livescore - live soccer scores

LiveScore 01 Jun 2019

02/06 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Liverpool 
02/06 05:00
FT 
 Montreal Impact
Orlando City 
02/06 06:15
FT 
 Atlanta United
Chicago Fire 
02/06 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Real Salt Lake 
02/06 07:30
FT 
 Columbus Crew
New York City 
02/06 08:00
FT 
 DC United
San Jose Earthquakes 
02/06 08:30
FT 
 Colorado Rapids
Cincinnati 
02/06 08:30
FT 
 Houston Dynamo
Sporting Kansas City 
02/06 09:45
FT 
 Dallas
Seattle Sounders 
02/06 10:45
FT 
 Portland Timbers
Los Angeles 
01/06 13:00
FT 
1 Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima 
01/06 13:00
FT 
 Tokyo
Oita Trinita 
01/06 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Nagoya Grampus Eight 
01/06 14:00
FT 
 Jubilo Iwata
Vissel Kobe 1
01/06 15:00
FT 
 Sagan Tosu
Cerezo Osaka 
01/06 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Shimizu S-Pulse 
01/06 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Urawa Red Diamonds 
01/06 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kashima Antlers 
01/06 15:00
FT 
 Jeju United
Ulsan Hyundai Horang-i 
01/06 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Incheon United 1
01/06 21:00
AET 
 Lesotho
Uganda 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-2]
02/06 01:30
FT 
 Liniers
Centro Espanol 
02/06 01:30
AET 
 Real Pilar
Argentino De Rosario 1
90min [0-0], Penalty [3-1], Real Pilar win
01/06 21:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Ararat Armenia B 
01/06 21:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Pyunik B 
01/06 21:00
FT 
 Banants C
Banants B 
01/06 21:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Junior Sevan 
01/06 13:00
 
 Woden Valley
Tuggeranong United 
01/06 13:00
 
 Canberra Olympic
Riverina Rhinos 
01/06 13:00
 
 Belconnen United
Monaro Panthers 
01/06 16:00
 
 South Coast Wolves
APIA Leichhardt Tigers 
02/06 10:40
FT 
 Edgeworth Eagles U20
Broadmeadow Magic U20 
01/06 15:00
FT 
 Peninsula Power
Brisbane Strikers 
01/06 15:00
 
 SWQ Thunder
Brisbane Olympic United FC 
01/06 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Redlands United FC 
01/06 17:00
FT 
 Eastern Suburbs
Moreton Bay United 
01/06 17:00
 
 Magpies Crusaders
Western Pride 
01/06 12:15
FT 
 Kingborough Lions
Devonport City 
01/06 12:45
FT 
 Riverside Olympic
Launceston City 
01/06 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Moreland Zebras 
01/06 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Manningham United Blues 
01/06 13:00
FT 
 Langwarrin
Whittlesea Ranges Fc 
01/06 13:00
 
 Moreland City
Northcote City 
01/06 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Brunswick City 
01/06 14:00
FT 
 Ballarat Red Devils
Murray United 
01/06 14:00
FT 
 Fc Bulleen Lions
North Geelong Warriors 
01/06 17:00
 
 Goulburn Valley Suns
St Albans Saints 
01/06 16:00
 
 Port Melbourne Sharks
Avondale Heights 
01/06 16:00
FT 
 Altona Magic
Melbourne Knights 
01/06 16:00
 
 Heidelberg United
Green Gully Cavaliers 
01/06 17:00
 
 Dandenong Thunder
Kingston City 
01/06 14:00
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Avondale U20 
01/06 14:00
 
 Heidelberg United U20
Green Gully Cavaliers U20 
01/06 14:00
FT 
 Altona Magic U20
Melbourne Knights U20 
01/06 15:00
 
