livescore - live soccer scores

LiveScore 25 May 2019

25/05 21:30
FT 
 Portugal U20
South Korea U20 
26/05 00:00
FT 
 France U20
Saudi Arabia U20 1
26/05 00:00
FT 
 Panama U20
Mali U20 
26/05 02:30
FT 
 Argentina U20
South Africa U20 1
26/05 00:00
FT 
 Frosinone
Chievo 
26/05 02:30
FT 
 Bologna
Napoli 
26/05 03:00
FT 
 Barcelona
Valencia 
26/05 02:00
FT 
 RB Leipzig
Bayern Munich 
26/05 03:55
FT 
 Chicago Fire
New York City 
26/05 07:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Dallas 
26/05 07:35
FT 
 Cincinnati
New York Red Bulls 
26/05 07:35
FT 
1 New England Revolution
DC United 
26/05 07:35
FT 
 Philadelphia Union
Portland Timbers 
26/05 08:05
FT 
 Minnesota United
Houston Dynamo 
26/05 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Columbus Crew 
25/05 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Gamba Osaka 
25/05 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Vegalta Sendai 1
25/05 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Tokyo 
26/05 12:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Jubilo Iwata 
25/05 16:00
FT 
 Pohang Steelers
Seoul 
25/05 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Ulsan Hyundai Horang-i 
25/05 18:00
FT 
 Gangwon
Jeju United 
25/05 22:30
FT 
 Swaziland
Mauritius 
26/05 05:45
FT 
2 Atletico Tucuman
Tigre 
26/05 02:00
FT 
 Argentino De Rosario
Real Pilar 
25/05 21:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Lori Vanadzor 
25/05 13:05
 
 Gungahlin United
Riverina Rhinos 
25/05 12:00
FT 
 University of Tasmania
Devonport City 
25/05 17:05
FT 
 Burleigh Heads
Logan Lightning 
26/05 11:05
FT 
 South Hobart
Hobart Olympia Warriors 
25/05 16:35
 
 Sutherland Sharks
Sydney Olympic 
25/05 17:05
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Blacktown City Demons 
25/05 17:05
 
 Sydney FC U21
Hakoah Sydney 
25/05 17:10
FT 
 Marconi Stallions
APIA Leichhardt Tigers 
26/05 10:40
FT 
 Lake Macquarie City U20
Weston Workers U20 
26/05 10:40
FT 
 Edgeworth Eagles U20
Lambton Jaffas U20 1
25/05 12:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Box Hill United Sc 
25/05 13:00
 
 Moreland Zebras
Goulburn Valley Suns 
25/05 13:00
FT 
 North Geelong Warriors
Eastern Lions Sc 
25/05 13:00
 
1 Murray United
Whittlesea Ranges Fc 
25/05 13:00
FT 
 St Albans Saints
Melbourne Heart Youth 
25/05 13:05
FT 
 Brunswick City
Fc Bulleen Lions 
25/05 13:05
 
 Springvale White Eagles
Moreland City 
25/05 13:20
FT 
 Northcote City
Werribee City Sc 
25/05 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Ballarat Red Devils 
25/05 15:30
FT 
1 Geelong Sc
Langwarrin 
25/05 13:00
FT 
 Green Gully Cavaliers
Altona Magic 
25/05 13:15
FT 
 Avondale Heights
Dandenong City Sc 
25/05 15:30
 
 Hume City
Dandenong Thunder 
25/05 17:45
 
 Hume City U20
Dandenong Thunder U20 
26/05 11:35
FT 
 South Melbourne U20
Bentleigh Greens U20 
25/05 13:15
FT 
 Box Hill Womens
Calder United Sc Womens 
25/05 13:20
FT 
 Bayside United Womens
Southern United Womens 
25/05 13:30
FT 
 Modbury Jets
Sturt Lions 
25/05 16:35
FT 
 Seaford Rangers
West Torrens Birkalla 
25/05 13:30
 
 West Adelaide
Adelaide Comets 
25/05 13:30
 
 North Eastern Metrostars
Para Hills Knights 
25/05 13:30
FT 
 Adelaide United U21
Adelaide Raiders SC 
25/05 13:30
 
