livescore - live soccer scores

LiveScore 31 May 2019

01/06 00:00
FT 
 Saudi Arabia U20
Panama U20 
01/06 00:00
FT 
 Mali U20
France U20 
01/06 02:30
FT 
 South Korea U20
Argentina U20 
01/06 02:30
FT 
 South Africa U20
Portugal U20 
01/06 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Toronto 
31/05 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Yokohama F Marinos 
01/06 05:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Wydad Casablanca 
01/06 11:00
 
 Sydney FC U21
Manly United 
31/05 17:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Clarence United 
31/05 18:35
FT 
 Dandenong City Sc
South Melbourne 
31/05 16:30
FT 
 Dandenong City U20
South Melbourne U20 
31/05 18:30
 
 West Torrens Birkalla
White City Woodville 
31/05 17:30
 
 Adelaide Panthers
Adelaide City 
01/06 09:00
FT 
 Sydney U20
Manly United U20 
01/06 00:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Sv Gerasdorf Stammer 
01/06 00:00
FT 
 Sc Mannsworth
Sv Donau 1
01/06 00:00
FT 
 St Margarethen
Sv Kraig 
01/06 01:00
FT 
 Sc Liezen
St Anna Am Aigen 
01/06 01:00
FT 
 Usv Mettersdorf
Sc Bruck An Der Mur 
01/06 01:00
FT 
1 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Tus Rein 
01/06 01:30
FT 
 Sc Bad Sauerbrunn
Sv Wimpassing 1
01/06 02:00
FT 
 Union Perg
Marchtrenk 
01/06 01:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Sc Neusiedl 1919 
01/06 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
Rapid Vienna Youth 
01/06 00:35
FT 
 Usk Anif
Bischofshofen 1
01/06 01:00
FT 
 Neulengbach Womens
Skv Altenmarkt Womens 
01/06 01:00
FT 
 Atsv Stadl Paura
Tus Bad Gleichenberg 
01/06 01:00
FT 
 Vst Volkermarkt
Wels 
01/06 01:00
FT 
 Union Gurten
Sv Lendorf 
01/06 01:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Grazer AK 
31/05 23:45
FT 
1 Isloch Minsk
Torpedo Zhodino 1
01/06 01:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dnepr Mogilev 
01/06 02:00
FT 
 Atletico Go Youth
Anapolina U20 
01/06 02:00
FT 
1 Botafogo Rj U20
Xv De Piracicaba Youth 
01/06 02:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Sao Caetano Youth 
01/06 02:00
FT 
 Desportiva Ferroviaria U20
Ponte Preta Youth 
01/06 02:00
FT 
 Ituano Youth
Sao Paulo U20 
01/06 02:00
FT 
 Sao Carlos Youth
Capivariano Sp Youth 
01/06 02:15
FT 
 Brasil De Pelotas U20
Novo Hamburgo Rs U20 
01/06 06:15
FT 
 Figueirense (SC)
Atletico Clube Goianiense 
01/06 07:30
FT 
2 Sao Bento
CRB (AL) 
01/06 08:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Bragantino SP 
01/06 08:30
FT 
 Csyd Barnechea
Nublense 
31/05 19:30
FT 
 Guangdong Southern Tigers
Inner Mongolia Zhongyou 
01/06 01:00
FT 
 HNK Sibenik
Istra 1961 
31/05 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Sk Zdirec Nad Doubravou 
31/05 23:30
FT 
 Bzenec
Velka Bites 
31/05 23:00
FT 
 Viktoria Otrokovice
Frydek-mistek 
31/05 19:00
FT 
 Vysocina Jihlava U19
Ceske Budejovice u19 
01/06 00:30
FT 
 Fa 2000
Allerod 
01/06 01:00
FT 
 Brondby
Randers 
01/06 00:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
01/06 00:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
31/05 23:30
FT 
 Fc Futura
Joki 
01/06 00:00
FT 
 NOPS
Tp T 
01/06 00:15
FT 
 Cle
PK-35 
01/06 00:15
FT 
 Herto
Pk Keski Uusimaa Pkku 
01/06 01:00
FT 
 Pp 70
Fjk 
31/05 23:30
FT 
 HIFK
VPS Vaasa 
31/05 23:30
FT 
 Inter Turku
Ilves Tampere 
31/05 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
HJK Helsinki 
01/06 04:55
FT 
 Brikama United
Wallidan 
01/06 07:10
FT 
1 Real Banjul
Gambia Ports Authority 1
31/05 21:30
FT 
 Telavi
Kolkheti Poti 
31/05 21:30
FT 
1 Guria Lanchkhuti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
31/05 21:30
FT 
 Guria Lanchkhuti
Merani Martvili 
31/05 21:30
FT 
 Telavi
Kolkheti Poti 
01/06 00:30
FT 
 Shevardeni
Gagra 
01/06 00:30
FT 
 Shevardeni
Gagra 
01/06 03:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Vikingur Olafsvik 
01/06 03:15
FT 
 Fram Reykjavik
Umf Afturelding 
01/06 03:15
FT 
1 Keflavik
Grotta Seltjarnarnes 
01/06 03:15
FT 
 Ir Reykjavik
Kari Akranes 
01/06 02:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Valur (w) 
01/06 03:15
FT 
 Ia Akranes (w)
Trottur Reykjavik Womens 
31/05 19:00
FT 
 Persipura Jayapura
Pss Sleman 
31/05 21:30
FT 
 Bali United
Persija Jakarta 
01/06 02:45
FT 
 Wexford Youths
Drogheda United 
01/06 02:45
FT 
 Shelbourne
Longford Town 
01/06 02:45
FT 
 Galway United
Cabinteely 
01/06 02:45
FT 
 Athlone
Limerick FC 
01/06 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Bray Wanderers 
01/06 02:45
FT 
 Athlone
Limerick FC 
01/06 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Bray Wanderers 
01/06 02:45
FT 
 Galway United
Cabinteely 
01/06 02:45
FT 
 Shelbourne
Longford Town 
01/06 02:45
FT 
 Wexford Youths
Drogheda United 
01/06 02:45
FT 
 Dundalk
Sligo Rovers 
01/06 02:45
FT 
 St. Patrick's
Cork City 
01/06 02:45
FT 
 Bohemians
Finn Harps 1
31/05 21:30
FT 
 Cesena
Lecco 
01/06 00:35
FT 
 Avellino
Us Pergolettese 
01/06 12:00
FT 
 Honda
Osaka 
01/06 12:00
 