 Dandenong Thunder U20
Kingston City U20 1
02/06 11:30
 
 Oakleigh Cannons U20
Hume City U20 
01/06 13:00
 
 Calder United Sc Womens
Heidelberg Utd Womens 
01/06 13:15
 
 Bayside United Womens
Bulleen Lions Womens 
01/06 13:30
FT 
 South Melbourne Womens
Geelong Galaxy Womens 
01/06 15:00
FT 
 The Gap Bpl
Acacia Ridge 
01/06 15:30
 
 Grange Thistle
University of Queensland 
01/06 16:15
FT 
 Caboolture
Albany Creek 
01/06 17:00
FT 
1 Toowong
Centenary Stormers 
01/06 17:10
 
 North Pine
Taringa Rovers 
01/06 13:30
FT 
 Cumberland United
Salisbury United 
01/06 13:30
 
 Western Strikers SC
Sturt Lions 
01/06 13:30
 
 Noarlunga United
Modbury Jets 
01/06 16:30
FT 
 Seaford Rangers
Adelaide Victory 1
01/06 18:00
FT 
 Fulham United
Playford City Patriots 
01/06 13:30
 
 West Adelaide
Campbelltown City SC 
01/06 13:30
FT 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Blue Eagles 1
01/06 16:30
 
 Adelaide Comets
Croydon Kings 1
01/06 17:30
 
 Adelaide Olympic
Adelaide United U21 
01/06 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Armadale U20 
01/06 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Bayswater City U20 
01/06 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Floreat Athena U20 
01/06 13:00
FT 
 Sorrento U20
Perth Sc U20 
01/06 13:00
FT 
 Stirling Lions U20
Balcatta U20 
01/06 14:00
 
 South Coast Wolves U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
02/06 11:45
FT 
 Sydney Olympic U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
01/06 15:00
 
 Cockburn City
Bayswater City 
01/06 15:00
 
 ECU Joondalup
Armadale 1
01/06 15:00
 
 Perth Glory Am
Inglewood United 
01/06 15:00
 
 Rocking Ham City
Floreat Athena 
01/06 15:00
 
1 Sorrento
Perth SC 
01/06 15:00
 
 Stirling Lions
Balcatta 1
01/06 23:00
FT 
 Austria Lustenau
Wacker Innsbruck Amateure 
01/06 23:00
FT 
 SKU Amstetten
Kapfenberg Superfund 1
01/06 23:00
FT 
 FAC Team Fur Wien
SC Wiener Neustadt 
01/06 23:00
FT 
 SV Horn
WSG Wattens 
01/06 23:00
FT 
 Lafnitz
Blau Weiss Linz 
01/06 23:00
FT 
 Liefering
SG Austria Klagenfurt 
01/06 23:00
FT 
 SV Ried
Juniors OO 
01/06 23:00
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Austria Wien Youth 
01/06 19:30
FT 
 Sk Strobl
Sc Golling 
01/06 20:00
FT 
 Sportunion Mauer
Favoritner Ac 
01/06 22:00
FT 
 Fv Austria Xiii
Sv Wienerberger 
01/06 22:30
FT 
 Sc Landskron
Sv Penk 
01/06 22:30
FT 
1 Sv Leobendorf
Fcm Traiskirchen 
01/06 22:30
FT 
 Stadlau
Team Wiener Linien 
01/06 22:45
FT 
 Kitzbuhel
Langenegg 
01/06 20:00
FT 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Bergheim/hof Womens 
01/06 21:00
 
 Union Kleinmunchen Womens
Sudburgenland Womens 
01/06 22:00
FT 
 Naftan Novopolock
Volna Pinsk 
01/06 22:00
FT 
 Lida
Khimik Svetlogorsk 
01/06 22:00
 
