livescore - live soccer scores

LiveScore 07 Jun 2019

07/06 21:30
FT 
1 Colombia U20
Ukraine U20 
08/06 00:30
FT 
 Italy U20
Mali U20 1
07/06 20:45
FT 
 Malaysia
Timor Leste 
08/06 07:05
FT 
 Toronto
Sporting Kansas City 
08/06 01:30
FT 
 Turkey U21
Albania U21 
07/06 23:00
AET 
 South Africa
Malawi 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-4]
08/06 01:55
AET 
 Lesotho
Zimbabwe 
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-5]
07/06 17:30
FT 
1 Gold Coast Knights
Brisbane Strikers 
08/06 08:00
FT 
 Kahibah
Valentine 
07/06 17:45
 
 Melbourne Knights
Heidelberg United 
07/06 18:15
FT 
 Pascoe Vale Sc
Dandenong City Sc 
07/06 16:15
FT 
 Pascoe Vale Sc U20
Dandenong City U20 
08/06 11:00
FT 
1 Green Gully Cavaliers U20
Bentleigh Greens U20 
08/06 11:35
FT 
 West Torrens Birkalla
Fulham United 
07/06 17:30
 
1 Adelaide Panthers
Croydon Kings 
07/06 18:45
 
 Adelaide City
West Adelaide 
08/06 00:00
FT 
 St Jakob/rosental
Asko Wolfnitz 
08/06 00:30
FT 
 Langenrohr
Sv Gaflenz 
08/06 00:30
FT 
 St Anna Am Aigen
Ask Voitsberg 
08/06 00:30
FT 
 Sv Frauental
Sc Liezen 
08/06 00:30
FT 
 Sv Wildon
Sk Furstenfeld 
08/06 00:30
FT 
 Usv Scheiblingkirchen Warth
Kottingbrunn 2
08/06 00:00
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Sv Leobendorf 
08/06 00:45
FT 
 SC Mannsdorf
Stpolten Youth 
08/06 00:45
FT 
 Fcm Traiskirchen
Sv Mattersburg Amateure 
08/06 00:45
FT 
 Team Wiener Linien
Wiener Sportklub 
08/06 00:00
FT 
 Sc Schwaz
Usk Anif 
08/06 00:00
FT 
 Svg Reichenau
Pinzgau Saalfelden 
08/06 00:00
FT 
 Bischofshofen
Vfb Hohenems 
08/06 00:15
FT 
 Dornbirn
Kufstein 
08/06 00:45
FT 
 Sv Seekirchen
Worgl 
08/06 00:45
FT 
 SC Kalsdorf
Union Gurten 
08/06 00:45
FT 
 Sv Lendorf
SV Allerheiligen 
08/06 00:45
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Vst Volkermarkt 
08/06 00:45
FT 
 Sturm Graz Amateur
Wsc Hertha Wels 1
08/06 00:45
FT 
 Grazer AK
Atsv Stadl Paura 
08/06 00:45
FT 
 Wels
SC Weiz 
08/06 07:30
FT 
 Vasco da Gama
Internacional RS 
08/06 06:15
FT 
 Londrina (PR)
Cuiaba (MT) 
08/06 08:30
FT 
 Ponte Preta
Botafogo Sp 
07/06 23:00
FT 
 Strani
Blansko 
07/06 23:30
FT 
 Velka Bites
Nove Sady 
08/06 00:00
FT 
1 Zenit Caslav
Kolin 1
08/06 00:00
FT 
1 Preddie J
Klatovy 
08/06 00:00
FT 
 Afk Tisnov
Sparta Brno 
08/06 01:00
FT 
 Taastrup
Gentofte Vangede If/gvi 
08/06 01:00
FT 
 Kolding Bk
Hedensted BK 
08/06 08:30
FT 
 Liga de Loja
Cds Santa Rita 
08/06 09:00
FT 
 Pottu Via Ho
Cd Independiente Juniors 
08/06 00:00
FT 
 Georgia
Gibraltar 
08/06 02:45
FT 
 Montenegro
Kosovo 
08/06 02:45
FT 
 Czech
Bulgaria 
08/06 02:45
FT 
 Ukraine
Serbia 
08/06 02:45
FT 
2 Lithuania
Luxembourg 
08/06 02:45
FT 
 Denmark
Ireland Republic 
08/06 02:45
FT 
 Sweden
Malta 
08/06 02:45
FT 
 Norway
Romania 
08/06 02:45
FT 
 Faroe Islands
Spain 
08/06 02:45
FT 
 Latvia
Israel 
08/06 02:45
FT 
1 Macedonia
Poland 
08/06 02:45
FT 
 Austria
Slovenia 
07/06 23:30
FT 
 Tampere
Ilves Tampere II 
08/06 00:00
FT 
 Vaajakoski
Sc Kufu-98 
07/06 23:30
FT 
 Ps 44 Valkeakoski
Fc Ilves-kissat 
08/06 00:00
FT 
 Hps
Hifk 2 
08/06 00:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Kuusysi 
08/06 00:00
FT 
 Virky
Kultsu 
08/06 00:15
FT 
 LPS Helsinki
Koips 
08/06 01:00
FT 
 Espoo 2
Atlantis 1
08/06 02:20
FT 
1 Spvg Frechen 20
Siegburger Sv 04 
08/06 02:00
FT 
1 Haukar
Thor Akureyri 
08/06 03:15
FT 
 Umf Afturelding
Magni 
08/06 03:15
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Fjolnir 
08/06 03:15
FT 
 Throttur
Leiknir Reykjavik 
08/06 03:15
FT 
 Kari Akranes
Umf Vidir 
08/06 03:15
FT 
 Tindastoll Neisti Womens
Fjolnir Womens 
08/06 03:15
FT 
 Valur (w)
Fylkir (w) 
08/06 00:30
FT 
 AS Roma U19
Chievo Youth 
08/06 12:00
 
