livescore - live soccer scores

LiveScore 08 Jun 2019

08/06 23:30
FT 
 Usa U20
Ecuador U20 
09/06 02:30
AET 
 South Korea U20
Senegal U20 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-3], Penalty Kicks[3-2]
09/06 03:55
FT 
 San Jose Earthquakes
Dallas 
09/06 07:30
FT 
 Philadelphia Union
New York Red Bulls 
09/06 09:05
FT 
 Colorado Rapids
Minnesota United 
08/06 19:00
FT 
 Belarus U21
Gibraltar U21 
08/06 21:00
FT 
 Germany (w)
China (w) 
09/06 00:00
FT 
 Spain (w)
South Africa Womens 1
09/06 03:00
FT 
 Norway (w)
Nigeria Womens 
08/06 21:00
FT 
 Botswana
Zambia 
09/06 00:00
FT 
 Cr Belouizdad
Jsm Bejaia 
08/06 15:00
 
 Tuggeranong United
Riverina Rhinos 
08/06 15:30
 
 Monaro Panthers
Woden Valley 
08/06 14:00
FT 
1 Central Queensland
Brisbane Olympic United FC 
08/06 15:30
FT 
 Edgeworth Eagles
Broadmeadow Magic 
08/06 17:10
FT 
 Coomera
Logan Lightning 
08/06 17:10
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Manly United 
08/06 14:50
FT 
 Bonnyrigg White Eagles U20
Hills Brumbies U20 
08/06 15:00
FT 
 Blacktown Spartans U20
Macarthur Rams U20 
08/06 16:00
 
 Gold Coast United
SWQ Thunder 
08/06 17:00
FT 
 Peninsula Power
Eastern Suburbs 
08/06 12:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Launceston City 
08/06 12:40
FT 
 Riverside Olympic
Kingborough Lions 
08/06 14:30
FT 
 Clarence United
Hobart Olympia Warriors 
08/06 13:00
FT 
 Brunswick City
Langwarrin 
08/06 13:00
 
 Moreland City
Goulburn Valley Suns 
08/06 13:00
FT 
 Murray United
North Geelong Warriors 
08/06 13:00
FT 
2 Werribee City Sc
Eastern Lions Sc 
08/06 13:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Box Hill United Sc 
08/06 13:05
FT 
 Springvale White Eagles
Geelong Sc 
08/06 13:15
FT 
 Northcote City
St Albans Saints 
08/06 13:05
 
 Green Gully Cavaliers
Bentleigh Greens 
08/06 15:30
FT 
 Hume City
Altona Magic 
08/06 17:00
 
 Dandenong Thunder
Oakleigh Cannons 
08/06 17:30
 
 Kingston City
Avondale Heights 1
08/06 14:45
 
 Kingston City U20
Avondale U20 
08/06 15:00
 
 Dandenong Thunder U20
Oakleigh Cannons U20 
08/06 17:45
FT 
 Hume City U20
Altona Magic U20 
08/06 12:45
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Bayside United Womens 
08/06 13:05
Postp. 
 Calder United Sc Womens
Southern United Womens 
08/06 13:15
FT 
 Box Hill Womens
South Melbourne Womens 
08/06 15:00
 
 Acacia Ridge
Brisbane Knights 
08/06 15:20
FT 
 University of Queensland
The Gap Bpl 
08/06 16:00
FT 
 Caboolture
Toowong 
08/06 17:00
 
 Centenary Stormers
Grange Thistle 
08/06 13:30
FT 
 Adelaide Victory
White City Woodville 
08/06 13:30
FT 
 Cumberland United
Playford City Patriots 
08/06 13:30
 
 Modbury Jets
Western Strikers SC 1
08/06 13:30
 
 Salisbury United
Noarlunga United 
08/06 13:30
FT 
1 Sturt Lions
Seaford Rangers 1
08/06 13:30
 
 North Eastern Metrostars
Adelaide United U21 
08/06 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide Olympic 
08/06 13:30
 
 Campbelltown City SC
Para Hills Knights 
08/06 13:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Comets 
08/06 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Inglewood United U20 
08/06 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Sorrento U20 
08/06 13:00
FT 
 Armadale U20
Stirling Lions U20 
08/06 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Balcatta U20 
08/06 15:00
FT 
1 Mt Druitt Town Rangers U20
Manly United U20 
09/06 11:00
 
