livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Jun 2019

02/06 23:30
FT 
 Poland U20
Italy U20 
03/06 02:30
AET 
 Colombia U20
New Zealand U20 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4]
02/06 19:00
FT 
 Tom Tomsk
Ufa 1
02/06 22:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Volga Olimpiets 
03/06 04:00
FT 
 Minnesota United
Philadelphia Union 
03/06 10:35
FT 
 LA Galaxy
New England Revolution 
02/06 16:00
FT 
1 Jeonbuk Hyundai Motors
Sangju Sangmu Phoenix 
02/06 16:00
FT 
 Gyeongnam
Seoul 
02/06 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Daegu 
02/06 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Gangwon 
02/06 21:00
AET 
 South Africa
Botswana 
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-5]
03/06 01:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
KF Tirana 
03/06 05:45
FT 
 Boca Juniors
Tigre 
03/06 02:45
FT 
1 San Jorge Tucuman
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
03/06 03:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Deportivo Madryn 
03/06 03:30
FT 
 Club Atletico Guemes
Ca Atenas 
02/06 13:00
 
1 Cooma Tigers
Gungahlin United 
02/06 14:00
FT 
 Sydney Olympic
Ted Reiter Mountain City Rovers 
02/06 14:30
 
 Rockdale City Suns
Marconi Stallions 
02/06 15:00
 
 Hakoah Sydney
Sutherland Sharks 
02/06 15:00
 
 Sydney United
Blacktown City Demons 
02/06 14:30
 
 Brisbane City SC
Gold Coast United 
02/06 17:05
 
 Brisbane Roar Am
Sunshine Coast 
02/06 12:30
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Hobart Zebras 
02/06 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Geelong Sc 1
02/06 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Springvale White Eagles 
02/06 14:15
 
 Oakleigh Cannons
Hume City 
02/06 16:00
 
 Bentleigh Greens
Pascoe Vale Sc 
02/06 14:00
FT 
 Bentleigh Greens U20
Pascoe Vale Sc U20 
02/06 16:00
 
1 Brisbane Knights
Bayside United 
02/06 12:30
 
 Rockdale City Suns U20
Marconi Stallions U20 1
02/06 13:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Blacktown City U20 
02/06 13:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Sutherland Sharks U20 
02/06 16:15
 
 Slovan Hac
Post Sv Wien 
02/06 16:15
 
 Sr Donaufeld Wien
Ask Elektra 
02/06 16:30
FT 
 Waf Brigittenau
Wiener Viktoria 
02/06 17:00
FT 
 SV Gallizien
Dsg Sele Zell 
02/06 19:30
FT 
 Natters
Union Innsbruck 
02/06 22:30
FT 
1 Dsg Ledenitzen
Sv Sachsenburg 
02/06 22:30
FT 
1 Sc Globasnitz
Sv Ruden 
02/06 23:00
 
 Asko Kottmannsdorf
Sk Treibach 
02/06 20:55
 
 St Polten Womens
Usc Landhaus Womens 
03/06 06:00
FT 
 Weymouth Wales
Brittons Hill 
02/06 23:00
FT 
 Krumkachy
Fc Baranovichi 1
02/06 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Minsk 
02/06 23:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Brest 
03/06 00:45
FT 
 Neman Grodno
Slavia Mozyr 
02/06 19:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Rguor Minsk Womens 
02/06 21:00
FT 
 Flamengo Rj U20
Vasco Da Gama Youth 
03/06 02:00
FT 
 Sao Bento Sp Youth
Osto Youth Team 
02/06 22:00
FT 
 Botafogo
Vasco da Gama 
03/06 03:00
FT 
 Ceara
Santos 
03/06 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Fluminense 1
03/06 03:00
FT 
1 Sao Paulo
Cruzeiro 
03/06 06:00
FT 
 Chapecoense
Palmeiras 
03/06 06:00
FT 
 Atletico-MG
CSA Alagoas AL 
03/06 06:00
FT 
 Internacional RS
Avai 
02/06 22:00
FT 
 Santos Sp Womens
Sao Jose Dos Campos Womens 
03/06 03:00
FT 
 Huadiwei Sub
Melipilla 
03/06 04:00
FT 
 Rangers Talca
Deportes Temuco 
03/06 05:30
FT 
1 Union San Felipe
La Serena 
03/06 00:00
FT 
 Deportes Concepcion
Brujas 1
02/06 16:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Guizhou Hengfeng 
02/06 16:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Suzhou Dongwu 
02/06 19:00
FT 
 Wuhan Three Towns
Zhejiang Yiteng 
02/06 15:00
FT 
 Dalian Yifang
Shanghai SIPG 
02/06 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Guangzhou Evergrande 
02/06 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Beijing Guoan 
03/06 06:15
FT 
 Deportes Quindio
Deportivo Pereira 
03/06 06:15
FT 
 Boyaca Chico
Llaneros de Guanare 1
02/06 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Sokol Brozany 
02/06 16:15
 