 Sony Sendai
Nara Club 
01/06 12:00
FT 
 Miyazaki
Reinmeer Aomori 1
01/06 12:00
 
 Maruyasu Industries
Yokogawa Musashino 
31/05 18:30
 
 Voscuore Sendai Futsal
Shriker Osaka Futsal 
01/06 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki 
31/05 16:00
FT 
 Astana B
Altay Spor Kulubu 
31/05 18:00
FT 
 Kairat Academy
Akademiya Ontustik 
31/05 18:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Bolat Temirtau 
31/05 18:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Ekibastuzets 
31/05 20:00
FT 
 Aktobe Zhas
Maktaaral 
31/05 22:30
FT 
 Akzhayik
Kaspyi Aktau 
31/05 17:00
FT 
 FK Atyrau
Taraz 
31/05 20:00
FT 
 Ordabasy
Okzhetpes 
31/05 21:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Irtysh Pavlodar 
31/05 21:00
FT 
 Tobol Kostanai
Shakhtyor Karagandy 
31/05 21:00
FT 
 Astana
Zhetysu Taldykorgan 1
31/05 21:00
FT 
 Kairat Almaty
FK Aktobe Lento 
31/05 23:00
FT 
 Fk Valmiera
Spartaks Jurmala 
01/06 00:30
FT 
 Metta/LU Riga
Jelgava 
01/06 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Stumbras Kaunas 
31/05 23:30
FT 
 Singerei
Dacia Buiucani 
31/05 22:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Milsami 
01/06 00:00
FT 
 Sheriff
Sfintul Gheorghe 
01/06 09:00
FT 
 Nelson Suburbs
Twenty 11 
01/06 10:00
FT 
 Coastal Spirit
Ferrymead Bays 
01/06 10:30
 