 Blacktown City U20
Sydney Olympic U20 
09/06 11:00
 
 South Coast Wolves U20
Sydney United 58 U20 
09/06 11:15
 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Sutherland Sharks U20 
08/06 15:00
 
 Armadale
Stirling Lions 1
08/06 15:00
 
 Cockburn City
Sorrento 
08/06 15:00
 
 ECU Joondalup
Perth SC 
08/06 15:00
 
 Perth Glory Am
Floreat Athena 
08/06 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Balcatta 
08/06 15:00
 
 Bayswater City
Inglewood United 
08/06 23:00
FT 
 Sv Leithaprodersdorf
Parndorf Ii 
08/06 22:00
FT 
 Fc Baranovichi
Rukh Brest 
08/06 22:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Fk Orsha 1
08/06 22:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Smorgon FC 
08/06 23:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Lida 1
08/06 19:00
FT 
 Rguor Minsk Womens
Minsk Womens 
08/06 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Flamengo Rj U20 
08/06 21:00
 
 Guarani SP Youth
Portuguesa Desportos U20 
08/06 21:00
FT 
 Palmeiras Youth
Sao Paulo U20 
08/06 23:45
FT 
 Serra Macaense U20
Duque De Caxias Rj U20 
09/06 02:00
FT 
1 Xv De Piracicaba Youth
Rio Claro Youth 1
09/06 02:00
FT 
 Guarani Rs U20
Novo Hamburgo Rs U20 
09/06 02:00
FT 
 Linense Sp Youth
Comercial Sp Youth 
09/06 02:00
FT 
 Penapolense Youth
Mirassol Youth 
09/06 02:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Santo Andre Youth 
09/06 02:00
FT 
 Desportivo Brasil U19
Audax Rio Rj U20 
09/06 02:00
FT 
 Ec Sao Bernardo U20
Santos Youth 
09/06 02:00
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Bragantino SP Youth 
09/06 02:00
FT 
 Primavera Youth
Taubate Youth 
09/06 02:00
FT 
 Velo Clube Youth
Capivariano Sp Youth 
08/06 22:00
 
 Juventus/sp Womens
Santos Womens 
09/06 03:30
FT 
 Palmeiras
Atletico Paranaense 
09/06 06:00
FT 
 Cruzeiro
Corinthians 
09/06 06:00
FT 
 Gremio
Fortaleza 1
09/06 06:30
FT 
 Ceara
Bahia 
09/06 08:00
FT 
 Avai
Sao Paulo 
08/06 22:00
 
1 Oeste FC
Figueirense (SC) 
09/06 03:30
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Operario Ferroviario Pr 
09/06 03:30
FT 
 Criciuma
Vila Nova (GO) 
09/06 05:00
FT 
 Coritiba (PR)
Parana 
09/06 07:30
FT 
 Sport Recife
Vitoria Salvador BA 
09/06 07:30
FT 
1 CRB (AL)
America Mineiro 
08/06 21:00
 
 Sao Joseense U19
Coritiba U19 
09/06 03:00
FT 
 Trasandino Los Andes
Everton CD 2
09/06 03:00
FT 
 Rangers Talca
Universidad de Chile 1
09/06 03:30
FT 
 Melipilla
Union Espanola 2
09/06 05:30
FT 
 Santiago Wanderers
Audax Italiano 
09/06 06:00
FT 
 Deportes Santa Cruz
O Higgins 
09/06 06:00
FT 
 Deportes Vallenar
Cobresal 
09/06 08:00
FT 
 La Serena
Univ. Catolica 
08/06 19:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Shanghai Shenxin 1
08/06 15:30
FT 
 Qingdao Jonoon
Hebei Jingying 
08/06 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Shenyang City Public 
08/06 15:30
FT 
1 Jinlin Baijia
Jiangsu Yancheng 
08/06 16:00
 
