livescore - live soccer scores

LiveScore 30 May 2019

31/05 00:00
 
 Norway U20
Honduras U20 
31/05 00:00
 
 New Zealand U20
Uruguay U20 
31/05 02:30
 
 Nigeria U20
Ukraine U20 
31/05 02:30
 
 Usa U20
Qatar U20 
31/05 04:00
 
 Deportivo Lara
Corinthians 
31/05 06:15
 
 Cerro Montevideo
Wanderers FC 
31/05 08:30
 
 Deportes Tolima
Argentinos Juniors 
31/05 08:30
 
 Univ. Catolica
Independiente Jose Teran 
30/05 23:30
 
 Mozambique
Malawi 
30/05 23:30
 
 Namibia
Seychelles 
30/05 21:00
 
 Ararat Yerevan
Gandzasar Kapan 
30/05 21:00
 
 Banants
Avan Academy 
30/05 21:00
 
 Lori Vanadzor
Alashkert 
30/05 12:00
 
 Brunswick City
St Albans Saints 
30/05 13:00
 
 Ballarat Red Devils
Moreland Zebras 
30/05 14:30
 
 Geelong Sc
North Geelong Warriors 
31/05 07:00
 
 Palmeiras
Sampaio Correa (MA) 
30/05 19:05
 
 Mfa Development
Chao Pak Kei 
30/05 21:00
 
 Windsor Arch Ka I
Cd Monte Carlo 
31/05 04:00
 
 El Dakhleya
EL Masry 
31/05 04:00
 
 Petrojet
Arab Contractors 
31/05 04:00
 
 Haras El Hedoud
Pyramids 
31/05 04:00
 
 El Entag Al Harby
Wadi Degla SC 
31/05 04:00
 
 Ittihad Alexandria
Smouha SC 
31/05 04:00
 
 Nogoom El Mostakbal
Enppi 
31/05 04:00
 
 Misr Elmaqasah
Talaea Ei Gaish 
31/05 04:00
 
 Al Ahly
El Zamalek 
31/05 04:00
 
 El Gounah
El Ismaily 
30/05 18:00
 
 Rakvere Flora
Elva 
30/05 18:00
 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Tallinna Levadia 2 
30/05 18:00
 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Parnu Linnameeskond 
30/05 18:00
 
 Tallinna Jk Legion
Jk Tallinna Kalev Ii 
30/05 18:00
 
 Jk Welco Elekter
Flora Tallinn 2 
30/05 19:00
 
 Voru Jk
Parnu Jk 
30/05 19:00
 
 Nomme United
Keila Jk 
30/05 19:00
 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Paide Linnameeskond B 
30/05 19:00
 
 Viimsi Mrjk
Vandra Jk Vaprus 
30/05 19:00
 
 Tabasalu Charma
Nomme Jk Kalju Ii 
30/05 23:00
 
 Aland Womens
Tips Womens 
30/05 23:00
 
 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Tps Turku Womens 
30/05 23:00
 
 Hjk Helsinki Womens
Ons Womens 
30/05 22:00
 
 Njs Nurmijarvi
Vantaa 
30/05 20:00
 
 Tampere
Fc Espoo 
30/05 22:00
 
 P-iirot
Gnistan 
30/05 22:00
 
 Kapa Helsinki
Grifk 
30/05 22:00
 
 Eps Espoo
Jazz Pori 
30/05 22:00
 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Ilves Tampere II 
30/05 22:00
 