 Honda
Verspah Oita 
08/06 12:00
 
1 Osaka
Sony Sendai 
08/06 12:00
 
 Nara Club
Mio Biwako Shiga 
07/06 22:00
FT 
 Dacia Buiucani
Sireti 
08/06 08:00
FT 
 Cashmere Technical
Nelson Suburbs 
08/06 10:30
 
 Miramar Rangers
Stop Out 
08/06 10:30
 
 Wellington United
Wellington Olympic 
08/06 10:45
FT 
 Selwyn United
Coastal Spirit 
08/06 10:45
FT 
 Nomads
Ferrymead Bays 
08/06 10:45
FT 
 Twenty 11
Western AFC 
08/06 11:00
FT 
 Wairarapa United
North Wellington Afc 
08/06 11:00
FT 
 Central United
Melville United 
07/06 16:00
 
 Kano Pillars
Enyimba International 
07/06 19:00
FT 
 Molde B
Krakeroy IL 
07/06 23:30
FT 
 Gjelleraasen Il
Bodo Glimt 2 
08/06 01:00
FT 
 Brann B
Os Turn Fotball 
08/06 01:00
FT 
 Drobak-Frogn IL
Mjondalen If B 
08/06 01:15
FT 
 Tromso B
Skjervoy 
08/06 01:00
FT 
 Skedsmo U19
Skeid Oslo U19 
08/06 02:15
FT 
 Alianza Lima
Deportivo Union Comercio 1
08/06 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Alianza Universidad 
07/06 23:00
FT 
 Cesar Vallejo Reserves
Alianza Universidad Reserves 
07/06 23:00
FT 
 Mks Elk
Sokol Aleksandrow Lodzki 
07/06 19:00
FT 
 Tom Tomsk II
Rassvet Krasnoyarsk 
07/06 19:30
FT 
 Novokuzneck
Shakhta Raspadskaya 
07/06 21:00
 
 Cska Moscow Womens
Ryazan Womens 
08/06 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Womens
Yenisey Krasnoyarsk Womens 
07/06 23:30
FT 
 Msk Fomat Martin
Ruzomberok B 
08/06 00:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Reus Deportiu 
08/06 01:00
FT 
 Atvidabergs FF
Oskarshamns AIK 
08/06 01:00
FT 
 Friska Viljor
Kramfors Alliansen 
08/06 01:30
FT 
 Vasalunds If U19
Gefle If U19 
07/06 21:30
FT 
 Ca River Plate Reserves
Racing Club De Montevideo Reserves 
08/06 06:30
FT 
 Holland Cincinnati Lion
Chicago Fire Premier 
08/06 07:00
FT 
 Buffalo
Erie Commodores 
08/06 07:30
FT 
 Orlando City u23
Forward Madison 
08/06 09:00
FT 
 Kjrsl
Seattle Sounders U23 
08/06 10:00
FT 
 Hippocampus Of Southern California
Santa Cruz Breakers 
08/06 07:30
FT 
 Atlanta United 2
New York Red Bulls B 
08/06 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Tulsa Roughnecks 
08/06 03:00
FT 
 France (w)
South Korea womens 
07/06 17:00
FT 
 Tajikistan U17
Kyrgyzstan U18 1
07/06 17:00
FT 
1 Armenia U18
Iran U18 
08/06 00:00
FT 
 Turkey U18
Greece U18 
07/06 14:00
 
 Fiji
Tahiti 
07/06 16:30
FT 
 Thailand U22
Indonesia U22 
07/06 19:00
FT 
 South Korea
Australia 
07/06 19:35
FT 
 China
Philippines 1
07/06 19:45
FT 
 Singapore U22
Philippines U22 
07/06 20:00
FT 
 Latvia U19
Latvia U19 
07/06 21:00
FT 
 Vietnam U23
Myanmar U23 
07/06 21:30
FT 
 Dinamo Batumi
Kolkheti Poti 
07/06 22:00
FT 
 Inter Milan U19 Ii
Torino U19 Ii 
07/06 22:00
FT 
 Tajikistan
Afghanistan 
07/06 23:00
FT 
 Uzbekistan
North Korea 
07/06 23:00
FT 
 Estonia U19
Lithuania U19 1
07/06 23:00
FT 
 Denmark U20
Iceland U21 
07/06 23:00
FT 
 Romania U18
Georgia U19 
08/06 00:00
FT 
 Cote d Ivoire
Comoros 
08/06 00:30
FT 
 Sweden U21
Norway U21 
08/06 01:00
FT 
 Switzerland U21
Slovenia U21 
08/06 02:00
FT 
 Kenya
Madagascar 
08/06 02:00
FT 
 Guinea
Gambia 
08/06 02:15
FT 
 Tunisia
Iraq 
08/06 02:30
FT 
 Slovakia
Jordan 
08/06 04:30
FT 
 Dominican Republic U23
Cuba U23 
08/06 07:15
FT 
 Uruguay
Panama 
08/06 08:25
FT 
 Argentina
Nicaragua 
07/06 23:05
FT 
 Portugal U19
Japan U22 
08/06 02:30
FT 
 Chile U22
England U20