 Baotou Southern
Yanbian Beiguo 
08/06 16:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Lhasa City Ci 
08/06 16:00
FT 
 Hunan Billows
Guangxi Baoyun 
08/06 16:00
FT 
 Yunnan Kunglu
Nanjing Sand Leaves 
08/06 16:00
FT 
 Baoding Rongda
Qingdao Red Lions 
08/06 16:00
FT 
 Beijing Tech
Zibo Sunday 
08/06 19:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Wuhan Three Towns 
08/06 19:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Fujian Tianxin 
08/06 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
HeNan JianYe 
09/06 08:30
 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportivo Pasto 
08/06 23:00
FT 
 Zivanice
Jiskra Usti Nad Orlici 
08/06 16:30
FT 
 Havlickuv Brod
Afc Humpolec 
08/06 23:00
FT 
 Rymarov
Hlucin 
08/06 23:00
FT 
 Uhersky Brod
Viktoria Otrokovice 
08/06 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Vyskov 
08/06 23:00
FT 
1 Vrchovina
Dolni Benesov 
08/06 18:00
FT 
 Bsf
Ab Tarnby 
08/06 18:30
FT 
 Varde IF
Otterup 
08/06 19:00
FT 
 Viby
Lystrup If 
08/06 19:00
FT 
1 B 1908
Union Santa Fe 
08/06 19:00
FT 
1 Viborg 2
Naesby BK 
08/06 21:00
FT 
1 Djursland
Holstebro Bk 
08/06 17:00
FT 
 If Lyseng Womens
Fortuna Hjorring B Womens 
08/06 19:00
FT 
 Sundby Bk Womens
Damso Womens 
08/06 19:00
FT 
 Osterbro If Womans
Herlufsholm Gf Womens 
08/06 18:30
 
 Aarhus Agf U19
Lyngby U19 
08/06 19:00
FT 
 Aalborg Bk U19
Silkeborg If U19 
09/06 04:00
FT 
 Cd Puerto Quito
Manta 
08/06 18:00
FT 
 Tartu Sk 10 Premium Womens
Flora Tallinn Womens 
08/06 19:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
08/06 21:00
FT 
 Croatia
Wales 
08/06 21:00
FT 
 Iceland
Albania 
09/06 00:00
FT 
 Estonia
Northern Ireland 
09/06 00:00
FT 
 Azerbaijan
Hungary 
09/06 00:00
FT 
1 Moldova
Andorra 
09/06 00:00
FT 
 Russia
San Marino 
09/06 00:00
FT 
 Finland
Bosnia Herzegovina 
09/06 00:00
FT 
 Armenia
Liechtenstein 
09/06 02:45
FT 
 Belarus
Germany 
09/06 02:45
FT 
 Turkey
France 
09/06 02:45
FT 
 Scotland
Cyprus 
09/06 02:45
FT 
 Belgium
Kazakhstan 
09/06 02:45
FT 
 Greece
Italy 
09/06 11:00
FT 
 Ba
Nasinu 
09/06 11:05
FT 
 Suva
Tavua 
08/06 19:00
FT 
 Idrottsklubben Myran Women's
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
08/06 21:00
FT 
 Ons Womens
Honka Womens 
08/06 17:00
 
 Tips
Tups 
08/06 18:30
FT 
 PK-35
Ponnistajat 
08/06 19:00
FT 
 TP47 Tornio
As Moon 
08/06 19:30
FT 
 Inter Turku 2
Tove Pori 1
08/06 20:00
FT 
 I Jbk
Kps 
08/06 20:00
FT 
 Malmin Palloseura Helsinki
Puiu 
08/06 20:00
FT 
 Brandenburger Sc Sud 05
Hansa Rostock Ii 
08/06 20:00
FT 
 Lichtenberg 47
Hertha 06 Charlotten 
08/06 20:00
FT 
 Anker Wismar
Strausberg 
08/06 20:00
FT 
 Blaus Weiss 90 Berlin
1 Lok Stendal 
08/06 20:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
TSG Neustrelitz 
08/06 22:00
FT 
 Duren
Wegberg Beeck 1
08/06 22:00
FT 
 Bray Wanderers
Shelbourne 
08/06 22:00
FT 
 Bray Wanderers
Shelbourne 
09/06 00:00
FT 
 Drogheda United
Athlone 
09/06 00:00
FT 
 Drogheda United
Athlone 
09/06 01:30
FT 
 Limerick FC
Galway United 
09/06 01:30
FT 
 Limerick FC
Galway United 
09/06 02:00
FT 
 Cabinteely
Cobh Ramblers 
09/06 02:00
FT 
 Cabinteely
Cobh Ramblers 
09/06 02:30
FT 
 Longford Town
Wexford Youths 
09/06 02:30
FT 
 Longford Town
Wexford Youths 
09/06 02:00
FT 
 Shamrock Rovers
Derry City 
09/06 02:45
FT 
 Sligo Rovers
St. Patrick's 
09/06 03:00
FT 
 Finn Harps
Dundalk 
09/06 02:30
AET 
 Bisceglie 1913
Lucchese 
90min [1-0], 120min [1-0], Penalty [2-3], Lucchese win
08/06 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Yamagata Montedio 
08/06 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Okayama 
08/06 14:00
FT 
 Gifu
Albirex Niigata 
08/06 17:00
FT 
 Tokushima Vortis
Machida Zelvia 
08/06 17:00
FT 
 Omiya Ardija
Kyoto Purple Sanga 
08/06 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Yokohama 
08/06 18:30
FT 
 Ryukyu
Zweigen Kanazawa FC 
09/06 12:00
FT 
 Kagoshima United
Tokyo Verdy 
08/06 12:00
 