 Croydon Kings
Adelaide City 
25/05 13:35
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Campbelltown City SC 
25/05 13:00
FT 
 Armadale U20
Sorrento U20 
25/05 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Rockingham City U20 
25/05 13:00
FT 
 Perth Sc U20
Cockburn City U20 1
25/05 13:05
FT 
 Floreat Athena U20
Stirling Lions U20 
25/05 14:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Sydney Olympic U20 
25/05 15:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
25/05 15:00
FT 
2 Mt Druitt Town Rangers U20
Blacktown City U20 
25/05 15:00
FT 
 Sydney U20
Hakoah Sydney City East U20 
26/05 11:00
 
 Manly United U20
South Coast Wolves U20 
26/05 11:05
FT 
 Rockdale City Suns U20
Sydney United 58 U20 
25/05 15:00
 
 Armadale
Sorrento 
25/05 15:00
 
 Balcatta
ECU Joondalup 
25/05 15:00
 
1 Bayswater City
Perth Glory Am 
25/05 15:00
FT 
 Inglewood United
Rocking Ham City 
25/05 15:05
 
 Floreat Athena
Stirling Lions 
25/05 15:05
 
 Perth SC
Cockburn City 
26/05 00:30
FT 
 Grazer AK
Wolfsberger Ac Amateur 
25/05 21:15
FT 
 Torpedo Minsk
Gorodeya 
25/05 23:15
FT 
 Slavia Mozyr
Torpedo Minsk 
26/05 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Neman Grodno 1
25/05 21:00
FT 
 Botafogo Rj U20
Flamengo Rj U20 
26/05 03:00
FT 
 Botafogo
Palmeiras 
26/05 03:00
FT 
 Botafogo
Palmeiras 
26/05 06:00
FT 
 Gremio
Atletico-MG 
26/05 06:00
FT 
 Gremio
Atletico-MG 
25/05 22:00
FT 
 Coritiba (PR)
Cuiaba (MT) 
26/05 03:30
FT 
 Ponte Preta
Parana 
26/05 03:30
FT 
 Sao Bento
Oeste FC 
26/05 06:00
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Botafogo Sp 
26/05 06:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
America Mineiro 
26/05 08:30
 
 Brantford Galaxy Sc
Serbian White Eagles 
26/05 04:00
FT 
 Melipilla
Puerto Montt 
26/05 10:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Union San Felipe 1
26/05 02:45
FT 
1 Csd Antofagasta
Union La Calera 
26/05 07:30
FT 
 Colo Colo
Audax Italiano 1
25/05 15:30
 
 Heilongjiang Lava Spring
Liaoning Whowin 
25/05 19:30
FT 
 Beijing Beikong
Hangzhou Greentown 
25/05 19:30
FT 
1 Guangdong Southern Tigers
Shijiazhuang Ever Bright 1
25/05 19:30
 
 Shanghai Shenxin
Xinjiang Dabancheng 
25/05 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Sichuan Longfor 1
25/05 15:00
FT 
 Yinchuan Helanshan
Hebei Jingying 
25/05 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Wuhan Three Towns 
25/05 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Yanbian Beiguo 
25/05 15:05
FT 
 Baotou Southern
Jiangsu Yancheng 
25/05 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Zibo Sunday 
25/05 16:00
FT 
 Shenyang City Public
Dalian Boyang 
25/05 19:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Lhasa City Ci 
25/05 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Yunnan Kunglu 
25/05 20:05
FT 
 Jiangxi Liansheng
Zhejiang Yiwu 
25/05 15:30
FT 
 Beijing Renhe
Tianjin Teda 2
25/05 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Jiangsu Sainty 
25/05 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
Tianjin TianHai 
26/05 04:30
FT 
 Cortulua
Barranquilla 1
26/05 04:30
FT 
 Real Cartagena
Leones 
26/05 02:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Rijeka 
25/05 23:30
FT 
 Radnik Sesvete
Varteks Varazdin 
25/05 23:30
FT 
 Bijelo Brdo
Kustosija 
25/05 16:15
 
