 
15/06 02:45
FT 
 Ballymena United
Uwic Inter Cardiff