livescore - live soccer scores

LiveScore 26 May 2019

26/05 21:30
FT 
 Mexico U20
Japan U20 
27/05 00:00
FT 
 Senegal U20
Colombia U20 
27/05 00:00
FT 
1 Ecuador U20
Italy U20 
27/05 02:30
FT 
 Poland U20
Tahiti U20 1
26/05 21:00
FT 
 Torino
Lazio 
27/05 00:00
FT 
 Sampdoria
Juventus 
27/05 02:30
FT 
 Atalanta
Sassuolo 2
27/05 02:30
FT 
 Fiorentina
Genoa 
27/05 02:30
FT 
1 Inter Milan
Empoli 
27/05 02:30
FT 
 Spal
AC Milan 
27/05 02:30
FT 
 Cagliari
Udinese 
27/05 02:30
FT 
 AS Roma
Parma 
26/05 20:30
FT 
 Royal Antwerp
Sporting Charleroi 1
26/05 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
Arsenal Tula 
26/05 19:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ufa 
26/05 19:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Yenisey Krasnoyarsk 
26/05 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Spartak Moscow 
26/05 19:00
FT 
 Krasnodar
Rubin Kazan 
26/05 19:00
FT 
 Akhmat Grozny
FK Rostov 
26/05 19:00
FT 
 CSKA Moscow
Krylya Sovetov Samara 
26/05 19:00
FT 
 Anzhi
Ural Sr 
27/05 06:20
FT 
 Sporting Kansas City
Seattle Sounders 
27/05 07:35
FT 
 Toronto
San Jose Earthquakes 
26/05 12:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Jubilo Iwata 
26/05 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Kashima Antlers 
26/05 13:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Sanfrecce Hiroshima 
26/05 14:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Matsumoto Yamaga 
26/05 14:00
FT 
 Vissel Kobe
Shonan Bellmare 
26/05 15:00
FT 
 Oita Trinita
Kawasaki Frontale 
26/05 16:00
FT 
 Daegu
Suwon Samsung Bluewings 
26/05 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Gyeongnam 
27/05 04:00
AET 
 El Zamalek
Renaissance Sportive de Berkane 1
90min [1-0], Aggregate [1-1], Penalty [5-3], El Zamalek win
26/05 20:00
 
 Mozambique
Namibia 
26/05 22:30
FT 
 Malawi
Seychelles 
26/05 20:00
FT 
 Flamurtari
Kamza 
26/05 22:30
FT 
 Partizani Tirana
KS Perparimi Kukesi 
26/05 22:30
FT 
 Kastrioti Kruje
Teuta Durres 
26/05 22:30
FT 
 KF Laci
KF Tirana 
26/05 22:30
FT 
 Skenderbeu Korca
Luftetari Gjirokaster 
26/05 23:00
FT 
 Om Medea
Js Saoura 
27/05 05:30
FT 
1 Es Setif
Mo Bejaia 1
27/05 05:30
FT 
 Js Kabylie
Ca Bordj Bou Arreridj 
27/05 05:30
FT 
 Mc Oran
Na Hussein Dey 
27/05 05:30
FT 
 Mc Alger
As Ain Mlila 
27/05 05:30
FT 
 Paradou Ac
Drb Tadjenant 
27/05 05:30
FT 
 Cs Constantine
Usm Alger 
26/05 23:00
 
 Mc Oran U21
Na Hussein Dey U21 
26/05 23:00
 
 Cs Constantine U21
Usm Alger U21 
26/05 23:00
 
 Es Setif U21
Mo Bejaia U21 
26/05 23:00
 
 Paradou Ac U21
Tadjenant U21 
27/05 05:45
FT 
1 Boca Juniors
Argentinos Juniors 1
26/05 21:00
FT 
 Pyunik
Ararat Yerevan 
26/05 13:00
 
 Rockdale City Suns
Sydney United 
26/05 13:05
 
 Manly United
South Coast Wolves 
26/05 14:05
 
 South Melbourne
Bentleigh Greens 
26/05 13:05
FT 
1 Melbourne Knights U20
Oakleigh Cannons U20 1
26/05 13:00
FT 
 Alamein Womens
Heidelberg Utd Womens 
26/05 15:05
FT 
 Bulleen Lions Womens
Geelong Galaxy Womens 
26/05 16:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Blau Weiss Linz 
26/05 16:35
FT 
 SV Ried
SG Austria Klagenfurt 
26/05 16:30
FT 
 Waf Brigittenau
Sc Ostbahn Xi 
26/05 16:35
FT 
1 Annabichler Sv
Sv Seeboden 
26/05 17:00
 