 Fc Espoo
P-iirot 
30/05 22:00
 
 Salon Palloilijat Salpa
Tampere 
30/05 20:00
 
 Sjk Akatemia
Jakobstads Bollklubb 
30/05 20:00
 
 Gbk Kokkola
Oulun Ls 
30/05 20:00
 
 Js Hercules
Sc Kufu-98 
30/05 20:00
 
 Vifk Vaasa
Kajha 
30/05 20:00
 
 Vaajakoski
Rops 2 
30/05 20:00
 
 Jaro
Tpv Tampere 
30/05 20:00
 
 Ekenas IF Fotboll
Ac Kajaani 
30/05 22:00
 
 Volsungur Husavik
KR Reykjavik 
31/05 00:00
 
 Throttur
Fylkir 
31/05 03:15
 
 Breidablik
HK Kopavog 
31/05 00:00
 
 Magni
Haukar 
30/05 19:30
 
 Persipura Jayapura
Pss Sleman 
30/05 21:30
 
 Persebaya Surabaya
PSIS Semarang 
30/05 18:00
 
 Cerezo Osaka U23
Vanraure Hachinohe 
30/05 20:00
 
 Codru Lozova
Cs Petrocub 
30/05 20:00
 
 Speranta Nisporeni
Dinamo-Auto 
31/05 08:30
 
 River Plate
Atletico Paranaense 
30/05 21:00
 
 Hacken
afc eskilstuna 
30/05 23:00
 
 Bodens BK
Sollentuna United FF 
30/05 23:00
 
 Gefle IF
Tegs Sk 
30/05 23:00
 
 IF Sylvia
Sandvikens IF 
30/05 23:00
 
 Karlslunds If Hfk
Umea FC 
30/05 23:00
 
 Fc Linkoping City
Vasalunds IF 
30/05 23:00
 
 Nykopings BIS
Karlstad BK 
30/05 23:00
 
 Lunds BK
Atvidabergs FF 
30/05 23:00
 
 Eskilsminne IF
Oskarshamns AIK 
30/05 23:00
 
 IFK Varnamo
Torns IF 
30/05 23:00
 
 IK Oddevold
Kristianstads FF 
30/05 23:00
 
 Landskrona BoIS
Assyriska Turab Ik Jkp 
30/05 23:00
 
 Tvaakers IF
Skovde AIK 
30/05 21:00
 
 Grebbestads If
Nordvarmland Ff 
30/05 21:00
 
 Torslanda IK
Ifk Amal 
30/05 21:00
 
 Orebro Syrianska If
Lidkopings 
30/05 21:00
 
 Ifk Mora
Skiljebo SK 
30/05 21:00
 
 Sundbybergs
Taby 
30/05 21:00
 
 Kvarnsvedens IK
Karlbergs BK 
30/05 21:00
 
 Ifk Stocksund
Gute 
30/05 21:00
 
 Ifk Lidingo
Enkoping 
30/05 21:00
 
 Friska Viljor
Anundsjo If 
30/05 21:00
 
 IFK Lulea
Gottne If 
30/05 21:00
 
 Skelleftea Ff
Ytterhogdal Ik 
30/05 21:00
 
 Ifk Timra
Kramfors Alliansen 
30/05 21:00
 
 Taftea Ik
Ifk Umea 
30/05 21:00
 
 IFK Ostersund
Sandviks Ik 
30/05 21:00
 
 Husqvarna FF
Ifo Bromolla If 
30/05 21:00
 
 Nassjo Ff
IFK Hassleholm 
30/05 21:00
 
 Karlskrona
Rappe Goif 
30/05 21:00
 
 Hassleholms If
Almeboda/linneryd 
30/05 21:00
 
 Raslatt SK
Nosaby If 
30/05 21:00
 
 Dalstorps If
Osterlen Ff 
30/05 21:00
 
 Asarums If Fk
Ifk Berga 
30/05 21:00
 
 Assyriska If I Norrkoping
Huddinge If 
30/05 21:00
 
 Sodertalje
Motala AIF 
30/05 21:00
 
 Enskede Ik
Newroz 
30/05 21:00
 
 Stockholm Internazionale
Assyriska FF 
30/05 21:00
 
 Afk Linkoping
Tyreso Ff 
30/05 19:00
 
 Stafsinge If
IS Halmia 
30/05 20:00
 
 Assyriska Bk
Ifk Malmo 
30/05 20:00
 
 Onsala Bk
Ksf Prespa Birlik 
30/05 22:00
 
 Illichivets
Zorya 
30/05 22:00
 
 PFC Oleksandria
Dynamo Kyiv 
30/05 22:00
 
 Lviv
Shakhtar Donetsk 
30/05 21:00
 
 Artsakh
Shirak