1 Belshina Babruisk
Vigvam Smolevichy 
01/06 22:00
FT 
 Rukh Brest
Lokomotiv Gomel 
01/06 20:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Gorodeya 
01/06 22:00
FT 
 Vitebsk
Dinamo Minsk 
02/06 00:00
FT 
 Gomel
BATE Borisov 
01/06 21:00
FT 
 Duque De Caxias Rj U20
Tigres Brasil U20 
01/06 22:00
FT 
 Internacional Rs Youth
Guarani Rs U20 
02/06 02:00
FT 
1 Taboao Da Serra Youth
Santos Youth 
02/06 02:00
FT 
 Agua Santa Sp Youth
Santo Andre Youth 
02/06 02:00
FT 
 Votuporanguense Youth
Comercial Sp Youth 
02/06 02:00
FT 
 Gremio Novorizontin Youth
Penapolense Youth 
02/06 02:00
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Juventus Ac Youth 
02/06 02:00
FT 
1 Chapecoense Youth
Joinville Sc Youth 
02/06 02:00
FT 
 Sao Jose Sp Youth
Juventude U20 Rs 
02/06 02:00
FT 
1 Linense Sp Youth
Mirassol Youth 
02/06 02:00
FT 
1 Ec Sao Bernardo U20
Sao Bernardo Youth 1
02/06 02:00
FT 
 Palmeiras Youth
Desportivo Brasil U19 
02/06 02:00
FT 
 Primavera Youth
Bragantino SP Youth 
02/06 02:00
FT 
 Taubate Youth
Portuguesa Desportos U20 
02/06 02:00
FT 
 Velo Clube Youth
Rio Claro Youth 
02/06 02:00
FT 
 Gremio Osasco Youth
Audax Rio Rj U20 1
02/06 02:30
FT 
 Trindade Ac Youth
Aseev U20 
02/06 03:00
FT 
 Flamengo
Fortaleza 
02/06 06:00
FT 
 Bahia
Gremio 
02/06 06:00
 
 Corinthians
Goias 
01/06 22:00
FT 
 Parana
Oeste FC 
02/06 03:30
FT 
 Botafogo Sp
Criciuma 
02/06 03:30
FT 
 Vila Nova (GO)
Londrina (PR) 
02/06 06:00
FT 
1 Cuiaba (MT)
Ponte Preta 
01/06 22:00
FT 
 Corinthians Womens
Taubate Womens 
02/06 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Audax Sp Womens 
02/06 03:30
FT 
 Cd Magallanes
Cd Copiapo S.a. 
02/06 03:30
FT 
 Cd Santiago Morning
San Luis Quillota 
02/06 06:00
FT 
 Puerto Montt
Santiago Wanderers 
01/06 19:30
FT 
 Beijing Beikong
Heilongjiang Lava Spring 
01/06 19:30
 
 Liaoning Whowin
Qingdao Huanghai 
01/06 19:30
 
 Meizhou Hakka
Shijiazhuang Ever Bright 
01/06 19:35
FT 
 Sichuan Longfor
Changchun YaTai 
01/06 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Shanxi Xingdu 
01/06 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Qingdao Jonoon 
01/06 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Taizhou Yuanda 
01/06 15:30
FT 
 Qingdao Red Lions
Jinlin Baijia 1
01/06 16:00
FT 
 Yunnan Kunglu
Hunan Billows 
01/06 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Shenyang City Public 
01/06 19:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Shenzhen Pengcheng 
01/06 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Baoding Rongda 
01/06 19:30
FT 
1 Fujian Tianxin
Sichuan Jiuniu 
01/06 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Tianjin TianHai 
01/06 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Hebei Hx Xingfu 
01/06 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Jiangsu Sainty 
01/06 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
Shenzhen Jiazhaoye 
01/06 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Chongqing Lifan 
01/06 16:15
FT 
 Benesov
Karlovy Vary Dvory 
01/06 16:15
FT 
 Radotin
Stechovice 
01/06 16:30
 