 Honda
Verspah Oita 
08/06 12:00
 
1 Osaka
Sony Sendai 
08/06 12:00
 
 Nara Club
Mio Biwako Shiga 
08/06 12:05
FT 
 Reinmeer Aomori
Suzuka Unlimited 
09/06 12:00
FT 
 Honda Lock SC
Maruyasu Industries 
09/06 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Matsue City 
09/06 12:00
 
 Veertien Kuwana
Imabari FC 
09/06 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Miyazaki 
08/06 13:00
 
 Tokyo U23
AC Nagano Parceiro 
09/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Fujieda Myfc 
09/06 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Azul Claro Numazu 
09/06 12:00
FT 
 Fukushima United FC
SC Sagamihara 
09/06 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Giravanz Kitakyushu 
08/06 13:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Iga Kunoichi (w) 
09/06 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Urawa Reds (w) 
09/06 12:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Nagano Parceiro (w) 
08/06 19:00
FT 
1 Grobina
Jdfs Alberts 
08/06 21:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Caramba/dinamo Riga 
08/06 19:00
FT 
1 Hegelmann Litauen
Kupiskis 
08/06 19:00
FT 
 Hegelmann Litauen
Kupiskis 
08/06 22:00
FT 
 Atomsfera Mazeikiai
Banga Gargzdai 
08/06 22:00
FT 
 Atmosfera Mazeikiai
Banga Gargzdai 
08/06 23:00
FT 
 Siauliai
Nevezis 
08/06 23:00
FT 
 Siauliai
Nevezis 
08/06 20:30
FT 
 Be Forward Wanderers
Dwangwa United 
08/06 20:30
FT 
 Mzuzu University
Azam Tigers 
09/06 03:30
FT 
 Rcoz Oued Zem
OCK Olympique de Khouribga 
08/06 20:30
FT 
2 Lienden
ASWH 
08/06 23:00
AET 
 Quick boys
Vv sint bavo 
90min [0-0], 120min [1-0], Quick boys win
09/06 09:00
FT 
 Napier City Rovers
Waterside Karori 
09/06 10:00
FT 
 Western Suburbs
Lower Hutt City 
08/06 22:00
 