 Unicov
Slavia Kromeriz 1
03/06 00:30
FT 
 Vysocina Jihlava
Mfk Karvina 
03/06 00:30
FT 
 Marila Pribram
Brno 
02/06 17:00
FT 
 Ab Tarnby
IF Skjold Birkerod 
02/06 19:00
FT 
 Holbaek
Taastrup 
02/06 22:00
FT 
 Vendsyssel
Lyngby 
03/06 00:00
FT 
 Viborg
Hobro I.K. 
03/06 04:00
FT 
 Manta
Liga de Loja 
03/06 04:00
FT 
 Cd Clan Juvenil
Cd Puerto Quito 
02/06 20:00
FT 
 Kuressaare
Flora Tallinn 
03/06 00:00
FT 
 Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond 
03/06 00:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Rakvere Flora 
03/06 00:00
FT 
1 Parnu Linnameeskond
Tallinna Jk Legion 
02/06 18:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Keila Jk 
02/06 18:00
FT 
 Parnu Jk
Viimsi Mrjk 
03/06 00:00
FT 
 Nomme Jk Kalju Ii
Nomme United 
02/06 20:00
FT 
 Dedebit
Saint George 
02/06 22:00
FT 
 IF Fuglafjordur
B36 Torshavn 
02/06 22:00
FT 
 Vikingur Gotu
skala if 
02/06 22:30
FT 
 Ki Klaksvik
Ab Argir 
02/06 23:30
FT 
 JIPPO
Lahden Reipas 
02/06 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Njs Nurmijarvi 
02/06 23:30
FT 
 Viikingit
Pepo 
02/06 23:30
FT 
 Jazz Pori
Kaapo[kaarinan Pojat] 
02/06 23:30
FT 
 Fc Espoo
P-iirot 
02/06 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Tampere 
02/06 23:30
FT 
 Kapa Helsinki
Eps Espoo 
02/06 20:00
FT 
 Oulun Ls
Vaajakoski 
02/06 23:30
FT 
 Kajha
Js Hercules 
02/06 23:30
FT 
 Rops 2
Pk-37 
02/06 22:00
FT 
 Peimari United
Maps Masku 
02/06 23:30
AET 
1 IFK Mariehamn
Lahti 
90min [1-1], 120min [3-1], IFK Mariehamn win
02/06 23:30
FT 
 Honka
Kpv 
02/06 23:30
FT 
 KuPS
SJK Seinajoki 
02/06 23:30
FT 
 Tpv Tampere
Ac Kajaani 
02/06 23:30
FT 
 AC Oulu
Mypa 
02/06 23:30
FT 
 TPS Turku
Jaro 
02/06 23:30
FT 
 TPS Turku
Jaro 
02/06 23:30
FT 
 Tpv Tampere
Ac Kajaani 
02/06 23:30
FT 
 AC Oulu
Mypa 
03/06 00:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Le Mans 
03/06 03:15
FT 
 Dijon
Lens 
02/06 21:30
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Samtredia 
02/06 21:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
02/06 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
Metalurgi Rustavi 
03/06 01:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Saburtalo Tbilisi 
02/06 19:55
 