 Langenrohr
Sc Rohrendorf 
26/05 17:10
FT 
 Sv Wienerberger
Slovan Hac 
26/05 17:00
 
 Skv Altenmarkt Womens
Vorderland Womens 
26/05 20:00
FT 
 Usc Landhaus Womens
Union Kleinmunchen Womens 
26/05 20:00
FT 
 Bergheim/hof Womens
St Polten Womens 
26/05 20:00
 
 Sudburgenland Womens
Neulengbach Womens 
27/05 08:00
 
 Bdf Sport Programme
Weymouth Wales 
26/05 22:00
FT 
 Vitebsk
Shakhter Soligorsk 
27/05 02:00
FT 
 Santos Ap Youth
Santo Andre Youth 
27/05 02:00
FT 
 Sao Bento Sp Youth
Palmeiras Youth 
27/05 03:00
FT 
 Flamengo
Atletico Paranaense 
27/05 03:00
FT 
 Santos
Internacional RS 
27/05 03:00
FT 
 Santos
Internacional RS 
27/05 03:00
FT 
 Flamengo
Atletico Paranaense 
27/05 06:00
FT 
 Corinthians
Sao Paulo 
27/05 06:00
FT 
 Fortaleza
Vasco da Gama 
27/05 06:00
FT 
 Cruzeiro
Chapecoense 
27/05 06:00
FT 
 Bahia
Fluminense 1
27/05 06:00
FT 
 Fortaleza
Vasco da Gama 
27/05 06:00
FT 
 Corinthians
Sao Paulo 
27/05 06:00
FT 
 Cruzeiro
Chapecoense 
27/05 06:00
FT 
 Bahia
Fluminense 
27/05 03:00
FT 
1 Atletico Clube Goianiense
Vitoria Salvador BA 
27/05 03:30
FT 
 Nublense
Deportes Santa Cruz 
27/05 03:30
FT 
 Santiago Wanderers
Cd Santiago Morning 1
27/05 00:30
FT 
 Deportes Iquique
Universidad de Chile 
27/05 03:00
FT 
 Curico Unido
Palestino 
27/05 05:30
FT 
1 Universidad de Concepcion
O Higgins 1
26/05 19:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Changchun YaTai 
26/05 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Beijing Tech 
26/05 15:30
FT 
 Dalian Yifang
ShenHua SVA FC 
26/05 17:30
FT 
 Guangzhou Evergrande
Shenzhen Jiazhaoye 
26/05 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Guangzhou R&F 
26/05 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Beijing Guoan 
27/05 04:15
FT 
1 Deportes Quindio
Boyaca Chico 
27/05 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 
27/05 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hnk Gorica 
27/05 01:00
FT 
 ZNK Osijek
Zapresic 
26/05 18:00
FT 
 Rijeka U19
Rudes U19 
26/05 18:00
FT 
 Zagreb Locomotive U19
Slaven Belupo U19 
26/05 16:35
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Kraluv Dvur 
26/05 23:00
FT 
 Sokol Brozany
Radotin 
26/05 23:00
 
 Stechovice
Litomerice 
26/05 16:00
FT 
 Abc Branik
Cafc Brno Zidenice 
26/05 16:05
 
 Slovan Cernovir
Dolany 
26/05 16:30
FT 
 Havlickuv Brod
Nove Sady 
26/05 16:35
FT 
 Jiskra Trebon
Milevsko 
26/05 23:00
FT 
 Kozlovice
Slavoj Olympia 
26/05 23:00
FT 
 Frydlant Nad Ostravici
Hermanice 
26/05 23:00
AET 
 Tatran Sedlcany
Aritma Praha 
90min [1-1], Penalty [5-4], Tatran Sedlcany win
26/05 16:15
 
 Unicov
Spartak Hulin 
26/05 23:00
FT 
 Vrchovina
Vyskov 
26/05 18:00
 
 Brno U19
Sparta Praha U19 
26/05 17:30
FT 
 Brno U21
Bohemians 1905 U21 
26/05 21:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Synot Slovacko U21 
26/05 21:00
FT 
 Mfk Karvina U21
Teplice U21 
26/05 21:00
FT 
 Viktoria Plzen
Banik Ostrava 
26/05 21:00
FT 
 Slavia Praha
Sparta Praha 
26/05 21:00
FT 
 Baumit Jablonec
Slovan Liberec 
26/05 19:00
FT 
 Aalborg Bk Womens
Boldklubben Af 1893 Womens 
27/05 01:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Tecnico Universitario 
27/05 03:15
FT 
 Mushuc Runa
Emelec 
27/05 05:30
FT 
1 Delfin
Independiente Jose Teran 
27/05 05:00
AET 
 Alianza San Salvador
Aguila 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [1-3], Aguila win
26/05 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Sunderland 
26/05 19:00
 