 Prevysov
Fk Loko Vltavin 
25/05 16:20
FT 
 Pisek
Zivanice 
25/05 21:00
FT 
 Chrudim
Viktoria Zizkov 
25/05 21:00
FT 
 Hradec Kralove
Fk Mas Taborsko 
25/05 21:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Brno 
25/05 21:00
FT 
1 Fk Banik Sokolov
Usti nad Labem 
25/05 21:00
FT 
 Fotbal Trinec
Budejovice 
25/05 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
SC Znojmo 
25/05 21:00
FT 
 Vitkovice
Pardubice 
25/05 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Prostejov 
25/05 16:15
FT 
1 Uhersky Brod
Sardice 
25/05 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Odra Petrkovice 
25/05 17:00
 
 Hradec Kralove u19
Pribram U19 
25/05 17:00
 
 Mlada Boleslav U19
Pardubice U19 
25/05 19:00
AET 
 Mfk Karvina U19
Vysocina Jihlava U19 
90min [1-1], Penalty [4-3], Mfk Karvina U19 win
25/05 19:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Dukla Praha U19 
25/05 23:00
FT 
 Synot Slovacko
Mfk Karvina 
25/05 23:00
FT 
 Bohemians 1905
Opava 
25/05 23:00
FT 
 Marila Pribram
Dukla Praha 
25/05 19:45
FT 
 Fredericia
Hvidovre IF 
25/05 19:45
FT 
1 Elite 3000 Helsingor
Lyngby 
25/05 19:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Roskilde 
25/05 19:45
FT 
 Naestved
Thisted 
25/05 19:45
FT 
 Silkeborg IF
Nykobing Falster 
25/05 19:45
FT 
 Viborg
Fremad Amager 
25/05 23:00
FT 
 Kobenhavn
Nordsjaelland 
25/05 23:00
FT 
 Midtjylland
Esbjerg FB 
25/05 23:00
FT 
 Odense BK
Brondby 1
25/05 19:00
FT 
 Ob Womens
Naesby Bk Womans 
25/05 19:00
 
 Aalborg Bk U19
Nordsjaelland U19 1
26/05 06:15
FT 
 CD El Nacional
Macara 
26/05 08:30
FT 
 Deportivo Cuenca
Guayaquil City 
25/05 22:00
 
1 Newport County
Tranmere Rovers 
90min [0-0], 120min [0-1], Tranmere Rovers win
25/05 21:00
AET 
 Trans Narva
Nomme JK Kalju 1
90min [1-1], 120min [2-1], Trans Narva win
25/05 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Jk Welco Elekter 
25/05 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Rakvere Flora 
25/05 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tartu Jk Welco 
25/05 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Rakvere Jk Tarvas 
25/05 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Viimsi Mrjk 
25/05 21:00
 
 Honka Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
25/05 22:00
FT 
 JIPPO
Mp Mikkeli 
25/05 22:00
FT 
1 Vantaa
Pepo 
25/05 22:00
FT 
 Mp Mikkeli
Japs 
25/05 22:00
FT 
 Viikingit
Lahden Reipas 
25/05 22:00
FT 
 Fc Espoo
Honka Akatemia 
25/05 22:00
FT 
 Ilves Tampere II
Eps Espoo 
25/05 22:00
FT 
 Sc Kufu-98
Vifk Vaasa 
25/05 22:00
FT 
 HIFK
Inter Turku 
25/05 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
SJK Seinajoki 
25/05 22:00
FT 
 Ac Kajaani
KTP Kotka 
25/05 22:00
FT 
 Musa
Mypa 
25/05 22:00
FT 
 Jaro
Haka 
25/05 22:00
FT 
 AC Oulu
TPS Turku 
25/05 22:00
FT 
 Ac Kajaani
KTP Kotka 
25/05 22:00
FT 
 Musa
Mypa 
25/05 22:00
FT 
 AC Oulu
TPS Turku 
26/05 00:00
FT 
 Graces
Hyeres 
25/05 20:00
 