 Miramar Rangers
Western Suburbs 
01/06 10:30
FT 
 North Wellington Afc
Napier City Rovers 
01/06 10:30
 
 Stop Out
Waterside Karori 
01/06 12:00
FT 
1 Western AFC
Selwyn United 
01/06 00:00
FT 
 Viking B
Madla Il 
01/06 00:30
FT 
 Baerum U19
Lorenskog U19 
01/06 01:15
FT 
 Kfum U19
Lyn Fotball U19 
01/06 09:00
FT 
 Sport Huancayo
Alianza Lima 
01/06 05:30
FT 
1 Sport Huancayo Reserves
Alianza Lima Reserves 
31/05 18:00
FT 
 Pogon Szczecin Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
31/05 16:00
FT 
 Farul Constanta
Ripensia Timisoara 
31/05 18:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Balotesti 1
31/05 21:30
 
 CS Mioveni
UTA Arad 
31/05 23:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Botosani 
01/06 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Cs Voluntari 
31/05 22:00
FT 
1 FK Angusht Nazran
Dynamo Stavropol 
31/05 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
Alania 
31/05 22:00
FT 
 SKA Rostov
Chayka K Sr 
31/05 22:00
FT 
 FK Biolog
Druzhba Maykop 
31/05 22:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Legion Dynamo 
31/05 23:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Mashuk-KMV 
01/06 00:00
FT 
 Murom
Chertanovo Moscow 2 
31/05 18:50
 
 Vulkan
Rosich 
31/05 18:00
 
 Nitra U19
Scp Ruzomberoku19 
31/05 23:00
FT 
 Reus Deportiu
Sporting de Gijon 
01/06 03:00
FT 
 Cordoba
Osasuna 
31/05 19:00
 
 Elfsborg U19
Mjallby Aif U19 
31/05 17:00
FT 
 Illichivec Mariupol U19
Zorya U19 
31/05 17:00
 
 Shakhtar Donetsk U19
Chernomorets Odessa U19 
31/05 17:00
 
 Karpaty Lviv U19
Arsenal Kyiv U19 
31/05 17:00
FT 
 Lviv U19
Dynamo Kyiv U19 
01/06 07:00
FT 
 Nacional Montevideo
Ca Juventud 
31/05 21:00
 
 Nacional De Montevideo Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves 2
31/05 21:00
 
 Danubio Reserves
Wanderers Reserve 
01/06 07:00
FT 
 Ac Connecticut
Seacoast Utd Phantoms 
01/06 07:10
FT 
 Greenville
Atlanta Silverbacks 
01/06 09:15
FT 
 Ahfc Royals
Mississippibrilla 
01/06 10:30
FT 
 Tucson
Orlando City u23 
01/06 07:05
FT 
 New York Red Bulls B
Bethlehem Steel 
31/05 18:00
FT 
 Binh Duong
Khanh Hoa 
31/05 18:00
FT 
 Hải Phòng
Quảng Nam 
31/05 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Ha Noi FC 
31/05 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Song Lam Nghe An 
31/05 16:00
FT 
 Fishsan Khanh Hoa
Nam Dinh 2 
31/05 16:00
 
 Vinh Long
Tien Giang 
31/05 16:00
 
 Lam Dong
Hanoi 2 
31/05 17:00
 
 Kon Tum
Cong An Nhan Dan 
31/05 17:00
FT 
 Son La Womens
TNG Thai Nguyen Womens 
31/05 19:30
 
 Laos
Sri Lanka 1
31/05 22:00
FT 
 Misc Mifa
Selangor United 
01/06 00:45
FT 
 Sweden (w)
South Korea womens 
01/06 02:00
FT 
 Netherlands U21
Mexico U22 
01/06 03:00
FT 
 France (w)
China (w)