 Hjk Helsinki Womens
Tps Turku Womens 
26/05 23:30
FT 
 Grifk
P-iirot 
26/05 20:00
FT 
 Rops 2
Gbk Kokkola 
26/05 23:30
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Pk-37 
26/05 23:30
FT 
 Kajha
Sjk Akatemia 
26/05 23:30
FT 
 HJK Helsinki
Kpv 
26/05 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
VPS Vaasa 
26/05 21:30
FT 
1 Samtredia
Telavi 1
26/05 21:30
FT 
 Samtredia
Telavi 
26/05 21:30
FT 
 Gagra
Guria Lanchkhuti 
26/05 23:00
FT 
 Merani Martvili
Baia Zugdidi 
26/05 19:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U17
Rasenballsport Leipzig U17 
26/05 19:00
FT 
 Vfl Wolfsburg U17
Union Berlin U17 
26/05 21:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Tsg Sprockhovel 
26/05 21:00
FT 
 Bocholt
Schwarz-Weiss Essen 
26/05 21:00
FT 
 VfB Hilden
Sc Dusseldorf West 1
26/05 21:00
FT 
 Turu Dusseldorf
Ratingen Sv 1
26/05 21:00
 
 Bergisch Gladbach 09
Viktoria Arnoldsweiler 
26/05 21:00
FT 
 Tsv Meerbusch
Ssvg Velbert 
26/05 21:00
FT 
 Asc 09 Dortmund
Schalke 04 II 
26/05 21:00
FT 
 Holzwickeder Sc
Brunninghausen 1
26/05 21:00
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Tus Ennepetal 
26/05 21:15
FT 
 Spvg Frechen 20
Sv Breinig 
26/05 21:30
FT 
 Sc Velbert
VFB Homberg 
26/05 21:30
 
 Siegburger Sv 04
Borussia Freialdenhoven 
26/05 21:30
FT 
 Monheim
Kleve 1
27/05 01:30
FT 
 Antigua Gfc
CD Malacateco 2
26/05 13:30
 