 Kraluv Dvur
Dobrovice 
01/06 16:30
 
 Litomerice
Pisek 
01/06 23:00
FT 
 Zivanice
Slavoj Vysehrad 
01/06 23:05
AET 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Slovan Velvary 
90min [1-1], Penalty [5-3], Jiskra Usti Nad Orlici win
01/06 16:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Marianske Lazne 
01/06 21:30
FT 
 Spartak Sobeslav
Tachov 
01/06 23:30
FT 
 Vyskov
Rymarov 
01/06 17:00
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Mfk Karvina U19 
01/06 17:00
 
 Pardubice U19
Viktoria Plzen U19 
01/06 17:00
 
 Zlin U19
Hradec Kralove u19 
01/06 19:00
FT 
 Sparta Praha U19
Banik Ostrava u19 
01/06 21:00
FT 
 Banik Ostrava
Mlada Boleslav 
01/06 19:00
FT 
 Gentofte Vangede If/gvi
Bsf 
01/06 18:30
FT 
 Boldklubben Af 1893 Womens
Naesby Bk Womans 
01/06 19:00
FT 
 Vildbjerg Sf Womens
Ob Womens 
01/06 19:00
FT 
 Silkeborg If U19
Aarhus Agf U19 
01/06 19:00
FT 
 Nordsjaelland U19
Vejle U19 
01/06 19:00
 
 Odense Bk U19
Esbjerg Fb U19 
02/06 04:00
FT 
 Cds Santa Rita
Pottu Via Ho 
02/06 05:00
FT 
 Cd Independiente Juniors
Gualaceo Sc 
01/06 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Maardu Fc Starbunker 
02/06 00:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Viljandi Jk Tulevik 1
01/06 20:10
FT 
 Welwalo Adigrat
Adama City 
01/06 21:30
FT 
 Baia Zugdidi
Shukura Kobuleti 
01/06 22:35
FT 
 Dila Gori
Dinamo Tbilisi 
02/06 00:30
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
01/06 19:00
FT 
 Karlsruher Sc U17
Spvgg Unterhaching U17 
01/06 19:00
FT 
 Augsburg U17
Stuttgarter Kickers U17 
01/06 21:30
FT 
 Tv Jahn Hiesfeld
Tsv Meerbusch 
01/06 16:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Mtk Hungaria Fc U19 
01/06 17:00
FT 
1 Diosgyor Vtk U19
Illes Akademia Haladas U19 1
01/06 17:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Budapest Honved U19 
01/06 18:00
FT 
 Debreceni Vsc U19
Ferencvarosi Tc U19 
01/06 22:00
FT 
 Fjolnir
Umf Njardvik 
01/06 22:00
FT 
 Fjardabyggd
Vestri 
02/06 00:00
FT 
 Kf Gardabaer
Tindastoll Sauda 
01/06 22:00
FT 
 Grindavik
Vikingur Reykjavik 1
01/06 22:00
FT 
 Grindavik
Vikingur Reykjavik 
01/06 21:00
AET 
 Stjarnan (w)
Umf Selfoss (w) 
90min [2-2], 120min [2-3], Umf Selfoss (w) win
01/06 22:00
FT 
 Hk Vikingur Womens
Umf Afturelding (w) 
02/06 00:00
FT 
 Fylkir (w)
Breidablik (w) 1
01/06 22:00
 
 Avomdale United
University College Cork 
01/06 21:00
 
 Genoa U20
Empoli U20 
02/06 02:30
FT 
 Lucchese
Bisceglie 1913 
01/06 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Ventforet Kofu 
01/06 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Gifu 
01/06 15:00
FT 
 Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi 
01/06 17:00
FT 
 Okayama
Ehime 
01/06 12:00
FT 
 Honda
Osaka 
01/06 12:00
 