 Strausberg
Lichtenberg 47 
02/06 20:00
FT 
 Torgelower Sv Greif
Hertha Zehlendorf 
02/06 20:00
FT 
 Hansa Rostock Ii
Greifswalder 
02/06 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena Ii
Wacker Nordhausen 2 
02/06 20:00
FT 
 Sv Breinig
Ssv Merten 
02/06 20:00
 
 Hertha 06 Charlotten
Altludersdorf 
02/06 20:00
FT 
 Sc Staaken
Blaus Weiss 90 Berlin 
02/06 20:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Eilenburg 
02/06 20:00
FT 
 Vfc Plauen
Sv Blau Weiss Zorbau 
02/06 20:00
FT 
 Vfb 1921 Krieschow
Fsv Luckenwalde 
02/06 20:05
 
 TeBe Berlin
Anker Wismar 1
02/06 20:05
FT 
 Stuttgarter Kickers
Sv Rochling Volkling 
02/06 20:55
FT 
 Ssvg Velbert
Monheim 
02/06 20:55
FT 
 VFB Homberg
Sc Union Nettetal 
02/06 21:00
 
 Sc Dusseldorf West
Turu Dusseldorf 
02/06 21:00
 
 Schwarz-Weiss Essen
Vfb Speldorf 
02/06 21:00
FT 
 Vfl Alfter
Vfl Vichttal 
02/06 21:00
FT 
 Fsv Duisburg
VfB Hilden 
02/06 21:00
FT 
 SF Baumberg
Sc Velbert 
02/06 21:05
 
 Bocholt
Ratingen Sv 
02/06 21:15
 
 Blau Weib Friesdorf
Hennef 05 
02/06 21:30
FT 
 Siegburger Sv 04
Sv Deutz 05 
03/06 06:20
FT 
 CD Olimpia
CD Motagua 
02/06 23:25
FT 
 Deac
Salgotarjan Btc 
02/06 20:00
 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Ferencvarosi Tc Womens 
02/06 22:00
FT 
 Viktoria Fc Szombathely Womens
Diosgyori Vtk Womens 1
03/06 00:00
FT 
 Thor Akureyri
Throttur 
02/06 20:00
FT 
 Umf Vidir
Volsungur Husavik 
03/06 00:00
FT 
1 KR Reykjavik
Ka Akureyri 
03/06 00:00
FT 
1 IBV Vestmannaeyjar
IA Akranes 
03/06 01:00
FT 
 Breidablik
Hafnarfjordur FH 
03/06 03:15
FT 
 HK Kopavog
Fylkir 
03/06 03:15
FT 
 Stjarnan
Valur 
02/06 22:00
FT 
 Augnablik Womens
Tindastoll Neisti Womens 
03/06 03:15
FT 
 Hellas Verona
Cittadella 2
02/06 22:05
FT 
 Lecco
Avellino 
02/06 12:05
FT 
 Avispa Fukuoka
Omiya Ardija 
02/06 13:00
FT 
1 Zweigen Kanazawa FC
Tokushima Vortis 
02/06 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Kagoshima United 
02/06 13:00
FT 
 Yokohama
Ryukyu 
02/06 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kyoto Purple Sanga 
02/06 15:00
FT 
 Machida Zelvia
Tochigi SC 
02/06 15:00
FT 
 JEF United Ichihara
V-Varen Nagasaki 
02/06 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Mio Biwako Shiga 
02/06 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Honda Lock SC 
02/06 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Fukushima United FC 1
02/06 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Yokohama Scc 
02/06 13:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Kataller Toyama 
02/06 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Fujieda Myfc 
02/06 15:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Roasso Kumamoto 
02/06 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Vegalta Sendai (w) 
02/06 20:20
 