 Pforzheim
Reutlingen 
25/05 16:00
FT 
 Kitchee
Southern District 
26/05 01:30
FT 
 Budapest Honved
Mol Fehervar 
25/05 16:00
FT 
 Ferencvarosi Tc U19
Gyori Eto Fc U19 
25/05 18:00
FT 
 Budapest Honved U19
Diosgyor Vtk U19 
25/05 19:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Debreceni Vsc U19 
25/05 22:00
FT 
 Kari Akranes
Fjardabyggd 
26/05 00:00
FT 
 HK Kopavog
Grindavik 
26/05 00:00
FT 
 HK Kopavog
Grindavik 
26/05 00:30
FT 
 Ka Akureyri
IBV Vestmannaeyjar 
26/05 00:30
FT 
 Ka Akureyri
IBV Vestmannaeyjar 
26/05 02:00
FT 
1 Vikingur Reykjavik
KR Reykjavik 
26/05 02:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
KR Reykjavik 
25/05 21:30
FT 
 Pss Sleman
Semen Padang 
26/05 02:30
FT 
 Longford Town
Athlone 
26/05 02:30
FT 
 Longford Town
Athlone 
26/05 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Hadera 
26/05 01:00
FT 
1 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Tel Aviv 
25/05 15:30
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Hapoel Katamon U19 1
25/05 21:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Genoa U20 
25/05 21:00
FT 
 Cagliari U20
Torino U19 
25/05 21:00
FT 
 Empoli U20
Atalanta U19 
25/05 21:00
FT 
 Fiorentina U20
AC Milan U19 
25/05 21:00
FT 
 Sampdoria U19
Chievo Youth 
26/05 03:00
FT 
 Benevento
Cittadella 
25/05 13:00
FT 
1 Kyoto Purple Sanga
Renofa Yamaguchi 
25/05 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Tokushima Vortis 
25/05 14:00
FT 
 Tokyo Verdy
JEF United Ichihara 
25/05 15:00
FT 
 Ventforet Kofu
Yokohama 
25/05 16:00
FT 
 Ehime
Mito Hollyhock 
25/05 18:30
FT 
 Ryukyu
Albirex Niigata 
26/05 12:00
FT 
 Kagoshima United
Avispa Fukuoka 
25/05 12:00
AET 
 Matsue City
Kamatamare Sanuki 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[2-4]
25/05 12:00
FT 
 Ban Di Tesi Iwaki
Sendai University 
25/05 12:00
AET 
 Thespa Kusatsu Gunma
Tokyo International University 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
25/05 12:00
FT 
 Toin University Of Yokohama
Yamagata University 
25/05 12:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Osaka 
25/05 12:00
FT 
 Tokushima Vortis
Honda Lock SC 
25/05 12:00
FT 
 Honda Lock SC
Tokushima Vortis 
25/05 12:00
FT 
 Tochigi City
Vanraure Hachinohe 
25/05 12:00
FT 
 Fukui United
Honda 
25/05 12:00
FT 
 Bandits Iwaki
Sendai University 
25/05 12:00
FT 
 Arterivo Wakayama
Lixil Saga 
26/05 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Meiji University 
26/05 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Niigata University 
26/05 12:00
AET 
 Wityn Three
Kwansei Gakuin University 
90min [2-2], 120min [3-2], Wityn Three win
26/05 12:00
FT 
 Md Nagasaki
Kochi United 
26/05 12:00
FT 
 Hokkaido University
Ryutsu Keizai University 
26/05 12:00
FT 
 Nara Club
Ritsumeikan University 1
26/05 12:00
AET 
 Gainare Tottori
International Pacific University 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-3]
26/05 12:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Tokuyama University 
26/05 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Verspah Oita 
26/05 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Yamanashi Gakuin University Pegasus 
26/05 12:00
FT 
 Kataller Toyama
Kariya 
26/05 12:00
FT 
 Urayasu Sc
Hosei University 
26/05 12:00
AET 
 Veertien Mie
Kwansei Gakuin University 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
26/05 12:00
FT 
 Matsuyama University
Okinawa Sv 
26/05 12:00
FT 
 Gifu Kyoritsu University
Hokuriku Electric Power 
26/05 12:00
FT 
 Briobecca Urayasu
Hosei University 
25/05 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Nagano Parceiro (w) 
26/05 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
25/05 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Mathare United 
25/05 16:00
FT 
 Suwon
Daejeon Citizen 
25/05 18:00
FT 
 Anyang
Seoul E Land 
25/05 21:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Metta/LU Riga 
25/05 22:00
FT 
 Selangor PKNS
Misc Mifa 
25/05 22:00
FT 
 Perak
Melaka FC 
25/05 20:00
FT 
 Dinamo-Auto
Zimbru Chisinau 
25/05 22:00
FT 
 Codru Lozova
Speranta Nisporeni 
25/05 23:30
FT 
 FK Buducnost Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
25/05 23:30
FT 
 Grbalj Radanovici
Mornar 
25/05 23:30
FT 
 Zeta
Lovcen Cetinje 
25/05 23:30
FT 
 Ofk Titograd
OFK Petrovac 
25/05 23:30
FT 
 Iskra Danilovgrad
Rudar Pljevlja 
26/05 00:30
FT 
 RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles 
26/05 02:45
FT 
1 Sparta Rotterdam
De Graafschap 
26/05 10:00
 