 Sony Sendai
Nara Club 
01/06 12:00
FT 
 Miyazaki
Reinmeer Aomori 1
01/06 12:00
 
 Maruyasu Industries
Yokogawa Musashino 
02/06 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Mio Biwako Shiga 
02/06 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Honda Lock SC 
01/06 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki 
01/06 14:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Tokyo U23 
01/06 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Grulla Morioka 
02/06 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Fukushima United FC 1
02/06 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Yokohama Scc 
01/06 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
02/06 11:00
FT 
 Beleza (w)
Albirex Niigata (w) 
02/06 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Vegalta Sendai (w) 
02/06 04:00
FT 
 Al-Faisaly
Ramtha SC 
01/06 20:00
FT 
 Baykonur
Zhetysu 2 
01/06 16:00
FT 
 Wazito
Nairobi Stima 
01/06 18:20
FT 
 Migori Youth
St Josephs Youth 
01/06 19:10
FT 
 Fortune Sacco
Kisumu All Stars 1
01/06 20:00
FT 
 Green Commandos
Bidco United 
01/06 20:35
FT 
 Shabana
Administration Police 
01/06 21:00
 
1 Kangemi All Stars
Nairobi Star City 
01/06 21:25
FT 
 Deckard Lian
Eldoret Youth 
01/06 16:00
FT 
 Chunnam Dragons
Ansan Greeners 
01/06 18:00
FT 
 Bucheon 1995
Daejeon Citizen 
01/06 18:00
FT 
 Busan I'Park
Suwon 
01/06 21:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Liepajas Metalurgs 
01/06 23:00
FT 
 Riga
Rigas Futbola Skola 1
01/06 22:00
FT 
 New Project
Caramba/dinamo Riga 
01/06 22:00
FT 
 Palanga
Suduva 
02/06 00:00
FT 
 Riteriai
Kauno Zalgiris 
01/06 19:00
FT 
 Lietava Jonava
Hegelmann Litauen 
01/06 19:00
FT 
 Lietava Jonava
Hegelmann Litauen 
01/06 21:00
FT 
 Stumbras 2
Atmosfera Mazeikiai 
01/06 21:00
FT 
 Banga Gargzdai
Bfa 
01/06 22:00
FT 
 Minija
Siauliai 
01/06 22:00
FT 
 Minija
Siauliai 
01/06 23:30
FT 
 Victoria Bardar
Abus Ungheni 
01/06 23:30
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Real Succes 
01/06 12:00
FT 
1 Western AFC
Selwyn United 
01/06 13:30
 
 Lower Hutt City
Wellington United 
01/06 14:00
FT 
 Nomads
Cashmere Technical 
01/06 21:00
FT 
 Nardo
Kvik Halden 
01/06 22:00
FT 
1 Moss
Fredrikstad 
01/06 21:00
FT 
 Baerum SK
Asane Fotball 
01/06 22:00
FT 
 Fram Larvik
Asker 
01/06 22:00
FT 
 Oppsal
Alta 
01/06 22:00
Postp. 
 Sotra
Elverum 
01/06 23:00
FT 
1 Floro
Senja 
01/06 19:00
FT 
 Vestfossen
Fjora 
01/06 19:30
FT 
 Fyllingsdalen
Vard Haugesund 
01/06 19:30
FT 
1 Rosenborg B
Rodde 
01/06 20:00
FT 
 Start Kristiansand B
Vardeneset 
01/06 22:00
FT 
1 Rommen Sk
Arvoll 
01/06 22:00
FT 
 Brumunddal
Ray Heim B Team 
02/06 01:00
FT 
 Halsen
Norild 
01/06 21:30
FT 
 Sandnes Ulf
Kongsvinger 
01/06 21:00
FT 
 Sandefjord U19
Valerenga U19 
02/06 05:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Ovetense 
02/06 05:00
FT 
 3 De Febrero
Fulgencio Yegros 
02/06 00:00
FT 
 Molinos El Pirata
Inti Gas Deportes 1
02/06 06:45
FT 
 Carlos Manucci
Academia Deportiva Cantolao 1
02/06 09:00
FT 
 Melgar
Univ. Cesar Vallejo 
02/06 03:00
FT 
 Molinos El Pirata Reserves
Ayacucho Reserves 
02/06 06:00
FT 
 Fbc Melgar Reserves
Cesar Vallejo Reserves 
02/06 04:00
FT 
 Juan Aurich
Santos Lima 
01/06 20:00
FT 
1 Avia Swidnik
Hutnik Krakow 
01/06 20:00
FT 
 Unia Skierniewice
Mks Elk 
01/06 21:00
FT 
 Wislanie Jaskowice
Stal Krasnik 
01/06 22:00
FT 
 Ursus Warszawa
Victoria Sulejowek 1
01/06 23:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Kp Starogard Gdanski 
01/06 23:00
FT 
 Gornik Konin
Chemik Bydgoszcz 1
01/06 23:00
FT 
 Podhale Nowy
Kszo Ostrowiec 
02/06 01:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Sokol Kleczew 
01/06 18:00
FT 
 Lech Poznan Youth
Zaglebie Lubin Youth 
01/06 16:45
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
01/06 19:00
 