 Kano Pillars
Ifeanyi Ubah 
09/06 00:00
FT 
 Lobi Stars
Enyimba International 
09/06 02:00
FT 
 Akwa United
Enugu Rangers International 1
08/06 20:00
FT 
 Senja
Baerum SK 
08/06 21:00
FT 
 Mjolner
Floro 
08/06 22:00
FT 
 Asane Fotball
Oppsal 
08/06 18:30
FT 
 IF Floya
Leknes 
08/06 19:00
FT 
 Vardeneset
Flint 
08/06 19:00
FT 
 Pors Grenland
Viking B 
08/06 19:00
FT 
 Djerv 1919
Sogndal B 
08/06 19:00
FT 
 Stromsgodset B
Stord IL 
08/06 19:30
FT 
 Sparta Sarpsborg B
SK Traeff 
08/06 20:00
FT 
 Lorenskog
Spjelkavik 
08/06 20:00
FT 
 Brodd
Mandalskameratene 
08/06 21:00
FT 
 Donn
Bryne B 
08/06 21:00
FT 
 Staal Jorpeland
Start Kristiansand B 
08/06 21:00
FT 
 Valerenga B
Tonsberg 
08/06 21:00
FT 
 Raufoss Il B
Verdal 
08/06 22:00
FT 
 Fana
Valdres 
08/06 22:00
FT 
 Kolstad
Brumunddal 
08/06 22:00
FT 
 Aalesund B
Herd 
09/06 02:15
FT 
 Deportivo Municipal
Carlos Manucci 
09/06 09:00
FT 
2 Academia Deportiva Cantolao
Melgar 
08/06 23:00
FT 
1 Alianza Lima Reserves
Union Comercio Reserves 1
09/06 04:30
FT 
2 Cd Coopsol
Juan Aurich 
08/06 17:00
FT 
 Kp Starogard Gdanski
Ks Mieszko Gniezno 
08/06 17:00
FT 
 Legia Warszawa B
Ursus Warszawa 
08/06 18:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Radunia Stezyca 1
08/06 22:00
FT 
 Chemik Bydgoszcz
Ks Wierzyca Pelplin 
08/06 22:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Kotwica Kolobrzeg 
08/06 23:00
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Ruch Zdzieszowice 1
08/06 23:00
FT 
 Czarni Polaniec
Spartakus Daleszyce 
08/06 23:00
FT 
 Hutnik Krakow
Sola Oswiecim 
08/06 23:00
FT 
 Gornik Walbrzych
Gawin Sleza Wroclaw 
08/06 23:00
FT 
 Mlks Znicz Biala Piska
Pelikan Lowicz 
08/06 23:00
FT 
 Piast Zmigrod
Gwarek Tarnowskie Gory 
08/06 23:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
08/06 23:00
FT 
 Ruch Radzionkow
Zaglebie Lubin B 
08/06 23:00
FT 
 Stal Rzeszow
Podhale Nowy 
09/06 00:00
FT 
 Sokol Ostroda
Olimpia Zambrow 
09/06 01:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Unia Skierniewice 1
08/06 17:00
 
 Azs Uj Krakow Womens
Biala Podlaska Womens 
08/06 21:00
 
 Gornik Leczna Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 1
08/06 22:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
08/06 22:00
FT 
 Uks Lodz Womens
Gks Katowice Womens 
08/06 22:00
 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Azs Wroclaw Womens 
08/06 19:00
 
1 Tyumen D
Tobol Tobolsk 
08/06 20:00
FT 
 Zvezda Irkutsk Womens
Chertanovo Moscow Womens 
08/06 16:55
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
08/06 17:00
 
 Msk Zilina U19
Spartak Trnava U19 
08/06 20:00
 
 Trencin U19
Tatran Presov U19 
08/06 19:15
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
09/06 02:30
FT 
 Almeria
Albacete 
09/06 02:30
FT 
 Deportivo La Coruna
Cordoba 
09/06 02:30
FT 
 Extremadura
Mallorca 
09/06 02:30
FT 
 Sporting de Gijon
Cadiz 
09/06 02:30
FT 
 Granada
Alcorcon 
09/06 02:30
FT 
 Malaga
Elche 
09/06 02:30
FT 
 Osasuna
Real Oviedo 
09/06 00:00
FT 
 UD Mutilvera
Marino luanco 
09/06 01:00
FT 
 Las Rozas
SD Logrones 
09/06 01:30
FT 
 CP Villarrobledo
G Segoviana 
08/06 18:00
FT 
 Bk Astrio
Hoganas Bk 
08/06 22:00
FT 
 Gefle IF
Sollentuna United FF 1
08/06 22:00
FT 
 Akropolis IF
Nykopings BIS 
08/06 22:00
FT 
 Bk Forward
Rynninge IK 
08/06 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Fc Linkoping City 
08/06 22:00
FT 
 Kristianstads FF
Utsiktens BK 
08/06 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Landskrona BoIS 2
08/06 22:00
FT 
 Torns IF
Assyriska Turab Ik Jkp 
08/06 22:00
FT 
 Eskilsminne IF
IFK Varnamo 
08/06 19:30
FT 
 Savedalens IF
Ifk Amal 
08/06 20:00
FT 
 Torslanda IK
Lidkopings 
08/06 21:00
FT 
 Grebbestads If
Stenungsunds If 
08/06 22:00
FT 
 Ik Gauthiod
Vanersborg 
08/06 22:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Vargarda Ik 
08/06 22:00
FT 
 Tidaholms
Nordvarmland Ff 
08/06 22:00
FT 
 Vanersborg
IFK Uddevalla 
08/06 20:00
FT 
 Gute
Valbo Ff 
08/06 20:00
 