 Kwun Tong Fa
Metro Gallery Sun Source 
26/05 13:30
FT 
 Convoy Sun Hei
Tuen Mun Progoal 
26/05 13:30
FT 
 Sham Shui Po
Sao Jose Ap 
26/05 22:00
FT 
 Leiknir F
Kf Gardabaer 
27/05 01:00
FT 
 IA Akranes
Stjarnan 
27/05 01:00
FT 
 IA Akranes
Stjarnan 
27/05 03:15
FT 
 Fylkir
Hafnarfjordur FH 
27/05 03:15
FT 
1 Valur
Breidablik 
27/05 03:15
FT 
 Fylkir
Hafnarfjordur FH 
27/05 03:15
FT 
 Valur
Breidablik 
26/05 21:30
FT 
 PSIS Semarang
Persija Jakarta 
27/05 01:15
FT 
 Hapoel Akko
Maccabi Herzliya 
27/05 03:00
FT 
1 Pescara
Hellas Verona 
26/05 22:00
FT 
 Asd Lanusei
Usd Latte Dolce 
26/05 22:00
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Recanatese 
26/05 22:00
FT 
 Modena
Reggio Audace 
26/05 12:00
FT 
 Kagoshima United
Avispa Fukuoka 
26/05 13:00
FT 
 Tochigi SC
Okayama 
26/05 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Zweigen Kanazawa FC 
26/05 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Omiya Ardija 
26/05 18:00
FT 
 Gifu
Machida Zelvia 
26/05 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Meiji University 
26/05 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Niigata University 
26/05 12:00
AET 
 Wityn Three
Kwansei Gakuin University 
90min [2-2], 120min [3-2], Wityn Three win
26/05 12:00
FT 
 Md Nagasaki
Kochi United 
26/05 12:00
FT 
 Hokkaido University
Ryutsu Keizai University 
26/05 12:00
FT 
 Nara Club
Ritsumeikan University 1
26/05 12:00
AET 
 Gainare Tottori
International Pacific University 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-3]
26/05 12:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Tokuyama University 
26/05 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Verspah Oita 
26/05 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Yamanashi Gakuin University Pegasus 
26/05 12:00
FT 
 Kataller Toyama
Kariya 
26/05 12:00
FT 
 Urayasu Sc
Hosei University 
26/05 12:00
AET 
 Veertien Mie
Kwansei Gakuin University 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
26/05 12:00
FT 
 Matsuyama University
Okinawa Sv 
26/05 12:00
FT 
 Gifu Kyoritsu University
Hokuriku Electric Power 
26/05 12:00
FT 
 Briobecca Urayasu
Hosei University 
26/05 12:05
FT 
 Src Hiroshima
Institute Of Fitness 
26/05 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
26/05 16:00
FT 
 Ekibastuzets
Kyzylzhar Petropavlovsk 
26/05 19:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Kairat Academy 
26/05 19:00
FT 
 Akademiya Ontustik
Baykonur 
26/05 20:00
FT 
 Maktaaral
Akzhayik 
26/05 18:00
FT 
 Taraz
Tobol Kostanai 
26/05 19:00
FT 
 Okzhetpes
Astana 1
26/05 19:30
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Kaisar Kyzylorda 
26/05 20:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Kairat Almaty 
26/05 20:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
FK Atyrau 
26/05 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Ordabasy 
26/05 18:10
FT 
 Bandari
Sofapaka 1
26/05 19:00
FT 
 Kcb
Ulinzi Stars Nakuru 
26/05 19:05
FT 
 Vihiga United
Weston Shitima 
26/05 20:00
FT 
 Administration Police
Wazito 
26/05 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Mount Kenya United 
26/05 20:00
FT 
 Kericho
Kakamega 1
26/05 20:00
FT 
 Bidco United
Fortune Sacco 
26/05 14:00
FT 
1 Asan Mugunghwa
Gwangju 
26/05 20:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Fk Valmiera 
26/05 22:00
FT 
 FK Ventspils
Riga 
26/05 18:00
AET 
 Kauno Zalgiris
Riteriai 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Kauno Zalgiris win
26/05 22:30
FT 
 Academy Pandev
Vardar Skopje 
26/05 22:30
FT 
1 Pobeda Prilep
Makedonija Gjorce Petrov 
26/05 22:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Korzo Prilep 
26/05 22:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
26/05 22:30
FT 
 Sileks
Belasica Strumica 
26/05 22:00
FT 
 Kuala Lumpur
Pknp 
26/05 22:00
FT 
 Johor
Kedah 1
27/05 09:05
FT 
1 Leon
Tigres UANL 
26/05 22:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Petrocub Hincesti 
27/05 00:00
FT 
 Milsami
Sheriff 
26/05 20:00
FT 
 Kvik Halden
Egersunds IK 
26/05 20:30
FT 
 Stjordals Blink
FK Vidar 
26/05 23:00
FT 
 Levanger
Sola 
27/05 00:00
FT 
 Arendal
Bryne 
26/05 20:00
FT 
 Alta
Fram Larvik 
26/05 21:00
FT 
 Kjelsas IL
Floro 
26/05 22:00
FT 
 Senja
Mjolner 
26/05 23:30
FT 
 Asane Fotball
Grorud IL 
26/05 19:00
FT 
 Valerenga B
Ullern 
26/05 20:00
FT 
 Bodo Glimt 2
Skjervoy 
27/05 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Sandnes Ulf 
27/05 00:00
FT 
 Jerv
Aalesund 
27/05 00:00
FT 
 Strommen
Sandefjord 
27/05 00:00
FT 
 Notodden FK
Raufoss 
27/05 00:00
FT 
 Kongsvinger
Nest-Sotra 
27/05 00:00
FT 
1 Tromso IL
Molde 
27/05 00:00
FT 
 Ranheim IL
Stromsgodset 
27/05 00:00
FT 
1 Mjondalen
FK Haugesund 
27/05 02:00
FT 
 Brann
Rosenborg 
26/05 21:00
FT 
 Krakeroy U19
Oppsal U19 1
26/05 22:00
FT 
 Club Fernando De La Mora
General Caballero 1
27/05 03:00
FT 
 Resistencia Sc
3 De Febrero 
27/05 03:00
FT 
 Ovetense
Fulgencio Yegros 
27/05 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Molinos El Pirata 
27/05 05:00
FT 
 Alianza Lima
Em Deportivo Binacional 1
26/05 17:00
FT 
 Biala Podlaska Womens
Azs Wroclaw Womens 1
26/05 19:00
FT 
 UTA Arad
Petrolul Ploiesti 
26/05 23:00
FT 
1 Dunarea Calarasi
Gaz Metan Medias 
27/05 02:00
FT 
 Concordia Chiajna
CSM Studentesc Iasi 
26/05 16:00
FT 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Becicherecu Mic Womens 
26/05 16:05
 