 Azs Pwsz Walbrzych Womens
Gks Katowice Womens 
01/06 22:00
FT 
 Azs Wroclaw Womens
Polonia Pozna Womens 
01/06 22:00
 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Uks Lodz Womens 
01/06 16:00
FT 
 Juventus Bucharest
ACS Poli Timisoara 
01/06 17:00
 
1 Politehnica Timisoara
Metaloglobus 
01/06 19:30
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Snagov 
01/06 22:00
FT 
 Acs Sirineasa
Chindia Targoviste 
01/06 22:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Clinceni 
01/06 22:00
FT 
 Universitaea Cluj
Pandurii 1
01/06 21:00
 
 Novali Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
01/06 23:00
FT 
 Atom Novovoronezh
Tambov M 1
01/06 23:00
FT 
 Saturn-2 Moscow Region
Vityaz Podolsk 
01/06 16:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Womens
Ryazan Womens 
01/06 20:00
 
 Zvezda Irkutsk Womens
Kubanochka Krasnodar Womens 
01/06 20:00
 
 Torpedo Izhevsk Womens
Cska Moscow Womens 
01/06 21:00
FT 
 Musanze
Kiyovu 
01/06 21:00
 
 Rayon Sports
Marines 
01/06 21:00
FT 
 Amagaju
As Kigali 1
01/06 21:30
 
 Police Kibungo
Apr 
01/06 17:00
FT 
 Crvena Zvezda U19
Internacional U19 
01/06 20:35
FT 
 Cukaricki U19
Vojvodina U19 
01/06 23:00
FT 
 Trencin
Poprad 
01/06 17:00
FT 
 Tatran Presov U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
01/06 17:00
 
 Spartak Trnava U19
Senica U19 
01/06 20:15
 
 Trencin U19
Poprad U19 
01/06 21:00
FT 
 Maritzburg United
Tshakhuma Tm 
01/06 19:15
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
02/06 01:00
FT 
 Alcorcon
Gimnastic Tarragona 
02/06 00:00
FT 
 Sd Laredo
Numancia B 
02/06 00:00
FT 
 CD Pena Sport
Mostoles 
02/06 00:30
FT 
1 CD Tropezon
Ud Poblense 
02/06 00:30
FT 
 Lorca Deportiva
CD Sarinena 
02/06 01:30
FT 
 Illueca
CD El Palo 1
02/06 01:30
FT 
 SD Logrones
Cd Cayon 1
02/06 01:30
FT 
 Portugalete
UE Llagostera 
02/06 01:30
FT 
 G Segoviana
Edmf Churra 
02/06 01:30
FT 
 Naxara
UD Mutilvera 
02/06 02:00
FT 
1 Antequera
Cd Utrera 
02/06 02:00
FT 
 Ua Horta
Moralo Cp 
01/06 22:00
FT 
 IK Sirius
Djurgardens 
01/06 22:00
FT 
 IFK Goteborg
Orebro 
02/06 00:00
FT 
 Ostersunds
GIF Sundsvall 
02/06 00:00
FT 
 Falkenbergs FF
Kalmar FF 
01/06 20:00
FT 
 Ifk Amal
Tidaholms 
01/06 22:00
FT 
 IFK Uddevalla
Vanersborg 
01/06 19:30
FT 
 Vinbergs If
Hittarps Ik 
01/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Ullared 
01/06 22:00
FT 
 Degerfors IF
Ik Frej Taby 
01/06 22:00
FT 
 Norrby IF
Dalkurd Ff 
01/06 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Jonkopings Sodra IF 
01/06 22:00
FT 
 Degerfors IF
Ik Frej Taby 
01/06 22:00
FT 
 Halmstads
Vasteras 
01/06 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Jonkopings Sodra IF 
01/06 22:00
FT 
 Norrby IF
Dalkurd Ff 
01/06 22:05
FT 
 Halmstads
Vasteras 
01/06 20:00
FT 
 Ifk Norrkoping U19
Ifk Lidingo U19 
01/06 20:00
 