 Ulinzi Stars Nakuru
Mount Kenya United 
02/06 16:00
FT 
 Seoul E Land
Asan Mugunghwa 
02/06 18:00
FT 
 Anyang
Gwangju 
02/06 23:00
FT 
 Baltija Panevezys
Atlantas Klaipeda 
02/06 23:00
FT 
1 Trakai Ii
Kupiskis 
02/06 23:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Dainava Alytus 
02/06 23:30
FT 
 Rudar Pljevlja
Bokelj Kotor 
03/06 09:30
AET 
1 Lower Hutt City
Sc Victoria University 
90min [1-1], 120min [3-3], Penalty [4-2], Lower Hutt City win
03/06 10:00
FT 
 Cashmere Technical
Nomads 
03/06 10:00
FT 
 Western Suburbs
Waterside Karori 
03/06 10:00
FT 
 Western AFC
Christchurch United 
03/06 10:00
FT 
 Upper Hutt City
Seatoun Afc 
03/06 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Tawa 
03/06 10:00
FT 
 Miramar Rangers
Island Bay United 
03/06 10:45
FT 
 Green Island
Caversham 
02/06 20:00
FT 
 Bryne
Brattvag 
02/06 20:00
FT 
 Sola
Stjordals Blink 
02/06 21:00
FT 
 FK Vidar
IL Hodd 
02/06 22:00
FT 
 Egersunds IK
Arendal 1
03/06 00:00
FT 
 Levanger
Byasen Toppfotball 
02/06 23:00
FT 
 Mjolner
Odd Grenland B 
03/06 00:00
FT 
 Grorud IL
Kjelsas IL 
02/06 20:00
FT 
 Tonsberg
Ready 
02/06 21:00
FT 
 IF Floya
Skjetten Fotball 
02/06 21:00
FT 
 Kongsvinger Il B
Steinkjer 
02/06 21:00
FT 
 Lillestrom B
Melbo 
02/06 23:30
FT 
1 SK Traeff
Lorenskog 
03/06 00:00
FT 
 Lokomotiv Oslo
Frigg 
03/06 00:00
FT 
 Lyn Oslo
Orn-Horten 
03/06 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Skeid Oslo 
03/06 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Strommen 
03/06 00:00
FT 
 HamKam
Jerv 
03/06 00:00
FT 
 Raufoss
Tromsdalen UIL 
03/06 00:00
FT 
 KFUM Oslo
Notodden FK 
03/06 00:00
FT 
 Aalesund
Ullensaker/Kisa IL 
03/06 02:00
FT 
 Sandefjord
Sogndal 
02/06 22:00
FT 
 Kristiansund Bk U19
Lillestrom U19 
02/06 22:00
FT 
 Mjondalen U19
Tromso U19 
02/06 23:00
FT 
 Molde U19
Stromsgodset U19 
03/06 05:00
FT 
 12 De Octubre
Independiente Fbc 
03/06 00:15
FT 
 Deportivo Union Comercio
Real Garcilaso 
03/06 02:30
FT 
 Dep. San Martin
Deportivo Municipal 
03/06 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Sporting Cristal 
03/06 07:00
FT 
 Universitario de Deportes
Utc Cajamarca 
02/06 21:30
FT 
 Union Comercio Reserves
Real Garcilaso Reserves 
03/06 02:00
FT 
2 Alianza Universidad Reserves
Sporting Cristal Reserves 2
03/06 02:00
FT 
 Atletico Grau
Cd Coopsol 1
03/06 04:30
FT 
 Union Huaral
Alianza Atletico 
03/06 04:30
FT 
 Cienciano
Comerciantes Unidos 
03/06 04:30
FT 
 Club Deportivo Sport Loreto
Santa Rosa Pucallpa 
02/06 17:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Legia Warszawa B 1
02/06 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Sokol Ostroda 
02/06 22:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
02/06 22:10
FT 
 Swit Skolwin
Gwardia Koszalin 
02/06 23:00
FT 
 Spartakus Daleszyce
Wisla Pulawy 
03/06 02:10
FT 
 Gaz Metan Medias
Concordia Chiajna 
02/06 16:00
 