 Uni Alexandria Womens
Universitatea Galati Womens 
26/05 19:00
FT 
 FK Kaluga
Khimki Reserve 1
26/05 21:00
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Rotor Volgograd B 
26/05 22:00
FT 
 Sokol
Metallurg Lipetsk 
26/05 22:00
FT 
 Kvant Obninsk
FK Khimik Novomoskovsk 
26/05 22:00
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Dinamo Briansk 
26/05 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Saturn 
26/05 19:00
FT 
1 FK Kolomna
Tekstilshchik Ivanovo 
26/05 22:00
FT 
 Leningradets
Torpedo Vladimir 
26/05 22:30
FT 
 Znamya Truda
Dolgiye Prudy 
26/05 18:00
FT 
 Ryazan Womens
Lokomotiv Moscow Womens 
26/05 20:00
 
 Torpedo Izhevsk Womens
Zvezda Irkutsk Womens 
26/05 14:00
FT 
 Anzhi Youth
Ural Youth 1
26/05 22:00
AET 
 St. Mirren
Dundee United 
90min [1-1], Aggregate [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-0], St. Mirren win
26/05 18:50
FT 
 Ofk Belgrade U19
Cukaricki U19 
26/05 18:50
FT 
 Dinamo Pancevo U19
Radnicki Nis U19 
26/05 20:10
FT 
 Spartak Zdrepceva Krv U19
Vozdovac U19 
26/05 20:30
FT 
 Balestier Khalsa FC
Home United FC 
26/05 23:00
FT 
 Tabor Sezana
NK Krka 
26/05 23:00
FT 
 Nafta
Mnk Ljubljana 
26/05 23:00
FT 
 Nk Roltek Dob
Nk Radomlje 
26/05 23:00
FT 
 Rogaska
Jadran Dekani 1
26/05 23:00
FT 
 Brezice
Nd Beltinci 
26/05 23:00
FT 
 Fuzinar
NK Ptuj Drava 
26/05 23:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
Ankaran Hrvatini Mas Tech 
26/05 18:00
FT 
 Almeria
Alcorcon 1
26/05 22:00
FT 
1 Gimnastic Tarragona
Elche 1
27/05 00:00
FT 
 Tenerife
Real Oviedo 
27/05 01:00
FT 
 Granada
Cadiz 
27/05 02:00
FT 
 Extremadura
CD Lugo 
26/05 17:00
FT 
 Beti Kozkor Ke
Mallorca B 
26/05 17:30
FT 
1 Alcobendas Sport
Lorca Deportiva FC 
26/05 17:30
FT 
 Mostoles
CD Pena Sport 
26/05 18:00
FT 
 Cadiz B
Osasuna B 
26/05 18:00
FT 
 Alaves B
Compostela 
26/05 18:00
FT 
 Cd Covadonga
Bergantinos 
26/05 18:00
FT 
 Ud Poblense
CD Tropezon 
26/05 18:00
FT 
 CD Sarinena
Lorca Deportiva 
26/05 18:00
FT 
 Ud Socuellamos
Merida 
26/05 19:00
FT 
 Tenerife B
Cd Linares Deportivo 
26/05 19:00
FT 
 Unión Viera
Caudal 
26/05 23:30
FT 
 Racing de Ferrol
Real Jaen CF 1
27/05 00:00
FT 
 Cf Alondras
Cd Mensajero 
27/05 00:00
FT 
 Cd Lealtad
Getafe B 
27/05 00:00
FT 
 UD Mutilvera
Naxara 
27/05 00:00
FT 
 Real Zaragoza B
Arandina 
27/05 01:00
FT 
 Toledo
Sestao 
27/05 01:30
FT 
 CD El Palo
Illueca 
27/05 01:30
FT 
 Zamora Barinas
Haro Deportivo 
27/05 02:00
FT 
 Cd Utrera
Antequera 
26/05 21:00
FT 
 Djurgardens
Ostersunds 
26/05 23:30
FT 
 Kalmar FF
Elfsborg 
26/05 22:00
FT 
 Umea FC
Nykopings BIS 
26/05 23:00
FT 
 Sandvikens IF
Fc Linkoping City 
26/05 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Rynninge IK 
26/05 22:00
FT 
 Torns IF
Landskrona BoIS 
26/05 21:00
FT 
 Enkoping
Sundbybergs 
26/05 23:00
FT 
 Varmbols Fc
Enskede Ik 
26/05 21:00
FT 
 Mjallby AIF
GAIS 
26/05 21:00
FT 
 Mjallby AIF
GAIS 
26/05 23:30
FT 
 Trelleborgs FF
Osters IF 
26/05 23:30
FT 
 Trelleborgs FF
Osters IF 
26/05 19:00
FT 
 Assyriska U19
Ifk Norrkoping U19 
26/05 20:00
 