 Aik Solna U19
Djurgardens U19 
01/06 19:00
FT 
 Sukhothai
Buriram United 
01/06 22:00
FT 
 Rodina Licey Kostopil Womens
Yednist Plysky Womens 
01/06 22:00
FT 
 Yantarochka Novoyavorivsk Womens
Jatran Umanfrmash Womens 
02/06 02:00
FT 
 Plaza Colonia
Racing Club Montevideo 
02/06 02:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Rampla Juniors 
01/06 21:05
FT 
1 Torque
Ca Rentistas 1
01/06 20:00
FT 
1 Miramar Misiones U19
Bella Vista U19 1
01/06 20:00
FT 
1 Santiago Wanderers U19
Ca Juventud U19 
02/06 07:00
FT 
 Greenville Triumph
Tormenta 1
02/06 10:00
FT 
 Arizona
Oxnard Guerreros 1
02/06 10:00
FT 
 Sonomacountysol
El Farolito Sc 
02/06 07:00
FT 
 Hartford Athletic
North Carolina 
02/06 07:00
FT 
 Indy Eleven
Pittsburgh Riverhounds 1
02/06 07:00
FT 
2 Louisville City
Charleston Battery 1
02/06 08:00
FT 
 Birmingham Legion
Tampa Bay Rowdies 
02/06 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Fresno 
02/06 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Austin Bold 
02/06 08:30
FT 
2 Orange County Blues Fc
Rio Grande Valley 
02/06 09:00
FT 
 Okc Energy
LA Galaxy 2 
02/06 10:00
FT 
 Tacoma Defiance
El Paso Locomotive 
02/06 10:35
FT 
 Reno 1868
Las Vegas Lights 
02/06 11:00
FT 
 Sacramento Republic
San Antonio 
02/06 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Zamora Barinas 
02/06 03:30
FT 
 Gran Valencia
Angostura 
02/06 03:30
FT 
 Yaracuy
Titanes 
01/06 16:30
FT 
 Dak Lak
Binh Phuoc 
01/06 16:30
FT 
 Dak Lak
Binh Phuoc 
01/06 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Bình Định 
01/06 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Bình Định 
01/06 18:00
FT 
 Pho Hien
Đồng Tháp 
01/06 18:00
FT 
 Pho Hien
Đồng Tháp 
01/06 20:00
FT 
 England (w)
New Zealand (w) 
01/06 21:30
FT 
 Belgium (w)
Thailand womens 
02/06 00:15
FT 
 Netherlands (w)
Australia Womens U20 
02/06 08:30
FT 
 Venezuela
Ecuador 
01/06 21:05
FT 
 England U20
Japan U22 
01/06 23:30
FT 
 Portugal U19
Chile U22 
01/06 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Ngezi Platinum 
01/06 21:00
FT 
 Platinum
Dynamos Fc 
01/06 21:00
FT 
 Black Rhinos Fc
Vc Herentals 
01/06 21:15
FT 
 Harare City
Hwange