 Western Suburbs
Stop Out 
26/05 09:00
 
 Managua
Real Esteli 
25/05 21:00
FT 
 Brattvag
Fredrikstad 
25/05 22:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Nardo 
25/05 21:00
FT 
 Elverum
Odd Grenland B 
25/05 21:00
FT 
 Oppsal
Sotra 
25/05 22:00
FT 
1 Asker
Baerum SK 
25/05 20:00
FT 
 Ray Heim B Team
Gjovik Ff 1
25/05 21:30
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
HamKam 
25/05 21:30
FT 
 Tromsdalen UIL
KFUM Oslo 
26/05 00:00
FT 
1 Valerenga
Lillestrom 
26/05 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
12 De Octubre 
26/05 05:00
FT 
 Sportivo Trinidense
2 De Mayo Pjc 
26/05 00:15
FT 
 Sporting Cristal
Melgar 
26/05 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Universitario de Deportes 
26/05 06:45
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Dep. San Martin 1
26/05 09:00
FT 
 Sport Boys
Alianza Universidad 1
25/05 17:00
FT 
 Legia Warszawa B
Ks Legionovia Legionowo 
25/05 23:00
FT 
 Jarota Jarocin
Baltyk Koszalin 
25/05 23:00
FT 
 Motor Lublin
Podhale Nowy 2
25/05 23:00
FT 
 Swit Skolwin
Lech Ii Poznan 
26/05 01:00
FT 
1 Victoria Sulejowek
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
26/05 00:15
AET 
 Sporting Lisbon
Porto 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4], Sporting Lisbon win
25/05 16:00
FT 
 Metaloglobus
Acs Sirineasa 
25/05 16:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
CS Mioveni 
25/05 16:00
FT 
1 Ripensia Timisoara
Juventus Bucharest 
25/05 16:00
FT 
 Snagov
Cs Aerostar Bacau 
25/05 17:00
FT 
1 Balotesti
Universitaea Cluj 
25/05 19:00
 
 Chindia Targoviste
Luceafarul Oradea 1
26/05 01:00
AET 
1 Astra Ploiesti
Viitorul Constanta 
90min [1-1], 120min [1-2], Viitorul Constanta win
25/05 16:10
FT 
 Olimpia Cluj 2 Womens
Sporting Lugas Womens 1
25/05 17:00
 