 Taby Is U19
Djursholm U19 
26/05 22:00
FT 
 Vasalunds If U19
Ik Sirius Fk U19 
26/05 22:00
FT 
 Aarau
Rapperswil Jona 
26/05 22:00
FT 
 Lausanne Sports
Vaduz 
26/05 22:00
FT 
 Servette
Kriens 
26/05 22:00
FT 
 Wil 1900
Chiasso 
26/05 22:00
FT 
 Winterthur
Schaffhausen 
26/05 19:00
FT 
 Sisaket
BEC Tero Sasana 
26/05 19:00
FT 
2 Khonkaen FC
Air Force Central 1
26/05 20:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Kasetsart 
26/05 20:00
FT 
 Navy
Bangkok Glass 
26/05 19:00
FT 
 Chonburi Shark
Ratchaburi FC 
26/05 19:00
FT 
 Bangkok United
Samut Prakan City 
26/05 20:00
FT 
 Buriram United
Muang Thong United 
26/05 22:00
FT 
 U.s.monastir
C. A. Bizertin 
26/05 22:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Club Sportif Sfaxien 
26/05 22:00
FT 
 Es Du Sahel
As Gabes 
26/05 22:00
FT 
 Stade Gabesien
Us Tataouine 
26/05 22:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Us Ben Guerdane 1
26/05 22:00
FT 
 Stade Tunisien
Etoile Metlaoui 
27/05 00:00
FT 
 Fenerbahce
Antalyaspor 
27/05 00:00
FT 
 Goztepe
Ankaragucu 
27/05 00:00
FT 
1 Kayserispor
Erzurum BB 
27/05 00:00
FT 
2 Yeni Malatyaspor
Bursaspor 1
26/05 21:00
 
 Hatayspor
Adana Demirspor 
26/05 20:00
FT 
 Goztepe U21
Ankaragucu U21 
26/05 20:00
FT 
 Kayserispor U21
Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21 1
27/05 02:00
FT 
 Al-Dhafra
Ajman 
27/05 02:00
FT 
 Al Wehda UAE
Al Ain 1
27/05 02:00
FT 
 Al-Wasl
Ittihad Kalba 
26/05 22:00
FT 
 Inhulets Petrove
Balkany Zorya 
26/05 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Lviv 
27/05 00:30
FT 
 Shakhtar Donetsk
Illichivets 
27/05 02:00
FT 
 Wanderers FC
Plaza Colonia 
27/05 02:00
FT 
 Boston River
Cerro Largo 
27/05 02:00
FT 
1 Racing Club Montevideo
Danubio FC 
27/05 08:00
FT 
 Deportivo Coras
Temecula 
27/05 02:00
FT 
2 Bethlehem Steel
Louisville City 1
27/05 04:30
FT 
 Tacoma Defiance
Fresno 
26/05 22:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Lokomotiv Tashkent 
26/05 22:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Buxoro 
26/05 22:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
AGMK 
26/05 16:00
 
 Lam Dong
Cong An Nhan Dan 
26/05 17:00
FT 
 Kon Tum
Hanoi 2 
26/05 17:00
FT 
 Da Nang 2
Nam Dinh 2 
26/05 19:00
 
 Ba Ria Vung Tau
Vinh Long 
26/05 16:30
FT 
 Phu Dong
Hue FC 
26/05 16:30
FT 
 An Giang
Ha Tinh 
26/05 16:30
FT 
 Phu Dong
Hue FC 
26/05 16:30
FT 
 An Giang
Ha Tinh 
26/05 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Xm Fico Tay Ninh 
26/05 18:00
FT 
 Cần Thơ
Long An 1
26/05 18:00
FT 
 Cần Thơ
Long An 
26/05 16:00
FT 
 Taiwan University Of Sport
Fu Jen University 
27/05 00:00
FT 
 USA womens
Mexico Womens