 Sundbybergs
Gamla Upsala 
08/06 22:00
FT 
 Ifk Stocksund
Enkoping 
08/06 20:00
FT 
 IFK Lulea
Ytterhogdal Ik 
08/06 20:00
FT 
 IFK Ostersund
Anundsjo If 
08/06 19:00
FT 
 Nassjo Ff
Rappe Goif 
08/06 20:00
FT 
 Karlskrona
Osterlen Ff 
08/06 20:00
FT 
 Raslatt SK
IFK Hassleholm 
08/06 20:00
FT 
 Husqvarna FF
Ifk Berga 
08/06 20:00
FT 
 Enskede Ik
Assyriska FF 
08/06 20:00
 
 Huddinge If
Haninge 
08/06 22:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Tyreso Ff 1
08/06 22:00
FT 
 Assyriska If I Norrkoping
Varmbols Fc 
08/06 18:00
FT 
 Hittarps Ik
Angelholms FF 
08/06 20:00
FT 
 Ullared
Ifk Malmo 
08/06 20:00
FT 
 Assyriska Bk
Onsala Bk 
08/06 22:00
FT 
 IS Halmia
Bk Olympic 
08/06 22:00
FT 
 Eslovs Bk
Qviding FIF 
08/06 22:00
FT 
 Brommapojkarna
Mjallby AIF 
08/06 22:00
FT 
 Trelleborgs FF
Degerfors IF 
08/06 22:00
FT 
 Vasteras
Ik Frej Taby 
08/06 22:00
FT 
 Trelleborgs FF
Degerfors IF 
08/06 22:00
FT 
 Vasteras
Ik Frej Taby 
08/06 22:00
FT 
 Brommapojkarna
Mjallby AIF 
08/06 18:00
FT 
 Taby Is U19
Aik Solna U19 
08/06 16:30
FT 
 Thailand
India 
08/06 20:45
AET 
 Curacao
Vietnam 
90min [1-1], Penalty [5-4], Curacao win
08/06 22:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Chernomorets Odessa 
09/06 00:00
FT 
1 Volyn
Karpaty Lviv 
08/06 21:00
FT 
 Zhilstroy Kharkov Womens
Voshod Kherson Womens 
08/06 21:00
 
 Rampla Juniors Reserves
Defensor Sporting Reserve 1
09/06 02:00
FT 
2 Ia Sud America
Albion 2
09/06 02:00
FT 
1 Ca Atenas
Central Espanol 2
09/06 02:00
FT 
 Cs Cerrito
Torque 
09/06 02:00
FT 
 Ca Rentistas
Ca Bella Vista 1
09/06 02:00
FT 
 Villa Espanola
Tacuarembo 
08/06 20:05
 
 Danubio U19
Santiago Wanderers U19 
09/06 04:00
FT 
 Toronto 2
Lansing Ignite 
09/06 07:00
FT 
 Brooklyn Italians
New York Universe B Team 
09/06 09:30
FT 
 Oxnard Guerreros
As Los Angeles 
09/06 10:30
FT 
 Tucson
Richmond Kickers 
09/06 05:00
FT 
 Swope Park Rangers
Charlotte Independence 
09/06 07:00
FT 
 Pittsburgh Riverhounds
Ottawa Fury 
09/06 07:00
FT 
 Louisville City
Loudoun United 
09/06 07:30
FT 
 Charleston Battery
Birmingham Legion 
09/06 08:35
FT 
 Austin Bold
Portland Timbers 2 
09/06 08:35
FT 
 San Antonio
Reno 1868 
09/06 09:35
FT 
 El Paso Locomotive
LA Galaxy 2 1
09/06 09:35
FT 
 New Mexico United
Sacramento Republic 
09/06 10:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Rio Grande Valley 
09/06 10:30
FT 
 Fresno
Okc Energy 
09/06 10:30
 
 Las Vegas Lights
Orange County Blues Fc 1
08/06 19:00
 
 FK Haugesund
Sandnes Ulf 
08/06 19:45
FT 
 Singapore
Solomon Islands 
08/06 22:00
FT 
 Gorodeya
Torpedo Zhodino 
09/06 00:20
FT 
 Angola
Guinea Bissau 
08/06 21:00
FT 
 France U19
Guatemala U22 1
08/06 23:30
FT 
 Brazil U22
Qatar U22