 FK Chita
Dinamo Barnaul 
25/05 21:00
FT 
 Luki Energiya
Murom 
25/05 16:00
FT 
 Krasnodar Youth
Rubin Kazan Youth 
25/05 17:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Arsenal Tula Youth 
25/05 17:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Ufa Youth 
25/05 17:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Yenisey Krasnoyarsk Youth 
25/05 18:00
FT 
 Orenburg Youth
Spartak Moscow Youth 
25/05 19:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
25/05 20:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Rostov Youth 
25/05 18:00
FT 
 Sibir
Krasnodar II 
25/05 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Avangard 
25/05 20:00
FT 
 Spartak Moscow II
PFC Sochi 1
25/05 20:00
FT 
1 Fakel Voronezh
Tom Tomsk 
25/05 20:00
FT 
 Khimki
Luch-Energiya 
25/05 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Chertanovo Moscow 
25/05 20:00
FT 
 Spartak Tambov
Zenit-2 St.Petersburg 
25/05 20:00
FT 
 Baltika
FK Tyumen 
25/05 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Mordovia Saransk 
25/05 20:00
FT 
 Torpedo Armavir
Ska Khabarovsk 
25/05 22:00
FT 
 Hearts
Celtic 
25/05 20:30
FT 
 Singapore Warriors
Hougang United FC 
25/05 20:40
FT 
 Tampines Rovers FC
Geylang United FC 
25/05 23:00
FT 
 Stk 1914 Samorin
FK Pohronie 
25/05 23:00
FT 
1 Msk Zilina B
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
25/05 23:00
FT 
 Lokomotiva Kosice
Partizan Bardejov 
25/05 23:00
FT 
 Poprad
Artmedia Petrzalka 
25/05 21:45
 
 Domzale
NK Maribor 
25/05 22:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Cordoba 1
26/05 00:00
FT 
1 Sporting de Gijon
Albacete 
26/05 00:00
FT 
 Osasuna
Las Palmas 
25/05 23:30
FT 
 Edmf Churra
G Segoviana 
26/05 02:00
FT 
 Moralo Cp
Ua Horta 
25/05 22:00
FT 
1 Hacken
IFK Goteborg 
25/05 22:00
FT 
 Malmo
afc eskilstuna 
26/05 00:00
FT 
 Helsingborg IF
Falkenbergs FF 
25/05 20:00
FT 
 Tegs Sk
Karlslunds If Hfk 
25/05 22:00
FT 
 IF Sylvia
Akropolis IF 
25/05 22:00
FT 
 Karlstad BK
Gefle IF 
25/05 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Bk Forward 
25/05 19:00
FT 
 Lindome GIF
Eskilsminne IF 1
25/05 21:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Lunds BK 
25/05 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Ljungskile SK 
25/05 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Tvaakers IF 
25/05 22:00
FT 
 Utsiktens BK
IK Oddevold 
25/05 22:00
FT 
 Kristianstads FF
IFK Varnamo 
25/05 19:30
FT 
 Savedalens IF
Tidaholms 
25/05 20:00
FT 
 Ifk Amal
Grebbestads If 
25/05 22:00
FT 
 Nordvarmland Ff
Orebro Syrianska If 
25/05 22:00
FT 
 IFK Uddevalla
Vargarda Ik 
25/05 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Kungsangens If 1
25/05 22:00
FT 
1 Taby
Kvarnsvedens IK 
25/05 20:00
FT 
1 Almeboda/linneryd
Dalstorps If 
25/05 22:00
FT 
 Vinbergs If
Rosengard 
25/05 22:00
FT 
1 Eslovs Bk
Stafsinge If 
25/05 22:00
FT 
 Halmstads
Degerfors IF 
25/05 22:00
FT 
 Ik Frej Taby
Varbergs BoIS FC 
25/05 22:00
FT 
 Syrianska
Brommapojkarna 
25/05 22:00
FT 
 Halmstads
Degerfors IF 
25/05 22:00
FT 
 Ik Frej Taby
Varbergs BoIS FC 
25/05 22:00
FT 
 Syrianska
Brommapojkarna 
26/05 00:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
IK Brage 
26/05 00:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
IK Brage 
25/05 19:00
FT 
 Hammarby U19
Aik Solna U19 
25/05 19:00
FT 
 Helsingborg If U19
Angelholms Ff U19 
26/05 01:00
FT 
 Basel
Neuchatel Xamax 
26/05 01:00
FT 
 Lugano
Grasshoppers 1
26/05 01:00
FT 
 Sion
Thun 
26/05 01:00
FT 
 Young Boys
Luzern 
26/05 01:00
FT 
 Zurich
St. Gallen 
25/05 18:45
FT 
 Customs Department FC
Thailand Honda Fc 
25/05 19:00
FT 
 Ubon Umt United
JL Chiangmai United 
25/05 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Udon Thani 
25/05 20:00
FT 
 Rayong
Samut Sakhon 
25/05 21:00
FT 
1 Army United
Lampang 
25/05 18:45
FT 
 Nakhon Ratchasima
Port 1
25/05 19:00
FT 
 Trat
Chiangrai United 
25/05 20:00
FT 
 Chiangmai
PT Prachuap 
25/05 20:00
FT 
 Sukhothai
Chainat 
25/05 21:00
FT 
 Suphanburi
Ptt Rayong 
26/05 00:00
FT 
 Konyaspor
Akhisar Bld.Geng 
25/05 18:00
FT 
 Trabzonspor U19
Caykur Rizespor U19 
25/05 18:00
FT 
 Akhisar Bldgeng U19
Konyaspor U19 
25/05 18:00
FT 
 Ankaragucu U19
Goztepe U19 
25/05 18:00
FT 
 Bursaspor U19
Yeni Malatyaspor U19 
25/05 18:00
FT 
 Buyuksehir Erzurumspor U19
Kayserispor U19 
25/05 18:00
FT 
 Galatasaray U19
Sivasspor U19 
25/05 18:15
FT 
 Kasimpasa U19
Besiktas Jk U19 
25/05 18:00
 