 Fairplay Bucuresti Womens
Independenta Baia Mare Womens 
02/06 21:00
FT 
 Rotor Volgograd B
FK Zvezda Ryazan 
02/06 22:00
FT 
 FK Kaluga
FK Khimik Novomoskovsk 
02/06 22:00
FT 
 Khimki Reserve
Torpedo Moscow 
02/06 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Sokol 
02/06 22:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Kvant Obninsk 
02/06 22:05
FT 
 Saturn
Strogino Moscow 
02/06 21:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Luki Energiya 
02/06 22:00
FT 
 Kazanka Moscow
Leningradets 
02/06 22:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Znamya Truda 1
02/06 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Pskov 747 
02/06 21:30
FT 
 Partizan Belgrade U19
Spartak Subotica U19 
02/06 23:00
FT 
 Gorica
Tabor Sezana 
03/06 00:00
FT 
 Las Palmas
Almeria 
02/06 17:00
FT 
 Getafe B
Cd Lealtad 
02/06 17:30
FT 
 Cacereno
Sd Formentera 
02/06 18:00
FT 
 Osasuna B
Cadiz B 
02/06 18:00
FT 
 Las Rozas
Atletico Saguntino 
02/06 18:00
FT 
 Mallorca B
Beti Kozkor Ke 
02/06 23:00
FT 
 Marino luanco
Sd San Ignacio 1
03/06 00:00
FT 
 Bergantinos
Cd Covadonga 
03/06 00:00
FT 
 Caudal
Unión Viera 
03/06 01:00
FT 
 U.M. Escobedo
Yeclano Deportivo 
03/06 01:00
FT 
 Orihuela CF
Sd Tarazona 
03/06 01:00
FT 
1 L'Hospitalet
Algeciras 
03/06 01:00
FT 
 Sestao
Toledo 1
03/06 01:30
FT 
 Arandina
Real Zaragoza B 
03/06 01:30
FT 
 Compostela
Alaves B 2
03/06 01:30
AET 
 Merida Ad
Ud Socuellamos 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [7-6], Merida Ad win
03/06 02:00
FT 
 Real Jaen CF
Racing de Ferrol 
03/06 02:00
FT 
 CD Olimpic Xativa
CP Villarrobledo 
02/06 21:00
FT 
 afc eskilstuna
IFK Norrkoping 
02/06 21:00
FT 
1 Elfsborg
Hacken 
02/06 21:00
FT 
 AIK Solna
Hammarby 
02/06 23:30
FT 
 Helsingborg IF
Malmo 
02/06 21:00
FT 
 Akropolis IF
Tegs Sk 
02/06 21:00
FT 
2 Rynninge IK
Karlslunds If Hfk 
02/06 21:10
FT 
 Karlstad BK
Bodens BK 
02/06 22:00
FT 
 Carlstad United BK
Fc Linkoping City 
02/06 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
IF Sylvia 
02/06 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Sandvikens IF 
02/06 23:30
FT 
 Umea FC
Gefle IF 
02/06 20:00
FT 
 Lindome GIF
Atvidabergs FF 
02/06 20:00
 
 Lunds BK
Tvaakers IF 
02/06 21:00
FT 
 Utsiktens BK
Torns IF 
02/06 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
IK Oddevold 
02/06 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
Kristianstads FF 
02/06 22:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Trollhattan 
02/06 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Ljungskile SK 
02/06 23:00
FT 
 Skovde AIK
Eskilsminne IF 
02/06 21:00
 