 Fenerbahce U21
Antalyaspor U21 
25/05 18:30
FT 
 Konyaspor U21
Akhisar Bldgeng U21 
26/05 02:00
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Banni Yas 
26/05 02:00
FT 
 Emirate
Al-Sharjah 
26/05 02:00
FT 
 Al Ahli Dubai
Ahli Al-Fujirah 
25/05 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Olimpic Donetsk 
25/05 22:00
FT 
1 Vorskla Poltava
Chernomorets Odessa 
25/05 22:00
FT 
 Desna Chernihiv
Arsenal Kyiv 
25/05 16:00
FT 
 Yednist Plysky Womens
Ladomir Womens 
25/05 19:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Arsenal Kyiv U21 
26/05 02:00
FT 
 Ca Juventud
Ca River Plate 1
26/05 02:00
FT 
 Rampla Juniors
Nacional Montevideo 
26/05 02:00
FT 
 Defensor
Centro Atletico Fenix 
26/05 10:00
FT 
 Asc San Diego
As Los Angeles 1
26/05 07:00
FT 
1 Pittsburgh Riverhounds
Charlotte Independence 
26/05 07:00
FT 
 Indy Eleven
Nashville 
26/05 07:00
FT 
 Hartford Athletic
Ottawa Fury 
26/05 07:30
FT 
 Charleston Battery
Atlanta United 2 
26/05 07:30
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Swope Park Rangers 
26/05 08:30
FT 
1 Austin Bold
New Mexico United 
26/05 08:30
FT 
 Okc Energy
Colorado Springs Switchbacks 
26/05 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
San Antonio 
26/05 10:00
FT 
 Portland Timbers 2
El Paso Locomotive 
26/05 10:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Phoenix Rising 
26/05 10:05
FT 
 LA Galaxy 2
Orange County Blues Fc 
26/05 10:35
FT 
 Las Vegas Lights
Tulsa Roughnecks 
25/05 20:45
FT 
 Termez Surkhon
Kokand 1912 
25/05 20:45
FT 
 Dinamo Samarkand
Qizilqum Zarafshon 
25/05 21:50
FT 
 Navbahor Namangan
Andijan 
25/05 22:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Kuruvchi Bunyodkor 
26/05 03:30
FT 
 Real Frontera
Gv Maracay 
25/05 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Quảng Nam 
25/05 18:00
FT 
 Da Nang
Hoàng Anh Gia Lai 
25/05 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Song Lam Nghe An 
25/05 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Dak Lak 
25/05 17:00
FT 
 An Giang
Pho Hien 
25/05 17:00
FT 
 Bình Định
Pho Hien 
25/05 15:00
FT 
 Korea Republic U18
Thailand U18 
25/05 20:00
FT 
 England (w)
Denmark (w) 
25/05 22:00
FT 
 France (w)
Thailand womens