 Nordvarmland Ff
Torslanda IK 
02/06 21:00
FT 
 Vanersborg
Savedalens IF 
02/06 23:00
FT 
 Vargarda Ik
Ik Gauthiod 
02/06 23:00
FT 
 Lidkopings
Grebbestads If 
03/06 00:00
FT 
1 Stenungsunds If
Orebro Syrianska If 
02/06 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Sundbybergs 
02/06 21:00
FT 
 Gamla Upsala
Kvarnsvedens IK 
02/06 21:00
FT 
 Enkoping
Ifk Mora 
02/06 21:00
FT 
 Valbo Ff
Kungsangens If 
02/06 22:00
FT 
 Skiljebo SK
Ifk Stocksund 
02/06 22:30
FT 
 Gute
Hudiksvalls Forenade FF 
02/06 20:00
FT 
 Pitea If
Ifk Timra 
02/06 20:00
FT 
 Anundsjo If
IFK Lulea 
02/06 20:00
FT 
 Gottne If
IFK Ostersund 
02/06 21:00
FT 
 Ytterhogdal Ik
Friska Viljor 
02/06 21:00
FT 
 Kramfors Alliansen
Skelleftea Ff 
02/06 21:00
 
 Osterlen Ff
Hassleholms If 
02/06 21:00
FT 
 Ifk Berga
Nassjo Ff 
02/06 21:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Raslatt SK 
02/06 23:00
FT 
 IFK Hassleholm
Husqvarna FF 
02/06 19:00
FT 
 Motala AIF
Enskede Ik 
02/06 20:00
FT 
 Haninge
Stockholm Internazionale 1
02/06 22:00
FT 
 Tyreso Ff
Assyriska If I Norrkoping 
02/06 23:00
 
 Varmbols Fc
Afk Linkoping 
02/06 18:30
FT 
 Qviding FIF
Stafsinge If 
02/06 20:00
FT 
 Bk Olympic
Onsala Bk 
02/06 21:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Assyriska Bk 
02/06 21:00
FT 
2 Varbergs BoIS FC
GAIS 
02/06 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Trelleborgs FF 
02/06 20:00
FT 
 Angelholms Ff U19
Trelleborg U19 
03/06 02:00
FT 
1 Danubio FC
Boston River 1
03/06 02:00
FT 
2 Ca River Plate
Liverpool P 
03/06 03:00
FT 
 Cerro Largo
CA Penarol 
02/06 21:05
 
 Atletico Fenix Reserve
Rampla Juniors Reserves 
03/06 02:00
FT 
 Ca Bella Vista
Ca Villa Teresa 
03/06 08:00
FT 
 Orange County Blues U23
Golden State Force 
03/06 08:00
FT 
 Chicago Fire Premier
Dayton Dutch Lions 
03/06 09:00
FT 
 San Ramon Womens
Mvla Wolves Womens 
03/06 09:00
FT 
 Golden State Womens
La Salsa Womens 
03/06 02:00
FT 
 Ottawa Fury
Charlotte Independence 2
03/06 05:00
FT 
 Estudiantes Merida
Aragua 
02/06 16:55
FT 
 Hue FC
An Giang 
02/06 17:00
FT 
 Hue FC
An Giang 
02/06 18:00
FT 
 Long An
Phu Dong 1
02/06 18:00
FT 
 Ha Tinh
Cần Thơ 
02/06 18:00
FT 
 Long An
Phu Dong 
02/06 18:00
FT 
 Ha Tinh
Cần Thơ 
02/06 19:50
FT 
 Spain (w)
Japan women 
02/06 22:00
FT 
 Malaysia
Nepal 
03/06 01:00
FT 
 Luxembourg
Madagascar 
03/06 02:00
FT 
 Turkey
Uzbekistan 
03/06 03:00
FT 
 France
Bolivia 
03/06 03:15
FT 
 South Africa Womens
Norway (w) 
03/06 05:00
FT 
 El Salvador
Haiti 
03/06 08:00
FT 
1 Bdf Sport Programme
Ellerton 2
02/06 21:30
FT 
 France U19
Qatar U22 
03/06 01:00
FT 
 Brazil U22
Guatemala U22 
02/06 21:00
 
 Caps United Fc
Chicken Inn 
02/06 21:00
FT 
 Highlanders Fc
Zpc Kariba 
02/06 21:00
FT 
 Triangle Fc
Mushowani Stars